پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

ماسیمیلیانو آلگری - Mad Max

* * * - - 6 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
5440 پاسخ برای این موضوع

farzad-t

farzad-t

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 301 ارسال

بزرگوار پس از قرعه‌کشی و مشخص شدن بازی با آتلتیکو در توئییتر فرمودن:

کسی که جاه طلبی داشته باشد، ترسی به خود راه نمی دهد.

• Orphée, mory, MaMpIeRo و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

20i_48132_1_480x300.jpg

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

بزرگوار پس از قرعه‌کشی و مشخص شدن بازی با آتلتیکو در توئییتر فرمودن:

کسی که جاه طلبی داشته باشد، ترسی به خود راه نمی دهد.

برای یکبار هم که شده باهاش موافقم

ولی این جملش یعنی اینکه ترسیده!!! :1:

• Orphée, mory, tecra و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

D E L P I E R O

D E L P I E R O

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 1383 ارسال
  • Locationقزوین

بنظرم وقتشه یه لقب باحال براش بزاریم، ترجیحن fun باشه.. کنته فن ها دست بکار شید  :1: یه چیزی که به لبخند و تاکتیک هاش مرتبط باشه..

جملات بزرگان:

"When there's a bit of mud, you have to get your hands dirty"

تفسیرش هم نباید برا دوستان سخت باشه.. 

چقد این آدم دوست داشتنیه  :6:

ماسیمیلیانو کراس ده بالیانو. مکس بی باک. سلطان دقایق پایانی UCL. مستر فینو آلا فینه. متخصص فینال لیگ قهرمانان. قلعه نویی جی آرنا. کیروش دیار تورین. مبتکر کارهای ترکیبی. مرد آمارها. جفاگر به شاهزاده. نابودگر سری آ.

البته من کونته فن نبودم ولی اگه یکی دوسال دیگه آلگری یووه بمونه و با همین فرمون ادامه بده کونته فن هم شاید بشم.

adp.jpg

Guest_A Tribute To Buffon_*

• مهمان
الگری سوزاننده بزرگ، درس ضد فوتبال به اتلتیک و سیمعونه خواهد داد.
  • Orphée, mory, MaMpIeRo و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3851 ارسال
  • LocationAhWaS
یه زمان تو سایت استقلالی دات کام اکثر هوادارای استقلال سر اینکه رو رفتارا قله نویی و کاراش و تخلیه کردن و ضربه زدن ب تیم گلایه داشتن یه عده پرسپولیسی میومدن عثو میشدن و با پروفایل قله نویی و عکساش اساسی رو مخ هوادارلی استقلال میرفتن و از قله نویی بت میساختن هدف فقط مسخره کردن استقلالیا و حرص دادن بود
با احترام بسیار زیادی ک ب دوستان هوادار علگزی دارم اما دقیقا شرایط طوریه یاد اون لحظات افتادم و اینکه علگری تو یه نیم فصل تیمش همون روند چهارسال پیش رو داره و تو لیگ درپیت ایتالیا ک با این همه ابر ستاره ک معلومه قهرمانیم اما تو سی ال بلکه بسیار ذهنیت ترسو و بازنده ای گرفتیم و کلا تو سی ال از اول بازی ترس باختن تو دل بازیکنا و هوادارا هست خیلی دلایل فنی هستن و مقصر اقای علگری خیلیسم بحث روحی روانیه ک بازم مقصر علگری
حالا اینکه اکثر هوادارا میان انتقاد می کنن ب یبک علگری ب معنی این نیست الگری رو قبول نداریم ن بلکه علگری دیگه همانند ماروتا بابد از تیم بره و نیاز ب تزریق روحیه و انگیزه متفاوت و افداد جدید تر با تفکرات تازه تر و پیشرفته تر
  • Orphée, mory, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3851 ارسال
  • LocationAhWaS
حتی این بشر باعث افت فروم و خاک خوردن این انجمن شده
کلا همه ما طرفدارای یوو هم تو زندگیمون شدیم سرشار از استرس و افسردگی
علگری یه ویروسیه که خدا کنه که یه انتی بیوتیک در حد زیدان پیدا بشه و ما رو از دست این ویروس نجات بده
سری ا دیشیلیو رو هم بزاری بازیکن مربی راحت قهرمان میشیم تازه بازی های یوو پر گل و جذاب هم میشن
مسئله اینه هر سال تو اروپا تحقیر میشیم و داغ ولمون تازه میشه
اقا نخواستیم بخدا اسکودتو نخواستیم فقط شر این ادم ترسو و بزدل رو از تیم محبوبم کم کنید
  • GioVanni Agnelli, Orphée, mory و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
انتی بیوتیک ها روی میکروارگانیسم های زنده فقط اثر میگذارند ؛ از اونجا که ویروس جز موجودات زنده محسوب نمیشه و متابولیسمی نداره پس در مواجهه با بیماری های ویروسی استفاده از انتی بیوتیک نه تنها خوب نیست بلکه تف سر بالاست :nish:

بنده مینویسم و امضا میدم که حرف های افشینز حرفای خودش در حالت عادی نیست ؛ رو دراگ خاصیه :fp:
ما اسکودتو میخواییم !! تا ابد از شیرینیش کم نمیشه برام
مثل سگ پا سوخته ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌[با عذرخواهی از این حیوان عزیز] زار زدن تیمهای میلانی و رم و ناپولی رو دیدن همیشه زیباست
تو اروپا پادشاه نبودیم ولی کتک خور هم نبودیم ؛ حسرت از همینه که میتونستیم بهتر باشیم و نبودیم ..
الگری هم میره و شما راحت میمونی ببینم راجبه مربی بعدی چی میگی
اگر ۴۰ تا تیم برتر اروپا رو لیست کنی و از هوادارای همشون نظر سنجی کنی ایا دوس داری الگری مربی تیم شما باشه ؟ خودتون میبینید که ۳۹ یا ۳۸ یا ۴۰ تاشون جوابشون بله است ..
  • GioVanni Agnelli, AAG, mory و 14 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

______ Never chase a bitch _______

mee present

mee present

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1518 ارسال
^^^^^^^^^
واقعا ۴۰ تاشون یا ۳۸ تاشون نمی خوان. اینو می شه از فروما و کامنتا فهمید ولی بحث من در مورد الگری و کلا انیلی یه چیز دیگست. بعد از نزدیک ۲۰ سال طرفداری این تیم (سه سالی قاچاقی اضافه کردم) من به شخصه نیاز به یه گام مهم از مدیریت دارم. الان فکر می کنم اون گام کنار گذاشتن الگری و بعضی چیزایی هست که تو ژنتیکمونه. اندرا اگه می خواد شبیه باباشو و پدربزگش و عمو بزرگشو و جدش ادامه بده که ادم خسته می شه. همه چیز بهتره تو یه روند پیشرفتی باشه. ما ده اسکودتو متوالی باید بخوایم اما با واقعیتم باید رو به رو بشیم. واقعیت چیه این جمله الگری:

بهترین دفاع احتمالا قهرمان چمپیوزلیگ می شه امسال!!!

همین برام کافیه که امیدوارم باشم به زودی از این تیم بره و البته امیدوارم با خوش شانسی قهرمان اروپا بشیم. واقعا تیم لیاقتش داره.
  • Orphée, mory, Aminvo و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Huceyn

Huceyn

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1411 ارسال

روز به روز منو بیشتر یاد کاپلو می ندازه. 1-0، 1-0، 1-0، 1-0 و باز هم 1-0 ،،،

واقعا نمی دونم الان حامیش باشم یا منتقدش :22: :1:  پس چیزی نمی گم و به دیدن بازی های یوونتوس در اوجِ استرس ادامه میدم تا ببینیم تهش قهرمان می شیم یا باز مثل سالای قبل پوف ! :1:

• Orphée, mory, MaMpIeRo و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

uinm_pavel-nedved.png

Golden Boy

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

نیمه اولش با رم خوب بود  و جای امیدواری داره 

کامل نبود اما خوب بود 

هنوز توی صدور پاسهای طلایی مشکل داریم

بهترین گلزن دنیا رو داریم باید سعی کنیم موقعیتهای مسلمتر براش بسازیم

هر چند این بهترین گلزن دنیا هم هنوز تب داره !!!

• GioVanni Agnelli, Orphée, mory و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

چه قدر زود داره میگذره ، ادم باورش نمیشه فصل ِ پنجم الگری رو نیمکت یووه ست.

انگار همین دیروز بود که الگری در میان بهت هوادارا به عنوان مربی باشگاه انتخاب شد

5zu4_3.jpg

• حامد, AAG, Orphée و 15 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

DMC

DMC

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 370 ارسال
  • Locationتهران
@Camel Blue

اگر ۴۰ تا تیم برتر اروپا رو لیست کنی و از هوادارای همشون نظر سنجی کنی ایا دوس داری الگری مربی تیم شما باشه ؟ خودتون میبینید که ۳۹ یا ۳۸ یا ۴۰ تاشون جوابشون بله است ..

الگری مثل بچه خر خونی میمونه که با کلی معلم خصوصی و کلاس و سفارش فقط نمره های خوبی توی کارنامه داره و پتک سر بچه های محل و فامیل هست :Troll-Melvin-l:
اگر از هواداران تیم های دیگه میخواهید با اعصاب و روان کسی بازی کنید ، دعا کنید آلگری مربیشون بشه .
  • GioVanni Agnelli, mory, Principino و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Know that Allah is between the person and his heart

Quran 8:24

• مهمان

خب کافیه این تاپیک رو ورق بزنید و برگرید به عقب و ببینید دوستان آرزو میکردند مربی هایی بیاند جای الگری که حتی الان یا تیم ندارند یا از تیم هاشون اخراج شدند یا دارند تو لیگ های درجه دو مربی گری می کنند. از اون ها بگذریم واقعا کی بیاد جای الگری خوبه ؟ منم انتقاد دارم به الگری اما واقعا وقتی بحث جانشینی میشه دوست دارم بدونم به عنوان مثال یکی مثل زیدان واقعا عملکرد خوبی داشته تو رئال که شایستگی حضور تو یووه رو داشته باشه ؟ یعنی واقعا اینقدر زیدان خوبه و الگری بده که چشم بسته میگید الگری شرش کم بشه یکی مثل زیدان بیاد ؟

به نظر من که بهترین مربی رو داریم فقط مشکل بازیکن داریم. نه بخاطر اینکه الگری رو دوست دارم ولی بخاطر اینکه دوست دارم یووه تیم برنده ای باشه امیدوارم الگری رو از دست ندیم که مطمئنم هر کی بیاد جاش ظرفیت به فنا دادن تیم رو داره. چونکه در مورد کیفیت تعدادی از مهم ترین بازیکن های یووه بزرگنمایی خیلی شده. بخصوص خط هافبکمون 

• Orphée, tecra, ace of glass و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

DMC

DMC

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 370 ارسال
  • Locationتهران
این قضیه دیگه خیلی خسته کننده شده ، چون ما با تفکر تقدس رویرو هستیم و وقتی چنین تفکری به هر موضوعی داشته باشیم فقط میخواهیم از اون موضوع دفاع کنیم ، حالا اگر شد از معجزات حساب میشه اگر نشد حتما حکمتی بوده و صبر کنید حل میشه . بیش از حد پر و بال دادن به هر شخصی و بت ساختن ازش چنین منطقی هم پیش میاره . اگر یووه ببره از نبوغ مربی هست اگر نبرد از ضعف تیم و نبود مهره و بی عرضگی مدیریت هست که تیم خوبی دست و پا نکردند . هر شخصی حق داره چیزی رو دوست داشته باشه و حتی خیلی دوست داشته باشه ولی در بحث منطقی شما باید با دلیل و منطق صحبت کنید نه احساس و علاقه شخصی . آلگری و دوست دارید و فکر میکنید اگر مهره های بهتری داشت میتونست قهرمان اروپا باشه ؟ اوکی ، منم فکر میکنم دلنری این تیم و داشت مثل آلگری نتیجه میگرفت ! خب این کل منطق شماست که میشه به هر مربی دیگه تعمیم داد ولی کارنامه دلنری با مهره هایی که داشت حساب میشه ولی کارنامه ایشون با یکی از بهترین و گرونترین squad های تاریخ یووه !

آرکایو انجمن موجود هست و کیفیت بازی ایشون بعد هر بازی و عدم ارتباط هوادار با تیم ، نشان از سبک و روش بازی تیم زیر نظر ایشون هست . هواداران این تیم سالهاست هوادار یووه و ایتالی هستند و قطعا فوتبال تهاجمی و فانتزی زیادی از تیمشون ندیدند ولی اکثرا با تیمشون به وجد اومدن و بهش افتخار کردن و کلی خاطره خوب و بد هم از این تیم دارند ، حالا سوال اینه چرا این هوادارا نمیتونند با این تیم ارتباط برقرار کنند و مثل گذشته از تیم لذت ببرند ؟ همه چیز فدای نتیجه شده است و در چنین شرایطی به خاطر وجود مربی هست نه مهره های تیم . اینتر با مونتاری و موتا و کامبیاسو رفت اروپا رو گرفت و حتی مقابل بارسا اتوئو وینگر چپ بازی کرد ، همه تیم های با ترکیب مخوف و غول آسا قهرمان نشدند و اونا هم در ترکیب ضعف هایی داشتند ولی هواداران آلگری برای دفاع از آلگری از چنگ زدن به هر ریسمانی استفاده میکنند . هواداران آلگری استاندارد های جالبی هم ارائه میکنند ، تیم آلگری داره ترکیب مختلف تست میکنه ، تیم آلگری تا نیم فصل هماهنگ نمیشه ، تیم آلگری ترکیب مناسبی و مهره مناسبی نداشت ...

بیخیال بابا ، در این سطح این استدلال ها مضحک و خنده داره ، وقتی کسی ون بومل رو به پیرلو ترجیح میده معلومه توی ذهنش چی میگذره . معلومه این استانداردها به خاطر باد کردن آلگری و دفاع ازش گفته میشه و به خاطر همون ذهنیت تقدس و پذیرش هست ، وقتی کسی بتونه هر چیزی قبول کنه ، چه به اسم آزمون الهی چه به اسم حکمت و چه به اسم تقدیر ، کمتر افسرده میشه ، کمتر اذیت میشه و ریلکس زندگی میکنه و طبعا کمتر میتونه اختراع و کشف کنه و قطعا کمتر تلاش میکنه ، جوامع رو با این تفکر ببینید و جوامع دیگر رو ببینید . حالا کسی آلگری و دربست و تمام کمال قبول کرده و یکی از مریدان این بزرگ مرد هست ، حالا شما هی بیا بگو چرا آلگری وقتی تیم کونته رو دست گرفت کیفیت تیم افت کرد ؟ میگه مهره کافی برای اجرای سیستم 2-1-3-4 نداشت ، خب فصل بعد چی ؟ مهره هاشو فرختن ! خب فصل بعد چی ؟ خب هی خرید و فروش کردن تیمش زمان برد هماهنگ بشه ، خب بعد ؟ خب هافبکش و ضعیف کردن !!! خیلی مسخره است انکار بقیه مربی ها در طول تاریخ با این مسائل روبرو نبودند . و فقط این نازنین با این مشکلات و ظلم های تیم مدیریتی روبرو شده ، جدی میگید اینارو جان من ؟

دیگه مربی که با ترکیب ون بومل و نوچرینو و آکویلانی و بواتنگ در خط هافبک بازی کنه معلومه از توش چی در میاد ، آلگری مثل یک فرد بی استعداد در موسیقی هست که وقتی یک گروه موسیقی در حال نواختن یکی از سخت ترین آهنگ های دنیاست وارد صحنه شده و با صدای بدش ریتم و ضرب آهنگ گروه مقابل و خراب میکنه . تیم و خط هافبک فیزیکی و تخریب از جلوترین بازیکن و استفاده از مانژو یا هر بازیکنی برای پرس و بستن فضا از جلو ... باعث بوجود اومدن چنین تیمی شده که سالهاست هی با عذر و بهانه هوادارانش حال بهم زن ترین بازی ها رو ارائه میده . آیندگان به ایشون ماشالله خواهند گفت و فکر خواهندکرد که چه مربی مخوفی بوده ولی این سالها هواداران یووه یکی از بدترین بازی هایی که تیمشون میتونست ارائه بده رو دیدند و همه این معجزات با یکی از گرانترین و بهترین squad های تاریخ یووه بدست اومده .
  • حامد, GioVanni Agnelli, mory و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

farzad-t

farzad-t

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 301 ارسال

DMC عزیز، ای کاش قبل از این خطابه آتشین، به یک سری از نکات بیشتر فکر میکردید و یه اصولی رو رعایت می‌کردید تا متهم به ارائه نظر متعصبانه و به دور از واقعیت نشید.

ما با تفکر تقدس رویرو هستیم و وقتی چنین تفکری به هر موضوعی داشته باشیم فقط میخواهیم از اون موضوع دفاع کنیم ، حالا اگر شد از معجزات حساب میشه اگر نشد حتما حکمتی بوده و صبر کنید حل میشه . بیش از حد پر و بال دادن به هر شخصی و بت ساختن ازش چنین منطقی هم پیش میاره .

تا جایی که بنده این تاپیک رو پیگیری می‌کنم، طرفداران آلگری قدمی در راه تقدیس ایشون برنداشتن که هیچ، اکثر اوقات خود این طرفداران انتقاداتی رو هم نسبت بهش مطرح کردن. اما در طرف مقابل، به وفور افرادی هستند که با مربی عناد آشکار دارن و حتی حاضر نیستن در روزهای خوبش، دست کم یک نکته مثبت از ایشون رو اعتراف کنن. به جز معدود افرادی که در عین ارائه انتقادات همه‌جانبه، تعاریف به‌جایی هم از آلگری نوشتن که بنده تا جای ممکن در مطالبم ازشون تشکر کردم.

عدم ارتباط هوادار با تیم

هواداران این تیم سالهاست هوادار یووه و ایتالی هستند و قطعا فوتبال تهاجمی و فانتزی زیادی از تیمشون ندیدند ولی اکثرا با تیمشون به وجد اومدن و بهش افتخار کردن و کلی خاطره خوب و بد هم از این تیم دارند ، حالا سوال اینه چرا این هوادارا نمیتونند با این تیم ارتباط برقرار کنند و مثل گذشته از تیم لذت ببرند ؟

خودتون رو معیار سنجش حال کل هواداران یووه قرار ندید. بنده و عده‌ای بیش از دو دهه است طرفدار یوونتوس هستیم و ایضا از آلگری هم دفاع (و در مواردی انتقاد) کردیم. وقتی نظر خودمون رو به همه تعمیم بدیم، باعث میشه که حق به جانب صحبت کنیم. ولی در همین جامعه کوچک هواداران یووه، عده‌ای هستن که از تیم ناراضی نیستن.  از طرفی شما که خواهان بازی زیبایید، نباید قهرمانی اینتر رو به رخ بکشید. اینترِ اون زمان روی هرچی سیستم اتوبوسی و ضدتاکتیک بود رو سفید کرده بود. آلگریِ سال اول در مقابل اون اینتر هجومی به حساب میاد.

بیخیال بابا ، در این سطح این استدلال ها مضحک و خنده داره

معلومه این استانداردها به خاطر باد کردن آلگری و دفاع ازش گفته میشه و به خاطر همون ذهنیت تقدس و پذیرش هست ، وقتی کسی بتونه هر چیزی قبول کنه ، چه به اسم آزمون الهی چه به اسم حکمت و چه به اسم تقدیر ، کمتر افسرده میشه ، کمتر اذیت میشه و ریلکس زندگی میکنه و طبعا کمتر میتونه اختراع و کشف کنه و قطعا کمتر تلاش میکنه

دقیقا در کدوم سطح؟ در سطحی که شما میای و استدلالِ مخالف رو مضحک و خنده‌دار تلقی میکنی، انتظار چی داری؟ نشیم مصداق اون فردی که زمانی که توی صف بی‌آرتی بودیم، داشت از وضعیت مملکت و فرهنگ پایین مردم سخن‌ها می‌راند. تا اتوبوس اومد، لابه‌لای جمعیت خودشو چپوند و بی نوبت رفت سوار شد‍!

آلگری مثل یک فرد بی استعداد در موسیقی هست که وقتی یک گروه موسیقی در حال نواختن یکی از سخت ترین آهنگ های دنیاست وارد صحنه شده و با صدای بدش ریتم و ضرب آهنگ گروه مقابل و خراب میکنه .

این گروهی که می‌فرمایید، تا قبل از آلگری شیرِ سری‌آ و موشِ اروپا بودن. یعنی واقعا انتظار دارید بپذیریم چنین فرد بی استعدادی، باعث (یا دست کم بخش قابل توجهی از) این پیشرفت محسوب میشه؟!

------------------------------

بنده با انتقاد از آلگری هیچ مشکلی ندارم. مشکلم از اونجایی شروع میشه که:

* انتقاد، کمرنگ و توهین، پررنگ میشه.

* انتقادات نابه‌جا مطرح میشه. پیشنهادات فضایی که ارزش بار فنی انتقاد رو از بین میبره. دوستی میاد و زحمت میکشه و انتقادات درستی رو مطرح میکنه، آخرش میگه اگر غلام پیروانی مربی این تیم باشه/می‌بود هم همین نتایج رو می‌گیره/می‌گرفت (با احترام به شخصیت دوستداشتنی غلام پیروانی)! در سطح ادبیات عامیانه و کوچه بازاری شاید این تحلیل‌ها خریدار داشته باشه، ولی از فروم انتظار میره یه سطح بالاتر و فنی تر انتقاد بشه.

* فرد منتقد فقط تو روزایی آفتابی میشه که اوضاع بر وفق مراد نیست. روزهایی که همه چی خوبه، اثری از آثار ایشون ملاحظه نمیشه. گویی منتظر و دست به دعا نشسته که یووه نتیجه نگیره تا بتونه بیاد اینجا و آلگری رو بکوبه. حالا این به کنار. هرکسی مختاره هر وقت دلش میخواد بیاد مطلب بنویسه. ولی لااقل "عیب مِی جمله بگفتی هنرش نیز بگو" باشیم.

خود من انتقاداتی رو به نحوه بازی تیم هم از لحاظ تاکتیکی و هم از لحاظ تکنیکی دارم. توی فروم هم گفتم. باز هم خواهم گفت. آلگری نه پسرخاله منه، نه بخشی از حقوقشو به من میده که بخوام الکی بادش کنم. تا جایی که عملکردش قابل دفاع باشه، دفاع میکنم؛ اگر انتقادی هم داشته باشم میگم. یه نفر هم بیاد یه انتقاد منطقی و به‌جا ازش مطرح کنه، اولین نفر خودم پستشو لایک میکنم.

• GioVanni Agnelli, AAG, Orphée و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

20i_48132_1_480x300.jpg

DMC

DMC

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 370 ارسال
  • Locationتهران
@farzad-t

خودتون رو معیار سنجش حال کل هواداران یووه قرار ندید. بنده و عده‌ای بیش از دو دهه است طرفدار یوونتوس هستیم و ایضا از آلگری هم دفاع (و در مواردی انتقاد) کردیم. وقتی نظر خودمون رو به همه تعمیم بدیم، باعث میشه که حق به جانب صحبت کنیم. ولی در همین جامعه کوچک هواداران یووه، عده‌ای هستن که از تیم ناراضی نیستن. از طرفی شما که خواهان بازی زیبایید، نباید قهرمانی اینتر رو به رخ بکشید. اینترِ اون زمان روی هرچی سیستم اتوبوسی و ضدتاکتیک بود رو سفید کرده بود. آلگریِ سال اول در مقابل اون اینتر هجومی به حساب میاد.

عرض کردم آرکایو انجمن موجود است ، پس مستند دارم حرف میزنم و فقط نظر خودم نیست و فقط خودم و معیار قرار ندادم .
بر عکس این شما هستید که تشخیص میدید یک انتقاد کوچه بازاری هست یا فنی !
فرموده بودند اگر الگری مهره داشت فلان میشد ما هم برای به سخره کرفتن این استدلال عرض کردیم که از کجا معلوم ؟ منم میتونم بگم دلنری مربی بود با این تیم همین نتیجه رو میگرفت یا شایدم بهتر ، چون در استدلال مدافع شیخ ، احتمالات دخیل هست جه بسا با مهره ها مد نظر مدافع هم تیم همین نتیجه رو میگرفت شایدم بدتر ، پس پوچ بودن استدلال و نشان دادیم نه اینکه خودمان از غلام پیروانی و دلنری حرف بزنیم ! افتاد ؟

قبلا عرض کردم به لحاظ فنی از آلگری دفاع کنید و چند پست هم نوشتم . پس نمیتونید این اتهامات رو به من بزنید .
موضوع اصلا اتوبوس و جت نیست ، تیم الگری با بازیکن های تخریبی و فیزیکی میخواد بازی حریف و از کار بندازه
الگری چیزی برای ارائه نداره و نمیتونه بازی خودش و انجام بده ، بنابراین تمام تمرکزش توی خراب کردن بازی حریف هست .
بنده بارها و بارها عرض کردم بازی هجومی نمیخوام ، توی همین تاپیک هم بارها عرض کردم و توضیح دادم ، این بازی و تمومش کنید .

شما معیار سنجش سطح یک پست هستید ؟ که اون و فنی یا کوچه بازاری بدونید ؟ گل به خودی نزنید و اینقد هم بحث و شخصی نکنید
وقتی نمیتونید درست و حسابی دفاع کنید معلومه سفسطه پرداختن به سخنگو بهترین راهکاره ، ولی برای اینکه بیشتر از این گستاخ نشید ، ایندفعه جواب میدم شما هم یاد بگیرید که متن و نقد کنید نه نویسنده متن رو ، من استدلال و مضحک و خنده دار خوندم نه گوینده اون استدلال رو !

بنده اینقد جرات دارم اگر الگری همین فصل هم قهرمان اروپا بشه بیام انتقاد کنم ، شما توهم زدید و بدنبال متقاعد کردن خودتون هستید ، الان که روز خوش خوشان طرفداران آلکری هست و تیم داره نتیجه میگیره از چی داری حرف میزنی ؟ پست نمیدادی سنگین تر بود . انتقاد بنده از گذشته تا به الان هست ، چون گذشته رو نمیتونید عوض کنید و در دفاع از این شیخ گرانقدر عاجز ماندید و شروع به حمله به منتقد کردید .
  • GioVanni Agnelli, mory, Aminvo و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

یازی حال بهم زن !!!!@DMC مورینیو اومد اتوئو رو وینگ چپ گذاشت بازی زیبا انجام میداد؟؟؟ سه گانه هم گرفت اما سرنوشت مورینیو مشخص شد سبک تکراری و عملا اخراج در هر تمی ولی الگری تبدیل ب چنین مربی نمیشه الگری منعطف تر از امثال مورینیو هست بازی دادن ب مانجوکیچ صراحتا میگم هیچ شخصی حتی هنکس از مانجو اینجوری بازی نمیگرفت ایشون وینگ چپ میره تیر دو گل میزنه ایشون میاد دفاع میکنه با تیم ب این میگن تاکتیک حالا در برهه ای این تاکتیک روی زیبا بازی کردن ما تاثیر میذاره قبول...

اما اینو گفتین ک الگری گرون ترین ترکیب تاریخ یووه دستشه اولا اون زمانی ک لیپی تیم داری میکرد قیمت ها اینطوری نبودند حتی زمانی ک الکس گرون ترین حقوق سری آ رو میگرفت اینقد بازار متشنج نبود اما  خودتون جواب خودتو دادی ببین الگری مربی خوبی بوده تیم خوبی ساخته کهخ داگلاس کاستا رونالدو برناردسکی و امثالهم میخوان ب  یووه بیان

کنته هم موراتا رو گرفت اما موراتای الگری کجا و موراتای اونها کجا پوگبای الگری کجا و پوگبای مورینیو کجا ویدال الگری کجا و ویدال الان کجا قطعا بازی خوانی الگری و موفق و تشنه پیروزی نگه داشتن یووه چیز الکی نیست و خیلی خوبه وگرنه اگر مربی مربی نبود این همه بازیکن جذب تیمش نمیشدند 

اما خوب بهترین مربی ها هم نباید دائم در تیم باشند و بهتره ک تیم ی تغییراتی کنه ی شوکی بهش وارد شه و الگری هم امسال نتونست سی ال بگیره ب نظرم بره بهتره اما باید دید تا کجای لیگ قهرمانان پیش میره تیم الگری چ بد بازی کنه چ خوب یک تیم برنده هست و خیلی از تیم ها خواهانشن و تیم برنده یعنی مشکل کمی تو تیم داره بهتره صبور باشیم 

• Orphée, Aminvo, tecra و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21169 ارسال

- من قضاوتی نمیکنم، ولی انصافا به نظر شما ویدال زمان آلگری خوب بود ؟!

ضعیف ترین ویدال در پیراهن یووه، ویدالی بود که زیر دست آلگری بازی میکرد.

البته هیچ نقدی ندارم، فکر کنم من کلا توهم شدم.

• mory, Principino, eⁿzº و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6044 ارسال
  • LocationKhorram Abad

اما خوب بهترین مربی ها هم نباید دائم در تیم باشند و بهتره ک تیم ی تغییراتی کنه ی شوکی بهش وارد شه و الگری هم امسال نتونست سی ال بگیره ب نظرم بره بهتره اما باید دید تا کجای لیگ قهرمانان پیش میره تیم الگری چ بد بازی کنه چ خوب یک تیم برنده هست و خیلی از تیم ها خواهانشن و تیم برنده یعنی مشکل کمی تو تیم داره بهتره صبور باشیم

دقیقا میخوام از دیشب همینو بگم‌ حوصله نداشتم! آلگری اگه این فصل هم اروپا نگیره رفتنش بهتره.. اینکه بگیم سرمربی بهتر از آلگری گیر نمیاریم درست نیس ی زمانی گواردیولا و بارسلونا هم با هم ب بن بست رسیدن و از هم جدا شدن و بعدها بارسا با انریکه هم ب سه گانه رسید! انریکه از گواردیولا بهتر نبود اما نسبت ب فصل آخر گواردیولا بهتر نتیجه گرفت! یا زیدان ک در مقابل آنچلوتی ب عنوان ی سرمربی عددی نبود اما دیدیم ک بهتر کار کرد! البته آلگری ی فرصت دیگه داره اگه اروپا رو بگیره ک میشه باهاش ادامه داد اما نگیره بهتره خون تازه ای ب باشگاه تزریق بشه حالا ممکنه جواب بده ممکنه جواب نده اما ب هر حال بهتر از درجا زدنه...
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

farzad-t

farzad-t

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 301 ارسال

@DMC

* در جریان باشید که بعد از آخرین ریپلای از پست شما، زیر مطلبم خط کشیدم و پاسخ به پست شما رو تموم کردم. بقیه مطلب خطاب به شما و متنتون نبود و عمومی بود.

* توضیح واضحات: اینکه بگیم غلام پیروانی (دوستداشتنی) هم اگر مربیمون بود همین نتایج رو می‌گرفتیم، شاید در سطح ادبیات کوچه بازاری خریدار داشته باشه. یادآوری مجدد: این قسمت خطاب به مطلب شما نیست و کلی بیان شده.

* ما در دفاع از گذشته آلگری عاجز نماندیم. اینجا نظر کامل بنده بیان شده.

* فرمودید متن رو نقد کن نه نویسنده را. بنده اصلا مگه شما رو میشناسم که بخوام نقدتون کنم؟ اتفاقا خط به خط متن شما رو مطالعه کردم و پاسخ دادم.

برای به سخره کرفتن این استدلال عرض کردیم که از کجا معلوم ؟

گل به خودی نزنید و اینقد هم بحث و شخصی نکنید
وقتی نمیتونید درست و حسابی دفاع کنید معلومه سفسطه پرداختن به سخنگو بهترین راهکاره ،

برای اینکه بیشتر از این گستاخ نشید ، ایندفعه جواب میدم شما هم یاد بگیرید که متن و نقد کنید نه نویسنده متن رو
شما توهم زدید

پست نمیدادی سنگین تر بود .

افسوس که مودبانه نظر دادن رو یادمون ندادن.

بنده از کل کل و مجادله فراری هستم. نتیجه‌گیری از صحبت‌های من و شما بماند با خواننده مطالب.

با احترام 

20i_48132_1_480x300.jpg

2 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 2 مهمان و 0 عضو مخفی