پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

ماسیمیلیانو آلگری - Mad Max

* * * - - 6 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
5440 پاسخ برای این موضوع

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
جواب پست یکی از پست های بالا
حرف بعضیا اصلا واسم قابل قبول نیست
لازم نیست واسه اثبات حرفتون از در و دیوار استدلال کنید !

یادمه اوایل فصل هرکس تک به تک خراب میکرد یا دروازه خالی میزد بیرون میگفتین این مشکل مربیه ک بازیکن از نظر روحی روانی امادگی و اعتماد به نفس نداره الگری مقصره
حالا ک موقع دفاع های جانانه و قشنگتون از کنته شد ، بیرون زدنهای ووچینیچ و ماتری شد بدشانسی؟؟؟
چرا حرفتون دوتاست؟؟

کاری با مرحله حذفی ندارم
ولی حذف توی مرحله گروهی به هیچ وجه اتفاقی نیست !! چون 6 بازیه که 3 تاش توی خونه است
ی بازیش اتفاق بیفته ، دو بازیش اتفاق بیفته اون 12 امتیاز از 4 بازی دیگه چی؟
نداشتن یک موقعیت گل جلوی تیم ده نفره تو زمین خودمون توی نیمه نهایی یورو لیگ اتفاقی نیست!!

بازی با استاتبول رو هممون دیدیم چقد شرایط بد و ناجوان مردانه بود اون 5 بازی دیگه چی؟

لابد مورینیو هم 2010 با خوش شانسی بارسلونا و بایرن و.. رو کنار زد

کنته رو دوست دارید آمار های فوق العادش رو دوست داریم غیرتشو دوست داریم همه چیزشو دوست داریم آره
ولی اغراق نکنید دیگه !
ما توی چه مسیر درستی توی اروپا بودیم پارسال؟ کیه ک دفاع داره؟؟ صد رحمت به فردوسی والا من باور میکردم رستم گرز 400 کیلیویی داشته ولی مبالغه های اساتید دیگه زو دست فردوسیه یجوری تعریف میکنن از کنته ادم فکر میکنه خدا آسمون رو باز کرده دون انتونیو رو گذاشته وسط وینوو و رفته

پ.ن : موضع من نسبت به کنته کاملا مشخص بوده و هست و همه جا براش احترام قایل بودم و قدردان.. جایی نیست پیدا کنید ذره ای بی احترامی من به ایشون ولی هر چیزی حدی داره ی سریا دارن اون طرف بوم تک چرخ میزنن
  • J U V E N T I N I, Orphée, mory و 17 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

______ Never chase a bitch _______

30aMak

30aMak

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 714 ارسال

زیاد هم مطمئن نباش تو ل.ق لحظه ها سرنوشت رو رقم میزنن شانش حذف ارسنال هم کم بود در کل گفتم که این احتمال رو در نظر بگیرید.

شاید این نتایج بری شما کافی باشه ولی قطعا برای من کافی نیست و حذف تو این مرحله جلوی موناکو قطعا نمیتونه منو راضی کنه و در این صورت فقط و فقط مربی پاسخگو باید باشه حالا ایشاالله که صعود میکنیم تا ببینیم جلوی امثال بایرن بارسا مکس چیکار میکنه  :1:

چی شما رو راضی می کنه؟!! حتما نمیخوای بگی باید قهرمان cl بشیم ولی من این انتظار داشتم تو لیگ دوم اروپا اونم زمانیکه فینال تو تورین بود حداقل به فینال می رسیدم

پیروزی جلو دورتموند اونم تو وستفالن با 3 گل پیروزی مقابل فیورنتیا تو ادمیفرانکی با 3 گل  سیستم چرخشی الگری که همه بازیکنا حتی سکونشینا هم دارن بازی می کنن تازه زمانیکه بارزاگلی نیم فصل کامل مصدوم بود اساموا مصدومه استفاده از بازیکنای جوون مثل موراتا :6:

• Massimiliano Allegri, ღZahraღ, Alex2003 و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

We believed we'd catch the rainbow, ride the wind to the sun, sail away on ships of wonder
But life's not a wheel, with chains made of steel
So bless me, come the dawn

Hamed-Bianconeri

Hamed-Bianconeri

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 244 ارسال

چی شما رو راضی می کنه؟!! حتما نمیخوای بگی باید قهرمان cl بشیم ولی من این انتظار داشتم تو لیگ دوم اروپا اونم زمانیکه فینال تو تورین بود حداقل به فینال می رسیدم

پیروزی جلو دورتموند اونم تو وستفالن با 3 گل پیروزی مقابل فیورنتیا تو ادمیفرانکی با 3 گل  سیستم چرخشی الگری که همه بازیکنا حتی سکونشینا هم دارن بازی می کنن تازه زمانیکه بارزاگلی نیم فصل کامل مصدوم بود اساموا مصدومه استفاده از بازیکنای جوون مثل موراتا :6:

کسی از قهرمانی حرف نزد اما قطعا با برد جلوی تیم 10 المان و تیم 4 فرانسه راضی نمیشم انتظار من انجام یه بازی مثل بازی تو وستفالن جلوی بایرن و بارسا و تیمهایی از این قبیل هستن نه اینکه با برد مقابل تیمهایی که گفتم بیام بگم از کار مربی تیمم راضیم همون طور هم که پویا تو پست بلند خودش گفت الگری هنوز هیچ کار خارق العاده ایی نکرده اگه شما اول فصل انتظارت رو جور دیگه ایی پایه ریزی کرده بودی (خصوصا تو سری ا و کوپا وگرنه که ما تواورپا هنوز کار خاصی نکردیم) این دیگه اشتباه خودتون و نا اشنا بودن به خصوصیات یووه تو این سه فصل بوده

• Escanor و abbas-juve11 از این پست تشکر کرده است

458v_1_3.jpg

alex 4ever

alex 4ever

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 362 ارسال

.

.

18 تا موقعیت رو جلوی گالا بازی رفت از دست نمیدادیم......

14053884414375684166.png

هرچقدر میگردم بیشتر از ۵ ضربه داخل چارچوب نمیبینم.

** با اینکه اصلن طرفدار مقایسه دو زمان متفاوت نیستم، ولی بیشتر از اینکه به فصل دوم شبیه باشیم تیممون مث فصل آخر کونته س.

• mory, ADP10, MaMpIeRo و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Donnie

Donnie

تیفوسی تیفوس

• اعضا
  • 1837 ارسال

برد 3-0 فیورنتینایی که تیم کنته رو با چهار تا گل شیک بدرقه کرد خارق العاده نبود، اونم در حالی که بازی رو 2-1 باخته بودیم و تقریبا 95 درصد هوادارا به صعود به فینال ناامید شده بودن! اونم مقابل مونتلای باهوش و متفکر...

برد 3-0 و 2-1 مقابل دورتموند که این چند فصل مدعی عالی توی لیگ قهرمانان بوده و همه ی تیم ها رو زمین گیر کرده بود خارق العاده نیست!

صعود از گروهی که اتلتیکو و المپیاکو توش بودن خارق العاده نبود ؟ المپیاکوسی که همه میگفتن یکی از شایسته ترین تیم های حذف شده بوده!

جزء هشت تیم برتر اروپا قرار گرفتن خارق العاده نیست. برگشتن وجهه ی اروپایی یوونتوس خارق العاده نیست! الان تمام سایت های هواداری رو ببین، حداقل هویت یووه بین فوتبالدوستان برگشته و همه دارن یووه رو تحسین می کنن....حتی مقالات ورزشی و سایت های خبری و بزرگان فوتبال دیگه نمیگن یووه باید خودشو توی اروپا محکم تر نشون بده و تقویت کنه. حتی خیلی ها میگن یووه میتونه سه گانه رو بگیره...

من تمام خبرگزاری ها رو پیگیری می کنم، موقعی که کنته سرمربی بود همه میگفتن مگه یوونتوس توی سری آ جام بگیره! اگه تیمه بیاد لیگ قهرمانان قدرتشو نشون بده! هنوز که هنوزه حماسه (فاجعه ی) ترک تله کام و حذف مقابل تیم نه نفره بنفیکا داره جلو چشم رژه میره!!! حتی بدتر از اون حذف های حماسی تیم کاپلو در لیگ قهرمانان با اون ترکیب رویایی...

کاری ندارم به بازی موناکو و حذف بشیم یا نشیم...فقط خدا رو شکر  می کنم یک مربی خیلی خوب روی نیمکتم نشسته که حرص هوادارشو درنمیاره! ترسو نیست! کلیک نمی کنه روی یه سیستم واسه این که بگه من هستم! خیلی جنتلمن منشانه به قضایا نگاه می کنه و بهترین تصمیم رو میگیره و بازی هایی رو از تیم میگیره که حتی منتقدانشو وادار به سکوت می کنه....

حتی اگه حذف بشیم سرمربی تیمم به عنوان یک قهرمان توی ذهنم میمونه...مطمئن باشید حماسی تر از اون وقایعی که قبلا گفتم نمیشه!

لطفا سعی نکنید کارهای بزرگ یک نفر رو کوچیک جلوه بدید!!! کاری که ما ایرانی ها توش تحصص داریم!

• J U V E N T I N I, mory, ADP10 و 14 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Principino

Principino

Nothing really matters

• اعضا
  • 942 ارسال
  • LocationFar far away

^^

محمد با یه سری از حرفات مخالفم

مثلا" صعود از گروهی که اتلتیکو و المپیاکو توش بودن خارق العاده نبود

صعود از اون گروه کمترین چیزی بود که از یووه انتظار میرفت !

همونطور که صعود پارسال از گروهش کمترین چیزی بود که انتظار میرفت که نشد صعود کنیم

جز هشت تیم برتر اروپا چیزی نیست که از یوونتوس انتظار نره

ولی قبول دارم لذت بخشه

اما یه چیزی رو نمیدونم چرا نادیده میگیرید

ما فصل دومی که کونته رو نیمکتمون بود هم به اینجا رسیدیم و جلو یه بایرن تخیلی حذف شدیم!

اونم با گل دیقه اولی که گند زد تو روحیه تیم

اون موقع کم از یووه تعریف شد ؟

اون موقع هم خیلیا میگفتن یووه به قدرت اصلیش برگشته خیلیا هم برا یووه شانس قهرمانی قائل بودن

فرقش این بود که اون موقع به آماده ترین بایرن ممکن خوردیم ! الان به موناکو که یکی از آسون ترین قرعه ها بود

اون موقع توز نداشتیم ! اون موقع پوگبا یه استعداد فوق العاده بود نه یه ستاره ی قابل اتکا که خیلی از بازی ها رو یه تنه برامون در بیاره

اون موقع پریرا نداشتیم اون موقع موراتا نداشتیم اون موقع حتی اورا و یورنته هم نداشتیم

با ماتری و کوالیارلا بازی جلو بایرنوشروع کردیم

بازی برگشت آماده ترین بازیکنامون (لیخت و ویدال) رو نداشتیم

دو تا باخت دو هیچ دادیم و حذف شدیم

از همون بایرنی که بارسا با اون همه بازیکن یه باخت 4-0 و یه باخت 3-0 بهش داد

نمیخوام بگم کونته خدا بود

کلا" سایت به دو دسته تقسیم شده انگار

طرفدارای کونته و طرفدارای آلگری

طرفدارای کونته کارای خوب آلگری رو نمیبینن

طرفدارای آلگری هم فقط حذف شدن تو مرحله گروهی پارسالو میبینن

قبول دارم حذف شدن پارسالمون از چمپیونزلیگ فاجعه بود ولی فاجعه ای که هر لحظه ممکنه واسه هر تیمی اتفاق بیفته

حذفمون از لیگ اروپا هم شما رو نمیدونم ولی من هیچ اهمیتی به لیگ اروپا نمیدادم

نمیدونم هدف یووه رو کونته مشخص میکرد یا تیم مدیریت یووه ولی چیزی که مشخص بود به لیگ اروپا اصن بها داده نشد

یووه با تمام توانش نرفت واسه لیگ اروپا وگرنه ممکن بود قهرمان هم بشه

کارایی که کونته واسه یووه کرد کارای راحتی نبودن

رکورد 102 امتیازو با کونته گرفتیم ، یه فصل بدون باخت قهرمان شدیم، بعد از دو سال هفتمی :nish: (میدونم آلرژی دارین به این جمله :nish: ) سه فصل پشت سر هم قهرمان شدیم

کونته خیلی خوب موقعی اومد و یووه رو از اون مرداب نجات داد کاری که شاید آلگری نمیتونست انجام بده

آلگری هم زمان خوبی انتخاب شد آلگری موفقیت یووه رو ادامه داد و خیلی ویژگی های مثبت دیگه به یووه اضافه کرد کارایی که شاید اگه کونته مونده بود نمیتونست انجام بده

این که خیلیا گیر میدن به سیستم کونته که چرا 352 بود رو هم قبول ندارم

352 و 433 و 4312 و ... به نظر من فقط عدده ! همین

طرفدارای آلگری خودشون دهن کونته رو سرویس کرده بودن سر 352 ولی این فصل همین 352 رو که آلگری می چینه ازش تعریف و تمجید میکنن!!

پویا هم حرف بدی تو پستش نزد که اینجوری دعوا راه افتاد !

اتفاقا" تا اونجایی که من یادمه پویا خودش اون اوایل از آلگری حمایت میکرد الانم از آلگری بد نگفت فقط گفت یکم انتظارات پایین اومده وگرنه نباید به انقد راضی باشیم

که به نظرم حرفش کاملا" منطقیه

آلگری خوب کار کرده من اول از انتخابش ناراحت بودم ولی الان خیلی راضیم ازش

اما به نظرم هنوز جا داره که بخوایم ازش بت بسازیم

اینم اضافه کنم که

اگه یادتون باشه دو سال پیش ما وقتی به بایرن خوردیم اکثرمون حرف از حذف بایرن قهرمان بوندسلیگا و خفن ترین تیم اون سال اروپا میزدیم

ولی امسال وقتی به دورتموند خوردیم خیلیامون از جمله خودم از تیم دهم بوندسلیگا میترسیدیم!

ببین واقعا" چقدر سطح توقعمون پایین اومد

در مورد جمله ی آخرتم بگم که طرفدارای آلگری هم بیش از حد سعی دارن کارای کونته رو کوچیک جلوه بدن !

در کل این دعواها رو نمیفهمم

دلیل نداره هرکی طرفدار کونتس از آلگری متنفر باشه یا هرکی طرفدار آلگریه از کونته متنفر باشه !

marchisio_juve_applauso_2017_2018_356x23

And it's killing me when you're away
I wanna leave and I wanna stay
I'm so confused, so hard to choose
Between the pleasure and the pain

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2921 ارسال

هرچقدر میگردم بیشتر از ۵ ضربه داخل چارچوب نمیبینم.

بخاطر این که من خود بازی دیدم و استرس و شرایط بازی و تک تک موقعیت ها هنوز هم تو ذهنم هست ولی شما داری از رو امار هواسکورد استدلال میکنی ! طبق نظر شما و امار هواسکورد به اسمون کوبیدن توپ از شش قدم موقعیت حساب نمیشه چون تو چارچوب نبوده !؟ 

درثانی یه جوری میگید 6 بازی بود و از قبل باید امتیاز جمع میکرد انگار تیم الگری از سه بازی قبل صعودش مسجل شده بود ! همین بازی با اتلتیکو اگه شرایط خاص پیش میومد عینا حوادث سال قبل تکرار میشد ! چون دوباره کار به بازی اخر کشیده شده بود ! 

• Escanor, Hamed-Bianconeri و abbas-juve11 از این پست تشکر کرده است

هنوزم تو شبهات اگه ماهُ داری من اون ماهُ دادم به تو یادگاری ...

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
این سومین باره جای جای این فروم میگم

^ هرکس باید با خودش مقایسه بشه ! این از اصوله نقده ..
سعی کنید بی طرف هرکس اشتباه کرد محترمانه به نقد بکشیدش ، هرکس ! فرقی نداره
و اشتباهشو هم با انگشت نما کردن اشتباهات بقیه پاک نکنید
این کار پاک کردن مسئله است نه جواب دادن بهش

چه لیپی چه الگری چه کنته چه رانیری !
بهتره هرجا به اشتباهات و نقاط ضعف کنته رسیدید ، گریزی به آلگری و قلعه نوعی و منصوریان نزنید ، همین مقایسه های بی اساس و

"درثانی یه جوری میگید 6 بازی بود و از قبل باید امتیاز جمع میکرد انگار تیم الگری از سه بازی قبل صعودش مسجل شده بود ! همین بازی با اتلتیکو اگه شرایط خاص پیش میومد عینا حوادث سال قبل تکرار میشد ! چون دوباره کار به بازی اخر کشیده شده بود "

گفتن ها حال و روزمون رو خراب کرده !
مقایسه در صورتی درسته ک شرایط کاملا یکسان باشه

+ یجا دیدم بردن 5-1 دورتموند تعبیر شد به بردن تیم دهم آلمان و صعود به نیمه نهایی با دوجین مصدوم و محروم و دو کارته هم شد بردن تیم چهارم لیگ درب و داغونه فرانسه
خواستم بگم شما ک فقط جدول رو میبینی و از الان جوری خیز برداشتین ک در صورت کوچکترین لغزش این مربی زشته فعلیمون بکوبونینش خیلی تحسین بر انگیزه

راستی به جدول پرستا بگم که من الگری متنفرم با این حساب !! چون از تیم دهم سری آ باخته !!!!
من فقط رتبه جدول رو میبینم من کورم
  • Escanor, ace of glass, Massimiliano Allegri و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

______ Never chase a bitch _______

alex 4ever

alex 4ever

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 362 ارسال

بخاطر این که من خود بازی دیدم و استرس و شرایط بازی و تک تک موقعیت ها هنوز هم تو ذهنم هست ولی شما داری از رو امار هواسکورد استدلال میکنی ! طبق نظر شما و امار هواسکورد به اسمون کوبیدن توپ از شش قدم موقعیت حساب نمیشه چون تو چارچوب نبوده !؟ 

درثانی یه جوری میگید 6 بازی بود و از قبل باید امتیاز جمع میکرد انگار تیم الگری از سه بازی قبل صعودش مسجل شده بود ! همین بازی با اتلتیکو اگه شرایط خاص پیش میومد عینا حوادث سال قبل تکرار میشد ! چون دوباره کار به بازی اخر کشیده شده بود ! 

ازون توپایی که به آسمون کوبیده شدن از ۶ قدم!!!! فقط ضربه سر یورنته یادمه. شایدم یه بازی دیگه رو میدیدم و حق با شماس،‌ فقط بدشانسی نذاش گالا رو ببریم! راستی: یکی ازون ۵ ضربه توچارچوب، ازرونقطه پنالتی بوده!

فقط یه نکته: اینکه الان خورده گرفته میشه که چرا سطح توقعتون اومده پایین،‌ چرا فکر میکنید الگری کار خاصی کرده که تیمو رسونده به یک چهارم، و قس علی هذا... خب دلیل پایین اومدن این توقعه کی بود؟ چرا من هواداری که امید داشتم بایرن تو J Arena ذوب بشه تبدیل شدم به کسی که برد المپیا و صعود ازگروهی و رسیدن به ۸ تیم پایانی بشه جزو آمال و آرزوهام؟؟ فقط و فقط به این خاطر ازکونته انتقاد میکنم چون کونته بود که از نظر روانی تیم رو نابود و هوادار رو ناامید کرد. کونته با دستای خودش ابهت قشنگی که خودش به یووه داده بود رو شکست. تنها گله من از کونته همینه، که چرا به کم راضی شد و قبل از مبارزه دستاشو بردبالا...

• ace of glass, Massimiliano Allegri, Camel Blue و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4004 ارسال

^ هرکس باید با خودش مقایسه بشه ! این از اصوله نقده ..

صد در صد درسته که هر کس باید با خودش قیاس بشه و صد در صد اینم درسته که با هر کسی باید به شیوه خودش حرف زد .
وقتی یه نفر میاد کل عملکرد کونته رو زیر سوال میبره و با یه باخت توی زمین باتلاقی کل سه سال یووه رو با خودش توی همون باتلاق دفن میکنه ، باید مثل خودش حرف زد ، باید از شرایط حساس بازی با اتلتیکو گفت ، باید از باخت جلوی ناپولی گفت، باید باید از عملکرد دفاعی ضعیف اول فصل گفت ،

صد بار گفتم بازم میگم ، از آلگری بت نسازید ، اون کونته بدبختم اینقدر پایین نیاریدش .

کونته تو اروپا  تو سه تا بازی قابل نقده . بازی رفت با گالا بازی، رفت با مالمو، بازی رفت با بنفیکا . حداقل خواستید عملکرد فنی کونته رو نقد کنید منصفانه نقد کنید و این سه تا بازی رو نقد کنید. نه این که فقط باتلاق رو نشون بگیرید .

فقط یه نکته: اینکه الان خورده گرفته میشه که چرا سطح توقعتون اومده پایین،‌ چرا فکر میکنید الگری کار خاصی کرده که تیمو رسونده به یک چهارم، و قس علی هذا... خب دلیل پایین اومدن این توقعه کی بود؟ چرا من هواداری که امید داشتم بایرن تو J Arena ذوب بشه تبدیل شدم به کسی که برد المپیا و صعود ازگروهی و رسیدن به ۸ تیم پایانی بشه جزو آمال و آرزوهام؟؟

فقط اون تیکه ای بلد کردم رو من یه نکته ای درباره اش بگم .
بایرن هانکس تقریبا کامل ترین تیمیه که من تو تاریخ فوتبالیم دیدم . تو هیچ نقطه ای از زمین ضعف نداشت اون تیم . دفاع ،دروازه ،هافبک ،مهاجم ، همه همه تحت یه تاکتیت واقعا عالی ، نفس هر تیمی رو بریده بودند . اگه شما هوادار میخواستید اون بایرن تو ورزشگاه ما ذوب بشه آلگری که سهله، لیپی هم رو نیمکت ما بود همچین اتفاقی نمی افتاد .

• FarSH4D, tecra, Escanor و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2921 ارسال

دوست من چرا سفسطه میکنی !؟ مگه من گفتم ما پنج بار توپ رو از شش قدم به اسمون کوبیدیم که شما فقط یه ضربه سر یورنته اش رو یادته !؟  :fp:  :1:

درثانی کونته تیمی رو گرفت که از لیگ اروپا هم نمیتونست صعود کنه ! و انتظارات رو اینقدر بالا برد که انتظار ذوب شدن بایرن هم داشتید ! به نظر انتظارات شما خیلی بالا بود ! اگر ما اون سال به جای قرعه بایرن با مالاگا رو برو میشدیم چه تفاوتی با امسال الگری داشت !؟ یا مثلا بازی با اتلتیکو امسال تو شرایط خاصی برگزار میشد یا حتی اتلتیکو حتیاج به برد داشت تو تورین ، احتمال حذف ما خیلی بیشتر میشد چون باز هم کار به بازی اخر میکشید !  ، به نظرم همه ما یه مقدار بخاطر چند برد پیاپی جو زده شدیم خصوصا برد دوتموند ، هنوز هم معتقدم این تیم مثل تیم کونته یه مقدار هایپ شده احتمالا موناکو رو هم شکست خواهیم داد ولی عیار تیم جایی مشخص خواهد شد که سه تا تیم قدرتمند دیگه حضور دارن اون موقع مثلا اگه به بایرن بخوریم میشه مقایسه کرد !

• Principino, alex 4ever, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

alex 4ever

alex 4ever

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 362 ارسال

فقط اون تیکه ای بلد کردم رو من یه نکته ای درباره اش بگم .

بایرن هانکس تقریبا کامل ترین تیمیه که من تو تاریخ فوتبالیم دیدم . تو هیچ نقطه ای از زمین ضعف نداشت اون تیم . دفاع ،دروازه ،هافبک ،مهاجم ، همه همه تحت یه تاکتیت واقعا عالی ، نفس هر تیمی رو بریده بودند . اگه شما هوادار میخواستید اون بایرن تو ورزشگاه ما ذوب بشه آلگری که سهله، لیپی هم رو نیمکت ما بود همچین اتفاقی نمی افتاد .

من فک کنم منظورمو خوب نتونستم منتقل کنم :1: ! من میگم وقتی یووه به حدی قدرت روانی بالایی داشت که حتی تو همون بازی جلوی به قول شما کاملترین تیم تاریخ فوتبال یه نیمه پابه پا اومد، چرا این تیم تبدیل شد به یووه ای که وقتی از دروگبا گل خورد به کل روحیه ش رو باخته بود و عاجز از ایجاد یه موقعیت گل بود؟؟؟ وقتی میگم انتظار داشتم ذوب شه، منظورم اینه که جنگندگی یووه درحدی بود که به آدم القا میکرد این تیم میتونه غیرممکن رو ممکن کنه. ولی سال بعد همون تیم تبدیل شد به یووه ای که... دیگه بقیش تکرار مکرراته!

دوست من چرا سفسطه میکنی !؟ مگه من گفتم ما پنج بار توپ رو از شش قدم به اسمون کوبیدیم که شما فقط یه ضربه سر یورنته اش رو یادته !؟  :fp:  :1:

درثانی کونته تیمی رو گرفت که از لیگ اروپا هم نمیتونست صعود کنه ! و انتظارات رو اینقدر بالا برد که انتظار ذوب شدن بایرن هم داشتید ! به نظر انتظارات شما خیلی بالا بود ! اگر ما اون سال به جای قرعه بایرن با مالاگا رو برو میشدیم چه تفاوتی با امسال الگری داشت !؟ یا مثلا بازی با اتلتیکو امسال تو شرایط خاصی برگزار میشد یا حتی اتلتیکو حتیاج به برد داشت تو تورین ، احتمال حذف ما خیلی بیشتر میشد چون باز هم کار به بازی اخر میکشید !  ، به نظرم همه ما یه مقدار بخاطر چند برد پیاپی جو زده شدیم خصوصا برد دوتموند ، هنوز هم معتقدم این تیم مثل تیم کونته یه مقدار هایپ شده احتمالا موناکو رو هم شکست خواهیم داد ولی عیار تیم جایی مشخص خواهد شد که سه تا تیم قدرتمند دیگه حضور دارن اون موقع مثلا اگه به بایرن بخوریم میشه مقایسه کرد !

سفسطه یعنی چی؟؟!! :1:  :1:  دوست عزیز شما طوری از بازی گالا و بدشانسی صحبت کردی که اگر کسی اون بازی رو ندیده بود فکر میکرد موسلرا دیوار بتنی بوده و کونته از بدشانسی تنه به تنه تامی ویلیامز Shawshank Redemption میزده. اون آمار گذاشتن وپست بعدی هم صرفا دلیلی بر رد این فرضیه شما بود دوست عزیز! که نتیجه نگرفتن یووه تو اون بازی از خوب نبودنش بود نه از بدشانسی!
نه کسی جو زده شده و نه انتظاری رفته بالا! ذهن خونی نکنید;) با باقی کلامتون هم موافقم. کونته انتظارات رو برد بالا (بحق) و خودش هم خیلی زود فتیله رو کشید پایین (بناحق):

L’Europa? Con 10 euro non si mangia in un ristorante da 100

• Massimiliano Allegri, ღZahraღ و Camel Blue از این پست تشکر کرده است

Hamed-Bianconeri

Hamed-Bianconeri

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 244 ارسال

برد 3-0 فیورنتینایی که تیم کنته رو با چهار تا گل شیک بدرقه کرد خارق العاده نبود، اونم در حالی که بازی رو 2-1 باخته بودیم و تقریبا 95 درصد هوادارا به صعود به فینال ناامید شده بودن! اونم مقابل مونتلای باهوش و متفکر...

برد 3-0 و 2-1 مقابل دورتموند که این چند فصل مدعی عالی توی لیگ قهرمانان بوده و همه ی تیم ها رو زمین گیر کرده بود خارق العاده نیست!

صعود از گروهی که اتلتیکو و المپیاکو توش بودن خارق العاده نبود ؟ المپیاکوسی که همه میگفتن یکی از شایسته ترین تیم های حذف شده بوده!

جزء هشت تیم برتر اروپا قرار گرفتن خارق العاده نیست. برگشتن وجهه ی اروپایی یوونتوس خارق العاده نیست! الان تمام سایت های هواداری رو ببین، حداقل هویت یووه بین فوتبالدوستان برگشته و همه دارن یووه رو تحسین می کنن....حتی مقالات ورزشی و سایت های خبری و بزرگان فوتبال دیگه نمیگن یووه باید خودشو توی اروپا محکم تر نشون بده و تقویت کنه. حتی خیلی ها میگن یووه میتونه سه گانه رو بگیره...

من تمام خبرگزاری ها رو پیگیری می کنم، موقعی که کنته سرمربی بود همه میگفتن مگه یوونتوس توی سری آ جام بگیره! اگه تیمه بیاد لیگ قهرمانان قدرتشو نشون بده! هنوز که هنوزه حماسه (فاجعه ی) ترک تله کام و حذف مقابل تیم نه نفره بنفیکا داره جلو چشم رژه میره!!! حتی بدتر از اون حذف های حماسی تیم کاپلو در لیگ قهرمانان با اون ترکیب رویایی...

کاری ندارم به بازی موناکو و حذف بشیم یا نشیم...فقط خدا رو شکر  می کنم یک مربی خیلی خوب روی نیمکتم نشسته که حرص هوادارشو درنمیاره! ترسو نیست! کلیک نمی کنه روی یه سیستم واسه این که بگه من هستم! خیلی جنتلمن منشانه به قضایا نگاه می کنه و بهترین تصمیم رو میگیره و بازی هایی رو از تیم میگیره که حتی منتقدانشو وادار به سکوت می کنه....

حتی اگه حذف بشیم سرمربی تیمم به عنوان یک قهرمان توی ذهنم میمونه...مطمئن باشید حماسی تر از اون وقایعی که قبلا گفتم نمیشه!

لطفا سعی نکنید کارهای بزرگ یک نفر رو کوچیک جلوه بدید!!! کاری که ما ایرانی ها توش تحصص داریم!

من نمیدونم شما حافظه تاریخی ضعیفی دارید یا داردید اینطوری وانمودش میکنید برای من بردن یه تیم یا یه صعود اصلا مصادق کار یه خارق العاده نیست اگه برای شما هست دیگه من کاری نمیتونم انجام بدم اما حالا  که دارید مثال میارید من چنتا مثال بزنم :

همین فیورنتینا هم تیم کونته هم تو بازی برگشت تو لیگ اروپا تو فلورانس جلوی همین مونتلا باهوش در حالی که جوزپه روسی و کواردادو رو هم داشت و قوی تر بود برد با متر شما برای سنجش یه کار خارق العاده فکر کنم اینم تو اون لیست قرار میگیره اون وقت اون باخت 4-2 یادمون میاد اینجاست که اشاره و به خافظه تاریخی میشه ایا 13 بازی بعد از اون باخت رو هم یادتون هست؟

چون ما دورتموند رو بردیم 5-1 بردیم حالا شده مدعی قهرمانی تو لیگ قهرمانان ؟پس احتمالا وقتی ما سلتیکی که تو خونش بارسا رو اون سال متوقف کرد و همه رو زمین گیر میکرد و ما 5-0 بردیمش اون سال هم مدعی قهرمانی بودش؟اگه قرار باشه وجهه اروپایی یووه با یه برد به دست بیاد باید 2 سال پیش بدست میمومد ما اون موقع هم جز هشتا بودیم

نمیدونم چطور قضاوت میشه اما کونته 2 فصل تو اروپا کار کرد نمیدونم چرا به فصل اولش اشاره ایی نمیشه شاید به خاطر حافظه تاریخمون اما میخوام با متر سنجش شما دوباره مقایسه کنم صعود به عنوان تیم اول از گروهی که قهرمان فصل گذشته لیگ قهرمانان توش حضور داره (چلسی) و شاختاریی یکی از بهترین تیمهای دوران خودش رو داره کار خارق العاده تری نیست نسبت به صعود به عنوان تیم دوم اونم تو این گروه هیچکدوم از کارهایی که گفتم برام به شخصه اصلا خارق العاده نیست برای اینکه من طرفدار یووه هستم نه پسکارا انتظار من چیز بیش از یه برد و صعود ساده هست 

بهتره یادواری کنم تحت هدایت همین الگری ما اولین جام همین فصل به ناپلیها دادیم یا تو بازی برگشت فقط مقابل فیوره فقط گندی خود مستر الگری زده بود رو جبران کرد ایا با این اوصاف بازم کارهاش خارق العاده هست؟

البته من منکر کارهای خخوبش تا اینجای فصل نیستم ولی فقط طبق انتظارت برای من کار کرده چیزی بیش از انتظارت نبوده که بخوام واژه خارق العاده رو براش به کار ببرم

برای دوستمون که منو جدول پرست خطاب میکنه بگم که برای من حذف جلوی موناکو قطعا فاجعه خواهد بود تیمی که فقط یه ستاره داره و از روزی که فهیدم باهاش باید بازی کنیم بیشتر بازیهاش رو نگاه کردم به معنای واقعی کلمه چیز خاصی ندارن و خدایی نکرده حذف جلوی این تیم بعد از صعود مقابل دورتموند یووه بر میگردونه جایی امسال از شروع شد شایدم بدتر بنابراین در این صورت مربی تیم لایق سرزنش هست

• فرهاد و tecra از این پست تشکر کرده است

458v_1_3.jpg

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2921 ارسال

سفسطه یعنی چی؟؟!!  :1:   :1:  دوست عزیز شما طوری از بازی گالا و بدشانسی صحبت کردی که اگر کسی اون بازی رو ندیده بود فکر میکرد موسلرا دیوار بتنی بوده و کونته از بدشانسی تنه به تنه تامی ویلیامز Shawshank Redemption میزده. اون آمار گذاشتن وپست بعدی هم صرفا دلیلی بر رد این فرضیه شما بود دوست عزیز! که نتیجه نگرفتن یووه تو اون بازی از خوب نبودنش بود نه از بدشانسی!

نه کسی جو زده شده و نه انتظاری رفته بالا! ذهن خونی نکنید ;) با باقی کلامتون هم موافقم. کونته انتظارات رو برد بالا (بحق) و خودش هم خیلی زود فتیله رو کشید پایین (بناحق):

L’Europa? Con 10 euro non si mangia in un ristorante da 100

من چه طوری از بدشانسی بازی گالا و کوپنهاگن حرف زدم !؟ لطفا نقل قول بگیرید بذارید همینجا از حرفهای من چرا بزرگنمایی میکنی! خوبه هنوز ده تا پست نخورده رو پست من ، من فقط واقعیات رو بیان کردم شما با استدلال های عجیبت داری همه چیز رو رد میکنی ! اون هم فقط بنا به نظرات خودت که فقط شوت های در چارچوب رو موقعیت گل فرض کردی ! مثلا اگه یارو تک به تک رو بزنه بیرون دیگه موقعیت گل حساب نمیشه !؟ حالا کاری هم به بازی کوپنهاگن نداریم که کیه لینی و پوگبا از یه قدمی توپ رو به دست دروازبان و تیرک کوبیدن ! اگر فرض رو هم بر این بگیریم که بازی با گالا بد بودیم تو اون بازی های باقی مونده اینقدر بدشانسی اوردیم که حوصله توضیحش رو ندارم ! 

اما کلام اخر ، کونته کی انتظارات رو برد بالا ! کونته که رسما خودش رو جر داد از بس دم از اون دو فصل هفتمی زد که مبادا انتظارات از تیم بره بالا ، ما خودمون انتظاراتمون رفت بالا ، شما که میگید کونته انتظارات رو برد بالا دوتا نقل قول ، یا مصاحبه ازش بیارید که این رو ثابت کنه لطفا نقل قول ها رو همین جا بذارید !؟

سفسطه یعنی چی ؟؟ !!

میتونید سایت گوگل رو باز کنید در کادر مستطیل شکل وسط صفحه کلیک کنید و کلمه سفسطه رو جستجو کنید ، لینک هایی که میاد میتونه کمکتون کنه  ;)

• Hamed-Bianconeri از این پست تشکر کرده است

Donnie

Donnie

تیفوسی تیفوس

• اعضا
  • 1837 ارسال

.........

با این اوصاف حافظه ی تاریخی ضعیف بنده، جایی برای ادامه ی صحبت نمیبینم!!!

• Massimiliano Allegri و Gin از این پست تشکر کرده است

alex 4ever

alex 4ever

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 362 ارسال

من چه طوری از بدشانسی بازی گالا و کوپنهاگن حرف زدم !؟ لطفا نقل قول بگیرید بذارید همینجا از حرفهای من چرا بزرگنمایی میکنی! خوبه هنوز ده تا پست نخورده رو پست من ، من فقط واقعیات رو بیان کردم شما با استدلال های عجیبت داری همه چیز رو رد میکنی ! اون هم فقط بنا به نظرات خودت که فقط شوت های در چارچوب رو موقعیت گل فرض کردی ! مثلا اگه یارو تک به تک رو بزنه بیرون دیگه موقعیت گل حساب نمیشه !؟ حالا کاری هم به بازی کوپنهاگن نداریم که کیه لینی و پوگبا از یه قدمی توپ رو به دست دروازبان و تیرک کوبیدن ! اگر فرض رو هم بر این بگیریم که بازی با گالا بد بودیم تو اون بازی های باقی مونده اینقدر بدشانسی اوردیم که حوصله توضیحش رو ندارم ! 

چشم!! بفرمایید:

اما نتایج الگری همون نتایج کونته است البته با یه مقدار شانس بیشتر

من الان ازین حرف شما میتونم نتیجه بگیرم که کونته بدشانس بوده و الگری خوش شانس؟

اون هم فقط بنا به نظرات خودت که فقط شوت های در چارچوب رو موقعیت گل فرض کردی ! مثلا اگه یارو تک به تک رو بزنه بیرون دیگه موقعیت گل حساب نمیشه !؟ حالا کاری هم به بازی کوپنهاگن نداریم که کیه لینی و پوگبا از یه قدمی توپ رو به دست دروازبان و تیرک کوبیدن ! اگر فرض رو هم بر این بگیریم که بازی با گالا بد بودیم تو اون بازی های باقی مونده اینقدر بدشانسی اوردیم که حوصله توضیحش رو ندارم ! 

محبت کنید صحنه هایی از بازی با گالا که یارو تک به تک رو زده بیرون یادآوری کنید. البته بجز ضربه سر یورنته! من تا جایی که ذهنم یادآوری میکنه صحبتی از بازیهای دیگه اون فصل نکردم، فقط حرفم سر بازی رفت با گالاس :)

اما کلام اخر ، کونته کی انتظارات رو برد بالا ! کونته که رسما خودش رو جر داد از بس دم از اون دو فصل هفتمی زد که مبادا انتظارات از تیم بره بالا ، ما خودمون انتظاراتمون رفت بالا ، شما که میگید کونته انتظارات رو برد بالا دوتا نقل قول ، یا مصاحبه ازش بیارید که این رو ثابت کنه لطفا نقل قول ها رو همین جا بذارید !؟

منظور بنده از بالا بردن انتظارات:

من فک کنم منظورمو خوب نتونستم منتقل کنم :1: ! من میگم وقتی یووه به حدی قدرت روانی بالایی داشت که حتی تو همون بازی جلوی به قول شما کاملترین تیم تاریخ فوتبال یه نیمه پابه پا اومد، چرا این تیم تبدیل شد به یووه ای که وقتی از دروگبا گل خورد به کل روحیه ش رو باخته بود و عاجز از ایجاد یه موقعیت گل بود؟؟؟ وقتی میگم انتظار داشتم ذوب شه، منظورم اینه که جنگندگی یووه درحدی بود که به آدم القا میکرد این تیم میتونه غیرممکن رو ممکن کنه. ولی سال بعد همون تیم تبدیل شد به یووه ای که... دیگه بقیش تکرار مکرراته!

**توضیح بیشتر: ما چطور از تیمی که تا لحظه ی گل مانژوکیچ (بازی برگشت با بایرن) پاپس نذاشت تبدیل شدیم به تیمی که از بازی در لیگ قهرمانان میترسید؟ این افت روحیه و تمرکز به پای چه کسی باید نوشته بشه؟ یه موقه از این حرفای من اینطور برداشت نشه که من بخاطر باخت به بایرن از کونته انتقاد میکنم! نه، انتقاد من از کونته بخاطر ناتوانیش در مدیریت شوک روانی اون باخته. شوکی که حتی خود کونته م نتونست بهش غلبه کنه. ما بجای اینکه ازون باخت درس بگیریم، تبدیلش کردیم به چماقی برای ترسوندن خودمون. اون باخت بجای انگیزه دادن شد مایه ترس یووه. مشکل من سرهمینه که چرا ازون تسلیم شدن دربرابر بایرن نتونستیم انگیزه و جسارت بگیریم برای سال بعد؟؟

میتونید سایت گوگل رو باز کنید در کادر مستطیل شکل وسط صفحه کلیک کنید و کلمه سفسطه رو جستجو کنید ، لینک هایی که میاد میتونه کمکتون کنه  ;)

:) دوکلمه نمیتونیم با هم بحث جدی بکنیم ینی؟

+ اخوی کمی آرومتر!! از قضای روزگار هم اسم هم هستیم و تب جفتمون تند :1:

• Massimiliano Allegri, Camel Blue و Donnie از این پست تشکر کرده است

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan

راست میگه دیگه فرهاد ! همون بازی با کوپنهاگن تو دانمارک ، توز N تا موقعیت تک به تک نزد بعد ما با خلاقیت کوالیارلا به گل میرسیم چند دقیقه بعدش کونته کوالیارلایی که گل زده بود و خودش و برای گل زدن جر داده بود تعویض میکنه و یورنته میاره جاش ! توز داره بدترین شبش و طی میکنه ولی باید 90 دقیقه بازی کنه ، کوالیارلا داره ناجی تیم میشه باید تعویض بشه ! به فرض اینکه کوالیارلا بازی میکرد شانس گلزنیمون بازم بیشتر بود تا یورنته که اولین یا دومین بازی بود که برای یوونتوس بازی میکرد ! 

با همون گالاتاسراری تو تورین ، وقتی 2-1 جلو بدیم و لیخت مصدوم شد میتونست یک مهره دفاعی بیاره بگذاره جاش تا تیم گل نخوره ! نه میتونست مارکیزیو بیاره جاش حتی اگر پست تخصصیش نبود جنمش از ایسلا بیشتره که بیاد جلو گل شدن توپ و بگیره ! ما که دیگه بعد از یک فصل میدونیم ایسلا یکی از بیشعوران تاریخ یوونتوس ! من میدونم ، یعنی کونته نمیدونه کی و داره کجا بازی میده تو چه شرایطی ؟ سرنوشتمون دست خودمون بود خودمون گذاشتیم سرنوشت به بازی آخر کشیده بشه و تو استانبول با اون وضعیت مواجه بشیم ! حذفی پارسال هم رم با تمام بازیکنان اصلی خودش تو زمین خودش داره بازی میکنه بازی حساس ، اونوقت ما با کی بازی کردیم ! جووینکو پلوسو ایسلا ! از یک هفته قبلش هم باخت یوونتوس واضح و مبرهن بود حتی دوستانی که دستی در B*E*T دارن سود خیلی خوبی از اون برد واضح رم کردن !

بازی با لاتزیو هم بازم اون لاتزیو با تمام قوا اومده ! بازم ما برد میخواهیم و بازم کونته ماریکیزیو بازی میده که بعد از N هفته مصدومیت قراره بازی بکنه ! خب معلوم آماده نیست اینا رباط که نیستن انسان هستند و معلوم یک بازیکن که بعد از یک ماه میخواهد بازی بکنه اولش گند میزنه ! بازم اون بازی یوونتوس با ترکیب جووینکو پلوسو امثالهم بازی کرد ! کونته جام حذفی اصلا براش ارزش نداشت دیگه بعد از 3 فصل مثل روز برای همه ما روشن ! آلگری شانس داشته قبول دارم ولی ببین بازی برگشت با فیوره که 2-1 بازی رفت و باختیم ، بدون داشتن پوگبا پیرلو توز ! با بهترین فیوره چند سال اخیر 3-0 تو خونشون تحقیرشون کردیم ! چرا ؟ چون ترکیب اصلی بازی کرد کسانی هم که بازی نکردن مصدوم بود مگر نه %100 توز قرار بود بازی بکنه همینطور اگر پوگبا پیرلو آماده بودن !

همین بازی اگر دست کونته بود کیا تو زمین بودن ؟ اگبونا ، دچلیه ، په په ، کومان ، یورنته و ... مثل روز دیگه برای ما روشن ! فیوره پارسال که بازم به نسبت این فیوره ضعیف تر بود و ما تو لیگ اروپا با زور ایستگاهی پیرلو و سلام و صلوات بردیم ! طرفداری آلگری نمیکنم ولی این واقعیتی بود که اتفاق افتاد ، کونته دمش گرم کار بزرگی کرد 3 سال قهرمانی پیاپی ایتالیا با ثبت رکورد 102 امتیاز و %100 برد خانگی ! ولی فقط براش سری آ مهم بود ! ما با 102 امتیاز قهرمان ایتالیا میشیم رکورد دار قهرمانی لیگ در بین لیگ های معتبر میشیم بعد وقتی فینال لیگ اروپا تو خونه خودمون هست و این شانس و داریم که قهرمان بشیم در کل 90 دقیقه یک گل به بنفیکا تو تورین نیمتونیم بزنیم و در کل 180 دقیقه با دو شوت در چارچوب بنفیکا حذف میشیم و باعث خنده شادی باقی تیم های ایتالیا و اروپا میشیم و همه شک به تبانی میبرن ! حتی بچه ها خودمون !

• pezhman, MaMpIeRo, mohammad.mahdi و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

71312052046200342812.jpg

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2921 ارسال

:) دوکلمه نمیتونیم با هم بحث جدی بکنیم ینی؟ 

شوخی بود جدی نگیر  :1:

من الان ازین حرف شما میتونم نتیجه بگیرم که کونته بدشانس بوده و الگری خوش شانس؟

نه ! من گفتم شانس بیشتر ! الان یعنی شکی وجود داره که الگری خوش شانس تر از کونته نبوده !؟ درثانی الگری از کونته شانس بیشتری داره به معنی اینه که کونته بد شانس بوده و الگری خوش شانس !؟ جدا از این ، شما یه جوری صحبت از دیوار بتنی و بدشانسی های تامی ویلیامز کردی که من خودم هم به شک افتادم که نکنه بیشتر از این یه جمله در مورد اقبال دو مربی حرف زده باشم ! 

محبت کنید صحنه هایی از بازی با گالا که یارو تک به تک رو زده بیرون یادآوری کنید. البته بجز ضربه سر یورنته! من تا جایی که ذهنم یادآوری میکنه صحبتی از بازیهای دیگه اون فصل نکردم، فقط حرفم سر بازی رفت با گالاس

قبلش شما محبت کنید به من نشون بدید که کجای پستم گفتم ما جلوی گالا تک به تک خراب کردیم که حالا بخوام صحنه اش رو یاداوری کنم ! شما چطوری از جمله  "مثلا اگه یارو تک به تک رو بزنه بیرون دیگه موقعیت گل حساب نمیشه !؟ " برداشت کردی که من گفتم ما جلوی گالا موقعیت تک به تک از دست دادیم ، صرفا اون فقط یه مثال بود بخاطر امار هواسکورد که فقط شوت های در چارچوب رو موقعیت گل حساب کردی !

در مورد ادامه پستتون ، من قبلا هم گفتم یوونتوس کونته به واسطه نتایجش در سری آ در لیگ قهرمانان هایپ شده بود ، این که ما فوق العاده بودیم تو لیگ باعث شده بود تا یه اعتماد به نفس کاذبی پیدا کنیم که بازی رفت مقابل بایرن تمام تصوراتمون رو در هم شکست و تیم فهمید که کجای اروپا ایستاده ، اتفاقا بر عکس کونته داشت تمام سعیش رو میکرد که این باور غلط از ذهن بازیکن ها بیرون بره تقریبا تو یه بازه زمانی مصاحبه هاش داشت با ادم حرف میزد که یوونتوس باید پاش روی زمین باشه ، منتها انتظارات زیادی از طرف هوادارا وجود داشت که الان داره خودش رو نشون میده !  

• Juventus FC, ღZahraღ و Hamed-Bianconeri از این پست تشکر کرده است

alex 4ever

alex 4ever

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 362 ارسال

وقتی تیمی بیش از تعداد انگشتان دودست موقعیت داره و برنده نمیشه حتمن از بدشانسیش بوده!! نیازی به اشاره مستقیم نیست!:)

شانسم داستانی شده این وسطا :1:  :1: نه بنظرم الگری خوش شانس تر نیست، همین فصل دوتا بازی با المپیا خودش حکمیه بر بدشانسی الگری.

+ من همچنان از جواب شما راجه به بالابردن انتظارات قانع نشدم چون اصلن به خاطر نتایج سری آ انتظارم رو از یووه بالا نبردم. بازی بابایرن هم واضح گفتم گله ای بابت باختش نیست. همونطور که کلوپ و مونتلا هم گفتن، ماهم برابر بایرن به تیم بهتر از خودمون باختیم،‌ به همین سادگی! بحث من سر وقایای بعد ازون باخته، که خودمونو دست کم گرفتیم. دست کم گرفتن همون اندازه خطرناکه که انتظار زیادی داشتن. یووه پارسال خیلی کمتر از حد انتظارم بازی میکرد. بحدی که اصلن نمیتونم به خودم بقبولونم فقط بدشانسی بود که مانع از صعود شد! 

• Juventus FC, ღZahraღ, Camel Blue و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

این که کنته مربی نبود که ریسک کنه و ترسو بود درش شکی نیست و بر همه واضحه، و اینکه که خیلی پر انرژی بود هم درست، ولی چرا اروپا رو بی ارزش فرض میکرد؟ و مثلا بازی با امپولی تمام ترکیب اصلیو میاورد؟ در حالیکه یووه 10 امتیاز جلو بود و نیمکت در حد اروپا نداشت که بیان بازی کنن

حالا این چیزا که واضحه و کاری ندارم که همه اون زمان چه عاشقان سینه چاک چه دشمناش عینه من شاکی بودن  و خونشو میخوردن سیر نمیشدن! 

چرا دل پیرو رو بازی نمیداد؟ چرا با مارموز بازی انداختش بیرون؟ مصدوم بود ؟ کارایی نداشت؟ حقوق زیاد می گرفت؟ اگرم پیر بود با جایگزینایی که آوردن نشون داد که این چیزا اهمیت نداره واسش نمونه بزرگش همین پیرلو میلانی بگذریم از آنلکا یا بنتنر.... دروگبا و ترزگه ای که می خواست دوباره برش گردونن

حالا گیرم کنته عاشق سینه چاک یووه ولی بدلیل بی تجربگی و عدم دانش کافی یووه رو به .... داد در اروپا، با بی خانمان کرده دل پیرو چیجوره کنار بیام؟ 

واقعا مربی که بوی احساسات واقعی به مشامش نرسه لیاقت موندن در این تیم رو نداره، و دیدین که چی جوری خودش رفت و بدلیل مسخره ترین توجیه ممکنه که من مربی معروفیو یادم نمیاد همچین حرکتیو بزنه 

کنته خیانت کرد به یووه 

با همین ترکیب بازیکنایی که  ماروتا و آنیلی به مجموعه اضافه کرده بودن + ورزشگاه جدید یووه(عامل محرک قوی) شکی نیست که با یک مربی معمولی هم همین قهرمانی های سری آ بدست میومد 

البته همین آنیلی هم در اخراج دل پیرو سهیم بود

و اگه قرار بود از این کارش بی خیال بشم خوب میرفتم مثلا طرفدار بارسلون میشدم، درسته یووه به هیچ بازیکنی وابسته نیست ولی بازیکنای تیم نقش کلیدی در شخصیت تیم  رو ایفا می کنن

و هر کی از این قضیه به راحتی بگذره یا سنش کمه یا هنوز خیلی به تیم وفادار نیست، یوونتوس فقط از دل پیرو بزگتر نیست

• ace of glass, Massimiliano Allegri, Camel Blue و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
dme48gukzvs8_t.jpg

3 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 3 مهمان و 0 عضو مخفی