پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

ماسیمیلیانو آلگری - Mad Max

* * * - - 6 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
5434 پاسخ برای این موضوع

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

عزیزم درست اما فصل اول الگری بود قبول داری؟ در ضمن پنالتی الوز رو پوگبا خیلی واضح بود اگر میشد و ما 2-1 جلو میافتادیم ما میرفتیم رو ضد حمله ....اون فصل ب بعد یووه ب خود باوری رسید ..اما خوب مهره هامونو هر سال کمتر میشد ولی بارسای انریکه رو بردیم اونم 3-0  ......فصل بعدش ک 8 تا مصدوم داشتیم متوییدی کلا اولین بازیبدون حتی تمرینش بود .

از الگری میشه ایراد گرفت اما نتیجه لازمو گرفته امسالم اگر نشد سی ال بگیریم ک میگیریم الگری مربی بوده ک تیم رو ب لول خوببی رسونده حالا مربی بعدی بیاد ببینیم چ میکنه و ایشالا موفقم باشه ..

سیدمحمد خاتمی در آخرین دیدار با دانشجویان دانشگاه تهران (16 آذر 1383) در پاسخ به اعتراض شدید دانشجویان حاضر در سالن و شعار علیه او: انشالله بعد از من کسانی خواهند آمد و شما نتیجه عملکرد آنان را خواهید دید...

عایرضای عزیز بخش انتهایی جمله‌ات ناخودآگاه من را یاد این جمله معروف انداخت! (ببخشید پارازیت شد) 

:9:  :10:  :53:

• Pinturicchio, tecra, Senmorta و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Tu sei la squadra del cuore

sempre in campo undici eroi

vinci l'impossibile e vai

Ti seguiremo anche noi

Guest_A Tribute To Buffon_*

Guest_A Tribute To Buffon_*
  • مهمان

^

دوست عزیز در کل بارسا سوار بازی بود و واقعا نفس یووه ای رو گرفت که پوگبا ، ویدال ، پیرلو و مارکیزیو در خط هافبکش بازی میکردن . اگر اشتباه نکنم بارسا در مجموع ۶۲ یا ۶۳ درصد مالکیت توپ و در اختیار داشت ، صحبت من در مورد مجموع بازی هست نه ری اکشن یووه به گل خورده اش .

یکی از اساسی ترین و بهترین روش های دفاع ، کم کردن عمق بازی و به اصطلاح compact بازی کردن است ، ولی مشکلی که ابن سبک دفاع دارد که برای تیم دفاع کننده هم فضا کمتر میشود ، پس زمانیکه تیم دفاع کننده توپ را قطع میکند یا بدست می آورد احتمال اینکه دوباره توپ را از دست بدهد زیاد است زیرا فاصله بین بازیکنان بسیار کم است و تیم حمله کننده سریعا پرس کند ، تقریبا دوباره میتواند توپ را بدست آورد . ولی با برنامه و تمرین زیاد میشه ضد حمله های خوفناکی با این سبک دفاعی زد . تیم ملی ایتالیا در گذشته حتی به عمق بازی ۱۸ متر هم رسیده است که به نظرم در این مورد عالی عمل کرده اند . ولی الان متاسفانه بازی با سبک مالکانه به اشتباه ، بازی مدرن تری جا افتاده و زیاد هم در تیم های کشورهای مختلف دیده میشود .

تیم الگری دقیقا کاری و کرده بود که بارسا میخواست ، یووه در دامی افتاده بود که بارسا میخواست . یکی از بهترین خطوط هافبک تاریخ یووه ، سر خم کرده بود و fight back نمیکرد ، اون شب به حد جنون عصبانی بودم . به جز مسی ، تقریبا بقیه بازیکنان داخل زمین سطح یکسانی داشتند و یووه اجازه میداد بارسا کارش و بکنه ، که کرد و یووه باخت ، هر چند میتونست حداقل دو تا بیشترم بخوره .

این ایراد رو اگه به بازی رفت با بایرن میگرفتی قبول میکردم اما نه بازی با بارسا. ما با همون سبک بازی رئال رو حذف کردیم. بله وقتی به 4 سال قبل نگاه کنی و بگی خط هافبک پیرلو پوگبا مارکیزیو خیلی خوف بود راحته گفتنش اما تو اون بازی اون سه نفر با اینکه بهترین بازیشون رو انجام دادند از پس بارسا برنیومدیم تیمی که تجربه بسیار بیشتری داشت.
تیم حریف بوسکتس و اینیستا رو داره که به تنهایی چه از نظر فنی و چه تجربه بالاتر از خط هافبک ما بودند. شما شرایط 4 سال قبل رو در نظر نداری و فقط با اشاره به اسامی میخوایی به نتیجه مطلوب برسی مثل اینه به بازی با بایرن اشاره کنید اما یادتون نیاد نصف تیم مصدوم بود و حتی استورارویی که بازی برگشت اومد تو زمین هم مصدوم بود. اما مثلا میشه به تعویض اشتباه موراتا ایراد گرفت. منظور اینکه اگر در مورد بازی های گذشته ایراد میگیرید جزئیات رو در نظر بگیرید. اون بارسایی که ما ازش باختیم از بارسای گواردیولا هم یکدست تر و هم کامل تر بود از نظر تاکتیکی. به موقع توپ رو به حریف میداد و این کاری بود که جلوی یووه مجبور شد 60 دقیقه انجام بده اما چون برنامه داشتند برای این نحوه از بازی موفق نشدیم خیلی به دروازه شون نزدیک بشیم با اینکه تاکید می‌کنم ما سوار بازی بودیم. فیلم بازی هم خوشبختانه موجوده.
  • GG.B1, tecra, Camel Blue و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

farzad-t

farzad-t

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 301 ارسال
@DMC
دوست عزیز متاسفانه با گوشی نتونستم نقل قول بگیرم از پستاتون. حقیقتش منم دقیقا مثل شما دو سه هفته ای بود دست و دلم به نوشتن نمیرفت. بعد از تساوی با جنوا، آلگری یه شستشوی حسابی شد اینجا و پهنش کردیم رو بند تا خشک بشه. ما با بهترین شروع تاریخمون مساوی شدیم و توی اروپا هم کاملا مقتدریم، اونوقت ظرف همین سه هفته هجمه علیه آلگری رو توی همین فروم به قول شما فارسی ببینید!
روی سخنم هم به مطلب خاصی از شما نبود. بازی یووه بارسا رو هم به عنوان مصداق جهت تایید حرفام آوردم. یه لطفی هم بکنید بگید جمشید سیبیل کیه؟ نمیدونم کیو میگید!

رک بگم... در هر دو فینال سی‌ال، ما شایستگی پیروزی رو نداشتیم. هم بارسا هم رئال یه سر و گردن بالاتر از ما بودن. چه توی زمین چه روی نیمکت، چه از لحاظ تجربه و چه از منظر ذهنیت قوی. با بارسا تا قبل از گل دومشون بازی دست ما بود. یه پنالتی هم نگرفتن برامون. واقعا اون سال آلگری شاهکار کرد. بازی با رئال رو هم که توضیح دادم. قبلا هم گفتم بزرگترین اشتباه آلگری در اروپا رو تعویض موراتا جلوی بایرن گواردیولا تو آلیانز آره‌نا میدونم. حتی با این اشتباه هم اگه سوتی اورا نبود ما صعود میکردیم. بگذریم...

مربی خوب. بادانش و با کلاسیه. نه حاشیه و شلوغ بازیهای امثال مورینیو رو داره که همش با مربی و هوادارای حریف ور میره. نه کینه ایه. کی حاضر بود بونوچی رو ببخشه و بازم بهش بازی بده؟ کی چشمشو رو بچه بازیهای دیبالا میبست؟ رختکن رو هم خوب کنترل میکنه. شما کونته توی چلسی رو ببینید... دیه‌گو کاستا که فرار کرد اتلتیکو. اگه این فصل هم قرار بود بمونه ویلیان و یکی دو تای دیگه میرفتن از چلسی. همین که شایعه شد داره میره رئال، ژورنالیستها نوشتن کورتوا میچسبه به نیمکت و پرونده انتقال هازارد هم بسته میشه.

واقعا نمیدونم دارم تعصبی نظر میدم یا نه؟ ولی بررسی که میکنم میبینم کفه خوبیهای آلگری خیلی سنگین‌تر از نقاط ضعفشه.
  • mory, Pinturicchio, GG.B1 و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

20i_48132_1_480x300.jpg

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

بخشی از گفتگوی مارچلو لیپی  با روزنامه Corriere dello sport

سرمربی سابق تیم ملی ایتالیا و باشگاه یوونتوس

من و او شباهت‌های فراوانی با یکدیگر داریم؛ هر دو در 46 سالگی به یوونتوس پیوستیم و در نخستین سال حضورمان بیانکونری‌ها را قهرمان رقابت‌های سری آ کردیم. هر دو اهل ناحیه توسکانی هستیم و ویژگی‌های شخصیتی و فنی یکسانی داریم؛ خوش‌بین هستیم، در بازی‌‎خوانی تبحر داریم و مرد لحظات دشوار هستیم.

hhj_juir1541070603eoycux.jpg

• MaMpIeRo, eⁿzº, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Tu sei la squadra del cuore

sempre in campo undici eroi

vinci l'impossibile e vai

Ti seguiremo anche noi

-OMID-

-OMID-

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 508 ارسال
  • LocationTehran

خاک بر سرت با تعویضات

بی جرات

1-0 تو خونه خودت جلو باشی، دو تا تعویض دفاعی کنی که دو تا ضربه آزاد بزنن و نتیجه بشه 2-1

حالم ازت به هم می خوره

• GioVanni Agnelli, mory, tecra و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

AICY-Personal-Branding-Marcello-Lippi-1.

Don Marcello Lippi

===============

Il Guerierro سابق

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

واقعا باختن با این بازیکنا به منچستر تو خانه خیلی هنر میخواست 

• mory, tecra, L'Avvocato و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

Gin

Gin

گین / محمد

• اعضا
  • 719 ارسال

از دست این آقا، کمتر رغبت می کنم که بازیای یووه رو ببینم. بازی امشب رو دیدم و طبق معمول پشیمون شدم!

تو بازی رفت هم حقیقتا شانس آوردیم که اواخر بازی برد رو از دست ندادیم.

کافی‌ است چشمانم را بازکنم تا دوباره آغاز شود دودِ بشریت...

Mohamadjuve100

Mohamadjuve100

هوادار یوونتوس

• بن شده
  • 440 ارسال
باباجان ایشونو ببرید یه بیمارستان روانی بستری کنید. جدی میگم به شخصه مشکل روحی و روانی داره.
دیشیلوی فلج مغزی به خوبی مارسیال رو مهار کرده بود، خیلی خوب فضاها رو بسته بود.
تا دقیقه 80 شد و بارزالی پیر اومد سیستم 3.5.2 نه بارزالی نه کواد نتونستن مارسیال رو مهار کنند، همون حرکت مارسیال اومد تو محوطه و پشت محوطه ی ما رسید به پوگبا و یک احمق دیگر به اسم متوییدی که هزاران بار اینجا گفتم باید یه تست هوش از ایشون بگیرن بدترین جای ممکن خطا کرد!!
تحقیر شدن از مورینیو رو کم داشتیم فقط الگری مادر ... , انقد اعصابم خرابه که اصلا نمیدونم چی دارم تایپ میکنم
کی بود بازی با کالیاری میگفت ذخیره انرژی ؟ کی بود ؟
کجاست ذخیره انرژی ، مردک بزدل احمق چپیده تو دفاع
مورینیو 1 امتیاز میخواست اومد مارو برد
اون بت یووه شکسته شد، منتظر باخت جلو میلان هم باشید
شب بازی با کالیاری نوشتم ایشون رو همین امشب اخراج کنید و بفرستید یه بیمارستان روانی تا کاملا درمان شه، متاسفانه کامنتم پاک شد !!!
حرف اخر : بهترین بازیکنان دنیا رو هم به ایشون بدید همینه ، همین سیستم بزدلانه.
لعنت به این روزگار و این بازی
  • mory, tecra, L'Avvocato و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
پس تحمل کن، تحمل ستون بودن را:<br><br />ستونی از نور که فقط پرندگان کور <br><br />بَرو تکیه می‌زنند.

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

دارم دنبال یه فحش میگردم که به الگری بدم و با قوانین فروم مغایرت نداشته باشه

• GioVanni Agnelli, mory, eⁿzº و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

دهن کجی مورینیو به هوادارا یووه که  با شاهکار الگری بدست امد رو نمیشه هیچوقت فراموش کرد .

این لکه ننگ حتی با قهرمانی در لیگ قهرمانان هم پاک نمیشه

• GioVanni Agnelli, L'Avvocato, Georgia و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

ما اگه امسال بقیه بازیا رو 10 هیچ ببریم و قهرمان اروپا هم بشیم

بازم حرکات مورینیو جبران نمیشه 

همش هم مقصر الگریه 

کاش میشد بین دو نیمه اخراج بشه

• mory, eⁿzº, tecra و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

باباجان ایشونو ببرید یه بیمارستان روانی بستری کنید. جدی میگم به شخصه مشکل روحی و روانی داره.
دیشیلوی فلج مغزی به خوبی مارسیال رو مهار کرده بود، خیلی خوب فضاها رو بسته بود.
تا دقیقه 80 شد و بارزالی پیر اومد سیستم 3.5.2 نه بارزالی نه کواد نتونستن مارسیال رو مهار کنند، همون حرکت مارسیال اومد تو محوطه و پشت محوطه ی ما رسید به پوگبا و یک احمق دیگر به اسم متوییدی که هزاران بار اینجا گفتم باید یه تست هوش از ایشون بگیرن بدترین جای ممکن خطا کرد!!
تحقیر شدن از مورینیو رو کم داشتیم فقط الگری مادر ... , انقد اعصابم خرابه که اصلا نمیدونم چی دارم تایپ میکنم
کی بود بازی با کالیاری میگفت ذخیره انرژی ؟ کی بود ؟
کجاست ذخیره انرژی ، مردک بزدل احمق چپیده تو دفاع
مورینیو 1 امتیاز میخواست اومد مارو برد
اون بت یووه شکسته شد، منتظر باخت جلو میلان هم باشید
شب بازی با کالیاری نوشتم ایشون رو همین امشب اخراج کنید و بفرستید یه بیمارستان روانی تا کاملا درمان شه، متاسفانه کامنتم پاک شد !!!
حرف اخر : بهترین بازیکنان دنیا رو هم به ایشون بدید همینه ، همین سیستم بزدلانه.
لعنت به این روزگار و این بازی

درسته

زمانی که متوجه شدم بارزالی داره می یاد توی زمین فاتحه تیمو خوندم

ماتا که اومد داخل بلند گفتم گرگ اومد

• eⁿzº, tecra, Georgia و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

این آلگری اولین بارش نیست تو مواقع حساس تیم رو داغون میکنه، مثلاً نمونشم بازی با بایرن دیدم که موراتا داشت همه بازیکنان بایرن رو درو میکرد تا اینکه کشیدش بیرون، این همون نقطه کلیدی بازی بود که پپ گورادیولا هم ازش گقت ، دقیقاً این بازی تقصیرش این بود که دی شیلیو رو کشید بیرون و تیم رو قشنگ با خاک یکسان کرد، نمیدونم چیکار میکنن امثال آنیلی، ولی وقتشه که بندازنش بیرون، از اینجا به بعد جواب نمیده، همینجوریکه ماروتا جواب نداد 

dme48gukzvs8_t.jpg

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3750 ارسال

خاک بر سر ترسوت و خاک بر سر اون کسی که دوباره به توی ترسوی بدبخت فرصت داد .

• GioVanni Agnelli, eⁿzº, tecra و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

ای به رویا سرسپرده با توام ای همه خوبی

راهی کدوم دیاری...

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2840 ارسال

چرا مربی از خدیرا بعد از اینهمه مدت که بازی نکرده تو این بازی فیکس استفاده می کنه

چرا از کانسلو استفاده نکرد

اوردن بارزالی دلیلش چیه

تیمی که جلو هست و بازی تو دستشه چرا تعویض دفاعی؟

آیا نمی شد کوادرادو رو زودتر بیرون برد و مانژوکیچ رو اورد

اینهمه ترسو بازی و رفتن تو دفاع چه دلیلی داره

این ترکیب چیدن و اینهمه تغییر دادن تو ترکیب اونم تو بازیهای مهم به چه دلیله

• tecra, Georgia , D E L P I E R O و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

باور کنید انیلی احمق و الگری بی شعور دنبال سری ا هستند 

اصلا نمیفهمن اروپا چی هستش

اخه اینهمه اشتباه توی یه بازی 

باور کنید همین رئال همین رئال حتی  بدون راموس  میتونست 4 تا به یونایتد بزنه

چون ذهنیت داره و درک میکنه بازی بزرگ یعنی چه 

• mory, tecra, Georgia و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2635 ارسال
اعصاب خودتون رو الکی خراب نکنید.

ما کی تو دور گروهی خوب بازی کردیم که این اولیش باشه ...
  • tecra, Georgia , amirali2001 و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

-OMID-

-OMID-

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 508 ارسال
  • LocationTehran

"کم اهمیت ترین بازی را واگذار کردیم"

کاش لال بمیری :|

• GioVanni Agnelli, AAG, mory و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

AICY-Personal-Branding-Marcello-Lippi-1.

Don Marcello Lippi

===============

Il Guerierro سابق

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

اینهمه شکست توی تمام عمرم دیدم

4 تا از ویگو 4 تا از فولام باخت به فرگوسن باخت به ساکی و کاپلو باخت به لاکرونیا 

امشب تلخترین باخت برام بود

بدترین 

باخت در اوج قدرت 

بخاطر حماقت الگری و یه مشت بی غیرت و روانی 

• mory, tecra, L'Avvocato و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری
مستر الگری بد زدی ترکوندی .....قبل از اینکه منچستر ببره خودت بازوندی تیمتو ....نکن این کارا رو نکن ....تیم خوبی ساختی ....اما کارای خوبی نمیکنی گاهی وقتا .....خدایی دوتا تیر زدیم و این همه توپ نرفت تو گل اینجاشو میبینم ولی بازم راضی نمیشم نباس تعویض میکرد بارزالی رو ...جبران کن
  • tecra, Georgia , amirali2001 و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 1 مهمان و 0 عضو مخفی