پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

ماسیمیلیانو آلگری - Mad Max

* * * - - 6 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
5471 پاسخ برای این موضوع

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4647 ارسال

:fp:  :fp: به آنیلی و ماروتا چه ربطی داره؟!

اینو کی انتخاب کرد؟

مربی ای مثل کونته که از لحاظ کاریزما توی بالاترین حد قرار داشت به هر دلیلی رفت (واسه همین هم باید به مدیرا فحش داد) و اقایون رفتن یکی رو آوردن که از خودش هم میترسه، این آدم به درد تیمی با اینهمه بازیکن بزرگ میخوره؟تفاوت شخصیت مربی سابق و مربی فعلی خیلی بیشتر از اونی هست که بشه همچنان اون جو آرام رو حفظ کرد و بیشترین کارایی رو از بازیکنا گرفت.

پیرلو وسط زمین توپ رو لو میده ولی حتی دو قدم هم برنمیگرده که جلوی ضد حمله رو بگیره.ویدال توی بدترین شرایط آمادگیش به سر میبره آقا جرات نداره بزارتش رو نیمکت (ایضا پیرلو).پوگبا تحت هر شرایطی فیکسه و دقیقه ی 85 وقتی تیم نیاز داره که سریع بازی رو شروع کنه میاد واسه ما حرکت نمایشی رو توپ اجرا میکنه و وقت تلف میکنه اونم جلوی چشم آقای مربی.

آساموا ی فصل قبل رو یادتونه؟ روی تمام توپ ها با تمام توانش میدوید و هر جا لازم بود باشه خودش رو میرسوند، اما همین بازی پریشب چند بار از وسط نیمه جلوتر اومد و واسه نفوذ به دفاع حریف تلاش کرد؟

چرا بازیکن باید اجازه پیدا کنه که توی کمترین فاصله از دروازه ی خودی بازیکن حریف رو دریبل بزنه و بعدش توپ رو لو بده؟یک بار پوگبا اینکار رو کرد و دقیقا پشت محوطه توپ لو داد و بعدش هم آساموا دوباره این حرکت رو تکرار کرد.

تفاوت شخصیت کونته و آلگری انقدر زیاده که بازیکنا بعد رفتن کونته یه نفس راحت کشیدن و الان دیگه هرکی توی زمین واسه خودش بازی میکنه و حرف آقا رو به اونجاشون هم حساب نمیکنن.

اسم این آدم رو میشنوم همینجوری فحش و بد و بیراه میاد روی زبونم.واقعا از فرط عصبانیت نمیتونم خودمو کنترل کنم.

این تیم حتی اگه دو هفته از تمرینات پیش فصل رو بدون سرمربی سپری میکرد و بعدش فقط و فقط یه مربی شجاع و نترس و کاریزماتیک رو بدون در نظر گرفتن سطح فنیش انتخاب میکردن بهتر از این بود که سکان هدایت بهترین تیم ایتالیا رو بدن به مربی اخراجی تیم میانه جدولی

• The_God_of_Goalkeepers , Mohammad-SS, Heypnotism و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

07962666510773579882.jpg

"No color will ever be brighter for me than black and white." - Alessandro Del Piero

alex 4ever

alex 4ever

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 362 ارسال

اینو کی انتخاب کرد؟

مربی ای مثل کونته که از لحاظ کاریزما توی بالاترین حد قرار داشت به هر دلیلی رفت (واسه همین هم باید به مدیرا فحش داد) و اقایون رفتن یکی رو آوردن که از خودش هم میترسه، این آدم به درد تیمی با اینهمه بازیکن بزرگ میخوره؟تفاوت شخصیت مربی سابق و مربی فعلی خیلی بیشتر از اونی هست که بشه همچنان اون جو آرام رو حفظ کرد و بیشترین کارایی رو از بازیکنا گرفت.

پیرلو وسط زمین توپ رو لو میده ولی حتی دو قدم هم برنمیگرده که جلوی ضد حمله رو بگیره.ویدال توی بدترین شرایط آمادگیش به سر میبره آقا جرات نداره بزارتش رو نیمکت (ایضا پیرلو).پوگبا تحت هر شرایطی فیکسه و دقیقه ی 85 وقتی تیم نیاز داره که سریع بازی رو شروع کنه میاد واسه ما حرکت نمایشی رو توپ اجرا میکنه و وقت تلف میکنه اونم جلوی چشم آقای مربی.

آساموا ی فصل قبل رو یادتونه؟ روی تمام توپ ها با تمام توانش میدوید و هر جا لازم بود باشه خودش رو میرسوند، اما همین بازی پریشب چند بار از وسط نیمه جلوتر اومد و واسه نفوذ به دفاع حریف تلاش کرد؟

چرا بازیکن باید اجازه پیدا کنه که توی کمترین فاصله از دروازه ی خودی بازیکن حریف رو دریبل بزنه و بعدش توپ رو لو بده؟یک بار پوگبا اینکار رو کرد و دقیقا پشت محوطه توپ لو داد و بعدش هم آساموا دوباره این حرکت رو تکرار کرد.

تفاوت شخصیت کونته و آلگری انقدر زیاده که بازیکنا بعد رفتن کونته یه نفس راحت کشیدن و الان دیگه هرکی توی زمین واسه خودش بازی میکنه و حرف آقا رو به اونجاشون هم حساب نمیکنن.

اسم این آدم رو میشنوم همینجوری فحش و بد و بیراه میاد روی زبونم.واقعا از فرط عصبانیت نمیتونم خودمو کنترل کنم.

این تیم حتی اگه دو هفته از تمرینات پیش فصل رو بدون سرمربی سپری میکرد و بعدش فقط و فقط یه مربی شجاع و نترس و کاریزماتیک رو بدون در نظر گرفتن سطح فنیش انتخاب میکردن بهتر از این بود که سکان هدایت بهترین تیم ایتالیا رو بدن به مربی اخراجی تیم میانه جدولی

خب من اولش شما رو به آرامش و چند نفس عمیق دعوت میکنم، چرا اینقدر عصبانیت؟! تو این چندوقتی که پستات رو میخونم تا این حد عصبانی ندیده بودمت! نری کار بدی دست خودت و الگری!!

راجع به رفتن کونته که من چندوقت پیش هم پیشنهاد دادم فرصت بحثش رو فراهم کنید فک میکنم بحث جالبی بشه و دوطرف ماجرا دیدگاهاشون به هم نزدیکتر! ولی موردی که هست اشاره مدام به انتخاب بد مدیران یووه س. خب تو اون مقطع فصل یا حتی چند هفته بعدش کدوم مربی بزرگی (نسبت به کونته) دردسترس بود که مدیران ما برای جذبش اقدام نکردن؟ این یه طرف بحث.

نکته بعدی در مورد توپ لودادنای پیرلو. پیرلو خیلی وقته اون بازیکن سابق نیست و هرازچندگاهی یه بازی خوبی میکنه و دوباره محو میشه. این حقیقتیه که باید قبولش کرد. درسته همین فصل پیش با چندتا ضربه آزاد نجاتمون داد ولی تو همون بازیا هم دیگه خبری از خلاقیت دوفصل قبل و مخصوصا سال اولش نبود. پیرلو دیگه به نظر من اشباع شده و خب بهش حق هم میدم چون جامی نمونده که به اندازه کافی نبرده باشه و انگیزه ای هم نداره که خودشو بخواد برای بار چندم ثابت کنه. بله! پیرلو رو نباید بازی میداد و به نظر من الگری در این مورد اشتباه فجیعی کرد. منتها این اشتباه فقط منحصر به الگری نیست و کونته هم از یه مقطعی در فصل گذشته شروع کرد به فیکس بازی دادن این سه نفر و اصلا هم براش مهم نبود که پوگبا رو اوج نیست و مارکیزیو باید بازی کنه یا پیرلو به وضوح افت کرده و بهتره نیمکت نشین بشه یا ویدال مصدوم شده و زانوش عمل شه بهتر از اینه که با یک پا(!!) بازی کنه. به نظر من هر دونفر اشتباه کردن و امیدوارم الگری که الان نقد و دم دسته دیگه این اشتباه رو نکنه و اونی رو که واقعا شایسته س بازی بده. ویدال هم دیشب به نسبت بازیای قبلیش بهتر بود نمیدونم چرا از دستش عصبانی هستید؟ بی خیالی ذاتی پوگبا و اشتباهات دفاعی آساموا رو هم پای الگری مینویسید؟!

چرا کسی نمیاد از الگری بخاطر بازی دادن به موراتا دفاع کنه؟ بازی دادن به موراتا عاقلانه بود؟ این تعویض بازیکن تصمیم درستی بود یا خیر؟ به نظرتون اگر کونته بود حاضر میشد به یه بازیکن 21 ساله تو بازی به این حساسی بازی بده؟ من از نتیجه دیشب دفاع نمیکنم! ما دیشب باید میبردیم چون واقعا المپیا در حد یووه نبود، حتی تو نیمه اول! ولی باختیم و برای انتقاد الگری رو هم در کنار تمامی بازیکنان قرار میدم. فک کنم اتفاق جدیدی بود که بعد از نتیجه ضعیف مربی تیم اعتراف به اشتباهاتش میکنه! من احساس میکنم، احساس میکنم که بیشتر از اینکه منتظر موفقیت الگری باشیم انتظار سقوطشو میکشیم. امیدوارم این حس درستی نباشه چون در غیر این صورت واقعا بحث کردن در مورد الگری سخت میشه!

• AAG, 3hsan, mohammad.mahdi و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

L'Avvocato

L'Avvocato

هوادارِ یوونتوسِ سابق

• اعضا
  • 1490 ارسال

کنته هم اومده بودش دوره بحران داشت... مساوی های پشت سر هم فصل اول مربیگریش یادتونه...؟؟؟؟

الان تا اخر فصل هیچ پیش داوری نمیشه کرد...

میشه قبول کرد که هنوز برای داوری آلگری زوده ولی آخر فصل هم قطعاً دیر خواهد بود. الان در آستانه‌ی ناکامی در یکی از سه رقابت پیش رو هستیم، جام حذفی رو هم که هیچوقت جدی نگرفتیم، امسال هم که رُم توی سری آ ممکنه دردسرساز بشه برامون. با این اوصاف از کارنامه‌ی آخر فصل آلگری چه انتظاری دارید؟

از بین حرفهای شما که طبق گفته‌ی خودتون عصبانیت هم نقش زیادی درشون داشته این یکی رو میشه به عنوان واقعیت پذیرفت با این تفاوت که من دوست دارم برای جلوگیری از سوءتفاهم بجای کلمه‌ی "شخصیت" که شما استفاده کردید از "نحوه‌ی مدیریت" استفاده کنم.

من احساس میکنم، احساس میکنم که بیشتر از اینکه منتظر موفقیت الگری باشیم انتظار سقوطشو میکشیم. امیدوارم این حس درستی نباشه چون در غیر این صورت واقعا بحث کردن در مورد الگری سخت میشه!

دوست دارم و البته کمی هم امیدوارم این فارست گامپ[آلگری] بالاخره یه جا از قید و بندهاش رها بشه و شروع کنه به دویدن، امیدوارم اون موقع دیگه دیر نشده باشه.

• AAG, The_God_of_Goalkeepers , alex 4ever و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

.

.

.

.

.

.

.

هجوم( حجوم :frusty:) -راجع به(راجب) - علی‌رغم - حواس - انضباط - زمینه(ضمینه :fp: ) حضور(حظور:frusty:) - مزخرف(مضخرف) - دردِ دل(درد و دل)- توجیه( توجیح ) - دست مریزاد - نصیب - حاضر(حاظر :frusty: ) - کج دار و مریز - لهجه

وگرنه = در غیر این‌صورت

مگه نه = مگه اینطور نیست؟

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3772 ارسال

من تمام ناراحتیم این هست که اگر آلگری دارای تز و ایده هایی مخصوص به خودش هست چرا جسارت انجامش رو نداره ...

آخه با تاکتیک عرضی  2-5-3 چطوری میخوایم از عمق حریف استفاده کنیم ... وقتی اعتقادی به بازی در عرض و استفاده از کناره های زمین نداریم (چیزی که تابحال در تیم مشهود بوده ) برای چی با یک چیدمان متکی بر بازی از کناره ها از همون ابتدای بازی با یک ترکیب و تاکتیک غلط وارد زمین میشیم که بدنبال اون هم فرصت رو از دست بدیم هم تعویض ها رو بسوزونیم .

ما در زمان کونته از 2-5-3 استفاده میکردیم و توجیهمون برای اینکار استفاده از عرض زمین برای نفوذ به محوطه جریمه حریف بود و امثال لیخ اشتاینر و آساموا اینقدر زمین رو بالا پایین میکردن که 20 دقیقه آخر میبریدن و حداقل این تاکتیک رو در حدود 60 تا 70 درصد بدرستی پیاده میکردیم و در همین حدود هم نتیجه می گرفتیم ولی الان این دو بازیکن سردرگم و بی برنامه تنها در زمین حضور فیزیکی دارند و انگار با دو نفر کمتر داریم وارد مسابقه میشیم چون اصلا نمی خوایم توپ رو ببریم به گوشه ها و فقط یک ترافیکی ایجاد کردیم در میانه زمین ...

بعدش توز باید بیاد عقب توپ رو برداره ببره جلو و نقش رابط بین هافبک و حمله رو داشته باشه بدون توجه به اینکه اون جلو ما تنها و تنها یک مهاجم داریم که براحتی با یارگیری مدافعین حریف از کار میافته و کل زحمات اون جلو بر باد میره با علم به اینکه توز بازیکن دارای تکنیکی نیست .

من و شمای هوادار و تماشاگر متوجه شدیم که ویدال و پیرلو آماده نیستند یعنی آلگری متوجه نشده ...یا نمیخواد جراتی از خودش نشون بده و اینها رو نیمکت نشین کنه .

فصل پیش هم اشاره کردم و الان هم میگم با همین نفرات براحتی میتونیم 1-3-2-4 یا 2-4-4 بازی کنیم و حداقل همون 70 درصد کارایی 2-5-3 رو درونش داشته باشیم .

پوگبا با توجه به تکنیک خوبش و شوتزن بودنش باید نقش توز به عنوان رابط  رو داشته باشه تا ما اون جلو اینقدر کم تعداد نباشیم به عنوان وینگر هم لیخ - جووینکو - کومان - آساموا - رومولو - په په-اورا و حتی پریرا میتونن بازی کنند .

این تیم برای اعتماد بنفس پیدا کردن در اروپا باید خودش کاری بکنه چون به هیچ عنوان مدیران روی این تیم سرمایه گذاری نخواهند کرد پس آقای آلگری نشون بده چند مرده حلاجی ...

• AAG, The_God_of_Goalkeepers , Mohammad-SS و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

ای به رویا سرسپرده با توام ای همه خوبی

راهی کدوم دیاری...

3hsan

3hsan

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 145 ارسال
  • Locationتهران

میشه قبول کرد که هنوز برای داوری آلگری زوده ولی آخر فصل هم قطعاً دیر خواهد بود. الان در آستانه‌ی ناکامی در یکی از سه رقابت پیش رو هستیم، جام حذفی رو هم که هیچوقت جدی نگرفتیم، امسال هم که رُم توی سری آ ممکنه دردسرساز بشه برامون. با این اوصاف از کارنامه‌ی آخر فصل آلگری چه انتظاری دارید؟

از بین حرفهای شما که طبق گفته‌ی خودتون عصبانیت هم نقش زیادی درشون داشته این یکی رو میشه به عنوان واقعیت پذیرفت با این تفاوت که من دوست دارم برای جلوگیری از سوءتفاهم بجای کلمه‌ی "شخصیت" که شما استفاده کردید از "نحوه‌ی مدیریت" استفاده کنم.

دوست دارم و البته کمی هم امیدوارم این فارست گامپ[آلگری] بالاخره یه جا از قید و بندهاش رها بشه و شروع کنه به دویدن، امیدوارم اون موقع دیگه دیر نشده باشه.

ببین اینکه میگی در آستانه حذف از چمپیونز لیگ هستیم هنوز که اتفاق نیفتاده همون قدر که شانس برای صعود داریم شانس حذف شدن هم داریم...

بعدشم تو این سه فصل یووه کی تو چمپیونز لیگ موفق عمل کرده ؟؟؟ فقط یه بار تا یک چهارم رفتیم که اونم خوردیم به بایرن قهرمان...

انتظارم از آلگری قهرمانی سری آ هستش...

بعدشم معیار آماری آلگری با کنته رو باید تو سری A دیدش نه تو CL 

من اینجا برای دفاع از آلگری نیومدم اما اینو میدونم که هم تقصیرات رو نبابد گردن مربی انداخت...

اونچه که من رو امیدوار کرده اعتماد کردنش به بازیکنای جوون هست... کنته اصلا به جوونها اعتقادی نداشت...

با این حال من امید دارم یووه تو CL تا یک چهارم بالا بیادش...

آلگری خودش رو باید در وهله اول به مدیریت و بعد به هواداران ثابت کنه...

تو نحوه مدیریت تیم باهات موافقم... اون مدیریت قوی کنته رو نداره... 

خلاصه یووه به کنته فرصت داد برای رشد کردن این فرصت هم در اختیار آلگری قرار گرفته که مطمئنم به راحتی از دست نمیده... 

دیگه بدتر از رانیری نیست که...

• L'Avvocato, Georgia و ace of glass از این پست تشکر کرده است

08244240616108513691.jpg

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4647 ارسال

اونچه که من رو امیدوار کرده اعتماد کردنش به بازیکنای جوون هست

کدوم بازیکن جوون؟

• Principino و Georgia از این پست تشکر کرده است

07962666510773579882.jpg

"No color will ever be brighter for me than black and white." - Alessandro Del Piero

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2840 ارسال
من فعلانه از الگری تعریف میکنم و نه انتقاد هر چند ما تو این بازی خوب نبودیم ولی استفاده کردن از موراتا بجای یورنته بنظرم اتفاق خوبی بود که میتونست بیفته و مربی ازین به بعد باید تفکرات خودش رو پیاده کنه تو این بازی ما داشتیم با سبک تیم کنته بازی میکردیم اما نه با نظمی که اون موقع داشتیم ومربی هم نمیخواست به اون سیستم دست بزنه تنها مشکل این بود که دیگه تو اون سیستم جواب نمیده هر چند قبلا هم جواب نداده بود با تغییر مهاجم میشه امید داشت که الگری تغییرات تاکتیک وسیستم رو هم کم کم انجام بده فقط امیدوارم زودتر اینکارو بکنه که ما حسرت نخوریم براحتی میشه سیستم 4-3-3 یا 4-2-3-1 رو پیاده کرد بشرط اینکه مربی جسارت داشته باشه ونگران این نباشه که چی قراره بشه چون ما بازیکنهایی داریم که میتونن تو این سیستمها بازی کنن تنها خطری که باید بکنه اینه که مثلا بازیکنی مثل پیرلو رو بذاره رو نیمکت ولی اگر نمیخواد اینکار رو بکنه ودوست داره که با سیستم مربی قبلی ادامه بده که اصلا اینطور نیست بنظرم بیشتر به بن بست میخوره چون تو اون سیستم کنته با فریاد بازیکنها رو بکار میکشید و نظم تیمی تا دقیقه ی اخر حفظ میشد بنظر میرسه الگری فعلا تو برزخ گیر کرده ولی باید از یجایی شروع کرد امیدوارم هرگز دیگه سیستم 3-5-2 رو نبینم و تیم چند بازی ناهماهنگ با سیستم جدید باشن بهتره تا با این بی نظمی وسردرگمی بخوایم ادامه بدیم
  • mory, 3hsan و Georgia از این پست تشکر کرده است

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال

کدوم بازیکن جوون؟

چندتا مثال برات بزنم :1:

پیرلو به جای مارکیزیو

اورا به جای اساموا

یورنته به جای موراتا

این همه بازیکن جوون بالای 30 سال :nish:

• Principino, Mohammad-SS, moha684 و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

3hsan

3hsan

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 145 ارسال
  • Locationتهران

کدوم بازیکن جوون؟

چندتا مثال برات بزنم :1:

پیرلو به جای مارکیزیو

اورا به جای اساموا

یورنته به جای موراتا

این همه بازیکن جوون بالای 30 سال :nish:

موراتا و کومان یکم دیگه صبر داشته باشید تا مارونه هم بیادش...

اگه کنته بودش این کومان رو قرض داده بودن رفته بودش قاطی باقالیا...

• Georgia از این پست تشکر کرده است

08244240616108513691.jpg

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4647 ارسال

موراتا 20 میلیون براش هزینه نشد که بیاد بشه نیمکت نشین محض.کومن هم جز بازی اول دیگه فرصت درست و حسابی بهش داده نشد.

آلگری اگر توی فرصت نقل و انتقالات بجای اینکه منتظر فالکائو بشینه یکی از همین جوونای تحت مالکیت یووه رو از مدیرا تقاضا میکرد میشد اسمش رو مربی جوونگرا دونست رگرنه هر مربی ای جای آلگری بود کومن و موراتا خیلی بیشتر از اینها فرصت برای بازی پیدا میکردن.

توی میلان هم چون بازیکن درست و حسابی نداشت مجبور بود به جوونا میدون بده.

• Juventus FC, Principino, The_God_of_Goalkeepers و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

07962666510773579882.jpg

alex 4ever

alex 4ever

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 362 ارسال

توی میلان هم چون بازیکن درست و حسابی نداشت مجبور بود به جوونا میدون بده.

دقیقا مشکلیه که مربیان ایتالیایی دارن. همش ترس از نتیجه بد، همش افکار منفی. برخلاف سلف قبلیشون، این نسل جدید انگار با واژه ای به نام ریسک آشنایی ندارن و براشون جا نیفتاده برای موفقیت گاهی اوقات لازمه ریسک کرد، قمار کرد! البته که احتمال شکست هست ولی به ارزش بردش صددرصد می ارزه. منتها به نظرم در این قضیه مربیان مقصر تنها نیستن و انتظارات مدیران هم روی این تفکرشون تأثیرگذاره. من از این مربیای جدیدی که اومدن فقط تا حدودی اینزاگی رو مستثنی میدونم اونم بخاطر فوتبال سریع و ریسکی که انجام میده (البته به جز بازی یووه). همین الان اگر میهایلوویچ بازیکن مسنی هم سطح گابیادینی داشته باشه بعید نیست گابا نیمکت نشین بشه. یا پارسال که تورینو واقعا مهاجم نوک نداشت و مجبور بود به ایموبیله بازی بده. البته به نظر من الگری در زمینه میدون دادن به جوونا کمی شجاع تر از کونته س. بازیکن 18 ساله رو در اولین بازی فصل به عنوان تک مهاجم تیم مدافع قهرمانی بازی دادن، باید قبول کرد کونته هیچ موقع این کار رو نمیکرد! 

امثال الگری و کونته و حتی پراندلی فعلی به جای اینکه به فکر پیروزی باشن با تفکر تساوی تیم رو به زمین میفرستن. فکر کنم ما تنها تیم لیگ قهرمانانیم که در ترکیب 11 نفره مون فقط دو عنصر تهاجمی داریم!! خب این مسأله خودش نشون دهنده طرز فکر این مربیاست، طرز فکری که فقط به درد سری آ میخوره و تو اروپا به جایی نمیرسه! حتی اگر تیمت زلاتان و تیاگو سیلوا یا ویدال و پوگبا و توز رو داشته باشه... باید روحیه ریسک پذیری در این تیم تقویت بشه اگر میخوایم تو اروپا هم حرفی برای گفتن داشته باشیم.

• mory, 3hsan, moha684 و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

AAG

AAG

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 301 ارسال
  • Locationتهران

یه مقایسه آماری از 7 هفته ابتدایی 3 فصل کنته و 1 فصل آلگری

آمار خیلی جزئیه ... * 

فصل 12-2011 WWDDWDD

60768415738493110246.jpg

==================================================

فصل 13-2012 WWWWDWW

61257770747218698452.jpg

=====================================================

فصل 14-2013 WWDWWWW

36896038468922391015.jpg

==================================================

فصل 15-2014 WWWWWWD

77617022352118997720.jpg

اول حرف اینو بگم که نه طرف کنته هستم نه آلگری و نه مدیریت  :3:  

تو شرایط فعلی هر کس به سهم خودش مقصره (البته بنظرم فعلا که شرایط بحرانی نیس)

آلگری شروع فصلش با یووه بدون شک بهترین شروع تو سری آ بوده (با 5 بازی ابتدایی بدون گل خورده)

من خودم از 10 تا بازی تیم تو این فصل فقط 4 تاشو دیدم بقیه رو خلاصه ، برا همین خیلی نمیتونم درباره نحوه بازی تیم نظر خاصی بدم ولی حداقل از دید آماری بخوام نگاه کنم تیم آلگری تو سری آ چیزی کم نداشته و فعلا خوب نتیجه گرفته.

خیلی زوده بخوایم درباره آلگری نظری بدیم چون هنوز اون تاکتیک ها و سیستم مد نظر خودشو تو تیم پیاده نکرده (تو میلان هیچ وقت با این سیستم سر و کار نداشته، برا همین فعلا عیار کارش مشخص نمیشه) .... اوایل شروع فصل گفتم عاقلانه تصمیم گرفته که به سیستم تیم دست نزده و بعد بخواد به مرور زمان افکار خودشو به تیم وارد کنه. تو همین 10 تا بازی این فصل تو بعضی دقایق شده که سیستم تیمو عوض کرده و بعضا تیم راحتر بازی کرده .....

تو این چند بازی مشخص شده که تو 2-5-3 مرکز گرا بازی میکنه، خب به نظرتون همینکه داره از این شیوه بجای استفاده از عرض استفاده میکنه نشونه این نیست که داره کم کم نوع بازی تیمو عوض میکنه ؟ . خیلیامون عجله داریم زودتر از دست این 2-5-3 خلاص شیم ولی اینم در نظر داشته باشیم که این کار باید به مرور انجام شه تا تیم لطمه نخوره.

برای تغییر سیستم خیلی به نحوه بازی تیمای آلگری آشنا نیستم ، ولی با همین چند تا بازی که دیدم بعید میدونم آلگری تمایلی به استفاده از گوشه های زمین به کمک وینگر باشه برا همین نظر خودم اینه که سیستم بازی به تدریج به 2-1-3-4 تغییر میکنه .... 

جدای از بحث فنی ،  کلی فشار از طرف خود هوادارا، حریفا، جنجال داوری، نتیجه نگرفتن تیم تو اروپا ، خلاص شدن از شر 2-5-3 ، آماده نیودن یه سری از بازیکنای کلیدی، مصدومیت و .... رو تیم و علی الخصوص شخص آلگریه. این توقعات و فشارا شاید اگه فصل با خود کنته شروع و ادامه پیدا میکرد تاثیری خاصی نمیذاشت ، ولی با این شرایط اگه الگری (که از نظر فنی مربی بدی نمیدونمش) نتیجه مطلوبی نگیره مقصر نمیدونمش. 

آلگری خوب یا بد ، با این بازیکنا تکلیف تو سری آ مشخصه، اگه هنوزم بتونه بازیکنا رو تهییج کنه مشکلی برا قهرمانی دوباره نیس ولی تو اروپا کاری که کنته با 2 فصل حضورش نکرد رو نمیشه توقع داشت آلگری بعد 3 بازی برامون انجام بده.

بحث دیگه در مورد تقویت تیم تو تابستونه که اگه میخواستیم تو اروپا (با در نظر گرفتن نتایج فصل قبل) نتیجه خوبی بگیریم و خودمونو تو بین 4 تیم یا 8 تیم ببینیم به نظرم مدیریت فقط نیمکتو تقویت کرد، هیچ حرکتی برا تقویت تیم اصلی انجام نداد، برای خط حمله که کلا نابود کرد! ووچینیچ و ماتری و کوا رفتن فقط کومان و موراتا اومدن، سابقه هم نشون داده که تو این چند سال توجهی به جوونا نداشتیم. پس خرید موراتا (اونم به این شکل) و کومان هیچ کمکی به آلگری تو اروپا نمیکنن.

از طرفی هم در انتخاب آلگری بخوایم مدیرا رو مقصر بدونیم که بازم خیلی منطقی نیس، چون تو اون مقطع (البته اگه اگه کنته قبل از ج ج تصمیم قطعیشو به مدیرا نگفته بوده) تو اون فرصت کم گزینه خوبی تو دسترس نبوده. تو بین گزینه ها، مانچینی که تکلیفش مشخصه تو این چند سال نشون داده فقط پایه تیم رو میسازه موقع نتیجه گیری کار خاصی ازش بر نمیاد (درگیری با توز و بازیکنای دیگه به کنار). پراندلی هم که چه تو ایتالیا چه تو فیورنتینا و چه الانش تو گالا مربی صددرصدی نبوده، اسپالتی هم همینطور. مربی شاخص دیگه ای هم تو اون مقطع نبود که بخوایم روش مانور بدیم. البته منظور این نیس که آلگری برتر از ایناس، میخوام بگم اگه همینا هم میومدن فرق انچنانی نمیکرد.

به هر حال امیدوارم آلگری بهترین نتایج رو بگیره

برا یووه مربی غیر ایتالیایی رو نمیتونم متصور شم، اگه الگری هم نتیجه نگیره .....

================================

هم زیاد شد هم پراکنده  :fp: 

* سایتی که این اطلاعات ازش گرفتم از فصل 14-2013 آمار جامع تری گذاشته بود.

• The_God_of_Goalkeepers , 3hsan, sia10 و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

نمیدونم چرا اینقدر حساسم روی زیاد حرف زدنش

خیلی وارد جزئیات میشه . به نظرم باید بیشتر کلی بگه .

کسی جز تو چون تو برای زمان بزنگاه نیست

wk2z_20687957708504295777_thumb.jpg

تو به شکلی عجیب و غریبانه در مسلخ من یاوری

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

الگری بهانه اوردنشو شروع کرده و از صحبت هاش کاملا معلومه.......خدا بهمون رحم کنه

• juve's fan و Georgia از این پست تشکر کرده است

capture1_gp2v.jpg

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال
ماسیمیلیانو آقاگری
:1:
  • mory, Georgia و ace of glass از این پست تشکر کرده است

Heypnotism

Heypnotism

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 152 ارسال

نه کارش درسته خدایی 3 فصل قهرمانه لیگ رو 2 ماهه نابود کرد پیشبینیم تا نیم فصل بود

• Principino, moha684, L'Avvocato و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

احمق داره تو تفکرات کنته دس کاری میکنه....توی نادون چی حالیته؟؟؟ دشام کجایی الکس بیا همینن الان مربی تیم شو....کنته غلط کردیم برگرد :946060600768130572:

پوگبا و سبا دارن حروم میشن تو این تیم

capture1_gp2v.jpg

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4004 ارسال

خداوکیلی آلسیو و کاررا سگ شرف داشتند به این .

• mory, Mohammad-SS, eⁿzº و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4647 ارسال

چی میشد شب بخوابیم و فردا صبح پاشیم ببینیم اینو اخراج کردن؟

آقای آنیلی داره دیر میشه.رم بره صدر جدول دیگه نمیشه کشوندش پایین.المپیاکوس رو نتونیم ببریم حذف میشیم.اون صبر مسخره ات رو بزار کنار.الان وقت صبر کردن نیست

هر کسی رو میخوای بیاری بیار فقط این آدم حقیر و ضعیف و از این تیم بزرگ پرت کن بیرون.

• juve's fan, aidin_2010, Principino و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

07962666510773579882.jpg

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2921 ارسال

اقا همین الگری باشه ! من از بلای ماتزاری میترسم ! همین روزاست که بندازنش بیرون از اینتر !

• juve's fan, aidin_2010, Principino و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

هنوزم تو شبهات اگه ماهُ داری من اون ماهُ دادم به تو یادگاری ...

2 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 2 مهمان و 0 عضو مخفی