پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

داویــد تــرزگــه - Trezegol

* * * * * 2 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
2410 پاسخ برای این موضوع

Larisa

Larisa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2283 ارسال
می خواد رکورد پلاتینی رو در سری B بزنه؟ بعید میدونم! :'(

Guest_juve1897_*

Guest_juve1897_*
  • مهمان

می خواد رکورد پلاتینی رو در سری B بزنه؟
بعید میدونم! :'(

نیدونم ولی خودش که اینو گفته.........

navid_nedved

navid_nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1988 ارسال
اما اگه بخاد نیم فصل از یووه بره فکر نکنم بتونه رکورد بزنه

Guest_juve1897_*

Guest_juve1897_*
  • مهمان
بچه ها من مغزم سوت کشید.........
اگه هرکی ناراحتی قلبی داره اینو نخونه......... :'(

ديويد ترزگه مهاجم تيم ملى فوتبال فرانسه و يوونتوس مى گويد: مجبور شده است پس از سقوط يوونتوس به مسابقات سرى B به دليل رسوايى تبانى در فوتبال، در اين باشگاه بماند. ترزگه به شماره روز جمعه روزنامه ورزشى اكيپ فرانسه گفت : ديديه دشان (سرمربى يوونتوس) به من گفته است : تو در اينجا مى مانى. وى افزود : البته مدت ها طول كشيد تا من اين وضعيت را بپذيرم. وقتى بازيكنى ۷ بار متوالى در ليگ قهرمانان اروپا حضور يافته است براى وى و بازيكنان ديگر ماندن در تيم آسان نيست.
ترزگه كه از سال ۲۰۰۰ در يوونتوس است، اظهار داشت كه وى چاره ديگرى جز ماندن در باشگاه نداشت.
اين مهاجم فرانسوى ۲۸ ساله از زمان هدر دادن يك ضربه پنالتى در فينال جام جهانى كه به شكست فرانسه و قهرمانى ايتاليا منجر شد از گفت و گو با مطبوعات خوددارى مى كرد.
ترزگه كه توسط ريموند دومنك سرمربى فرانسه به عنوان يك يار ذخيره مورد استفاده قرار گرفت گفت : چرا پنهان كارى كنم ؟ براى من جام جهانى منفى بود.وى اظهار داشت : مردم همچنان از من در مورد هدر دادن پنالتى مى پرسند ولى بيشترين تأسف من اين است كه به سختى در رقابتى شركت كردم كه ممكن براى من آخرين حضورم باشد.
ترزگه كه ۲ بازى فرانسه در مسابقات مقدماتى يورو ۲۰۰۸ را به دليل آسيب ديدگى از ناحيه كشاله ران از دست داده در ادامه اظهار داشت كه پس از جام جهانى كناره گيرى از فوتبال ملى را مد نظر قرار داده است.
وى كه به رغم زدن ۳۲ گل براى فرانسه در ۶۶ بازى ملى توسط دومنك در تركيب اصلى تيم قرار نمى گيرد گفت : بله، من پيش خود ماندن در تيم ملى را به زير سؤال برده ام.

تازه قرار هست همه چیز رو از رابطه ی یووه و تیم ملی فرانسه فاش کنه.......

از مدیر ها و از اقا حسین در خواست دارم اگه اینو خوندم.....و اگه میل این اقای دیووید ترزگه رو دارن...
به ما بدن تا حداقل شاید با چند خط انگلیسی دست و پا شکسته بهش بفهمونیم که موندنش تو یووه
برای ما خیلی ارزش داشته.........
یا حق

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
من که این کارو نمیکنم چون ترزگل به خاطر دستمزد بالا تو یووه موند

Guest_juve1897_*

Guest_juve1897_*
  • مهمان

من که این کارو نمیکنم چون ترزگل به خاطر دستمزد بالا تو یووه موند

هر چی که هست موندش .......
اون میتونست دستمزد بالای منچستر و شهرت بیشترو برداره...
ولی تو یووه موندش...........

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام دوستان من آره من اين خبر رو ديشب خوندم ولي فروم باز نميشد تا بزارم بهرحال مونده ، دليلش هم اصلا مهم نيست با تشکر

Larisa

Larisa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2283 ارسال
بیاین به جنبه ی مثبت قضیه نگاه کنیم!فعلا که تو یووه مونده! :)

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
دقيقه 45 نيمه اول هم واسه يوونتوس گل زد مررسي ترزگه

Guest_juve1897_*

Guest_juve1897_*
  • مهمان
حب پس ماشین گلزنی یووه شروع به کار کرد.... منتظریم ببینیم به قولش وفا میکنه........ :-*

Guest_juve1897_*

Guest_juve1897_*
  • مهمان
ديديه دشان سرمربى فرانسوى يونتوس به آينده بسيار اميدوار است. يووه او هنوز هم تيم پرستاره اى است و هنوز هم پس از هر مسابقه بسيارى از اين ستاره ها از نيمكت نشينى ناراحت مى شوند اما سرمربى معتقد است در تركيب يووه و براى بازيهاى آينده براى همه جا هست حتى براى آنهايى كه تاكنون كمتر فرصت حضور در تركيب تيم را به دست آورده اند: نمى توان يك فصل را تنها با ۱۱ بازيكن سپرى كرد. من با يك تركيب خوب و كامل رو به رو هستم و همه آنها از نظر من برابرند. پيش از سيستم گردشى به داشتن يك تيم جنگنده و بهترين تركيب ممكن فكر مى كنم. بازيهاى ملى مشكل ديگرى است كه در تمام طول فصل دشان بايد با آن روبرو شود. به هر حال اين مشكلى است كه تمام فصل با آن روبرو هستيم اميدوارم اگر قبل از بازيهاى مهم روى داد بتوانيم از پس آن مسابقه ها هم بر بياييم. هنوز هم صحبت از جدايى ترزگه مطرح است و حتى شنيده مى شود كه او از ژانويه در تيم ديگرى بازى مى كند اما دشان مى گويد: بعد از ۳۱ آگوست پايان فرصت نقل و انتقالات ديديد همچون يك حرفه اى در كنار تيم بود، او به طور مرتب تمرين مى كند و خواستار بازى است. بازگشت ترزگه پس از مصدوميت براى ما خيلى مهم بود و بعيد است بتوان مهاجمى بهتر از او را پيدا كرد. اميدوارم او براى ما سرنوشت ساز باشد. همانطور كه در اين چند سال بوده. براى من و باشگاه خيلى مهم بود كه بازيكنانى كه مى خواهند در تورين بمانند را حفظ كنيم و موفق هم شديم. حتى كامورانزى هم به طور مرتب تمرين مى كند هر چند او كمتر از ديگران آماده شده.

Guest_juve1897_*

Guest_juve1897_*
  • مهمان
داويد تره‌زگه‌ مهاجم‌ فرانسوى‌ يوونتوس‌ که‌ مصدوميت‌ اخير خود را پشت‌سر گذاشته‌ و براى‌ بازگشت‌ به‌ ترکيب‌ اين‌ تيم‌ مشکلى‌ ندارد مى‌گويد براى‌ ترک‌ باشگاه‌ حق‌ انتخاب‌ يا تصميم‌گيرى‌ نداشته‌ است. «موضع‌ مسئولان‌ يوونتوس‌ کاملاً‌ روشن‌ بود. خيلى‌ راحت‌ به‌ من‌ فهماندند که‌ بايد بمانم. حق‌ انتخاب‌ نداشتم. برنامه‌اى‌ تنظيم‌ شده‌ بود که‌ بايد آن‌ را قبول‌ مى‌کردم. ديديه‌ (دشان) به‌ من‌ گفت: «تو همين‌جا مى‌ماني!» مدتى‌ طول‌ کشيد تا اين‌ موضوع‌ را هضم‌ کنم... اما پذيرفتم...» تره‌زگه‌ در مورد بازيکنانى‌ که‌ به‌ دنبال‌ سقوط‌ يوونتوس‌ به‌ دسته‌ دوم، باشگاه‌ را ترک‌ کرده‌اند مى‌گويد: «متأسفانه‌ برخى‌ هواداران‌ ما عقيده‌ دارند آنها که‌ رفتند به‌ باشگاه‌ خيانت‌ کردند اما من‌ موافق‌ نيستم. اين‌ آنها هستند که‌ احساس‌ مى‌کنند به‌ آنها خيانت‌ شده؛ بهتر است‌ اصلاً‌ به‌ اين‌ موضوع‌ فکر نکنيم...» از 31 اوت‌ و پايان‌ فرصت‌ براى‌ نقل‌وانتقالات‌ تره‌زگه‌ مانند يک‌ حرفه‌اى‌ عمل‌ کرده‌ است. مرتب‌ تمرين‌ مى‌کند و دوست‌ دارد بازى‌ کند. دشان‌ هيچ‌ گله‌اى‌ ندارد... «داويد مهاجم‌ بزرگى‌ است. از اينکه‌ خيلى‌ زود برمصدوميت‌ غلبه‌ مى‌کند و به‌ ترکيب‌ تيم‌ برمى‌گردد، خوشحالم. اين‌ بازگشت‌ او براى‌ من‌ خيلى‌ مهم‌ است. پيدا کردن‌ مهاجمى‌ با توانايى‌هاى‌ او در محوطه‌ جريمه‌ مشکل‌ است...» تره‌زگه‌ مى‌گويد: «براى‌ يوونتوس‌ و دشان‌ اين‌ خيلى‌ مهم‌ بود بازيکنانى‌ را که‌ مى‌خواستند حفظ‌ کنند و تقريباً‌ موفق‌ شدند. من‌ هم‌ دوست‌ دارم‌ در خدمت‌ تيم‌ باشم. با تمام‌ توانايى‌هايم...» يوونتوس‌ هم‌ از او قدردانى‌ مى‌کند؛ او يکى‌ از هفت‌ گلزن‌ برتر تاريخ‌ باشگاه‌ است...

GG Buffon

GG Buffon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 828 ارسال
ترزگه 32 تا گل تو 66 تا بازی زده و بازی اول ملیش در 28 ژانویه ی 1998 با اسپانیا بوده.

Larisa

Larisa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2283 ارسال
THREE HIPS FOR DAVID: HIP HIP...HOORAY! HIP HIP...HOORAY! HIP HIP...HOORAY! :D

navid_nedved

navid_nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1988 ارسال
ماشین گلزنی یووه شروع به کار میکنه حتی توی سرب ب 1 2 3 4 5 6 7 ..........

Larisa

Larisa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2283 ارسال
من چند وقت پيش ديويد رو ديدم كه يه لوح دستش بود! اون چي بود؟! ???

GG Buffon

GG Buffon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 828 ارسال
مثله اینکه رکورد یه نفر دیگه رو هم شیکونده

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال

من چند وقت پيش ديويد رو ديدم كه يه لوح دستش بود!
اون چي بود؟! ???

سلام لاريسا خانم
به عنوان بهترين بازيکن خارجي يووه شناخته شده بود
با تشکر

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
جايگاه ديويد ترزه‌گه براي وفاداري‌اش به يوونتوس و بازي كردن در سري B دست كم در تيم ملي فرانسه ضربه نخواهد خورد. ريموند دومنك، سرمربي فرانسه روي ترزه‌گه در دو ديدار آينده انتخابي جام ملت‌هاي اروپاي 2008 برابر اسكاتلند و جزاير فارو حساب مي‌كند. در رقابت‌هاي جام جهاني 2006 مهاجم يوونتوس در تركيب اصلي فرانسه جايي نداشت. اما، با اين حال دومنك نمي‌خواهد از اين بازيكن چشم بپوشد. او پنجشنبه در نشست خبري گفت:« ترزه‌گه را مي‌شناسيم و مي‌دانيم چه ارزشي دارد. او مهاجمي در كلاس بين‌المللي است و به دليل سقوط باشگاهش ناگهان به بازيكناني در سطح سري B تبديل شده است. با توجه به آنچه ديده‌ام، او براي يوونتوس گل مي‌زند و اين براي اعتماد به نفسش خوب است.»

navid_nedved

navid_nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1988 ارسال
خب طبیعیه اگه دومنک میخواست اون رو کنار بزاره بی انصافی بود

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی