پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

سامی خدیرا - Il Tedesco

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
424 پاسخ برای این موضوع

Georgia

Georgia

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2610 ارسال

اگه در آینده نظر همه در موردش عوض نشد من اسممو عوض می کنم :22:

• Bianconero Amore, mory, Principino و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Si puo dare di più perchè è dentro di noi
si puo osare di più senza essere eroi
come fare non so non lo sai neanche tu
ma di certo si può ... dare di più

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2840 ارسال

منطق میگه وقتی دو تا هافبک آماده ی تیم خارج میشن بهتره دنبال هافبکی باشن که رو فرم باشه و درخشیده باشه نه خدیرایی که مصدوم بوده و نیمکت نشین که شاید در آینده احیا بشه. 

• alexdelpiero, Georgia , D E L P I E R O و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

این نکته رو اضافه کنم که دو تا هافبکی که خارج شدن ایضاْ از بهترین های جهان بودن 

اینا می خوان بهترین ها رو با نیمکت نشین یه تیمی که خودش از ما شکست خورده عوض کنن! 

• juve's fan, alexdelpiero, Donnie و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
dme48gukzvs8_t.jpg

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

۳۰ سپتامبر برمیگرده :45:

elm8irjndj8rox5faybi_thumb.png

• juve's fan, mory, Principino و 16 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

“Heartbreak is how we mature… There is almost no path a human being can follow that does not lead to heartbreak.”

Mohammad Boushehri

Mohammad Boushehri

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 210 ارسال

شخصا خوشبین هستم به خدیرا .. هرچند تو دوران اوجش هم بازیش رو اصلا دوست نداشتم اما مهم نظر ما نیست :دی

اما فکر میکنم میتونه خیلی موثر باشه بعد از برگشتش ... ریال براش مهم نبود خرابش کرد اما یوونتوس میتونه دوباره درستش کنه شک نکنید...اگر درسته بشه ۱۰ میلیون هم بفروشنش یعنی کلی سود !

اینکه بگیم ما میخوایم با بازیکنای نیمکت نشین ریال موفق بشیم هم اشتباه هست .. چون همون پیرلو هم تو میلان همه میدونیم چه وضعی داشت،،، پوگبا و موراتا و بارزاگلی و حتی توز و... هم قبل از اومدن وضعیت خیلی خوبی نداشتن !

• Bianconero Amore, mory, Atomic Ant و 14 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Atomic Ant

Atomic Ant

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 258 ارسال

متاسفانه با وضعیت مصدومیت هایی که داره زیاد نمیشه به حضور مداومش دل بست، ولی اُمیدوارم خلاف این مسئله ثابت بشه چون به نظرم میاد که خیلی به تیم کمک خواهد کرد. برخلاف بسیاری، همون موقعی که سالم بود به لحاظ سبک بازی یکی از بازیکن های مورد علاقه ام بود  :1: بازیکنی که هم تخریب می کنه و هم در فاز هجومی توانایی بالایی داره. ولی واقعاً شک دارم دیگه به اون روزهای خوب برگرده. با این حال اگر فقط 1% احتمال بدیم که به آخرین فُرم خوبش (جام جهانی 2014) برگرده، واقعاً کلاس خط هافبک رو بالا خواهد برد. ضمناً یادمون نره که به لحاظ تجربه و بازی در سطوح بالا یکی از بهترین های یوونتوس کنونی به شمار میره.

انگیزه و علاقه اش رو خیلی دوست دارم. هر وقت مصاحبه کرده گفته با هیجان زیادی فقط به یوونتوس فکر می کنم. تمرینات این فصل رو هم که زودتر از سایرین شروع کرد. اگر مصدومیت های لعنتی اجازه بده، مطمئنم که اثر خودش رو به موقع خواهد گذاشت. مشروط بر اینکه با توجه به زمان دوری از مسابقات، مکس این بار آروم آروم خدیرا و مارکیزیو رو وارد ترکیب کنه تا دوباره 2 ماه رو بدون این دو نفر شاهد نباشیم.

• Bianconero Amore, eⁿzº, Pinturicchio و 15 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

lotfimostanad.jpg

به زخمه ای که غمت می زند ز راه مرو ...

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

@Atomic Ant

همین امروز یه خبر اومد که مصدومیتش تمامه ، اما تا اکتبر صبر می کنن تا به فرم خوبش برسه ، همزمان با مارکیزیو به ترکیب مقابل عنتر اضافه میشه :troll insane:

این هم تمرینات هفته ی پیشش :

ou6yrli2toqjzeks0y22_thumb.png

• mory, Atomic Ant, MaMpIeRo و 16 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

“Heartbreak is how we mature… There is almost no path a human being can follow that does not lead to heartbreak.”

مهدی تورین . آتزوري

مهدی تورین . آتزوري

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 825 ارسال
هیچوقت ازش خوشم نیمده و نخواهد امد
اما خب ، تو لباس یووه براش بهترین هارو ارزو میکنم
امیدوارم اخرین مصدومیت عمرش رو سپری کرده باشه .
  • mory, Atomic Ant, alexdelpiero و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3851 ارسال
  • LocationAhWaS

میگن تو سرد خونه تورین داره خیلی زحمت میده به خودش و فعالیتش زیاد شده :1:  یعنی میشه تو این فصل بازی خدیرا تو لباس یوو رو دید؟؟ :8:  کاش این دروغ راست بود :33:

• Juventus FC, Atomic Ant, alexdelpiero و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

همون طور که گفتم مصدومیتش تموم شده و به زودی به تمرینات گروهی برمی گرده :

c0dh478n98ptlbjo8m5r_thumb.png

• mory, Atomic Ant, eⁿzº و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

NedVed 11

NedVed 11

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 107 ارسال

د لامصب پس کی میخوای برگردی ؟ :pray 1:

برگرد و این خط هافبک کذایی رو نجات بده :okay:

• Bianconero Amore, alexdelpiero, Escanor و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

مسئله ی یوونتوس مسئله ی عشق است ....

| استفان لیختشناینر |

qs9e2jb1gfk2kjbi5s7s.jpg

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6405 ارسال
  • LocationRasht
رسما برگشت به تمرینات... تو فیفا که فروختمت، ولی اینجا باید به کارمون بیای...

تو فیس*** پست گذاشته : بالاخره اوکی گرفتم واسه تمرین کردن. حالا دیگه وقت کمک کردن به تیمه. ما یوونتوسیم و هیچوقت تسلیم نمیشیم. تا آخرش فورتزا یوونتوس! SK6

تصویر

+ حتی کاسیاس هم لایکش کرده :دی
  • Bianconero Amore, juve's fan, eⁿzº و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Ned : It's Done Your Grace , The Targaryens Are Gone ... i

Robert : Not All Of Them ! i

standing-jon-snow-game-of-thrones-m44shr

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

الگری ای امام ، الگری ای امام :دی

• بن شده
  • 3066 ارسال

2 تا بازی میکنه مصدوم میشه میره دوباره برای 6 ماه دیگه  :22:  :fp:

• Orphée, juve's fan, eⁿzº و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6405 ارسال
  • LocationRasht

انگار همون چیزی بود که تو خط میانی کم داشتیم، فضاهای خالیمونو فکر میکنم به حد کافی اشغال کرد.. تجربۀ CL ش تعیین کننده بود...

76 دقیقه ، 39 بار لمس توپ ، 3 پاس کلیدی ، 1 دریبل ، 1 تکل ، 1 سانتر و دقت پاس 77 % ...

ik3b_cqlmr8du8aat0jb_thumb.png  qn1l_cqlyiu7u8aaftho_thumb.jpg  ua60_cqlyiupucaab1ds_thumb.jpg

• Bianconero Amore, Juventus FC, mory و 19 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Donnie

Donnie

تیفوسی تیفوس

• اعضا
  • 1837 ارسال
سامی خدیرا، مسکنی برای درد بانوی پیر در نبود پیرلو

83787712216288818513.jpg

پس از شروع فوق العاده ی سامی خدیرا در بازگشت از مصدومیتش، هواداران بانوی پیر امیدوارند این بازیکن آلمانی بتواند به آن ها در قهرمانی سری آ کمک کند. تحلیلی از فابیانا دلا واله از روزنامه ی ورزشی گازتا دلواسپرت از این موضوع پرده برمی دارد.

یک عملکرد کهکشانی از هافبک یوونتوس سامی خدیرا در دیدار یوونتوس و سویا، هواداران و ماسیمیلیانو آلگری را متقاعد کرده است به این موضوع فکر کنند که جایگزین مناسبی در این فصل برای آندرا پیرلو را به خدمت گرفته اند.

بازیکن آلمانی پس از مصدومیت دو ماهه ای که پشت سر گذراند اولین شروع خود را در رویارویی چهارشنیه شب با سویا در لیگ قهرمانان انجام داد و با وجود اینکه هنوز فرم ایده آل جسمانی خود را پیدا نکرده بود در 76 دقیقه ای که در میدان حضور داشت، عملکرد درخشانی از خود به جای گذاشت و یکی از بازیکنان موثر در پیروزی 2-0 بانوی پیر بود.

بازیکن آلمانی یک گروه متحد و یکپارچه را در کنار هرنانس و پل پوگبا در میانه ی میدان ایجاد کرده بود و با کم کردن فشار بر روی تیم در میانه ی میدان و بازیسازی مناسب، اولین گام را در پر کردن فضای خالی که در نبود پیرلو کاملاً حس می شد را با موفقیت برداشت.

کاملاً روشن است که خدیرا نمی تواند جایگزین تمام و کمال برای پیرلو باشد. اما دیدار چهارشنبه شب که اولین بازی رسمی این فصل یوونتوس در میانه ی میدان بود و نشان داد که او می تواند بازیخوانی خوبی داشته باشد و همان شیوه ای که معمار ایتالیا انجام می داد را در پیش بگیرد.

با ارسال 26 پاس رو به جلو و خلق سه موقعیت بر روی دروازه ی سویا در طول حضور خدیرا در میدان، هافبک سابق رئال مادرید به یوونتوس در تسلط بر توپ و میدان کمک کرد و عملکرد درخشانش تحسین آلگری سرمربی تیم را نیز به همراه داشت. آلگری پس از بازی در مضاحبه با خبرنگاران گفت:

" خدیرا برنده ی جام جهانی است، او بازیکن باکیفیتی است، اما بالاتر از همه چیز او تجربه ی حضور در بازی های بین المللی را دارد."
"تنها علامت سوال موجود مرتبط با آمادگی جسمانی او است، اما می خواهم بگویم او کار فوق العاده ای در رهبری تیم انجام داد."

با بازگشت کلودیو مارکیزیو از مصدومیت، بیانکونری با داشتن مخلوطی از پارامترهایی همچون قدرت و استحکام، دقت و تیز هوشی در پاس دهی و خلاقیت یکی از متعادل ترین خطوط هافبک اروپا را در اختیار خواهد داشت و این امر می تواند نتایج بانوی پیر را بهبود بخشد.

10905071283490960924.jpg

خدیرا توانایی بازی در سیستم 4-3-3 و یا 3-5-2 را دارد، اگر چه با حضور او، آلگری با ابزاری که در اختیار دارد می تواند سیستم 4-2-3-1 را نیز با حضور مارکیزیو و خدیرا انجام دهد.

چیزی که مشخص است پس از سال ها حضور به عنوان بازیکن رئال مادرید، حالا خدیرا این فرصت را دارد تا آوازه نام خود را تورین به گوش همگان برساند و بانوی پیر باید خوشحال باشد که فرمانده ی سپاهی همچون خدیرا را در اختیار دارد.

zs96_09331954287134591688.jpg
Spoiler

• Bianconero Amore, mory, Atomic Ant و 18 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Donnie

Donnie

تیفوسی تیفوس

• اعضا
  • 1837 ارسال
خدیرا: " بازی برای یوونتوس مایه افتخار من است."

39443072623086779331.jpg

پس از پنج سال حضور در رئال مادرید، سامی خدیرا برنده ی جام جهانی در تابستان امسال به یوونتوس محلق شد و اولین بازی رسمی خود را در لیگ قهرمانان مقابل سویا برای بانوی پیر انجام داد. خدیرای 28 ساله پیش از بازی با بولونیا در چارچوب رقابت های سری آ مصاحبه ی مفصلی با وب سایت DFB.de داشت و در مورد ماجراجویی جدیدش در ایتالیا صحبت کرد.

-  آقای خدیرا، به نظر شما چه شباهت ها و تفاوت های بین دو باشگاه یوونتوس و رئال مادرید وجود دارد؟

" هر دو باشگاه های بزرگی هستند، تنها کافی است به بازیکنان گذشته باشگاه یووه و موفقیت های آن ها نگاهی بیندازید: هالر، پلاتینی، زیدان، ندود، دل پیه رو، باجو و پیرلو همگی حضور در اینجا را تجربه کرده اند. حضور در اینجا مایه ی افتخار من است. قطعاً تفاوت هایی بین دو باشگاه هست ولی اگر بخواهم صادق باشم این تفاوت ها چندان بزرگ نیست. احتمالاً این موضوع که سابقه ی همکاری با کارلو آنجلوتی را داشته ام بتواند به شرایط من در اینجا کمک کند، به همین خاطر شیوه کار با سرمربیان ایتالیایی را می دانم."

- چرا یوونتوس را انتخاب کردی؟

" یووه یک باشگاه شگفت انگیز و فوق العاده است. در کنار سنت های زیادی که در اینجا وجود دارد، آینده ی نویدبخشی نیز در انتظار باشگاه است. آن ها به همین دلیل جزء بهترین تیم های اروپا هستند. من مطمئن هستم که ما می توانیم برای فتح عناوین زیادی در اینجا خود را به چالش بکشیم."

- اولین تصوراتت از شهر تورین چگونه بود؟ و اینکه آیا توانستی به آسانی با این شهر تطبیق پیدا کنی؟

" وضعیت من هنگام پیوستن به یووه مشابه زمانی بود که هنگام منتقل شدن به رئال مادرید داشتم. تا به حال فرصت زیادی برای دیدن شهر نداشته ام، اما به زودی اگر بتوانم وقت آزاد داشته باشم حتماً این کار را خواهم کرد. هم تیمی هایم در این مورد به من راهنمایی هایی کرده اند. اگر بخواهم صادق باشم تطبیق دادن خودم با اینجا خیلی سخت نبود. پیش از این بعضی را بازیکنان را می شناختم و با آلوارو موراتا در رئال بازی کرده بودم. اینجا همه با هم یکسان هستند و رویکرد تمام اعضای باشگاه به مانند یک خانواده است. همه به همدیگر کمک می کنند و من فکر می کنم این عوامل منجر به موفقیت های باشگاه می شود."

- برای سال ها عضو رئال مادرید بودی. آیا این مسأله جدایی تو را سخت تر نکرد؟

" تغییر مکان هرگز آسان نیست، اما حداقل انتخاب تیم بعدی ام به عهده ی خودم خودم بود. زمانی که مصدوم بودم تصورات زیادی در مورد آینده ام داشتم و سرانجام تصمیم گرفتم و با خودم گفتم: می خواهم حضور در یک محیط جدید را تجربه کنم و بازی کردن در یک تیم جدید می تواند برای من انتخاب خوبی باشد. می خواستم یک چالش جدید را تجربه کنم."

- آیا زمان خاصی در رئال مادرید در یاد تو می ماند ؟

قطعاً عناوینی که همراه با تیم برنده شدیم همراه من خواهم ماند، اما من فکر می کنم که افرادی که در آنجا بودند بیش تر در یاد من باقی بمانند. آشنایی با افراد باشگاه فوق العاده بود، با حضور در آنجا تجربه ی زندگی متفاوتی را به دست آوردم و از این بابت خوشحال هستم."

- و چه خصوصیتی از تو در ذهن آن ها باقی می ماند؟

یک بازیکن حرفه ای و نسبتاً خوب. هنگامی که من را مادریدیستا خطاب می کردند احساس می کردم که به آنجا تعلق دارم. پنج سال آنجا بودم و زمان فوق العاده ای برای من بود. رئال مادرید همواره جایگاهی در قلب من خواهد داشت.

- به نظرت تیم ملی از زمان جام جهانی تغییر زیادی کرده است؟

" این طور فکر نمی کنم، اکثر ما برای مدت طولانی در کنار همدیگر بازی کرده ایم. بازیکنان جدید مانند آنتونیو رودیگر و پاتریک هرمن به خوبی با شرایط تیم وفق پیدا کرده اند. روحیه ی تیمی بزرگی در اردوی تیم ملی وجود دارد."

- شش سال هست که عضو تیم ملی هستی. چه چیزی باعث شده است تا سامی خدیرا بازیکن اصلی تیم ملی برای این مدت طولانی باشد؟

" اگر بخواهم صادقانه بگویم نمی خواهم در مورد خودم صحبت کنم. اما چیزی که می توانیم بگویم این است که هدف روزانه من این است که با تمام وجود در اختیار تیم باشم. همواره شرط حرفه ای بودن را در ذهن دارم و مطمئن می شوم که برای تحقق چیزهایی که در رویاهایم دارم تا نهایت پیش می روم. همیشه 100% از خودم را در اختیار تیم می گذارم."

- آخرین سوال، فصل گذشته بازی خیریه ای در اشتوتگارت تدارک دیدی که در حمایت از کودکان آسایشگاهی و بی خانمان بود. چه چیزی باعث شد که این تصمیم را بگیری؟

من حامیان زیادی در زندگی خود داشتم و به موفقیت های زیادی رسیدم و این دستاوردها همان هایی است که بسیاری از کودکان رویای آن را دارند. در زندگی خیلی تلاش کردم، اما از حمایت های دیگران برخوردار بودم. حالا می خوام این حمایت ها را به افراد دیگری بازگردانم. هدف من این است که به این کودکان کمک کنم تا بتوانند در زندگی رشد و پیشرفت کنند."

zs96_09331954287134591688.jpg

Spoiler

• Hossein Salehi, Bianconero Amore, mory و 19 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Georgia

Georgia

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2610 ارسال

عکس جالبیه :8:

When your team scores a goal but you can't celebrate because you're at work

وقتی تیمت گل میزنه اما نمی تونی خوشحالی کنی چون مشغول انجام دادن وظیفت هستی 

v7mj_12072801_1603148729725337_328719407

بقیه تیما در مورد این عکس چی فکر می کنن برام مهم نیست :nish:

• Bianconero Amore, Orphée, pezhman و 18 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Si puo dare di più perchè è dentro di noi
si puo osare di più senza essere eroi
come fare non so non lo sai neanche tu
ma di certo si può ... dare di più

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6405 ارسال
  • LocationRasht

- تو تاپیک کوآدرادو هم گفتم، بازی بدون توپش خیلی موشکافانه و شیکه. پوششی که تو جناحین میده، فضا رو برای هنرنمایی کوآدرادو باز میذاره،

خودشم به حمله اضافه میشه. کلی کار میکنی وقتی صاحب توپ نیست و وقتیم توپ میاد زیر پاش، به ندرت هرز میره + هدش چقدر زیبا و حرفه ای بود...

- مقابل بولونیا : 1 گل ، یه پاس گل ، 2 سانتر ، 2 تکل، 1 قطع توپ ، 1 دور کردن توپ از منطقۀ خطر ، 1 پاس کلیدی و دقت پاس 87 % ...

- آلگری در مورد خدیرا : او تجربه و آرامش برای بازیکنای جوونتر رو به تیم اضافه میکنه. 3-4 سال در رئال بازی کرده و فیکس تیم ملی آلمانه...

• Bianconero Amore, juve's fan, mory و 18 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

سامی تو فیس بوق :

• پیروزی در برابر بلونیا برای ما بسیار مهم بود.هرچند عملکرد بی نقصی نداشتیم.ما می توانیم به اهداف بلندی دست یابیم اگر بهترین عملکردمان را به نمایش بگذاریم.با کمک هواداران قادر به انجام کارهای باورنکردنی خواهیم بود. فرتزا یووه

• juve's fan, alexdelpiero, El rey leon و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

سامی خدیرا این روزها جداگانه تمرین می کنه تا بتونه سطح خودش رو در حد بالا حفظ کنه ، یک سری تمرینات اختصاصی براش تیم تدارک دیده ظاهرا تا روی سرعتش کار کنه ، دیروز هم تو بازی دوستانه یووه با Aygreville بازی نکرد.

• juve's fan, MaMpIeRo, alexdelpiero و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی