پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

بازی رفت مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا- یوونتوس ایتالیا 2-1 رئال مادرید اسپانیا

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
231 پاسخ برای این موضوع

pirlo1365

pirlo1365

عضو جدید

• اعضا
  • 29 ارسال

بازم تبریک میگم به عاشقان ایتالیا ویوونتوس... :53: میخوام براتون یه داستان عاشقانه تعریف کنم :8:

داستان من با ایتالیا و یوونتوس داستان یک عشق قدیمی هست،از روزی که روبرتو باجو در فینال 94 اون پنالتی رو به اسمان زد عاشق ایتالیا شدم.فقط 8 سالم بود،با امکانات اون زمان به دنبال یادگیری نام بازیکنان و باشگاههای ایتالیا شدم،تاجام جهانی 98 تقریبا همه بازیکنان ایتالیا وباشگاههای  ایتالیا و قدرت7 خواهر رو یاد گرفتم،مجله های اون زمان رو هنوز دارم،تماشاگران ویژه سریA ،پوسترهای قدی دل پیه رو ویوونتوس (وسط مجله دنیای ورزش)،اتاقم یواش یواش پر شد از پوسترهای یوونتوس ،ایتالیا،الکس دل پیه رو..،اون موقع تازه پخش زنده فوتبال باشگاههای سریA شبکه 3 داشت شروع میشد،،قبلش منتخب یه فصل رو پخش میکردن ،عاشق یوونتوس شده بودم،3 فصل پیاپی به فینال اروپا رسیده بودیم،اون فصل رویایی و جنجالی 97-98که رونالدوی برزیلی تو اینتر بود و دل پیه رو تو یوونتوس رو هنوز تو ارشیو نوار ویدیوهام دارم،بازی اینتر و یووه برگشتش رو هیچ وقت یادم نمیره ،با گل الکس بردیم اون توپی که انجلو پروتزی از درون دروازه در اورد،پنالتی که دلپیه رو زد و جیانلوکا پائولوکا با پا گرفت،هنوز یادمه....گذشت تا پخش تلویزیونی بازیها در تلویزیون ایران گسترده تر شد،فصل 98-99 وقتی تو دل الپی به منچستر تو نیمه نهایی باختیم و لیپی رفت ،یه مقطع بدی برای یووه بود 2 فصل کابوس بار بود برامون ،با اومدن انجلوتی ابله :62: ،مصدومیت دل پیه رو و بعد هم نیمکت نشینیش و بازی دادن به ترزگه(که گل طلایی رو تو فینال یورو 2000به ایتالیا زده بود)که اون موقع ازش بدم میومد،2 فصل قهرمانی سریA رو دادیم به رمیها،تو لیگ قهرمانان ناموفق بودیم،ولی به یووه وفادار موندم،تا مارچلو لیپی افسانه ای دوباره به خونش برگشت،زیدان رو از دست دادیم ولی بازیکنای خوبی مثل ندود و کامورانزی رو خریدیم  هیچوقت یادم نمیره مثل الان که طرفدارن رئال خیلی زیاد شده بود اون موقع هم با 2 قهرمانی که تو اروپا بدست اورده بودن و بازیکنان خوبی که گرفته بودن تعدادشون زیاد بود ،حذف با ناداوری ایتالیا در جام جهانی 2002 در مقابل کره جنوبی،باعث ریزش طرفدارای فوتبال ایتالیا شده بود(البته طرفدارای حزب بادی :1: )،تا رسیدیم به نیمه نهایی 2003 تو لیگ قهرمانان ،12 سال پش بود ،دوران دبیرستان ،تو یه کلاسی که بودیم فقط من یوونتوسی بودم و یک پسره که منچستری بود همه رئالی بودن ویوونتوس و ایتالیا رو مسخره میکردن،،بازیکنانشون مثل رونالدو،زیدان،فیگوو روبرتو کارلوس رو به رخ من میکشیدن ،اون موقع اینترنتی نبود ،انجمن طرفداران یووه نبود که خودمون رو خالی کنیم،تا عاشقان فوتبال  ایتالیا و یوونتوس همدیگرو پیدا کنیم ،وقتی بازی برگشت رو بردیم وقتی بت رئال رو درهمشکستیم وقتی بلایی سر رئال اوردیم که تا 7 سال پاشون به نیمه نهایی نرسید ، اون لحظه هیچوقت به فینال و قهرمانی فکر نمیکردم مثل امروز حتی وقتی ترزگه پنالتی فینال رو از دست داد این بار ازش متنفر نبودم،انگاری باری از دوشم برداشته شده بود،فقط مهم این بود که ما برگشته بودیم،دوران ما شروع شده بود،ایتالیا برگشته بود،یوونتوس به اوج رسیده بود.هر چند با تبانی که بعدها مشخص شد بین سوئد و دانمارک ،ایتالیا در مرحله گروهی یورو 2004 حذف شد(اخه چرا این ایتالیا اینقدر دوست داشتنیه،حتی حذف شدنشم دراماتیکه :2: )2 فصل خوب با یووه سپری  شد تا..

تقریبا 9 سال پیش بود که در جام جهانی 2006 تیم ایتالیا در وست فالن المانیها رو برد ووست فالن راهی شد به فینال برلین وقهرمانی اون نسل رویایی ایتالیا که پایه تیمش یوونتوسی بودن :worship: ،اخرین خاطره ها  از قدرت فوتبال ایتالیا ویوونتوس  بود که در ذهن همه ثبت شد. :8: هر چند بعدا میلان واینتر هر کدوم تونستن یکبار قهرمان اروپا بشن ولی به عنوان یه یوونتوسی از اتفاقات اون سالها و سقوط یووه به سریB ,وتوهینها وتهمتهایی که میشنیدم درباره عشقم خیلی ناراحت بودم،دقیقا همون فصل که ما در سریB بازی میکردیم میلان قهرمان اروپا شد :2:

رفته رفته جو رئال وبارسا (رونالدو ومسی) افکار عمومی رو به تسخیر خودش دراورد و ما طرفداران فوتبال ایتالیا ویوونتوس مخصوصا بعد باخت ایتالیا به اسپانیا در یکچهارم یورو 2008 وحذف در مرحله گروهی جام جهانی 2010 اقلیت شدیم وفادار موندیم برای روز موعود،برای روزی که دوباره برگردیم به اوج :2:

کونته یوونتوس جدید رو ساخت ودر باشگاههای ایتالیا به اوج برگشتیم ،اما ما شکوه گذشتمون رو میخواستیم ، پراندلی در یورو 2012با سیستم 3 دفاعه کونته وبا تیمی که بیشترش یوونتوسی بودن تا یک قدمی یک افتخار بزرگ ما رو جلوبرد ولی باز هم بدشانسی (مصدومیت کیلینی و تیاگو موتا در جریان بازی- یک نیمه 10 نفره بازی کردن)باعث شد با شکستی تلخ به نایب قهرمانی رضایت بدیم،اشکهای بونوچی رو یادم نمیره،مسخره شدن توسط تازه به دوران رسیده های اسپانیایی ،در یادها نموندیم همیشه به شوخی میگم انگار عزادار فوتبال ایتالیا شده بودیم و پیرلو ریش گذاشته بود تا روز انتقام :2:

پارسال وقتی با یه تراژدی دیگه از جام جهانی 2014 حذف شدیم و یوونتوس از دور گروهی لیگ قهرمانان حذف شد و حتی نتونستیم لیگ اروپا رو ببریم،خیلی برام تلخ و کابوس وار بود. :2:

تا رسیدیم به دیشب،انگار سالها منتظر بودیم،وفاداریمون جواب داده بود،شبی که بغضمون شکست،شبی که یوونتوس رئال رو برد، شبی که ستاره های پوشالی وپولکی رئال مغلوب غیرت یوونتوسیها شدن ،وقتی بوفون پشت به زمین واستاده بود تا گل شدن پنالتی توز رو از شادی تماشاگرها متوجه بشه ،با بوفون فریاد گل و پیروزی  سر دادیم :yes1:

میدونم زیاد و بیش از حد دارم خوشحالی میکنم هنوز یک 90 دقیقه دیگه مونده ،امیدوارم الگری اشتباه پراندلی رو در یورو 2012 تکرار نکنه ،امیدوارم بد شانسی وناداوری طرفمون نیاد و این رویا محقق بشه بریم فینال برلین تا خاطرات شیرین 9 سال پیش برامون تکرار بشه :8:

خیلی دوس دارم بارسا بیاد فینال تا هم بارسا و هم رئال رو ببریم و قهرمان بشیم  تا انتقام فینال 2012 رو از اسپانیاییها بگیریم ،امیدوارم این دفعه فریادهای شادی بونوچی رو ببینم تا اشکهاشو،، شاید بعد قهرمانی پیرلو هو ریشهاشو بزنه :1:

• Hossein Salehi, Bianconero Amore, Orphée و 24 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

JUVENTUS_HOME_2013_2014.jpg

یوسف

یوسف

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 94 ارسال

دیشب و امروز بازم واسه طرفدارای یووه یه فرصتی برای ابراز وجود با تمام قدرته :worship:  :worship:

سرتون رو بالا بگیرید و با تمام وجود لذت ببرید :33:  :33:

• mohammad.mahdi, ace of glass, I love juve و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
مرد را دردی اگر باشد خوش است

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

ydw2_11150712_477218809096912_3567621243

• Orphée, Principino, alijuve و 17 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

sinazzz

sinazzz

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 503 ارسال

استورارو تو مصاحبش گفته که دیروز با همین ترکیب تمرین کردیم و الگری به من گفته بود که این بازی رو فیکس هستم.

همچنین گفته وظایف من و مارکیزیو شبیه هم بود اما ویدال باید برمیگشت و تو دفاع کمک مییکرد

اخر مصاحبش هم عالی بود:

"to be honest we didn’t suffer that much"

• AAG, juve's fan, Principino و 19 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

These things bring you to reality as to how fragile you are; at the same moment you are doing something that nobody else is able to do. The same moment that you are seen as the best, the fastest and somebody that cannot be touched, you are enormously fragile. Because in a split second, it's gone

D E L P I E R O

D E L P I E R O

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 1393 ارسال
  • Locationقزوین

xsfi_alex_and_tevez_vs_real.jpg

پیروان خط الکس 

adp.jpg

ERF_JU

ERF_JU

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 610 ارسال
  • LocationUrmia

از اعماق وجودم تبریک میگم این بردو به همه سیاه سفیدا نوش جونشووووون باشه این برد تاریخی

بعد از دوازده سال یوونتوس برگشته و بار دیگه طبق سنتش رئالو داره در مراحل حذفی ناک اوت میکنه چه حالیییییی کردیم دیشب بخدا اینه یوونتوس اینه عشق اینه تعصب اینه غیرت ....جوووووونم یوونتوسم

از اته ته ته دلم خوشالم جون مهمترین و حساسترین بازیه دوران عاشقیمو دیدم دیشب اونم با چه نتیجه ای اونم با تحقیر چه تیمی....با تحقیر پولکی های از خود راضی ...تیمی که سرنوشتش همیشه به دست یووه و یوونتوسیا رقم خورده و میخوره و خواهد خورد!

غیرت ینی یوونتوس ینی بازیکنای یوونتوس ینی 90 دقیقه از جون مایه گذاشتن! این بود لازمه یوونتوس و پازل گمشدمون در اروپا ، این که بی توجه به نام حریف اونقد ریلکس بازی کنیم که انگار داریم تو سری آ در مقابل ضعیقترین تیم ایتالیا بازی میکنیم اینجوری با آرامش و در عین حال جنگندگی و غیرت مثال زدنی!

ینی بشخصه اون صحنه پنالتی توز که دیدم سوپر جیجی با اون عظمتش برگشته به سمت تماشاگرا و نمیتونه اون صحنه رو نگاه کنه و دل تو دلش نیست ، تک تک اعضای بدنم شروع به تپیدن و نبض زدن کرد! داشتم سکته میکردم وقتی توپ گل شد و سوپر منو نشون داد که از عکس العمل هوادارا فهمید توپ گل شده و اون فریاد برخاسته از خشم رو سر داد از نابترین و بهترین لحظات عمرم بود و رفت تو تاریخ ذهنم و موندگار شد تا ابد ....جوری عشق کردم با خوشالیش که تا دنیا دنیاس تو ذهنم میمونه...

گل اولو که موراتا زد نمیدونم چجوری بگم بهتون جوری پریدم هوا و با صدای خفه داد زدم که حد نداشت مث دیوونه ها آروم قرار نداشتم اونقد هیجانی شدم که یلحظه ترسیدم از هیجان زیاد سکته بهم بیاد بخدا! ده دیقه فقط داشتم به خودم میپیجیدم و خودمو میکوبیدم زمین از خوشالی جوری قرمز شده بودم که نگو قلبم با نهایت پمپاژ داشت میزد خیلی خیلی خیلی خوشال بودم تا حالا تو این مدت عاشقی با یووه به جرات میگم اینقد خوشالی و هیجان نداشتم بعد گل هامون!!!

میدونم همه شمام مث من بودین چون یوونتوسیا مث تیمشون و بازیکناشون غیرت دارن و با جون و دل عاشق تیمشونن به جرات میگم دنیا عاشقتر از هوادارای یووه به خودش ندیده و نخواهد دید به جرات گفتم!

پ.ن : خوشالی آغام بوفون وقتی رو توز پنالتی شد رو یادم رفت بگم چقد دوس دارم من این لحظاتو دیدین چه با غرور و از ته دل فریاد میزد کم از خوشالی بعد گلش نداشت...میدونست این گل شاید مقدمه ای باشه برا رسیدن به اون جام لعنتی نقره ای ... و این هم خواهد شد ایشالا!

با این بازی شک ندارم تو فینالیم قبل این یخورده با دیده احتیاط به فینال رفتنمون فک میکردم و میترسیدم خودمونو زیاد دست بالا گرفته بوده باشیم مث بازی دوسال پیش با بایرن و کاخ آرزوهامون بر باد بره با چنتا غفلت ولی الان به جرات میگم اگه این بازی  رو با همین صلابت و غیرت با همین نظم با همین آرامش ادامه بدیم تو مادرید مسافر برلین ما خواهیم بود و برلینم که میدونیم مث وستفالن بهشت ایتالیا ییاس و اولین هارو بهمون هدیه میده ، اولین جام جهانی بوفون و در ادامه امسال هم ایشالا اولین....؟!

فورتزا یووه فورتزا بازیکنای باغیرت فورتزا مکس کاربلد!

FINOALLAFINE #FORZA JUVE#

• Orphée, juve's fan, alijuve و 18 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
تصویر
________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Proud_of_Ju#

Nader Shirazi

Nader Shirazi

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 440 ارسال

دوستان عزیز تبریک بابت این پیروزی غرور آفرین .

از دیروز که کانالهای ماهواره و اخبارهای دنیا را دنبال میکردم . همه جا نام یووه بود. و البته رئال . همین که اسم یووه رو میدیم سرتا سر وجودم حس غرور بود.

البته که بازی برگشت هم در کار است و 1 گل گرانبها اندوخته دارن. ولی بردن رئال اونم در جایی که استاد آن و تاریخش متعلق به آن هست خودش اعتبار قابل توجهی به تیم بود.

انشاله که در بازی برگشت هم موفق باشیم و در فینال حضور پیدا کنیم .

• J U V E N T I N I, AAG, juve's fan و 19 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
pn1t_11188491_669845289811067_7005353742
41kb

چیزی بود که قبل از بازی بهش اشاره ویژه شد
میزان دوندگی بازیکن های یووه واقعا بالاست و بزرگترین نقطه قوت یووه
حتما از کنته تشکر میکنم که سنگ بنای این 3 دفاع قدرتمند رو گذاشت با ورود بارزالی همزمان چند تا نقشه کارلتو خنثی و از مدار خارج شد و الگری هم از بازیخونی عالیش وبه موقع همه چیزو سوویچ کرد و تعویض ها و تمام نکاتش حساب شده بود
پیرلو مثل برگ پوکر میمونه، ممکنه هر ثانیه مثل ویدال بکار نیاد ولی وقتی برگشو رو میکنه همه بازی رو جمع میکنه من همچنان موافق فیکس بودن پیرلو هستم تو بازی برگشت
تشکر ویژه هم میکنم ازش کاملا تابلوعه و عاشق یووه شده ..
به امید یک بازی حساب شده برگشت فینال
و صد البته قهرمانی
تا الان این نتیجه 2-1 هیچ جام وافتخاری ب ما نمیده (البته اعتماد بنفس میده ک حالا ما همون تیمی هستیم که قهرمان مسابقات رو داریم حذف میکنیم، قبلا هم اشاره شد اگر بخواهیم سالهای متوالی توی قله اروپا باشیم باید تیمهای بزرگ رو حذف کنیم و این ذهنیت درما شکل بگیره)
نیازمند یک بازی عالی دیگه هستیم همچنان
  • AAG, juve's fan, Principino و 19 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

______ Never chase a bitch _______

محمد جمالی

محمد جمالی

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 433 ارسال
  • Locationمازندران - شهر ساحلی محمودآباد

روی‌کین: با حضور بیل، رئال 10 نفره بازی کرد

01028440.jpg

" برای مادرید، 10 نفره بازی کردن سخت بود. گرت بیل هیچ کاری برای آنها انجام نداد. او اعتماد به نفس نداشت و تصمیمات آسان می‌گرفت. هم تیمی هایش نمی‌توانند با او خوشحال باشند. او همیشه آسان‌ترین کار را انتخاب می‌کرد."

کین سپس در انتقاد به راموس گفت:" به نظر من با حضور راموس، رئال حتی 9 نفره بازی می‌کرد. واقعا بی کیفیت بازی کرد."

• Principino, mohammad.mahdi, Escanor و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

rgkqiqfovwkli7upfqq6.jpg

conte

conte

فیاض

• اعضا
  • 2941 ارسال
  • Location09112186468 امپراطوری جمهوری خودمختار بهنمیر

یعنی اون که سه تا شیر میخواستن گور خرو بگیرنو یادتونه .

فقط دلم میخواد بازی برگشت ما صعود کنیم یکی بیاد اینو بزاره بقیه ببین

nf00073348-1.jpg

عکس باحال تر دارین بزارین 

هنوزم که هنوزه ما به جمع بزرگان برنگشتیم البته اینو میگم چون ما باید مادر ید رو فتح کنیم که دیگه حرفی نمونه بعدش اونجاست که دیگه کسی جرات تر..ول کشیدنو نداره دیگه . 

یووه همچیز داره تو اروپا جز وینگر سرعتی که اگه بیان دیگه بزرگان خوبه که همرو .....

البته میگن مهاجم بزرگم نیاز داریم حالا

اینم ماله طرفداری

los-mejores-memes-del-juve-real-madrid.j

حالا مادرید .......خخخخخخخخخخخخخخخخ

دیشب یووه کاری که کرد این بود 

0.306048001393868562_jazzaab_ir.jpg

اینم مادر یدیا

• Principino, mohammad.mahdi, Escanor و 14 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

:conte:  :conte:  :conte:  :conte:

Alex2003

Alex2003

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 378 ارسال

یه چیزی که از این به بعد همه باید بدونن اینه که صرفا یه بازیکن با قیمت زیاد حتما بهترین بازیکن نیست.

از این به بعد همه باید بدونن برای بازی خوب تیم باید تیم باشه نه دسته اسکناس.

حالم بهم میخوره که یه عده تیم تازه به دوران رسیده توی ترنسفر با قیمت های از روی شکم سیری گند میزنن به بازار.

نمیگم کمبود بازیکن نداریم ولی قیمت های اغراق آمیز هست که دست ایتالیایی ها و یووه رو بسته.(حتی با اینکه مدیرامون یکم خساست به خرج میدن)

و یه سلام جانانه دارم به یوتیچ و الکسیس و امثالهم که پول رو به بازی در غیرتی ترین تیم دنیا ترجیح میدن.

بازی برای یووه عشق لازم داره و دیگر هیچ.تا حالا یووه بازیکن پول پرست نخریده و نخواهد خرید.

من نمیدونم اگر ارزش بیل 100 تا و خامس 85 تا هست پس قیمت ویدال چنده؟

سلطه یووه و ایتالیا توی اروپا شروع شده تا چند سال دیگه بازی بارسا و رئال رو اگه فقط الکلاسیکو باشه رسانه ها بهش توجه میکنن و دقیقا میرن به جایی که قبلا قرار داشتن.

پرچم یووه و ایتالیا همیشه بالاست اونم برای هواداران واقعی فوتبال.

• Orphée, alijuve, mohammad.mahdi و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4649 ارسال

کاش این بازی پایان کار بود و همه چیز همون دیشب تموم میشد، واقعا دیگه تحمل اینهمه استرس رو ندارم، بدتر از اون هم اینه که وجود یه بازی برگشت نمیزاره با خیال راحت و از ته دل خوشحال باشیم.

بازی دقیقا طوری که میخواستم پیش رفت.قبل از بازی گفته بودم که اگر خط هافبک رئال رو از کار بندازیم رونالدو و بیل تبدیل به بازیکنای کاملا معمولی ای میشن.بیل که دیشب در حد جاکرینی (توهین به جاکرینی نشه) هم نبود و رونالدو هم جز اون گل دروازه خالی هیچ کاری نتونست بکنه، یعنی تنها جایی که خط هافبکون تونستن فرصت سازی کنن این آقا تونست خودی نشون بده و بقیه ی زمان بازی هم هیچ آزاری نداشت واسه خط دفاعمون.

نبود مودریچ همونطوری که گفته بودم قسمت اعظمی از قدرت رئال رو گرفته بود.هامس رو هم قبل از بازی گفته بودم که به همراه مارسلو تنها مهره های خطرناک رئال هستن و نباید بزاریم خودی نشون بدن و متاسفانه توی یه صحنه بالاخره زهر خودش رو ریخت.مارسلو هم با وجود اینکه این روزها اصلا فرم خوبی نداره باز هم خیلی اذیت کرد.(اون صحنه که لیخت روی خط اوت محوش کرد دیدن عصبانیتش واقعا لذت بخش بود)

رویکرد کلی و سیستم بازی رئال هم کاملا اشتباه بود.اول اینکه خط هافبکشون فاقد جنگندگی و توان فیزیکی لازم واسه این بازی سخت بودن و دوم هم اینکه کلا 2-4-4 اصلا مناسب این بازی نبود.آنچلوتی با کم کردن یک مهاجم این فرصت رو در اختیار یووه گذاشت که توی خط دفاع با فراغ بال بیشتری پاسکاری انجام بده و فرصت استفاده از اشتباهات احتمالی مدافعین یووه رو هم از خودش گرفت (چیزی که تنها نقطه ی برتریشون توی اون دو بازی فصل قبل بود). حضور راموس توی خط میانی هم که کلا بازیشون رو خراب کرده بود.

اما برسیم به یووه

اول این رو بگم که ابدا انتظار یه همچین بازی مقتدرانه ای رو از تیم آلگری نداشتم.بهترین بازی فصل یووه بود این بازی.تیم با یه رویکرد کاملا مناسب و با روحیه ای مبارزه طلبانه وارد زمین شد و برخلاف انتظارم کمترین استرسی توی ساق های بازیکنا دیده نمیشد.

دیشب عزیزانمون هرچی در توان داشتن گذاشتن، واقعا توپی رو ندیدم که دو سه نفری و با نهایت توان به سمتش هجوم نبرن، دلیل برتری ما هم همین بود واقعا.رئال فاقد جنگندگی لازم بود و ما از این لحاظ توی بالاترین سطح ممکن قرار داشتیم.

همه چیز توی تیممون سر جاش بود واقعا. ترکیب اولیه عالی (هرچند تصورم اینه که حضور پریرا خیلی میتونست موثر باشه)، روحیه ی بازیکنا عالی و تعویض ها هم کاملا بی نقص و در جهت افزایش توان تیم.تا اینجا من ازنتایجی که مربیمون گرفته کاملا رضایت دارم و حتی اگر بازی برگشت یه فاجعه هم رخ بده باز هم کارش رو توی اروپا فوق العاده میدونم و هیچ اشکالی رو هم نمیتونم به عملکردش بگیرم

متاسفانه باید صبر کنیم تا تکلیفمون توی بازی برگشت مشخص بشه اما من اطمینان دارم که ما صعود میکنیم.تا اون موقع لذت این برد رو نمیشه کاملا حس لمس کرد

• juve's fan, mory, Principino و 20 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

07962666510773579882.jpg

"No color will ever be brighter for me than black and white." - Alessandro Del Piero

amir-hossein

amir-hossein

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 133 ارسال

دوستان توجه شما رو به این پست در 2 روز قبل یازی جلب میکنم

http://bianconeri.ir...a-pes/?p=439705

• Principino, tecra, Escanor و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
MY FAVORITES
تصویر

amir-hossein

amir-hossein

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 133 ارسال

دوستان توجه شما رو به این پست در 2 روز قبل یازی جلب میکنم

http://bianconeri.ir...a-pes/?p=439705

• Georgia , F A R SH A D J U V E و محمد جمالی از این پست تشکر کرده است
MY FAVORITES
تصویر

F A R SH A D J U V E

F A R SH A D J U V E

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 333 ارسال

سلام و تبریک به خاطر برد

*دیشب بعد از بازی داشتم تواینستاگرام پست های رئالی ها رو می خوندم و از این شاکی بودن که یووه ضد فوتباله و دفاع اتوبوسی داره و فلان... فکر کنم اینا میخواستن دفاع یووه هم مثل دفاع خودشون به هیچ توپی نه نگه

*خیلی جالب بود که رئالی ها یه سیستم یاد گرفته بودن و همونو داشتن اجرا میکردن ولی بازم نفهمیدن که نمیتونن با اون سیستم به یووه گل بزنن در حالی که یووه فهمید چطوری میتونه به رئال گل بزنه ولی دقت خوبی نداشتیم...

*تعویض های الگری خیلی خوب بود و کاملا هوشمندانه بود

*در مورد گرت بیل هم بگم که آره اون گرون قیمت ترین بازیکن جهانه ولی در برابر یووه "دسته بیلی" بیش نبود....

* داوری هم که به ضرر یووه شد,جالب بود که خطای اوایل بازی که بونوچی پشت محوطه جریمه داشت کارت زرد داشت ولی  خطای کارواخال در حالت نیمه تک به تک داخل محوطه هیچ کارتی نداشت!!

*اگه پریرا زودتر به بازی میومدش به خاطر هوجومی بودنش و البته دفاع افتضاح رئالی ها نتیجه بهتری میتونستیم بگیریم.

FORZA JUVE

• AAG, mory, mohammad.mahdi و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

لرد عکس العمل نشون داد  :22:

02615845146464444749.jpg :24:

:fp:

:24:  :24:  :24:

• Orphée, eⁿzº, alijuve و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

Real_401

Real_401

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 7 ارسال

خب برد دیشب یووه رو بهتون تبریک میگم ، یووه از فرصتهاش نهایت استفاده رو برد و تونست واسه صعود یه نتیجه نسبتا خوب بگیره البته نود دقیقه دیگه هم مونده ، یه جمله ای ما رئالی ها داریم که میگه " 90 دقیقه های برنابئو بسیار طولانی خواهد بود "

یووه بازی دیشب رو با حمایت طرفداراش خیلی خوب شروع کرد و از بد ماجرا خیلی هم زود به گل رسید ، از حرکت تیمی یووه قبل از گل نمیشه چشم پوشی کرد ولی ضعف مارسلو تو جایگیری رو این گل تاثیر بسزایی داشت ؛ بعد از گل توپ تو زمین رئال افتاد و دقیقا این چیزی بود که آلگری میخواست که خوشبختانه خط هافبک رئال خوب بازی رو کنترل کرد و تونست پیرلو رو از مدار بازی خارج کنه و در آخر به چیزی هم که میخواست رسید ، گلی که شاید خیلی به ضرر یووه تموم بشه . قبل از بازی که لاین آپ یووه مشخص شده بود تو شبکه های اجتماعی خیلی ها تصمیم آلگری مبنی بر فیکس کردن استورارو رو اشتباه میدونستن ولی دیشب خیلی خوب فضا ها رو بست و نقطه عطف بازی رو هم صحنه ای میبینم که با تاثیری که رو ضربه سر خامس گذاشت اجازه نداد دروازه تیمش واسه دومین بار باز بشه ، اگه اون توپ گل می شد رئال به چیزی می رسید که سیستمش رو بر اساس اون چیده بود که این اتفاق نیافتاد ؛ خط هافبک رئال هم با وجود راموس تو فاز هجومی خیلی دست و پا بسته تر از قبل شده بود ، نبود مودریچ امسال ضربه غیرقابل باوری به رئال زد ، دیشب رئال توپ رو در اختیار داشت ولی نمیتونست خوب ازش استفاده کنه و این دقیقا مطابق میل یووه بود .

معمولا آرایش بازیکنای رئال موقع کرنر ها با شکلیه که دو مدافع میانی جلو میان و دو مدافع کناری و یدونه از هافبک ها رو خط میمونن و پوشش لازم رو میدن ، رو گل دوم یووه شاهد اشتباهات مارسلو و کارواخال بودیم ، مارسلو جلو کشید و با یه ضرب بی هدف که بلوکه شد توپ ُ به حریف داد و یووه ضد حمله ش رو ترتیب داد ، رو همون خط میانی زمین کارواخال میتونست یه خطا فنی انجام بده و نهایتا یه اخطار میگرفت ولی اجازه پیشروی به توز داد و تو بدترین لحظه مرتکب خطا شد و توپی که در خوشبینانه ترین حالت یه کرنر می شد رو پنالتی داد ! در ادامه هم آلگری با تعویض های خوبی که انجام داد بازی رو کنترل کرد و به نتیجه دلخواه رسید ، البته اینم بگم رئال هم شانس آورد که گل سوم رو نخورد

به نظر من ترکیب دیشب رئال زیاد جالب نبود ، البته دست کارلتو هم بسته بود ، وضعیت کنونی خدیرا و ایارا به حدی اسف باره که کارلتو راموس رو تو خط هافبک به اون ها ترجیح میده ، البته بازی دادن بیل به عنوان مهاجم نوک هم واسه بازیکنی که واسه تاثیرگذاری نیاز به فضا داره یه حرکت غیر منطقیه

تو بازی برگشت رئال به احتمال بسیار زیاد برمیگرده به 433 همیشگی خودش -433 در حمله و 442 در دفاع- راموس به خط دفاع برمیگرده و بنزما به ترکیب اضافه میشه ، البته یه احتمال ضعیف دیگه هم هست که رئال با همون ترکیب بازی رفت به میدون بره فقط با این تفاوت که بنزما جایگزین بیل بشه ؛ 433 با یه هافبک مثلا دفاعی(!) مثل کروس مثل یه شمشیر دو لبه میمونه ، آخرین باری که رئال موفق نشد تو برنابئو به گل برسه بر میگرده به تقریبا 2 سال پیش که با یه ترکیب نصفه نیمه بازی رو به اتلتیکو واگذار کردیم ، پس در وهله اول مهم اینه که رئال گلی دریافت نکنه ، البته اونطرف هم یووه با توجه به اینکه اسکودتو رو گرفته برعکس رئال تمام تمرکزش روی چمپیونز لیگه و با برنامه ریزی دقیق تری واسه بازی برگشت میاد ؛ خیلی برام جای علامت سوال داره رئالی که حداقل تو 5 سال اخیر بهترین ضد حمله های دنیا رو میزد الان تبدیل شده به تیمی که بیشترین گلهای دریافتی رو از رو ضد حمله داره .

باز هم تاکید میکنم ، رئال بعد از اینکه والنسیا رو شکست داد آماده میشه واسه یه 90 دقیقه طولانی ، 90 دقیقه با حرارت 85 هزار نفر :) موفق باشید :53:

• Principino, tecra, sinazzz و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

محمد جمالی

محمد جمالی

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 433 ارسال
  • Locationمازندران - شهر ساحلی محمودآباد

خب برد دیشب یووه رو بهتون تبریک میگم ، یووه از فرصتهاش نهایت استفاده رو برد و تونست واسه صعود یه نتیجه نسبتا خوب بگیره البته نود دقیقه دیگه هم مونده ، یه جمله ای ما رئالی ها داریم که میگه " 90 دقیقه های برنابئو بسیار طولانی خواهد بود "

معمولا آرایش بازیکنای رئال موقع کرنر ها با شکلیه که دو مدافع میانی جلو میان و دو مدافع کناری و یدونه از هافبک ها رو خط میمونن و پوشش لازم رو میدن ، رو گل دوم یووه شاهد اشتباهات مارسلو و کارواخال بودیم ، مارسلو جلو کشید و با یه ضرب بی هدف که بلوکه شد توپ ُ به حریف داد و یووه ضد حمله ش رو ترتیب داد ، رو همون خط میانی زمین کارواخال میتونست یه خطا فنی انجام بده و نهایتا یه اخطار میگرفت 1 ... ولی اجازه پیشروی به توز داد و تو بدترین لحظه مرتکب خطا شد و توپی که در خوشبینانه ترین حالت یه کرنر می شد رو پنالتی داد ! در ادامه هم آلگری با تعویض های خوبی که انجام داد بازی رو کنترل کرد و به نتیجه دلخواه رسید ،2.... البته اینم بگم رئال هم شانس آورد که گل سوم رو نخورد

3...به نظر من ترکیب دیشب رئال زیاد جالب نبود ، البته دست کارلتو هم بسته بود ، وضعیت کنونی خدیرا و ایارا به حدی اسف باره که کارلتو راموس رو تو خط هافبک به اون ها ترجیح میده ، البته بازی دادن بیل به عنوان مهاجم نوک هم واسه بازیکنی که واسه تاثیرگذاری نیاز به فضا داره یه حرکت غیر منطقیه

تو بازی برگشت رئال به احتمال بسیار زیاد برمیگرده به 433 همیشگی خودش -433 در حمله و 442 در دفاع- راموس به خط دفاع برمیگرده و بنزما به ترکیب اضافه میشه ، البته یه احتمال ضعیف دیگه هم هست که رئال با همون ترکیب بازی رفت به میدون بره فقط با این تفاوت که بنزما جایگزین بیل بشه ؛ 433 با یه هافبک مثلا دفاعی(!) مثل کروس مثل یه شمشیر دو لبه میمونه ، آخرین باری که رئال موفق نشد تو برنابئو به گل برسه بر میگرده به تقریبا 2 سال پیش که با یه ترکیب نصفه نیمه بازی رو به اتلتیکو واگذار کردیم ، پس در وهله اول مهم اینه که رئال گلی دریافت نکنه ، البته اونطرف هم یووه با توجه به اینکه اسکودتو رو گرفته برعکس رئال تمام تمرکزش روی چمپیونز لیگه و با برنامه ریزی دقیق تری واسه بازی برگشت میاد ؛ خیلی برام جای علامت سوال داره رئالی که حداقل تو 5 سال اخیر بهترین ضد حمله های دنیا رو میزد الان تبدیل شده به تیمی که بیشترین گلهای دریافتی رو از رو ضد حمله داره .

4...باز هم تاکید میکنم ، رئال بعد از اینکه والنسیا رو شکست داد آماده میشه واسه یه 90 دقیقه طولانی ، 90 دقیقه با حرارت 85 هزار نفر :) موفق باشید :53:

1....یعنی جدا فکر میکردی که اگه کارواخال به اون صورت دخالت نمیکرد توپ کرنر میشد!!!!!!!! یعنی اون فکر به مغز کارواخال خطور نکرد!!!! حداقل جریمه اش یه کارت زرد و پنالتی بود و اگه خطا نمیکرد یه گل صد در صد بود...که در هر دوصورتش واسه یووه فرقی نداشت فقط داور یه زرد نداد و هوای تیمتونو داشت.. که در کل با کارت دومی که میگرفت باید اخراج میشد
2... اینو خوب اومدی... حداقل یکی دوتا گل دیگه باید میخوردین... پیش بینی خودم قبل بازی 4 تا بود
3... برعکس شما ما فکر میکنیم رئال بهترین تیمشو فرستاد بسیار هم آماده از لحاظ بدنی و روحی ...و بهترین بازیشو انجام داد...  همه توانش جلوی یووه همین بود... رئال در بعضی اوقات خیلی خطرناک هم بود این یووه بود که با بازی خوبش در دفاع رئال رو کنترل کرد
4... موفق باشید ... در برنابئو (اگه فکر میکنید تعداد تماشگر تاثیر داره بیاین آزادی یه اس ام اس کلی به برادرهای افغان بزنین واز حمایت پر شورشون فیض ببرین ...تا ببینیم به چه نتیجه ایی میرسید)
  http://uupload.ir/fi...407316532_n.jpg

• Georgia , ace of glass, Massimiliano Allegri و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

rgkqiqfovwkli7upfqq6.jpg

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2840 ارسال

بارسلنا که تقریبا به فینال میره با نتیجه ی امشب و خیلی بعیده بایرن بتونه جبران کنه

بایرن که امشب خوب بارسلنا رو تا دقیقه ی 80 زمینگیر کرده بود ولی تو ده دقیقه ی آخر بازی رو از دست دادن

اگر بفرض ما بریم فینال که امیدوارم بریم آیا ما میتونیم حریف بارسلنا باشیم؟

• Delle Alpi, conte, Georgia و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Delle Alpi

Delle Alpi

هوادار

• اعضا
  • 675 ارسال

دم این الگری گرم یعنی قشنگ از تعویض استورارو تو بازی فیورنتینا معلوم میشه از دو هفته قبلش ترکیب و تاکتیک بازی با رئال را انتخاب کرده بود 

چون من مونده بودم چرا مثلا استورارو را تعویض کرد ویدال را تعویض نکرد یا مارکیزیو

هنوزم تو کف اون شوت به قول یکی از دوستان افلیجی این لیخت هستم تو اون موقعیت خوب

• MaMpIeRo, Escanor, Georgia و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی