پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

ماسیمیلیانو آلگری - Mad Max

* * * - - 6 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
5469 پاسخ برای این موضوع

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4004 ارسال

وگرنه واقعا یک بار درست فکر کنید، چطوری یک یوونتوسی "طرفدار" آلگری میشه ؟! از نظر من چیزی به جز لجبازی دلیل این حمایت نیست.

از نظر من این یعنی دیکتاتوری کوچک!
یعنی هر کی طرفدار ج ا ست جیره خور حکومته
هر کی مخالف ج ا ست عامل و جیره خور بیگانه ست
هر کی هم طرفدار الگریه از سر لجبازیه!!!
درود بر جناب بهمن

شایدم از نظرشون آلگری از لحاظ جام آوری و زنده کردن دوباره اسم یووه در اروپا موفق بوده .
نیاید فحش کشمون کنیدا :1:
ولی همونطور که الان میبینیم تیمش بد بازی میکنه و اعصاب هوادار رو خورد میکنه نمیتونم چشمم رو روی موفقیت هاش ببندم .

الان به نظرم باید آنیلی بشینه دو دوتا چهارتا کنه ببینه موندن آلگری چه معایبی داره ( رفتن یه سری بازیکنا- تحلیل رفتن فرم یه سری دیگه بازیکنا ) و چه مزایایی داره و تصمیمشو درباره آلگری بگیره .

• mory, Aminvo, Senmorta و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3856 ارسال
  • LocationAhWaS
نوید بس کن یه مدت رفته بودی غار راحت بودیم از دستت :1:
ایشالله دلم روشنه الگری فصل جدید رو تیمکت یوو تو سری ا نیست ممکنه بزارنش مربی تیم یوونتوس ب تو سری سی
ما که بابد برا یک سال باقی مونده 8 ملیون بدیمش خب بزاریمش برا تیم سری سی اینطور دست عنتر هم بهش نمیرسه هرچند شور بختانه یا خوشبختانه میگن از پاریس گرفته تا منچستر یونایتد و سویا و والنسیا دنباشن اما کیف میده بزارش سرمربی یوونتوس ب اینجورو مجبور به استفا میشه
هرچند 8 ملیون چیز زیادی نیست تا این دیکتاتور رو بیرون کنن
حتی همین شفر استقلال هم میتونه بهتر از الگری کار کنه
این چند هفته هم میزاریم لجاجت ها ادامه میدا کنه باخره الگری رفتنی میشه
  • Aminvo, L'Avvocato, Georgia و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

GG.B1

GG.B1

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 261 ارسال

مجموعه یوونتوس بدون الگری و با مربی دیگه ای یعنی این قهرمانی های داخلی رو نمیورد؟!

وقتی از یووه بره عملکردش تو تیم جدیدش نشون میده چند مرده حلاج هست.

بقول دوست اینتریم شما نیمکتتون 3 - 0 از کل سری آ جلوتره قهرمان شدن با این تیم تو سری ا هنر نیست.مدیریت یووه + ضعف بقیه تیمای سری ا یه مجموعه ای بوجود اورده که اتوماتیک وار قهرمان میشده این سال ها حالا با  عل گری یا عل منصوریان

• GioVanni Agnelli, Orphée, mory و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2921 ارسال

الگری منتظره که اخراجش کنن ، هیچ توافق دو طرفه ای وجود نخواهد داشت ! ولی خودش هم میدونه که با این شرایط احتمال اینکه بمونه و فصل اینده همه جیز رو از دست بده هست ! خصوصا حالا که احتمالا هم رم هم میلان و هم اینتر قرار هست سرمربیان تازه ای داشته باشن ! بعد از 5 سال نیاز به یه خون تازه داره یوونتوس 

• GioVanni Agnelli, mory, Aminvo و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

هنوزم تو شبهات اگه ماهُ داری من اون ماهُ دادم به تو یادگاری ...

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21224 ارسال
  • LocationDeutschland

- مسئله اینجاست که این فصل در حالی که گمان میرفت یووه بهترین فصل خودش با آلگری رو داشته باشه، ولی بدترین فصلش بود.

از CL و کوپا که به شکل مفتضحانه ای حذف شدیم، در سری آ هم واقعا قبول کنیم رقیب نداشتیم. ناپولی که مثلا جدی ترین رقیب ما بود از خیلی وقت پیش قافیه رو باخته بود.

کسی عملکرد 5 ساله آلگری رو بی ارزش نمیدونه، ولی واقعا قبول اینکه آلگری دیگه چیزی برای ارائه نداره خیلی سخته ؟! و یا توهین حساب میشه ؟!

ادامه دادن با آلگری دقیقا مثل مرگ تدریجی ـه، هر چند که این پروسه یه 2، 3 سالی میشه که شروع شده ...

• mory, فرهاد, GG.B1 و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
عنترمیلان ٫ پ س ژ (به شرط خروج حاج جواد لوییجیان) ٫ منچستر ٫ استون ویلا و سپاهان (به شرط برگذاری مسابقات لیگ در ماه مارس) میتونه مقاصد خوبی برای الگری باشه
  • mory, Aminvo, Signora Omicidi و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

______ Never chase a bitch _______

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

این فصل آلگری داغون کار کرد، قهرمان لیگ شد ولی اگه منم سرمربی بودم حتماً تیمو قهرمان میکردم، دلیلی واسه تمدید قرارداد نیست، مگر اینکه آنیلی و دارو دستش راضی باشن به همین قهرمانی تکراری هر سال 

• GioVanni Agnelli, Orphée, mory و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
dme48gukzvs8_t.jpg

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

روزی سلطان محمود گرسنه بود و غذایی خواست . از آن‌جا که مهیّا کردن غذاهای دیگر، طول می‌کشید، فوراً بورانی بادمجان آماده کردند و آوردند. سلطان بادمجان را خورد و او را خوش آمد. پس گفت: 
« الحق که بادمجان غذایی نیکوست .»
ندیمی که آن‌جا بود،‌ مدّتی دراز در وصف بادمجان و خواصش سخن گفت و سلطان همچنان می‌خورد.

تا این‌که سیر شدو مقداری هم روی معده اش اثر بدی گذاشت پس گفت : 
« بادمجان غذایی تلخ و مضر است .» 
آن ندیم باز لب به سخن گشود و این بار دیر ‌زمانی از مضرات بادمجان گفت.

سلطان متعجّب شد و گفت: 
« ای مردک ، تو نبودی که در خواص بادمجان‌ها سخن گفتی ؟ » 
ندیم گفت : 
« ای سلطان ، من ندیم توام نه ندیم بادمجان . باید چیزی گویم که تو را خوش آید ، نه بادمجان را . »

.....................................................................................................................................

ما ندیم یوونتوس هستیم نه الگری 

الگری چند صباحی خواهد بود و بعد رفتنی است .

پیش بینیهای ما دقیقا به وقوع پیوست (درباره نتیجه و روش بازی)

و هیچکس نمیتونه از لحاظ نتیجه و نحوه بازی (بخصوص) از الگری دفاع بکنه 

هیچکس هم نمیتونه مدعی بشه الگری فصل بعد قراره تیکی تاکا ارائه بده یا فرگوسنی رفتار بکنه 

شخصیت یه مربی معلومه و قابل تغییر نیست(حتی لیپی هم از یووه کنار رفت چون دورانش تموم شده بود)

< اگر مسی رو هم برای الگری بخرن بهش وظیفه میده پشت سر مدافع راست رو پوشش بده همونطور که به مانژو میگه پشت سر دفاع چپ رو پوشش بده !!  >

چون شخصیتش همینه و اینجوری فوتبالو میفهمه

حالا مدیرا میخوان با الگری ادامه بدن ، خوب بدن

ما یه هواداره ساده ایرانی هستیم توی یه فروم ایرانی نظرمون رو میگیم و دنبال اهانت و کل کل هم نیستیم

• GioVanni Agnelli, فرهاد, Aminvo و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6060 ارسال
  • LocationKhorram Abad
چیزی ک منو آزار میده بی تفاوتی بازیکنا،سرمربی و مدیریت نسبت ب حذف تو اروپا تو این مرحله و مقابل تیمی مثل آژاکسه! پارسال هم مقابل تاتنهام داشتیم حذف میشدیم ک اتفاقی صعود کردیم! پارسال پیش خودم فکر میکردم اگه مقابل تاتنهام حذف میشدیم حتما آلگری اخراج میشد و مدیرا ی فکر اساسی واسه فصل بعد میکردن! اما ن امسال واسه دومین فصل پیاپی تو مرحله یک چهارم حذف شدیم و انگار جز هوادارا کسی غافلگیر نشده! آلگری از پیشرفت سطح اروپایی یووه طی سالیان اخیر میگه و آنیلی تعداد اسکودتوهای کسب شده رو یادآوری میکنه! چیزی ک ما طی چند سال اخیر تو اروپا ب دست آوردیم و اینا بهش افتخار میکنن (فینال اروپا) رو امسال آژاکس یا تاتنهام بهش دست پیدا میکنن چ بسا قهرمان هم بشن! آیا سقف خواسته یوونتوس و تاتنهام باید یکی باشه؟!

آلگری بد یا خوب همینه ک هست! اشکال از بالا دستی هاست ک ب این وضع قانع هستن! ما وقتی باختیم ک بعد از شکست تو زمین خودی و حذف ، آب از آب تکون نخورد :fp:

آلگری مستحق بد و بیراه نیس همونطور ک ونتورا هم نبود! وقتی ی وانت میخری نمیتونی ازش انتظار داشته باشی کار ی تراکتور رو برات انجام بده و بعد اگه نتونست بهش فحش بدی! قطعا مقصر اصلی این اوضاع مدیرای تیم هستن...
  • GioVanni Agnelli, mory, eⁿzº و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

Georgia

Georgia

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2610 ارسال

منچسترسیتی افتاده دنبال والورده برای جایگزینی گودزیلا 

خیلی ازش خوشم نمیاد کاره خاصی هم تواروپا بعید می دونم انجام بده اما حداقل 90 دقیقه هر هفته سرگرممون می کنه

• GioVanni Agnelli, mory, GG.B1 و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Si puo dare di più perchè è dentro di noi
si puo osare di più senza essere eroi
come fare non so non lo sai neanche tu
ma di certo si può ... dare di più

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2181 ارسال
  • LocationTehran,Iran

به نظرم کلید تمامی تغییرات در سطح مربی تو فوتبال اروپا دست دو قضیه ست:

1) نیمکت مربیگری منچستر

2) تصمیم پوچتینو برای ادامه همکاری یا ترک تاتنهام

اگه پوچ تصمیم بگیره بره و مقصدش هم منچستر نباشه (اگه منچسترسیتی باشه اشکال نداره :nish: ) احتمالا اتفاقات خوبی برامون میفته

شخصا مربیان فعلی ایتالیایی (به غیر از آنچلوتی) رو در سطح مربیگیری یووه نمی دونم و جدا امیدوارم دست روی یه خارجی خوب بگذارن

• mory, Aminvo, Signora Omicidi و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

چیزی ک منو آزار میده بی تفاوتی بازیکنا،سرمربی و مدیریت نسبت ب حذف تو اروپا تو این مرحله و مقابل تیمی مثل آژاکسه!

پارسال هم مقابل تاتنهام داشتیم حذف میشدیم ک اتفاقی صعود کردیم! پارسال پیش خودم فکر میکردم اگه مقابل تاتنهام حذف میشدیم حتما آلگری اخراج میشد و مدیرا ی فکر اساسی واسه فصل بعد میکردن! اما ن امسال واسه دومین فصل پیاپی تو مرحله یک چهارم حذف شدیم و انگار جز هوادارا کسی غافلگیر نشده!

آلگری از پیشرفت سطح اروپایی یووه طی سالیان اخیر میگه و آنیلی تعداد اسکودتوهای کسب شده رو یادآوری میکنه!

چیزی ک ما طی چند سال اخیر تو اروپا ب دست آوردیم و اینا بهش افتخار میکنن (فینال اروپا) رو امسال آژاکس یا تاتنهام بهش دست پیدا میکنن چ بسا قهرمان هم بشن! آیا سقف خواسته یوونتوس و تاتنهام باید یکی باشه؟!

آلگری بد یا خوب همینه ک هست! اشکال از بالا دستی هاست ک ب این وضع قانع هستن!

ما وقتی باختیم ک بعد از شکست تو زمین خودی و حذف ، آب از آب تکون نخورد :fp:

آلگری مستحق بد و بیراه نیس همونطور ک ونتورا هم نبود! وقتی ی وانت میخری نمیتونی ازش انتظار داشته باشی کار ی تراکتور رو برات انجام بده و بعد اگه نتونست بهش فحش بدی! قطعا مقصر اصلی این اوضاع مدیرای تیم هستن...

درسته 

انیلی کیلینی الگری بهمراه پارا نشستن دور یه میزو دارن شلم میزنن و البته ندودم نخودیه و منتظره یکیشون خسته بشه و بجاش بازی بکنه 

جوکرم 20 امتیاز داره 

آلگری که مشخص بود عصبانی شده در ادامه گفت:" در ایتالیا همه تئوریسین فوتبال شده‌اند و این مشکل بزرگی است. شما بهتر است بروی کتاب‌هایت را بخوانی. حالا خفه شو تا من صحبت کنم. تو از فوتبال هیچی نمی‌فهمی. برو پشت نیمکت بنشین و کتاب‌هایت را بخوان. ولی بدان که از واقعیت فوتبال و آنچه در میدان می‌گذرد هیچ چیز نمی‌دانی. من شش اسکودتو برده‌ام".

...................

این جملات نشون میده به الگری حمله زیاد شده توی ایتالیا و اونچنان هم اروم نیست

تا فکر نکنیم فقط توی فروم ما دارن ازش انتقاد میکنن 

• GioVanni Agnelli, mory, Aminvo و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری
اولا ایاکس یک هفته استراحت کرد و تاتنهام دو یا سه روز و این مشخصه تاتنهام خستست و با نبودن هری کین و سون مشخصه تیم چقدر ضعیف تره ....و یه ربع نشده گل خوردن اما یووه انصافا با ۵مصدوم خیلی خوب بازی کرد در صورتی ک تاتنهام اصلا حمله نکرد ......

این هماهنگی ایاکسی ها برمیگرده ب اکادمی ک ده ساله این بازیکن ها با هم غذا میخورن میخوابن و با همن مال یکی دو سال نیس ....

و صد البته تاتنهام هم بدون وینگر داره بازی نیکنه هر تیمی جلو ایاکس بدون وینگر بازی کنه جریمه میشه .....

الگری استراتژی درستی داشت اما نتونست کامل بهش برسه هر چند این غلط کاریشو در بد بازی کردن بازی های لیگ جبران نمیکنه و حتی بعضی بازیای سی ال
  • Aminvo, Signora Omicidi, amirali2001 و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3856 ارسال
  • LocationAhWaS
علیرصا جان چیو داری ماست مالی میکنی جان خودته.
چیزیو تفسیر نکن
حقیقت اینه ما یوونتوسیم ن تاتنهام

ما نیمکتمون هم مدعی سی ال هست هی مصدوم مصدوم نکن همه تیما مصدوم میدن ولی ما نیمکتمون پر تره
ببخشید با این لحن بات حرف زدم عزیزم.اما حقیقت اینه ما تحقیر شدیم جلو اژاکس پس این گند رو هرچی به همش نزنیم بهتره
  • mory, Aminvo, L'Avvocato و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

L'Avvocato

L'Avvocato

هوادارِ یوونتوسِ سابق

• اعضا
  • 1489 ارسال

این هماهنگی ایاکسی ها برمیگرده ب اکادمی ک ده ساله این بازیکن ها با هم غذا میخورن میخوابن و با همن مال یکی دو سال نیس ....

به نظرتون همین تیم آژاکس رو اگه برای 5 سال بسپرید به آلگری که با بازیکناش حموم هم می‌ره :fp:، در سال پنجم بازیکناشون می‌تونن سه پاس متوالی به هم بدند؟

• GioVanni Agnelli, mory, eⁿzº و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

.

.

.

.

.

.

.

هجوم( حجوم :frusty:) -راجع به(راجب) - علی‌رغم - حواس - انضباط - زمینه(ضمینه :fp: ) حضور(حظور:frusty:) - مزخرف(مضخرف) - دردِ دل(درد و دل)- توجیه( توجیح ) - دست مریزاد - نصیب - حاضر(حاظر :frusty: ) - کج دار و مریز - لهجه

وگرنه = در غیر این‌صورت

مگه نه = مگه اینطور نیست؟

Georgia

Georgia

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2610 ارسال

اگه عــــــــــــــــــــــنیلی واقعا تیز کرده باشه برای گودزیلا حتی شاید یکسال دیگه هم تمدید کنه با عـــــــــــــــــــــــــلگری جونش

هر مربی بیارن قطعا قرارداد بلند مدت میبنده با یووه و گودزیلا از دستشون میپره

• حامد, Orphée, mory و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Si puo dare di più perchè è dentro di noi
si puo osare di più senza essere eroi
come fare non so non lo sai neanche tu
ma di certo si può ... dare di più

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

من شش اسکودتو برده‌ام

تو شش اسکودتو نبردی یوونتوس برد وگرنه صد سال دیگه هم نمیتونی جام ببری، خوش شانس بودی که نیمکت یووه رو بهت دادن 

نکنه معتقدی روزنامه نگارا به آژاکس باختند ؟!

آژاکس هیچی یانگ بز و چی میگی ؟

یونایتد توی تورین لولمون کرد اونم باید خفه شیم و هیچی نگیم ؟

تخم دو زرده کردی برای یووه ؟!!

• GioVanni Agnelli, eⁿzº, Aminvo و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2840 ارسال

گواردیولا گزینه رویاییه. اگرم ببازیم لااقل فوتبال بازی می کنیم و می بازیم. معمولا از سیستم 4-2-3-1 استفاده میکنه و سیستمش با بازیکنای فعلی هم قابل اجراست . فوتبال هجومی و مالکانه و استفاده از حداکثر ظرفیت بازیکنای هجومی

• mory, Aminvo, Georgia و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3856 ارسال
  • LocationAhWaS
امیدوارم همونجور ک تو رسانه ها و جلو خبرنگارا با غرور و بی ادبی صحبت کرد الانم جلو علگری به همین سبک صحبت کنه تا سریعا گیم اور بشه
این دیگه مایان خط هست مستر علگری
  • Aminvo, Georgia , ace of glass و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

الگری موندگاره

• mory, Aminvo و ace of glass از این پست تشکر کرده است

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 1 مهمان و 0 عضو مخفی