پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

امتیاز دهی

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
345 پاسخ برای این موضوع

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15954 ارسال
دور از جون !!! نقطه نظرت رو حتما توی سری جدید و بعدی امتیاز دهی لحاظ می کنیم !!! این سری به روزهای پایانی خودش نزدیک می شه و هر کسی جایزه می خواهد تلاش خودش رو افزایش بده مدیرا هم توی امتیاز دهی واقعا دست و دلباز هستند

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال
بیخیال من این امتیازم الان 1ساله فریز شده ! چیزی نمیگم !

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15954 ارسال

برید بابا
من این امتیازم الان 1ساله فریز شده ! چیزی نمیگم !

اولا ادبیات حرف زدنت رو خواهشا عوض کن برو بابا یعنی چی ؟؟؟ و بعدش هم ارسال هایی که داشتی اگه دارای شرایط امتیاز دادن بود حتما بهت داده می شد

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال

بیخیال
من این امتیازم الان 1ساله فریز شده ! چیزی نمیگم !

چشم ;D

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
بیشترین امتیاز ها : احسان الکس - 244 بهمن - 234 دیگه کسی بیشتر نبود ؟ :دی:

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15954 ارسال
خوب من به سه نفر برتر تبریک می گم و باهاشون در مورد هدیه صحبت می کنم به زودی !!!!

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
کلا امتیاز دهی تعطیل شده دیگه!!! با این نتایج کسی حال امتیاز دادن هم نداره ! اشکال نداره اما امیدوارم با تموم شدن فصل برنامه امتیاز دهی جدید شروع بشه ؟ راستی بهمن و احسان جایزه هاشون رو گرفتند؟؟؟؟؟؟

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
نه واقعا تعطیل شده ! :دی: قرار شد تا 12 فروردین باشه (1 سال) و بعد جایزه بدیم و امتیازا صفر بشند. نفرات برتر به حسین گفتم حالا باید جایزه بده بهشون.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15954 ارسال
جوایز نفرات برتر هم به زودی براشون ارسال خواهد شد !!! فقط نفرات برتر لطف کند ادرس دقیق پستی خودشون رو برای من پیام خصوصی کنند با نشخصات کاملشون !!! البته می خواستم براشون پیغام بزنم و بگم ولی حالا که بحثش پیش اومد هین جا گفتم !!!

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال

جوایز نفرات برتر هم به زودی براشون ارسال خواهد شد !!! فقط نفرات برتر لطف کند ادرس دقیق پستی خودشون رو برای من پیام خصوصی کنند با نشخصات کاملشون !!! البته می خواستم براشون پیغام بزنم و بگم ولی حالا که بحثش پیش اومد هین جا گفتم !!!

حالا جوايز چي هست؟ :beee:

لباس درجه يك يوونتوس ؟!! :دی:

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

حسین یادمه قبلنا گفت به جز نفرات برتر به یه نفر که پدیده باشه هم جایزه بدیم،
یعنی الان به جز احسان و بهمن،نفر سوم رو یکی انتخاب کنیم که شاید امتیاز کمی داشته باشه ولی خوب سزاوار تقدیر باشه،
البته خیلیا بودن که سزاوار این مسئله بودند،حتی از بعضی ها مثل همین سهیل و عاطفه هم با اون القاب تقدیر شد،و حالا یکی رو انتخاب می کنیم دلیل بر خوب بودن بقیه نیست.

این اواخر خیلی کاربر خوب داشتیم.

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال

حالا جوايز چي هست؟ :beee:

لباس درجه يك يوونتوس ؟!! :دی:

یک عدد تی شرت که رانیری اونرو امضا کرده.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15954 ارسال
پوستر بزرگ مدیران باشگاه در کنار رانیری !!!! می خواهم هر موقع نگاه کردید خاطرات یادتون بیاد :دی:

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال

پوستر بزرگ مدیران باشگاه در کنار رانیری !!!! می خواهم هر موقع نگاه کردید خاطرات یادتون بیاد :دی:

چی؟!

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال

:scare: :sorry:

Bianca

Bianca

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3940 ارسال
نحوه امتیاز دهی جدید رو می شه به توضیحی بدبد ؟ اصلا اخیرا امتیاز دهی بوده ؟ کسی امتیازی گرفته با نه ؟ فعلا

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15954 ارسال
هنوز به نتیجه نرسیدیم و داریم بحث می کنیم !!! به زودی اعلام می کنیم

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21205 ارسال
3 نفر برتر کیان ؟ ;D

You Sef

You Sef

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 639 ارسال
این یوسف همون یوسف بوفونه؟

پسر خورشید

پسر خورشید

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1339 ارسال
توو امتیاز دهی جدید قوانین رو نمی گین؟؟ اگه بشه امتیاز هایی که می دید آدم بدون برای چی امتیاز گرفته خیلی خوب می شه Tank's

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی