پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

پائولو دیبالا - La Joya

* * * * * 1 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
1863 پاسخ برای این موضوع

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6376 ارسال
  • LocationRasht

این دومین بار در یک بازی "مهم" این فصل هست که دیبالا روی گلها تاثیر مستقیم میذاره ؛ پاس گل مقابل یووه و گل مقابل اینتر ... هر دو بزرگ و مدعی قهرمانی. اینها رو میتونست توی یووه هم انجام بده! ۶ گل/پاس گل داشته.

نزدیکترین بازیکنهایی که برای پُر کردن جاش در یووه خریداری کردیم ، در بهترین حالت تا اینجای فصل ۳ گل زدن. بگذریم از پوگبا که -۰- تاثیر رو گلها داشته یا دی ماریا که ۲ تا داشته و بعد رفته روی تخت جی-مدیکال یا محروم بوده.

• mory, aidin_2010, tecra و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

They SURVIVED ... That's What Make Them Assets ! i

JB.png

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

مورينيو تا وقتي بازيكن خوبه ، باهاش رفتار خوبي داره ولي به محض اينكه بازيكن يه كم افت ميكنه يا جواب نميده  ، نابودش ميكنه

بايد روزهاي بد احتمالي دي بالا و مورينيو رو ديد

• Orphée, aidin_2010, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

vahid.juv

vahid.juv

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 602 ارسال
  • Locationgolestan-gorgan

دیبالا بازیکن بدی نبود که هیچ، بازیکن عالی هم بود، این عملکردش هم در کوتاه مدت دور از انتظار نبود. 

تیم جدید، فضای جدید، مربی جدید، فشار کمتر، همه اینا انگیزه بالا میاره، باید عملکردش رو توی بلند مدت در نظر بگیریم. ۱ فصل کامل ببینیم چطور کار میکنه.

اگر توی بلند مدت این بازیکن مصدومیت کمی داشت و خوب و تاثیر گذار بود، دیگه جای هیچ حرفی باقی نمیمونه که یوونتوس ما مرده و باید از نو ساخته بشه، نه فقط دیبالا، بنتانکور، ارتور، زکریا، کولوسفسکی، دلیخت اینها بازیکن هایی هستند که تو یوو عملا جواب ندادن، حالا اگر در تیم های جدید عملکرد قابل دفاع داشته باشن مشخصه ما مسیرمون غلط هست.

• Orphée, aidin_2010, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

دیبالا اگه بازیکن خوبی بود این همه مدت بی تیم نمیموند و آخرش با حقوق خفت بار تیم داغون رم رفت! داریم حسرت کیا رو میخوریم!‌

• tecra, ace of glass, D E L P I E R O و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
dme48gukzvs8_t.jpg

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

او پس از پایان بازی در پاسخ به سوالی درباره تفاوت بین آلگری و مورینیو به خبرنگاران گفت:« من فکر می‌کنم آنها از جهاتی بسیار شبیه به هم هستند و از جهاتی دیگر هیچ شباهتی به هم ندارند. من رابطه بسیار بهتری با مورینیو دارم. ما بیشتر با هم صحبت می‌کنیم و ایده‌هایی که داریم را به اشتراک می‌گذاریم.»

« آنها در زمین تا حدی شبیه هم هستند چون تمرکز زیادی روی کارهای دفاعی و کنترل بازی دارند. هر کسی ایده خودش را دارد اما من و آلگری همیشه اتفاق نظر نداشتیم، هرچند هر دو با تمام وجود برای یوونتوس تلاش می‌کردیم.»

دیبالا درباره دوران حضورش در یووه اضافه کرد:« باید این را بگویم که جنجال خاصی نبود، ما فقط ایده‌های متفاوتی از این که چطور باید بازی کنیم داشتیم. اینطور نبود که هر روز دعوا کنیم! آلگری یکی از مربیانی است که کمک بسیاری به رشد من در سال‌های اخیر کرده است. من می‌دانم که بعضی افراد به دنبال ایجاد حاشیه هستند اما من منظور بدی از این حرف‌ها نداشتم!»

• Orphée, mory, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

miiiiiiiladcr7

miiiiiiiladcr7

میلاد

• اعضا
  • 1385 ارسال
گویا ب خاطر مصدومیت جام جهانی ۲۰۲۲ قطر رو از دست داد
  • tecra, D E L P I E R O, vahid.juv و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
«بر بالشی که از مرگ پرنده‌ها پُر است،
نمی‌توان خواب ِ پرواز دید...»

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

دوستانی که طرفدار و سینه به چاکان دیبالا بودن تحویل بگیرن ،‌زکریا هم حتی یک دقیقه بازی نکرده!‌  

جلوتر از آلگری باید مدیران خرید بازیکنان تیم اخراج شن

هیچ بازیکنی ستاره نشد وقتی از یووه رفت،‌این خودش نشون میده که ما مشکلات خرید بازیکن داریم قطعا

یعنی بازیکنان خوبی نداریم،‌همه که کنته نمیشن از هر بازیکن بنجلی بازی بگیرن،‌ولی همون کنته هم خودش میگفت با این بازیکنان نمیتونه تو اروپا موفق شه

و میدونم که طرفدارایه یووه به گرفتن اسکودتو اهمیتی نمیدن وقتی قراره از یه تیم متوسط اروپایی چندتا بخورن

• tecra, D E L P I E R O و vahid.juv از این پست تشکر کرده است
dme48gukzvs8_t.jpg

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6376 ارسال
  • LocationRasht

یجوری حرف میزنی انگار دیبالا هنوز بازیکن یووه ست و مصدومیتش به ضرر یوونتوس! از درخشش دیبالا ناراحتی یا ۴ سال گند زدن مدیرا و مربیای یووه؟

دیبالا تاوان مصدومیتها و خوبی ها و بدی هاش رو با عدم تمدید از یوونتوس پرداخت کرد! دیگه توی این قبری که براش گریه میکنیم ، مُرده نخوابیده داداش...

دیبالا ۷ گل و ۲ پاس گل در ۷۹۶ دقیقه داده ، یعنی هر ۸۸.۴۴ دقیقه یک گل یا پاس گل!

بهترین بازیکنا ما از نظر گل و پاس گل ولاهوویچ هست که ۶ گل و ۱ پاس گل در ۹۵۲ دقیقه ثبت کرده یعنی هر ۱۳۶ دقیقه یک گل یا پاس گل!!!

میشد اون اواخر حداقل به دیبالا یه "پیشنهاد" داد و یا اگه عدم تمدید باهاش یه تصمیم مولتی فاکتوریال بود ، میشد جانشینهایی بهتری خریداری کرد. تمام بحث همینه...

• mory, Principino, eⁿzº و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

JB.png

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

نه اصلا بحث سر اینه که حتی اگر یووه به دیبالا پیشنهاد میداد و موندگار میشد قطعا مصدومیت به سمتش میومد،‌مثل پوگبا دیماریا،‌رکورد و هیستوری هر بازیکنی در چند فصل اخیر خودش مشخص میکنه که این بازیکن بدرد میخوره یا نه

حالا تا فردا اگر بگین دیبالا هر ۸۸ دقیقه یه گل یا پاس گل میداد چه ربطی به شرایط اخیرش داره که یک بازیکن معلول حساب میشه 

همونطوری که بستن قرارداد با دیماریا و پوگبای دایم المصدوم اشتباهات مدیریتی رو بیش از پیش آشکار کرد (از ۹ بازی ۱۳ امیتاز و عدم خلق گل و کنترل بازی به واسطه ضعف شدید هافبک) ،‌مصدومیت بزرگ و وطولانی مدته دیبالا و به طبعه اون عدم تمدید قرار دادش،‌تصمیم درست مدیریت و ناراحتی غلط بعضی طرفداران یووه رو عیان کرد

• tecra, ace of glass, D E L P I E R O و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
dme48gukzvs8_t.jpg

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6376 ارسال
  • LocationRasht

متوجۀ عرض من نشدی دوست من. من میگم اگه قرار بود جانشینان دیبالا علمکردشون اینی که هست باشه ، دیبالا با اون تعداد گلها و پاس گلهاش که به مراتب بهتر بود!

مخالفین دیبالا میگفتن بین کورهای یووه ، دیبالا پادشاه هست ، حالا این بنده خدا با تمام مصدومیتهاش از آبراهام و زانیولو و... هم بهتر کار کرده. پس مشکل رو باید جای دیگه ای جستجو کرد!

اون اواخر که وضعیت تیم آیندۀ دیبالا به بن بست خورده بود ، میشد یه قرارداد مبتنی به تعداد بازی یا گل/پاس گل بهش پیشنهاد کرد. بقول قاسم دیبالا آدمی نبود که به همین راحتی یووه رو ول کنه...

مدیرای یووه اونقدر مرد نیستن که بگن تنبیهش کردیم ، آب ریخته رو نذر امامزاده میکنن میگن پیشنهاد قرارداد پایین به دیبالا در شأنش نبود! :fp:

• mory, Principino, Signora Omicidi و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

JB.png

Senmorta

Senmorta

پویا

• اعضا
  • 1236 ارسال
خوندم که حین پنالتی زدن مصدوم شده و جام جهانی رو از دست داده.
  • mory, Signora Omicidi, D E L P I E R O و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

2_hn6s.jpg

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6376 ارسال
  • LocationRasht

فارغ از علایق شخصی به دیبالا و جایگاهش در تاریخ یوونتوس ، من فکر میکنم باید از مصدومیتش استقبال هم بکنیم چون کارمون بجایی رسیده که رقیب مستقیممون برای رتبۀ چهارم یا لیگ اروپا همین رم هست! sharmandegi.gif

• mory, GG.B1, Signora Omicidi و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

JB.png

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21159 ارسال
- دیبالا اصلا بازی کرده تو جام جهانی ؟!
  • tecra, D E L P I E R O, vahid.juv و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

D E L P I E R O

D E L P I E R O

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 1382 ارسال
  • Locationقزوین

- دیبالا اصلا بازی کرده تو جام جهانی ؟!

نه. حتی یک دقیقه هم بازی بهش نرسیده.

• mory, tecra, vahid.juv و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

adp.jpg

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

واقعا ظلمه از مسی متنفرم ...دیبالا واقعا عالیه حتی بهتر از مسی از نظر من در این برهه زمانی 

• tecra, D E L P I E R O, amirali2001 و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

miiiiiiiladcr7

miiiiiiiladcr7

میلاد

• اعضا
  • 1385 ارسال
دیشبم ی دبل دیگه برای رم داشت
ب دور از تعصب هنوز برام جای سواله ک چجوری اینقدر الکی از تیم جدا شد
امارش تا اینجای فصل : ۷ گل و ۲ پاس گل
  • mory, tecra, L'Avvocato و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2181 ارسال
  • LocationTehran,Iran

دیشبم ی دبل دیگه برای رم داشت
ب دور از تعصب هنوز برام جای سواله ک چجوری اینقدر الکی از تیم جدا شد
امارش تا اینجای فصل : ۷ گل و ۲ پاس گل

برای اینکه توی یووه به بن بست رسیده بود و با این وجود حقوق بالا میخواست. الان با تغییر فضا، هم یک سوم حقوق درخواستیش رو داره میگیره و هم اوضاع براش تو یه تیم کوچیکتر بهتر داره پیش میره

• tecra, Senmorta, L'Avvocato و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

miiiiiiiladcr7

miiiiiiiladcr7

میلاد

• اعضا
  • 1385 ارسال

برای اینکه توی یووه به بن بست رسیده بود و با این وجود حقوق بالا میخواست. الان با تغییر فضا، هم یک سوم حقوق درخواستیش رو داره میگیره و هم اوضاع براش تو یه تیم کوچیکتر بهتر داره پیش میره

فارغ از بحث مصدومیت هاش ک رو مخ میره
فاکتورای مختلف رو در نظر بگیریم ، ب نظرم ارزش تمدید رو داشت
ب خصوص وقتی ک عملکرد بازیکنای خریداری شده رو میبینیم
در ضمن بازیکنایی ک این فصل گرفتیم ب لحاظ مصدوم شدن ، دست کمی از دیبالا نداشتن
در کل نظر شخصیم اینه ک خیلی مفت رفت( مفت ن ب لحاظ قیمتی و اینا .منظورم اینه ک میتونست ب تیم کمک کنه )
  • mory, eⁿzº, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3750 ارسال
چقدر مورینیو تو مصاحبه هاش مهم و بزرگ و تاثیر گذار نشونش میده .
چقدر انرژی مثبت و اعتماد به نفس بهش تزریق می‌کنه .
خود این رفتار به نظرم در درخشش یک بازیکن که فصل گذشته رو به علت مصدومیت مطمئن ظاهر نشده و روند متزلزلی داشته بسیار اثرگذار خواهد بود .
  • GioVanni Agnelli, Principino, eⁿzº و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

ای به رویا سرسپرده با توام ای همه خوبی

راهی کدوم دیاری...

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21159 ارسال
- فکر میکنم پرواضح هست که توی داستان تمدید دیبالا و یووه، این مدیریت یووه و البته شخص سرمربی بودند که عقب نشینی کردند و در واقع خیلی مودبانه (البته نه چندان محترمانه) دیبالا رو به سمت درب خروجی باشگاه هدایت کردند.

توی نسلی که پول حرف اول رو میزنه و ارقام نجومی، دیگه نجومی نیستند، دیبالا یک فرشته بود که یووه به راحتی از دست داد.

برام مهم نیست توی رم چه عملکردی داره، چون ستاره اون تیم هست و ازش توقع دیگه ای هم نمیره در واقع، ولی عملکرد و آمارش در یووه برای همه روشن هست و نمیشه منکرش هست.
  • mory, Principino, eⁿzº و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی