پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

داویــد تــرزگــه - Trezegol

* * * * * 2 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
2410 پاسخ برای این موضوع

pavehedved

pavehedved

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 248 ارسال

خودش گفته می خواهم 40 تا گل بزنم
و این توی تاریخ سری ب بی نظیزه

اصلا نمیتونه......
من که عاشقشم میدونم که نمیتونه.... :(

شما که عاشقشی انقدر امید داری ما دیگه چی بگیم؟

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
ولی اگه هزار تا گل تو این فصل بزنه ارزش نداره چون به خاطر مایش موند

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
اصلا و ابدا ترزگه پیشنهاد منچستر رو رد کرد کی می مه واسه پول موند 17 میلیون کجا 5 میلیون کجا بین کسانی که نرفتند از یوونتوس فقط کامورانزی کمی ناراضیه

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام دوستان من چرا انقدر ارزش اين بازيکن رو پايين مياريد کي گفته بخاطر پول موند ترزگه دو به شک بود براي همين مسئولان تيم شکش رو به يقين تبديل کردند که البته من اعتقاد دارم اگر موجي بود تازه توي اين شرايط استيون جرارد رو هم به تيم اضافه ميکرد با تشکر

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
با اینکه می دونم همه این مصیبت ها از طرف موجی و همکارانش بوده اما هنوز از صمیم قلب دوستش دارم اگه بود فکر می کنم فقط امرسون از یوونتوس جدا می شد

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال
بخدا بهترین مدیر جهان بود. بی راه نبود که می گفتن: "سرور هر چی لنگیه* جناب اقای موجه" * لنگ ایتالیا = میلان

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام دوستان من براي اينکه بحث تاپيک منحرف نشه بهتر بگم ديويد گفته اين فصل چهل تا گل ميزنم به نظرتون ميتونه ؟ با تشکر

Guest_juve1897_*

Guest_juve1897_*
  • مهمان

سلام دوستان من
براي اينکه بحث تاپيک منحرف نشه
بهتر بگم
ديويد گفته اين فصل چهل تا گل ميزنم
به نظرتون ميتونه ؟
با تشکر

کمال جان......داداش من...
اخه با عقل جور در نمیاد :(
من از خدامه 50تا بزنه....ولی مصدومیت و بازی سخت سری بی........
فکر نکنم.......
حالا میتونه به بازی هفته ی دوم برسه؟

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
چهل تا خیلی سخته اما خوب از دیوید بر میاد پاس خوب برسه می شه فرصت طلب تر از این بازیکن نداریم

masoud_khaligh

masoud_khaligh

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 255 ارسال
40 تا نميشه بزنه و اينو همه خوب ميدونيم ولي خودش يه اعتماد به نفس هستش هم براي خودش و تيم و طرفداران زنده باد ديويد گل عزيزم كه بعد از فابيو كاناوارو دوسش دارام گرچه ديگه فابي نيست :( :-\ :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :( :( :( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(

Larisa

Larisa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2283 ارسال
خوش بحالت که هنوز کناوارو رو دوس داری!!!! :( :(

Guest_juve1897_*

Guest_juve1897_*
  • مهمان
مطبوعات ایتالیا و وب سایتهای خبری ٬ امروز خبری را مبنی بر تمایل ترزگه برای ترک یوونتوس منتشر نمودند. هرچند این خبر هنوز از سوی ترزگه و مدیر برنامه هایش تایید نشده است ٬ اما تمامی مطبوعات ایتالیا و سایتهای خبری ٬ امروز این موضوع را تحت پوشش خود قرار دادند. ترزگه تا سال ۲۰۰۸ با یوونتوس قرارداد دارد ٬ اما در متن قرارداد این بازیکن یک بند وجود دارد که بر مبنای آن در صورت سقوط یوونتوس به سری ب ایتالیا این بازیکن میتواند از یوونتوس جدا شود. این در حالی است که او در ترکیب اصلی یوونتوس برای بازی شنبه مقابل ویچنزا قرار دارد. او هفتمین فصل حضورش را در یوونتوس سپری می کند. لازم به ذکر است که وی پیشنهادهای بسیار خوبی از تیمهای مطرحی همچون رئال مادرید ٬ لیون ٬ موناکو ٬ لیورپول و منچستر یونایتد دریافت کرده است. به نظر میرسد ٬ ترزگه از وضعیت کنونی چندان راضی نیست و تمایل دارد که یک فصل به صورت قرضی به تیم دیگری بپیوندد و با بازگشت یوونتوس به سری آ دوباره به یوونتوس و تورین بازگردد. این در حالی است که کوبولی گیگلی ٬ مدیر باشگاه یوونتوس ٬ به صراحت اعلام کرده است که ترزگه تا پایان این فصل در یوونتوس خواهد ماند. ترزگه در مصاحبه مطبوعاتی که ماه پیش برگزار شد صریحآ اعلام کرد که قصد ندارد یوونتوس را ترک کند. وی اعلام داشت: " من دلیلی برای ترک یوونتوس نمیبینم. من با این تیم تا پایان سال ۲۰۰۸ قرار داد دارم و نمیخواهم تورین را ترک کنم. هر چند پیشنهاد های بسیار خوبی از چندین تیم اروپایی دریافت کرده ام ٬ اما دستمزدی که بابت بازی در یوونتوس دریافت میکنم بسیار بیشتر از این پیشنهادها است. البته من به آنها فکر کرده ام ٬ اما نمیخواهم یوونتوس را ترک کنم. "

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
خدا کنه نره چون خوب گل میزنه

hany

hany

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 164 ارسال
چرا دست از سر این بازیکنا بر نمی دارن؟؟؟خب نمی خوان برن

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
اگه رفتن چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

hany

hany

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 164 ارسال
فکر نکنم برن

Guest_juve1897_*

Guest_juve1897_*
  • مهمان
بابا من گفتم روزنامه ها این خبرو دادن نه خود ترزگه..... فکر نکنم بره چون به قول خودش میخواد رکورد میشل پلاتینی رو بعد شکستن ارتقاء بده..............

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال

سلام دوستان من
براي اينکه بحث تاپيک منحرف نشه
بهتر بگم
ديويد گفته اين فصل چهل تا گل ميزنم
به نظرتون ميتونه ؟
با تشکر

کمال جان......داداش من...
اخه با عقل جور در نمیاد :(
من از خدامه 50تا بزنه....ولی مصدومیت و بازی سخت سری بی........
فکر نکنم.......
حالا میتونه به بازی هفته ی دوم برسه؟

سلام دوست من
علکي که بهش نميگن ترزگل
حتما يک چيزي هست که بهش اينطوري ميگن
ميتونه حتما
با تشکر

Guest_mosinedved_*

Guest_mosinedved_*
  • مهمان
ترزگه حرف نداره

hyper_57392

hyper_57392

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 732 ارسال
پزشكان يووه اعلام كردند كه مصدوميت ترزگه تمام شده و فردا ميره براي تمرين ماهيچه اي( يا يه چي تو اين مايه ها! ) و هفته ي ديگه به بازيها بر ميگرده.

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی