پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

ماسیمیلیانو آلگری - Mad Max

* * * - - 6 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
5440 پاسخ برای این موضوع

mee present

mee present

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1518 ارسال
یوونتوس ناقص نیست دوستان! یوونتوس ترکیب عالی داره انقدر تو سر تیم نزنید واقعا! حتی بدترین هامون بهترین های کشورشونن.

مصاحبه اخیرش و دفاعش از بچه ها کاملا قابل تقدیره. بهتر تا بازی بعد اینتر صبر کنیم. هر چی خدا خواست
  • mory, tecra, L'Avvocato و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Escanor

Escanor

Goodbye Baby

• اعضا
  • 1312 ارسال

ماروتا: 
هنوز چند بازی دیگر تا انتهای فصل باقی مانده است. اجرای یک نمایش عالی و در پی آن گرفتن نتیجه برای ما بسیار مهم است. الگری یک نابغه تاکتیکی است! حتی ما هم متوجه تاکتیک و سیستمی که آلگری استفاده می کند نمی شویم!!!! نتایج به نفع اوست و ما هم به او اطمینان داریم، فعلا روی حال حاضر تمرکز داریم.
.

گاها خودش هم متوجه نمیشه. بعضی وقتا با خودش میگه چی کار داری میکنی مرد؟ این @# شرا چیه که قراره تو بازی پیاده کنیم؟

---

- ایشون هم مثل دایناسور بزرگ؛ ونتورکس؛ با دقت بسیار بالا و به صورت بسیار وسواسی داره به آخرین فصل بوفون... آم... چی بگم که نیاز به سانسور نداشته باشه؟ مثلا شماره دو؟ شماره دو میکنه؟

- دقیقا داره فصل دومش توی میلان رو تکرار میکنه. تیمش به مراتب مهره های بهتری از رقیبش داره ولی نمیتونه به درستی ازشون استفاده کنه. به لحاظ کیفیت بازی شاید بدترین یوونتوسی هست که دیدم. اکثر بازی ها رو به لطف خلاقیت بازیکن برده.

- یوونتوس هیچ وقت زیبا و هجومی بازی نمیکرده این رو میدونم نیاز به تکرار نیست اما نمیشه با این دلیل عملکرد بد تیم رو توجیه کرد. چیزی که مد نظر هوادار این باشگاهه که طبیعتا، طبیعت تیمش رو میشناسه، درست بازی کردنه نه هجومی و به اصطلاح زیبا بازی کردن. البته درست بازی کردن هم زیبایی های خودش رو داره.

- زمانی که یووه باید فقط در یک جام بجنگه چه نیازی هست توی بازی نسبتا آسونی که به امتیازش نیاز داره با یه خط هافبک عجیب غریب بره تو زمین؟ چرا باید جلوی تیمی که برد جلوش عملا قهرمانی رو مشخص میکنه انقدر ترسو باشه؟ مگه چند تا بازی تا آخر فصل مونده که این مسخره بازیا رو ایشون داره درمیاره؟

- ایشون بسیار خسته به نظر میرسن و مغزشون دیگه نمیکشه. من ایشون رو به یکی دو فصل استراحت دعوت میکنم.

- مربی تغییر دادن هم مشکلات خودشو داره. به بازیکنای جوون میدون میده؟ سادیسم داره؟ فتیش ترکیب خاصی داره؟ به سوگولی داشتن اعتقاد داره؟ و... و البته مهمتر از همه آیا تغییر مربی مشکلات رو حل میکنه؟

- امیدوارم به آخرین فصل بوفون بیشتر از این گند نخوره. اصلا دوست ندارم داستان بوفون اینجوری تموم شه. لیاقتش این نیست. البته لیاقت منم این نیست :دی

• Orphée, mory, Principino و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

وااااااااااااای انگار ده تا بازی تو سری آ باختیم ........رقابته دیگه رقابت امسال داغ بوده توی سر تیم و مربی تیم نزنید حمایت کنید این حمایته ک ناپولی رو با 120 درصد توانش داره نشون میده ....ناپل از همه جا زده رسیده ب اینجا

مربی عوض میشه و ما توی خط حمله و دفاع بهتریم اما در هافبک اینتر حتیی بیشتر از ما بازیکن داره ......تازه ما الوز و بونوچی رو دادیم ....یووه ایشالا قهرمان میشه اما با 3 باخت در سری آ نشون میده تیم خیلی زحمت کشیده و چیز بدی رخ نداده اومدو ناپل رو میبردیم از اینتر میباختیم بازم همین حرفا بود .....تیمی ک هنوز فصل تموم نشده میگن مانجو و دیالا میرن و فلان بدون چجوری بسته شده و خواهد شد پس هیچ مربی بشتر از این نمیتونه ازین تیم استفاده کنه 

اخر فصل حرفامو میزنم 

• Pinturicchio, tecra, amirali2001 و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

Jevdelffon

Jevdelffon

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1016 ارسال

واقعا الگری همونطور که یکی از این دوستامون گفت متناقض و دارای پارادوکسه. از یه طرف تو اروپا سربلندمون میکنه و از یه طرف شرمنده،از یه طرف با تاکتیکهاش شگفت زده امون میکنه و از یه طرف با تاکتیکهای صدمن یه غاز باعث شکست و تحقیر میشه،یه بار خنجر رو تا دسته تو شکم میکنه و یه بار هم نوشدارو میاره. واقعا آدم نمیدونه ازش متنفر باشه یا دوستش داشته باشه

• tecra, ace of glass و D E L P I E R O از این پست تشکر کرده است

cover_1440_x93r.jpg

Guest_A Tribute To Buffon_*

• مهمان

2 فینال و 2 حذف در 30 ثانیه پایانی با ناداوری . کدام تیم در این سال ها بهتر کار کرده ؟
رئال و بارسا. مسی و رونالدو. تمام. 

• Pinturicchio, tecra, ace of glass و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

mee present

mee present

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1518 ارسال
^^^^^
گفتم مصاحبه اش مخصوصا نسخه ویدئویی نظرم رو عوض کرد. نوشته های مصاحبه حق مطلب رو نمی رسونه حتی می شه لفظ بهانه روش گذاشت ولی نسخه ویدئویی واقعا خوبه و من می گم وایسیم بازی اینتر بیاد
  • tecra, ace of glass, amirali2001 و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

• مهمان
گزارش هایی از ایتالیا و انگلستان آمده که نشان میده کونته خودش رو به یوونتوس پیشنهاد داده و این پیشنهاد سریعا توسط آنیلی رد شده. منبع کالچومرکاتو هست ظاهرا.
  • mory, tecra, ace of glass و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3851 ارسال
  • LocationAhWaS

اقا من هروقت بر علیه الگری خرف زدم ذرت ذرت ضایع شدم و الگری تیم رو نجات داد

برا اینکه تو هفته های اخیر تمام بازی ها رو صد درصد ببریم دعا میکنم الگری بره زیر تریلی و دیگه هیچوقت رو نیمکت یوو نبینمش :1:

من خودم بزرگترین منتقد الگری تو خاورمیانه و خاور شرق ام  اما واقعا به الگری حق میدم چون حداقل برا تمامی رقابت و تورنمنت ها ارزش قائل شد و اینقدر محم پاش وایساد بیشتر نتیجه هم گرفته اما حذف دردناک از رئال هم ذهن بازیکن ها رو از هم پاشیده هم بازی های فشرده سه تونمنت و مصدومیت های بیش از حد این دو هفته کیفیت یوو رو خیلی پایین اورده

من ایمان دارم قهرمان میشیم هم لیگ هم حذفی ممکن هست هم حذفی رو ببازیم هم لیگ رو

این حرف رو قبول ندارم تیم بی نقصی داریم درسته خیلی ستاره داریم اما فراموش نکنید خط هافبک ما یه پیانیچ داریم که اونم فراز نشیب های زیادی داره

اگه مدیرای یوو قصد دارن الگری رو نگه دارن بهتره که حتما دوهافبک بزرگ جذب بشه و ستاره ای به فروش نرسه بر خلاف سیاست همیشگیشون اما اگه قرار همین اش و همین کاسه باشه بهتره همونجور که نتونستن با کنته توافق کنن بهتره رضایت بدن الگری بره و یه مربی که احتمال زیاد اینزاگی هست رو بیارن و چند سالی با سحر جادوی اینزاگی لیگ رو بگیریم فرضا

• mory, Pinturicchio, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Jevdelffon

Jevdelffon

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1016 ارسال

^^^^^
گفتم مصاحبه اش مخصوصا نسخه ویدئویی نظرم رو عوض کرد. نوشته های مصاحبه حق مطلب رو نمی رسونه حتی می شه لفظ بهانه روش گذاشت ولی نسخه ویدئویی واقعا خوبه و من می گم وایسیم بازی اینتر بیاد

مگه چی گفت
  • Signora Omicidi و tecra از این پست تشکر کرده است

cover_1440_x93r.jpg

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21170 ارسال

اقا من هروقت بر علیه الگری خرف زدم ذرت ذرت ضایع شدم و الگری تیم رو نجات داد

برا اینکه تو هفته های اخیر تمام بازی ها رو صد درصد ببریم دعا میکنم الگری بره زیر تریلی و دیگه هیچوقت رو نیمکت یوو نبینمش :1:

- اصلا بحث سر نجات دادن تیم و قهرمانی در سری آ نیست.

بحث سر نوع فوتبال تیم، استفاده بهینه از مهره ها و قدرتنمایی ـه. اینکه آلگری به عنوان مربی یوونتوس، شان و منزلت یووه رو درک کنه و بفهمه که اینجا میلان، کالیاری و یا هر جهنم دیگه ای نیست، اینجا، وقتی توی زمین خودت بازی داری باید ابهت خودت رو نشون بدی.

من همونجور که زمان کاپلو شدیدا معتقد بودم کاپلو به تیم عرق نداره و برای "باشگاه" یوونتوس، تاریخچه ش و مقامش ارزشی قائل نیست و صرفا از روی حرفه مربیگری، سرمربی تیم شده، الان هم درباره آلگری چنین نظری رو دارم.

من نمی تونم رفتارهای بی فکرانه آلگری رو در مقابل بازیکن های قدیمی، مهم و با تعصب تیم نظیر بوفون، مارکیزیو، لیختشتاینر و ... درک کنم.

چرا میگم بوفون ؟! چون بوفون طی این سالهای پایانی فوتبال خودش شانس CL بزرگی داشت ولی همش به بی تدبیری مربی باخت !

چرا میگم آلگری هویت یووه براش مهم نیست ؟! چون دارم با دوران کونته، لیپی و حتی فرارا مقایسه ش میکنم، نوع نگرش اونها به تیم خیلی تفاوت داره و دوستانی که دیدند الان صحبت من رو درک می کنند.

این اعتقادی ـه که من درباره آلگری دارم و واقعا دیگه دیدن چنین شخصیتی روی نیمکت تیمم من رو آزار میده.

الان 4 ساله که از تیمم دور شدم ...

• mory, Principino, Heypnotism و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4647 ارسال
بحث نتایج و سبک مربیگری و کیفیت بازی تیم به کنار

من مشکلم اینه این تیم یه زمانی یه تیم سازنده بود، مارکیزیو و کیلینی جوان رو رشد میداد، استعدادهایی مثل ویدال و پوگبا رو تبدیل به ستاره میکرد و از بونوچی بی تجربه یه مدافع کامل میساخت، گذشته ی دورتر اش ستاره های بزرگ دوران خودش رو از جایگاه استعداد به جایگاه فوق ستاره پرورش میداد اما الان کجاییم؟ ترکیبی از خریدهای اشتباه، پیر و ناکارآمد به همراه عرم آینده نگری توی انتخاب ترکیب بازیکنان باعث شده از اون سبک بازیکن پروری به شدت دور بشیم

تو تیم فعلی هر جوونی میاد یا براش هزینه ی خیلی زیادی شده که مربی مجبور به بازی دادنش میشه و در بهترین حالت شروع به در جا زدن میکنه و یا از بیخ محو و نهایتا فروخته میشه.

از بین لمینا و پریرا و کومن و روگانی و زاتزا و ... یه جوون نبود که تبدیل به ویدال یا بونوچی ای برای ما بشه؟
متوئیدی و خدیرا و هیگواین و امثالهم چی برای ما داشتن که جوون ها و استعداد های تیم رو فداشون کردیم؟

رو اسامی ای که صرفا به عنوان مشتی نمونه ی خروار نوشتم بحثی لازم نیست، واقعیت اینه وضعیت تیم اصلا یه وضعیت رو به پیشرفت نیست، این مسئله رو دو سال پیش بارها گفتم و هر بار با طعنه و کنایه پاسخ گرفتم، فینال اروپا رفتن و اسکودتو های متوالی هم تغییری توی این واقعیت ایجاد نمیکنه، نه ربطی به نتایج اخیر داره و نه به سرمربی فعلی تیم چلسی، یک واقعیت انکار نشدنیه.
واقعیت چیزی برخلاف اون باورهای اولیه مبنی بر جوونگرا و سازنده بودن آقای آلگری هست و ایشون دقیقا یک مربی نسل سوز و آینده خراب کن تشریف دارن، تیمی هم که امثال مارکی و کیلینی و بونوچی و ... توش پرورش پیدا نمیکنن و همه در حال درجا زدن هستن هم برای شخص من فاقد اون جذابیت قبلی هست

تیمی با این شرایط تمام فصول نیاز داره به خرید ستاره، چون بجای استعدادپروری مجبوره ضعف هاش رو با خرید ستاره جبران کنه و خرید ستاره هم هزینه داره و تامین هزینه ها هم مستلزم فروش اندوخته هایی مثل ویدال و پوگبا هست.
  • GioVanni Agnelli, mory, Principino و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

07962666510773579882.jpg

"No color will ever be brighter for me than black and white." - Alessandro Del Piero

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری
يه سوال دارم ما در ااین 4 سال الگری چند بار در خانه شکست خوردیم ک منزلتمون پایین اومد... دوستان دوس دارم نود دیقه تیم حریفو تیکه پاره کنیم بابا اونام تیمن پشم ک نيستن اينتر کدوم نيمچه ستارشو فروخت ناپل جز هیگواین. چيو فروخت اما یووه هر سال میفروشه....

الگری هم ميره اما امیدوارم یک قهرمانی اروپا در سال بعد بياره....

لاتزیو ناپولی ریال ديگه چی؟؟

در اینکه جوانان پیشرفت نمیکنن..... دیبالا پیشرفت نکرده؟ کاستا.... موراتا
  • mory, Pinturicchio, Signora Omicidi و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6396 ارسال
  • LocationRasht

بحث بدی نیست، یچیزیم من اضافه کنم... اصن یوونتوس به لاتین یعنی جوانی/جوانان و برگرفته از یوونتاس، الهۀ رُمی جوانی و تجدید حیات!

حتی رفیقایی که رو اون نیمکت معروفِ خیابون کورسو ره اومبرتو J رو تاسیس کردن، شاگرد مدرسه ای هایی بودن که پیرترینشون، 17 سال داشت!

اصن اساس 2 نسلی که تو تاریخ یووه موفقتر از همه بودن رو جوونی تشکیل میداد؛ از دهۀ 70 بگیر تا دهۀ هشتاد با شیره آ و کابرینی / از دهۀ 90 بگیر تا 2000...

لیپی هر چه تو توانش بود گذاشت تا دل پیروی 19 ساله رو تبدیل به نقطۀ کانونی پروژه ش بکنه. سن براش مهم نبود! حتی کاپیتان یووه (باجو) رو بخاطرش رد کرد...

اونوقت ما چیکار میکنیم؟ وقتی میتونیم با اشتباه روگانی گل بخوریم/مساوی کنیم/ببازیم ، به بازیکن جام جهانی 2006 بازی میدیم با همون نتایج تا به اندوختۀ 20 سالۀ بازیگریش اضافه بشه!

حالا این هیچی... تو مهمترین بازیای فصل (برنابئو + ناپولی تو تورین) مدافع مثلاً مطمئنمون بازی رو برای حریف درمیاره! باور کنید اگه دانیال این 2 اشتباه رو میکرد، انقدر عصبی نمیشدم...

مرده تو 20 سالگی تو تیم سال سری آ قرار گرفته، هر چقدرم ایتالیا اُفت کرده باشه، بازم کم دستاوردی نیست! بونوچ و بناتیا تو 20 سالگی هِرّ رو از بِرّ تشخیص نمیدادن...

از دیبالا که یه گریزمانه و ما ازش بعنوان ترکوآرتیستا / هافبک یارگیرِ B2B و در درجۀ بعدی هم احتمالا رجیستا استفاده میکنیم هم حرفی نزدم چون عای مدیریت هم مقصره...

• mory, MaMpIeRo, eⁿzº و 15 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

They SURVIVED ... That's What Make Them Assets ! i

JB.png

Jevdelffon

Jevdelffon

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1016 ارسال

باور کنید من بیشتر تقصیرها رو از مدیریت میبینم. مربی اگه تحت فشار نباشه و آزادی داشته باشه اونجور که دلش میخواد تیم رو اداره میکنه هر چند الگری بعضی اشتباهات داشته که برای خود من خیلی نابخشودنیه ولی احساس میکنم اگه دستشو کاملا باز میذاشتن ممکن بود اوضاع جور دیگه ای رقم میخورد. ای کاش یکی مثل لیپی مربی تیم میشد شاید اونوقت با توجه به تجربه بالاش و همینطور سابقه قهرمانی تو سی الش مدیرها بیشتر بهش احترام میذاشتن و آزادترش میذاشتن

• Orphée, mory, Signora Omicidi و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

cover_1440_x93r.jpg

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6396 ارسال
  • LocationRasht

دقیقاً @juveh جان! (شرمنده اسمت رو نمیدونم! :2: :53: ) ...

مدیریت میتونست به آلگری اعتماد به نفس و امنیت بیشتری بده؛ بگه برو جلو، نترس و شجاعانه تر * ترکیب بچین، تهاجمی تر... برو جلو و گاردتو باز کن و به جوونا میدون بده! ما پشتیبانتیم حتی اگه به قیمت چندین نتیجۀ بد باشه...

خود آلگری هم مقصره، البته اینبار از جهت مثبت! یووه تو این 4 سال، 215 بازی از 220 بازی ممکن رو انجام داده! این به خودی خود انتظارات رو بالا میبره و حفظ انگیزه/ارتقاء عملکردهای قبلی رو سختتر و سختتر میکنه..

همه چی باید بعد فینال کاردیف تموم میشد؛ مربی، بازیکنای پا به سن گذاشته... نمیدونم چرا تا به ما میرسه باید ^%#* یه چیزی رو دربیاریم حتماً!

* موجی گفته بیرون کشیدن دیبالا و کاستا اشتباه بود چون این تیپ بازیکنا میتونن از هیچی، ورق بازی رو برگردونن ولی اضافه کرده که تیم جلو اینتر آبروی رفته رو برمیگردونه...

• mory, eⁿzº, Pinturicchio و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

They SURVIVED ... That's What Make Them Assets ! i

JB.png

Jevdelffon

Jevdelffon

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1016 ارسال

دقیقاً @juveh جان! (شرمنده اسمت رو نمیدونم! :2: :53: ) ...

کوچیکت وحید هستم :thank:

• Orphée, mory, eⁿzº و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

cover_1440_x93r.jpg

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

من نمیدونم همیشه میخواین یک سیستمه بازی کنیم ب مثال رم و بارسای این فصل ......رم جلو همه 4-3-3 میچینه خوب گشاد میشی برادر 4 تا میخوری الگری دفاع میکنه میبره میگن زشت برده میبازه میگن اصلا نباید ببازیم رم 4 تا میخوره  بگین دیگه بگین زیبا باخت

• Pinturicchio, Signora Omicidi, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

• مهمان
دیفرانچسکو چطوره برای جانشینی الگری؟
باور کنید این مربیان همه زیر الگری اند
مدیران باید به الگری اجازه بدند فوتبال مورد نظرش رو پیاده کنه. بازیکنانش رو نفروشند
  • mory, Pinturicchio, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Jevdelffon

Jevdelffon

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1016 ارسال

ولی الحق رم اواخر خوب بازی کرد فقط حیف دیر جنبید. الانش هم هر چند با وجود مثلث آتشین لیورپول خیلی بعیده ولی رم امید داره به صعود. صادقانه میگم یکی از بدترین قرعه هایی که تو عمرم دیدم روبرو شدن این دو تیم خوب با همدیگه بود. نگاه کنید امشب چقدر فوتبال دوستها رو سیراب کردن این دوتیم حیف نیست واقعا یکیشون حذف شه. از یه طرف از کلوپ خیلی خوشم میاد و همینطور از صلاح از یه طرف هم دلم میخواد رم صعود کنه به سه دلیل اول اینکه از ده روسی و توتی خوشم میاد دوم اینکه بازی با بارسلون دلاورانه و با کیفیت بازی کردن و سوم و اصلی ترین دلیل واسه اینکه یوونتوس کامل تو مخش فرو بره که کامبک زدن ماموریت غیرممکن نیست هر چند ممکنه اینجوری رمی ها پز بدن ولی ارزششو داره اینجوری ثابت میشه ایتایایی ها هنوز هم یه پای فینالن و وجهه سری آ بالاتر میره

• Signora Omicidi, tecra, ace of glass و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

cover_1440_x93r.jpg

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3851 ارسال
  • LocationAhWaS

- اصلا بحث سر نجات دادن تیم و قهرمانی در سری آ نیست.

بحث سر نوع فوتبال تیم، استفاده بهینه از مهره ها و قدرتنمایی ـه. اینکه آلگری به عنوان مربی یوونتوس، شان و منزلت یووه رو درک کنه و بفهمه که اینجا میلان، کالیاری و یا هر جهنم دیگه ای نیست، اینجا، وقتی توی زمین خودت بازی داری باید ابهت خودت رو نشون بدی.

من همونجور که زمان کاپلو شدیدا معتقد بودم کاپلو به تیم عرق نداره و برای "باشگاه" یوونتوس، تاریخچه ش و مقامش ارزشی قائل نیست و صرفا از روی حرفه مربیگری، سرمربی تیم شده، الان هم درباره آلگری چنین نظری رو دارم.

من نمی تونم رفتارهای بی فکرانه آلگری رو در مقابل بازیکن های قدیمی، مهم و با تعصب تیم نظیر بوفون، مارکیزیو، لیختشتاینر و ... درک کنم.

چرا میگم بوفون ؟! چون بوفون طی این سالهای پایانی فوتبال خودش شانس CL بزرگی داشت ولی همش به بی تدبیری مربی باخت !

چرا میگم آلگری هویت یووه براش مهم نیست ؟! چون دارم با دوران کونته، لیپی و حتی فرارا مقایسه ش میکنم، نوع نگرش اونها به تیم خیلی تفاوت داره و دوستانی که دیدند الان صحبت من رو درک می کنند.

این اعتقادی ـه که من درباره آلگری دارم و واقعا دیگه دیدن چنین شخصیتی روی نیمکت تیمم من رو آزار میده.

الان 4 ساله که از تیمم دور شدم ...

بهمن جان من خودم قبلن همین با همین بحث ات راجب اینکه مربیانی که دی ان ای یوو ای دارن و برا یوو ارزش زیادی قائلن اعلام حمایت کردم  واقعا همچنین چیزیو قبول دارم واقعا زیاد نمیخاد دور بریم مصل زمان لیپی

همین زمان کنته من نمخوام بگم زیاد ستاره های شاخی نداشتیم یا نیمکت خوبی نداشتیم درسته تو اروپا هم هیچی نشدیم اما واقعا برید و یکبار دیگه بازی های کنته رو ببینی که چقدر تیم لذت بخش بازی میکرد و نتیجه هم میگرفت

من بزگترین دلیل دشمنیم با الگری همین بحث هست اما خب واقعا پرونده الگری طوری هست که قابل دفاع هم هست باید تا اخر فصل صبر کرد تا نظر قطعی داد

• mory, tecra, Georgia و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 1 مهمان و 0 عضو مخفی