پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

بازی برگشت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا- موناکو فرانسه(0)0-0(1) یوونتوس ایتالیا

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
112 پاسخ برای این موضوع

la roccia

la roccia

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1155 ارسال
Only huuuuuuuuurrrrraaaaaa
  • Principino, eⁿzº, alijuve و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

همه هست آرزویم که ببینم از تو رویی

چه زیان تورا که من هم برسم به آرزویی

83535028147434328954.jpg

Principino

Principino

Nothing really matters

• اعضا
  • 942 ارسال
  • LocationFar far away

تبریک میگم

ولی انتظارم از این بازی خیلی بیشتر بود

فکر میکنم (بدون تعصب) ضعیف ترین تیم نیمه نهایی هستیم

ولی در اون حد هم ضعیف تر از بقیه نیستیم که از پیش بازنده باشیم

اگه شانس بیاریم فینال هم میریم

ایشالا این فصل قهرمان میشیم (قهرمانی فصل بعد رو هم که از همین الان قولشو میدم :1: )

• AAG, Orphée, juve's fan و 14 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

marchisio_juve_applauso_2017_2018_356x23

And it's killing me when you're away
I wanna leave and I wanna stay
I'm so confused, so hard to choose
Between the pleasure and the pain

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman
- 90 دقیقه استرس خالص ! وای ! وای ! وااااای !
تموم شد بالاخره . تمـــــوم ... یک دقیقه ممتد فقط جیغ ...
  • GioVanni Agnelli, Orphée, Principino و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

::: storia de grande amore :::

::: History of a great Love :::

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال

اصلا خوب بازی نکردیم ، اصلا .. 

اما به هر حال رسیدن به نیمه نهایی لذت بخشه .. تبریــک  :53:  :53:

• juve's fan, Principino, alijuve و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

08208187537491337092.jpg

GranDe Buffon

--------------------------------------------------------

La Juve é Del Piero

يوونتوس يعني دل پيرو

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

رسما پاره شدم 

با اینترنت بازیو ببینی بعد 4 دیقه اخر نت قطع شه  :22:

من شک دارم تیم بد بوده یا الگری گفته موناکو وار بازی کنیم .....چقدر این بارزالی خوبه

قبل بازی گفته بودم موناکو تیمی نیس که 90 دیقه رو دروازه یووه خیمه بزنه من گ--ه خوردم  :946060600768130572:  الگری هر چند مسخره اما تونست تیمو تو 4 تا ببره 

• Orphée, juve's fan, Principino و 15 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

HAM1DR37A

HAM1DR37A

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 3 ارسال

مردم از استرس ، این دیگه چه طرزِ بازی بود :D

تبریک به همه ! فورتزا یوووووووه!

• Principino, alijuve, El rey leon و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2921 ارسال

موناکو رو در مجموع با یه پنالتی اهدایی بازی اول بردیم !! 

گرچه در کل 180 دقیقه ما بهتر بازی کردیم ولی اسم موناکو کافیه که ما مقتدر تر بازی میکردیم ! به هر حال بهتره خیالبافی نکنیم ، هر سه تیم مرحله نیمه نهایی از ما قویتر هستن خصوصا بایرن که کلا تو یه دنیای دیگه است و کار ما نیست حذف کردنش ! خصوصا حالا که مصدوم هاشون هم برگشتن ! 

در کل بین دو تیم اسپانیایی هم تفاوت خاصی نیست به هر کدوم بخوریم فرقی نمیکنه !

• juve's fan, FarSH4D, alijuve و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

هنوزم تو شبهات اگه ماهُ داری من اون ماهُ دادم به تو یادگاری ...

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2840 ارسال

بازی خوبی نکردیم مخصوصا توز که انگار نه انگار تو بازی بود شاید بخاطر سیستم 3-5-2 بود 

ولی بهرحال بابت رفتن به نیمه نهایی تبریک

ولی تو نیمه نهایی لااقل تو بازی خونگیمون نباید با این روش بازی بکنیم ولی بازی تو خونه ی حریف قابل توجیه تره اما نه با اینهمه اشتباه 

• juve's fan, alijuve, Escanor و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4647 ارسال
تبریک به همه.
پست در مورد بازی باشه واسه بعدا.الان فقط برید حالش رو ببرید.داد و فریاد راه بندازید همسایه ها بفهمن هوادار یووه یعنی چی
  • juve's fan, Principino, eⁿzº و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

07962666510773579882.jpg

"No color will ever be brighter for me than black and white." - Alessandro Del Piero

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4004 ارسال

حرف خاصی ندارم جز این که تیمی که بلد نیست درست دفاع کنه غلط میکنه این جوری دفاع کنه . :1: قلبم داره کف پام میزنه :1: .

• juve's fan, Principino, alijuve و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

alexi kourd

alexi kourd

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4503 ارسال

در یک بازی بسیار سخت صعود کردیم تو دوتا پانزده دقیقه اول هر دو نیمه قشنگ میرفت نابود بشیم
ولی در هر صورت رفتیم بالا 
خیلی خوبه بازگشت به جمع بزرگان اروپا

• Principino, MaMpIeRo, eⁿzº و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

06974274285927411678.jpg

تو حتی توی این شرایط هم ...

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2921 ارسال

از لحاظ تیمی فوق العاده دفاع کردیم منتها بازیکن های ما زیر فشار قطعا اشتباه میکنن ، گاهی اوقات این اشتباهات گل میشه و نمود پیدا میکنه گاهی نه ! این سری هم دو بار ویدال اشتباه کرد که بوفون خیلی خوب جمع کرد یکی رو که رسما برباتوف داشت تک به تک میشد ، یکی هم بونوچی اشتباه پاس داد که فوری جمعش کردن ! با اینکه شانسمون برای قهرمانی به نظرم 10 درصد بیشتر نیست ولی همون 10 درصد هم با دفاع کردن رنگ واقعیت میگیره نه با حفظ توپ و حمله کردن ، الگری تا اینجا نشون داده که تیمش اگر تمرکز کافی داشته باشه دفاع تیمی قدری داره امیدوارم این روند ادامه داشته باشه ! 

خوشبختانه محرومی هم ندادیم برای نیمه نهایی !

• juve's fan, FarSH4D, Principino و 16 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

هنوزم تو شبهات اگه ماهُ داری من اون ماهُ دادم به تو یادگاری ...

Alex2003

Alex2003

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 378 ارسال

این قدر که این جور صعود کردن بهم حال داد اگر حتی با 5 تا گل هم برنده میشدیم اینجوری نبود.از طرفی برای خود تیم هم خوبه چرا که مثل بعد از بازی با دورتموند حریف رو دست کم نمیگیرن.من به این یوونتوس خیلی امیدوارم.

در تکمیل حرفم در مورد بد بازی کردن کیلینی در نیمه اول باید بگم واقعا نیمه دوم عالی بود.

باز هم مرسی به بچه ها و مسسستر آلگری. :worship: :worship: :worship: :worship:

• Orphée, alijuve, Escanor و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Georgia

Georgia

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2610 ارسال

اول از همه باید بگم امشب کاملا" ایتالیایی بازی کردیم و شاید خودمونو آماده کردیم برای بازی با رئال، تایر مونیخ و بارسا چون قطعا" مقابل اونها با توجه به سابقه علگری دقیقا" مثل امشب بازی می کنیم بقیه رو نمی دونم اما من خودم داشتم لذت میبردم از این همه استرس :1: هر لحظه امکان داشت گل بخوریم برای گل زدن هم تلاش آنچنانی نمی کردیم :fp:

در مورد بازیکنا باید بگم اورا و کیلینی رو مخ من بودن امشب کیلینی که شانس آوورد اخراج نشد اورا هم که با تک روی هاش دیووانه کرده بود منو آخرش هم توپو از دست می داد

تعویضای علگری هم خیلی ریسکی بود :22: اول موراتا رو کشید بیرون یورنته رو آوورد که من انتظار داشتم پیرلو رو بکشه بیرون پریرا رو بیاره بعد در کمال تعجب پریرا رو آوورد جای ویدال :22: اگه گل می خوردیم کارمون فوق الاده سخت میشد با این تعویضا. :fp:

+بهترین بازیکن زمین هم مسی انتخاب شد :nish: :22:

• Orphée, FarSH4D, MaMpIeRo و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Si puo dare di più perchè è dentro di noi
si puo osare di più senza essere eroi
come fare non so non lo sai neanche tu
ma di certo si può ... dare di più

Hamed-Bianconeri

Hamed-Bianconeri

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 244 ارسال

در کل این 180 دقیقه واقعا خوب بازی نکردیم برخلاف مرحله قبل تو این بازی هم که فکر کنم شوت در چارچوپ اصلا نداشتیم بدون هیچ برنامه ایی در حمله ولی عالی در تاکتیکهای دفاعی ولی خوشحالم برای صعود 12 سال انتظار

در مورد پیرلو حرف زیاد دارم  هیچ توضیح منطفه ایی برای بازی کردن پیرلو و بیرون نشسنتن هافبک اماده ایی مثل پریرا واقعا نیست پیرلو این بازی هم خوب نبود مخوصا که فقط میخواستیم تو این بازی دفاع کنیم کلا هدف از حضور پیرلو تو زمین رو درک نکردم ضد حمله ایی هم که نزدیم واقعا ظلمه به پریرا در حال حاضر امیدوارم پوگبا به نیمه نهایی برسه و پیرلو تو لیگ قهرمانان بره رو نیمکت

ویدال  :worship:  :worship:

من جای ماروتا بودم همین الان کوندوگبیا :worship:  رو با خودم میاوردم تورین تا صبج هم صبر :1:  نمیکردم قطعا میتونه پوگبای دیگه ایی باشه

در مورد نیمه نهایی هم اتفاقا بنظرم به بایرن بخوریم بهتره هر جورم حساب کنی مهار روبن/ربیری تازه از مصدومیت برگشته و نااماده راحت تر از مهار مسی/نیمار یا رونالدو اماده هست :1:

• Principino, alijuve, Georgia و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

458v_1_3.jpg

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2840 ارسال

چهره ی پوگبا با اون کلاه هم در بین تماشاگرا دیده میشد

کار مهمی رو امسال انجام دادیم .رفتن به نیمه نهایی خیلی مهم بود و اگر پوگبا زود برگرده قطعا شرایطمون بهتر ازین خواهد شد

نباید هم نگران بود چون هر بازی شرایط خودش رو داره و شاید بازی با تیمهای نیمه نهایی راحت تر از بازی با این موناکوی سختکوش باشه

فقط  شانس بیاریم ایندفعه بازی اول تو خونه ی حریف باشیم بهتره تا تیم اینهمه استرس نداشته باشه

یک مزیت دیگه هم داشت این بازی  اگر اشتباه نکنم بازیکنی از ما محروم نشد

• juve's fan, alijuve, Escanor و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

alijuve

alijuve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 35 ارسال

بردیم خوشحالم که بردیم ولی اگه بخوام بهتر توصیف کنم این بازیو باید بگم ما فقط نباختیم همین..

اصلا دلچسب نبودیم و استرس طوری تو وجود بازیکنامون خصوصا خط دفاعی نفوذ کرده بود که من فقط و فقط نگران بازیای بزرگ بعدی شدم

الان تو آسمونام چون ما دوباره تو جمع غولهای اروپاییم :6: :6: :6: :6:

شاید هیچ سالی مثل امسال تو 4 تا انقد همه غول نبودن!!

رئال بهترین گزینه س بعدش بارسا و نهایتا بایرن :fp: :fp:

از دو ساعت قبل بازی مث دیوونه ها بودم حلقم تو دهنم بود و اطرافیان کاملا میدونن اینطور مواقع اصلا دور و برم نمیان!

دیگه از شدت استرس حتی دستم نمیرفت احساساتم رو تو چت باکس با بچه ها در میون بزارم!!

درسته موناکو کار خاصی نتونست بکنه ولی همه میدونیم که بقیه تیمایی که اومدن تو این مرحله اصلا و ابدا اینطوری نیستن و راحت باید یه بخشی از بازی رو اختصاص بدیم به خلاقیت های فردی بازیکناشون که کم هم نیستن ماشالله!!

و حتما این نکته که همشون و مخصوصا بایرن خدای بردن تیمهایی هستن که یه کمی اعتماد به نفس پایین داشته باشن و بخوان ضعف نشون بدن..

در آخر باید بگم اگه بخوایم واقع بین باشیم و خرجی که سه تیم دیگه واسه جذب فوق ستاره ها کردن و همینطور سابقه حضورشون تو این مرحله در چند سال اخیر که بهشون یه اطمینان خاطر زیادی میده رو در نظر بگیریم باید بگم یوونتوس فعلی فقط با بازی شاداب و به دور از هرگونه استرس و با همین ظرفیت فعلی نه تنها میتونه فینالیست بشه که قهرمانی هم دور از دسترس نیست

فقط یووه باید اعتماد به نفس داشته باشه حتی کاذب و البته کیلینی قول بده لیز نخوره :fp: :fp: :62: :62: :fp: :fp:

• Orphée, tecra, Escanor و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال

جانلوئیجی بوفون

" ما هنوز کاری کاری انجام ندادیم. اگرچه این یک احساس زیبا است و من بی صبرانه منتظر این نتیجه بودم اما سعی و تلاشی که داشتیم و راه سختی که پیمودین لذت این نتیجه را بیشتر می کند "

" ما می خواستیم که به هر قیمتی صعود کنیم ، موقعیت مسوسه انگیزه برای ما بود و ما می خواستیم پس از دوازده سال می خواستیم کار مهمی را انجام دهیم "

" ما امشب اشتباهات کمی را مقابل موناکو انجام دادیم و خوشحال هستم که توانستیم با موفقیت بازی را به پایان ببریم "

" نتیجه گرفتن در اینجا سخت بود، زیرا هر اشتباه ما می توانست ما را جریمه کند اما ما بخوبی بازی را کنترل کردیم "

بازی در مرحله بعد ؟

" باید دید که چه حریفی خواهیم داشت البته تمام 4 تیم در این مرحله قدرتمند و مدعی هستند "

• AAG, juve's fan, Principino و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

08208187537491337092.jpg

GranDe Buffon

--------------------------------------------------------

La Juve é Del Piero

يوونتوس يعني دل پيرو

Pouya

Pouya

گاد خوشحال

• اعضا
  • 1134 ارسال
  • Locationکرج

درود. اول تبریک میگم. به نظرم کف انتظارات کاملا براورده شد. لیگ که اول شدیم، اروپام تا جایی که باید رفتیم. کوپا م ایشالا می گیریم.  :nish: 

از بازی فقط 10-15 دقیقه آخرو راضیم چون طبیعی بود. وگرنه کل بازی رفت و برگشت هیچ رضایتی ندارم. :1:  بحث بیشتر در مورد بازی هم لازم نیس به نظرم. بازی های دیگه هیچ ارتباطی به این بازی نداره، چه 3 تا می زدیم چه همینجوری همینجا دفن میشد همه چی. صرفا میشه گفت تیم اقتدار لازم رو نداره ولی مرحله بعد نیازی به اقتدار نداریم :1: 

پ.ن. : ایستگاهی پیرلو. :8:  یکی ازینا رو باید گل کنه. خیلی عالیه. :thank: 

از الگری هم تشکر می کنم. امیدوارم نیمه نهایی بازی خوبی انجام بدیم و بریم فینال. :53: 

• Orphée, juve's fan, Principino و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
بقول محمد فعلا حرفی ندارم . فقط از برد لذت ببريد

فقط دو مورد رو سريع بگم

اول اينکه اگه بونوچی نبود تا دقيقه هفتاد حذفمون قطعی بود

دوم اينکه اين ليخ را چه ميشود ؟
  • Principino, MaMpIeRo, alijuve و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

<p>36 سال سياه و سفيدغم قفس به كنار . آنچه عقاب را پير ميكند پرواز زاغهاي بي سر و پاست

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی