پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

هفته ششم لیگ قهرمانان اروپا- یوونتوس ایتالیا 0-0 اتلتیکو مادرید اسپانیا

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
113 پاسخ برای این موضوع

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4147 ارسال

یک نکته مهم همین موضوع است که اتلطیکو پاس اشتباه کم میده و همکاری تیمیشون بالا است و اعصاب هوادار طرف مقابل رو به هم میریزه....

• Soheil Bianconeri, Georgia , Massimiliano Allegri و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

به گزارش خبرگزاری ساکروی، برد 0-2 شنبه برابر الچه، پنجمین برد پیاپی قهرمانان فصل پیش لالیگا بود. علاوه بر این، مردان سیمئونه تنها در یک بازی از 11 بازی اخیر خود موفق به پیروزی نشده اند. :Facepalm: 

مانژوکیچ نیز به نظر روی فرم آمده است. او شنبه هشتمین گل در نهمین بازی اش و ششمین گلش در لالیگا در سال 15-2014 را به ثمر رساند. سیمئونه معتقد نیست که این ها فقط بر حسب اتفاق هستند.

وی به گزارشگران گفت: "تیم برای بازی های بسیاری به طور متفاوت بازی کرده و در حال رشد هستیم. اتفاقی نیست که مانژوکیچ فرصت های بسیاری داشته و تیم عملکرد مناسبی داشته است.

"استعدادهایی که داریم به شدت برای ماندن در کورس رقابت در حال تلاش هستند. من [نسبت به بازی کوپا دل ری برابر هاسپیتالت] 10 تغییر انجام دادم و باز هم توانستیم رقابت کنیم. این برای اتلتیکو مادرید خوب است

یووه اگه بازیه خودشه کنه اتلتیکو که خوبه بارسا و رئال و بایرن با هم جمع شن هیچ غلطی نمی تونن کنن، با همین پهلوون پادویین چنان درسی بدیم که هیچ وقت یادش نره  :me gusta mucho cre:

tumblr_meg62adlvM1r30r4xo1_1280.jpg

• Principino, eⁿzº, Soheil Bianconeri و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
dme48gukzvs8_t.jpg

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21160 ارسال

- شخصا هيچ اميدي به برد ندارم :22:

ترجيح هم ميدم درباره ش فكر نكنم، تنها اميدم براي صعود ساق هاي طلايي بازيكنان مالموئه :nish:

• juve's fan, فرهاد, The_God_of_Goalkeepers و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

مساوی هم میتونه مارو به صعود امیدوار کنه ما اگه کم اشتباه باشیم راحت بازی مال ماست چون میل به هجوم اتلتیکو کمه....ولی همونطور که بهمن گفت مالمو باید امید ما باشه اخه تیم هنوز به امادگی کامل نرسیده ولی من میگم میتونیم ببریم ....ویدال خدا لعنتت کنه...همه پنالتی هارو اون سمت میزد اینو چرا اونوری زدی :Shaking:

• L'Avvocato, Escanor, Georgia و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21160 ارسال

- آلگري حسابي از مويا، دروازه بان اتلتيكو تعريف كرده و گفته به مانند يك سد در مقابل مهاجمين ايستادگي ميكنه و در بازي مقابل يووه هم توانايي اين رو داره كه به كابوس يووه تبديل بشه.

يك آمار جالبي هم به دست اوردم، سيمئونه در 5 مصاف قبلي خودش با تيم هاي ايتاليايي همواره پيروز بوده ! 2 بار لاتزيو، 2 بار ميلان و يك بار هم يووه رو شكست داده و در مجموع 10 گل هم به ثمر رسونده.

به سلامتي اين هفته هم ششمين بردش رو به دست مياره :nish:

• juve's fan, Mohammad-SS, eⁿzº و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال

امیدوارم بعد از بازی با ات مادرید ، مجبور نشیم بیاییم بگیم ، پنالتی ویدال :fp:  ، این دو کلمه من رو یاد گل مونتاری میندازن :fp:

• juve's fan, Juventus FC, Principino و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Georgia

Georgia

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2610 ارسال

چقدراعضا فعالند :22: :fp:

همش دارم به این فکر می کنم چه جوری می خوایم به این تیم گل بزنیم، اونم نه یکی، دوتا :fp:

به نظرم بهترین راه و شاید تنها راه پیروزی یووه اینه که نیمه اول پشت محوطه خطا بگیره و پیرلو از روی ضربه آزاد گل بزنه که نیازمند اینه که جوونیکو یا موراتا که خوب خطا می گرند فیکس باشن نه یورنته.

نیمه اول اگه گل نزنیم آلگری دیگه فکر نکنم اینقدر شجاعت داشته باشه که نیمه دوم هم بره برای حمله و زدن دو گل.

• juve's fan, The_God_of_Goalkeepers , eⁿzº و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Si puo dare di più perchè è dentro di noi
si puo osare di più senza essere eroi
come fare non so non lo sai neanche tu
ma di certo si può ... dare di più

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2921 ارسال

ولی اگه نوبتی هم باشه نوبت صعودمونه ! چهار دوره قبلی که رسیدیم به لیگ قهرمانان هر چهار دوره کار به روز اخر کشیده شده ، با فرارا یه تساوی میخواستیم تو تورین مقابل بایرن که با اقتدار چهارتا خوردیم حذف شدیم ، دوره بعد با تیم کونته تو اکراین با یه تساوی صعود میکردیم که بازی رو با یه گل بردیم و نه تنها صعود کردیم بلکه صدر نشین هم شدیم ، سال پیش هم که تو گل و یخ ترکیه گیر کردیم ! 

امسال قاعدتا باید صعود کنیم ولی اصلا احساس خوشایندی ندارم نسبت به بازی ! کافیه نیمه اول به گل نرسیم ! قطعا هر چی از زمان بازی میگذره هم استرس بیشتر میشه هم ضریب اشتباهاتمون بالا میره ، اونوقته که اگه گل بخوریم دیگه باید بریم لیگ بازنده ها ! ولی اگه یه گل بزنیم ، خصوصا اگه گل اول بازی باشه قطعا گل دوم رو هم میزنیم ! از اونطرف هم اگه مالمو لطف کنه یه مقدار فشار و استرس رو از رو دوشمون برداره خیلی کارمون راحت تر میشه ! 

* : اگه ویدال اون پنالتی رو گل کرده بود و صعودمون قطعی بود مطمئنم اتلتیکو رو با نتیجه دلخواه میبردیم ! 

• juve's fan, Principino, eⁿzº و 14 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

هنوزم تو شبهات اگه ماهُ داری من اون ماهُ دادم به تو یادگاری ...

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

هواپیمای اتلتیکو بدلیل مشکل فنی لحظه ای از صفحه رادار محو شد ، امان از شانس آلگری  :pokerface:

MASSIMILIANO-ALLEGRI.jpg

• eⁿzº, Escanor, Georgia و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
dme48gukzvs8_t.jpg

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3750 ارسال

با این صحبت های بهمن یاد بازی با بایرن هاینکس در دو فصل پیش افتادم که پیش از بازی با اون تیم هم با این که جو مثبتی به بازی و نتیجش وجود داشت ولی قبلش بهمن آب پاکی رو ریخت رو دست همه ...

ولی گذشته از تمام مسائل فنی ، نباید از فاکتور شانس هم غافل شد که در بسیاری از اوقات در نتایج بازیها بسیار تاثیر گذار است . :15644_shrk:

• GioVanni Agnelli, juve's fan, eⁿzº و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

ای به رویا سرسپرده با توام ای همه خوبی

راهی کدوم دیاری...

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

الگری ای امام ، الگری ای امام :دی

• بن شده
  • 3066 ارسال

هواپیمای اتلتیکو بدلیل مشکل فنی به مادرید برگشت ، امان از شانس آلگری  :pokerface:

نه برنگشته ! 

یه کارشناس یه باز تو همین TV خودمون میگفت اگه میخواهید ببینید مشکل یه تیم تو دفاع چیه 10 گل آخری که خورده رو بررسی کنید !
حالا من دقیق یادم نیست ولی مطمئنم تو این چند وقت بدترین گل هایی که خوردیم از روی ارسال ها بوده که به راحتی مدافعان حتی بلند قامتمون اجازه میدند توپ بیاد رو سر محاجم
نمونش رو دیگه خودتون تو همین بازی با اتلتیک و المپیاکو دید ولی همین بازی جمعه با فیورنتینا روی صحنه ی کرنر این مشکل دقیقا قابل تشخیص بود ... متاسفانه در نقطه ی مقابل اتلتیکو خیلی خوب از این فرصت ها استفاده میکنه ، واسه همین میگم این بازی سخت ترین بازی یووه تو این چند سال بعد از بازی با بایرنه ... 

• juve's fan, mory, The_God_of_Goalkeepers و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

جو چرا ناامیدانست؟؟؟ بایرن هنکس چه ربطی به این بازی داره؟؟؟ بایرن تو اوج بود و یووه با پادویین و متری و کوا شروع کرد.بیخیال.......

فردا یووه کارش راحت تره میراندا مصدومه و به تورین نیومده و یووه میتونه خیلی خوب خطا بگیره و فشار اولیه ما میتونه تاثیر گذار باشی ....فردا باید از خدامون باشه که وحشیانه بازی کنن چون ما تو خونه ایم.....المپیاکوس به مراتب تیم بهتری نسبت به اتلتیکوئه....من امیدوار به بردمپیرلو و توز و پوگبا حیاتی ترین بازیکنان ما تو بازی فردا هستن....میتونن خطا بگیرن و از همون راهی که اتلتیک به همه ضربه میزمه ما بهش ضربه میزنیم انصافا بازی رفت حقمون باخت نبود تو خونه اتلتیک خیلی بهتر از اونا بودیم و با المپیاکوس هم حقمون باخت نبود چون باید 7 تا گل میزدیم و نزدیم....

forza juve

• mory, Principino, The_God_of_Goalkeepers و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

الگری ای امام ، الگری ای امام :دی

• بن شده
  • 3066 ارسال

جو چرا ناامیدانست؟؟؟ بایرن هنکس چه ربطی به این بازی داره؟؟؟ بایرن تو اوج بود و یووه با پادویین و متری و کوا شروع کرد.بیخیال.......

....المپیاکوس به مراتب تیم بهتری نسبت به اتلتیکوئه.......

forza juve

به نظرم زیاد امیدوارانه نگاه میکنی ، من ربطی ندادم بایرن رو به اتلتیکو ، فقط شریاط رو مقایسه کردم ، اتلتیکو درسته خشنه ولی غیر ممکنه به همین راحتی پشت محوطه به ما خطا بدند ( البته اگه پیرلو تو ترکیب باشه - که نباشه بهتره ) اون جملت که بویلد کردم رو اصلا قبول ندارم ، داریم با یکی از بهترین تیم های اروپا بازی میکنیم ، واسه همین برد و باختمون 50 - 50 است ... 

• Principino, The_God_of_Goalkeepers , eⁿzº و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

اتلتیکو همون تیمیه که بازی رفت که تو خونه حریف بود گفتم اگه 1-0 ببازیم گله ای از تیم ندارم که خب منجر به واکنش شد که ما یوونتوسیم و از این حرفا

حالا چند ماه میگذره از اون روز . کاربرا حتی امید ندارن تو خونه خودمون ازشون مساوی بگیریم :1:

• Principino, moha684, Escanor و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

کسی جز تو چون تو برای زمان بزنگاه نیست

wk2z_20687957708504295777_thumb.jpg

تو به شکلی عجیب و غریبانه در مسلخ من یاوری

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال

- آلگري حسابي از مويا، دروازه بان اتلتيكو تعريف كرده و گفته به مانند يك سد در مقابل مهاجمين ايستادگي ميكنه و در بازي مقابل يووه هم توانايي اين رو داره كه به كابوس يووه تبديل بشه.

چرت گفته زیاد جدی نگیر... :1: ...آتلتیکو یه پاشنه آشیل داشته باشه اونم مویاس...هم فیزیک مناسبی نداره هم گاها اشتباهات بدی انجام میده...

همه اینا البته به شرطیه که توپارو نزنن تو دستش و گرمش نکنن...سیروس سنگچولی هم اگه همین الان بره تورین و دو تا توپ بگیره،عمرا دیگه گل بخوره...

• Principino, The_God_of_Goalkeepers , tecra و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4647 ارسال

فقط یه بازی به سبک ایتالیایی اصیل میتونه ما رو پیروز این میدان کنه.حمله کردن به این تیم آب تو هاون کوبیدنه

هیچ چیز دیگه ای نیست که بگم

• juve's fan, mory, Principino و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

07962666510773579882.jpg

"No color will ever be brighter for me than black and white." - Alessandro Del Piero

tecra

tecra

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 2515 ارسال

خدا بگم چکارتون کنه..درگیر درس و زندگی بودم اومدم اینجا نظرات رو خوندم کلن استرسی شدم  :fp:

دیگه منم مثل اکثر دوستا نمیگم شانسمون کمه و امیدم به مالمو هست و این حرفا  :fp:  :1:

فقط یه نکته ای که هست تو این سطح از مسابقات، لحظات کاملن تعیین کننده هست..یه پاس یا یه دریبل و یه حرکت میتونه سرنوشت بازی رو عوض کنه مخصوصن که هردو تیم ساختار دفاعی منظمی دارن..میشه رو نبوغ پوگبا و پیرلو حساب کرد..

در آخر، واقعن نمی فهمم چرا ویدال رو پشت مهاجما بازی میده.. خیلی قدرت دریبل زنی داره یا حرکات انفجاری داره که حاضر شده از قدرت دفاعیش صرف نظر کنه و اونجا بهش بازی بده؟! جایی که پوگبا با نبوغ و قدرت دریبل زنیش و یا حتی پریرا می تونن موفق تر ظاهر بشن و از ویدال با قدرت تخریبی بالاش در وسط زمین بازی گرفت چیدمان آلگری بنظرم کاملن زیر سوال هست..یادمه زیدان هم اخیرن گفت که اگر من مربی پوگبا بودم پست بازیش رو به دورازه نزدیکتر میکردم..

بهرحال به امید برد ۳-۱ 

• juve's fan, Principino, eⁿzº و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

aman

aman

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 4 ارسال
فقط امیدوارم تیم رو فرم خوب خودش باشه
امیدوارم پیرلو رو تو ترکیب نذاره چون بازی فردا درگیرانست و پیرلو تحت فشار و پرس یار دوازدهم اتلتیکو میشه
  • moha684, L'Avvocato, Georgia و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Alex2003

Alex2003

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 378 ارسال

من خودم در اکثر مواقع از بدبین تربن افراد هم بدترم.ولی امشب رو مطمئنم که گلستون میشه.هم به تیم اعتماد دارم هم به تیکه هایی که آلگری میندازه.

اون روزی که با اتلتیکو تو خونشون بازی داشتیم مطمئن بودم میبازیم ولی انصافا به دور از نداشتن موقعیت از نظر حفظ توپ از اونا بهتر بودیم.امشب رو من برعکس همه دوستان منتظرم که یورنته حال اتلتیکو رو بگیره.خلاصه امشب رو حتی اگر 2-0 هم عقب باشیم بازم مطمئنم که پیروزیم.

• eⁿzº, moha684, L'Avvocato و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

والا شما به  بدبینیتون ادامه بدید در صورتی که اونا واقعا از ما میترسن البته الان صعود کردن و خیالشون راحته......

کوکه بازیکن اتلتیکو گفته یووه هافبک های بسیار قدرتمندی تو اروپا داره و تو بازی رفت تو کالدرون اینو ثابت کرده .....اونها هافبک های ترسناکی دارن......

تمام چشم امیدمون به الگریه.....این بازی رو خوب تموم کنه کارنامش درخشان میشه حنی اگه روز بعد بازی اخراج بشه یا بمیره :1: ........

• The_God_of_Goalkeepers , Mohammad-SS, moha684 و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 1 مهمان و 0 عضو مخفی