پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

بازی برگشت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا- موناکو فرانسه(0)0-0(1) یوونتوس ایتالیا

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
112 پاسخ برای این موضوع

maseod_juve

maseod_juve

عضو جدید

• اعضا
  • 40 ارسال

از برد تیم و رفتن به نیمه نهایی خوشحالم.اگر موراتا  اون توپ زدحمله رو به توز میرسوند قطعا اینقدر فشار رو تحمل نمیکردیم.کاشته پیرلوهم عالی بود :worship: .فقط امیدوارم تو مرحله بعد خوب بازی کنیم

• juve's fan, alijuve, Escanor و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال

بر طبل شادانه بکوب... :1:

تبریک میگم به همه ....بعد از 12 سال بالاخره نام یووه در اروپا طنین انداز شد...

درسته با گاز و نیم کلاچ و ...ولی در فوتبال چیزی که مهمه نتیجه س که خدا رو

شکر با همت بازیکنان و کادر فنی اون هم حاصل شد...

پ . ن : در مورد ضعف های 3-5-2 بارها تو این فروم صحبت شده...شاه بیتش هم نداشتن عرض تو خط دفاع و پرس شدن راحتش هستش که امشب موناکو

دقیقا داشت از این نقطه بهمون ضربه میزد که خدا رو شکر تو چند تا موقعیت شانس آوردیم...برابر این 3 تیم به هیچ وجه دیگه نباید 3-5-2 بازی کنیم...

چون اولا پرس رو خوب اجرا میکنن ثانیا آخرین بازیمون یعنی این بازی رو قطعا آنالیز خواهند کرد و الان بیشتر از قبل به نقطه ضعفون واقفند...

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2840 ارسال

بجز بایرن مونیخ ویووه، رئال و بارسلنا درگیر مسابقات داخلی هم هستند 

و این یعنی اینکه ما میتونیم کاملا با تیم ذخیرمون بازیهای لیگ رو ادامه بدیم تا برای نیمه نهایی کاملا آماده باشیم مخصوصا اگر با دو تیم اسپانیایی روبرو بشیم این برتری ما نسبت به اونا میتونه باشه

• Escanor, Georgia , Pouya و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال

بونوچی

شبی تاریخی ! یوونتوس پس از 12 سال در نیمه نهایی لیگ قهرمانان است ، بودن در میان قوی ترین ها چگونه است ؟

" خبر خوب در یک چهارم نهایی این است که ما حتی یک گل هم دریافت نکردیم ! باید خودباوری داشته باشیم ، ما باید بهتر هم عمل کنیم. ما برای ادامه راه نیز به رویاپردازی ادامه خواهیم داد "

" بازی کردن مقابل آن ها آسان نبود ، موناکو از نظر دفاع و بازیکنان فردی قدرتمند بود و ما اشتباهات زیادی داشتیم اما کمی هم خوش شانس بودیم "

حالا دیگر چیزی را از دست نمی دهید (در همه جا مدعی هستید) ..

" ما برای پیروزی به نیمه نهایی حمله می کنیم "

" ما باید مرحله نیمه نهایی را می گذراندیم و می خواستیم که از موقعیتمان بهترین استفاده را کنیم "

منتظر چه تیمی هستید ؟

" هر کدام از آن ها ! 3 تیم بسیار بزرگ دیگر وجود دارد که در اروپا بهترین هستند، اما ما آماده خواهیم بود "

ترجیح می دهید با چه تیمی برخورد نکنید ؟

" بایرن در نیم ساعت بطور فوق العاده ای به بازی برگشت ! آن ها فوق العاده هستند "

" آن ها همیشه با انگیزه و پر شور هستند ، البته تیم های اسپانیایی هم فوق العاده اند "

حالا می توانیم لبخند بزنیم ؟

" بله ، اما امشب تنها می تونید به (عبور از) یک چهارم لبخند بزنید "

• AAG, Orphée, juve's fan و 14 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

08208187537491337092.jpg

GranDe Buffon

--------------------------------------------------------

La Juve é Del Piero

يوونتوس يعني دل پيرو

alexi kourd

alexi kourd

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4503 ارسال

فقط نمیدونم دوستان بازی رو چطور میبینن که از پیرلو انتقاد الکی میکنن اتفاقا تو این بازی یکی از بهترین های یووه بوده چند پاس درجه 1 انداخت که کند بازی مهاجمان باعث شد موقعیت خوب گیرمون نیاد تقریبا کمترین پاس اشتباه رو بین همه داشت و هیچ توپی رو هم لو نداد بازی رفت هم که پاس گل داده
بدون شک تا اینجای فصل از مارکیزیو و ویدال بهتر بوده اونم تازه این دو بازی رو بعد از یک دوره 20 30 روزه مصدومیت برگشته 
کلا نوع دید به فوتبال این چند ساله خیلی عوض شده  

• Principino, Senmorta, Escanor و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

06974274285927411678.jpg

تو حتی توی این شرایط هم ...

hoceynjuventini

hoceynjuventini

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 692 ارسال
  • Locationshiraz
اگه یک درصد از این بازی رو تو نیمه نهایی جلوی هر تیمی انجام بدیم مثل پورتو میشیم

چرا کیلینی فقط تو لیگ قهرمانان لیز میخوزه :-) !!!!!!

استفان فاجعه بود

ماروتا هم نشون داد فعلا باید بره تجربه کسب کنه اگه اون پاس رو سریع میداد توز گل کرده بود موقعیت رو

در کل بهترین قرعه واسه ما اول مادرید بعد بارسا

در مجموع خیلی خوب نبودیم جلو موناکو تو هر 2 بازی و با پنالتی بردیم که پنالتی نبود

اگه پوگبا برگرده و پیرلو هم بیاد رو فرم واسه نیمه نهایی عالی میشه
  • juve's fan, mohammad.mahdi, یوسف و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
jűvęŅŢś f○r €V£ř

Prince of Turin

Prince of Turin

عارش!

• اعضا
  • 2808 ارسال
  • Locationكرج
به جز بوفون و بونوچي و ويدال و تا حدودي ماركيزيو و كيليني بقيه خوب نبودن. پريرا هم دقايق آخر خطرناك بود. پيرلو خوب نبود اما سرزنشش نميكنم تقصير الگري بود كه نبايد چنين وظايفي رو بهش ميداد يا اصلن تو اين بازي بازي ميكرد چون پيرلو واقعا نميتونه درگير كاراي دفاعي بشه سنش اجازه نميده. نگران "با اقتدار" نبردنمون هم نيستم چون يووه هميشه جلوي تيماي اينطوري مشكل داره و تو مرحله بعد تيم چغر مثل اتلتيكو و موناكو نداريم. اين بازي درست مثل برگشت با اتليتكو بود فقط فرقش اين بود كه يووه دفاع كرد و موناكو گل ميخواست.
ولي اگه قرار باشه دفاع هامون اينطوري سوتي بدن ٦-٧ تا از بايرن و بارسا ميخوريم. ليخت هم افتضاح بود كاشكي كاسرس برميگشت. پادويين هم جواب ميده حتي!
  • juve's fan, یوسف, Georgia و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

sinazzz

sinazzz

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 503 ارسال

اصلا مثل بقیه فکر نمیکنم!  من کسی بودم که گفتم دوست ندارم پیرلو بازی کنه اما کاملا راضی هستم ازش! تو دفاع تیمی هیچ مشکلی نداشتیم و وقتی همچنین دفاعی میکنی فرقی نمیکنه چه تیمی روبروت بازی کنه. حتی اشتباهاتمون رو

هم خودمون جمع کردیم نه اینکه اونها ازش موقعیت بسازن.قبلا هم تو تاپیک لیگ قهرمانان گفتم. وقتی فضا در اختیار تیم روبرو قرار ندی میتونی دروازت رو جلوی هر تیمی بسته نگه داری. بقول فرهاد این تنها راه رفتن به فیناله و

خوشحالم که در این دیدار یووه این سبک بازی رو تمرین کرد. 

+تو مراحل حذفی لیگ قهرمانان فقط 1 گل دریافت کردیم که اونم اشتباه کیلینی بود + 3 کلین شیت متوالی

• AAG, Principino, eⁿzº و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

These things bring you to reality as to how fragile you are; at the same moment you are doing something that nobody else is able to do. The same moment that you are seen as the best, the fastest and somebody that cannot be touched, you are enormously fragile. Because in a split second, it's gone

Donnie

Donnie

تیفوسی تیفوس

• اعضا
  • 1837 ارسال

allegri-calm490epa.jpg

ماکس آلگری پس از صعود یوونتوس یه مرحله ی نیمه نهایی در مصاحبه با مدیاست:

" امشب هدف تیم رسیدن به نیمه نهایی لیگ قهرمانان بود. ما شاید فوتبال جذابی را به نمایش نگذاشتیم، اما شکست دادن موناکو واقعاً دشوار است و همچنین مرتکب اشتباهات تاکتیکی فراوانی شدیم."

" تصور می کنم عملکرد دفاعی تیم خوب بود ، چون که موقعیت چندانی یا بهتر بگوییم هیچ موقعیتی در اختیار آن ها قرار ندادیم. در پایان روز،  این نتیجه بازی است که محاسبه می شود و عملکرد امشب فراموش خواهد شد."

" ما به خوبی می دانستیم که باید گلزنی کنیم تا از صعود اطمینان حاصل کنیم. در پایان نیمه اول دو موقعیت گلزنی را به دست آوردیم که نتوانستیم از آن ها به خوبی استفاده کنیم. همچنین از موقعیت هایی که در حمله برایمان پیش می امد به خوبی استفاده نکردیم، همچنین در خط دفاعی زیاد ریسک نکردیم."

یوونتوس همراه با رئال مادرید، بارسلونا و بایرن مونیخ در مرحله ی نیمه نهایی است...

" من به این بچه ها افتخار می کنم و از آن ها راضی هستم.  فکر می کنم که با عملکردی که بازیکنانم در لیگ قهرمانان داشته اند شایسته ی این نیمه نهایی هستند. ما تنها دو شکست 1-0 را تجربه کردیم که از دید من هم کاملا ناعادلانه بود و باید مانند همیشه در بازی های دیگر به خوبی ظاهر شویم."

" اسامی حاضر در مرحله ی نیمه نهایی بزرگ ترین باشگاه ها در اروپا هستند من قطعاً به شما این اطمینان را خواهم داد که با رویکردی کاملا متفاوت از بازی هایی که در مقابل موناکو به نمایش گذاشتیم ظاهر خواهیم شد."

در مرحله ی رفت از سیستم 4-3-1-2 و در بازی برگشت از سیستم 3-5-2 استفاده کردید...

" من به تصمیم به انتخاب سیستم 3-5-2 گرفتم، چرا که بازیکنان را هر روز هنگام تمرین کردم تماشا می کردم. در مورد حضور توز تا دو ساعت قبل از بازی تردید وجود داشت، چرا که او دو روز پشت سر هم حالت تهوع و استفراغ داشت. ویدال تب داشت و پیرلو پس از مصدومیت دو ماهه اش تنها در دو بازی حضور پیدا کرده بود."

" همچنین بایستی متناسب با شرایط نیمکت تیم سیستم را ارزیابی می کردم. با توجه به شرایط کنونی بازیکنان فکر کردم که این سیستم بهترین انتخاب برای تیم باشد."

" به خوبی می دانم این تغییر می تواند به منزله ی عملکرد بد تیم باشد؛ اما در این شرایط هدف رسیدن به مرحله ی نیمه نهایی لیگ قهرمانان بود."

اکنون آلگری، یوونتوس را فراتر از جایی که کنته این تیم را در اروپا پیش برده بود، رسانده است....

" فکر می کنم برای هواداران یوونتوس تغییر سرمربی که سه اسکودتوی متوالی برای آن ها به ارمغان آورده باشد نگران کننده باشد، به خصوص این که تغییرات سرمربی در یک روز برای آن ها اتفاق افتاد."

" سرمربیان زیادی از تیم میلان به یوونتوس ملحق نشده اند. پیش از این من اسکودتو و سوپرکاپ را قهرمان شده بودم. کار کردن و تلاش تنها راه پیشرفت به سمت جلو است."

" این تیم باید به این مسیر ادامه دهد و بالاتر و مهم تر از آن خود را بهتر کند. حتی حالا که در نیمه نهایی لیگ قهرمانان و فینال کوپا ایتالیا هستیم. در این لحظه من خیلی خوشحال هستم."

• AAG, juve's fan, Principino و 17 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

چقدر دوست دارم دیگه از بازی موناکو چیزی نشنوم و نبینم و نخونم . دوست دارم از نیمه نهایی بشنوم و ... حس عجیبیه بودن تو نیمه نهایی

بعد از سالها لیگ قهرمانان برام جذاب مونده . هنوز ارزش دنبال کردن داره .

قرعه با مادریدی ها رو بهترین قرعه ممکن میدونم . دلیلش اینه که فصل قبل دو بازی نزدیکی باهاشون داشتیم

ولی ترس دارم از بایرن و بارسا . بایرن که دو فصل قبل نابودمون کرد و بارسایی که برامون ناشناخته هست

حذف تو دو بازی نزدیک با رئال و تحقیر نشدن نتیجه فوق العاده خوبیه برای مجموعه یوونتوس

• MaMpIeRo, Escanor, Georgia و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

کسی جز تو چون تو برای زمان بزنگاه نیست

wk2z_20687957708504295777_thumb.jpg

تو به شکلی عجیب و غریبانه در مسلخ من یاوری

ERF_JU

ERF_JU

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 610 ارسال
  • LocationUrmia

تبریک میگم تاریخی ترین صعود  12 سال اخیر رو خیلی خوشالم خیلی ینی بی اندازه نمیدونم چطور بگم...

خیلی استرس داشتم میدونستم موناکو اومده که بزنه راستش قبل بازی که اونطور با اطمینان پست دادم ک بوفون تو این بازی گل نمیخوره عمرا 100 درصد به حرف خودم اعتماد و اطمینان نداشتم و ته دلم یه ذلشوره عجیبی بود که نمیخاستم آشکارش کنم میخاستم همون ته تها بمونه پنهون باشه! 

نیمه اول که قلبمون تو دهنمون بود ولی نیمه دوم یکم بهتر شدیم و کل نیمه دوم رو که از استرس نمتونستم بشینم ایستاده و با قدم رو تماشا کردم و اون آخرا دیگه زانوام توان نداشت واقعا توان نداشت! تا اینکه دیدم دوربین زوم کرد رو صورت کاپیتان و خندشو دیدم که داره خوشالی میکنه که نفهمیدم کی زانو هام سست شد و رمق از جونم رفت و خودمو ولو کردم رو زمین و همینطور داشتم هق هق میزدم از تموم شدن استرس و اولین صعود یوونتوسم به نیمه نهایی از زمان مبتلا شدن به عشقش که با چشمای خودم دیدمش با گوشت و پوستم درک کردمش ...با تمام وجود زار زدم و خدا رو شکر کردم خیلی ارزش داشت این بازی برام خیلی استرس کشیدم به شخصه و نمیتونستم قبل بازی به خودم بقبولونم که یوونتوست داره به نیمه نهایی اروپا میره پسر! ولی این رویا دیگه رنگ واقعیت گرفته بود...عشقم روحم زندگیم تمام وجودم حالا دیگه برگشته بود بین بزرگان اروپا همونجا که سالها دور بود ازش!...اینا همش بهونه ی خوبی بود که یه رب تموم زار بزنم و پاشم با ناباری دور سالن بدوم و بلند بلند ب خودم بگم آره باور کن امشب شده بهترین شب عمرت ، بهترین شبی که از زمان عشق به یووه به خودت دیدی آره بریز بیرون تخلیه کن خودتو لامصب امشب یوونتوست ترکونده...اونم چ ترکوندنی خودشم با کلین شیت سوپر من ، همه زندگیت عشقت ، آره هیچ چیزی نمیتونه باعث از یاد بردن امشب تو کل دوران عمرم بشه ...بینهایت خوشالم من و حتی اینارم که مینویسم باز اون لحظه به یادم افتاد و اشکم بند نمیاد...

مرسی مربی مرسی بچه ها مرسی رییس همه و از همه مهمتر مرسی کاپیتانم که امشب 2 اردیبهشت 1394 رو یا بهتره بگم بامداد 3 اردیبهشت 1394 رو برام تبدیل به بهترین شب و روز عمرم کردین ...مرسی...

• Orphée, Prince Claudio, tecra و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
تصویر
________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Proud_of_Ju#

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

دلیل بد بازی کردنمون به گفته الگری اتخاذ سیستم دفاعی پس از اینکه مشخص شد 4 بازیکن اصلی یووه مصمومیت داشتن و بیمار شده بودن باعث شد اینطوری بازی کنیم در کل فقط خوشحالم که هر طور شده صعود کردیم و ترسم از بد بازی کردن هم ریخت امیدوارم یه کف دستی واسه پزشک تیم بزنن برو بچه ها مثل گواردیولا  :1:  که نذاره بازیکنامون تو بازی ب این حساسی مریض شن .

کیلینی  :24:

http://dl.tarafdari....360820-360p.mp4

• AAG, Orphée, Principino و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

tecra

tecra

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 2517 ارسال

این برد بخش زیادیش برمیگرده به تلاش کنته در استفاده از 3-5-2 که طوری این ترکیب رو جا انداخت که هر موقع-حتی وسط بازی- تیم بهش احتیاج داشت بتونه ازش استفاده کنه. و باید گفت تیم حریف از خلق هرگونه موقعیت خطرناک عاجز میشه.. و الگری هم کاملن متواضعانه و با شجاعت در مواقع نیاز به بهترین نحو ازش بهره می بره..

بازی کثیفی بود. جلوی تیم دفاعی باید دفاعی بازی کرد و یووه موفق شد این کار رو انجام بده. اگه دو سه اشتباه بازیکنای خودی رو کنار بزاریم موناکو حتی موقعیت نصفه هم نداشت.. 

یاردیم البته باهوش عمل کرد و با بازیکنایی که در اختیار داشت خیلی خوب تونست به یووه فشار بیاره.. اینکه اکثر حملات موناکو از سمت چپ یووه بود نشون میده شناخت خوبی از دفاع یووه داشت.. و البته ذکاوت الگری که ویدال رو سمت چپ آورد تا به اورا کمک کنه.. 

بهرحال بازی تموم شد و یووه این شانس رو داره که با قدرت های ده سال اخیر اروپا بازی کنه.. دو بازیی که سود مالی و تجربه داخل زمین فراوانی برای مجموعه یووه داره و به پیشرفت یووه کمک زیادی خواهد کرد.

تا همین 4 سال پیش کسی فکرشو هم نمیکرد یووه بتونه تو این سالها 4 بار اسکودتو رو ببره و به نیمه نهایی اروپا برسه، اونم با این وضعیت مالی..

• Orphée, juve's fan, eⁿzº و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
8a3198a6ac3fbc40eb16b66ca4aa60f9-68981-c

آنجلوتی :

به عنوان یک ایتالیای خوشحالم که یوونتوس برگشته به نیمه نهایی
Giant juve among giants
یوونتوسه بزرگ بین بزرگان ..
تیم خوبی امسال شکل گرفته از سری آ و یوونتوسه که عملکردش عالی بوده توی کاپ و جام های مختلف ..
من حالا سرمربی رئال هستم برام فرقی نداره مقابل چه تیمی بازی کنیم همه شایسته و قوی هستن

Giantjuveamonggiants#

6ac032aca0b3ec8760a1ee8659e5657c-36811-c

ساکی :

بیایید اعتقاد داشته باشیم به بیشتر ازین
Lets believe more
یوونتوس میتونه توی نیمه نهایی هم برنده باشه
من فقط بایرن رو از لحاظ "فردی" از "یوونتوس الگری " بهتر میبینم

Let'sbelievemore#

46abc47730da6758bab7e0172b41f158-59276-c

تاکی :

اگه از من بپرسید همه از یوونتوس با پوگبا میترسن
اگر 100% متمرکز باشیم توانایی شکست هر تیمی رو داریم
فورزا یووه

Pogbajuve#

7b4f0304bad18de8776af6ee6e4178ba-44730-c

ایوان گنارو گتوزو کبیر :

نتیجه مثبت
عملکرد در مرحله بعد قابل فراموشی خواهد بود
حضور تو نیمه نهایی همیشه لذت بخشه
یوونتوس باید "جنگنده "باشه
فاکتوری که شاید یوونتوس رو از 3 تیم دیگه متمایز می‌کنه "جنگندگی" میانه میدان

Gattuso#warrior#
  • AAG, juve's fan, alijuve و 15 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

______ Never chase a bitch _______

Pourya Tavassoli

Pourya Tavassoli

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 109 ارسال

وقتی سال 2006 افتادیم سری B.وقتی 4 فصل وسط جدول بودیم وقتی بازیکنایی مانند دی ناتاله پیشنهاد یووه رو رد میکردن وقتی اینتر واسه ما کری میخوند....

تیفوسی موندیم  

زندگیمون سیاه و سفید موند    چشممون به جام ها و بازکنای گرون قیمت تیمهای دیگه نیوفتاد

شاید خندتون بگیره ولی خیلی وقت بود از خوشحالی اشک نریخته بودم ولی دیشب یووه من رو خوشحالترین کرد چون یاد گذشته وموندن با یووه افتادم

متل من خیلی ها هستن

فقط تیفوسیهای واقعی میفهمن من چی میگم

دوستان به همتون تبریک میگم

• Orphée, pezhman, MaMpIeRo و 14 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Pourya Tavassoli

Pourya Tavassoli

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 109 ارسال

شاید اگه بخوام بهترین بازیکن زمین رو انتخاب کنم:

بونوچی

نمیشه بدترین بازیکن رو انتخاب کرد چون واقعا تمام تیم از جون مایه گذاشتن ولی:

استفان خوب کار نکرد

پیرلو خوب بود ولی باز هم معتقدم به درد این جور بازیها که تیم تحت فشاره نمیخوره و بهتر بود که از ابتدا با پریرا شروع میکردیم

من هم قبول دارم خوب بازی نکردیم ولی انصافا به موناکو هم موقعیت خطرناک ندادیم

و به این موضوع دقت کنید که توز ویدال پیرلو با مصدومیت بازی کردن و نبود پوگبا و اساموا کاملا مشهود بود

• Orphée, Nader Shirazi, tecra و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان

این رو نمیدونم که ما  قرار بوده اینطوری بازی کنیم   یا  اینکه  تحت تاثیر بازی  موناکو  ما بد بازی کردیم .   ولی  اگر قرار بوده که اینطوری بازی کنیم   به نظرم تاکتیک الگری مناسب بوده  . هر چند مدافعین  موناکو هم نشون دادن که  اگه روشون فشار بیاریم  اشتباه میکنن  .  ولی بازم خوب بود  .   راضی ام 

چیزی که تو ذوق میزد راحت دریبل خوردن  بازیکنا بود که تو بسیاری از صحنه ها  حتی  سه نفری هم از گرفتن توپ بازیکن موناکو عاجز میموندن .  نباید انقدر راحت دریبل بخوریم . اون از بازیکن مدافع  .

پیریرا  دقایقی که تو زمین بود عالی بازی کرد . حفظ توپ خوب و پاسهای خوب 

یک بار دیگه میخوام تشکر کنم از بونوچی  که این  صعود و این موج خوشحالی رو تا حد زیادی مدیون اون میدونم خودمو 

در مورد تیم  بعدی  هم  فکر میکنم  همه موافق باشن که  رئال  قرعه بهتری هست تا بقیه  .  همونطور که عباس گفت   بارسلونا  ناشناخته هست  و  از بایرن هم ذهنیت  بدی داریم  

یادمه  چند سال پیش که ما جلو پالرمو اکترا میباختیم  این ذهنیت باخت جلو پالرمو  همیشه تو ذهن من مونده  و  حتی  زمانی که پالرمو هم دیگه اون قدر قوی نبود جلوشون استرس داشتم 

ضمن اینکه  تیم  خاک بر سری متل رم که میره هفت با میخوره   این  ذهنیت رو در بایرن بوجود اورده که ترجیح بدن با ایتالیاییا بازی کنن 

اما ما جلو رئال دو تا بازی خوب کردیم و با ناداوری و بد شانسی باختیم   . . ضمن اینکه  بین اوهن سه تیم  رئال  باختش ملس تره  و  راحت تر میبازه 

• juve's fan, alijuve, Prince Claudio و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

<p>36 سال سياه و سفيدغم قفس به كنار . آنچه عقاب را پير ميكند پرواز زاغهاي بي سر و پاست

pirlo1365

pirlo1365

عضو جدید

• اعضا
  • 29 ارسال

اول تبریک به همه یوونتوسیهایی که همه این 12 سال منتظر بودن که به نیمه نهایی برسیم.من که اوایل دبیرستان بودم که سال 2003 اون تیم با کاپلو رفت نیمه نهایی و رئال رو بردیم و تو پنالتیها فینال رو از دست دادیم.

اما درباره قرعه کشی نیمه نهایی بترتیب دوست دارم به این تیمها بخوریم (با توجه به اینکه ما تو 4 بازی مرحله حذفی فقط 1 گل خوردیم)

1-رئال مادرید(ضعیفترین تیم نیمه نهایی امسال) تو مرحله یک هشتم نهایی از شالکه تو زمین خودشون باختن و حتی در دقایق اخر کم مونده بود حذف بشن.اتلتیکو رو هم با کمک داوری و 10 نفره شدن بردند،فقط خوشحالم که اتلتیکو حذف شد چون شیوه بازیش طوری هست که برای همه مشکلساز میشه.دفاعشون خیلی مشکل داره توز براحتی میتونه این دفاع رو در هم بشکنه.در ضمن یادمون نره ما فصل پیش دو بار با رئال بازی کردیم که بازی رفت سرمون رو بریدن،اخراج کلینی،پنالتی بی موردو. :62: بهر حال اگر به رئال بیفتیم دوست دارم بازی رفت تو تورین باشه که اگر ما گل نخوریم و گل بزنیم براحتی صعود میکنیم.احتمال صعودمون رو 70 به 30

2-بایرن مونیخ :که در مقابل پورتو وشاختار و منچستر سیتی نشون داد که چقدر در زمین حریف مشکل داره دفاع نا مطمئنی داره اما مهاجماش زهر دارن .برای بایرن دوست دارم بازی رفت تو مونیخ باشیم چون همونجا اگر گل نخوریم بازی برگشت در تورین براحتی میبریمشون.احتمال صعودمون رو 60 به 40 میدونم(در ضمن من بایرن یوپ هانکس که 2 فصل پیش تو یکچهارم بهشون باختیم رو خیلی خیلی قویتر از بایرن گواردیولا میدونم)

3-بارسلونا:در این چند ماه اخیر خیلی پیشرفت کردن و مخصوصا رویارویی دوباره سوارز با کیلینی رو دوست ندارم ،اگر به بارسا بخوریم احتمال صعودمون رو 50 به 50 میدونم.

فانتزی من:نیمه نهایی-یوونتوس-رئال مادرید/بایرن مونیخ-بارسلونا///فینال:یونتووس-بایرن مونیخ//قهرمانی تیم ایتالیایی در برلین در خاک المان جلوی یک تیم المانی :1: تا این المانیها یادشون باشه سرورشون همیشه ایتالیاهست

• Juventus FC, alijuve, Escanor و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

JUVENTUS_HOME_2013_2014.jpg

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21226 ارسال
  • LocationDeutschland

- منصفانه به آینده نگاه کنیم، شخصا تیم رو در این حد می بینم که بره به فینال ولی در عین حال، خودم رو برای شکست سنگین از تیمی مثل بایرن آماده کردم !

• juve's fan, Juventus FC, Prince Claudio و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

یوسف

یوسف

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 94 ارسال

واسه همه حضورتو نیمه نهایی لذت بخشه اما با این وضعیت بازی کردن تو نیمه نهایی چیزی جز رسوایی و بدنام شدن به خاطر قرعه خوب و حضور شانسی نداره و باعث میشه جلو همه دوستان و آشنایان طرفدارای سایر تیم ها ضایع بشیم !!!!

• juve's fan از این پست تشکر کرده است
مرد را دردی اگر باشد خوش است

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی