پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

بازی رفت مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا- یوونتوس ایتالیا 2-1 رئال مادرید اسپانیا

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
231 پاسخ برای این موضوع

Arturo Vidal

Arturo Vidal

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 188 ارسال

شما رو به خدا اینقدر ما رو با جمله «مسیر برلین از مادرید میگذره» نخندونید! :1:

قبلاً هم مسیر رم و منچستر از مادرید میگذشت... ما که رد شدیم. سفر بی خطر! :1:

مسیر استانبول فراموش نشه  :1:

• Pouya, محمد جمالی و pirlo1365 از این پست تشکر کرده است

I must be strong , life carries on
and although time might heal the pain , the world won't be the same

محمد جمالی

محمد جمالی

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 433 ارسال
  • Locationمازندران - شهر ساحلی محمودآباد

نگاهی ویژه به بازی یوونتوس - رئال مادرید

34 مگ (جالبه حتما ببینید)

دانلود

• Georgia , Massimiliano Allegri, ミ★ミ6Anahita6ミ★ミ و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

rgkqiqfovwkli7upfqq6.jpg

pirlo1365

pirlo1365

عضو جدید

• اعضا
  • 29 ارسال

من اصلا کاری ندارم به اینکه شخص real_401 داره مودبانه حرف میزنه یا نه ولی من به عنوان یک یوونتوسی با حضور طرفداران دیگر تیمها در فروم شخصی یک باشگاه مخالفم.

این نظر منه،من اخلاقم اینکه اگر دوست داشته باشم کل کل کنم نمیرم به فروم رئال یا بارسا یا ..بلکه به سایتهای عمومی،فرومهای غیر تخصصی یک باشگاه میرم.

من خودم چندین ساله که از رئال وبارسا دل خوشی ندارم بخاطر تبعیض و افراط بیش از حد صدا و سیما در نشون دادن بازیهای این 2 تیم یعنی شب ال کلاسیکو چنان جوی درست میکنن که انگار این بازی از فینال جام جهانی هم مهمتره وقتی تو این چند سال جوی رو ایجاد کردن که بچه 5 ساله هم فکر میکنه فوتبال یعنی فقط بارسا و رئال من چی بگم :fp:  ،همین نظر سنجی این روزهای به اضافه فوتبال که کدام تیم قهرمان UCL میشه که یوونتوس 5 درصد برای قهرمانی رای رو اورده واقعا تاسف اوره .

به خدا من هم بچه بودم،نوجوان بودم تعصب داشتم رو تیم خودم ولی هم دوره ایهامون این مدلی هم نبودن زمانی که من مدرسه میرفتم تنوع بود حتی در انتخاب تیم اون موقع یکی طرفدار منچستر بودبخاطر دیوید بکهام ، یکی بایرن مونیخ رودوست داشت یکی بخاطر ریوالدو بارسلونایی بود،یکی بخاطر رائول و مورینتس رئالی بود  و یکی یوونتوس رو دوست داشت یکی ا.س.رم یکی اینتر،یکی ارسنال و...،من چند روز پیش یه پست گذاشتم گفتم سال 2003 من به عنوان یوونتوسی در مقابل طرفدارای رئال اقلیت بودم ولی شاید جو اون موقع منطقیتر از الان بود ،رئال تیمی بود که در 5 سال 3 بار قهرمان اروپا شد حتی رئال اون موقع هم اینطوری که الان طرفدار داره ،طرفدار نداشت الان با رونالدو تو 6 فصل یکبار قهرمان اروپا شده ،از رونالدو بت درست کردن ،همین رونادو اگر 10 سال قبلتر باز میکرد اسمی ازش باقی نمیموند،اون موقع بازیکن رو محدود نکرده بودیم به فقط 2 تا یعنی مسی-رونالدو ،شما برن ببینین بین 1997تا 2007 چندتا بازیکن کاندید توپ طلا میشدن حالا چی؟ اصلا این جو 2 قطبی نبود،خدایی نمیدونم چی بگم شاید این قضیه تنها در ایران نیست بعد جهانی داره وقتی الان 5 ساله اقای گل لالیگا رو میکنن بهترین بازیکن جهان،دیگه چه توقعی هست.مافیای رسانه ای حدی داره،شما برو ورزش 3 یک هفته نشده که بازی رئال وبارسا رو صدا وسیما پخش زنده نکنه،برای اینکه هفته های پایانی لالیگا لغو شده یه عده از الان عزا گرفتن.

من خودم چند ساله از فوتبال (بجز فوتبال ایتالیا)زده شده بودم بخاطرهمین قضیه ها نمیومدم تو بحثهای فوتبالی ولی از موقعی که یووه دوباره اوج گرفته زیاد به سایتهای ورزشی سر میزنم،تو همین یک سال اخیر نظراتی خوندم که زمان ما کسی میگفت ادم شاخ درمیاورد، من واقعا باسه طرفدارای این دوره فوتبال تاسف میخورم(که اکثر نوجوون و زیر 20 سال هستند) طرفدارهای بدون تنوع،بدون عشق به فوتبال ،بدون تعصب،از نظرشون بجز رونالدو ومسی همه بدن،اشغالن. :22: مورد داشتیم طرف همین جام جهانی 2014 رو از موقعی که پرتغال حذف شده نگاه نمیکنه میگه جام جهانی بدون رونالدو معنی نداره،طرف شبا تا 3 شب میشینه بازی مسی ورونالدو تو لالیگا میبینه فرداشم مدرسه داره بعد شبهای جام جهانی فوتبال تو تعطیلات نمیبینه ،من خودم ایتالیاییم منم تیمم حذف شده ولی به جام جهانی به عنوان معتبرترین جام دنیا نگاه میکنم .من که خیلی دوست دارم این دوران زشت فوتبالی از حیث طرفدارانش با بازنشستگی رونالدو تموم بشه،من یکی خسته شدم. :45:

فقط دوس دارم این بازی برگشت رو ببریم وبریم فینال ارزوی این طرفدارای 2 قطبی فوتبال که در حسرت دیدن فینال ال کلاسیکو یک طرف مسی،اون طرف رونالدو رو به گور ببرن. :1:

واقعا از صد تا قهرمانی برام تو این شرایط با ارزشتره،

پ.ن:دوستان سرتون رو درد اوردم  معذرت، یکم که نه خیلی از جو سایتهای ورزشی این روزها و جوی که علیه یووه وفوتبال ایتالیا هست دلم پره.

• sia10, moha684, conte و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

JUVENTUS_HOME_2013_2014.jpg

محمد جمالی

محمد جمالی

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 433 ارسال

والا منم به ایشون (رئال 110)بی ادبی نکرده ام و نخواهم کرد
ایشون با لحن خودش حرفشو زد منم با لحن خودم نسبت به تیمم و نسبت به رئال
هیچ حرفی نسبت به شخص مهمان مون آقای رئال 110 نزدم
والا ما هم با ادبیم
والا   

• Georgia , Massimiliano Allegri و pirlo1365 از این پست تشکر کرده است

rgkqiqfovwkli7upfqq6.jpg

maseod_juve

maseod_juve

عضو جدید

• اعضا
  • 40 ارسال

صلوات بفرستبد :1:

• conte, Georgia , محمد جمالی و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

sia10

sia10

یوونتوسی اصیل

• اعضا
  • 2215 ارسال
  • LocationTehran

مورد داشتیم طرف همین جام جهانی 2014 رو از موقعی که پرتغال حذف شده نگاه نمیکنه میگه جام جهانی بدون رونالدو معنی نداره،طرف شبا تا 3 شب میشینه بازی مسی ورونالدو تو لالیگا میبینه فرداشم مدرسه داره بعد شبهای جام جهانی فوتبال تو تعطیلات نمیبینه ،من خودم ایتالیاییم منم تیمم حذف شده ولی به جام جهانی به عنوان معتبرترین جام دنیا نگاه میکنم .من که خیلی دوست دارم این دوران زشت فوتبالی از حیث طرفدارانش با بازنشستگی رونالدو تموم بشه،من یکی خسته شدم. :45:

با همه حرفات موافقم بجز این قسمت.یکیش خود من.تنها بازی هایی که کامل دیدم بازی های ایران و ایتالیا بود.بعد حذف ایتالیا هم فقط بازی تیم هایی که بازیکن یوونتوسی داشتند اونم نه به طور کامل دیدم.مثلا تلویزیون روشن بود ولی پا میشدم میرفتم اینور اونور؛یا سرم همش تو لپ تاپ بود.من حتی فینال جام جهانی ندیدم.برام ارزشی هم نداشت.به شخصه حاضر بشینم یک ساعت به دیوار زل بزنم تا بازی مثلا آلمان و اسپانیا.چون نه واقعا برام مهمه و علاقه ای  هم ندارم.اخرشب زدم لایو اسکور نتیجه دیدم شاید باورتون نشه من حتی گل گوتزه تو فینال هم ندیدم تا به حال.

الان دو سالی هم میشه فینال لیگ قهرمانان نگاه نکردم(پارسال و پیارسال)و از دیگر افتخاراتم :nish:  ندیدن فینال یورو 2008 و فینال جام جهانی 2010 هست.کلا 5 تا فینال ج ج تو عمرم میتونستم ببینم یکیش سال 98 بود که اونقدر بچه بودم وسط بازی خوابم برد :141: دومیش سال 2002 بود که اون زمان فوتبال ندیده بودم تقریبا تمام بازی ها کامل دیدم و چون تو اسیا هم بود ساعتش به موقع بود.سال 2006 هم اتزوری کبیر فینال بود و هنوز یکم فوتبال ندیده بودم :24: تقریبا تمام بازی ها رو دیدم ولی دیگه از سال 2010 و دوره بعدش 2014 کلا روی هم  15تا بازی بیشتر ندیدم(6 تا ایتالیا و سه تا ایران).پس، از 5 تا فینال ممکن فقط دوتا دیدم و هیچ وقت هم حسرتش نخواهم خورد.البته 98 یکم چرا :2:

• Georgia , محمد جمالی, pirlo1365 و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Untitled.jpg

conte

conte

فیاض

• اعضا
  • 2941 ارسال
  • Location09112186468 امپراطوری جمهوری خودمختار بهنمیر

من اصلا کاری ندارم به اینکه شخص real_401 داره مودبانه حرف میزنه یا نه ولی من به عنوان یک یوونتوسی با حضور طرفداران دیگر تیمها در فروم شخصی یک باشگاه مخالفم.

این نظر منه،من اخلاقم اینکه اگر دوست داشته باشم کل کل کنم نمیرم به فروم رئال یا بارسا یا ..بلکه به سایتهای عمومی،فرومهای غیر تخصصی یک باشگاه میرم.

من خودم چندین ساله که از رئال وبارسا دل خوشی ندارم بخاطر تبعیض و افراط بیش از حد صدا و سیما در نشون دادن بازیهای این 2 تیم یعنی شب ال کلاسیکو چنان جوی درست میکنن که انگار این بازی از فینال جام جهانی هم مهمتره وقتی تو این چند سال جوی رو ایجاد کردن که بچه 5 ساله هم فکر میکنه فوتبال یعنی فقط بارسا و رئال من چی بگم :fp:  ،همین نظر سنجی این روزهای به اضافه فوتبال که کدام تیم قهرمان UCL میشه که یوونتوس 5 درصد برای قهرمانی رای رو اورده واقعا تاسف اوره .

به خدا من هم بچه بودم،نوجوان بودم تعصب داشتم رو تیم خودم ولی هم دوره ایهامون این مدلی هم نبودن زمانی که من مدرسه میرفتم تنوع بود حتی در انتخاب تیم اون موقع یکی طرفدار منچستر بودبخاطر دیوید بکهام ، یکی بایرن مونیخ رودوست داشت یکی بخاطر ریوالدو بارسلونایی بود،یکی بخاطر رائول و مورینتس رئالی بود  و یکی یوونتوس رو دوست داشت یکی ا.س.رم یکی اینتر،یکی ارسنال و...،من چند روز پیش یه پست گذاشتم گفتم سال 2003 من به عنوان یوونتوسی در مقابل طرفدارای رئال اقلیت بودم ولی شاید جو اون موقع منطقیتر از الان بود ،رئال تیمی بود که در 5 سال 3 بار قهرمان اروپا شد حتی رئال اون موقع هم اینطوری که الان طرفدار داره ،طرفدار نداشت الان با رونالدو تو 6 فصل یکبار قهرمان اروپا شده ،از رونالدو بت درست کردن ،همین رونادو اگر 10 سال قبلتر باز میکرد اسمی ازش باقی نمیموند،اون موقع بازیکن رو محدود نکرده بودیم به فقط 2 تا یعنی مسی-رونالدو ،شما برن ببینین بین 1997تا 2007 چندتا بازیکن کاندید توپ طلا میشدن حالا چی؟ اصلا این جو 2 قطبی نبود،خدایی نمیدونم چی بگم شاید این قضیه تنها در ایران نیست بعد جهانی داره وقتی الان 5 ساله اقای گل لالیگا رو میکنن بهترین بازیکن جهان،دیگه چه توقعی هست.مافیای رسانه ای حدی داره،شما برو ورزش 3 یک هفته نشده که بازی رئال وبارسا رو صدا وسیما پخش زنده نکنه،برای اینکه هفته های پایانی لالیگا لغو شده یه عده از الان عزا گرفتن.

من خودم چند ساله از فوتبال (بجز فوتبال ایتالیا)زده شده بودم بخاطرهمین قضیه ها نمیومدم تو بحثهای فوتبالی ولی از موقعی که یووه دوباره اوج گرفته زیاد به سایتهای ورزشی سر میزنم،تو همین یک سال اخیر نظراتی خوندم که زمان ما کسی میگفت ادم شاخ درمیاورد، من واقعا باسه طرفدارای این دوره فوتبال تاسف میخورم(که اکثر نوجوون و زیر 20 سال هستند) طرفدارهای بدون تنوع،بدون عشق به فوتبال ،بدون تعصب،از نظرشون بجز رونالدو ومسی همه بدن،اشغالن. :22: مورد داشتیم طرف همین جام جهانی 2014 رو از موقعی که پرتغال حذف شده نگاه نمیکنه میگه جام جهانی بدون رونالدو معنی نداره،طرف شبا تا 3 شب میشینه بازی مسی ورونالدو تو لالیگا میبینه فرداشم مدرسه داره بعد شبهای جام جهانی فوتبال تو تعطیلات نمیبینه ،من خودم ایتالیاییم منم تیمم حذف شده ولی به جام جهانی به عنوان معتبرترین جام دنیا نگاه میکنم .من که خیلی دوست دارم این دوران زشت فوتبالی از حیث طرفدارانش با بازنشستگی رونالدو تموم بشه،من یکی خسته شدم. :45:

فقط دوس دارم این بازی برگشت رو ببریم وبریم فینال ارزوی این طرفدارای 2 قطبی فوتبال که در حسرت دیدن فینال ال کلاسیکو یک طرف مسی،اون طرف رونالدو رو به گور ببرن. :1:

واقعا از صد تا قهرمانی برام تو این شرایط با ارزشتره،

پ.ن:دوستان سرتون رو درد اوردم  معذرت، یکم که نه خیلی از جو سایتهای ورزشی این روزها و جوی که علیه یووه وفوتبال ایتالیا هست دلم پره.

کجای کاری هنوز این دوتا الاغ نرفتن بحث نیمار و دسته بیل شروع شده . صدا سیما هم که خودشو جر میده ولی خدایی خدا پدر بایرن رو بیامرزه بارسلونا رو له کرد که گ.... تبدیل کرد با اون 7 تایی که خوردن خدایی جو بارسایی بودن با سر اومد پایین با قهرمانی پارسال رئال الان توازن برقرار شده یکم ولی باز امسال بارسا اگه قهرمان بشه صدا سیمای ایران وسط سخنرانی رئیس جمهور یه کلیب از گلهاس مسی میره فکر کنم .

یا شاید اگه یووه فینال یک صفر ببازه از بارسا بیان بگن بارسلونا با تیم دوم خود یوونتوس را 1 بر 0 درهم کوبید  :fp:  :fp:

• محمد جمالی, pirlo1365 و ERF_JU از این پست تشکر کرده است

:conte:  :conte:  :conte:  :conte:

pirlo1365

pirlo1365

عضو جدید

• اعضا
  • 29 ارسال

با همه حرفات موافقم بجز این قسمت.یکیش خود من.تنها بازی هایی که کامل دیدم بازی های ایران و ایتالیا بود.بعد حذف ایتالیا هم فقط بازی تیم هایی که بازیکن یوونتوسی داشتند اونم نه به طور کامل دیدم.مثلا تلویزیون روشن بود ولی پا میشدم میرفتم اینور اونور؛یا سرم همش تو لپ تاپ بود.من حتی فینال جام جهانی ندیدم.برام ارزشی هم نداشت.به شخصه حاضر بشینم یک ساعت به دیوار زل بزنم تا بازی مثلا آلمان و اسپانیا.چون نه واقعا برام مهمه و علاقه ای  هم ندارم.اخرشب زدم لایو اسکور نتیجه دیدم شاید باورتون نشه من حتی گل گوتزه تو فینال هم ندیدم تا به حال.

الان دو سالی هم میشه فینال لیگ قهرمانان نگاه نکردم(پارسال و پیارسال)و از دیگر افتخاراتم :nish:  ندیدن فینال یورو 2008 و فینال جام جهانی 2010 هست.کلا 5 تا فینال ج ج تو عمرم میتونستم ببینم یکیش سال 98 بود که اونقدر بچه بودم وسط بازی خوابم برد :141: دومیش سال 2002 بود که اون زمان فوتبال ندیده بودم تقریبا تمام بازی ها کامل دیدم و چون تو اسیا هم بود ساعتش به موقع بود.سال 2006 هم اتزوری کبیر فینال بود و هنوز یکم فوتبال ندیده بودم :24: تقریبا تمام بازی ها رو دیدم ولی دیگه از سال 2010 و دوره بعدش 2014 کلا روی هم  15تا بازی بیشتر ندیدم(6 تا ایتالیا و سه تا ایران).پس، از 5 تا فینال ممکن فقط دوتا دیدم و هیچ وقت هم حسرتش نخواهم خورد.البته 98 یکم چرا :2:

من هم با چند موردش موافقم البته در رده باشگاهی مثلا فینال فصل پیش UCL رو من هم ندیدم اما بازیهای رده ملی بجز فینال یورو2008 اکثر فوتبالهای ملی رواز فینال 1994 تا الان رو نگاه کردم مگر اتفاقی برام افتاده باشه،یعنی خوره فوتبال ملی هستم(مخصوصا جام جهانی) :1:

بذار همین جام جهانی2014 رو مثال بزنم با اینکه ایتالیا حذف شد ولی مثلا برام جالب بود بازیهای ویدال توشیلی ،اساموا تو غنا،لیخشنایدر تو سوییس و...به غیر از اینها شیوه هایی که تیمها بازی میکنن مثلا بعد سالها شیوه 3 دفاعه رو خیلی از تیمها بکار بردن،دقیقا همون شیو ه ای که کونته باهاش 3 فصل قهرمان سری A شد،ستاره های خوبی که تو جام میان رو میشناسم  که حتی خیلیهاشون تو سری A هستن یا ستاره های پولکی که بی دلیل بزرگش کردن معلوم میشن،واقعا جام جهانی برام مثل یک دانشگاه فوتبال میمونه.ببین یه موقعی هست تو 2002 ایتالیا با ناداوری حذف میشه دیگه واقعا نمیخوای بازیها رو دنبال کنی ولی یه موقعی هست که مثل این جام قبلی به خودمون میبازیم،باخت رودررو مقابل کاستاریکا تنها مقصرش ترکیب بدپراندلی بود،(اشتباه نکنید من به پراندلی خیلی احترام میذارم)اینکه من بازیها رو همشو نگاه میکنم چون من از این اخلاق که تعصب به تیمم افکار من رو به افراط بکشه بدم میاد.

شاید من زیادی تو مطلب بالایی سرتون رو درد اوردم منظور اصلیم شاید بد بیان شد،حالااین چند مورد رو میخوام با توضیحات بیشتربگم فقط نظر شخصیم هست شاید کسی مخالف باشه بهش احترام میذارم:

1-درخشش یک بازیکن در رده ملی مخصوصا جام جهانی برای من خیلی از درخشش دررده باشگاهی مهمتره، در دو دهه قبلی میلادی ما دو نسل خوب ایتالیاییها رو تو فینال جام جهانی دیدیم الان ما ایتالیاییها یک پیشینه ای موفق و درخشان حداقل در زمانی که خودمون فوتبال نگاه میکنیم با کلی اسم و خاطره وافتخارداریم،منظورم اینه برای من ارزش بوفون و پیرلو ودل پیه رو که جام جهانی رو بردن خیلی خیلی یالاتر از رونالدو وبیل هست ،شاید بگی تیمهای ملیشون ضعیفن ولی در تورنمنتهای ملی یا حتی دور مقدماتی میبینیم که در حد بازی درباشگاهشون موفق نیستن پس فوق ستاره نیستن وبه خاطر بازیکنای بزرگی که کنارشون بازی میکنن معروف شدن بازیکنی که فقط با درخشش در رده باشگاهی وگلزنی زیاد به تیمهای باشگاهی متوسط و ضعیف لیگ مثل لالیگا معروف میشه برای من معروفیتش ساختگی و پوشالیه،مثلاتوهمین بازی با رئال  من خامس وکروس رو خیلی خطرناکتر از رونالدو وبیل میدونم.

2-من مطلب قبلی گفتم این قضیه 2 قطبی کردن فوتبال دنیا در مسی ورونالدو(رئال وبارسا)تنها در ایران نیست تقصیر کار اصلیش هم سیاستهای نادرست سپ بلاتر ابله در فیفا هست ،در این چند سال  کاری کرده که اعتبار جام جهانی  پایین تر از اقای گلی وقهرمانی در لالیگا قرار بگیره ،مثلا بعد قهرمانی اسپانیا در جام جهانی 2010 مسی که تیمش در یک چهارم حذف میشه و عملکرد بدی داره ،بهترین بازیکن اون سال جهان میشه و همین جام قبلی بعد قهرمانی المان کریس رونالدو که تیمش هم در دور گروهی حذف میشه و فقط با 3 مدل مو هتریک میکنه بهترین بازیکن جهان میشه فقط وفقط بخاطر در خشش در رده باشگاهی.این جوایز از نظر من هیچ ارزشی ندارن .

من حاضرم تیمهای سریA تا چند سال قهرمان UCL و لیگ اروپا نشن ولی تو جام جهانی 2018 تیم ملی ایتالیا جز 4 تای پایانی بشن.اینجا هست که اسم بونوچی و مارکیزیو ووراتی وستاره های جوان فوتبال ایتالیا در ذهن هامون برای همیشه باقی میمونه و تاثیرشو بر روی تیمهای باشگاهیمون خواهید دید..شما از من بپرس خاطره انگیز ترین گلهای سلطان دل پیه رو کدوم هستن من اول از همه گل نیمه نهایی به المان تو وست فالن توجام جهانی 2006 براتون نام میبرم.الان همین چند ساله یکی از دلایل اینکه فوتبال اسپانیا سر زبونها افتاد قهرمانیش در جام جهانی 2010هست .

3-سو تفاهم نشه من هیچوقت مخالف افتخارات باشگاهی نیستم ،من خودم یوونتوسیم خیلی هم خوشحال میشم امسال قهرمان UCL بشیم ،منظور اصلیم  اینکه همین طرفداران بی عقل رئال از سال پیش چنان لادسیما را به رخ همه میکشن که انگار از جام جهانی معتبرتره،شما برین امار لیگ قهرمانان رو ببینید از سال 1956 تا 1960 چطوری و باچه مدل مسابقاتی قهرمان شدن.اخه خنده دار حرفاشون. :21: حالا مثلا برین ببینین میلان چطوری5 بار قهرمان شده؟اگر همین رئال این فصل با همین بازیکنی بیاد تو سریA بازی کنه ایا همین رونالدو میتونه 40 تا گل تو یه فصل بزنه ،بارسا میتونه به یه تیم 8 تا بزنه؟ مگه همین لوییس انریکه مربی الان بارسا نیومد یک فصل رم چی شد؟،همین گواردیولا با افکار لالیگاییش بایرن مونیخ پر ستاره رو 2 فصله تو نیمه نهایی به چه روزی انداخته.

نتیجه:پس اینکه افکار عمومی طرفداران امروز فوتبال به سوی فقط حداقل 2 تیم اسپانیایی کشیده شدن ،افراط در تبلیغات رسانه ای برای این 2 باشگاه،استفاده بیش از حد از تکنولوژیهای مدرن در بالابردن ارزش کار این 2 باشگاه وبازیکنانش مثلاطوری برمیگردن میگن راموس بهترین دفاع طول تاریخه،انگار مالدینی ونستا وکاناوارو مال یک سیاره دیگه هستن یا انگار از وقتی که اسپانیا  قهرمان جهان شده یا از موقعی که رونالدو اومده رئال فوتبال برای یه عده ای اغاز شده، ،بزرگ نمایی بیش از حد درموفقیت تیم ملی اسپانیا در چند سال اخیر و تاثیریکه بطور مستقیم  بر رده باشگاهیشون داشته ،وای به حال روزی که اسپانیا مثل ما 4 بار قهرمان جهان بشن.واقعا بی ظرفیتی هم حدی داره.

پ.ن:برخلاف دوستمون conte که معلومه خیلی خیلی از بارسلونا متنفره :1: مثل خودم،من تا همین جام جهانی قبلی خیلی از مسی مثل رونالدو خوشم نمیومد ولی وقتی حضور در فینال جام جهانی رو تجربه کرده بهش احترام میذارم

• GioVanni Agnelli, sia10, Georgia و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

JUVENTUS_HOME_2013_2014.jpg

محمد جمالی

محمد جمالی

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 433 ارسال

s2ir_11188438_681841941927838_4850028624

• El rey leon, ace of glass, Massimiliano Allegri و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

rgkqiqfovwkli7upfqq6.jpg

MAJIDBAKZADEH

MAJIDBAKZADEH

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 4 ارسال

آمار دو تیم در Cl

48808505916470575232.png

29978070945509654968.png

بازی های رو در رو در cl

33472900927955814212.png

52126563506134316060.png

روند صعودی دو تیم

85357348311967146113.png

امار دو تیم در لیگ قهرمانان

31288009928400262943.png

گروه بندی بازی های مقدماتی

03894411081108612527.png

علی خوب امار در میاریا

• Massimiliano Allegri, محمد جمالی و pirlo1365 از این پست تشکر کرده است

محمد جمالی

محمد جمالی

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 433 ارسال

n8lpoucnov9cln9jtpbh.jpg

• Juventus FC, ace of glass و pirlo1365 از این پست تشکر کرده است

rgkqiqfovwkli7upfqq6.jpg

emran

emran

؟

• اعضا
  • 1559 ارسال

شما رو به خدا اینقدر ما رو با جمله «مسیر برلین از مادرید میگذره» نخندونید! :1:

قبلاً هم مسیر رم و منچستر از مادرید میگذشت... ما که رد شدیم. سفر بی خطر! :1:

من دیگه حرفی ندارم :1:

• juve's fan, Massimiliano Allegri و Vecchia Signora از این پست تشکر کرده است

[SIGPIC][/SIGPIC]

خدایـــــا ،
خــط و نــشــان دوزخــت را بــرای مـن نکـــش ،

جهنــــم تــــــر از دنیــــــایــت نـــدیدم..

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی