پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

پائولو دیبالا - La Joya

* * * * * 1 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
1863 پاسخ برای این موضوع

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6407 ارسال
  • LocationRasht

دیبالا (6.85) بالاتر از پاپو گومز، لوئیز آلبرتو، سیریگو و حتی رونالدو، بیشترین متوسط امتیاز رو در این فصل سری آ گرفته، بیشتر از هر بازیکن دیگه ای... همچنین بالاترین درصد پاس صحیح هم متعلق به جواهر تورینه با 87.95 % که بیشتر از کایخون و بوگاست... گاتزتا اشاره کرده که یووه طاقت دوریِ دیبالا رو نداره! با توجه به اینکه مقابل میلان محروم بود و مقابل آتالانتا هم تعویض شد، فیکس نبودنش جلوی ساسولو یه تصمیم تاکتیکی بود و این مسئله باعث تأسفه با توجه به اینکه نه تنها بهترین و آماده ترین بازیکن ما، بلکه ایتالیاست... :29:

Ned : It's Done Your Grace , The Targaryens Are Gone ... i

Robert : Not All Of Them ! i

standing-jon-snow-game-of-thrones-m44shr

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

دی بالا راه باجو را میرود؟

باجوسال1994 یکی از زیباترین گلاشو به لاتزیو زده 

وقتی چندین بازیکن زرد پوش لاتزیو رو دریبل زد و توپ رو به تور دروزاه مارکجیانی رسوند 

بونیپرتی . اریگو ساچی . بتگا . کابرینی هم داخل استادیوم بودن و شاهد هنرنمایی یووه و ویالی و باجو بودن

یووه با مربیگری تراپاتونی ، تیمه سینیوری و زوف رو له کرد و 6.1 برنده شد

امیدوارم چنین نتیجه ای رقم بخوره

این بازی به اندازه بازی با اتلتیکو که حیثیتی بود،، برام اهمیت داره

الگری خوب میبرد لاتزیو رو و امیدوارم ساری هم بالاخره یه جنمی نشون بده و یه بازی بزرگ رو ببره!!

• GioVanni Agnelli, Orphée, mory و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

مهمترین و ارزشمندترین  بازیکن یووه

• Orphée, mory, Aminvo و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

Gin

Gin

گین / محمد

• اعضا
  • 719 ارسال

به نظرم با اختلافِ محسوس بهترین بازیکنِ تیمه؛

+ ودوستداشتنی ترین بازیکن یووه برای من!

• mory, eⁿzº, El rey leon و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

کافی‌ است چشمانم را بازکنم تا دوباره آغاز شود دودِ بشریت...

L'Avvocato

L'Avvocato

هوادارِ یوونتوسِ سابق

• اعضا
  • 1484 ارسال

از معدود چیزهای قابلِ تحملِ این یووه :8: بالاخره در کنارِ بازیِ مؤثر چهار تا حرکتِ تکنیکیِ چشم‌نواز هم می‌بینیم، مثلاً حرکتش کنارِ پرچمِ کرنر که دو بازیکن لاتزیو رو محو کرد ارضاکننده بود :fp:  

نمی‌دونم دیگه باید چیکار بکنه که تعویض نشه :14:این ....ی این‌جور،  :65yytgts6rouhope1x2s:  هم تقریباًهمین‌جور :fp:

+ یه اموجی قشنگ از سرمربی فعلی هم بسازید آقا :1:

• saeed-nedved, Orphée, mory و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

.

.

.

.

.

.

.

هجوم( حجوم :frusty:) -راجع به(راجب) - علی‌رغم - حواس - انضباط - زمینه(ضمینه :fp: ) حضور(حظور:frusty:) - مزخرف(مضخرف) - دردِ دل(درد و دل)- توجیه( توجیح ) - دست مریزاد - نصیب - حاضر(حاظر :frusty: ) - کج دار و مریز - لهجه

وگرنه = در غیر این‌صورت

مگه نه = مگه اینطور نیست؟

Senmorta

Senmorta

پویا

• اعضا
  • 1236 ارسال

فکر می کنم بیش از حد معمول و حتی مجاز برای مدیریت یووه احترام قائل شدیم اگه بگیم داستان فروش دیبالا در تابستون برای این بوده که تلنگری خورده باشه!

ولی فکر می کنم که این حرف معقول باشه که بگیم با توجه به اینکه دیبالا فصل قبل، عملکرد ضعیفی داشت مدیریت حداقل حق داشت به فروشش فکر بکنه.

علاوه بر این، در نتیجه که دیبالا موندگار شد و داریم از بازیش لذت می بریم!همین مهم و کافیه دیگه!

+به نظرم اون صحنه که سانتر کرد روی سر رونالدو و اون هم توپ رو به تیر زد، بهترین حرکت بازی امشب بود!جزء به جزء حرکتش زیبا و رو حساب بود!از دریبل هایی که زد و فریب هایی که داد تا سانتر فوق العادش!و چقدر هم سریع همه ی این ها اتفاق افتاد!کاملا معلومه که فوتبال بازی کردن رو از بره!

• Orphée, mory, El rey leon و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

2_hn6s.jpg

sadrazp

sadrazp

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 780 ارسال

:53: الماس که میگن همین ایشونه . 

• Orphée, mory, eⁿzº و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

l79r_0406219752900443d6e8bed68198b71b.pn

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3760 ارسال

Screenshot_2020_07_19_Instagram.png

به نظرم حالا که یک بازیکن قابل ایتالیایی در ترکیبمون نداریم که حداقل چند فصل در یووه بازی کرده باشه و سرش به تنش بیارزه بهتره برای فصل بعد بازوبند کاپیتانی رو ببندیم روی بازوی دیبالا ...

هم چندین فصل سابقه ی پوشیدن پیراهن یووه رو داره و هم بازیکنیه که توی دنیا اسمش سر زبوناست ...از نظر اخلاقی و رفتاری هم شایستگی بستن این بازوبند رو داره .

• GioVanni Agnelli, Orphée, eⁿzº و 16 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

ای به رویا سرسپرده با توام ای همه خوبی

راهی کدوم دیاری...

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

من از لب تو منتظر يه حرف تازه ام تا قشنگترين قصه عالم رو بسازم
تو معني بهترين كلامي مفهوم تمام شعرهامي منظور و مراد هر پيامي
تو قبله هر اميدواري تو مظهر فخر هر تباري برتر ز لطافت بهاري

تو رئوفي تو شريفي تو به حرمت سكوتي تو عزيزترين عزيزي تو به عمق ملكوتي

تو معني بهترين كلامي مفهوم تمام شعرهامي منظور و مراد هر پيامي

تو قبله هر اميدواري تو مظهر فخر هر تباري برتر ز لطافت بهاري

متاسفانه تعویضهای دی بالا به این دلیله که نمیشه رونالدو روتعویض کرد

بجای اینکه به دی بالا اجازه بدیم بیشتر بازی بکنه تعویضش میکنیم تا رونالدوی کندتر بازی بکنه

اگر یه مهاجم خوب و سریع و دونده داشتیم

دی بالا رو توی زمین حفظ میکردیم و از از دوندگی بازیکنای کناریش استفاده میکردیم 

• saeed-nedved, Orphée, mory و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6407 ارسال
  • LocationRasht

امروز 5 ساعت زودتر اومد سر تمرین تا بتونه به بازی با لیون برسه! استوریش هم خیلی ناز بود... :5:

اسکای گفته : 1) دیبالا میخواد در پروژۀ یووه نقش محوری ایفا کنه و دوست نداره بهش بگن با بازیکنای دیگه "سازگاری" نداره! 2) دوست داره رقم قراردادش 2 رقمی باشه برای اثباتِ فیکس بودنِ بی چون و چراش! 3) میخواد تو یووه فیکس باشه و نه یه بازیکن چرخشی!

با بخش اول و [تا حد زیادی] دوم خواسته هاش موافقم ولی بخش سه رو راستشو بخواید اصن دوست نداشتم. بنظرم یووه نمیتونه و نباید به "هیچ" کسی تضمین فیکس بودن بده! تازه دیبالا خودش تو فُرمِ زندگیشه و نیازی به اینجور چیزا برای بازی کردن نداره و اگه با این سطح از آمادگی کسی بهش بازی نده، خودشو زیر سوال بُرده... اینه که خواسته ش ناراحتم کرده! :2:

• mory, El rey leon, Aminvo و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3760 ارسال

وقتی دلیخت 12 میلیون حقوق میگیره به نظرم حق دیبالاست که در بهترین برهه ی بازیش 20 میلیون حقوق بگیره ...

نجابت و متانت بیش از حد هم خوب نیست چون باعث میشه حتی با وجود خوب بودن باز هم گزینه ی اول تعویض باشی .

• Orphée, eⁿzº, Aminvo و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

راهی کدوم دیاری...

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6045 ارسال
  • LocationKhorram Abad
وقتی باشگاه ب بازیکنا ب چشم کالا نگاه میکنه، بازیکنا هم باشگاه رو ب چشم دستگاه چاپ اسکناس نگاه میکنن!

چیزی ک عوض داره گله نداره! پارسال این موقع داشتن با لوکاکو معاوضش میکردن بعدشم نصف قیمت ب تاتنهام! تا همین جاشم مردونگی کرده مونده... ما ک جدیدا ب همه باج میدیم، بند فسخ میذاریم! ب امثال رمزی، رابیو، هیگواین و حتی کاستا 2 3 برابر بیش از کارآییشون پول میدیم... چرا ب دیبالا ک حقشه بیشتر ندیم؟ دیبالایی ک از نظر جذب هوادار بعد از رونالدو تو تیم دومه! با این تفاوت ک هوادارای رونالدو بعد رفتن رونالدو تیم رو کنار میذارن اما در مورد دیبالا قطعا اینطور نیس...
دیبالا از گریزمان کمتره ک تو بارسا داره نجومی میگیره؟ دیبالا بخاطر پول اگه میخواست بره همون پارسال می رفت حالا ک نرفته باید جبران کنن براش

لطفا بذارید بعد بوفون و کیه لینی کسی بازوبند رو ببنده ک ب تیم وفادار باشه! پوگبا رو دیدید؟ 1 فصل 10 پوشید بعد جفتک زد رفت! در حالی ک دیبالا بعد پوشیدن شماره 10 علاقش ب یووه بیشتر شد و رگه هایی از صاحب ابدی شماره 10 رو نشون داد...
  • GioVanni Agnelli, Orphée, eⁿzº و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6407 ارسال
  • LocationRasht

بحث من فقط در مورد تضمین فیکس خواستنش بود نه چیز دیگه. بنظر من یووه به الکسی و بوفون که رو چِشِ ما جا دارن هم نباید قول فیکس بودن بده..

بعدم این خواسته، به ضرر خود دیبالا هم هست. یه نمونه ش ساندرو که همیشه فیکس بوده و ما تصور میکردیم خسته شده، بعداً دیدیم که اصلاً دلیلی برای بهتر بازی کردن در خودش نمیدیده!

بازم میگم، دیبالا با فُرم فعلیش، نیازی به این چیزا نداره و هر کی بازیش نده، خودشو زیر سوال بُرده که دیدید که هم آلگری و هم ساری رو جمیعاً زیر سوال بُردیم به این خاطر...

• mory, Aminvo, Prince Claudio و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2638 ارسال
نظر شخصیم اینه که ما واسه دوران بعد از رونالدو به یه ستاره بزرگتر از دیبالا نیاز داریم. چه از نظر کیفیت بازی و چه از نظر ویژگی های روحی و شایدم معنوی! دیبالا رو در حدی نمیدونم که بتونه خلا بعد از رونالدو رو تو این تیم پر کنه.

من ترجیح میدم قبل از اینکه دیر شه یکاریش بکنن؛ البته نه معاوضه با لوکاکو :fp:

فکر میکنم دیبالا جای یه ستاره بزرگ رو تو این تیم پر کرده و خودش اصلا همچین بازیکنی نیست. تیکه پارم نکنین فقط نظرمه :1:
  • Orphée, tecra, L'Avvocato و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Senmorta

Senmorta

پویا

• اعضا
  • 1236 ارسال

نظر شخصیم اینه که ما واسه دوران بعد از رونالدو به یه ستاره بزرگتر از دیبالا نیاز داریم. چه از نظر کیفیت بازی و چه از نظر ویژگی های روحی و شایدم معنوی! دیبالا رو در حدی نمیدونم که بتونه خلا بعد از رونالدو رو تو این تیم پر کنه.

من ترجیح میدم قبل از اینکه دیر شه یکاریش بکنن؛ البته نه معاوضه با لوکاکو :fp:

فکر میکنم دیبالا جای یه ستاره بزرگ رو تو این تیم پر کرده و خودش اصلا همچین بازیکنی نیست. تیکه پارم نکنین فقط نظرمه :1:

خلاء رونالدو؟!!!!

رونالدو تا حالا دقیقا چه گلی به سرمون زده که رفتنش خلا ایجاد کنه؟!

رونالدو خودش مشکله!باری به دوش تیمه!ما تا قبل از رونالدو هر سال کوپا رو هم می بردیم و توی سی ال به غیر از دو سالی که تا فینال رفتیم، دو سال هم با نتیجه ی خیلی خیلی نزدیکی جلوی یک تیم بزرگ حذف شدیم!الان که دو ساله رونالدو داریم دیگه از کوپا خبری نیست و توی اروپا هم زورمون به آژاکس و لیون نمی رسه!

و اما در مورد دیبالا!

دیبالا فصل اولش که قطعا یکی از ستاره های تیم بود و بازیکن بسیار تاثیر گذاری بود.فصل دوم و سومش یه کم بگیر نگیر داشت ولی توی فصل چهارمش تقریبا به بازیکن بی مصرفی تبدیل شده بود.

دیبالا تا حالا افت و خیز زیادی داشته توی یوونتوس ولی الان روی فرمه!داره بازی های خوبی می کنه.به نظر می رسه که آلگری روی نمایش ضعیف دیبالا توی فصل آخرش تاثیر گذار بوده چون با اومدن ساری دیبالا کاملا عوض شده.

با وجود افت و خیز هایی که داشته الان یک جورایی احیا شده(قطعا الان بسیار باتجربه تر هم هست!) و اتفاقا توی سنی هم هست که احتمالا پیک دوران بازیشه

فروشش واقعا نمی تونه کار درستی باشه.

ما عملا چند ساله برای شکوفا شدنش به معنای واقعی داریم صبر می کنیم.حالا که به نظر می رسه داره نتیجه می ده بفروشیمش؟! 

• Orphée, mory, eⁿzº و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

2_hn6s.jpg

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2638 ارسال

خلاء رونالدو؟!!!!
رونالدو تا حالا دقیقا چه گلی به سرمون زده که رفتنش خلا ایجاد کنه؟!
رونالدو خودش مشکله!باری به دوش تیمه!ما تا قبل از رونالدو هر سال کوپا رو هم می بردیم و توی سی ال به غیر از دو سالی که تا فینال رفتیم، دو سال هم با نتیجه ی خیلی خیلی نزدیکی جلوی یک تیم بزرگ حذف شدیم!الان که دو ساله رونالدو داریم دیگه از کوپا خبری نیست و توی اروپا هم زورمون به آژاکس و لیون نمی رسه!

و اما در مورد دیبالا!
دیبالا فصل اولش که قطعا یکی از ستاره های تیم بود و بازیکن بسیار تاثیر گذاری بود.فصل دوم و سومش یه کم بگیر نگیر داشت ولی توی فصل چهارمش تقریبا به بازیکن بی مصرفی تبدیل شده بود.
دیبالا تا حالا افت و خیز زیادی داشته توی یوونتوس ولی الان روی فرمه!داره بازی های خوبی می کنه.به نظر می رسه که آلگری روی نمایش ضعیف دیبالا توی فصل آخرش تاثیر گذار بوده چون با اومدن ساری دیبالا کاملا عوض شده.
با وجود افت و خیز هایی که داشته الان یک جورایی احیا شده(قطعا الان بسیار باتجربه تر هم هست!) و اتفاقا توی سنی هم هست که احتمالا پیک دوران بازیشه
فروشش واقعا نمی تونه کار درستی باشه.
ما عملا چند ساله برای شکوفا شدنش به معنای واقعی داریم صبر می کنیم.حالا که به نظر می رسه داره نتیجه می ده بفروشیمش؟!

برادر بزرگوارم :1:
من نمیخوام سر اینکه دیبالا بدردنخوره داد و بیداد بکنم؛ چون همونطور که خودت گفتی دیبالا افت و خیز زیاد داشته و منم خوب یادمه وقتایی که رو فرم بوده بسیار عالی و جذاب بوده! من فقط میگم این جایی که ما به دیبالا دادیم رو میشه به یکی بهتر از دیبالا داد، همین. خودمم شک دارم که الان ستاره ای با این ویژگی ها در دسترس باشه، ولی اگه باشه یه لحظه هم شک نمیکنم که باید دیبالا رو فداش کنیم.

بله رونالدو تیم رو ارتقا نداد، نه فقط از نظر دستاوردا که تو گفتی حتی از نظر نوع بازی هم با رونالدو پیشرفت نکردیم، اما رونالدو یه ستاره است. تسلطی که رونالدو حین نود دقیقه یا حتی قبل و بعدش به خودش دیبالا به هیچ وجه نداره. دیبالا همونیه که وقتی میدونستیم راموس بازی بعدی نیست تا تیم عقب افتاد جفت پا پرید تو سینه بازیکن حریف، کارت قرمز گرفت و با چشمای خیس رفت بیرون.
دیبالا زیادی رمانتیکه، الان که دارم چیزایی میگم که ممکنه خیلیا عصبانی بشن بذارین اینم بگم که دیگه بازیکن رمانتیک لازم نداریم! دیگه علاوه بر اون دو تا بازیکن رمانتیکی که عقب زمین هستن و امیدوارم البته تا بعد از دوران بازیشون هم سایشون بالای سر ما باشه، یه رمانتیک دیگه اون جلو لازم نداریم که اشکش دم مشکش باشه.
وحشی ای باید که بر لب گیرد این پیمانه را ...

ما فرانچسکو توتی نمیخوایم، ما یه زیدان میخوایم ...
  • Orphée, tecra, L'Avvocato و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6045 ارسال
  • LocationKhorram Abad
امیرحسین اسم بده ببینم اون ستاره کیه؟ :1:

با حرفهای پویا موافقم + ب نظرم هر بازیکنی هر بازی 90 دقیقه فیکس باشه دست سرمربی رو برای تغییر تاکتیک میبنده! رونالدو امسال 2 بار تعویض شد هر 2 بار ما بردیم! لوکوموتیو و میلان! اما بعدش قهر کرد و دیگه ساری نمیتونست تعویضش کنه در نتیجه هر بازی دیبالای جوون تعویض میشه و رونالدوی مسن تو زمین از دقیقه 70 ب بعد قدم میزنه و این ب ضرر تیمه! دیبالا هم ی غری میزنه اما قهر نمیکنه حالا تصور کنید ی رونالدوی دیگه هم جای دیبالا بیاریم! انصافا نمیشه ب فنا میریم رسما! ما با دیبالا 3 فصل پیاپی 2 گانه داخلی گرفتیم و تا آستانه فتح سی ال هم رفتیم اما بعد ک رونالدو اومد و جای دیبالا رو ب عنوان ستاره اصلی تیم گرفت همه چی خراب شد! دیدیم ک حتی آلگری ک سلطان تغییر سیستم و تاکتیک حین بازی بود هم با وجود رونالدو هنگ کرد! در واقع ب نظرم درست اینه ب جای جذب ی ستاره از خود راضی جای دیبالا، ی دیبالای دیگه پیدا کنیم بیاریم جای رونالدو! همچنین ترجیح میدم ی دیبالای رمانتیک لوس تو ترکیب باشه تا ی رونالدو ک با 2 بار نیمکت نشینی قهر کنه!

کلا هم یووه جای مناسبی برای ستاره هایی ک دنبال رکوردها و عناوین فردی هستن نیست! اینجا رئال و بارسا نیس ک هر بازی 7 8 گل رد و بدل بشه رونالدو 3 تا بزنه بنزما 2 تا گرت بیل یکی و همه راضی باشن! اینجا باید همه تلاش کنن ببریم حالا با تک گل بونوچی یا ماتویدی هم بردیم نباید فرقی بکنه! دیبالا همچین روحیاتی داره اما رونالدو ن! دیبالا 5 بازی هم گل نزنه اما تیم ببره خوشحاله اما رونالدو 4 بازی گل نزنه و از کورس فلان عنوان عقب بیفته روحیشو میبازه مثل چند بازی اخیر... میشه بهش گفت جاه طلبی یا خودخواهی هر چی هست با فلسفه باشگاه مغایرت داره!
  • Orphée, mory, eⁿzº و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3760 ارسال

پیرو پست آرش عزیز مصاحبه ی بعد بازی دیشب ساری رو قرار میدم .

ساری درباره ی رونالدو و بازی کردنش : دیروز با او صحبت کردم. رونالدو خیلی باانگیزه بود و می خواست بازی کند. تصمیم بازی کردن رونالدو مقابل کالیاری توسط من و خودش گرفته شد. او بدن خودش را بهتر از هر کسی می شناسد. رونالدو غریزی بازی می کند و به طور کامل در برخی تاکتیک ها جا نمی افتد. این مسئله در عین حال که نقطه قوت رونالدو است، باعث می شود مهاجم کنار او خودش را با ویژگی های رونالدو تطبیق دهد.

• Orphée, eⁿzº, tecra و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

راهی کدوم دیاری...

Senmorta

Senmorta

پویا

• اعضا
  • 1236 ارسال

پیرو پست آرش عزیز مصاحبه ی بعد بازی دیشب ساری رو قرار میدم .

ساری درباره ی رونالدو و بازی کردنش : دیروز با او صحبت کردم. رونالدو خیلی باانگیزه بود و می خواست بازی کند. تصمیم بازی کردن رونالدو مقابل کالیاری توسط من و خودش گرفته شد. او بدن خودش را بهتر از هر کسی می شناسد. رونالدو غریزی بازی می کند و به طور کامل در برخی تاکتیک ها جا نمی افتد. این مسئله در عین حال که نقطه قوت رونالدو است، باعث می شود مهاجم کنار او خودش را با ویژگی های رونالدو تطبیق دهد.

ترسیده بازیش نده باز قهر کنه! :fp:

داره به زبون بی زبونی میگه تو زمین هر کاری دلش می خواد می کنه و به حرف منم گوش نمی ده و منم جرات ندارم چیزی بهش بگم! :fp:  :fp:  :fp:

کلا هم یووه جای مناسبی برای ستاره هایی ک دنبال رکوردها و عناوین فردی هستن نیست! اینجا رئال و بارسا نیس ک هر بازی 7 8 گل رد و بدل بشه رونالدو 3 تا بزنه بنزما 2 تا گرت بیل یکی و همه راضی باشن! اینجا باید همه تلاش کنن ببریم حالا با تک گل بونوچی یا ماتویدی هم بردیم نباید فرقی بکنه! دیبالا همچین روحیاتی داره اما رونالدو ن! دیبالا 5 بازی هم گل نزنه اما تیم ببره خوشحاله اما رونالدو 4 بازی گل نزنه و از کورس فلان عنوان عقب بیفته روحیشو میبازه مثل چند بازی اخیر... میشه بهش گفت جاه طلبی یا خودخواهی هر چی هست با فلسفه باشگاه مغایرت داره!

دقیقا همین طوره! :thank:  :53:

یوونتوسی که من می شناختم و دوستش داشتم، تشکیل شده بود از بازیکنان کم حاشیه و کاملا در خدمت تیم!

نه ستاره های هایپ شده با توپ طلای بی اعتبار و تبلیغات! 

• Orphée, mory, eⁿzº و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

2_hn6s.jpg

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2638 ارسال
دوستان مقاومت در برابر تغییر روش فقط‌ وقتی درسته که بدونیم اون روش هنوزم قراره جواب بده؛ آرش جان مگه اون یوونتوسی که متشکل از یازده تا بازیکن غیر تجملاتی و بی توجه به عناوین فردی و رکوردها بود هنوز جوابگوی‌ بلند پروازی های ما هست ؟ نظر شخصیم اینه که ته زور اون یوونتوس همون رسیدن به فینال بود و نه بیشتر، تازه اونم زیادیش بود، با پوزش.

همون قدری هم که رونالدو رو نمیشه تغییر داد دیبالا هم تقریبا چنین ویژگی ای داره. من یادمه دوران الگری هر وقت دیبالا تعویض میشد دوربین از پنج زاویه نشون میداد ببینیم دیبالا فحشی بیلاخی چیزی نشون داده یا نه :1:

رمانتیک بودن مال رمه، مال لیورپوله، مال دورتمونده، مال یوونتوس نیست. اون باشگاه های بزرگی که نام بردم نه که بد باشن خیلیم باشگاهای خوبی هستن ولی مگه اونام مثه ما انقدر دنبال موفقیتای طولانی مدت و دنباله دارن ؟ واسه اونا یکی‌ تو ده سال بسه :1:

امیدوارم منظورمو خوب رسونده باشم خودمم این حرفا رو در شرایطی میزنم که استعداد دیبالا رو قبول دارم.
  • Orphée, Aminvo, tecra و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 1 مهمان و 0 عضو مخفی