پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

ماریو مانژوکیچ - Super Mario

* * * * * 1 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
677 پاسخ برای این موضوع

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

این مسخره بازیا چیه 

اگه جربزشو داری بمون مبارزه کن 

مطمئنم اگه تمام تلاششو کنه میتونه خیلی از بازی ها هیگواین یا دیبالا رو نیمکت نشین کنه

خوبه آدم یه خورده به تیمش علاقه داشته باشه نه اینکه تا یه بازیکنی رو آوردن بگی میخوام برم 

اگه میخواست اینطوری باشه اسطوره هایی امثال ندود و دلپیرو و بوفون هرگز ساخته نمیشد

• mory, alexdelpiero, Signora Omicidi و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
dme48gukzvs8_t.jpg

دایی احمد

دایی احمد

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 433 ارسال
  • Locationahwaz
^^^^^
دقیقا
فک نکنم تو دنیای فوتبال کسی بیشتر از دل پیرو واسه جایگاهش جنگید . از باجو و راوانلی و ویالی و اینزاگی و ویری تا زلاتان و آمائوری و یاکویینتا و ووچینیچ و ...
  • mory, alexdelpiero, El rey leon و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Posted Image

Sassan

Sassan

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1143 ارسال

مانژو بالاخره گلزنی کرد با ضربه سر قشنگش یووه رو پیش انداخت و استارت این برد پر گل رو زد

etmb_14727507_651657321660536_6452146252

• mory, alexdelpiero, Aminvo و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

juventus_wallpaper_by_harvy355-d5q4lea.j

Donnie

Donnie

تیفوسی تیفوس

• اعضا
  • 1837 ارسال

:worship:

حتی اگه الان تعویض بشه با اختلاف بهترین بازیکن زمینه  :worship:

• mory, alexdelpiero, Aminvo و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

maro1378

maro1378

عضو جدید

• اعضا
  • 52 ارسال
  • Locationardabil.

:nish:  :53:  :thank:  :thank:  :thank:  :thank:

• mory, alexdelpiero, Aminvo و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

the-greatest-juventus-players-of-all-tim

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

مانژو بازیکنیه که من هر وقت میبینمش یاد بازیکنان 10 سال پیش یووه میوفتم که چطور غیرت داشتن به تیم و تمام تواناییشون رو صرف تیم میکردن

تماشاچیا به وجد اومده بودن از دفاع هایی که این بازیکن میکرد و دروازه تیم رو نجات داد

پرس کرد توپ گیری کرد گل زد یعنی در واقع موقعیت به ندرت هدر میده ، دیگه حالا ببخشید لیونل مسی نیست از وسط زمین 10 نفرو دریب کنه بیاد گل بزنه 

asf.jpg

• mory, MaMpIeRo, alexdelpiero و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
dme48gukzvs8_t.jpg

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

سوپر ماریو هست .....واقعا بودنش انرژی خاصی ب ما میده خیلی عالیه 

• alexdelpiero, Aminvo, Gin و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4647 ارسال
یه سوال، جواب بدید لطفا، بعد از برگشتن دیبالا ترجیح میدید بین مانژو و ایگواین کی بازی کنه؟
  • alexdelpiero, Aminvo, Gin و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

07962666510773579882.jpg

"No color will ever be brighter for me than black and white." - Alessandro Del Piero

GG.B1

GG.B1

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 261 ارسال

یه سوال، جواب بدید لطفا، بعد از برگشتن دیبالا ترجیح میدید بین مانژو و ایگواین کی بازی کنه؟

خیلی سخته

الان بازی کردن هیگی و ماریو نا همگون ترین ساختار تهاجمی اروپاس 

اما اون موقع که دیبالا بیاد هم زوج دیبالا هیگی جالبه ،هم دیبالا ماریو

این فرم فعلی حفظ بشه دیبالا ماریو

• alexdelpiero, Aminvo, ace of glass و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
من گل کوستا به من سیتی رو دیدم واقعا برگام ریخت :1:
یک مهاجم که سرعت آنچنانی نداره توی عمق حرکت میکنه در صورتی که کاملا هم اسکورت شده توسط مدافع مستقیمش توپ هم توسط یک پاس بلند هوایی فرستاده میشه که حدود ۳۰ یارد توپ توی هوا بوده مهاجم با سر و گردنش مسیر توپ رو عوض میکنه و مدافع مستقیمش رو از پیش برمیداره و توپ رو گل میکنه !
کوستا !! هیچ تکنیکی نداره ولی عقلش میرسه با این سرعتی که داره نمیتونه هم از زاویه بسته گل بزنه ولی عقل داره !
ولی هیگوایین به تکرار دیدم تو هر زاویه ای باشه از همونجا محکم شوت میزنه اکثرا هم بلاک میشه یا دروازبان میگیره ..
تو بازی اتلانتا دیدم بازی های قبلم دیدم با چشم خودمم دیدم هرکی بگه نه هم واسم مهم نیست چون جلو چشمامه هیچکس نمیتونه تکذیبش کنه من انتظار ندارم هر توپی بهش میرسه گل کنه .. چون مسی هم اینجوری نیست ؛ فقط میخوام یکم عقل رو چاشنی کارش بکنه و مث چکش فقط محکم به توپ ضربه نزنه !! قیمت ۹۰ میلیونیش هم هیچ ربطی به هیگایین نداره اون ۹۰ تا توی جیب این بنده خدا نرفته ؛ من اون جانوری که ۷۲ تای پوگبا رو ۱۸ تا هم گذاشته روش رفته اینو گرفته مقصر میدونم ..
باید برم ۳۶ تا گل فصل قبلش رو ببینم ؛ از جایی پیدا میکنم
بالاخره باید بفهمم اشکال از اینه یا از تیم یا از بازی گرفتن مربی ..
همه گلهاشو با شوت های خرکی و محکم میزنه یا اینکه چیزی هم از ظرافت و تکنیک حالیشه ..
* مانزوکیج هم اون ظرافت رو نداره ولی ۹۰ تا پاش ندادیم
با ۹۰ تا میشد رویس و موراتا رو داشته باشیم [ دیبالا - پیاتسا - رویس - مانزوکیچ - موراتا - کین ]
لعنت به آدم کم عقل و احمق
لعنت [ واقعا ]

الان سهیل میاد میگه شما بازی رئال رم رو ببینید ؛ پیانیچ هیچ کاری نکرد :1:
  • mory, eⁿzº, Pinturicchio و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

______ Never chase a bitch _______

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

قطعا HD رو ترجیح میدم. گل نزدن های هیگواین از زمان مصدمیت دیبالا شروع شد و بازگشتش ، هیگوایین کمتر به عقب میگرده و صد در صد توی موقعیت های که بهش میرسه تاثیر داره.

به علاوه اگر روند خوب که تو بازی با اتلانتا داشتیم ادامه پیدا کنه (خصوصا اینکه الگری جای پیانیچ رو تو زمین پیدا کنه ) به نظرم همه چی خیلی بهتر میشه.

مانژوکیچ رو هم دوست داریم. اونم خیلی زیاد. به هر حال داشتن 3 مهاجم خوب ، قطعا از داشتن دو تاش بهتره.

@ سجاد کل 36 گلش تو ورزش 3 هست. حتما ببین.

این مدافع های سیتی خیلی شوتن.خیلی. اگه بازی کامل دیده باشی، چند بار تو پاس کاره های خط دفاعی شون توپ لو دادن (!)

• mory, MaMpIeRo, alexdelpiero و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

juvenilia-xs

juvenilia-xs

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 273 ارسال

قبلش بهش تبریک میگم که هر روز داره دل هوادارا رو بیشتر بدست میاره با زحمت کشیدنای بی امانش :53:

وقتی دیبالا برگرده قطعا ارتباط خط هافبک و هجوممون بیشتر خواهد شد. بخصوص اگر پیانیچ هم فرم خوبش رو حفظ کنه . هیگواین متاثر از این قضیه پیشرفت خواهد کرد . ولی من اول فصل و قبل از خریدش هم گفتم ماریو رو ترجیح می دم ، الان هم میگم و تا پایان فصل اگر هیگواین 50 تا گل هم بزنه نظرم عوض نخواهد شد. مانژوکیچ در بدترین بازیهاش هم پرتلاش و جنگنده ست و من ترجیح میدم همچین مهاجمی فیکس باشه و اصلا هم گل نزنه ، تا اینکه امیدوار باشم یه موقعیت 100% برای هیگواین پیش بیاد و بتونه گل کنه. در ناپولی شرایطش واقعا فرق می کرد . اینجا ما امکانات سبک بازی هیگواین رو نداریم . خیلی وضعمون عالی نیست که بخوایم "با التماس" 90 دقیقه بازی کنیم.

هرچند تاکتیک تیم مقابل هم تاثیر می ذاره ، بازیهایی شاید باشه که ما واقعا نتونیم با مانژو به نتیجه برسیم . چون هیگواین بازیکنیه که پول زیاد بابتش دادیم و حواشی زیادی پیش اومد یه جورایی منطقی نیست فیکس نباشه . اینم از مشکلات ولخرجیه دیگه . نه اینکه نخوام بازی کنه ، فقط ترجیح میدم مانژو فیکس باشه (بخصوص بازیهای حساسمون).

ضمن اینکه حداقل این بازی دیگه مانژو همش عقب تر می اومد ، بی انصافی نکنید دیگه . :53: :53: :53:

• alexdelpiero, Aminvo, ace of glass و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

.

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

کسانی که کوستای احمق رو از مانجوکیچ بهتر میدونن از خواب زمستانی بیدار شن بایرنی ها هنوز حسرت داشتنشو میخورن پرس فوق العادش + نبرد هوایی موفق فقط کافی بود پشتش پیرلو باشه ....مانجو خیلی عالیه 

دیبالا و هیگواین بهترن اما در 4-3-3 ترجیح میدم مانجوکیچ باشه

• MaMpIeRo, alexdelpiero, Massimiliano Allegri و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

کوستا چه ربطی به مانژو داره اخه. عیسی به دین خود ، موسی به دین خود.

+ ولی ( :1:  ) ، حقیقتا در حال حاظر کوستا از هیگواین ، سوارز ، لواندوفسکی اماده تره.

• alexdelpiero, tecra, Huceyn و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2921 ارسال

قطعا مانژوکیچ ، هیگوایین بیشتر شبیه یه کیسه پوله ! اگه تگ 94 میلیونیش نبود از لحاظ فنی هیچ فرقی تو این ده بازی اخر با امثال ماتری و پاتزینی و مهاجم های درجه دو ایتالی نداشت !

• Delle Alpi, Massimiliano Allegri, Camel Blue و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

هنوزم تو شبهات اگه ماهُ داری من اون ماهُ دادم به تو یادگاری ...

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

الگری ای امام ، الگری ای امام :دی

• بن شده
  • 3066 ارسال

زنده باد ماریوی بزرگ  :worship:  :worship:  :worship:

• alexdelpiero, ace of glass, Camel Blue و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

دایی احمد

دایی احمد

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 433 ارسال
  • Locationahwaz

قطعا مانژوکیچ ، هیگوایین بیشتر شبیه یه کیسه پوله ! اگه تگ 94 میلیونیش نبود از لحاظ فنی هیچ فرقی تو این ده بازی اخر با امثال ماتری و پاتزینی و مهاجم های درجه دو ایتالی نداشت !

دیگه خیلی دارین در حقش بی انصافی میکنید

بنده خدا که مصدوم بود و قبل و بعد از مصدومیتش هم اصلا بد بازی نکرد .

دوستان فکر مسی و مارادونا رو از سرتون بیرون کنید . با 190 میلیون هم مسی گیر کسی  نمیاد.

• alexdelpiero, tecra, Gin و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Posted Image

دایی احمد

دایی احمد

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 433 ارسال
  • Locationahwaz

ی مساله دیگه که مانژو رو در نظر دوستان گلم خدا کرده اون توپیه که تومحوطه خودمون دابل سیو کرد بود که اصلا وظیفه این آقا نبود و بیخود و سرخود تا اونجا عقب میاد و کمک میکنه و بازی با بایرن هم همین عقب اومدناش باعث شد تیم اینقد عقب بکشه و بایرن سوار بازی بشه . اگه خیلی میخواد کمک کنه هر بازی گل بزنه و پاس گل بده من مخلصش هم هستم یا اگه میخواد به دفاع کمک کنه بهتره از جلو پرس کنه ولی نمیتونم بخاطر دفاع کردن یه فوروارد تو محوطه خودمون اونو مورد تحسین قرار بدم.

• mory, eⁿzº, Aminvo و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Posted Image

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4003 ارسال

خداوکیلی یکم انصاف !!! :1:
اکثر تکلاش رو پای هافبکا و مدافعین حریف بود . 7 تا تکل موفق 5 تا نبرد هوایی موفق کم نیست ، حتی واسه یه هافبک تخریبی این آمار فوق العاده است .

بازی با بایرن کل قضیه اش فرق میکرد . ولی یه سوال دارم از شما ، مهاجم قد بلند موقع کرنرا و ضربات شروع مجدد جاش تو محوطه جریمه خودی نیست ؟؟
اون تیکه ای که مانزو دو تا دفع رو کرد آتلانتا سه تا کرنر پشت سر هم زده بود و تیم ما هنوز فرصت نکرده بود از لاک دفاعی در بیاد .

• mory, pezhman, eⁿzº و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

دایی احمد

دایی احمد

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 433 ارسال
  • Locationahwaz
در مورد عملکرد هجومی مانژو بگید اون جلو ملوها
نمیگم بده ها ولی بهتر از هیگواین نی
  • mory, eⁿzº, alexdelpiero و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Posted Image

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی