پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

پائولو دیبالا - La Joya

* * * * * 1 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
1863 پاسخ برای این موضوع

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2181 ارسال
  • LocationTehran,Iran

یه موضوعی توی چت باکس نوشتم : یادش بخیر یه بازیکن آرژانتینی داشتیم قرار بود برامون مسی باشه و مسابقات بزرگ و لیگ قهرمانان رو درآره ولی عوضش جی مدیکال رو بغل کرد و رکورد گلهای زده جلوی سالرنیتانا و امپولی رو شکوند!!!

برام سوال پیش اومد که اصلا مسی زمانه تو لباس یووه به چه تیم هایی گل زده؟

قاعدتا سر راست ترین سایت، سایت ترنسفرمارکته:

https://www.transfermarkt.com/paulo-dybala/alletore/spieler/206050/plus/0?saison=&verein=506&liga=&wettbewerb=&pos=&minute=&pos=&torart=&stand=

این لینک کل گل های زده دیبالا توی لباس یووه ست. همونطور که میبینید در 4 فصل اخیر کل گل هاش جلوی تیم های مهم به اینتر، اتلتیکو مادرید و منچستر یونایتد (اگه با وضع اسفناک چندسال اخیرشون هنوز بزرگ بدونیمشون) محدود شده.

4 فا....نگ سال!

و واقعا هم 98 درصد تمام گل هاش به امثال فروزینونه، اسپال و هلاس وروناست!

حالا دوستان چطور میگن یه همچین اسطوره دائم المصدومی رو Miss خواهیم کرد الله اعلم!

بنظرم گل به فروزینونه رو امثال موریل هم میتونن برای یووه بزنن، ما نخواستیم به رئال و سیتی گل بزنی، حداقل بازی جلوی آژاکس و لیون و ویارئال رو درمیاوردی برامون اسطوره!!! 

پ.ن اینو برای اون دوستی مینویسم که شاید بعد پست من باز میاد مینویسه که خب 6 سال پیش به بارسا و بایرن گل زده و آمار شونصد تا گل زده داره و تو مهاجمای به خاک رفته فصل پیشمون بهترین بوده و.....

به نظرم فقط میتونم بهش بگم:  :22:  :22:  :22:  :22:  :22: 

• aidin_2010, Pinturicchio, alireza.de710 و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

@Orphée  فراز عزيز يا بقيه دوستان

اون زماني كه ما دي بالا ، خديرا ، مانزوكيچ و كوآد رو ميخريديم

سيتي داشت با دي بروين قرارداد ميبست

كسي ميتونه شرح بده ما اون زمان ميتونستيم دي بروين رو بخريم يا نه ؟ 

اصلا قصد خريدش بود ؟

ما دي بالا رو خريديم و سيتي دي بروين 

اين كجا و اون كجا !!!

• Orphée, aidin_2010, tecra و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6428 ارسال
  • LocationRasht

آره محمد جان @اون که من دوسش دارم قصدش اونموقع که کنته یووه بود ، وجود داشت ، حول و حوش ۲۰۱۳ ، میخواستیمش و بیشتر از ۱۷-۱۸ میلیون هم تموم نمیشد برامون. تو چلسی هم اون روزا جواب نداده بود ولی مسئله اینه که تو ژانویه میخواستیمش...

کنته خیلی خوب میتونست از تمام پتانسیلش استفاده کنه. تو سال ۲۰۱۵ هم که رفت سیتی ، یووه هنوز تو فاز خرج کردن ۷۰-۸۰ میلیون برای "یک" بازیکن نبود.

P.S : دیبالا هم زهرش رو ریخت. اگه اسکودتو رو سر همین ۲ امتیاز [مقابل رُم] از دست بدیم ، جالب میشه قضیه... خوشحالی بازیکناشون در پایان بازی خودش به اندازۀ کافی گویاست.

• mory, aidin_2010, GG.B1 و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Ned : It's Done Your Grace , The Targaryens Are Gone ... i

Robert : Not All Of Them ! i

standing-jon-snow-game-of-thrones-m44shr

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6428 ارسال
  • LocationRasht

مِردینیو : « امسال انتظارات از ما خیلی بالاست چون ما این بازیکن خارق العاده رو گرفتیم که در شرایط عادی برای رُم بازی نمیکرد چون بلحاظ اقتصادی پتانسیل یک ابرباشگاه رو نداریم... »

یه سری ها جوری از دیبالا حرف میزنن ، یکی که تو باغ نباشه فکر میکنه طرف بنتنری چیزی بوده! چه دوست داشته باشید ، چه دوست نداشته باشید ، او دهمین گلزن برتر تاریخ یووه ست!

اگه دیبالا رو بازیکن معمولی یا کوتوله ای میدونید ، غیرمستقیم دارید بر طبل کوچیک بودن یووه میزنید! اگه دیبالا به تیمهای ضعیف گل زده ، شرایط برای همه در تاریخ فوتبال یکسان بوده و این تیمهای ضعیف برای همۀ بازیکنا وجود داشته...

• GioVanni Agnelli, mory, eⁿzº و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Buffon2003

Buffon2003

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 516 ارسال

نبوغش روی پاس گلش مشخصه (گل دوم رم به امپولی) ، این توپ غیر از دیماریا دست هر بازیکن یووه بود میرفت تو در و دیوار. نمونش پاس خارق العاده کوادرادو که توپ رو دقیقا از همین نقطه فرستاد به قلب دفاع خودمون و سانترهای کوستیچ که از هر 10 تا 9 تاش تو پای دفاع حریفه. دیبالا با اوجش تو یووه هنوز فاصله داره. من هنوز امیدوارم برگرده ... 

• Orphée, mory, eⁿzº و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
عملکردش تا اینجا انصافا خوب بوده برای رم. دو بار بهترین بازیکن زمین شده. هر 95 دقیقه یک گل یا پاس گل رو ثبت کرده
تو بازی فاجعه بارشون جلوی اودینه با اختلاف بهترین بازیکن تیم بوده و تو این فصل نمره زیر 7 نداره

مصدوم نشه رم با دیبالا سهمیه میگیره
  • mory, tecra, D E L P I E R O و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

کسی جز تو چون تو برای زمان بزنگاه نیست

wk2z_20687957708504295777_thumb.jpg

تو به شکلی عجیب و غریبانه در مسلخ من یاوری

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2181 ارسال
  • LocationTehran,Iran

یه نکته ای که علاقه مندان دیبالا (امیدوارم این عنوان مثل شوخی عشق توخلها به کسی برنخوره :fp: ) دقت نمی کنن اینه که من نوعی به عنوان یه مخالف "فعلی" دیبالا، زمانی هوادارش بودم و با تک تک گلهاش خوشحالی کردم و به عنوان یک ستاره یووه مورد علاقه من هست و قطعا جایگاه بالایی در تاریخ یووه داره

اما بحث الان ما کیفیت فعلی دیبالاست

دیبالا یه زمانی میتونست مدافع های بارسا رو بهم بپیچه اما الان از بهم ریختن دفاع تیمی در حد لودوگورتس (اصلا نمی دونم اسمشو درست نوشتم یا نه! :fp: ) عاجزه و تیمش راحت میبازه

دیبالای الان برای تیمی در حد رم بازیکن "تقریبا" خوبیه ولی میزان مصدومیت هاش و کیفیت فعلیش و از همه مهم تر حقوق درخواستیش (که الان توی رم داره یک سومش رو میگیره :fp: ) برای تیمی در حد یووه مناسب نیست.

لطفا باز نیاید بگید پس دیشیلیو چیه! هر بازیکنی با بازیکن هم تراز خودش مقایسه میشه نه با یه مدافع درجه 3

مثلا الان نیمار حتی با کیفیت فعلیش از همه مهاجمای یووه بهتره اما از کیفیت واقعیش و حقوقی که میگیره کیلومترها دوره

بخاطر همین PSG تو تابستون در به در دنبال فروش یا قرض دادنش بود اما هیچکی حاضر نشد حتی یک سوم حقوقش رو بپردازه

در بحث تمید یا خرید و فروش بازیکن ها فقط کیفیت فنی ملاک نیست، میزان مصدومیت ها، حقوق درخواستی، سن و ... هم در همون درجه اهمیته که باعث میشه بازیکنی مثل نیمار یا رونالدو مشتری نداشته باشن!

با احترام به همه عزیزان، به نظرم بعضی هامون در گذشته گیر میکنیم و کیفیت سابق بازیکن ها در ذهنمون نقش بسته، درحالی که به نظر من باید نگاهمون به حال و آینده بازیکن ها باشه (با همه چاشنی بی رحمیش!)

• Prince Claudio, tecra, D E L P I E R O و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

^^^^^^^^^

میتونی بگی کدوم یکی از بازیکنای یووه فعلی در حد کیفیت واقعیشون هستن ؟ 

برای کیفیت دیبالا هم به نظرم باید حداقل صبر کنیم تا نیم فصل . بنتانکور فاجعه روند فاجعه بودنش تو تاتنهام هم ادامه دار بود تا مدتی اون بی مسئولیتی تو بازیش دیده میشد 

دیبالا اگه نیم فصل دوم بازم همین بود و فقط گل هاش تیمای درجه 3 و 4 رو شامل میشد اون موقع تایید میکنیم که دیبالا به درد نخوره 

------------

این حس رخوت تو تک تک بازیکنای یووه هست . هر کی بیشتر با آلگری کار کرده این بی مسئولیتی بیشتر دیده میشه تو بازیش. ساندرو ربیو دیگه سلطانشن و جدیدا کواد رو هم بدجور درگیر کرده 

بازیکنای جدید وقتی اضافه میشن اوایل خوبن و بعد مدتی کم کم تاثیر میگیرن . مثلا زکریای روزای اول کجا و زکریایی که به خروجی باشگاه هدایت شد کجا 

لوکاتلی ی نمونه دیگه . کیزا همه کاره آتزوری قبل مصدومیت ی بازیکن کاملا معمولی بود و .... بخوام مثال بزنم باید تک تک بازیکنا رو بگم 

• GioVanni Agnelli, AliReZaZa, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21217 ارسال
- حرف علیرضا رو متوجه هستم و بهش حق میدم و هم حرف عباس و ایضا باز هم بهش حق میدم.
مسئله اصلی این هست که جوری درباره دیبالا صحبت میشه که این یک بازی دائم المصدوم بوده و هیچ وقت به تیم کمک نکرده و کلا بازیکن متوسط و رو به ضعیفی هم بوده حتی !!

بحث رو باز نمیکنم، ولی هیچی هیچی نبوده، دهمین گلزن برتر تاریخ یووه ست،
یووه ای که مهاجم های زیادی داشته توی تاریخش و گلزن های قهاری هم بودند،
و همین یک مسئله خودش به تنهایی ثابت می‌کنه دیبالا برای یووه بازیکن معمولی و به درد نخوری نبوده
ولی عملکردش قابل بحث هست، چون پتانسیل بهتر بودن و شدن رو داشت.
  • mory, Prince Claudio, AliReZaZa و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2181 ارسال
  • LocationTehran,Iran

@Prince Claudio

چرا برای بازیکنایی که جدا شدن یه تبصره جدا دارید به اسم "کیفیت تحت نظر الگری"؟

یوونتوس در 5 سال اخیر 3 تا سرمربی مختلف داشته

بنتانکور، دیبالا، کولو و ... زیر نظر ساری و پیرلو هم خوب نبودن

ضعف دیبالا 5 درصدش الگریه. بقیه ش مصدومیتا، ذهنیت کوچیک (این همه سال کنار رونالدو بازی کرد یکم ازش یاد نگرفت ذهنیت برنده رو!) و حواشی زیادشه. خودتم که یه موقعی تو کار دوست دخترش بودی :nish:  :nish:  :nish: 

• Prince Claudio, tecra, Serie A و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2921 ارسال

دیبالا زیر نظر ساری فوق العاده بود ، دقیقا فصلی بود که میخواستن با لوکاکو معاوضه اش کنن ولی موند و خودش رو ثابت کرد 

• GioVanni Agnelli, mory, eⁿzº و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

هنوزم تو شبهات اگه ماهُ داری من اون ماهُ دادم به تو یادگاری ...

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

@Prince Claudio

چرا برای بازیکنایی که جدا شدن یه تبصره جدا دارید به اسم "کیفیت تحت نظر الگری"؟

یوونتوس در 5 سال اخیر 3 تا سرمربی مختلف داشته

بنتانکور، دیبالا، کولو و ... زیر نظر ساری و پیرلو هم خوب نبودن

ضعف دیبالا 5 درصدش الگریه. بقیه ش مصدومیتا، ذهنیت کوچیک (این همه سال کنار رونالدو بازی کرد یکم ازش یاد نگرفت ذهنیت برنده رو!) و حواشی زیادشه. خودتم که یه موقعی تو کار دوست دخترش بودی :nish:  :nish:  :nish: 

اشتباه میکنی جمله آخر رو . تو کار دوس دختر دیبالا ؟ من ؟ دوس دختر ویدال رو تحسین میکنم  :nish:  ولی از دیبالا ؟!! عمرا 

کولو که زمان ساری نبود اصلا . زمان پیرلو هم اوایل خوب بود ولی خب پیرلوی بی تجربه اسیر بردهای متوالی کونته شد و به نظرم پیرلو به عنوان مربی قهرمان دوره گذشته فشار زیادی تحمل کرد و عملا جام رو از دست رفته دید و نتونست تیم رو جمع کنه و کولو هم قربانی شد

بنتانکور زیر نظر آلگری ی فاجعه به تمام معنا بود . زمان ساری و پیرلو ی اندک دفاعی میشد ازش کرد 

دیبالا زمان ساری خوب بود علیرضا. اشتباه نکنم 11 گل زد . پنالتی زن اول تیم بود ولی همه رو دادن رونالدو بزنه . اونا رو میزد آمارش فوق العاده میشد 

در مورد خط اول هم بگم زیر نظر آلگری بازیکنا به وضوح کیفیتشون افت میکنه جواب سوالت همینه 

• GioVanni Agnelli, Orphée, Signora Omicidi و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3854 ارسال
  • LocationAhWaS
یه سوال دارم
شمایی که همش از دیبالا بد میگفتین که مصدوم افت کرده و شیشه ایه و چارتا بازی پشت سر هم نمیتونه بازی کنه
الان عمه دیبالاس که داره میدرخشه تو رم و مصدوم هم نمیشه ؟؟؟؟
  • GioVanni Agnelli, Orphée, mory و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21217 ارسال
- گلزنی و تاثیرگذاریش یک طرف،
رابطه ای که با سرمربی تیم پیدا کرده هم یک طرف،
این خیلی مسئله مهمی هست به نظرم، چیزی که در یووه و با آلگری عملا نداشت.

حالا میتونید بهش بگید لات کوچه خلوت یا هر چی ولی همونم الان یووه نداره ! و یادتون نره تیمی قهرمان میشه که تیم‌های کوچیک رو می‌بره، پس گل‌های به ظاهر بی ارزش دیبالا، مثل پله هایی بودند که ما رو به سمت قهرمانی نزدیک میکردند.

-----

-
علیرضا، چطور میگی دیبالا زمان ساری خوب نبود ؟
دیگه تاریخ رو تحریف نکن، یکی از بهترین فصل های دیبالا بود با اینکه زیر سایه رونالدو قرار گرفته بود، از گل ها و پاس گلهاش هم که بگذریم، به شکل عجیبی در جریان بازی تاثیرگذار بود و حملات رو پی ریزی میکرد
  • Orphée, mory, eⁿzº و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6428 ارسال
  • LocationRasht

پوگبا رو که دیگه هم تراز دیبالا میشه بحساب آورد؟ تو 4 فصل اخیر ، دیبالا 39 بازی رو بدلیل مصدومیت از دست داده و پوگبا 97 بازی!!! اولی بخاطر همین "مصدومیت" تنبیه شده و از باشگاه بیرون انداخته شد ، دومی از همون باشگاه قرارداد 4 ساله گرفت با حقوقی بسیار بیشتر...

قبل از خرید پوگبا هم اینجا به این مسئله اشاره کردم. یه خواهشی که دارم اینه که باز نفرمایید "الان" داری اینارو میگی و اونموقع کجا بودی...

• mory, eⁿzº, قاسم و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

vahid.juv

vahid.juv

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 611 ارسال
  • Locationgolestan-gorgan

حرف همه دوستان درسته، دیبالا بازیکن خوبی واقعا بود و هست. کیفیت دیبالا غیر قابل انکاره. ولی دیبالا یک مجموعه مشکل شده بود.

۱ پست بازی دیبالا فقط و فقط مهاجم سایه هست. تو بخش تهاجمی در نوک پتانسیل بازی داشت اما نه اونقدری که بشه بهش اطمینان کرد. وینگر هم که اصلا نبود و نیست و نخواهد بود. پستی که دیبالا قابلیت بازی داشت فقط ترکیب ۲ مهاجمه بود از نظر من.
تو خط هافبک هم که نمیتونست باشه و عملکرد این خط رو به شدت با افت مواجه میکرد.

۲. میزان مصدومیت های دیبالا بود که تو ۲ فصل اخیر به شدت بالا بود و نمیشد روش حساب کرد تو ترکیب.
۳. میزان حقوق دریافتی و در خواستی.
خب با توجه به گزینه ۱ و ۲ تیم یا باید وینگ محور بازی میکرد که دیبالا محو میشد و نمیشد این راه، یا باید قرای دیبالا جایگزین در خور میداشت که مصدومیتش رو پوشش بده که این موضوع هم با توجه به کیفیت خوب دیبالا باز نمیشد. چون باتوجه به کیفیت دیبالا اصلا نمیشد جایگزینی برای نیمکت نزدیک بهش پیدا کرد که بازی نکنه و بشینه نیمکت. هم اینکه گرون بود.
وقتی گزینه های ۱ و ۲ رو با گزینه ۳ جمع بزنیم اونوقت نتیجه دقیقا میشه همین که الان داریم میبینیم.

مثال بزنم، ما اگر در کنار رونالدو دیماریا و کیزا رو داشتیم از رونالدو بیشتر بهره میبردیم یا کیزا و دیبالا؟
ما اگر کنار رونالدو ولاهویچ و کیزا رو داشتیم خط حمله بهتری داشتیم یا کیزا دیبالا؟

یا الان رو مثال بزنم، ما در کنار ولاهویچ دیماریا کیزا رو داشته باشیم خط حمله بهتری داریم یا دیبالا کیزا؟

چه هدف رونالدو باشه چه ولاهویچ، مسلما ۲ تا وینگر کنارش عملکرد بهتری دارند.

این مثال های من به خاطر این نبود که کیفیت امثال دیماریا یا کیزا رو از دیبالا بهتر بدونم.
ولی پست بازی این ۲ بازیکن چون وینگر هست و توانایی بازی به عنوان مهاجم سایه رو هم دارند، به مراتب از دیبالا که وینگر نمیتونست بازی کنه بیشتر میشه و دست مربی رو هم برای ترکیب باز میزاره.

• Prince Claudio, tecra, L'Avvocato و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

تو کانال تلگرام یووه توییت یکی نوشته بود 

آقای لات کوچه خلوت تو رفتی و ما تو کوچه خلوت خفت شدیم  :fp:

• saeed-nedved, Orphée, eⁿzº و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

قاسم

قاسم

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 291 ارسال

توو سال‌های اخیر شبیهترین بازیکن به الکس همین دیبالا بود. همون راهِ محبوبیت رو هم داشت میرفت. مصدومیت‌هاشم از طرفِ باشگاه باید تحمّل میشد به نظرم، چون بازیکنی نبود که به راحتی تیم رو رها کنه.

• Orphée, mory, eⁿzº و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Buffon2003

Buffon2003

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 516 ارسال

چند دقیقه قبل از بازی با اتالانتا از ناحیه همسترینگ مصدوم شد. فقط شانسی که رم اورد خورد به نعطیلات بازی های ملی 

• mory, Prince Claudio, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

مصاحبش خیلی جالب نبود درباره هوادارهای یووه و تفاوت هوادارهای یووه و رم!!

• mory, tecra, L'Avvocato و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی