پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

ماریو مانژوکیچ - Super Mario

* * * * * 1 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
677 پاسخ برای این موضوع

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4003 ارسال

مانزوکیچ تو هشت تا بازی آخرش 5 تا گل زده  یه دونه اسیستم داشته ، به نظر من که آمار خیلی خوبیه ، نظر شما چیه ؟؟

هر بازیکنی تو هر بازه ای از فصل یه فرمی داره ، فرم فعلی مانزو از هیگواین بهتره . ولی از لحاظ تموم کنندگی هیگواین خودشو با زدن بالای 250 گل تو کریرش ثابت کرده .

• pezhman, alexdelpiero, ace of glass و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

دایی احمد

دایی احمد

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 433 ارسال
  • Locationahwaz
احسنت احسنت احسنت
  • ace of glass از این پست تشکر کرده است

Posted Image

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

دیگه خیلی دارین در حقش بی انصافی میکنید

بنده خدا که مصدوم بود و قبل و بعد از مصدومیتش هم اصلا بد بازی نکرد .

دوستان فکر مسی و مارادونا رو از سرتون بیرون کنید . با 190 میلیون هم مسی گیر کسی  نمیاد.

قیمت آزاد سازی گریزمان 105 تا 110 میلیونه.و ما 90 تا دادیم پای این . کاستا چند لول از این بالاتره . نیمار اندازه سه هیگی خوبه واسه تیم . سوارز همینطور . سوارز و نیمار رو با 190 تا بارسا نخریده 

فالکائو در مقایسه با هیگی خیلی بهتره قیمتش هم کمتر بود 

---

در مورد مانژو هم نظری ندارم که میاد جای مدافع سر میزنه . تیم تو دفاع بود درسته ولی جای مانژو اونجا اون لحظه درست بود فقط ولی ممکن بود برعکسش هم پیش بیاد و آفساید رو پر کنه 

مهاجم یا باید سرعتی باشه که وقتی تیم تو دفاعه سریع خودش رو برسونه دقیقا مثل الکس تو نیمه نهایی 2006 با آلمان روی گل دوم که نزدیک ترین بازیکن به بوفون بود و خودش رو رسوند . یا سرعتی نیست که نباید از 18 عقب تر بیاد خیلی

وای به حال تیمی که جلوی آتالانتا 11 نفره دفاع کنه که مهاجم تیم بخواد بره تو 6 قدمی توپ بزنه . درسته آتالانتا امسال تیم خوبی بود ولی مهره های آتالانتا سکو نشین میشن تو یووه 

تک مهاجمه بازی کنیم بهتره تا مانژو هیگی 

• tecra, ace of glass و Camel Blue از این پست تشکر کرده است

کسی جز تو چون تو برای زمان بزنگاه نیست

wk2z_20687957708504295777_thumb.jpg

تو به شکلی عجیب و غریبانه در مسلخ من یاوری

Georgia

Georgia

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2610 ارسال

قیمت آزاد سازی رو نگاه نکنید اول اینکه خود گریزمان گفته من لالیگا رو ترک کنم می رم انگلیس و ثانیا هیچ کدوم از این مهاجم هایی که نام بردید حاضر نیست 7.5 میلیون حقوقش باشه

نیمار داره 25 میلیون بارسا حقوق می گیره اونوقت بیاد یووه :1: فرضم یووه بندشو فعال کرد

مهاج های اروپا:

لواندوفسکی : حقوق 15 میلیون

سوارز: حقوق بالای 10 میلیون

زلاتان: بالای 10 میلیون

نیمار: 25 میلیون

مسی: 25 میلیون

رونالدو: 22 میلیون

آگرو: بالای 10 میلیون

کوستا: بالای 10 میلیون

• mory, pezhman, eⁿzº و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Si puo dare di più perchè è dentro di noi
si puo osare di più senza essere eroi
come fare non so non lo sai neanche tu
ma di certo si può ... dare di più

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2181 ارسال
  • LocationTehran,Iran

آدم تواین فروم که میاد تمرین صبر و بالابردن تحمل نظرات مخالف رو واقعا می کنه 

ولی آخه اینو چیکارش کنم:

فالکائو بهتر از هیگی! 

:22:  :22:  :22:  :22:  :22:  :22:  :22:  :22:  :22:

از موقعی که این پستو دیدم داره از چشام خون میاد 

+پیشنهاد من اینه برید طرفدار یه تیم بشید براتون رونالدو و مسی و نیمار و سوارزجای هیگوین و مانژو بخره. مربی رو هم بذاره کنته که کامل عشق کنید! فقط یادتون باشه میاید بیرون حتما بازیو سیوش کنین!!!

ما طرفدار تیمی هستیم که توان نداره بیشتر از 5،6 میلیون یورو حقوق بده. همین! والسلام! شما که بلدی برو سرچ کن ببین کدوم یکی از 10 مهاجم برتر اروپا (و 5 تای فصل قبل اروپا) هست که اندازه هیگواین حقوق بگیره که الان شاکی ای چرا اونو جای هیگی نخریدن؟؟

بنظرم مسی می خواید برید طرفدار تیمی بشه که بتونه 30 تا حقوق بده! گریزمان می خواید طرفدار اونی بشید که میتونه تو سه سال 200 میلیون یورو پول ترانسفر و حقوق و حق چی و چی بده! چه کاریه اعصابتونو سر تیمی مث یووه خورد کنین که همین الانش برای خرید بازیکن باید با تیمای شیشم هفتم لیگ برتر رقابت کنه؟؟

من از مدیریت سر فروختن پوگبا و نخریدن جانشین مناسبش شاکی ام. ولی چه میشه کرد؟ پوگبا از وقتی رفته منچسترفالوئرای اینستاش 4 برابر شده!

11 میلیون فالوئر! می دونید بخاطر محبوبیت پوگبا فقط دویست هزار نفر(نه همه فالووراش) بیشتر از زمانی که تو یووه بود کفش آدیداس بخرن ینی چی؟ این تفاوت سطح دو تا باشگاهه! می خواید حالا باورش کنید یا نه بیاید اینجا بگید چرا گریزمان نمی خرید و هیگوین می خرید!!!! 

• mory, pezhman, alexdelpiero و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

@ مومو ژرمن کامورانزی       نکته درستی فرمودند ،

ستاره هایی امثال گریزمان و سوارز اصلا به سری ا نمیان. یعنی اگه ما باشگاهشون رو هم برای فروشش راضی کنیم، بازیکنی رو نمیتونیم راضی کنیم.

جنگ نا برابریه.     لیگ برتر تماشاگر بیشتری داره ، به تبع اسپانسر ها با غول های انگلیس قرارداد های گنده تری میبندن و باشگاه ها حق پخش بیشتری میگریند ،قدرت اقتصادی باشگاه ها بالاتر میره و از اون طرف حقوق بیشتری به بازیکن ها پیشنهاد میدن و بازیکین هم قاعدتا پیشنهاد تیم حقوق بالاتر رو قبول میکنه

و نتیجه ش میشه پوگبایی که تو یووه 4 5 میلیون میگرفت ، میره منچستر 15 میلیون میگیره .

( اونوقت یوونتوسی رو این بازیکن رو ساخته بود رو به تعطیلات تشبیه میکنه و منچستری که با تیپ پا انداخته بودش بیرون رو به خانه اش)

+ اما اوضاع داره بهتر میشه ، افزایش حقوق باشگاه و افزایش گردش اقتصادی باشگاه اینو داره میگه.  شاید مدعی سی ال باشیم ، اما تو بحث نقل و انتقالات فعلا انتخاب اول سوپر استار ها نیستیم.

• mory, eⁿzº, alexdelpiero و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4647 ارسال
ما باشگاهی هستیم که توان پرداخت حقوق های 15 میلیونی رو نداریم، کاملا درست، فقط من نمیدونم چرا همزمان تیمی هستیم که توان خرید 94 میلیونی داریم؟

کسی از خرید بزرگ بدش نمیاد، پول هم به قول دوستان از جیب ما نمیره، اصلا اهمیتی نداره که اون پول از کجا اومده و میتونستیم چه کارهایی باهاش بکنیم فقط چون از جیب ما نمیره پس مهم نیس.عایا؟

اصلا مقایسه ای در کار نیست، گریزمان و ... دور و بر 100 میلیون ارزش دارن و بر همون اساس هم حقوق های 15 میلیونی میگیرن، بازیکنی که حقوقش 4-5 میلیون بوده و نهایتا ارزش حقوق سالیانه ی 6-7 میلیونی رو داره قیمتش هم بالای 40 تا 50 میلیون نیست.

قشنگ چیزی حدود 50 میلیون اضافه تقدیم ناپولی کردیم

در مورد عملکرد مانژو و هیگی، جفتشون تا زمانی که توسط 10 نفر پشت سرشون تغذیه نشن نه کاملا ولی تقریبا از گلزنی عاجزن، برخلاف بقیه ی اسامی ای که ذکر شد.
این وسط مانژو فاکتورهایی مثل مشارکت تو دفاع و به هم ریختن بازیسازی حریف رو هم داره، بنابراین قیمتشون هم تقریبا تو یه رنج باید باشه، دیگه اینکه چرا یکیشون 19 میلیونه و یکیش 94 میلیون رو باید از جناب ماروتا پرسید
  • Delle Alpi, Aminvo, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

07962666510773579882.jpg

"No color will ever be brighter for me than black and white." - Alessandro Del Piero

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4003 ارسال

والا تو فیفا هم که بازی میکنی یه قسمت هست به اسم بودجه سالاری یه قسمت هست به اسم بودجه خرید .
بودجه حقوق و هزینه های سالیانه هر شرکتی نباید از مقدار مقرر شده تو مجمع عمومی شرکت بیشتر بشه . محمد میدونم خودت اینا رو میدونی ولی اینو نمیفهمم چرا خودتو میزنی به اون راه :39:

• pezhman, Aminvo, tecra و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

دایی احمد

دایی احمد

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 433 ارسال
  • Locationahwaz
موها جان یه سوال میپرسم
به نظرت هیگی و مانژو در یه سطحن؟
اصلا تو فیفا و پس خودت کدوم رو بازی میدی؟
  • alexdelpiero از این پست تشکر کرده است

Posted Image

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4647 ارسال
به کدوم راه زدم خودمو نویدجان؟
حرفم واضح بود، بین دستمزد و بودجه ی خرید باید یه تناسبی باشه، بین قیمت بازیکن و حقوقش هم یه تناسبی باید باشه، سوارز وقتی با رقم نجومی خریده میشه حقوق نجومی هم میگیره،بقیه هم همینطور

حالا ما بازیکنی که حقوق دریافتی فعلی اش هم بیش از حق واقعیش هست رو گرون تر از خیلی از همین سوپراستارها خریدیم.یعنی در بهترین فرم اش شاید بتونه جبران اون 7.5 میلیون حقوق دریافتی اش رو بکنه، اونوقت ما واسه همچین بازیکنی در این سطح کیفی 94 میلیون هزینه کردیم.

دایی احمد جان من مربی تیم نیستم بخوام انتخواب کنم، اگر هم باشم اول بستر رو آماده میکنم که برای مهاجمام موقعیت سازی به اندازه ی کافی انجام بشه، بعد هم توی یه همچین فرمی مانژو رو میزارم فیکس خط حمله ام. پی اس و فیفا هم بازی نمیکنم چون کامپیوتر ندارم در حال حاضر
تو پست قبلی هم یه اشاره کردم که هیگواین تو فرم فصل قبل اش نهایتا 20 تا 25 میلیون ارزشش بیشتراز مانژو هست و با فرم فعلی و شرایط و سبک بازی تیم من مانژو رو بدون شک ترجیح میدم
  • Aminvo, Camel Blue و juvenilia-xs از این پست تشکر کرده است

07962666510773579882.jpg

"No color will ever be brighter for me than black and white." - Alessandro Del Piero

Aminvo

Aminvo

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1599 ارسال

من خودم نظرم به نظر موها نزدیک تر هست   :1:

حقیقت این هست که فارغ از کیفیت بازیکن توازنی بین این خرید و دست مزدها دیده نمیشه، شما زمانی به سراغ خرید تک بازیکن با این رنج قیمت میری که درآمد باشگاه با هزینه و دستمزدهاش همخوانی داشته باشه و در ضمن با تزریق و در واقع تقدیم بیش از هم پول به رقیب مستقیمت اون ها را قدرتمند تر نکنی.  شاید به نظر بیاد ناپولی را تضعیف کردیم ولی این امر کاملا موقتی هست و با تزریق این پول به ناپولی در طول دو سال به شدت اون ها را تیم خطرناکی کردیم چون الان ناپولی می تونه نیمکتش را به راحتی تقویت کنه و یا حتی تیم اصلیش را.

فارغ از اسم، شما یک بازیکنی را که در حال حاضر در دوران اوجش هست و نهایتا 5 سال دیگه می تونه تو اوج باشه را با قیمت 94 میلیون یورو خریدی در حالی که در خطوط دیگه دو فصل هست داری از کمبود کیفیت رنج میبری.  ما دو فصل هست در دفاع چپ چوب حضور اورا را در هر بازی داریم می خوریم و یک جایگزین خوب برای ساندرو نداریم، دو فصل هست قرار هست برای امثال ویدال و پیرلو جایگزین خیریداری کنیم. شما هیچ کدوم از این پست ها را (به غیر از دفاع راست که اون هم با بوسمن تقویت شد) تقویت نکردی در حالی که میری و 130 میلیون در خط حمله هزینه میکنی(هیگواین و پیتسا) که کسی هم نباشه این بازیکنان را تغذیه کنه.

اگر یک نگاهی هم به گرون ترین خرید های تاریخ بندازیم متوجه میشیم این ارقام تنها و تنها برای بازیکنان بزرگ در سنین کمتر از 24 سال پرداخت شده، اگر رونالدو ، گرت بیل یا پوگبا با اون قیمت ها خریداری میشند برای این هست که قرار هست 10 سال ثمره داشته باشه همچین هزینه ای و تیم  در اون پست تا 10 سال نیاز به خرید مشابهی نداشته باشه. آیا مهاجمی که توسط ماروتا خریداری شده توانایی این مقدار بازی کردن در بهترین کیفیتش برای تیم را داره؟؟

از طرفی دیگه مدیریت برای خرید بازیکنی مثل دراکسلر و .... که بسیار جوان تر هستند بخاطر 4 یا 5 میلیون کاملا کنار میکشه و دست را تو میره ولی چه طور الان حداقل 30 یا 40 میلیون اضافی نمی تونه مانع این کار بشه!!!

خارج از کیفیت وبحث بر سر کیفیت بازیکن عملی که توسط تیم مدیریت صورت گرفته اصلا منطقی و سود آور به نظر نمیرسه.

از طرفی نوید خان در  فیفا تا اونجا که من به یاد دارم( سه سالی هست بازی نکردم) منوی وجود داشت که شما می تونستید در میزان سقف دستمزدها و خرید ها تغییر ایجاد کنید و بالانس این دو را به هم بزنید و دقیقا با چپ و راست رفتن نشانگر مشخص میشه که بالانس به کدوم طرف نزول یا صعود کرده. این دقیقا اتفاقی هست که توی تیم افتاده و مدیریت رفتن توی منوی اقتصادی باشگاه و این تعادل را به هم زدن

همونطور که گفتم من اصلا کاری به کیفیت حال حاضر بازیکن ندارم که ممکن هست یک فصل طول بکشه تا توی تیم جا بیفته و انالیز من خارج از اسم بازیکن هست. من نسبت به شرایط معتقدم این کار اشتباه بوده و یووه بیشترین لطف را در حق ناپولی کرده. این یعنی اهدای یک بازیکن 45 میلیونی به ناپولی، یعنی لطفی بیشتر از لطف میلان در خصوص دادن پیرلو به یووه، یعنی بیشتر از اومدن رایگان اکسل ویتسل به یووه. درواقع اهدا یک ویدال یا ناینگولان به ناپولی و این بسیار درد آور هست

ویرایش: املاء غلط و تابلو یک کلمه تصحیح شد

ویرایش شده توسط aminvo 07 December 2016 - 02:28 PM.

• eⁿzº, tecra, ace of glass و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

[SIGPIC][/SIGPIC]

او با اینکه به ثروت دست یافت اما تمام آن را صرف تحقیقات علمی کرد و در فقر و بدهکاری در نیویورک در اتاق یک هتل فوت کرد
hey God, both of us know I had been born in wrong Geographical coordinates, please help me to move where I belong there.

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

فقط همین بس که بازی پارسال با بایرن روی ویدال و لوا رو کم کرد .....بازیکنیه که اگه مثل دو سال گذشته یووه تغزیه میشد الان باید صدر جدول گلزنان بود .... من عاشقشم ..غیرتیه ...

• alexdelpiero, El rey leon, Aminvo و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4647 ارسال
جای الگری بودم میزاشتمش وسط خط هافبک جای خدیرا، قشنگ وسط زمینو تنهایی شخم بزنه

نیاز به خرید و هزینه ی اضافی تو ژانویه هم نبود
  • mory, alexdelpiero, Aminvo و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

07962666510773579882.jpg

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6043 ارسال
  • LocationKhorram Abad
کاش یک بوفون و ده مانژوکیچ داشتیم...
  • alexdelpiero, El rey leon, Aminvo و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4147 ارسال

تلاش های بسیار و کمک کردن به تیم خاصه در امور دفاعی و گل نزدن از فرصت های خوب و تعویض شدن و ناراحتی از این امر و نهایتا واکنش الگری.....

ایا اگر او گل میزد باز هم ناراحت بود؟

• alexdelpiero, Signora Omicidi, Georgia و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3851 ارسال
  • LocationAhWaS

ده دقیقه اول اینقدر جرم داد که گفتم بزار بین دو نیمه یا پایان بازی میام به مانزو وسجات گیر میدم و ازش انتقاد میکنم چون یخورده انگار گیج شده بود

اما رفته رفته زیر نظرش گرفتم خیلی خیلی خوشم ازش اومد واقعا اگه یه مقدار خوش شانس تر باشه و باهوش تر عمل کنه با هیگواین میتونه رقابت کنه برا اقا گلی

هرچند مانزو همش گل زنی نیست کلاس مانزو رو پاس گل اول محشر بود یاد پاس گل ترزگه که به یاکوینتا داد جلو چلسی افتادم

مهم نیست حتما گل بزنه مهم اینه واقعا در خدمت تیمه

• MaMpIeRo, alexdelpiero, tecra و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

MaMpIeRo

MaMpIeRo

تیفوسی الساندرو

• اعضا
  • 2442 ارسال

شده همون هیـــولای بایــرن .

فوق العادست.عجیب برمیگرده توپ میگیره.

------

جز ۱۰ بازیکن برتر دنیاست در حال حاضر بدون شک

• alexdelpiero, El rey leon, Aminvo و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

8

Claudio

Donnie

Donnie

تیفوسی تیفوس

• اعضا
  • 1837 ارسال
به شدت موثر و عالی بودنش برای تیم به کنار.
نمیدونم دقت کردید یا نه. یه جا هافبک رم از سمت چپ حرکت کرد که سانتر کنه اینقدر دوید که رسید و سانترشو فرستاد کرنر. بعدش همون جا از شدت خستگی نفسش بالا نمی اومد و نشست رو زمین.
واقعا افتخار می کنم مانژو بازیکن یووه اس. این دست بازیکنا کم گیر میان.
توی بایرن دوست داشتنی بود اینجا شده کعبه عشق.
همین طور ادامه بده پسر..
  • mory, MaMpIeRo, alexdelpiero و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3851 ارسال
  • LocationAhWaS

هرکس بره صفحه اول این تاپیک و نظرات منو بخونه و با نظرات الانم متوجه میشه که یه ادم چقدر میتونه 180 درجه یهو نظرش عوض بشه

واقعا بازم ثابت کرد شایسته فیکس بودن تو یوو هست

اصلا نیازی نیست حتما مانزو گل بزنه

مانزو هم دروازبانه هم دفاع هست هم هافبک و هم مهاجم گاهی وقت ها هم لیدره هم مربیه هم گارد و سپر یوو

حالا من ارزش مانجوگیج رو برابر هیگواین دیبالا بنوچی دکتر بوفون و ... میدونم

خیلی خوشحالم که مانجو رو داریم :53: :8:

• MaMpIeRo, alexdelpiero, El rey leon و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

الگری ای امام ، الگری ای امام :دی

• بن شده
  • 3066 ارسال

بی شوخی داشت هافبک دفاعی بازی میکرد  :speechless: 

من که خیلی لذت بردم ، یاد بازیکنای با غیرت قبل از 2006 افتادم

حالا یکی این وسط میاد میگه وظیفه مهاجم گل زدنه  :24:  :2laugh:

• mory, pezhman, MaMpIeRo و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند