پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

سیمونه زاتزا

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
294 پاسخ برای این موضوع

Delle Alpi

Delle Alpi

هوادار

• اعضا
  • 675 ارسال

اولا امیدوارم موفق بشه و یه مهاجم خوب واسه ایتالیا بشه و سرنوشتش مثل اون  اگه اشتباه نکنم بورینی که رفت لیورپول نشه که یهو محو شد

این مدت نشون داد که استعداد لازم را داره و درست پیش بره میتونه به یه جایی برسه

ولی کلا من از این سبک بازیکن ها که عقل درست حسابی ندارند وکنترلی رو رفتارشون ندارند خوشم نمیاد بازیکن باید شرایط را بسنجه نه همیجور  بیاد تو زمین و خشن بازی کنه و  اصلا کاری به هیچی نداشته باشه و به فکر عواقبش نباشه

یه جام حذفی پارسال فرصت داشت بازی کنه که از اون هم درست استفاده نکرد اون از بازی تورینوکه با یک کارت زرد جوری بازی میکرد که کسی ندونه فکر میکرد داره تمام تلاششو میکنه اخراج بشه و اگه الگری نکشیده بودش بیرون اخراج شده بود داور هم خیلی مهربون بود یعنی کلا اصلا عقلش کار نمیکنه که با این کارد تیم بگا میره خودد هیچی و و در ادامه هم  باعث شد که همون فرصت جام حذفی را هم از دست بده و محروم بشه و تو اون مقطع که مهاجم هامون مصدوم بودند تیم دچار مشکل بشه   

دوما من واسم سواله که مثلا چرا وتسهام گابیگل را  25 تا نخرید و زاتزا را گرونتر خرید

یعنی زاتزا بهتره ؟ یا گابیگل به وستهم نمیرفت

یووه چرا میخاست زاتزای ایتالیایی که گرون تره را بفروشه  و گابیگل را بیاره بجاش

کلا یکم پیچیدس

• Orphée, mory, alexdelpiero و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Escanor

Escanor

Goodbye Baby

• اعضا
  • 1312 ارسال

302 دقیقه بدون گل و پاس گل نتیجه ی کار زاتزا تا الان بوده. امیدوارم بتونه خودشو نشون بده.

• mory, alexdelpiero, Signora Omicidi و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6372 ارسال
  • LocationRasht

ایجنتش گفته استایل بازی و تاکتیک تیمش عوض شده و برای جا افتادن نیاز به زمان داره و کافیه که فقط به اولین گلش برسه و هیچ مشکلی نه با تیم و نه با باشگاهش نداره. همچنین تایید کرده که قراردادش بعد 10 بازی دائمی میشه و تا اینجا 4 یا 5 بازی کرده! جالبه که ایشون پدرش هم هست و دقیق نمیدونه چند تا بازی کرده! :fp:

قبلش بگم که امیدوارم تو 5 بازی باقی مونده تا دائمی شدن قراردادش، 10 تا گل بزنه! هم بخاطر این و هم اینکه حداقل 20 م دیگه به یووه میرسه. ولی اینکه بیایم بگیم هم سطح باتشوآیی و لوکاکو ـه یا چیزی کمتر ازشون نداره و افتضاح فروختیمش...

لوکاکو = 5 گل و 2 پاس گل در 7 بازی (567 دقیقه)

باتشوآیی = 3 گل و 1 پاس گل در 7 بازی (222 دقیقه!)

زاتزا = 0 گل و 0 پاس گل در 5 بازی (346 دقیقه)

لوکاکو همچنین تو 23 سالگی بیشتر از ک.رونالدو/سوآرز/رونی/زلاتان 23 ساله گل زده! حتی رو کاشتۀ مستقیم هم هفتۀ پیش گل زد! باتشوآیی هم مثه زاتزا اولین فصلش تو انگلیسو میگذرونه...

حقیقتاً امیدوارم به سرنوشت ال شاراوی فصل پیش دچار نشه که بخاطر انجام ندادن آخرین بازیش = دائمی نشدن قراردادش، تا ژانویه تو موناکو رو نیمکت نشست!

• mory, alexdelpiero, Signora Omicidi و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

They SURVIVED ... That's What Make Them Assets ! i

JB.png

tecra

tecra

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 2515 ارسال

^^^^

مرسی :53: 

بنظرم سنجش عملکرد زازا با لوکاکو و باتشوآیی  قیاس مع الفارقه (همیشه دوست داشتم ازین عبارت استفاده کنم.. بالاخره وقتش رسید :1:)  :black_excited tear:

لوکاکو که چند ساله در لیگ برتر بازی میکنه، همبازی هاش میشناسنش و تیمش بطور کل بهتر بازی میکنه..

باتشوآیی در اینجا نوشته که در مجموع 7 تا بازی کرده (البته فکر کنم چندتایی بعنوان ذخیره اومده).. دو گل از 3 گلی که زده در لیگ کاپ بوده (مقابل بریستول روورز دسته سومی) و از 5 بازی که با پیراهن چلسی انجام داده (هافبک های چلسی رو با وستهام مقایسه کنید) یه گل دروازه خالی جلوی واتفورد زد (توپ برگشت داده شده توسط دروازه بان که افتاد جلو پاش). نه اینکه این گل ها بی ارزش یا بی کیفیت باشن، ولی چند بازی که از چلسی و باتشوآیی دیدم انصافن تا الان چیزی نشون نداده و الان هم حتی صحبت از بازگشتش به فرانسه هست

وستهام کلن داغونه.. از فرم بازیکنا تا تغییر ورزشگاه.. زازا از یه لیگ و یه فرهنگ دیگه اومده و دیر هم به تیم اضافه شده. زمان لازم داره.. اونقدر هم بزرگ نیست که خودشو در تیم بحران زده تحمیل کنه..

در این شرایط آمار و ارقام اونقدرها بنظرم نشون دهنده واقعیت نیست.. مخصوصن شرایطی که در پس آمادگی هر تیم هست..

---------

مانژو که احتمالن آخر فصل جدا میشه، امیدوارم شرایطی بوجود بیاد که برگرده یووه..میتونه ذخیره با انگیزه ای برای هیگوایین باشه..

• Orphée, mory و alexdelpiero از این پست تشکر کرده است

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6372 ارسال
  • LocationRasht

^^^

خواهش :53: من مقایسه نکردم، دوستان مقایسه کرده بودن و من فقط آمارشون رو گذاشتم. آمار پریرای خودمونو دیدی؟ بعید میدونم بازیکنای واتفورد خیلی گنده تر از وستهام باشن! اونم مثه زاتزا و باتشوآیی اولین فصلش تو انگلیسه :

1 گل و 2 پاس گل در 5 بازی (389 دقیقه) و همه ش هم در لیگ برتر و همه ش هم مقابل منچستر یونایتد ، آرسنال و همین وستهام !

خود زاتزا هم 90 دقیقه مقابل Accrington Stanley دسته سومی بازی کرد تو همون لیگ کاپ! بقیۀ بازیاش هم مقابل وست بروم، ساوت‌همپتون، میدلزبورو و همین واتفورد بوده!

منم که گفتم باتشوآیی 7 تا بازی کرده ولی به 222 دقیقه ای که داخل پرانتز گذاشتم هم دقت کردی دیگه!؟ 222 ÷ 90 = ~ 2.5 ! 5 دقیقه بازی مقابل وستهام و 1 پاس گل، 17 دقیقه مقابل واتفورد و 1 گل...

بازم میگم، امیدوارم زاتزا تو 5 بازی آتیش 10 تا بزنه. بحث من چیز دیگه ای بود؛ اینکه هر بازیکنی جدا میشه رو در حد مارادونا بالا نبریم و ایضاً هر کیو اضافه میکنیم در حد مومن زاده پایین نیاریم...

• alexdelpiero, El rey leon, tecra و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

They SURVIVED ... That's What Make Them Assets ! i

JB.png

Arturo Vidal

Arturo Vidal

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 188 ارسال
در کل بنظر من یه مقدار در مورد سطح کیفی لیگ جزیره حداقل تو ایران اغراق میشه.حالا این قضیه بخاطر جو استادیوم هاست یا پربرخوردی بازی ها؟ نمیدونم
این فصل شخصا از هفته اول لیگ جزیره تمامی بازی های جزیره که تداخل زمانی با هم یا لیگ ایتالی نداشته رو دنبال کردم.از لحاظ شعور فوتبالی و تاکتیک و برنامه ریزی خیلی سطح پایین تری از لیگ ایتالیا قرار دارن.صرفا بازی فیزیکی و تنها راه رسیدن به دروازه ارسال های بلند از جناحینه و ضعف های شدید در دفاع و یارگیری و گل های بی شماری که از اشتباه دفاع ها به ثمر رسیده
بجز من سیتی و تا حدودی آرسنال و تاتنهام باقی تیم ها هیچ گونه پلن بی برای بازی کردن دروازه حریف ندارن و کاملا تک بعدی
این چند ساله عملکردشون تو اروپا هم نمایانگر این ضعف بوده
*و البته امیدوارم زاتزا موفق باشه
  • alexdelpiero و Signora Omicidi از این پست تشکر کرده است

I must be strong , life carries on
and although time might heal the pain , the world won't be the same

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

در مورد سطح لیگ یه ماه پیش گیگز هم یه مصاحبه کرده بود، گفته بود " اینایی که میگن لیگ جزیره بهترین لیگ دنیاست، احتمالا لیگ های دیگه رو نگاه نمیکنن" در مورد لیگ ایتالیا هم گفته بود " یوونتوس میتونه به راحتی تمام تیم های لیگ جزیره رو شکست بده" :yao:

در مورد مقایسه اون سه تا هم، باتشویی از زاتزا شم گل زنی بالاتری داره اما نه در این حد بگیم با هم قابل مقایسه نیستند، میکی بهتره اما نه خیلی. یه قسمت زیادی گل نزنی یش هم تقصیر شرایط کلی وستهمه. تو لیگ جزیره اگه بد شروع کنی، احتمالا تا اخر بد میری.

اما لوکاکو کاملا در سطح متفاوتیه.

( البته باز لوکاکو در مقایسه با هیگی خودمون "پشیزی" بیشتر نیست :1: )

• alexdelpiero و tecra از این پست تشکر کرده است

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

tecra

tecra

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 2515 ارسال

زازا چرا تو این بخشه؟! :39:  یکی دو تا دیگه بازی کنه فکر کنم انتقالش اتومات قطعی میشه 

----

این هفته در تیم منتخب بازیکنای هفته قرار گرفت..البته تیم بد هفته.. :fp:

• mory, MaMpIeRo, alexdelpiero و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Escanor

Escanor

Goodbye Baby

• اعضا
  • 1312 ارسال

509 دقیقه (8 بازی) بدون گل و پاس گل. آن طور نباشد که دست از پا دراز تر برگردی  :fp: امیدوارم 6 تا بازی دیگه بهش بدن حق خریدش اجباری بشه.

• mory, alexdelpiero, Signora Omicidi و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

به هر حال برگرده هم باز به یه تیم دیگه پاس داده میشه

• alexdelpiero, Signora Omicidi, Escanor و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
dme48gukzvs8_t.jpg

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

زاتزا تو یووه خوب بود هر وقت ب بازی اومد نباید تیم پارسالو ول میدادیم ..همرو انداختسیم دور ....کومن رو باید برگردونیم براردی رو باید بگیریم زاتزا هم باید برگرده ...اینها تازه شروع فوتبالشونه 

• eⁿzº, alexdelpiero, Signora Omicidi و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

قشنگ از همون روز اول همه مون میدونستیم این انتقال اشتباه ـه. زاتزا نه بازیکنی بود که در حد ترکیب اصلی ما باشه، نه اون قد ضعیف که  انتخاب چهارم،پنجم باشه.

هرچند این خود سیمونه بود که این وسط ضرر کرد وگرنه ما با اون 25-28 میلیونی که میگیریم. سود خوبی کردیم.

• alexdelpiero, Signora Omicidi, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6043 ارسال
  • LocationKhorram Abad
مثل اینکه ژانویه برمیگرده پیش خودمون تا واسه آیندش تصمیم بگیریم...

بعد از اینکه چند بازی واسه وستهام انجام داد و عملکرد خوبی نشون نداد وستهامی ها دیگه هیچ جوره نمیخوان زیر بار خریدش برن واسه همین دیگه حتی تو لیست هجده نفره واسه بازی هم نمیذارنش ک عدد بازیهاش ب 14 نرسه و مجبور نشن بخرنش طبق بند قراردادش...

پراندلی تو والنسیا دنبالشه اما ب نظرم اینم باید مثل ایموبیله برگرده ایتالیا تا ب اوج برگرده...

امیدوارم فوتبالش از این خرابتر نشه.. وستهام کل تیمشون داغونه تقصیرارو انداختن گردن زاتزا!
  • eⁿzº, alexdelpiero, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

tecra

tecra

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 2515 ارسال

کاش ماروتا همچین شرطی برا فروش نمیذاشت.. کلی ضرر می کنیم الان..با پولش می شد کوادرادو رو کامل خرید ولی الان دوباره مشکل بودجه پیدا می کنیم.. :22:

• alexdelpiero, Alex2003 و vahid.juv از این پست تشکر کرده است

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2921 ارسال

سرنوشت اینم مثل ملو و کراسیج و ایسلا خواهد شد که با بزخری از دستمون خارج شدن ! هیچ تیمی اخر حاضر نشد قراردادشون رو رسمی کنه تا سنشون رفت بالا و با یه رقم به شدت ناچیز فروخته شدن یا در حال طی این پروسه هستن !

• GioVanni Agnelli, mory, alexdelpiero و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

هنوزم تو شبهات اگه ماهُ داری من اون ماهُ دادم به تو یادگاری ...

AbolfazlMF

AbolfazlMF

ابولز

• اعضا
  • 1231 ارسال
  • LocationMashhad

بله همونطور که انتظار میرفت ، عملکرد ضعیغی در وستهم داشت و به یوونتوس برمیگرده !

• mory, alexdelpiero, tecra و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6043 ارسال
  • LocationKhorram Abad
احتمالا نیومده دوباره قرض داده میشه ولی من دوس دارم تا آخر فصل بمونه ب عنوان ی بازیکن جانشین خاطرات خوبی ازش داریم
  • eⁿzº, alexdelpiero, tecra و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

قرضی میره والنسیا ، با حق خرید ۱۶ میلیونی ، خرید اجباری با حضور در 15 بازی.

ضرر بدی به باشگاه زد ، حق خرید تو وستهم چیزی حدود 23 تا 25 میلیون بود.

• mory, alexdelpiero, tecra و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4647 ارسال
^
اونوقت باشگاه به کریر اش ضربه ی بدی نزد؟
  • mory, eⁿzº, alexdelpiero و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

07962666510773579882.jpg

"No color will ever be brighter for me than black and white." - Alessandro Del Piero

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

یووه یا وستهم؟

اگه منظورت یووه ست که من چند تا پست بالاتر نظرم رو نوشتم :

"قشنگ از همون روز اول همه مون میدونستیم این انتقال اشتباه ـه. زاتزا نه بازیکنی بود که در حد ترکیب اصلی ما باشه، نه اون قد ضعیف که  انتخاب چهارم،پنجم باشه."

اما به هر حال تصمیم  خودش بود که بیاد . همونطور که بازی های ضعیفش توی وستهم هم تا حد زیادی تقصیر خودش بود.

• mory, alexdelpiero, El rey leon و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی