پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

سامی خدیرا - Il Tedesco

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
424 پاسخ برای این موضوع

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

الگری ای امام ، الگری ای امام :دی

• بن شده
  • 3066 ارسال

این کلیپ رو حتما ببینید ، طرف عجب گلی زد  :22:  :fp: 

3qxonfqnufnzry7149r6.jpg

ولی خدیرا حساب شده بردش ... عجب هیکلی داره  :77:  :worship:  :worship:  :worship:

• Bianconero Amore, MaMpIeRo, alexdelpiero و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

http://www.espnfc.co...to-sami-khedira

خوندن این مقاله به همه ی دوستداران سامی تانک پیشنهاد میشه ، مال بعد بازی با سویاست و قدیمیه یه کم و گرنه حتما ترجمه اش می کردم می ذاشتم فروم ، سامی :8:

• MaMpIeRo, alexdelpiero, Soheil Bianconeri و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

“Heartbreak is how we mature… There is almost no path a human being can follow that does not lead to heartbreak.”

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

فکر می کنم در ۲۸ سالگی تجربه ی زیادی دارم به خصوص با رئال مادرید در لیگ قهرمانان ، و از این بابت خوشحالم ، چون اینجا در یووه هستیم که تیم فوق العاده با بازیکنان بزرگ و با کیفیت عالی است.من یکی از آنها هستم و می خواهم به یووه کمک کنم تا به صدر جدول برگردد.

ایا شما با بازیگشت مصدومان یکی از بهترین خطوط هافبک اروپا را دارید؟

گفتن این حرف مشکل است ، اما تمام هافبک های ما و نه فقط پوگبا و مارکیزیو از کیفیت فوق العاده ای برخوردارند ، من فکر می کنم هرنانس ، استورارو و چند بازیکن خوب دیگر داریم. حالا آساموا هم برگشته است و تیم فوق العاده ای هستیم ، با یک خط میانی قدرتمند و بسیار قوی.بستگی دارد که چگونه بازی کنیم ، اما در زمین ما قوی ترین تیم هستیم ، حتی روز یکشنبه! و سپس باید تلاش کنیم اینتر را شکست دهیم.

• juve's fan, mory, MaMpIeRo و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

“Heartbreak is how we mature… There is almost no path a human being can follow that does not lead to heartbreak.”

Georgia

Georgia

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2610 ارسال

از این تیم فعلی خدیرا رو بگیرید میشیم همون تیمی که به تیمای ته جدول هم امتیاز می داد

هیچ بازی کنی الان تو تیم به اندازه سامی تانک مهم نیست :77: :worship:

• Bianconero Amore, mory, MaMpIeRo و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Si puo dare di più perchè è dentro di noi
si puo osare di più senza essere eroi
come fare non so non lo sai neanche tu
ma di certo si può ... dare di più

Prince of Turin

Prince of Turin

عارش!

• اعضا
  • 2808 ارسال
  • Locationكرج
پیشنهاد میکنم بعد از بازیای خوب اخیرش لقب تانک رو به تاپیک اضافه کنید:8:
  • Bianconero Amore, mory, MaMpIeRo و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

conte

conte

فیاض

• اعضا
  • 2941 ارسال
  • Location09112186468 امپراطوری جمهوری خودمختار بهنمیر

این چیزی که من از  خدیرا تو این بازیهایی که میکنه دیدم اینه که انگار تن لشه . انگار وزنش به بدنش نمیخوره این به کنار داره مثل آمائوری میشه . خیلی بد بازی میکنه .

مردونه لمینا خیلی عالیه کاش بجای خدیر لمینارو بیارن بازی بدن واقعا عالی کار میکنه لمینا و خدیرا بر عکسشه .

شکر خدا من کلا با خدیرا مخالف بودم معلوم بود چی ازش در میاد 

• Escanor, juvenista, Donnie و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

:conte:  :conte:  :conte:  :conte:

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4653 ارسال
چی ازش در اومده فیاض؟

بازیکن که حتما نباید دریبل بزنه و نمایشی بازی کنه، یه سریا هم مثل مارکیزیو و خدیرا هستن که ساده و کم نقص بازی میکنن که اتفاقا تاثیر گذاریشون هم خیلی بیشتر از اونایی هست که نمایشی بازی میکنن.در کل از نظر من خدیرا راضی کننده بازی کرده تا اینجا
  • Bianconero Amore, juve's fan, mory و 16 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

07962666510773579882.jpg

"No color will ever be brighter for me than black and white." - Alessandro Del Piero

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3777 ارسال

کافیه فقط بازیهای یووه بدون خدیرا و مارکیزیو  رو  با  این چند تا بازی اخیر که  این دو تا  فیکس تیم بودند و شرایط یووه  مخصوصا در خط میانی  قبل و بعد از حضور این دو نفر مقایسه کنیم ...

خدیرا  از ابتدای فوتبالش هم  ذاتا  یک هافبک تدافعی بوده که مفید و مختصر بازی می کرده .

بازی خدیرا نمایشی و تماشاگر پسند نیست ولی کاملا اون نظم و ثبات لازم رو به کمک مارکیزیو تونستن به خط میانی و تیم اضافه کنند .

امثال استورارو و لمینا سالها باید تلاش کنند و میدون ببینند تا همین بازی خدیرا رو انجام بدن .

• Bianconero Amore, Principino, alexdelpiero و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

ای به رویا سرسپرده با توام ای همه خوبی

راهی کدوم دیاری...

conte

conte

فیاض

• اعضا
  • 2941 ارسال

چی ازش در اومده فیاض؟

بازیکن که حتما نباید دریبل بزنه و نمایشی بازی کنه، یه سریا هم مثل مارکیزیو و خدیرا هستن که ساده و کم نقص بازی میکنن که اتفاقا تاثیر گذاریشون هم خیلی بیشتر از اونایی هست که نمایشی بازی میکنن.در کل از نظر من خدیرا راضی کننده بازی کرده تا اینجا

ببین من اون چیزی که دیدم رو گفتم یه تن لش تشریف دارن ایشون و چندبار تو فاز هجومی هم سوتی دادن . فوتبال روز دنیا اینه که یه بازیکن تو همه بخش ها بتونه موفق باشه و کسی که هافبک هست که آچار فرانسه هست و همه جوره باید بسیار عالی باشه ولی خب اون چیزی که من دید خیلی داغون تشریف داشته وگرنه رئال نگهش میداشت اگه خوب بود . حالا شما همه هم ازش دفاع کنین برای من مهم نیست من اون چیزی رو که میبینم تو هر بازی میام میگم . حالا من نمیدونم سینه چاکان مارکیزیو چرا هی میخوان اینجا هم جاش بدن . خب مارکیز این بازی خوب بازی کرده ولی اینکه بیایم بگیم یوونتوس بدون مارکیزو و خدیرا با تیم بدون اونا خیلی فرق داره و با خاک یکسانه نه اینجور نیست  بازی هایه بد یووه به خاطر ترکیب هایه بدیه که الگری چیده بود عدم بازی مستمر دیبالا و موراتا و حضور زیاد پادوین و همچنین امار مصدومیت بالا باعث مشکلات یووه بوده نه نبود خدیرا الانم که یووه خوب شده به خاطر خوب بودن تیمه نه و تیم خودشو پیدا کرده . این بازیم همه کاره دیبالا بوده .... بقیه خوب کار کردن .

من هیچ ترسی از گفتن واقعیت ندارم . اگر به چیزی کور کورانه عشق بورزید هیچوقت نمیتونید پیشرفت کنید همون طور که مارکیزیو تو جام جهانی کارت قرمز گرفت و ایتالیا حذف شد و هم اینکه باز با لاتزیو از فاصله نیم متری توپ رو زد تو اوت و یووه باخت یا اون بازی با رم توپ رو اشتباه دفع کرد و یووه از رم 10 نفره گل خورد همون طور هم تو فینال لیگ قهرمانان اروپا پاس پشت پا داد و یووه گل زد و بازی مساوی شد و اخیرا هم خوب کار کرده من قبول دارم هر دو رو میگم .

ولی تورو جدتون از خدیرا دفاع کردن نداره تا اینجایه کار و اگرم خوب باشه من خوشحال میشم ولی بازی با اینتر رو هم توپ که تو بهترین موقعیت در اختیارش بود و همینو آرش برهانیم گل میکرد این داغون زده تو تیرک . دیگه تو این سطح هیچی مورد قبول نیست اینجوری توپ خراب کردن . تو وسطای زمین هم بارها توپ لو داده که هو ساکر گفته بد بوده . حالا شما هی دفاع کنید

اصلا من هیچی نمیفهمم از نظر سایت whosoccer خدیرا بعد از پریرا که مصدوم شد و از بازی خارج شد . بدترین بازیکن یووه بوده . دیگه من نمیفهمم کارشناسایه اونا هم نمیفهمن ؟

• mory, Escanor, Georgia و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

آقا من هم دقیقاً میگم چه دلیلی داره که بیای از هر بازیکن یوونتوس اینجا دفاع بشه؟ مطمئنم هر بازیکنی اینجا طرفدار خاص خودش رو داره مثه اینکه بگیم چرا شما از طرفدارای امپولی یا ساسولویی؟ 

بهتر از مارکیزیو و لمیناست، دلیلشم خیلی واضحست، هر کسی بازی های یووه رو ببینه تو این چند سال اخیر متوجه میشه که با نبود مارکیزیو زمان هایی که مصدوم یا محروم بود به هیچ وجه احساس نشد، و از دید فنی هم اصلا بازیکنه تکنیکی یا جنگنده یا توپ گیر نیست، یعنی چیزی نداره که به یووه اضافه کنه، اگر هم بیای مجموع امتیازات گرفته شده توسط افراد تیم رو با هم مقایسه کنی مارکیزیو قطعاً کمترین امتیاز رو میگیره

نه اینکه فاجعه باشه ولی یه چیزه خاصی نداره که ما بگیم اگه نباشه دیگه هیچ، هر چند از الان لمینا بهتره، تعداد گل های کم زده و نامرئی ترین بازیکن تیم بوده

ولی از اون طرف از یه بازیکن ترک تبار آلمانی از همون اولش هم نمیشد انتظاری چیزی داشت، فکر کن بگن ستاره یووه خدیرا!  :22:

100% پریرا بهتر از خدیراست

منتهی یه خوبی که خدیرا داره اینه که تو بازی پیداست و نقش داره نه مثل مارکیزیو که آدم میمونه اصلاً تو تیم هست یا خیر

در ضمن اون پاس پشت پای مارکیزیو که تو فینال داده شد، خلاصه بازیکنی که این همه دقایق رو تو تیم بازی میکنه بایدم 4 تا حرکت بزنه یا گل یا پاس گل های حساس بزنه

بستگی داره بخوای بازیکن رو با کی مقایسه کنی، مثلا بخوای خدیرا رو با هافبک های دیگه سری آ مقایسه کنی با کمی تخفیف خوب میشه بهش گفت ولی در حد قهرمان سری آ نیست

• conte, Escanor و ace of glass از این پست تشکر کرده است
dme48gukzvs8_t.jpg

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

تعجب میکنم بچه ها خیلی زود میخوان نتیجه بگیرن من که 2 ماه بازی تیم رو ندیدم اما میدونم که وقتی ستون های تیمت از تیم میرن بیرون و یا فروخته میشن و تیمی که 4 سال کنار هم بوده تا نتیجش رو گرفته اما حالا به یک باره بازیکنای جوون و مصدوم جذب میشن پس دلیلی نداره اینقدر زود از تیم جواب بخوایم تیم باید ضربه میخورد تا مدیرا بفهمن چکار کردن ب نظر من باید زمان داد ب مربی و تیممون ...

خدیرا به رونالدو اوزیل پاس میداد الان باید به چنتا بچه تر از خودش پاس بده ب نظر باید صبر کرد انتظار پیرلو شدن نداشته باشید سبک بازی یووه در حال تغییره اون 4 سال رو فراموش کنین کاملا با سبکی متفاوت بازی میکنیم 

• Bianconero Amore, mory, alexdelpiero و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

Georgia

Georgia

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2610 ارسال

آمار یووه قبل از حضور سامی تانک:

8 بازی 3 برد 2 تساوی 3 باخت

آمار یووه بعد از حضور سامی تانک:

5 بازی 3 برد 2 تساوی 0 باخت

• Bianconero Amore, mory, MaMpIeRo و 14 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Si puo dare di più perchè è dentro di noi
si puo osare di più senza essere eroi
come fare non so non lo sai neanche tu
ma di certo si può ... dare di più

Prince of Turin

Prince of Turin

عارش!

• اعضا
  • 2808 ارسال
  • Locationكرج

آمار یووه قبل از حضور سامی تانک:

8 بازی 3 برد 2 تساوی 3 باخت

آمار یووه بعد از حضور سامی تانک:

5 بازی 3 برد 2 تساوی 0 باخت

سه بازی بعدی رو میبازیم :24: :2laugh:

در مورد عملکرد خدیرا همین بس که از وقتی اومده فقط از بولونیا یه گل خوردیم (اگه اشتباه نکنم) واقعا همراه مارکیزیو هافبک رو جمع کرده (پوگبا بحثش جداست) به نظر من شاید خدیرا به اندازه ویدال "خاص" نباشه اما خیلی خیلی مطمئن تره. در کل خیلی راضیم از حضورش استورارو خیلی چیزا میتونه ازش یاد بگیره :8:

ریت هوسکورد و اینا هم ملاک نیست، اون صرفا بر حسب اماره و این فصل برای مثال چند تا بازی که پوگبا تقریبا افتضاح بود رو من آو ذ مچ کرد پس خیلی ملاک نیست.
  • Bianconero Amore, mory, alexdelpiero و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

conte

conte

فیاض

• اعضا
  • 2941 ارسال

مردونه لپ تاپو از طبقه سوم پرت میکنم تو کوچه زمانی که من آمار میدم همه میگن آمار ملاک نیست وقتی آمار نمیدیم میگیم تو بازی که میبینیمم هم خوب نیست میگن نه آماررو ببین . چند سال پیش من تو فروم گفتن با عرض پوزش که پوگبا جای مارکیزیو رو میگیره و گرفت چون میدیدم . و امسال هم میگم با این روند خدیرا در انتهایه این فصل یا فصل بعد باید از این دوستمون خداحافظی کنیم مگر اینکه خودش تغییر کنه تو تیم .

برد یوونتوس رو به پایه بودن خدیرا چرا مینویسین یعنی ندیدن که همه بازیو رو یه تنه دیبالا در آورد ؟ خب وقتی تیم خوب باشه خب نتیجه میگیره حداقل یه حرکت زده باشه که بگین خدیرا خدیرا اینکه همش لو میداد !!!

دیگه من حرفی ندارم whosoccer رو که همه دنیا به کار شناساش ایمان دارن قبول ندارین من دیگه حرفی ندارم .

قدر منظومه گل مرغ سحر داند بس ......نکه هر کو ورقی خواند معانی دانست 

• MaMpIeRo, alexdelpiero, Georgia و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Huceyn

Huceyn

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1411 ارسال
برد یوونتوس رو به پایه بودن خدیرا چرا مینویسین یعنی ندیدن که همه بازیو رو یه تنه دیبالا در آورد ؟ خب وقتی تیم خوب باشه خب نتیجه میگیره حداقل یه حرکت زده باشه که بگین خدیرا خدیرا اینکه همش لو میداد !!!

یه تنه دیبالا باعث برد ما تو این چند بازی شده ؟! یعنی دیبالا گل زده، دفاع کرده، توپگیری کرده، پاس داده، فضا ها رو پوشش داده، دوندگی کرده و خلاصه سوپر من تیم بوده ؟!؟ نه دوست من ! دیبالا اگه درخششش به چشم اومد واس این بود که خط هافبکون ( که خدیرا هم جزیی از اونه ! ) بر خلاف بازی های اول فصلمون استحکام داشته و فضا برای حمله به تیم حریف نداده. می تونی مخالف این باشی ؟! نمی خواتم بگم خدیرا فوق العاده بوده و وای عجب بازیکنیه ! می خوام بگم بد نبوده تا الان. درسته مثل ویدال ( فقط 2 فصل اولش ! ) بی نظیر نبوده اما خب بد هم نبوده و خیلی جاها بهمون کمک کرده. فضاهایی رو پوشش داده که ما تو بازی های اوایل فصل خیلی از خالی بودنشون ضربه خوردیم. درسته توپ هم لو داده ( اصلا کیه که توپ لو نده !! ) اما خب نکات مثبت توی زمین بودنش بیشتر از نکات منفیش بوده تا الان.

شاید بگی چرا تو زمین پس دیده نمی شه که اینم بزار بهت یه توضیحی مختصر بدم. اصولا بازیکنایی مثل خدیرا و مارکیزیو با دیده نشدنشون کمک می کنن !! چطوری ؟ این نوع بازیکنا فضا رو پوشش می دن. یعنی باعث می شن یه سری فضاها برای حمله حریف بسته بشه. این بازیکنا خط هافبک رو خالی نمی زارن که پشتشون خالی بشه و تیم حمله بخوره. از دید یه تماشاگر تلویزیونی شاید هیچ فرقی نداشته باشه حظور این 2 نفر توی زمین با حظور نداشتنشون، ولی از دید بازیکنی که مقابل یوونتوس قراره بازی کنه خیلی فرق داره !

وقتی کسایی مثل خدیرا و مارکیزیو توی زمین باشن فضا برای بازیسازی حریف تو زمین ما کمتر می شه و تنگ تر میشه. نمی تونن به راحتی جولان بدن توی زمین ما و موقعیت سازی کنن. نمی تونن به هر طرفی که خواستن برن چون می دونن تو یه نقطه هایی از زمین که برن گیر سمج هایی مثل مارکیزیو و خدیرا میوفتن. در صورتی که اگه این 2 نفر نباشن و مثلا استورارو یا لمینا ( لمینا  :8:  :8: ) مثل اوایل فصل توی زمین باشن خیلی فرق ایجاد می شه! این 2 نفر تجربه ندارن و خیلی بی گدار به آّ می زنن. بازیکن حریف می دونه اگه بره سمت لمینا احتمال اینکه بتونه ردش کنه یا ازش یه خطا بگیره خیلی بیشتره تا اینکه توپ رو لو بده ! استورارو هم همینطور. اما وقتی ببینه خدیرا جلوشو ریسک جلو اومدن رو زیاد نمی کنه و بیشتر دنبال راه فرار می ره !! برای همین  زیاد دیده نمی شن چون بازیکنای حریف دوست ندارن برن سمت اونا !

واس همینم هست که بعد از برگشت خدیرا و مارکیزیو تیم بدون ترس و بدون عجله حمله می کنه. چون خیالش راحته ضد حمله اونچنانی قرار نیست بخوره و 2 تا بازیکن شناخته شده ( حتی از لحاظ اسمی فقط ! ) تو خط هافبک هستش ،،،

در مورد اون تک به تکش هم به عنطر به نظر من بهترین روش ضربه زنی تو اون موقعیت که هندونه جلوش بود و مدافع عنطر داشت از پشت بهش می رسید تک ضرب زدن توپ بود !! خدیرا هم با سرعت بالا بغل پاشو تک ضرب زد اما خب تیرک مانع از گل شدنش شد ،،،، شک نکن موراتا هم جای خدیرا بود اون ضربه رو تک ضرب می زد ،،،

بام میگم خدیرا عالی نیست. مسلما اشتباهاتی هم داشته اما خب مرگبار نبودن. اتیم رو به دردسر ننداختن. عوضششون خط هافبک رو قوی تر و مستحکم تر کرده. ربطی هم به دیبالا نداره این قضیه ! دیبالا مارادونا هم باشه وقتی اصول دفاعی و کمربند میانی تیم شل باشه، نمی تونه هیچ کاری بکنه. پس خواهشا برد های اخیرمون رو نگو یه تنه دیبالا واسمون در اوورده. بازیکنایی مثل خدیرا و کلودیو نبودن که موی دماغ امثال یووتیچ و بازیکنای عنطر بشن، شک نکن همون مساوی هم نمی تونستیم بگیریم ازشون ،،،

• Bianconero Amore, mory, Atomic Ant و 14 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

uinm_pavel-nedved.png

Golden Boy

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

بازیکنایی در حد مارکیزیو و خدیرا خونه پرشون 30 تا قیمت دارن و در حد دیبالا تا بی نهایت، خدیرا و مارکیزیو فضا رو می بندن ولی عملاً ماگزیمم کاری که بتونن کنن در نبود امثال دیبالا و ماروتا مساوی کردن بازیه، مثال هافبک با کیفیت می خوای؟ ویدال که هم گل میزد پاس گل میداد و هم جوری فضا رو می بست و توپ گیری می کرد که آدم کیف می کرد، فکر می کنم مارکیزیو و خدیرا در مجموع 1 گل زدن و زیر 3 پاس گل داشته باشن، یعنی چی این همه بی کیفیتی؟ اصلاً مال این صحبتا نیستن که تو تیم اصلی بازی کنن

• tecra, conte و Georgia از این پست تشکر کرده است
dme48gukzvs8_t.jpg

conte

conte

فیاض

• اعضا
  • 2941 ارسال

یه تنه دیبالا باعث برد ما تو این چند بازی شده ؟! یعنی دیبالا گل زده، دفاع کرده، توپگیری کرده، پاس داده، فضا ها رو پوشش داده، دوندگی کرده و خلاصه سوپر من تیم بوده ؟!؟ نه دوست من ! دیبالا اگه درخششش به چشم اومد واس این بود که خط هافبکون ( که خدیرا هم جزیی از اونه ! ) بر خلاف بازی های اول فصلمون استحکام داشته و فضا برای حمله به تیم حریف نداده. می تونی مخالف این باشی ؟! نمی خواتم بگم خدیرا فوق العاده بوده و وای عجب بازیکنیه ! می خوام بگم بد نبوده تا الان. درسته مثل ویدال ( فقط 2 فصل اولش ! ) بی نظیر نبوده اما خب بد هم نبوده و خیلی جاها بهمون کمک کرده. فضاهایی رو پوشش داده که ما تو بازی های اوایل فصل خیلی از خالی بودنشون ضربه خوردیم. درسته توپ هم لو داده ( اصلا کیه که توپ لو نده !! ) اما خب نکات مثبت توی زمین بودنش بیشتر از نکات منفیش بوده تا الان.

شاید بگی چرا تو زمین پس دیده نمی شه که اینم بزار بهت یه توضیحی مختصر بدم. اصولا بازیکنایی مثل خدیرا و مارکیزیو با دیده نشدنشون کمک می کنن !! چطوری ؟ این نوع بازیکنا فضا رو پوشش می دن. یعنی باعث می شن یه سری فضاها برای حمله حریف بسته بشه. این بازیکنا خط هافبک رو خالی نمی زارن که پشتشون خالی بشه و تیم حمله بخوره. از دید یه تماشاگر تلویزیونی شاید هیچ فرقی نداشته باشه حظور این 2 نفر توی زمین با حظور نداشتنشون، ولی از دید بازیکنی که مقابل یوونتوس قراره بازی کنه خیلی فرق داره !

وقتی کسایی مثل خدیرا و مارکیزیو توی زمین باشن فضا برای بازیسازی حریف تو زمین ما کمتر می شه و تنگ تر میشه. نمی تونن به راحتی جولان بدن توی زمین ما و موقعیت سازی کنن. نمی تونن به هر طرفی که خواستن برن چون می دونن تو یه نقطه هایی از زمین که برن گیر سمج هایی مثل مارکیزیو و خدیرا میوفتن. در صورتی که اگه این 2 نفر نباشن و مثلا استورارو یا لمینا ( لمینا  :8:  :8: ) مثل اوایل فصل توی زمین باشن خیلی فرق ایجاد می شه! این 2 نفر تجربه ندارن و خیلی بی گدار به آّ می زنن. بازیکن حریف می دونه اگه بره سمت لمینا احتمال اینکه بتونه ردش کنه یا ازش یه خطا بگیره خیلی بیشتره تا اینکه توپ رو لو بده ! استورارو هم همینطور. اما وقتی ببینه خدیرا جلوشو ریسک جلو اومدن رو زیاد نمی کنه و بیشتر دنبال راه فرار می ره !! برای همین  زیاد دیده نمی شن چون بازیکنای حریف دوست ندارن برن سمت اونا !

واس همینم هست که بعد از برگشت خدیرا و مارکیزیو تیم بدون ترس و بدون عجله حمله می کنه. چون خیالش راحته ضد حمله اونچنانی قرار نیست بخوره و 2 تا بازیکن شناخته شده ( حتی از لحاظ اسمی فقط ! ) تو خط هافبک هستش ،،،

در مورد اون تک به تکش هم به عنطر به نظر من بهترین روش ضربه زنی تو اون موقعیت که هندونه جلوش بود و مدافع عنطر داشت از پشت بهش می رسید تک ضرب زدن توپ بود !! خدیرا هم با سرعت بالا بغل پاشو تک ضرب زد اما خب تیرک مانع از گل شدنش شد ،،،، شک نکن موراتا هم جای خدیرا بود اون ضربه رو تک ضرب می زد ،،،

بام میگم خدیرا عالی نیست. مسلما اشتباهاتی هم داشته اما خب مرگبار نبودن. اتیم رو به دردسر ننداختن. عوضششون خط هافبک رو قوی تر و مستحکم تر کرده. ربطی هم به دیبالا نداره این قضیه ! دیبالا مارادونا هم باشه وقتی اصول دفاعی و کمربند میانی تیم شل باشه، نمی تونه هیچ کاری بکنه. پس خواهشا برد های اخیرمون رو نگو یه تنه دیبالا واسمون در اوورده. بازیکنایی مثل خدیرا و کلودیو نبودن که موی دماغ امثال یووتیچ و بازیکنای عنطر بشن، شک نکن همون مساوی هم نمی تونستیم بگیریم ازشون ،،،

اتفاقا همین الانشم لمینا که بازیش داد تو بازی همه دیدن فوق العاده خوب بود و خیلی بهتر از همین خدیرا بازی میکرد . بازیکن بی تجربه دیگه نداریم  . لمینا قبلش هم تو مارسی و لوشامپیونه فوق العده خوب بازی میکرده و واسه همین آوردنش یووه . پس اگه به تجربه باشه پوگبا باید جم کنه بره . اینا بازیکن هایه حرفه ای هستن محض اطلاع همین لمینا داره تو تیم ملی کشورش آقایی میکنه همراه با اوبامیناگ . تیم ملی جوانان فرانسه هم بازی کرده و چندین بار ازش برای تیم ملی فرانسه هم دعوت شده که رد کرده و به گابن رفت . 2013 هم با فرانسه قهرمان جام جهانی جوانان شد . اینا از همون اول حرفه ای هستن همون طور که مسی و نیمار و پله و گوتزه و رویس ... همون اول حرفه ای بودن . نمیدونم چرا از دنیا عقبید الان بازیکن 18 ساله یه بازیکن حرفه ای محسوب میشه اونوقت شما دم از تجربه میزنید اونم بازیکنی با این کیفیت . هرچی باشه من میگم برد و باخت یووه هیچ ربطی به خدیرا نداره . مارکیزیو رو خب خیلی بازی ها خوبه ولی قول میدم این خدیرا تو همه بازی ها بده و بدرد ما نمیخوره . تیمی که قراره قهرمان اروپا بشه نباید پاشه آشیل داشته باشه . سرعت کند خدیرا به کنار ....

حالا اگه بازم خدیرا اینقدر خوبه ای شمشیرها مرا در بر گیرید 

Huceyn

Huceyn

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1411 ارسال

^^ 

در جواب پست های بالایی فقط یه چی می گم : 

ساسولو 1 - 0 یوونتوس ! با حظور با تجربه هایی به نام لمینا و بازیکنی با قیمت بی نهایت، دیبالا ! 

:53:  :53:

• Bianconero Amore, mory, alexdelpiero و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

uinm_pavel-nedved.png

Golden Boy

conte

conte

فیاض

• اعضا
  • 2941 ارسال

^^ 

در جواب پست های بالایی فقط یه چی می گم : 

ساسولو 1 - 0 یوونتوس ! با حظور با تجربه هایی به نام لمینا و بازیکنی با قیمت بی نهایت، دیبالا ! 

:53:  :53:

میخوای بگی دیبالا خوب نیست دیگه خخخخخخخ چرا بازی قبلی حرف نزدی؟ حالا بماند حزب باد موج مکزیکی...

اولا که یووه باخت به درک باخت !!!

ثانیا من مسئول باخت یووه نیستم !!!

من مسئول کارت قرمز کیلینی هم نیستم !!!

من ترکیب رو نمیچینم که اینجا توبیخ بشم !!

به من ربطی نداره بازیکنایه  یووه گل نمیزنن !! مگه من موراتا رو میارم بیرون بازی نمیدم وسطه بازی میارمش

نام کاربری منم ببینی نوشته کنته . من خودم جز مخالفین الگریم قبولشم ندارم ولی نتایج پارسالش برام جایه خوشحالی داره ولی بازم قبولش ندارم .تمام

در مورد استورارو همین که پارسال یووه رو تو نیمه نهایی با اون حرکتش به فینال رسوند دیگه حرفی نمیمونه همون حرکتش 10 میلیون یورو سود مالی برای یووه فقط از طرف یوفا داشت !!

هرچی باشه خدیرا هیچکدوم از کارایی که بقیه بازیکنا انجام میدن رو نمیده 

فقط همین که اگه به جای لمینا  خدیرا تو بازی بود یووه میبرد من میتونم بهت بابت این قدرت تحلیل بالات تبریک بگم !!اون اینقدر شل ول بازی میکنه که لیاقت بازی تو این بازیو نداشته باشه از نظر هو ساکر هم بدترین بازیکن یووه بعد از پریرا بوده گفتم که بدونی!!

اگر فکر میکنی عدم حضور خدیرا علت شکست بود ای شمشیر ها مرا در بر گیرید بازم !! آدم باید سرش رو بزنه تو دیوار 

آخرشم هم گل نفرست خواهشا اول یاد بگیر حضور رو اینجوری مینویسن نه حظور !!! بعدشم که من همیشه حرف حقیقت و واقعیت رو بدون در نظر ملاحظه هیچکسی میزنم و اگرم بوفن هم بد باشه میام میگم حیف که یه عده فکر میکنن فقط خودشون میفهمن . کلا یه عده هم فقط با موج مثبت فروم حرکت میکنن یه وقت ناخوناشون نشکنه .تو فروم کمتر از تعدا انگشت دست هست که جرات گفتن نظر واقعیشونو دارن دمشونم گرم که همیشه از همه کور کورانه دفاع نمیکنن

ما زنده به انیم که آرام نگیریم ..... موجیم که آسودگی ما عدم ماست !!!

• ace of glass و cr7 از این پست تشکر کرده است

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

خوب دیدیم کومان رفت بایرن و چی شد باید فرصت داد ب بازیکن های تیمم اینم بگم قرار نیست هر سال قهرمان شیم  شاید فکر کنین اتیش یووه تو سری  آ خاموش شده ولی این اتیش زیر خاکستر خیلی زود میتونه بلند شه گاهی باید منتظر بود تا درست اوج گرفت فقط نتیجه گیری مهم نیست مشخص بود که با رفتن بازیکنا تیم نیاز ب زمان داره این تیم آینده خیلی خوبی داره.

خدیرا رو برای بازی بعد اماده کرد حقم داره تو اون همه بارون و چمن مصنوعی ساسولو (فکر کنم) خدیرا درصد مصدومیتش خیلی بیشتره

• alexdelpiero, Georgia , Alex2003 و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 1 مهمان و 0 عضو مخفی