پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

ماسیمیلیانو آلگری - Mad Max

* * * - - 6 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
5440 پاسخ برای این موضوع

Mohamadjuve100

Mohamadjuve100

هوادار یوونتوس

• بن شده
  • 440 ارسال
درود بر شما جناب DMC ببخشید نامتون رو نمیدونم.
دقیقا همینطور که فرمودید "تفکر تقدس گرایی" این تفکر در بین طرفدارای الگری به شدت تقویت شده و موج میزنه.
به گونه ای مقام تاکتیکی و بزرگی این مربی رو بالا بردن که ما رو یاد طرفداران فلان رهبر در فلان کشور جهان سومی میندازن که با اینکه مردمش در فقر و بدبختی دست و پا میزنن، اما رهبرشونو یک شکل قدیس گونه میبینند که معصوم و فاقد هرگونه ایرادی هست و اگر کشور و اموراتش مشکلی داره از بقیه ست نه از ایشون! چون ذات ایشون از هرگونه خطایی مبراست، غافل از اینکه کشور زیر دست همین فرده...

دقیقا همین مصداق منطق طرفداران سینه چاک الگریه!
اگه تیم مشکل داره پس حتما از بازیکنانه (بنتانکور فلانه، پیانیچ فلان و ...) وگرنه تئوریسین بزرگ قرن که مبراست از هرگونه ایرادی.
مغزش کامپیوتره با بهترین cpu دنیا! هر ثانیه هزاران ترکیب مختلف رو تحلیل و بررسی میکنه و در زمین ارائه میده؛ فقط مشکل اینجاست تیمش نمیتونه 4 پاس صحیح درست به هم بده تو یک سوم زمین حریف!
مشکل اینجاست تیمش نمیتونه توپ رو به گردش دراره و بازیشو تحمیل کنه به تیم حریف
در واقع چون راهی پیدا نمیکنه برای اینکار بلافاصله توپ به جناحین و سانتر ازجناحین.
میتونید برید گفته های مربیان بزرگ رو بخونید و نتیجه بگیرید که سانتر از جناحین تنها نتیجه ی اینه که تیم از لحاظ گردش توپ به بن بست خورده و چاره ی کار بردن به گوشه ها و سانتره. قطعا قلعه نویی این کارو بهتر از الگری بلده.
همین امر هم باعث شده مانژوکیچ مهاجم سرزن ما در تمامی بازی های بزرگ با سر گل بزنه.
در واقع باید بگم متاسفم برای تاکتیک تیمی که با وجود "پیانیچ، دیبالا، رونالدو، داگلاس، برناردسکی، کانسلو، ساندرو" مانژوکیچ گلزن تیم بشه اونهم از راه سانتر و سر زدن
گل زدن مانژو هیچ ایرادی نداره، ولی وقتی در تمام بازی های بزرگ میاد و با سر گل میزنه میشه اشکال و ایراد.
این یه فکته یعنی تیم یوونتوس اصلیترین روشش برای حمله سانتر از جناحینه، برنامه ای که علت داره و اون هم نتیجه ی بن بست خوردن تاکتیک های الگریه. بله ایشون بازی های تو لیگ رو میبره چون خوب دفاع میکنه ولی آیا در اروپا تنها خوب دفاع کردن کافیه؟

همین سیستم اکتفا به حداقل موقعیت ها و سانتر از گوشه ها و اولویت دفاعی تیم باعث شده اون بازیکنایی که نام بردم به کلی از بازی خارج شن!
دیبالا سردرگمه! داگلاس رو نیمکته، برای رونالدو موقعیت نمیسازن، برناردسکی بازیکن جوون و شوتزن چسبیده به نیمکت! در واقع در این سیستم الگری نیازی به هافبک طراح نداره. چون اصلا بازیسازی شکل نمیگیره همین امر هم باعث شده پیانیچ نتونه بازی خودشو انجام بده. (برای مثال چندگل ما از پاس تو عمق بوده؟)
به غیر از گلایی که مانژو با سر زده و همگی سانتر از جناحین

بازی رفت با منچستر رونالدو از گوشه میفرسته دیبالا میزنه
بازی برگشت والنسیا رونالدو یکی رو دربیل میزنه از گوشه میفرسته مانژو میزنه
بازی رفت با والنسیا سانتر میکنن از گوشه به کانسلو میرسه و پنالتی
گل دو هم از همین طریق سانتر و پنالتی گرفتن بونوچی!

کافیه امار بگیرید از گلهایی که یووه یه ثمر رسونده
اکثرا بازی هوایی و مستقیم
بعد میاید اینجا ایراد میگیرد چرا دیبالا سردرگمه
چرا داگلاس نیست
چرا پیانیچ افت کرده

جوابش ساده ست ایراد از همون شخص قدیسی هست که با این یووه فعلی و این ابزار هجومی به بن بست تاکتیکی خورده.

کافیه یه نگاهی به تاتنهام پوچتینو یا لیورپول کلوپ بیاندازید تا طروات و پویایی در حملات و کارهای ترکیبی ببنید و اونوقت مقایسه کنید با سبکی که ایشون به اجرا میذاره.
دیگه لازم نیست بگم : هری کین، دله الی ، سون و ... که الان فیکس تاتنهام هستن قبل از پوچتینو کجا بودن و الان در چه سطحی بازی میکنن و چقدر قیمت دارن!

برناردسکی بدبخت کجاست؟
داگلاس کجاست؟
روگانی؟
  • GioVanni Agnelli, mory, Aminvo و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
پس تحمل کن، تحمل ستون بودن را:<br><br />ستونی از نور که فقط پرندگان کور <br><br />بَرو تکیه می‌زنند.

cr7

cr7

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 701 ارسال

فابیو پاراتیچی:انتخاب های الگری در نقل و انتقالات سخت تر است یا کونته؟

کونته بیشتر دنبال عملکرد مشخصی بود، یعنی به دنبال بازیکن مشخصی بود، خب این حق طبیعی هر مربی است، او یک بازیکنی را می خواست که به سبک بازی اش بخورد. اما در مورد الگری باید بگوییم که او انعطاف پذیرتر است، در واقع بیشتر تاکتیک تیمی برایش مهم تر است، گزینه ها در مقابل او بیشتر هستند و معمولاً دنبال نام مشخصی برای تیمش نیست و می توان گفت روی بازیکن خاصی تأکید نمی کند. الگری بیشتر ویژگی بازیکنی را که می خواهد مطرح می کند تا نام بازیکن را. 

الگری جان از همان روز اول انتخابت حکم اخراجت را میدادن...از همان روز اول میگفتن دارد کاشته های اقای کنته را درو می کند و از خود چیزی ندارد....رفتی فینال باز حکم اخراجت را دادن....سال دوم تا هفته های 14 هر روز یاداوری میکردن سال دوم الگری یعنی سال اخر او. نرسیده به نیم فصل نرسید ورق برگشت.....دهها مربی برای جانشینیت انتخاب کردن که روزگار پته ان مربیان روی اب ریخت....الگری 5 سال هست حکم اخراجت صادر شده ....

از الگری هیچ بتی نساختیم...فقط جرممان دوست داشتن اوست....فقط 6 ماه صبر کنید می رود....والله می رود....

• Orphée, Aminvo, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

spinning-juventus.gif FORZA JUVENTUS Juventus.png

مهربان تر و پوست کلفت تر باشید(علیرضا و من)

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

منتظریم خراب کنه تا بکوبیم اما تو بدترین روزها تیم رو برنده میکنه اما چ خوبه این انتظار همیشه همینطوری انتظار بکشن .....دوتا سی ال در 30 سال داشتیم  انتظار داریم این مرد در 4 سال 5 تا سی ال بیاره در حالی ک 2 بار مارو فینال برد تا 3 نشه بازی نشه الگری بازم مارو میبره فینال و راهشو یاد گرفته کما اینکه داور اون کارو دقیقه93 نمیکرد پارسال فینال بودیم یک حرکت زیبا و گرفتن رونالدو از رئال نشون داد انیلی ک یووونتوسس تازه شروع کرده و هر سال بازیکنای بهتری رو میگیریم ان شاالله بجای انتقاد بیایم انرژی مثبت بفرستیم ب مربی و تیم منتظر باخت نباشیم این انرژی مثبته خیلی خوبه هاااااا ....

الان بهترین فرصته امسالو ببینیم چی میشه نشد فصل بعد با مربی دیگه ای احتمالش هست انیلی زن خودشو عوض کرد چ بسه مربی 

• Orphée, Aminvo, tecra و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

بذار ساده حرف بزنیم 

من منتقد الگری نیستم

مخالفشم

حتی اگه با همین روش قهرمان اروپا هم بشه بازم مخالفشم

تیم ما توانایی رد و بدل کردن چند پاس در عمق دفاعی حریف رو نداره 

تیم ما نمیتونه با پاسکاری های ممتد عمق حریف رو شکاف بده 

اینجور بازی کردن دوامی نداره و بالاخره یه جایی مهار میشه 

ما فقط یک روش مشخص برای بازی داریم و همین روش باعث شد یانگ بویز و یونایتد شکستمون بده 

فوتبال علی اصغری رو سرلوحه خودمون کردیم و داریم ذوقش رو هم میکنیم :53:

من مالک تیم نیستم که از بردهای تیمم (به هر نحوی )خوشحال باشم و از سود تجاری لذت ببرم

• GioVanni Agnelli, mory, eⁿzº و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

دلیل باخت به منچستر و یانگ بویز فقط و فقط دست کم گرفتن این تیم ها بود، وگرنه این تیم ها نهایت بتونن آتالانتا رو ببرن ، منه یووه ایی دو آتیشه انگیزه دیدن این بازی هارو نداشتم+ هافبک های ما هم خیلی داغونن 

• Orphée, Aminvo, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
dme48gukzvs8_t.jpg

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

- من قضاوتی نمیکنم، ولی انصافا به نظر شما ویدال زمان آلگری خوب بود ؟!

ضعیف ترین ویدال در پیراهن یووه، ویدالی بود که زیر دست آلگری بازی میکرد.

البته هیچ نقدی ندارم، فکر کنم من کلا توهم شدم.

و البته بدترین ویدالی که به چشم دیدیم :1:

• Orphée, Aminvo, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

کسی جز تو چون تو برای زمان بزنگاه نیست

wk2z_20687957708504295777_thumb.jpg

تو به شکلی عجیب و غریبانه در مسلخ من یاوری

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3752 ارسال

من به عنوان یک هوادار حق دارم از سرمربی تیمم بخوام که بعد از 5 فصل حضور در این تیم تنها و تنها و تنها به نتیجه فکر نکنه و راضی نباشه ...

من به عنوان یک هوادار بعد از 7 بار قهرمانی پیاپی در ایتالیا توقع دارم تیمم بتونه تمام 19 تیم دیگر سری آ رو سلاخی کنه و در برابر تیمهای اروپایی به جز تعداد انگشت شمار بزدلانه به لاک دفاعی فرو نره و قدرت تیمی و فردی بازیکنان و کادر فنی خودش رو به رخ حریفان بکشه .

...................................................................................................................................................................................................................

به هواداران عزیزی که از فوتبال فقط و فقط نتیجه براشون مهمه خرده ای نمی گیرم و احترام میگذارم .

اما من دلم لک زده برای دیدن یک تیم پر قدرت که به خودش باور داره و با اتکا به ترکیب مثال زدنیش هراسی از گل خوردن نداره .

تیمی که قرار نیست دیبالا و مانزوکیچ و رونالدو درونش برگردند به 18 قدم خودی ...تیمی که ترسی از بازی دادن به مهره های هنرمند خودش نداره ...تیمی که به دنبال گل زدن با دو نفر و دفاع کردن با 11 نفر نیست ...تیمی که تمام برنامه ش در زدن یک گل و دفاع 90 دقیقه ای از اون حتی در برابر کیه وو و اسپال و ... خلاصه نمیشه ...

.....................................................................................................................................................................................................................

برای من رویای قهرمانی اروپا رو داشتن هزاران بار بهتر از بردن این جام درازگوش با این سبک بازی هست .

• GioVanni Agnelli, Orphée, eⁿzº و 17 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

ای به رویا سرسپرده با توام ای همه خوبی

راهی کدوم دیاری...

alex 4ever

alex 4ever

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 362 ارسال

این قضیه دیگه خیلی خسته کننده شده ، چون ما با تفکر تقدس رویرو هستیم و وقتی چنین تفکری به هر موضوعی داشته باشیم فقط میخواهیم از اون موضوع دفاع کنیم ، حالا اگر شد از معجزات حساب میشه اگر نشد حتما حکمتی بوده و صبر کنید حل میشه . بیش از حد پر و بال دادن به هر شخصی و بت ساختن ازش چنین منطقی هم پیش میاره . اگر یووه ببره از نبوغ مربی هست اگر نبرد از ضعف تیم و نبود مهره و بی عرضگی مدیریت هست که تیم خوبی دست و پا نکردند . هر شخصی حق داره چیزی رو دوست داشته باشه و حتی خیلی دوست داشته باشه ولی در بحث منطقی شما باید با دلیل و منطق صحبت کنید نه احساس و علاقه شخصی . آلگری و دوست دارید و فکر میکنید اگر مهره های بهتری داشت میتونست قهرمان اروپا باشه ؟ اوکی ، منم فکر میکنم دلنری این تیم و داشت مثل آلگری نتیجه میگرفت ! خب این کل منطق شماست که میشه به هر مربی دیگه تعمیم داد ولی کارنامه دلنری با مهره هایی که داشت حساب میشه ولی کارنامه ایشون با یکی از بهترین و گرونترین squad های تاریخ یووه !

آرکایو انجمن موجود هست و کیفیت بازی ایشون بعد هر بازی و عدم ارتباط هوادار با تیم ، نشان از سبک و روش بازی تیم زیر نظر ایشون هست . هواداران این تیم سالهاست هوادار یووه و ایتالی هستند و قطعا فوتبال تهاجمی و فانتزی زیادی از تیمشون ندیدند ولی اکثرا با تیمشون به وجد اومدن و بهش افتخار کردن و کلی خاطره خوب و بد هم از این تیم دارند ، حالا سوال اینه چرا این هوادارا نمیتونند با این تیم ارتباط برقرار کنند و مثل گذشته از تیم لذت ببرند ؟ همه چیز فدای نتیجه شده است و در چنین شرایطی به خاطر وجود مربی هست نه مهره های تیم . اینتر با مونتاری و موتا و کامبیاسو رفت اروپا رو گرفت و حتی مقابل بارسا اتوئو وینگر چپ بازی کرد ، همه تیم های با ترکیب مخوف و غول آسا قهرمان نشدند و اونا هم در ترکیب ضعف هایی داشتند ولی هواداران آلگری برای دفاع از آلگری از چنگ زدن به هر ریسمانی استفاده میکنند . هواداران آلگری استاندارد های جالبی هم ارائه میکنند ، تیم آلگری داره ترکیب مختلف تست میکنه ، تیم آلگری تا نیم فصل هماهنگ نمیشه ، تیم آلگری ترکیب مناسبی و مهره مناسبی نداشت ...

بیخیال بابا ، در این سطح این استدلال ها مضحک و خنده داره ، وقتی کسی ون بومل رو به پیرلو ترجیح میده معلومه توی ذهنش چی میگذره . معلومه این استانداردها به خاطر باد کردن آلگری و دفاع ازش گفته میشه و به خاطر همون ذهنیت تقدس و پذیرش هست ، وقتی کسی بتونه هر چیزی قبول کنه ، چه به اسم آزمون الهی چه به اسم حکمت و چه به اسم تقدیر ، کمتر افسرده میشه ، کمتر اذیت میشه و ریلکس زندگی میکنه و طبعا کمتر میتونه اختراع و کشف کنه و قطعا کمتر تلاش میکنه ، جوامع رو با این تفکر ببینید و جوامع دیگر رو ببینید . حالا کسی آلگری و دربست و تمام کمال قبول کرده و یکی از مریدان این بزرگ مرد هست ، حالا شما هی بیا بگو چرا آلگری وقتی تیم کونته رو دست گرفت کیفیت تیم افت کرد ؟ میگه مهره کافی برای اجرای سیستم 2-1-3-4 نداشت ، خب فصل بعد چی ؟ مهره هاشو فرختن ! خب فصل بعد چی ؟ خب هی خرید و فروش کردن تیمش زمان برد هماهنگ بشه ، خب بعد ؟ خب هافبکش و ضعیف کردن !!! خیلی مسخره است انکار بقیه مربی ها در طول تاریخ با این مسائل روبرو نبودند . و فقط این نازنین با این مشکلات و ظلم های تیم مدیریتی روبرو شده ، جدی میگید اینارو جان من ؟

دیگه مربی که با ترکیب ون بومل و نوچرینو و آکویلانی و بواتنگ در خط هافبک بازی کنه معلومه از توش چی در میاد ، آلگری مثل یک فرد بی استعداد در موسیقی هست که وقتی یک گروه موسیقی در حال نواختن یکی از سخت ترین آهنگ های دنیاست وارد صحنه شده و با صدای بدش ریتم و ضرب آهنگ گروه مقابل و خراب میکنه . تیم و خط هافبک فیزیکی و تخریب از جلوترین بازیکن و استفاده از مانژو یا هر بازیکنی برای پرس و بستن فضا از جلو ... باعث بوجود اومدن چنین تیمی شده که سالهاست هی با عذر و بهانه هوادارانش حال بهم زن ترین بازی ها رو ارائه میده . آیندگان به ایشون ماشالله خواهند گفت و فکر خواهندکرد که چه مربی مخوفی بوده ولی این سالها هواداران یووه یکی از بدترین بازی هایی که تیمشون میتونست ارائه بده رو دیدند و همه این معجزات با یکی از گرانترین و بهترین squad های تاریخ یووه بدست اومده .

:2laugh:  :2laugh: خدایی کسی تو این فروم هست که از الگری بت ساخته؟ من چون زیاد ارتباط تنگاتنگی با فروم ندارم بچه های اینجا رو نمیشناسم. اگر همچین شخصی پیدا شده دمش گرم :2laugh: بالاخره وقتی کسی رو داریم که چپ و راست شلنگ میگیره به سرتاپای الگری قطب مخالفش هم باید باشه تا تعادل رعایت بشه. اما... اما اگر همچین شخصی در فروم نیست چند خط اول این پست مصداق بارز مظلوم نماییه و خب تکلیف همچین پستی از اول مشخصه! ولی بازم اوکی، فرض میکنیم نیت مظلوم نمایی در میان نبوده. بریم برای ادامه ش...

پاراگراف دوم در مورد عدم ارتباط هوادار با تیم صحبت شده و قدری هم به طرفداران الگری تاخته شده. در مورد اول، متاسفم برای اون هوادارانی که نمیتونن با تیم "ارتباط" برقرار کنن (حالا نفس همین "ارتباط" برقرار کردن هم باید تعریف بشه تا منظور روشن تر باشه) و امیدوارم زودتر ارتباطه برقرار شه، ولی شما در تاریخ هیچ تیمی نمیتونی مربی یی رو پیدا کنی که هوادارا همیشه ازش راضی بوده باشن، هیچ مربی یی! بجز تا حدودی فرگوسن! غرض اینکه مربی نمیتونه همه هوادارا رو همیشه راضی نگه داره، مربی نمیتونه تیمی بسازه که همیشه در بهترین فرمش بازی کنه، مربی نمیتونه (و نباید) تمام داشته هاشو از اول فصل رو کنه. کسی که یوونتوس الگری رو دنبال کرده باشه دیده و فهمیده که بهترین یوونتوس از دور حذفی لیگ قهرمانان رونمایی میشه. چرا سری آ "ملال آور" بازی میکنیم؟ چون نیازی دیده نمیشه به توان 100 درصدی گذاشتن. در چهار سال گذشته و در بازی های داخلی، به تعداد انگشتان دو دست نمیتونید بازی یی پیدا کنید که یووه در اون نیاز به برد داشته و حریفو تحقیر نکرده باشه (تحقیر نه الزاما با نتیجه، بلکه با مالکیت و سبک بازی). هر وقت نیازش بوده حریفامونو له کردیم تو ایتالیا، اگر نظری خلاف این دارید با لبخندی بر لب بهتون میگم: 'اجازه بدید توافق کنیم که با هم مخالفیم". قسمتی که راجع به طرفدارای الگری سخن "رانده" شده بحث زیادی نداره. نویسنده از همون تاکتیک پاراگراف اول که اتهام تقدیس الگری رو زد، در اینجا هم با یک تعمیم به کل، تمام کسانی که مدافع الگری بودن رو در یک گروه جا داده و خب همین نشون دهنده سطح "بالا"ی تفکر پشت این پسته. 

در مورد پاراگراف سوم: بخشیش که ... بخشی که مربوط به قضایای فوتبالی ست: اتفاقا کاملا مشخصه که در ذهن کسی که ون بومل رو به پیرلو ترجیح میده چی میگذره! خط هافبک پویا و مخرب! این که کاملا واضحه! حالا مشکلش چیه؟ یه نفر ترجیح میده خط هافبک کارگر داشته باشه، یکی فانتزی بازه، یکی هم بین این دو. اتفاقا تمامی این رویکردها هم جواب دادن قبلا. تیم کونته هم وقتی اومد دست الگری افت نکرد که هیچ، صدها پله بالاتر هم رفت! تعجب میکنم ازین سطح استدلال! :fp: تیمی که تو رزومه ش حذف از گروهی لیگ قهرمانان و نیمه نهایی لیگ اروپا (اونم زمانی که تیم حریف 10 و 9 نفره بازی میکرد) هست رو میاد به فاصله کمتر از 1 سال میبره فینال لیگ قهرمانان و باهاش دبل داخلی میکنه! افت؟؟!!! اگر اون نتایج و بازی ها رو افت میدونید... با لبخندی بر لب بهتون میگم: 'اجازه بدید توافق کنیم که با هم مخالفیم".

و اما پاراگراف آخر... نکته ای نداشت! استفاده کردیم! :nish:

• GioVanni Agnelli, mory, Aminvo و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Aminvo

Aminvo

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1599 ارسال

مربی های مختلف تئوری های مختلف دارند و یک مربی نمی تونه کلا تئوری خودش را تغییر بده بخاطر اینکه گروهی از تماشاگران با این نوع تفکر ارتباط برقرار نمی کنند.  

یوپ هاینکس به تفکر ضد حمله اعتقاد زیادی داشت و 4-2-3-1 کلوپ را برداشت و با مهره های بهتر پیاده کرد و خیلی ها را شیفته نوع بازی خودش کرد. 

پپ گواردیولا معتقد هست اگر شما توپ را در اختیار داشته باشید حریف نمی تونه به پیروزی دست پیدا کنه و با این سبک بازی،  گروهی  را شیفته خودش کرد.

آلگری معتقد هست تا زمانی که تیم حریف نمی تونه موقعیت ایجاد کنه پس شانسی هم برای گل زدن نداره، اولویت با اجازه ندادن به حریف برای خلق موقعیت هست. ولی نمی تونم کلمه شیفته را برای آلگری به کار ببرم. چرا؟؟

تماشاگر فوتبال یک متخصص فوتبال نیست و با اینکه دانش فوتبالی به صورت عمومی خیلی بالاتر رفته ولی فوتبال هم به یک شطرنج تمام عیار تبدیل شده. تماشاگر برای هیجان و لذت به ورزشگاه میره یا پای تلویزیون می شینه ولی سبک آلگری به معنای عدم موقعیت برای حریف و یک بازی محتاطانه هست. این لذتی برای تماشاگر نداره و حق داره که در انتهای بازی علی رقم پیروزی احساس نشاط و رضایت قلبی نداشته باشه. چون حتی بعد از یک باخت پرهیچان هم تماشاگر راضی تر به نظر خواهد رسید.

آیا آلگری توانایی ارائه یک بازی تهاجمی و پرفشار را نداره؟؟ پاسخ منفی هست و قبلا ثابت کرده که تیمش در شرایط لازم می تونه یک بازی تهاجمی ارائه بده و نتیجه بگیره. ولی آلگری سبکش ارائه یک بازی محتاطانه هست و تنها در دقایقی از بازی که لازم هست تیم پرفشار بازی خواهد کرد.

آیا صحبت ها در خصوص هابک های خلاق و یا تخریبی مناسب بهانه هایی هست برای توجیه سبک بازی آلگری؟

طبق نظر قبلیم آلگری کلا محتاطانه بازی می کنه و اولویت براش نتیجه هست و نه کیفیت بازی ولی اگر مهره های لازم را داشته تیمش خیلی بهتر بازی خواهد کرد. نمونش حضور کانسلو در دفاع راست هست که آلگری به دلیل توانایی های حجومی بالایی که داره کاملا بهش اجازه میده آزادانه به جلو حرکت کنه و بعضی از زمان ها از وینگ راست هم جلو تر بازی می کنه. این توانایی های بازیکنان هست که روی انتخاب میزان حجومی کارکردن تیم آلگری تاثیر میزاره. به عبارتی وقتی آلگری مطمئن هست احتمال موفقیت در یک عمل حجومی بسیار بالاتر هست و احتمال و  ریسک از دست دادن توپ در خط حمله توسط یک بازیکن بسیار پایین تر از احتمال ایجاد یک موقعیت خطرناک هست به اون بازیکن آزادی عمل بیشتری میده. ولی اگر بازیکنی توانایی و فیزیک حفظ توپ در خط حمله را نداره آلگری هم دست و پای بازیکن را می بنده و بهش اجازه حرکت های محدود میده چون با منطق آلگری این عمل دارای  ریسک بالا و سود پایینی هست. چیزی که من استنباط کردم مهره ی گمشده خط هافبک آلگری بازی کنی هست که پنج توانایی یک  هافبک را در حد متوسط رو به بالا داشته باشه، یعنی تخریب، پا به توپ شدن، حفظ توپ، بازی سازی و شوت زنی.  بازیکنانی مثل (مرحوم ) یحیی توره، چند سال پیش مارک همشیک، چند سال پیش ناینگولان، مرحوم استیون جرارلد و باستین شواین اشتایگر ، پاول ندود عزیز، پوگبا یوونتوس، کوین دی بروین ( یک مقدار در دفاع باید بهتر بشه).  

آلگری مربی هست که اعداد و ارقام  و ویژگی بازیکنان براش معنی دارند و هیچ بویی از هیجان و احساسات در تصمیماتش نیست. و این فوتبالی که تیمش  ارائه میده را کاملا بی روح و خشک می کنه.  برای همین هم هست طبق گفته مدیران، آلگری به دنبال اسم بازیکنان نیست و ویژگی های بازیکن مورد نظر را به مدیران باشگاه میگه. شاید برای همین هست که بعضی از زمان ها یک اشتباه را دو بار مرتکب میشه چون منطق بهش میگه باید جواب بده و در صورت جواب نگرفتن و پیدا نکردن دلیل دو باره اون را تست می کنه.

همونطور که پپ گواردیولا در پیاده سازی تئوری خودش بهترین هست، آلگری هم در پیاده سازی این امر بهترین هست ولی این به این معنی نیست که هیچ کدوم از مربی ها اشتباه نمی کنند، یا تئوری اونها بدون نقص هست و کسی ازشون شخصیتی فوق انسانی در ذهنش ساخته.  زمانی که شما بدونید با چه تفکری رو به رو هستید احتمال اینکه لذت بیشتری ببرید بالاتر هست تا اینکه انتظار گواردیولا یا ساری از آلگری داشته باشیم.

این حقیقت را هم در نظر بگیرید که تیم 7 سال پیاپی قهرمان شده و چندین دبل داخلی پشت سر هم داره، حق دارند در بعضی از بازی ها انگیزه زیادی نداشته باشند، تیم توی یک نیم فصل فقط 1 تساوی داشته و این انگیزه بازیکنان را کم می کنه و انرژی بیشتری از مربی می گیره تا بازیکنان را از لحاظ روحی شارژ کنه.

پ.ن: به شخصه از نوع بازی تیم اصلا لذت نمی برم ولی از تصمیمات و نوع خنثی کردن بازی تیم حریف توسط آلگری کاملا لذت می برم و بعضی از کارهاش را به شدت هوشمندانه می دونم. در واقع تاکتیک های که برای بازی ها انتخاب می کنه کاملا برام جذاب هستند و برای هر بازی، مخصوصا بازی های بزرگ منتظر هستم ببینم چه تاکتیک جدیدی و چه روشی را برای کنسل کردن نقاط قوت حریف به کار می بره.

• GioVanni Agnelli, AAG, mory و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

[SIGPIC][/SIGPIC]

او با اینکه به ثروت دست یافت اما تمام آن را صرف تحقیقات علمی کرد و در فقر و بدهکاری در نیویورک در اتاق یک هتل فوت کرد
hey God, both of us know I had been born in wrong Geographical coordinates, please help me to move where I belong there.

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3851 ارسال
  • LocationAhWaS
تعجب اینه ب خاطر ی مسئله ساده اینقدر بحث می کنید
عزیزان این اقا 5 سال سرمربی تیم هست ک سه سال قبلش مقتدرانه لیگ رو میبرد با این اوصاع در پیت لیگ سجات هم میتونست یوو رو قهرمان کنه
عزیزان وقتی رقابتی نباشی تلاش زیادی بیهوده میشه تلاش زیادی هم ک نباشه مغرور میشیم و تو اروپا ابرو ریزی می کنیم
لیگ ضعیفه اما چرا باید با تفکرات یه مربی ترسو و محتاط مدام ادامه بدیم چرا این اقا تو این پنج سال به غیر از سانتر و سانتر و دفاع چیز دیگه ارائه نداده
اولا الگری دیگه همینه و هزاران مورد دیگه هم هست ک دوستان دربارش صحبت کردن ولی اونوقت ک تو دنیا بهترین هم باشه دیگه حرامه بهش فرصت دادن
انیلی خودشو پرچم دار تغیرات و نووسازی میدونه پس امیدوارم حالا ک ماروتا بی خ ا یه رو بیرون ورده علگری رو هم بفرسته باقی باقالیا
ما مربی تازه میخوایم و با تفکرات هجومی
تفکرات الگری همون تفکرات اتلوتیکو سیمونست و ایا پرسیدین این سیستم سیمونه موفقیتی تو اروپا داشته ؟ بجز اون یه سال ایا باز تو لیگ جامی برده ؟؟؟
ختم کلام خودتونو با علگری گول نزنید
  • Orphée, mory, Aminvo و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

@Aminvo  کامل بود و الگری اول میخواد جلوی حریفو بگیره و بعد رسواش کنه و البته میخواد اول گل بزنه بعد جلوشو بگیره خوب این روش فقط وقتی زیبا میشه ک تماما مهره های خوبی داشته باشی ک هم زیبا بازیکنن هم تاکتیک مربی رو پیاده کنن الگری هر سال مهره هاش میرن و یکی دیگه میاد اما امسال واقعا تفاوت امتیاز رو ببینین تزه نیم فصله مشخصه ک الگری تیمش قوی تر شده  ولی زیبا باززی کردن ب نظرم مثل فصول گذشته ایم ولی در مورد سلاخی کردن الان کدوم لیگ و کدوم مربی تونسته با سلاخی کردن قهرمان بشه؟؟؟ من سیتی که تو اروپا 5 تا از لیورپول خورده؟؟ کی ؟ خوب فوتبال رقابت نزدیکیه سلاخی های چند گله مخصوص الگری نیست مگر اینکه مجبور بشه بیشتر ب فکر حفظ ثبات تیمه کنته ه مهمین بوده بیشتر سازمان دهی مهم بوده براش چون این سازمان دهی باعث میشه تو سخت ترین شرایط هم گل نخورین مگر در استثنا

تفکر ایتالبیایی همینه اقا محکم ایستادن جلوی حریف و استفاده از موقعیت  فکر اسپانیایی بازی هجومیه میخواین مربی اسپانیایی بیاد مشخصه میشه با فکر هجومی بازی کرد چرا فصل اول ب الگری گیر نمیدادیم ک اقا اینطور بازی نکن چون مارو تا فینال برد اما الان 5 ساله و برامون کمی تکراری شده حتی قهرمانی ها هم تکراری شده  ب نظرم اگر گواردیولا بیاد تفکرات تیم کاملا هجومی میشه ولی خوب شرایطش مهمه ....مربی ایتالیایی نباید باشه  اگر میخوایم زیبا بازی کنیم 

• Orphée, Aminvo, tecra و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

ولی شما در تاریخ هیچ تیمی نمیتونی مربی یی رو پیدا کنی که هوادارا همیشه ازش راضی بوده باشن، هیچ مربی یی! بجز تا حدودی فرگوسن!

غرض اینکه مربی نمیتونه همه هوادارا رو همیشه راضی نگه داره، مربی نمیتونه تیمی بسازه که همیشه در بهترین فرمش بازی کنه، مربی نمیتونه (و نباید) تمام داشته هاشو از اول فصل رو کنه.

کسی که یوونتوس الگری رو دنبال کرده باشه دیده و فهمیده که بهترین یوونتوس از دور حذفی لیگ قهرمانان رونمایی میشه. چرا سری آ "ملال آور" بازی میکنیم؟ چون نیازی دیده نمیشه به توان 100 درصدی گذاشتن. 

1- دوست عزیز و خنده روی من ،، شما این مطلب رو که گفتید در تاریخ هیچ مربی ای نمیتونید پیدا کنید  که هوادارا همیشه ازش راضی باشن رو دقیقا از کجا اوردید و از کدوم امار؟!!! لطفا منبعش رو به ما بهم بگید !!! :53:

2- مربی نباید همه داشته هاش رو از اول فصل رو کنه یعنی چی دقیقن؟ 

مگه اینجا تورنمنته جام جهانیه که داشته هاش رو مخفی کنه ؟

یعنی منظورتون اینه که روبروی یونایتد در تورین، الگری عمدی باخت و روز اخر روبروی یانگ بویز هم باخت و میدونست که اونور والنسیا یونایتد رو شکست میده ویووه  سرگروه میره بالا؟! ،

پس داشته هاش رو مخفی کرد تا بقیه دستش رو نخونن ؟!!!

یعنی شما میفرمایی الگری داره عمدی اینجوری بازی میکنه و قراره بعدها از الگری مربی ای جدید ببینیم که تیمش پاسکاری های عالی انجام میده و قراره تحول عمیقی در بازیه تیم مشاهده کنیم ؟

3- واقعا شما بهترین یوونتوس رو در دور حذفی لیگ قهرمانان دیدی ؟   مثلا پارسال روبروی تاتنهام و رئال بهترین یوونتوس بودیم؟

. در چهار سال گذشته و در بازی های داخلی، به تعداد انگشتان دو دست نمیتونید بازی یی پیدا کنید که یووه در اون نیاز به برد داشته و حریفو تحقیر نکرده باشه (تحقیر نه الزاما با نتیجه، بلکه با مالکیت و سبک بازی).

هر وقت نیازش بوده حریفامونو له کردیم تو ایتالیا، اگر نظری خلاف این دارید با لبخندی بر لب بهتون میگم: 'اجازه بدید توافق کنیم که با هم مخالفیم".

بازیهای پارسال یوونتوس رو شما مشاده کردید ؟

پارسال یادتونه با گل کولیبالی هم باختیم هم تحقیر شدیم روش بازی رو یادتونه ؟ 

ایا اون بازی به نتیجه نیاز داشتیم یا نه؟ :53:

من احساس میکنم شما اینجا حضور دارید تا فقط از الگری دفاع کنید و اونم با هر منطقی !!

...........................................................................................................................

مخالفان الگری دارن الگری رو که در اوج قدرت سری ا هستش و برامون افتخارات زیادی اورده نقد میکنن

پس ادمای احمقی نیستند 

اونا میدونن که الگری برامون مفید بوده و ازش راضی هستند 

اما الان دیگه 

ما یوونتوس قبلی نیستیم 

پس مخالفان و منتقدان الگری میدونن که الگری چه افتخاراتی کسب کرده و بخاطر همه تلاشهاش از الگری ممنونن

ولی ولی ولی 

ما دنبال تغییر هستیم 

دنبال ارتقای بیشتر

ادمی نمیتونه از شرایط حال و وضع موجود  همیشه راضی باشه  :53:  :53:

• GioVanni Agnelli, mory, eⁿzº و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Guest_A Tribute To Buffon_*

• مهمان

...........................................................................................................................

مخالفان الگری دارن الگری رو که در اوج قدرت سری ا هستش و برامون افتخارات زیادی اورده نقد میکنن

پس ادمای احمقی نیستند 

اما الان دیگه 

ما یوونتوس قبلی نیستیم 

پس مخالفان و منتقدان الگری میدونن که الگری چه افتخاراتی کسب کرده و بخاطر همه تلاشهاش از الگری ممنونن

ولی ولی ولی 

ما دنبال تغییر هستیم 

دنبال ارتقای بیشتر

مخالفانی که صراحتا میگند بدون مربی هم قهرمان سری آ میشیم و الگری در اروپا فقط باعث تحقیر یووه شده نه منطق دارند و نه سواد فوتبالی . تغییر همیشه منجر به پیشرفت نمیشه . البته یکی دو نفر صحبت های خوبی کردند و منم موافقم اونم اینه در صورتی که این فصل قهرمان اروپا نشدیم مربی عوض بشه که به نظرم حرف درستیه چون تیم نیاز به انگیزه داره برای فصل بعد سری آ و شاید تفکر جدید در اروپا. اما نمی تونم این واقعیت که دو فصل با داوری از اروپا حذف شدیم و فصل اول که رفتیم فینال بسیار باعث افتخار و خوشحالی بود رو فراموش کنم. کسی که میاد میگه الگری دست آوردش تو اروپا فقط تحقیر تو فینال بوده مشخصا با الگری سر لج داره و طرفدار یه مربی خاصه که اسمش رو نمیبرم که بحث پیش نیاد. 

• Aminvo, tecra, Senmorta و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

alex 4ever

alex 4ever

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 362 ارسال

1- دوست عزیز و خنده روی من ،، شما این مطلب رو که گفتید در تاریخ هیچ مربی ای نمیتونید پیدا کنید  که هوادارا همیشه ازش راضی باشن رو دقیقا از کجا اوردید و از کدوم امار؟!!! لطفا منبعش رو به ما بهم بگید !!! :53:

2- مربی نباید همه داشته هاش رو از اول فصل رو کنه یعنی چی دقیقن؟ 

مگه اینجا تورنمنته جام جهانیه که داشته هاش رو مخفی کنه ؟

یعنی منظورتون اینه که روبروی یونایتد در تورین، الگری عمدی باخت و روز اخر روبروی یانگ بویز هم باخت و میدونست که اونور والنسیا یونایتد رو شکست میده ویووه  سرگروه میره بالا؟! ،

پس داشته هاش رو مخفی کرد تا بقیه دستش رو نخونن ؟!!!

یعنی شما میفرمایی الگری داره عمدی اینجوری بازی میکنه و قراره بعدها از الگری مربی ای جدید ببینیم که تیمش پاسکاری های عالی انجام میده و قراره تحول عمیقی در بازیه تیم مشاهده کنیم ؟

3- واقعا شما بهترین یوونتوس رو در دور حذفی لیگ قهرمانان دیدی ؟   مثلا پارسال روبروی تاتنهام و رئال بهترین یوونتوس بودیم؟

بازیهای پارسال یوونتوس رو شما مشاده کردید ؟

پارسال یادتونه با گل کولیبالی هم باختیم هم تحقیر شدیم روش بازی رو یادتونه ؟ 

ایا اون بازی به نتیجه نیاز داشتیم یا نه؟ :53:

من احساس میکنم شما اینجا حضور دارید تا فقط از الگری دفاع کنید و اونم با هر منطقی !!

پس ادمای احمقی نیستند 

اما الان دیگه 

ما یوونتوس قبلی نیستیم 

ولی ولی ولی 

ما دنبال تغییر هستیم 

دنبال ارتقای بیشتر

سلام

۱. از اونجایی که اکثر مربی ها بعد از ۳-۴ سال عذرشون خواسته میشه و بعد از اخراج یا کناره گیری شخصیشون پیامی از جانب هوادارا دیده نمیشه که تو رو خدا برگرد. یه چرخی هم تو فرومای تیم های دیگه بزنید، فروم هایی که تعداد زیادی از هواداران یک تیم در اون عضویت دارند، بیشتر متوجه عرایض بنده میشید. اگر انتظار دارید که نتایج یک نظرسنجی رو براتون ارائه بدم باید بگم که همچین آماری در دسترسم نیست. 

۲. دوتا معنی مدنظرم بود:‌ اول شرایط فیزیکی تیم، که نباید بازیکنا از لحاظ فیزیکی اول فصل در بالاترین سطح خودشون باشن بلکه باید از یک چهارم یا نیمه نهایی تیم به وضعیت پیک فیزیکیش برسه. معنای دوم رو با مثال میگم:‌ نباید دنی آلوز از اول فصل به عنوان بال راست در سیستم ۴-۲-۳-۱ بازی کنه. باید بعد از بازی با بارسلونا این اتفاق بیفته. به عبارت دیگه، مربی نباید از لحاظ تاکتیکی دگم باشه، باید انعطاف تاکتیکی داشته باشه و نترسه از دست بردن در سیستم خودش. البته همونطور که گفتم اگر بازی های یوونتوس رو دنبال کرده بودید یا برای الگری سطحی از درک و شعور فوتبالی قائل بودید مسلما متوجه این نکته میشدید ولی به هر حال آدمیه و تعلقات خاطرش که بعضی وقت ها... بیخیال!

خیر! "اینجا" تورنمنت جام جهانی نیست،‌ بسیار بسیار فشرده تره چون در جام جهانی شما نهایتا یک جام میبرید ولی "اینجا" هر سال برای ۳ جام تلاش کردیم. بنده به هیچ عنوان منظورم این نیست که به یونایتد و یانگ بویز عمدی باخت، نمیدونم چرا دوست دارید وانمود کنید من این حرفا رو زدم! :1: امیدوارم توضیحاتی که دادم روشنگرانه بوده باشه!

۳. بله، بهترین یوونتوس رو جلوی تاتنهام و رئال دیدم! گرچه بارها گفتم از فصل قبل اصلا راضی نیستم،‌ ولی یوونتوسی که لیگ قهرمانان بازی می کرد به وضوح بهتر از یوونتوس سری آ و کوپا ایتالیا بود. همون بازی رفت با تاتنهام که مساوی کردیم، با بدشانسی نتونستیم همون نیمه اول کار تاتنهام رو تموم کنیم. در مجموع ۴ بازی جلوی رئال و تاتنهام، فقط ۱ بازی جلوی رئال خوب نبودیم،‌ بقیه شون واقعا خوب و عالی بودیم. چه از لحاظ سطح بازی و چه نتیجه. اگر نظری جز این دارید بحث رو با شما ادامه نمیدم چون دیدمون به فوتبال با هم کاملا متفاوته.

در مورد آخرین نقل قول:‌ بله، بازی های پارسال یوونتوس رو دیدم. جمله ای که نقل قول گرفتید رو یک بار دیگه با دقت بخونید، امیدوارم سوالتون رفع بشه، اگر نشد بفرمایید در خدمتم! احساس شما محترمه ولی اصلا برام مهم نیست که چه احساسی دارید در مورد حضور بنده در اینجا یا دلیل حضور بنده. همونطور که اصلا برام مهم نیست که از نظر شما دفاع من از الگری منطقی ست یا خیر. فرومه و فضا برای اظهار نظر بازه، خداروشکر جای فحاشی هم که باز گذاشته شده. پس همونطور که میتونید (شما "یا" افراد دیگه) هرچیزی دلتون میخواد به الگری بگید، حق مساوی برای بقیه هم هست که در پاسخ به "استدلال"ها و "نظرات" مخالف هرچیزی دلشون میخواد بگن، و به نظرم این قضیه هم کاملا عادی و پذیرفته شده ست مادامی که فحش و بی احترامی به شخصیت کاربری نمیشه. موفق باشید!

• Aminvo, tecra, Georgia و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Huceyn

Huceyn

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1411 ارسال

آقا بزارید منم نظرم رو بگم حیفِ تو این بحث نباشم  :1:  :nish:

قبول دارم خیلی هاتون از دست علگری عصبی هستین و حق هم دارین. دلسوزِ یوونتوس هستین و قشنگ می بینید که تیم نیاز به یه تغییر داره چون در حال حاظر یکی از بهترین ترکیب های اروپا رو داریم و یه تغییر و سبک جدید می تونه باعث بشه بترکونیم همرو  :nish:  اما خب بیایید از دید غیرِ یوونتوسی ها به تیم امسالمون نگاه کنیم .

من خودمو جای هوادارا، مربی و بازیکنای بقیه تیما میزارم، واقعا روبرو شدن با یوونتوسِ امسالِ علگری ترسناکِ  :1:  روبرو شدن با تیمی که واقعا نمی دونی سبکش چیه، نمی دونی با این همه بازیکن عالی ( مخصوصا تو خط حمله ) تو زمین دقیقا می خواد چیکار کنه خداییش ترسناکمون کرده. اینکه ندونی جلوی یوونتوس و اون آدم عجیب غریب یعنی ماسیمو علگری باید سبک خودت رو اجرا کنی یا بازی تیم حریف رو خراب کنی گیج کنندس خداییش  :21:  ما تا پارسال هم ترسناک بودیم اما الان برندِ " رونالدو " رو توی تیممون داریم که همین با قدرت ترسناک ترین تیممون کرده. 

تیمای حریف می تونن تاننهام باشن، بیان تو زمین چپ و راستمون کنن و نصفِ بدنمون رو از لیگ قهرمان بندازن بیرون ولی توی 2 دقیقه طوری سرشون آوار میشیم، طوری تنبیهشون می کنیم که هم از لحاظ فنی و هم از لحاظ روحی خُرد میشن. دیگه بعد از گل پیروزیِ یوونتوسِ احساساتی شده و قُلدر، هم از لحاظ فنی نمی تونن کاری کنن هم از لحاظ روحی. حتی اگه تو زمین خودشون باشن ! 

یا نه می تونن رئال مادرید باشن و تو زمین خودمون 3 تا بهمون بزنن و داغونمون کنن. تمام !!! اما خب یهو دیدی بازی برگشت عین همون بلا رو سرشون اووردیم طوری که از ترس نفس نتونن بکشن و سر 1 پنالتی بحث دار حذفمون کنن. اینم بگم که تو اون شرایطِ حساس،  فقط 1 بازیکن می تونست با پنالتیش حذفمون کنه. می دونید کیو میگم دیگه ؟ بعله شماره 7 فعلی تیممون رو عرض می کنم  :nish:

مورد های بالا برای تیم پارسالمون بود. الانم همون تیمیم با 2 تا تغییر. تغییر اول حضور کریستیانو رونالدو و تغییر دوم نوک حمله بودن ماریو مانژوکیچ ! هر طوری به قضیه نگاه می کنم امسال خیلی خیلی ترسناک تر و بهتریم  :1:

اینارو مثال زدم تا بگم که ما تو خودمون الان بحث سر بد بودن تیممون داریم، حق هم داریم ولی شک نکنید بقیه تیما خیلی خیلی ازمون میترسن. آره شاید اونا هم فکر کنن بـَـدیـم ولی خب می دونید چیه ؟ ما لعنتی ها تو روز بدمون هم فرت و فرت داریم می بریم که  :nish:  :1:

سر این قضیه واقعا ممنونم از علگری. تیممون رو خاص کرده  :nish:  :21:  هممون می دونیم سال بعد علگری سرمربیمون نیست پس بیایید این چند ماهم هم تحملش کنیم و مثبت باشیم و انرژی مثبت بفرستیم ( عوهو  :21:  ) خداییش حیفِ امسال تیممون خیلی خوبه و بهترین شاسنمون برای قهرمانی اروپا اونم کنارِ آدم عجیبی مثل علگری داریم  :nish:

پ.ن : می دونم تو پست قبلیم گفتم نمی دونم حمایت کنم یا انتقاد، ولی خو گفتم حیفِ نخوام از این یوونتوسِ عجیب حمایت نکنم  :1: ما تو سری B هم از این بانوی زیبا و پیر ( !! ) حمایت کردیم الان که دیگه یکی از غول های شماره 1 اروپاییم  :23:

• GioVanni Agnelli, Orphée, Aminvo و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

uinm_pavel-nedved.png

Golden Boy

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

۳. بله، بهترین یوونتوس رو جلوی تاتنهام و رئال دیدم! .

در مورد آخرین نقل قول:‌ بله، بازی های پارسال یوونتوس رو دیدم. جمله ای که نقل قول گرفتید رو یک بار دیگه با دقت بخونید، امیدوارم سوالتون رفع بشه، اگر نشد بفرمایید در خدمتم! 

سلام و عرض ارادت

اگر بهترین یووه ما در برابر رئال و تاتنهام بوده پس نظر ما خیلی اختلاف داره 

اگر انتظار دارید ما در برابر تیمهای ضعیف هم حریف رو تحت فشار نذاریم 

بازم نظرمون متفاوته  :53:  :53:  :53:

• GioVanni Agnelli, Orphée, mory و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Gin

Gin

گین / محمد

• اعضا
  • 719 ارسال

انتی بیوتیک ها روی میکروارگانیسم های زنده فقط اثر میگذارند ؛ از اونجا که ویروس جز موجودات زنده محسوب نمیشه و متابولیسمی نداره پس در مواجهه با بیماری های ویروسی استفاده از انتی بیوتیک نه تنها خوب نیست بلکه تف سر بالاست :nish:

بنده مینویسم و امضا میدم که حرف های افشینز حرفای خودش در حالت عادی نیست ؛ رو دراگ خاصیه :fp:
ما اسکودتو میخواییم !! تا ابد از شیرینیش کم نمیشه برام
مثل سگ پا سوخته ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌[با عذرخواهی از این حیوان عزیز] زار زدن تیمهای میلانی و رم و ناپولی رو دیدن همیشه زیباست
تو اروپا پادشاه نبودیم ولی کتک خور هم نبودیم ؛ حسرت از همینه که میتونستیم بهتر باشیم و نبودیم ..
الگری هم میره و شما راحت میمونی ببینم راجبه مربی بعدی چی میگی
اگر ۴۰ تا تیم برتر اروپا رو لیست کنی و از هوادارای همشون نظر سنجی کنی ایا دوس داری الگری مربی تیم شما باشه ؟ خودتون میبینید که ۳۹ یا ۳۸ یا ۴۰ تاشون جوابشون بله است ..

امروز  یکی از رسانه ها این ادعا رو مطرح کرده که منچستر الگری رو هم جزو گزینه هاش داره... و خوب هواداراشون واقعا ترسیده اند  :1:

پ.ن: پستم لزوما در جهت مخالفت نیست. فقط اینکه یاد پست تو افتادم  :53:

• GioVanni Agnelli, Orphée, mory و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

کافی‌ است چشمانم را بازکنم تا دوباره آغاز شود دودِ بشریت...

• مهمان
بله طرفداراشون می‌گفتند این مربی جدیدشون خیلی از الگری بهتره. بعد از دو بازی به این نتیجه رسیدند.
  • Aminvo, tecra, Senmorta و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

tecra

tecra

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 2516 ارسال

الگری فقط و فقط دنبال جام هست.. تاکتیک، چینش نفرات، چرخشی بازی دادن ها، به اوج رسوندن تیم در نیم فصل دوم و ... عالین. ایراد بزرگش که قبلن بچه ها گفتن زود سیر شدن و عقب نشستن هست. جلوی رئال در فصل قبل و بایرن در 3 فصل قبل دیدیم. 

اینم دیگه از خصلت الگری هست و نمیشه کارش کرد. فقط باید امیدوار باشیم امسال این قضیه کار دستمون نده. 

---

رویکرد هر مربی عیب و ایرادات خاص خودشو داره. هیچ رویکردی همه جانبه و فراگیر نیست. نمیشه تاکتیک تیمی همزمان زیبا پسند-ضدحمله ای- حرکات ترکیبی-دفاع قوی-خط حمله متنوع و گلزن و ... باشه. تفکرات هر مربی سوراخ سمبه هایی داره.. الان اگه به مربیای دیگه فکر کنید می تونید متوجه بشید اونا چه ایراداتی دارن. گواردیولا*، لیپی**، کاپلو***، سیمئونه****، زیدان و کلوپ و ...

* اگه الگری مربی بایرن بود با اون همه مهره 3 سال نمی تونست فینال CL بره چی فکر میکردید؟! فکر کنم یکی دو تا جام حذفی رو هم باخته بود.

** اگه اون نیمه نهایی مقابل منچستر (1999) که بازی 2-0 برده رو 3-2 باختیم الگری مربی بود اینجا قیامت میشد..

***  اگه بازی های جلوی لیوپول (فکر کنم 2006) که در دو بازی حتی یه گل با منتخب جهان نتونستیم بزنیم الگری مربی بود اینجا قیامت میشد..

**** پارسال CL گروهی چندم شد؟!

• Orphée, MaMpIeRo, Pinturicchio و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3752 ارسال

@tecra

محمد یعنی ما فقط در برابر رئال و بایرن زود سیر شدیم و عقب نشستیم ...یا در برابر هر تیمی حتی تیمهای معمولی و ضعیف ایتالیا هم همین روند رو داریم ؟

به نظرت داشتن این رویکرد و این تفکر که مثلا بریم بازی کیه وو یا اسپال رو خراب کنیم نه اینکه فوتبال خودمون رو به اونها دیکته کنیم ایده ی صحیحی هست ؟

• GioVanni Agnelli, Orphée, Aminvo و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

ای به رویا سرسپرده با توام ای همه خوبی

راهی کدوم دیاری...

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 1 مهمان و 0 عضو مخفی