پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

ماسیمیلیانو آلگری - Mad Max

* * * - - 6 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
5471 پاسخ برای این موضوع

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4647 ارسال

یعنی فکر میکنی این از ماتزاری بهتره؟

• Principino, Mohammad-SS, Georgia و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

07962666510773579882.jpg

"No color will ever be brighter for me than black and white." - Alessandro Del Piero

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan

یعنی فکر میکنی این از ماتزاری بهتره؟

آلگری با ماتزاری ، ماتزاری با میهایلویچ ، میهایلویچ با گاسپرینی ، گاسپرینی با اینزاگی ، اینزاگی با پراندلی ، پراندلی با مانچینی ، مانچینی با اسپالتی هیچ تفاوتی نمیکنند !

مربی خوب ایتالیایی کونته ، آنچلوتی ، لیپی ، کاپلو ، تراپاتونی هستند ! مربی بیکار هم وجد نداره که بیاد این یووتتوس قبول بکنه ! هرچند من به ویالی ایمان دارم ! به دشام ایمان دارم که برای یک نیم فصل میاد این یوونتوس قبول میکنه فرانسه برنامه برای صعود نداره خودش میزبان یورو ! ولله ندود فقط تنها دلسوز تیم که اونم اصلا صداش در نمیاد ! امیدوارم بوفون یک شخصیت برجسته تو تیم حرفی بزنه حرکتی بکنه تا این شبه حیوان از یوونتوس اخراج بشه !

• juve's fan, aidin_2010, Mohammad-SS و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

71312052046200342812.jpg

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4647 ارسال

سپهر من میگم اصلا این آدم کل وجودش انرژی منفیه.یکی مثل کونته از لحاظ روحی بازیکنش رو صد در صد آماده ی بازی میکرد ولی این آدم دقیقا قبل از بازی همه ی بازیکنانش رو از لحاظ روانی نابود میکنه و میفرسته تو زمین.

این آدم خودش از لحاظ ظرفیت روحی و روانی توی ضعیف ترین حالت ممکن قرار داره و این ضعفش رو به تیم و بازیکناش هم منتقل میکنه.تمام این اسم هایی که گفتی از این آدم شرایط بهتری دارن.یکی مثل میهایلوویچ وقتی تحت فشار قرار بگیره لینجوری وا نمیده

• juve's fan, aidin_2010, Principino و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

07962666510773579882.jpg

"No color will ever be brighter for me than black and white." - Alessandro Del Piero

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
شعور هرکس از نحوه حرف زدنش مشخص،میشه،طرف تا دهنش باز،میکنه مشخص،کیه و چکارست! 3 سال کونته 2 سال رانیری نیم فصل فرارا نیم فصل زاکرونی 1 سال دلنری به خاطر دارم جدا هیچکدام به بیشعوری آلگری نبودن! همه اتفاقات موجود تو رختکن بازگو میکنه تو کنفرانس به خودمون تیکه میندازه برای حریف ارزش قائل نیست!
سیاست نداره کاریزما نداره شعور شخصیت نداره افتخارات نداره از جنس یوونتوس نیست واقعا ما دلمون به چی این خوش کنیم! همین امروز فرداست که رختکن تیم از دستش دربره و واویلا!
  • aidin_2010, Mohammad-SS, moha684 و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

71312052046200342812.jpg

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

اقای احمق تو کنفرانس مطبوعاتی میگه من نگران نیستم خیلی موقعت ایجاد کردیم ولی بد بازی کردیم :62:

• 3hsan, moha684 و Georgia از این پست تشکر کرده است

capture1_gp2v.jpg

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

یه خورده یواش تر،

هنوز صدریم، تو اینجور مواقع بازی با کپنهاگن و گالا و لاتزیو و رم در جام حذفی رو با کنته بیاد بیارین، کنته همچین مالی هم نبود، 20 امتیاز جلو بودیم کنته ور میداره با بازیکنای اصلی میاد تو بازی که حتی داد آنیلی و تمامی هوادار رو در آورده بود، حتی 2 تا جام حذفی هم اینجوری از دست دادیم، راجب دل پیرو هم تا می تونست علارغم گلزنی تو نیمکت میشوندش و ووچینیچ و جووینکو رو بازی میداد، اینا کافی نیست ؟

حالا بزارین آلگری بیاد رده دوم بعد بیان طرف بکوبین، بعدشم طبق آمار تا همین الان آلگری نسبت به کنته برتری داره

• L'Avvocato, Georgia و Donnie از این پست تشکر کرده است
dme48gukzvs8_t.jpg

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال

اقا همین الگری باشه ! من از بلای ماتزاری میترسم ! همین روزاست که بندازنش بیرون از اینتر !

فرهاد جان باور کن ماتزاری با تمام اشتباهی بودنش از زمان خلقت،نچسب بودنش و بی شخصیت بودنش از این بهتره...بابا این خیلی داغونه...

همون موقعی که تو میلان بود هم تیمش دو زار فوتبال بازی نمی کرد..سال اولی که با میلان قهرمان شد تیمش تو زلاتان خلاصه شده بود همین...

یعنی اگه زلاتان رو ازش می گرفتن هیچ پلنی برای تیمش نداشت که آخرش هم دیدیم با لگد از میلان انداختنش بیرون...اینو با شعاراروپا اروپا آوردن

یووه که تو اونم در آستانه حذفیم...

• moha684, Georgia و ace of glass از این پست تشکر کرده است

aidin_2010

aidin_2010

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 31 ارسال

تعویض واسه دقیقه 90 که وقت تلف کنه ،هر بازی خط هافیک عوض می کنه ،بازیکن چپ پا تو دفاع وسط مایل به راسته . تیم گل می خوره می خنده.

هدف گذاری هم واسه لیگ اروپا اونم از طریق جام حذفی !!!!

امیدوارم 7گام شدنمون فقط تنها امسال باشه.

• moha684, Georgia و ace of glass از این پست تشکر کرده است

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2921 ارسال

این بد بازی کردن ویدال و پوگبا بخش اعظمیش بخاطر نقش مسخره ایه که الگری به توز داده ، توز حتی تا وسط زمین هم عقب میاد ، عملا گند میزنه به بازی ویدال ، تا قبل از این فصل ویدال اکثر توپ های پشت محوطه حریف رو جمع میکرد و جنگندگیش تو اون قسمت از زمین خیلی تو بازی خوبش موثر بود ، ولی حالا عملا با پرسه زدن های توز تو اون منطقه ویدال هم گیج میزنه ! 

الگری گفته یک امتیاز بشتر از تیم دوم ما رو قهرمان میکنه ، نیازی به گرفتن 108 امتیاز نیست ! همین تفکر نشون میده ما اگه هنر کنیم این فصل سوم بشیم !! کافیه مقایسه بشه با تیم فصل پیش که تو هر بازی عین سگ میدویدن تا پیروز بشن ، قهرمانی با شل بازی بدست نمیاد برعکس تفکرات مربی منفعل ما !! 
لعنت به اون تفکری که تیم رو به این روز انداخت !

• juve's fan, aidin_2010, Heypnotism و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

هنوزم تو شبهات اگه ماهُ داری من اون ماهُ دادم به تو یادگاری ...

Mohammad-SS

Mohammad-SS

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 857 ارسال

حالا بزارین آلگری بیاد رده دوم بعد بیان طرف بکوبین، بعدشم طبق آمار تا همین الان آلگری نسبت به کنته برتری داره

اجازه هست با این حرف شما سرمو بکوبم به مانیتور ؟

فصل اول یوونتوس بدون باخت قهرمان شد ، اولین باخت آلگری هفته ی نهم اتفاق افتاده .

از همه ی این ها مهم تر ، یوونتوس کونته هدف داشت . با هدف بازی میکرد . تو این یوونتوس شما هدف میبینید ؟ نه برای حمله کردن برنامه ای داره نه برای دفاع منظم .

حتی زمان فرارا که یوونتوس واقعا فاجعه ای عظیم بود ، به این اندازه احساس تنفر از تیم نداشتم . از این یوونتوس واقعا منتنفرم . زودتر شر کم کن آقای سر مربی . 

• juve's fan, aidin_2010, Principino و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

تو میری ، آره میدونم

نمیگم که بمون پیشم !

ولی تا لحظه رفتن ، یه عالم عــاشقت میشـــم !

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4647 ارسال

^

محمد جان کوتاه بیا.هر چیزی رو که نیازی نیست جواب بدیم برادر من.

-----------------------------------------

من بازی با اتلتیکو حجت رو بر این آقا تمام کردم و گفتم با این آدم به جایی نمیرسیم.

مثل اینکه یه نفر رو با گواهینامه ی پایه ی ب-2 بزاری پشت ایرباس A 380  و بگی این گوی و این میدون.یا علی بگو خودش پرواز میکنه

• juve's fan, Principino, The_God_of_Goalkeepers و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

07962666510773579882.jpg

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan

اندر احوالات ما یوونتوسی ها ! ...

52977793889943816748.jpg

مربی که تفکراتش این باشه که برای قهرمانی نیاز به 108 امتیاز نداریم و یک امتیاز بیشتر از تیم دوم ما رو قهرمان میکنه ، قشنگ مشخصه که به چی فکر میکنه ! تیم 3 سال قهرمان ایتالیا ، قویترین تیم تاریخ یوونتوس و گرفته در آخر هم یا اخراج میشه یا با 3 4 فصل و تموم میکنه ! آلگری از همون اول کارنامش مشخص بود ، از کره مریخ که نیومده ! همه ی ما از همون روزی که این شبه حیوان مربی یوونتوس شد دقیقا این روز و پیش بینی میکردیم ، میلان زلاتان داشت که قهرمان شد و این خودش یک تیم بود از پس یوونتوس کونته بر نیومد تیمش نابودش شد ، خریدهای افتضاح نتایج افتضاح میلان ببینید به کجا رسوند اینقدر افتضاح کار کرد تا اخراجش کردن ! یوونتوس و هوادارانش اینقدر تحمل ندارند که این همه صبر کنند فکر کنم با حذف از لیگ قهرمانان نسخه آلگری پیچیده بشه ! که امیدوارم زودتر به این مهم برسیم !

• aidin_2010, The_God_of_Goalkeepers , Mohammad-SS و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

71312052046200342812.jpg

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان

من تنها در صورتی حاضر به اخراج این هستم  که  دشام  بیاد جاش .  در غیر اینصورت هر کی بیاد بد تره اوضاع

• Mohammad-SS و Georgia از این پست تشکر کرده است

<p>36 سال سياه و سفيدغم قفس به كنار . آنچه عقاب را پير ميكند پرواز زاغهاي بي سر و پاست

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4647 ارسال

پژمان من حاضرم یه چوب خشک رو بزاریم کنار زمین ولی این مصیبت اخراج بشه.

کلمه به کلمه ی صحبت های این آدم در جهت ضعیف کردن تیمشه.کدوم مربیه که انقدر بازیکناش رو ضعیف کنه؟حتی صمد مرفاوی هم انقدر انرژی منفی نداره.

این تیم با یه مربی معمولی که فقط بتونه از لحاظ روانی وضعیت بازیکنا روتوی شرایط عادی نگه داره (انگیزه هم نده اصلا) خیلی راحت قهرمان لیگ میشه.حالا اون آدم هرکسی که میخواد باشه.

• juve's fan, aidin_2010, Principino و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

07962666510773579882.jpg

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4162 ارسال

بابا اگر رانیری بد بود اگر زاکه رونی بد بود اگر فرارا بد نبود حداقل میشد گفت که چون بازیکن نداشتن نتیجه خوب نمیگرفتن

اما این اقا بازیکن هم داره داره نتیجه بد میگیره

یعنی اسفل اسافلین مربیان یووه است.

• The_God_of_Goalkeepers و Camel Blue از این پست تشکر کرده است

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

L'Avvocato

L'Avvocato

هوادارِ یوونتوسِ سابق

• اعضا
  • 1490 ارسال
چرا قصاص قبل از جنایت می کنید؟!! شاید ما با سوپرمکس تونستیم سه گانه ببریم یا شاید هم چهارگانه و پنج گانه و شش گانه(سه گانه‌ی این فصل با سوپرکاپ پارسال که هنوز برگزار نشده بعلاوه‌ی سوپرکاپ سال دیگه و سوپرکاپ اروپا)

In SUPER-MAX we trust

Spoiler

یک مدیر چقدر باید ... باشه تا همچین مصاحبه ای رو نادیده بگیره،همین مصاحبه کافی بود تا آلگری صرف نظر از تواناییهای فنیش بطور اتوماتیک از لیست مربیگری یووه حذف بشه ولی حرمت امامزاده رو که متولیش نگه نداره... 

Spoiler

پ.ن.: هنوز هم امیدوارم سوپرمکس بالاخره توربوشارژرهاش رو روشن کنه و..... ای وای بر من و دل امیدوار من
پ.ن.2: موندم با این سوپر مکس آلرژی

• AAG, juve's fan, Principino و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

.

.

.

.

.

.

.

هجوم( حجوم :frusty:) -راجع به(راجب) - علی‌رغم - حواس - انضباط - زمینه(ضمینه :fp: ) حضور(حظور:frusty:) - مزخرف(مضخرف) - دردِ دل(درد و دل)- توجیه( توجیح ) - دست مریزاد - نصیب - حاضر(حاظر :frusty: ) - کج دار و مریز - لهجه

وگرنه = در غیر این‌صورت

مگه نه = مگه اینطور نیست؟

Pouya

Pouya

گاد خوشحال

• اعضا
  • 1134 ارسال
  • Locationکرج

متاسفانه الگری حداقل و در بدبینانه ترین حالت تا پایان امسال مربی یووه س. و اوضاع همینجوری پیش بره 2 سال:دی

توصیه : صبح که از خواب بیدار میشین علاوه بر جمله "اینجا ایران است"، 3 بار هم تکرار کنین "الگری حداقل 1 سال مربی یووه س". حرص و جوش ها کمتر میشه و ذهن ها آروم تر.:دی

• Principino, The_God_of_Goalkeepers , Mohammad-SS و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

"Sina"

"Sina"

...

• اعضا
  • 980 ارسال

14668314906295370831.jpg

آلگری جون ، قربونت برم بزار یه داستانی رو برات تعریف کنم

وقتی یووه داشت سیزدهمین قهرمانیشو جشن می گرفت هیچ وقت فکر نمی کرد که یه نفر همون موقع تو ایتالیا به دنیا اومده که یه روز نحسی این عدد سیزده رو به یووه می رسونه.

شاید تو برای کالیاری یا حتی میلان انتخاب مناسبی باشی ، ولی اینجا یوونتوسه ، اینو هنوز درک نکردی.

اینجا توجیه ، خندیدن ، بازیکن محوری یا هر آشغالی که تونستی باهاش تو یه تیم دیگه نتیجه بگیری فایده نداره ، یوونتوس سرباز می خواد. کسی که قلبش برا یووه بتپه. کسی که به امید یه مساوی و یه امتیاز اختلاف برای قهرمانی نباشه.

می دونی چیه ، شاید اشکال از تو نیست ، شاید تو بهترین دلقکی بودی که بعضی ها می تونستن برای رسیدن به اهدافشون تو یووه انتخاب کنن. باهات شرط می بندم آنیلی بزرگ حتی زحمت فکر کردن به گزینه ای مثل تو رو به خودش نمی داد.

بفهم اینو ، اینجا یووه س ، اگه تیم به اون چیزی که لایقشه نرسیده باشه ما تا سری بی هم باهاش می ریم. اما تیم تو لیاقت تشویق هم نداره.

جدا از این حرفها مکسی جون بهت تبریک می گم. تا حالا کسی نتونسته تو یه ماه انقدر خودشو نفرت انگیز نشون بده.

اینو بدون من به عنوان یکی از هواداران یوونتوس ، فقط دارم تحملت می کنم.

• juve's fan, Principino, pezhman و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

I Joined Juventus Too Soon

Principino

Principino

Nothing really matters

• اعضا
  • 942 ارسال
  • LocationFar far away

یه خورده یواش تر،

هنوز صدریم، تو اینجور مواقع بازی با کپنهاگن و گالا و لاتزیو و رم در جام حذفی رو با کنته بیاد بیارین، کنته همچین مالی هم نبود، 20 امتیاز جلو بودیم کنته ور میداره با بازیکنای اصلی میاد تو بازی که حتی داد آنیلی و تمامی هوادار رو در آورده بود، حتی 2 تا جام حذفی هم اینجوری از دست دادیم، راجب دل پیرو هم تا می تونست علارغم گلزنی تو نیمکت میشوندش و ووچینیچ و جووینکو رو بازی میداد، اینا کافی نیست ؟

آقا من اصن نمیفهمم شما چی میگی!

ینی نمیفهمم از کی خوشت میاد(فکر کنم فقط آلگری! یا شایدم پادوین)

و نمیتونم بفهمم از کی بدت میاد (البته فکر میکنم همه)

در مورد کونته فقط یه چیز میگم

همین که ما الان با وجود صدرنشین بودن از باخت 1-0 تو زمین جنوا ناراحتیم به خاطر اینه که کونته ما رو به برد عادت داد

وگرنه ما قبل از کونته تبدیل به تیمی شده بودیم که بردن جنوا و امثالهم برامون عادت نبود آرزو بود

جالبیش اینه که شما میگی بزارین آلگری بیاد رده دوم بعد بیاین طرفو بکوبین!!

کونته 3 بار قهرمان شد و تو این مدتی که سرمربیمون بود دوم نیومد ولی شما میکوبیش !

یه بار دیگه هم یاد آوری میکنم کونته فصل اول رو بدون باخت قهرمان شد و فصل سومش هم رکورد امتیاز رو زد

• juve's fan, The_God_of_Goalkeepers , moha684 و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

marchisio_juve_applauso_2017_2018_356x23

And it's killing me when you're away
I wanna leave and I wanna stay
I'm so confused, so hard to choose
Between the pleasure and the pain

Serie A

Serie A

trequartista

• اعضا
  • 1036 ارسال
  • LocationKurdistan

31283768498169392611.jpg

امیدوارم هرچه زودتر این احمقو بندازن بیرون، خدا کنه اون روز نزدیک باشه!
مطمئنا با اومدن هر مربی دیگه‌ ای شرایط بدتر نخواهد شد.

اصلا مهم نيست كی مياد! فقط مکس آلگری بره.... فقط همين!

• juve's fan, aidin_2010, Principino و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

p87322_GMheE6iXQAA1FRQ.jpg

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 1 مهمان و 0 عضو مخفی