پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

هفته ششم لیگ قهرمانان اروپا- یوونتوس ایتالیا 0-0 اتلتیکو مادرید اسپانیا

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
113 پاسخ برای این موضوع

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال

آلگري زماي که تو ميلان هم بود، بلد بود چه طوري از زير پرس تيم​ هاي مقابل خارج بشه، تنها بارسا اون هم تو نيوکمپ بود که با پرس شديد ميلان رو نابود کرد. به همه کساني که مخالف آلگري هستند پيشنهاد ميکنم بازي رفت بارسا و ميلان (ميلان2-بارسا0) رو نگاه کنند. درست بازي برگشت ميلان 4 تا خرد ولي تو همون بازي هم اگر نيانگ تک به تک اول بازي رو گل کرده بود کار بارسا تموم بود.

از نظر تاکتيکي هيچ وقت به آلگري شک نداشتم، تنها مسئله​‏ اي که از اول فصل نگرانش بودم اشباع شدن بازيکنا هستش که تا الان فعلاً انگيزه خوبي براي قهرماني مجدد دارند.

• juve's fan, Principino, Mohammad-SS و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Serie A

Serie A

trequartista

• اعضا
  • 1000 ارسال
  • LocationKurdistan

اتلتیکو خیلی منسجم و حساب شده سبک بازیش رو به اکثر تیما تحمیل میکنه...عملا مالکیت رو به حریف میده ، راههای نفوذ رو میبنده و رو ضد حمله کار میکنه
اگه  ویدال پنالتیشو گل کرده بود شاید یووه با آرامش بیشتری بازی میکرد واسه همین خیلی به آب و آتیش نزد 

البته نتیجه  بدی نبود به خصوص با این بحران مصدومیت! مطمئنا با بازگشت بازیکنای مصدوم شرایط بهتری پیدا میکنیم
از نظر دفاعی خیلی با صلابت ظاهر شدیم ولی خط حمله مون اصلا برش لازم رو نداره!...نبود مارکیزیو هم در میانه میدان به شدت حس میشد (مانژوکیچ پیرلو رو مارک کرده بود،کاملاسایه به سایه ش حرکت میکرد و اجازه بازیسازی بهش نمیداد)

- نمیدونم چرا حس میکنم یووه میخوره به شانسلونا یا بایرن ...امیدوارم تو ژانویه تیم رو تقویت کنن!
پ.ن: به جرات میتونم بگم تحمل گزارش افتضاح مردک میرزایی خیلی سختتر از دیدن بازی اتلتیکوئه 4076.gif

• juve's fan, Principino, Mohammad-SS و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan

ترسو و بزدل بودیم و نتیجه این کارمون و انشاالله تو اولین دوره حذفی میبینیم ! تموم بازیکنان مصاحبه کردند گفتن که برامون فرقی نداره به چه تیمی میخوریم ! خب این مزخفاتی که همه و بعلاوه مربی تیم هم میگه ! همچین هم تاکید میکنند که هرکی ندونه فکر میکنه ما فاتح پیاپی سه دوره لیگ قهرمانانیم ! یک نگاه به تیم های صدر نشین بندازید به همون پورتو هم بخوریم شانسمون از نصف هم کمتره ! چلسی ، دورتموند ، رئال ، پاریس یا بارسا ، بایرن به هر کدوم از اینا بخوریم حیثیتمون میره ! برای صعود راحت تر به 1/4 دیشب وقت کافی داشتیم ولی ترسو بودیم ! اورا که مثل همیشه بیشعور بود یورنته هم کبریت بی خطر از همون تک موقعیت ها هم استفاده نکرد ! سر اول و هم که همیشه مدافعان اتلیتکو میزدند !

به موراتا بازی داده نشد ! هرچند میشد روی سرعت موراتا و جوونیش حداکثر استفاده رو برد ! بازیکن 20 میلیونی باید روی نیمکت بیشنه ! صعود کردیم ولی این لایق یوونتوس نیست جنگنده باید باشیم باید هر حملمون بو گل بده این روحیه پیروزی باید تو تیم تقویت بشه مگه اتلتیکو چه تیمیه ؟ سیمئونه نفرت انگیز مگه کیه ؟ با 4 5 تا بازیکن تاریخ یوونتوس به سخره گرفتن ! باید حملات پیاپی از دقیقه اول بازی شروع میکردیم ! اما عقب نشستیم اگر بوفون دیشب نبود که لیگ اروپا که سهله با 4 5 گل تحقیر میشدیم یک تنه جلوی یک اتلتیکو وایساد ! حیف این بوفون که تو این یوونتوس داره بازی میکنه ! تیم داغونی داریم قبول کنید تو لیگ قهرمانان به جایی نخواهیم رسید وقتی مهاجم یورنته باشه و دفاع چپ پاتریس اورا داغون !

• juve's fan, moha684 و Georgia از این پست تشکر کرده است

71312052046200342812.jpg

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4003 ارسال

تکلیف بعضیا با خودشون مشخص نیست . شما همتون میگید تیم داغونه و بازیکن نداریم و این حرفا بعد، همتون هم انتظار دارید  مربی هیچ وقت سعی نکنه بازی رو کنترل نکنه و تیم نود دقیقه جلوی هر تیمی  حمله کنه ، خوب این  با حرفای خودتون در تناقضه که . اگه تیم بده دیگه چه انتظاری دارید که ببره؟؟ وچرا بازیکنا رو می کوبید ؟

اگه دارید میگید تیم داغونه پس باید سعی کنه از تیم سوم اسپانیا که هم رئالو متوقف کرده هم بارسا رو امتیاز بگیره ، که دیشب کل کار تیم همین بود .

حالا اگه این قضیه برعکس بود و تیم نود دقیقه حمله میکرد دوباره میومدید میگفتید تیم باید جلوی این اتلتیکو دفاع میکرد و همش تقصیر مربیه .

+ ترسو نبودیم  با برنامه بازی کردیم . اگه غیر از این بازی دیشب بازی می کردیم احتمال باختمون زیاد می شد و حذف میشدیم .

حالا که رفتیم بالا برید خدا رو شکر کنید و به فکر بازی های بعد باشید .

• mory, Principino, pezhman و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

Mohammad-SS

Mohammad-SS

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 857 ارسال

جالبه دوستان میگن آلگری ترسوئه و تو این بازی دنبال یه مساوی بود ، اما میگن دی متئو گزینه ی بهتری از آلگری بود !! از دی متئو ترسو تر فوتبال هنوز به خودش ندیده . 

اصلا درک نمیکنم چرا اینطوری قضاوت میکنید ! فکر میکنم بهتره صبر کنیم جواب هممون رو تو بازی های حذفی بدن . 

• El rey leon, L'Avvocato, Georgia و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

تو میری ، آره میدونم

نمیگم که بمون پیشم !

ولی تا لحظه رفتن ، یه عالم عــاشقت میشـــم !

Arturo Vidal

Arturo Vidal

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 188 ارسال

تو مادرید جلوی اتلتیکو ترسو نبودیم و نتیجه شجاعتمونم دیدیم

دیشب هم میتونستیم نترس باشیم و نتیجش رو هم 5 شنبه شب ها میدیدیم

من متوجه نمیشم

ما اگه میتونیم نایب قهرمان اروپا رو با دو اختلاف ببریم اونوقت چطوره که جلوی پورتو شانسمون از نصف هم کمتره؟؟؟ 

داستان چیه اونوقت :1:

• Principino, pezhman, Mohammad-SS و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

I must be strong , life carries on
and although time might heal the pain , the world won't be the same

Benyamin

Benyamin

Rest In Peace

• اعضا
  • 1378 ارسال

اولا تبریک بابت صعود :53:

فقط مختصر  و مفید بگم که صعود از گروه به عنوان تیم دوم ولو حذف زود هنگام در دور بعد به مراتب از لحاظ شخصیت و اعتماد بنفس و پیشرفت موثر تر هست تا اینکه میرفتیم لیگ اروپا و حتی جزو 4 تاش قرار میگرفتیم.....هنوز هم شانس این رو داریم کمی بزرگتر فکر کنیم و پیش بریم.سوای کیفیت بازیکنا یووه هنوز هم باید با تیم های بزرگ بازی کنه تا اعتماد بنفسش بدست بیاره.هیچ جای تاسفی نیست.وقتی هوادارای ورزشگاه بعد تساوی  و صعود انقدر فهیمانه تیم تشویق میکنند حتما به این درک و شعور رسیدند از تیمشون چقدر انتظار داشته باشند.

بدون تعارف میگم.همین که یووه انقدر تونسته فشار روحی مسابقات تحمل کنه و تو این شرایط سخت تو مسابقات دووم بیاره برا من هوادار کافیه و انتظار دیگه ای ازش ندارم.اختلاف فاحش لیگ ایتالیا رو تو بازی رم و بایرن دیدیم و بدتر از اون تو 2 دوره اخیر جام جهانی.یووه داره بالاتر از هر تیم ایتالیایی پیش میره.بهتره انتظاراتمون فعلا در این مقطع به اندازه ظرفیت تیم باشه....

+ راستی هیچ چی به این اندازه من خوشحال نکرد که سوپر سیو های روبرتو همش بی نتیجه موند و حق به حقدار رسید :3:

• GioVanni Agnelli, juve's fan, Principino و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان

ما اگه میتونیم نایب قهرمان اروپا رو با دو اختلاف ببریم اونوقت چطوره که جلوی پورتو شانسمون از نصف هم کمتره؟؟؟ 

:1:

دقیقا داشتم به همین قضیه فکر میکردم 

• Principino, Mohammad-SS, L'Avvocato و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

<p>36 سال سياه و سفيدغم قفس به كنار . آنچه عقاب را پير ميكند پرواز زاغهاي بي سر و پاست

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21163 ارسال

- نمی تونم بگم تیم ترسویی بودیم هرچند اگه چنین حرفی هم زده بشه میشه حق داد به تیم و آلگری. به این خاطرکه حذف دوباره و مشابه در لیگ قهرمانان یک شکست بزرگ تلقی میشه اونم وقتی که برچسب قهرمان سری آ رو داریم اونم با اقتدار ! ولی حقیقتا من از مدل بازی و صعودی که داشتیم راضی نیستم. مثل تیم هایی بازی کردیم و البته نشون دادیم که برای بار اول به این مسابقات اومدند و براشون صعود حکم قهرمانی داره !!

ضمن اینکه از نظر بازیکن واقعا خیلی داغونیم ! نیمکت که کلا صفره و همون تیم اصلی هم ضعف های زیادی داره. نباید از تیم توقع زیادی داشته باشیم و بهتره با واقعیت کنار بیایم ...

• juve's fan, mory, Principino و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4647 ارسال

کسی که به مبارزه با غول میره اگر نترسه قطعا احمقه.بازی جسورانه توی شرایطی که دیشب داشتیم نه تنها اسمش شجاعت نبود بلکه اوج حماقت میتونست باشه.

ترسی که دیشب داشتیم واقعا ضروری بود، ما با این خط حمله و این وضعیت تاکتیکیش  توان گلزنی به این تیم رو نداشتیم و بازی جسورانه تنها اثری که روی جریان بازی میذاشت این بود که راه رو برای ضد حملات اتلتیکو باز میکرد و اصلا تاثیری روی شانس گلزنی ما ایجاد نمیکرد.من قبل از بازی هم گفتم حمله کردن به این تیم وقتی که قصد حفظ نتیجه رو دارن آب تو هاون کوبیدنه.

شانس صعود به عنوان تیم اول رو باید توی بازی رفت به دست میاوردیم نه اینجا که اوج فشار روحی برامون وجود داشت و هر لحظه احتمال حذف شدنمون میرفت.

به هر حال بهترین نتیجه ای بود که میتونستیم به دست بیاریم و سبک بازیمون هم کاملا منطقی و برای من راضی کننده بود

• GioVanni Agnelli, juve's fan, mory و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

07962666510773579882.jpg

"No color will ever be brighter for me than black and white." - Alessandro Del Piero

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3750 ارسال

تبریک بابت صعود تیم .

متاسفانه بخاطر خستگی بیش از حد بیشتر از یک نیمه از بازی رو نتونستم ببینم ولی خودم رو آماده کرده بودم که در صورت حذف تنها چیزی که به عنوان پست اینجا خدمت دوستان عزیزم میزارم این باشه که - - یوونتوس یک باشگاه متوسط اروپاییه -- همین والسلام .

یک نگاه گذرا به خرید های باشگاه در تابستان خیلی از مسائل رو روشن میکنه همین اتلتیکو با اوردن یکی مثل مانزوکیچ بهترین بازیکن ممکن رو با توجه به سیستم بازی خودش جذب کرد بازیکنی که یکی از بهترین های بایرن بود ولی ما موراتا که نیمکت نشین محض و بی تجربه رئال بود رو با یک مبلغ گزاف گرفتیم ...

حالا خریدهای امثال بارسا و رئال و بایرن و ...بماند .

ما نیاز داریم چند سال متوالی از گروهمون بالا بریم و با تقویت تیم و کسب اعتماد به نفس برای صعود به مراحل بالاتر برنامه ریزی کنیم ولی با تیم فعلی (مدیران - بازیکنان و مربی )تفکر صعود به فینال کاملا رویا پردازانه هست .

این جای امیدواری هست که حداقل در انجام یک بازی محتاطانه و کم ریسک موفق بودیم و از پسش براومدیم (البته با هنرنمایی بوفون عزیز در همون 10 دقیقه اول ) وگرنه با کدام ابزار مثلا میخواهیم با تیمی مثل اتلتیکو بازی رو به جلو کنیم ...

فعلا به نظر میرسه مدیران ما صعود از گروه هدف اصلیشون هست و به دنبال اونها سرمربی و بازیکنان هم همین موضوع رو دنبال می کنند .

به نظر من بهترین بازیکن توز بود که بسیار جسور و پر تحرک بازی کرد و معدود حرکت های خطرناکمون هم از جانب اون رقم خورد .

• GioVanni Agnelli, juve's fan, moha684 و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

ای به رویا سرسپرده با توام ای همه خوبی

راهی کدوم دیاری...

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
هرکی ندونه چکمه ای جماعت میدونه فوروارد های قوی تیمو توی بازی برنده میکنه و دفاع قوی تیمو توی تورنمنت برنده میکنه
تیم دیشب بنظرم خیلی عاقلانه بازی کرد
اصلا دوس نداشتم بی محابا حمله کنیم بخاطر سر گروهی ، اگه میخواستیم سرگروه شیم اون موقع ک از سه بازی اول سه امتیاز گرفتیم اونم تو تورین از مالمو باید فکرشو میکردیم
دیشب موقع سرگروهی نبود
-------
برا قرعه کشی هم حس میکنم ب بارسا یا دورتموند میخوریم
ب شخصه نظرم کاملا شخصیه
یوونتوس هرجور فک میکنم میتونه همه تیما ر ببره
این ی تواناییه بالفعلیه ک باید بالقوه بشه
نمیدونم فعل و قوه رو درست گفتم یا برعکس :|
  • eⁿzº, El rey leon, moha684 و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

______ Never chase a bitch _______

mohammad.mahdi

mohammad.mahdi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 938 ارسال

وقتی به عقب برمی گردم و فکر می کنم که چه چیزهایی باعث موفقیت یووه در این فصل ل ق شده به این میرسم که شاید مهمترین نقطه عطف یووه در این فصل همین بازی بود ...

مثل ترسوها، بزدل ها، ... هر چیزی اسمش رو بقیه می گذارن ... مهم نیست. هر جوری بازی کردیم ولی عاقلانه بود. شاید کمی تلخ بود ولی الان می بینیم که تاکتیک آلگری برای این بازی چقدر موثر بود. آلگری با گرفتن "حداقل" در این بازی ما رو در لیگ قهرمانان نگه داشت و حالا داره ما رو به "حداکثر" می رسونه. عاقلانه و منطقی در عین تلخی ... شاید شبیه به سر کشیدن جام زهر بود ولی الان جام های شیرین تری رو دستمون داره میده ...

نقطه مقابلش رو میشه در حماقت های گروهبان گارسیا دید. در شرایطی مشابه مقابل تیمی ضعیف تر از اتلتیکو یعنی من سیتی بازی کرد در المپیکو ولی آمد بازی هجومی رو در دستور کار قرار داد برای برد ... اما آخرش کله پا شدن و مثل احمق ها از جام کنار رفتن.

جفتمون یه مساوی می خواستیم در یه بازی خونگی برای صعود! :

ما مساوی گرفتیم و همه ما رو مسخره کردن ولی الان در فینال برلین هستیم و شانس 3 گانه داریم!

رمی ها خواستن به ما درس حمله کردن و شجاعت بدن ولی باختن و حذف شدن و در نبردن جام در این فصل 3 گانه کردن :24: :21: :2laugh:

• Bianconero Amore, Orphée, juve's fan و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Pouya

Pouya

گاد خوشحال

• اعضا
  • 1134 ارسال
  • Locationکرج

احسنت. احسنت. عاشق این پست های ارزشی هستم. :nish: 

یادمه اون شب خیلی استرس داشتم. سرمم شلوغ نبود. قبل بازی یه فیلم دیدم که فکر و خیال بیخود نکنم. بعد دیدم یه ذره وقت مونده سمفونی 25 و 40 موتزارت رو گوش دادم رفتم فضا. همیشه دیگه قبل بازی های مهم اینا رو گوش میدم. :1: 

یاد سیو بوفون افتادم. :8: 

• Bianconero Amore, Orphée, alex 4ever و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی