پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

پائولو دیبالا - La Joya

* * * * * 1 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
1863 پاسخ برای این موضوع

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

Gazzetta dello Sport

صرف‌نظر از مشاركت‌هاي سهامداران باشگاه يوونتوس اما فروش يك دارايي ارزشمند مي‌تواند ضررهاي اقتصادي را جبران و  تأثيرگذاري كليدي را در سيستم اقتصادي اين باشگاه پديد آورد: چيزي همانند فروش پائولو ديبالا.

پس از پيوستن پر سر و صداي كريستيانو رونالدو به يوونتوس در سال 2018، يووه در تدوين برنامه بين‌المللي توسعه‌اش تا افق 2024 به دنبال جذب سرمايه‌ بود.

با اين حال پيدا شدن ناگهاني سرو كله بيماري كوويد 19، روند سرمايه‌گذاري را از 31 دسامبر 2019 از ماكزيمم 547 ميليون يورو به ماكزيمم 327 ميليون يورو در 30 ژوئيه 2020 تنزل داده است و اين يعني

پروژه‌هاي جاه‌طلبانه يووه در آينده نزديك و فراهم شدن شرايط مساعد براي جذب ستاره‌هاي بزرگ و جديد با مشكلاتي جدي روبه رو شده است.

با اينكه مشخصاً ديبالا در بازار نقل و انتقالات تابستاني حضور ندارد و هيچ‌گونه پيشنهاد و مذاكره‌اي نيز در خصوص انتقال او تاكنون انجام نشده اما شرايط غيرقابل اجتناب ماه‌گذشته ممكن است يوونتوس را ناچار كند تا از معدود شانس‌هايي كه در اختيار دارد براي اهداف استراتژيكِ اقتصادي‌اش بهره بگيرد. به همين خاطر يوونتوس آماده است تا در صورت رسيدن پيشنهادي قابل‌توجه براي به خدمت گرفتن ستاره آرژانتيني‌اش، چرخشي غيرمنتظره در سياست‌گذاري‌هاي پيشين‌اش در قبال جواهر اتخاذ كند.

s24u_images.jpg

• mory, eⁿzº, Aminvo و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Tu sei la squadra del cuore

sempre in campo undici eroi

vinci l'impossibile e vai

Ti seguiremo anche noi

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6460 ارسال
  • LocationRasht

خوشبختانه ف.رومانو تکذیب کرد توتو + گاتزتا رو! :yes1:  عین متن :

یوونتوس هیچ نیتی برای فروش دیبالا نداره : پائولو همیشه از ارادت پیرلو لذت بُرده و حتی بیشتر از همیشه چون او داره مربیش میشه. مهمتر از همه اینکه هیچ پیشنهاد رسمی یا غیر رسمی از رئال مادرید هنوز نیومده...

+ از زمان پیوستنش به یووه در سال 2015 ، دیبالا 95 گُل برای یووه بثمر رسونده، ببشتر از هر بازیکن دیگه ای در این بازه... نزدیکترین چاقاله با 66 گُل!

• saeed-nedved, mory, eⁿzº و 14 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Ned : It's Done Your Grace , The Targaryens Are Gone ... i

Robert : Not All Of Them ! i

standing-jon-snow-game-of-thrones-m44shr

saeed-nedved

saeed-nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3453 ارسال
فروش دیبالا هیچ توجیحی نداره واقعا . فکر کردن بهش هم واقعا ترسناکه
اما با شناختی که از پاراتیچی داریم بعید نیست این اتفاق بیفته !!!
  • Orphée, mory, Aminvo و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

sadrazp

sadrazp

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 780 ارسال

شخص فلورنتینو پرز گفته هیچ ستاره ای خریداری نمیشه این فصل از نقل و انتقالات . به شخصه مطمئنم دیبالا میمونه . بیاید تن ندیم به همچین شایعاتی . عاقلانه نیست . 

• Orphée, mory, Aminvo و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

l79r_0406219752900443d6e8bed68198b71b.pn

mee present

mee present

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1518 ارسال
بعیده بره اما اگه مطمئن بشن تمدید نمی کنه امسال می فروشنش
احتمالا دستمزد رونالدو شده پاشنه آشیل تیم
  • mory, Aminvo, tecra و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

ewus_downl3oad.jpg

• saeed-nedved, Orphée, mory و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6460 ارسال
  • LocationRasht

- ظاهراً توتو نمیخواد دست از سرش برداره؛ امروز تیتر گُنده زده که دیبالا فروشیه : یووه میخواد قرارداد دیبالا رو تمدید کنه ولی نه به هر قیمتی...

تیتر صفحه اولشونم هست و از این لحاظ خطرناکه که روز قبل از اخراج ساری تیتر زدن Sarri Out .. :fp:

- نظرسنجی گاتزتا : آیا با 100 میلیون دیبالا رو خواهید فروخت؟ 64.2 % هوادارا گفتن نه! 25.5 % گفتن آره و 10.3 % باقیمونده هم گفتن آره ولی اگه بتونیم یه هافبک تاپ یا یه #9 فیکس بگیریم...

- دیبالا فروشی نیست. قراردادش با حدود سالی 13 میلیون یورو تمدید میشه... #مومبلانو

• saeed-nedved, mory, eⁿzº و 16 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6063 ارسال
  • LocationKhorram Abad
از شگفتی های تیم آنیلی و دار و دسته اش اینه ک کسانی ک دوستشون داریم رو چند فصل تو تیم می بینم و ی عمر حسرت... اما کسانی ک دوستشون نداریم سالها سوهان روحمون میشن! دیبالا، خدیرا، ساندرو و کوادرادو با هم خریداری شدند.. اما فقط هر سال بحث فروش دیبالا رو داریم اونا در امان هستن! البته برای دیبالا پول بیشتری میدن اما اینکه ستاره های جوان رو بخاطر پول بفروشیم و بی کیفیت های پیر رو نگه داریم چون خریدار ندارن واقعا مضحک هست! این تفکرات مدیران ی تیم بزرگ نیست... تازه مگه با اون پول قراره چکار کنن؟! با پول ویدال و پوگبا چ کردند؟!
  • Orphée, mory, eⁿzº و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

قبلا برام با ارزش بود ولی عملکردش توی این فصل خیره کننده بود 

اگر بازیکنای دیگه حمایتش بکنن شایسته توپ طلاست 

برای همین از جدایی احتمالیش واقعا ناراحتم

هر چندپست فراز دلگرم کننده بود 

• Orphée, mory, eⁿzº و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6460 ارسال
  • LocationRasht

منبع اصلی شایعات فروش یکی از بین دیبالا و رونالدو مدیاسته که بیشتر نامعتبر تا معتبر، مگه اینکه جانی بالزارینیشون اینا رو گفته باشه که تا اینجا من همچین چیزی رو ندیدم. اینارو گوییدو واچاگو 3 روز پیش نوشت ، آیا چیزی رو میدونست که ما نمیدونستیم؟ : در 9 سال اخیر آنیلی و تیمش تصمیمات بُحرانی و بحث برانگیزی رو گرفتن که بعضیاش به موقع هم بودن مثه تعویض 3 مربی اخیر ، دل پیرو ، مارکیزیو و... هیچوقت تحت تاثیر فاکتور احساس قرار نگرفتن و میدونستن که باشگاه ارجح به هر چیزیه. این فرق بین یووه و سایر تیمای بزرگ ایتالیاست...

اما با توجه به سرمایه گذاری ~300 میلیونی یوونتوس روی رونالدو، نیتشون برای ارتقاء جهانی برند و قراردادهای اسپانسرینگ بازبینی شده با جیپ و آدیداس و... بنظر میاد رونالدو [حداقل] تا آخر قراردادش میمونه و بعدم با 50-60 میلیون به چین میره طبق قولی که خورخه مندز به یووه داده! تازه فقط این نیست، رونالدو خودش شخصاً سرمایه گذاری های گسترده ای داشته ؛ از مرکز کاشت مو و هتل بگیرید تا رستوران و موزه و عطر! همۀ اینا میتونن با واسطه یووه رو تبلیغ کنن. یادمه یووه تو 24 ساعت حدود 50 میلیون یورو فقط پیراهن رونالدو فروخت... ایده آل نگه داشتن توأمان رونالدو و دیبالا هست ، چرتکه میگه رونالدو و احساس بنظر من با ته مایۀ عقل میگه تموم تخم مرغ هاتو تو سبد دیبالا بذار...

• saeed-nedved, mory, eⁿzº و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6063 ارسال
  • LocationKhorram Abad
وقتی اوضاع بده منم بدبین تر میشم... از پارسال ک دیبالا تو یووه موندنی شد تا الان یکسال گذشته و دقیقا از اوایل فصل گذشته شایعات تمدید دیبالا اومد یعنی یکسال واسه تمدید وقت داشتن اما هیچوقت این کار انجام نشد! پس نتیجه میگیریم تیم مدیریت با وعده تمدید ب دیبالا کلک زده تا باعث بی انگیزگی نشه و دیبالا فصل رو ب خوبی ب پایان برسونه! و بعد از پایان فصل دوباره پرونده فروشش رو باز کردن...
  • saeed-nedved, Orphée, mory و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

مطمئن باشید خبرهایی ولو ضعیف هست 

اما امیدوارم اتفاق بدی نیفته

وقتی بعد از دو دهه مشخص شد که یووه دل پیرو را به پارما فروخته بود و موجی لغوش کرد

پس به این شایعات ارزش بیشتری بدید

تا نباشید چیزکی مردم نگویند چیزها

• saeed-nedved, Orphée, mory و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

دارن 2*2 تا چار تا میکنن

تا ببینن چی بنفعشونه

حق دارن ولی مام هواداریم و قضیه رو یه جور دیگه میبینیم

• saeed-nedved, Orphée, mory و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Donnie

Donnie

تیفوسی تیفوس

• اعضا
  • 1837 ارسال

به قول آرش اینقدر خبرو حواشی نقل و انتقالات که دورش هست دوز امثال خدیرا و ساندرو و بقیه نیست  :21:. دیبالا دیگه چیکار میخواد بکنه بلکه خودش رو اثبات کنه؟ امسال که بهترین بازیکن سری آ شد.

این بهونه هم که توی ترکیب  تیم جایی نداره هم بحث بیهوده ایه. اگر مربیان بلد باشن میدونن چطور از بازیکنشون بهترین استفاده رو بکنن و منعطف باشن توی چیدن ترکیب هاشون.

قضیه اینکه میگن نگه داشتنش با رونالدو مشکل ایجاد می کنه، انگار فقط آپشنش برای یووه قفله که دو سه تا ستاره همزمان داشته باشه. بارسا و رئال و بایرن کلی ستاره کنار هم داشتن. 

قضیه دستمزدش هم راحت میشه از جای دیگه پرداخت کرد اگر براشون پول مهمه.  تنها و تنها کافیه که یکی از بین خدیرا و هیگواین رو بدن بره و به دیبی اضافه کنن. اگه توی تیم دیگه ای بود قطعاً دستمزدش  بالاتر از اینا بود. 

• saeed-nedved, Orphée, mory و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

اینجا قهرن آدما با مهربونی

نظر سنجی گذاشته 

بمبهای ماه اگوست 

چه کسی رو شما قربانی میکنید ؟

رونالدو   یا دی بالا  ؟

فعلا 80 درصد گفتن رونالدو

https://www.juworld....gi.asp?Pagina=1

• Orphée, mory, eⁿzº و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

saeed-nedved

saeed-nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3453 ارسال
خبرهای خوبی به گوش نمیرسه . تا دبروز خیلی جدی نمیگرفتم اخبار رو و برام بیشتر شبیه شوخی بود
اما الان که اخبار رو میبینم متوجه میشم که اصلا بعید نیست که دیبالا فروخته بشه !!!
خیلی عجیبه اگه این اتفاق بیفته ! خیلی
  • Orphée, mory, Aminvo و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2181 ارسال
  • LocationTehran,Iran

- ظاهراً توتو نمیخواد دست از سرش برداره؛ امروز تیتر گُنده زده که دیبالا فروشیه : یووه میخواد قرارداد دیبالا رو تمدید کنه ولی نه به هر قیمتی...
تیتر صفحه اولشونم هست و از این لحاظ خطرناکه که روز قبل از اخراج ساری تیتر زدن Sarri Out .. :fp:

هر ساعت خرابی ۲بار در روز ساعتو درست نشون میده فراز جان
بعد هم #sarri_out رو پسرخاله ۱۰ ساله منم میدونست. خیلی هنری نکردن. برای منم اخراجش بعد مصاحبه آخرش برام مسجل بود که گفت آینده من ربطی به نتیجه این بازی نداره...

+ هر دوشون میمونن. حاضرم رو آواتارم شرط ببندم 😁 هرکی میاد بسم الله...
  • Orphée, El rey leon, Aminvo و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6460 ارسال
  • LocationRasht

^^^

این حرفت منو یاد هوادارای میلان انداخت که قهرمانیهای یووه تو ایتالیا رو زیر سوال میبرن... « اگه آسون بود، تیم شما هم انجامش میداد! » . اگه پیش بینی رفتن ساری آسون بود، بقیۀ روزنامه ها هم ریسک میکردن و تیتر صفحۀ اولشون رو به این مسئله اختصاص میدادن. مدیریت و خود ساری میگفتن سرنوشت منو یه بازی تعیین نمیکنه و من یکی اینطور برداشت کردم که اگه گند بزنه مقابل لیون، باز هم میمونه چون به هدف اصلی (اسکودتو) رسیده! از اینا گذشته توتو از اواخر فروردین 99 خبر از معاوضۀ آرتور-پیانیچ میداد. قبل از اینم اولین رسانه ای بودن که در مورد رونالدو به یووه نوشتن! در ضمن امیدوارم ناراحت نشی علیرضا جان! :53:

- مکس نروتزی (کوریره تورینو) که بطور میانه معتبره، گفته اولویت دیبالا موندن تو یوونتوسه و گازتا هم خبر از خرید یه ویلای 2.8 میلیون یورویی جدید توسط دیبالا در تورین داده!

- بچه ها نظرتون چیه که قرارداد رونالدو رو مثن دو سال دیگه تمدید کنیم، حقوقشو به 20 میلیون کاهش بدیم و دیبالا رو راضی کنیم که سالی 13 میلیون + بونوسها بگیره؟

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4006 ارسال

فراز درباره بخش ساری .
نه مدیریت و نه ساری هیچکدوم دروغ نگفتند . سرنوشت ساری با یه بازی تعیین نشد و از قبل قرار بود بره :1:

+یه جوری گفتی نظرتون چیه یه لحظه احساس کردم تو جلسه هیئت مدیره یوونتوس نشستم و قراره درباره این مسئله تصمیم بگیرم :1:

• Orphée, mory, Aminvo و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2181 ارسال
  • LocationTehran,Iran
من انقد ناناسم یعنی فراز؟ چی گفتی مگه؟ 😄
این سطور مربوط به مصاحبه ساری قبل بازی لیون رو بخون:

" مدیران یوونتوس ارزیابی های خود را بر اساس کل فصل انجام داده اند و اگر تصمیم گرفته اند که یک مربی جدید بیاورند، تفاوتی نخواهد داشت که فردا پیروز شویم یا شکست بخوریم."

این خودش اگه اقرار به اخراج نیست، پس چیه؟
یعنی تصمیمشو گرفتن قبل بازی. ۱۰ تا هم به لیون بزنیم من اخراجم
تمام
فینیش!
  • Orphée, mory, Aminvo و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 1 مهمان و 0 عضو مخفی