پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

سیمونه زاتزا

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
294 پاسخ برای این موضوع

AbolfazlMF

AbolfazlMF

ابولز

• اعضا
  • 1231 ارسال
  • LocationMashhad

در ازای 5.9 میل با قرارداد قرضی یکساله با حق خرید اجباری 23.5 میلیونی به وستهم پیوست .

f3a8eu8zjq9wv6zozy0u_thumb.jpg

Goodluckcrazy#

• mory, eⁿzº, alexdelpiero و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

ولی من شنیدم،5  میلیون قرضی.23 میلون حق خرید.3 میلیون بونس.

• alexdelpiero, tecra, ace of glass و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

tecra

tecra

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 2515 ارسال

امیدوارم موفق بشه.. رو نیمکت همیشه خوش اخلاق و با انرژی (یا شیطون) بود. با بقیه هم تیمی هاش هم رابطه خیلی خوبی داشت..

حالا وقتشه که تو زمین بازی خودشو نشون بده و به مربی ایتالیا بفهمونه که چه توانایی هایی داره..

امسال در انگلیس: چلسی (کنته)، واتفورد (پریرا)، و وست هام (زازا).. باشد که موفق باشن..

• Orphée, alexdelpiero, Senmorta و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6375 ارسال
  • LocationRasht

- مبلغ قرض 5 میلیونه و اگه یه تعداد بازی مشخص بکنه، قراردادش خود به خود قطعی قطعی میشه با 20 م + 3 م بونوس [link]..

- همیشه با گل سرنوشت سازش به ناپولی (که شاید مهمترین گل فصلمون هم بود) بیادش خواهم آورد..

./ خوبیش این بود که حاشیه درست نمیکرد، شخصیتش برای رو نیمکت نشستن و همه چیزشو دادن موقع بزمین اومدن درست بود. بنظرم بیشتر یووه میخواست بفروشدش و خودش زیاد اصراری نداشت..

./ اما بهرحال وقتی پیشنهادای +25 م برای مهاجم چهارمت دریافت میکنی، رد کردنشون آسون نیس...

+ رفت پیش همزادش 03236IMMgrin.gif :

3bm9hgsslnsy85nrhjd2_thumb.jpg

زاتزا خیلی بهتر از اونی بود که براش لفظ "انداختن" به کار ببریم. پارسال میانگین دقایق گلش با فاصله از دیبالا و مانژو بهتر بود.

از بین بازیکنایی که در سری آی 2015-16 بالای 6 گل زدن، ایگوآیین (83) و دیبالا (130) بالاترین ضریب دقیقه/گل رو داشتن! #FullHD

زاتزا 8 گل و 2 پاس گل داشت در 24 بازی.. + بنظر من ~42 م برای زاتزا + پریرا خیلی خوب بود... #GraziePremierLeague

• alexdelpiero, tecra, Senmorta و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

They SURVIVED ... That's What Make Them Assets ! i

JB.png

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

از بین بازیکنایی که در سری آی 2015-16 بالای 6 گل زدن، ایگوآیین (83) و دیبالا (130) بالاترین ضریب دقیقه/گل رو داشتن! #FullHD

زاتزا 8 گل و 2 پاس گل داشت در 24 بازی.. + بنظر من ~42 م برای زاتزا + پریرا خیلی خوب بود... #GraziePremierLeague

خب اینکه میگی بالای گل 6 بحثش جداست چون زاتزا تو لیگ 5 گل زد، هرچند من منظورم در تمام رقابت ها بود.

تو لیگ امار گل به دقیقه هم زاتزا هم دیبالا هر گل 132 دقیقه ـست.

تو تمام رقابت ها زاتزا 119 و دیبالا 133 هست.

• Orphée, alexdelpiero, Camel Blue و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
بنظر من 42 میلیون برای پریرا و زاتزا اصلا خوب نبود .. بقول یکی از دوستامون الان شما زاتزا رو با هم سطح های خودش مقایسه کنید چیزی کمتر از باتشوای و لوکاکو و امثالهم نداره .. یا پریرا ! رقم شرم اوره 13 میلیونی براش واقعا مزحکه درحالی که همین میون بین تیمهای دیگه داریم میبینیم میختاریان 42 میلیون به فروش رفته ، پریرا چی کم از میختاریان داره ؟ ما فروش بلد نیستیم .. خرید هم نظری ندارم
  • mory, Delle Alpi, alexdelpiero و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

______ Never chase a bitch _______

alexdelpiero

alexdelpiero

مهدی

• اعضا
  • 885 ارسال
  • LocationRoudan,Hormozgan
حیف .ِِ. وقتی یادم میاد یه زمامی با لرد هایی مث بنتنر و آنلکا سر می کردیم و الان انقد ترافیک داریم که یکی از خوبامونو اینجوری باید بدیم بره حس دو گانه ای دارم ِ.
هروقت به بازی اومده موثر و جنگنده بوده . ولی هیچوقت فرصت کافی بهش داده نشد. همه سر اون پنالتی رو سرش آوار شدن . روی اون پنالتی ؛ من زازا رو نهایتا 10 درصد مقصر می دونم . بازیکنی که تو این سطح از حساسیت اولین ضربه ای که به توپ بزنه یه ضربه مهم پنالتی در مقابل آماده ترین و یکی از پنالتی گیر ترین دروازه بان های جهان باشه خراب کردنش خیلی دور از ذهن نیست .
بدرود کچل دوست داشتنی.
امیدوارم بعد از رفتن مانژو دوباره تو پیرهن یووه ببینمت .
  • eⁿzº, El rey leon, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Sassan

Sassan

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1143 ارسال

خداحافظ بهترین مهاجم 4 ام ممنون بابت گلی که به ناپولی زدی و نقطه عطف یوونتوس برای قهرمانی رو ایجاد کردی :8:

lidp_cq712bcxeaqhobt.jpg

46kb

• MaMpIeRo, eⁿzº, alexdelpiero و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

juventus_wallpaper_by_harvy355-d5q4lea.j

juvenilia-xs

juvenilia-xs

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 273 ارسال

احساس کردم اگه اینجا یه پست نذارم تا مدتها عذاب وجدانش و باید تحمل کنم، جالب اینه که توضیح نمی خوام بدم ، فقط یه امضا درست کردم به نشانه ی اعتراض و همه چیز گویای موضوع هست ، تیم اون موقعامون و ببینین ، تیم الانمون و هم ببینین ، چی می خواد به سر یوونتوسمون بیاد ؟ این مدیرای جدید به چی شون می نازن ؟ آیا اینا دلسوزان جامعه ی یووه هستن یا گرگانی در لباس میش ؟؟

(( we don't want trophies ,  just wanna be alive with our JUVE, so don't break the ITALIAN pride ))

• alexdelpiero و ace of glass از این پست تشکر کرده است

.

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان

الان قرض داديم اينو بالاخره ؟  يا فروختيم ؟ چند ؟

• mory, alexdelpiero و Donnie از این پست تشکر کرده است

<p>36 سال سياه و سفيدغم قفس به كنار . آنچه عقاب را پير ميكند پرواز زاغهاي بي سر و پاست

alexdelpiero

alexdelpiero

مهدی

• اعضا
  • 885 ارسال
  • LocationRoudan,Hormozgan
قرضی با حق خرید اجباری .
ولی اگه یه تعداد بازی که سرش توافق نکردنرو انجام نده بر می گرده پیش خودمون.
  • mory, MaMpIeRo, 30aMak و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

5 میلیون (بابت امسال قرضی) + 23 (اگر خواستن دائمی ـیش کنن) + 3 میلیون (بونس) : جمعا 25-28

• mory, alexdelpiero, El rey leon و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4003 ارسال

احساس کردم اگه اینجا یه پست نذارم تا مدتها عذاب وجدانش و باید تحمل کنم، جالب اینه که توضیح نمی خوام بدم ، فقط یه امضا درست کردم به نشانه ی اعتراض و همه چیز گویای موضوع هست ، تیم اون موقعامون و ببینین ، تیم الانمون و هم ببینین ، چی می خواد به سر یوونتوسمون بیاد ؟ این مدیرای جدید به چی شون می نازن ؟ آیا اینا دلسوزان جامعه ی یووه هستن یا گرگانی در لباس میش ؟؟

(( we don't want trophies ,  just wanna be alive with our JUVE, so don't break the ITALIAN pride ))

این پستتون پر از تعارض بود . از جمله اخر گرفته تا بقیه جمله ها .
شما به جای این که تیم اون موقع هامون رو ببینی تیم 2007-2008 رو ببین . و با تیم الان مقایسه کن . یعنی کالچوپولی این وسط هیچ نقشی نداره ؟؟
جمله آخر : الان همه از این روحیه همدلیمون میترسند ، همه از دفاع مستحکممون میترسند . همه به خاطر این که از هیچ شروع کردیم و الان اینجاییم بهمون احترام میذارند . اگه اینا غرور ایتالیایی نیست پس من نمیدونم چیه .

لازم به ذکره این پست جاش اینجا نیست ولی بذارید به عنوان نفس های آخر

• Orphée, mory, pezhman و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4647 ارسال
^
و البته هم اون همبستگی تیمی و هم اون استحکام دفاعی رو از اصالت ایتالیاییمون داریم
  • Pinturicchio, alexdelpiero و Donnie از این پست تشکر کرده است

07962666510773579882.jpg

"No color will ever be brighter for me than black and white." - Alessandro Del Piero

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4003 ارسال

^
و البته هم اون همبستگی تیمی و هم اون استحکام دفاعی رو از اصالت ایتالیاییمون داریم

به جان بچم منم همینو گفتم

• alexdelpiero و Gin از این پست تشکر کرده است

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4647 ارسال
خب مشکل اینه که این اصالت ایتالیایی تیم داره فصل به فصل کمتر میشه
  • alexdelpiero از این پست تشکر کرده است

07962666510773579882.jpg

"No color will ever be brighter for me than black and white." - Alessandro Del Piero

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
نويد نفس اخر يعني چي ؟
  • alexdelpiero, El rey leon و Donnie از این پست تشکر کرده است

<p>36 سال سياه و سفيدغم قفس به كنار . آنچه عقاب را پير ميكند پرواز زاغهاي بي سر و پاست

juvenilia-xs

juvenilia-xs

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 273 ارسال

من حوالی جام جهانی 98 فرانسه بود که یووه رو شناختم و کم کم شروع کردم به کند و کاو در موردش، سالها در درجه ی اول در مقابل خودم ،  و در درجه ی دوم در مقابل دیگران افتخارم این بوده طرفدار تیمی هستم که فوتبال درش به معنای واقعی یک "عشق" تعریف شده، وقتی مسابقات تیم ملی ایتالیا رو میدیدم حس می کردم دارم مسابقه ی یووه رو می بینم و فقط چند بازیکن اومدن مهمون تیم شدن و .. ، برنامه ریزی باشگاه یوونتوس همیشه طوری بوده که "عشق به فوتبال" و "تلاش برای پیشرفت فوتبال ایتالیا" در درجه ی اول اهمیت بوده. خود آلکس، بووفون، ترزگه، ندود، و خیلی از بازیکنای دیگه ی تاریخ یوونتوس نمونه ی تکرار نشدنی اخلاق وعشق فوتبالی بوده ن. تیم یوونتوس در فصلی که پیش رو داریم داره تلاش می کنه قدرت بگیره و جام باشگاههای اروپا رو فتح کنه ( ناراحتی بووفون از اینکه بهترین دروازه بان تاریخ فوتبال بوده ولی هنوز اون جام و فتح نکرده شاید محرکی بوده برای این امر)

در سالهای دهه ی 90 میلادی وقتی یووه در اوج قدرت خودش بود بالای 90 درصد بازیکنا و حتی کادر فنیش ایتالیایی بودن، از سال 2000 به بعد اکثر تیمها شروع کردن به بازار گرمی و بازیکنانی از کشورهای خارجی گرفتن، ولی یووه همچنان با برنامه ریزی خودش کارش رو دنبال کرد. بعد از حوادث تلخ کاچوپولی،  سیاستهای باشگاه  کم کم رنگ و روش رو عوض کرد و الان میبینیم که تیم ستاره های جوان و آینده دار ایتالیاییش رو رد می کنه به تیمهای نه چندان مطرح جهان ، و در عوض بازیکنای خارجی ( جدیدا از رقبای همیشگیش : اسپانیا ، آرژانتین ، برزیل، فرانسه و ..) میگیره. (رفت و امد زیاد شده و خیلیاشونم اون تعهد و تلاشی که باید در تیم باشه رو ندارن).

از نظر من به تدریج داره از خاصیت بازیکن پروری تیم کم میشه ، تا ببینیم نتیجه ش چی میشه این فصل. بدرود.

• El rey leon و tecra از این پست تشکر کرده است

.

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4003 ارسال
همین اسمایی که بردی رو یه نگاه بنداز . همین اسطوره های باشگاه . از پلاتینی و ترزگه و ندود و داویدز و زیدان و حتی کامورانزی، (حالا کاری به اسمایی مثل ویرا و تورام و از این قبیل اسما ندارم )

خیلی از اسطوره های باشگاه غیر ایتالیایی بودند . به نظر من مهم نیست که بازیکن خارجی باشه یا ایتالیایی . مهم اینه که دی ان ای یوونتوسی داشته باشند .
به طور مثال پلاتینی که یکی از بزرگترین بازیکنای تاریخ و یوونتوسه ملیت فرانسوی داره ولی کیه که حاشا کنه یوونتوسی اصیل نیست .
برای شخص خودم اون دی ان ای مهمتره تا ملیت .
دی ان ایی که امثال پوگبا و ویدال نداشتند ولی لیخت سویسی داره و شاید حتی دیبالا هم در اینده ای نه چندان دور این عشقشو به یووه ثابت کنه .

هیچ وقت یووه رو با انتر مقایسه نکنید(شما رو نمیگم کلی میگم ) در این قهقرای بازیکن ایتالیایی اینتر یک یا دو بازیکن با ملیت ایتالیا داره ولی یووه با همین وضعیتش شاکله اصلی تیم ملی رو تشکیل میده
  • Orphée, mory, tecra و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6375 ارسال
  • LocationRasht

- قراردادش بعد از انجام 10 بازی رسمی برای وستهام، بصورت اتوماتیک قطعی میشه! [اسکای] => 5 م قرض + 20 م + 3 م بونوس برای قطعی کردنش..

./ 2013 با 10 م به ساسولو فروختیمشو دو سال بعد با 18 م خریدیمش و حالا با 28 م فروختیمش => 20 م سود خالص طی 3 سال!

- آیا میدانید دورتموند یکی از معدود ستارگان فیکس خود -گوندوگان- را با تنها 23.83 م به باشگاه متمول سیتی فروخت و یووه مهاجم چهارم و ذخیرۀ خود را با 28 م به وستهام؟!

آیا میدانید اگر انتقال زاتزا را قطعی بحساب بیاوریم (براحتی و بعد از 10 بازی قطعی میشود)، وی بالاتر از امثال گوندوگان و گابیگل (گابریل باربوسا) در رتبۀ 20 اُم گران قیمت ترین خریدهای تابستان 2016 قرار خواهد گرفت؟!

• mory, Delle Alpi, MaMpIeRo و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

They SURVIVED ... That's What Make Them Assets ! i

JB.png

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی