پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

ماسیمیلیانو آلگری - Mad Max

* * * - - 6 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
5434 پاسخ برای این موضوع

Pouya

Pouya

گاد خوشحال

• اعضا
  • 1134 ارسال
  • Locationکرج
امیدوارم نسلت منقرض بشه مربی.
سگ ِ کسی که بنز داره و با قاطر اینور اونور میره، بهت شرف داره.
مدت ها بود از دیدن بازی یووه حالت اشمئزاز این چنینی بهم دست نداده بود.
به ذهنیت بازیکن ها هم تجاوز شده. انگار تیم رده بیست جدول داره با قهرمان بلامنازع اروپا بازی می کنه.
  • GioVanni Agnelli, mory, GG.B1 و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6377 ارسال
  • LocationRasht

بیخیال بابا صلوات بفرستید (پست @allegrifan پاک شد)... به من که دیگه نمیتونید برچسب ضدآلگری بودن بچسبونید a2.png به همین بهونه، چند تا نکته :

- اول اینکه بلحاظ نتیجه عالی بوده، هر چند میتونست بهتر هم باشه و ازش راضیم بعنوان یه هوادار کلاسیکِ نتیجه گرای یووه... یادمون نره که فقط 3 تیم دیگه در 3 سال گذشته به فینال لیگ قهرمانان رسیدن، یکیشون باخت و 2 تای دیگه 2 برابر ما بودجه دارن!

- دل پیرو ذخیرۀ زلاتان تا بنتنر شد و خم به ابرو نیاورد، قبول ولی تو اوجش/اوج جوونیش این اتفاق نیوفتاد! دیبالا رو با بزرگترین اسطورۀ تاریخ باشگاه -الکسی- مقایسه میکنید، بازم قبول! ولی دیبالا الان 3 بازی متوالی که ذخیرۀ 2 مهرۀ دفاعی (خدیرا/ماتوییدی) [و نه یک مهاجم] میشه و تو یکیشونم اصلاً بازی نکرده! و اینطور که بوش میاد باید به این روند عادت کنیم با توجه به اینکه 2/3 این بازیا مهم بودن... بهش حق نمیدم بره ولی ناراحت هم نمیشم ازش هر چند باورم نمیشه آلگری داره بهمین راحتی راه خروجو بهش نشون میده! a44.png

- دیبالا مشخصاً فوتبالیست بهتری از کوآد و مانژوـه، چه وینگر راست بازی کنه، چه ترکوآرتیستا، چه فالس ناین مهم نیست. مسئله اینه که بهتره و بازیکن بااستعدادتریه! مشکل اینجاست که ما 90 میلیون پای ایگوآیین دادیم و نمیتونیم نیمکت نشینش کنیم و مجبوریم/میخوایم تیمو حول محورش بچینیم، درحالیکه دیبالا باید در مرکز تاکتیکای ما قرار بگیره نه برعکس! تیم ملی آرژانتین هم نیستیم که مسی رو داره و نمیدونه دیبی رو کجای دلش بذاره! پیدا کردن جایی براش در ترکیب اصلی کار سختی نیست...

- ذخیره بودن دیبالا در سری آ رو میتونیم کج دار مریز رد کنیم (نشون به این نشون که در سری آ بهترین خط حمله رو داریم و در اروپا در 6 بازی فقط 7 گل زدیم / اسپارتاک، سزکا، اسپورتینگ، ناپولی و... از ما بیشتر گل زدن و فاصله مون با تیمای تاپ CL رو که دیگه نگو؛ PSG و لیورپول هر کدوم 20 گل!) ولی تو اروپا و جلوی بایرن و بارسا نمیتونیم رو کوآد و مانژو به تنهایی حساب کنیم و به جادوی دیبی نیاز داریم! جلوی غولای اروپا همه با هم جمع شیم و پیوند کووالانسی هم تشکیل بدیم، باز هم کمیم! a44.png

- هریبرتو هرارا هم همینکارو با سیووری کرد و پتانسیل تهاجمیشو فدای استحکام دفاعی کرد. نتیجه شد خروج سیووری و تحمل یکی از بدترین دوران تاریخ یووه. اگه سیووری یووه رو ترک نکرده بود، ما یه ECC تو دهه 60 میبردیم و سیووری هم میتونست بهترین گلزن تاریخمون باشه. بجاش نشستیم تماشا کردیم که دو باشگاه میلانی 3 جام اروپایی ببرن و بر فوتبال ایتالیا حکمرانی کنن. منیچلی بجای سیووری بازی کرد چون "استحکام دفاعی" و "دیسیپلین" مهمتر بود! هرارا قدرتی بیشتر از اونچه باید گرفت و باعث و بانی یکی از تاریکترین دوران تاریخ یووه شد... سیووری رو مثال زدم چون لیپی گفته بود دیبالا اونو یاد عمر میندازه نه اینکه آلگری نتایج بدی گرفته یا سرنوشتش لزوماً مثه هرارا میشه. دیبالا یکی از بهترینای نسل/پست خودشه و آره حتماً هافبک باکس بازی دادن بهش بهترین راه حله! a44.png

- حس میکنم آلگری فوبیای تعویض کردن پیدا کرده چون دیگه اطمینان نداره که بازیکنا باهاش دست بدن موقع تعویض...

- ماروتا اگه برای آلگری مسی رو هم بخره یا باید دفاع کنه یا نئوپان نیمکت رو گاز بزنه و دم بر نیاره! بدبختی ما اینه... hey.gif

• mory, eⁿzº, Pinturicchio و 14 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

They SURVIVED ... That's What Make Them Assets ! i

JB.png

mee present

mee present

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1518 ارسال

^^^^^^^^

همه اینجا می دونن خود من می گفتم این فصل آلگری نباشه. ولی بحث دو مورد می کنم

اول یه عوضی مثه آلگری که ترکیب بازی رم جوری می فرسته که رو نیمکت دیبالا کوستا برنادسکی پیتساست! یعنی سطح عوضی گری یه نفر برای قدرت نمایی! اینکه این آدم چقدر بلد و باهوشه! بعد ما اینجا یه ماه بهش می خندیدیم ! کاری کرده صدای دیبالا در نمی یاد! دمشم گرم ، نون هوش و تواناییش می خوره. داشتم بازی برناردسکی همین چند دقیقه می دیدم سه تا توپ گرفت ، تو حالت دفاعی فوق العاده بود. وقتی انقدر مربی تاثیر گذاره رو بازیکن، خارق العادست. این برنادسکی تو فیورنتینا نمی دونست دفاع چیه! یا بازی که از پیانیچ می گیره ، بعید می دونم کسی می تونست به این سطح برسونش! پس ما با یه نابغه تو کار با بازیکن رو به رو هستیم! کما اینکه بونوچی و پوگبا با آلگری اوج گرفتن ! کسی که کارشم بلده. عدم سازشش با ستاره ها شاید  به خاطر همین نبوغ بیش از اندازه اش باشه. تقریبا این فصل داره پدر و مادر مالتی تاکتیک ها رو می یاره جلوی چشم! هر بازی داره یه کرمی می ریزه. تازگی ها هم که با 9 غیر تخصصی بازی کرد! یعنی انقدر تیم متفاوت بازی می کنه شما آنالیزور بیار نمی فهمه چیکار می کنه! اما یه چیز در مورد آلگری بیاین قبول کنید. سعی کرد تیم تهاجمی بازی کنه اما ادمش نبود. به علاوه اینکه خیلی گل خوردیم. الان تیم بسته! اتفاقا با این روش تو سی ال هم نتیجه می گیرم. مشکل سی ال ما یه سندروم قدیمی که بالاخره رفع می شه. اما به هر حال برای یووه خوبه بی خیال این یارو بشه چون واقعا رو مخه. یعنی انقدر رو مخه حد نداره. ولی نه ترس به یووه داده، نه ترسو هستش ( آخه آدم ترسو40 تا ترکیب مختلف امتحان می کنه؟ یا بر می داره چهار تا بازیکن تکنیکی می ذاره رو نیمکت؟) اتفاقا بسی کله خره

یه چیزی هم بگم به هیچ عنوان قیمت هیگوآین رو بازی دادنش اصن مهم نیست. هیگوآین فقط منگنست تو 8 بازی اخیر

بدبخت تو تیم دیگه ای بود الا 40 تا گل داشت. یه کارایی با این می کنه که آدم به حال هیگی گریه می کنه. انقدر که این بیچاره یا درگیر مدافعینه یا رو به عقبه. طرف هر وقت مانژو رو گذاشته کنار هیگی، هیگی فقط باید فضا سازی می کرده بقیه لذت ببرن! در واقع هیگی به کارش می یاد و داره کمال سوء استفاده رو از هیگوآین می کنه. امسالم با این وضع چرخشی و بی خیال نشدن مانژو به نظرم هیگوآین25 تا گل به بالا احتمالا بزنه شایدم نرسه. ایشالله مربی بعدی !!

آقا 250 میلیون یوور گذاشته رو نیمکت این بی شرف :nish:  :nish:  :nish:  :nish: 

اما مسئله اصلی 

آلگری در قبال دیبالا حق داره!10 بازی اول یووه همه چی برای دیبالا بود. یعنی تمام توپا ختم می شد دیبالا. هیگوآین برای دیبالا بازی می کرد. پتانسیل تیم برای دیبالا بود. مثه فصل آخر پوگبا که همه برای درخشش پوگبا بازی می کردن و نفر دوم دیبالا بود. وقتی یه بازیکن شرف نداره. شعور نداره. وقتی ایجنتش می شه خاله بازی! وقتی از نظر ذهنی توانایی نداره. کسی که صاحب این سیستم می تونه بذارش کنار و می ذارش. من نمی فهمم این همه بحث رو. دوره هرارا اصن ربطی به الان نداره. اتقاقآ اون موقع طبق گفته همه برای یووه اروپا و برون مرزی مهم نبود. مهم راحت بود تو فوتبال ایتالیا بود که حالا یا رسیدن یا نه ! ولی بحث الان بحث دیگست. البته تو سیووری هم همچین بگی نگی شیره اش یووه کشیده بود دیگه. فقط دلیلش این نبود 

البته من فکر می کنم پیدا کردن جا برای این دیبالا سخته ! خود آلگری هم دلیل دل خوریش گفت. پیدا کردن جا برای بازیکنی که فقط می خواد گل بزنه و توپ مال خودش کنه خودخواه باشه واقعا سخته تو این تیمی که هیگوآین داره بدبخت می کنه، بنده خدا یه کلمه اعتراض نمی کنه ! واقعا سخته! دیبالا حتما باید تجدید نظر کنه. و خب بازی های  بعدی مشخص می شه. ولی از نظر پستی می تونه پشت مهاجم بآشه

یه چیزی هم بگم. هیچ کس تو یووه به اندازه ماروتا (بعد آنیلی) قدرت نداره. یعنی پدر آلگری در می یاره خیالتون راحت. اما مسئله دیبالا واقعا مسئله مهمیه و ماروتا نشون داده عدم حرفه ای گری رو نمی بخشه. این نه ادا و اصوله نه پرستیژ! بهترین تیمم بست برای آلگری. به دیبالا هم امکانات زیادی داد. اگه نمی خواستش بهش انقدر پوآن نمی داد (مثه حق تصویر)

یک احتمال وجود داره. واقعا برادر دیبالا درخواست خروج داده باشه و ماروتا و آلگری قید دیبالا زده باشن. اینم ممکنه و من با این بازی بهش شک کردم. حالا امیدوارم به ترکیب برگرده وکلا همشون برگردن. 

یکی هم جالب نوشته بود، خدیرا مانژو باشن آلگری به بچه اشم بازی نمی ده !!!

• Delle Alpi, Pinturicchio, Aminvo و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

هر چی دوس دارين فحش بدین انتقاد کنین مهم نتیجست.... اگه نتبجه مهم نبود پس فینال رفتن لیگ قهرمانان ما یعنی مساوی با قهرمانی

فصل اینقدر طولانيه ک هم ب دیبالا و هم ب بقیه بازی ميرسه.. لیگ قهرمانان جای دیبالا کاسستا هست اما لیگ چیز پر فشاریه ک فعلا ب دلایل مصاحبه اخیر دیبالا یکم باید نیمکت نشینی رو هم درک کنه ک شاخ نشه

مربی باید سیاست داشته باشه.... ک تو همین فروم نگن بی عرضست

وقتی دلپیرو نیمکت مینشست صدای کسی در نمیومد حالا این سوسول ک ميگه من احتمال داره برم دلم برا پوگبا تنگ شده رو روی نیمکت ننشونیم؟؟؟

الگری با هر بازیکنی تو زمین بیاد نتیجه رو ميگيره اگه يکی ديگه جای هیگواین احمق تو زمین بود الان نتیجع 3_0 بود.... هیگواین هم از فصل بعد یواش یواش نیمکت نشینیش شروع ميشه سنش ميره بالا.....جوونایی مثثل پیاتسا دیبالا کاستا برنا آینده تیمن قطعا حواس مربی ب بازی دادنشون هست.... تیم باید با همه مهره هش هماهنگ شه و وابسطه ب دیبالا نباشه هرچند قبول دارم ما باید هیگی رو نیمکت نشین و حول محور دیبالا تیم رو بچینیم.... اما صبور باشين يه چیزایی رو مربی میبینه

گتوزو بالا سر تیم باشه یا کلوپ خوبه؟؟؟؟ زیبا بازی کرد جلو آرسنال 2 تا زد سریع تو پنج دقیقه3 تا خورد... یا گتوزو ببشتر حمله کرد اما دوتا خورد ما 8 بازيه گل نمیخوریم...... چرا نمیبینیییییید چرااا تیم رو فاز دفاعی عالی شده..... یک تیم شدیم با هر مهره ای تو زمین نتیجه میگیریم.... دیبالا تا آخر فصل اينقد بازی میکنه ک نفسش در بیاد... حالا ببین کی گفتم...

الله و مع الصابرین.... جیگرای من صبور باشين ب دوس دخترتون ک تجاوز نشده مثل من.... صبور باشين... بذارين یاد بگيرن نیمکت نشینی و انگیزه اومدن ب زمین رو

تو کارتون فوتباليستها وقتی سوباسا ب بارسا رفت ببا اینکه مربی میدونست عالیه اما فرستادتش رو نیمکت بعد ب تیم دوم بارسا تو دسته پایین تر بهش گفت 10 گل و 10 پاس گل بده بعد بیا تیم اصلی ک انگیزه بازیکن تهییج شه دیبالا بی انگیزه شده بود...

• Orphée, Pinturicchio, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

tecra

tecra

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 2515 ارسال

آقا یه سوال.. الان بفرض عدم مصدومیت و رو فرم بودن 11 تای دیشب، این ترکیب اصلی ماست؟

قراره در CL هم دیبالا و کاستا رو نیمکت نشین باشن؟؟

• mory, Aminvo و Jack Sparrow از این پست تشکر کرده است

Guest_A Tribute To Buffon_*

• مهمان
تا وقتی با نتیجه همراه باشه ایرادی ندارد
مثلا با همین ترکیب تاتنهام را ببریم
  • Pinturicchio, Aminvo, tecra و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

• مهمان
اما مشخصا کاستا در اروپا مهره اصلی است
  • Aminvo و tecra از این پست تشکر کرده است

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21160 ارسال

- شخصا 2 سالی میشه که سعی می کنم کمتر بازی های یوونتوس رو ببینم، و البته توی این 2 سال بازی های خوب کم نداشتیم ولی بازی های زیادی هم بوده که به من احساس شرمندگی دست می داد. بخصوص این فصل که واقعا دیگه تعدادشون داره زیاد میشه و یووه علی رغم کسب نتیجه، بازی های به واقع خجالت آوری رو به نمایش میزاره.

2 تا مسئله رو نکته وار میگم :

1- بوفون : آخرین فصل این لعنتی ـه و نمیخوام ناراحت بشه، واقعا تحمل درد کشیدنش رو ندارم و هر کسی که باعث ناراحتی و مانع کسب موفقیتش بشه رو نخواهم بخشید.

2- دیبالا، ساندرو و ... : بازیکن هایی که "نباید" به خاطر مربی از تیم برند، یووه مهم تره ولی از دست دادن ستون های تیم به خاطر مربی مثل آلگری واقعا حماقت هست. دل کندن از ستاره ای نظیر دیبالا و بها دادن به مانژویی که شاید 1 فصل دیگه توی این سطح باشه !

آلگری مربی هست یا نه برام مهم نیست، ولی بهترین تیم ممکن این چند فصل اخیر رو دستش دادند و قهرمان نکردن این تیم در CL شوخی مسخره ای بیش نیست ...

• mory, tecra, L'Avvocato و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

• مهمان

مقاله ای سطحی است اما نکات جالبی اشاره شده . به نظر من اینجا کاربران ایرادات مربی را بهتر می بینند

به قلم متئو بونتی، گزارشگر و تحلیل گر بین اسپورت امریکا
نابغه ای به نام مکس الگری؛ نگاهی تاکتیکی به کاری که یوونتوس به خوبی انجام می دهد
  • Orphée, Pinturicchio, Aminvo و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

tecra

tecra

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 2515 ارسال

ترکیبی که در دسامبر با بردهای 1-0 چیده شده رو میشه به ترکیب 3-5-2 یووه در دو سه فصل قبل مشابهت داد زمانیکه تیم جلو می افتاد و قصد حفظ نتیجه داشت.

این ترکیب از نظر دفاعی بی نقصه. از کناره ها با حضور مانژو و کوادرادو راهی برای نفوذ نمی مونه در حالیکه 3 هافبک مرکزی هیچ فضایی برای حرکات عمقی نمیدن.. 

این ترکیب حتی از 3-5-2 هم دفاعی تره و بجز پیانیچ دیگه خلاقیتی برای تیم نمی مونه. این خوبه که الگری ترکیب دفاعی مورد نظرشو پیدا کرده و وقتی تیم جلو باشه میتونه با این ترکیب از برد تیم مطمئن بشه. 

اما بشدت در حمله لنگ میزنیم. خلاقیت و تکنیک پایینه، برای سرعت در حمله فقط متکی به کوادرادو هستیم و از همه مهمتر در حمله کم تعدادیم. خدیرا و متویدی به حمله اضافه میشن ولی نه توان گلزنی دارن نه تکنیک. درسته جلوی اکثر تیم های سری آ این حربه جواب میده، ولی نه مقابل تیم های برتر اروپایی. حتی جلوی اینتر هم که دفاع نسبتن منسجمی داشت نتونستیم به گل برسیم.   

مواقع زیادی در CL پیش خواهد اومد که به گل احتیاج خواهیم داشت. اونوقت دیگه گاو این ترکیب میزاد. الگری هم برای ندونستن این قضیه زیادی باهوشه. 

الان ترکیب دفاعی پیدا شده ولی ترکیب هجومی نه. ترکیبی که از دیبالا و کاستا بتونه بهره ببره..

• mory, El rey leon, Aminvo و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

مانجوکیچ ب هیچ وجه فصل بعد و نهایت دو فصل بعد نميتونه ایمطوری پرس کنه چون سنش بالا ميره هیگواینم همین طور پس ب الطبع ب جوونامون خیلی بیشتر بازی ميرسه..... ب نظرم بازی ندادن ب دیبالا سیاسته....

الگری هم ميره اگر نرفت و مثل فرگوسن موند برا یووه بازم بد نیست... اما يه چيزي ک هست من هيچوقت نفهميدم اينه که بچه ها ميگن بازی خجالت آور!!!؟!!

خجالت آوره وقتی 8 بازی پشت هم گل نمیخوری؟!؟!
تیم باید ب ثباط بریه بعدش بیاد ظرافت رو وارد تاکتیک هاش بکنه.... همین کیلینی از گواردیولا ب خاطر نادیده گرفتن دفاع کردن سنتی انتقاد کرده یکی مثل کلوپ ونگر امری مربیانی که در فاز تهاجمی خوبن اما در دفاعی در کمتر از 5 دقیقه 3 گل و گاها در دوبازی رفت و برگشت 10 گل رو خوردن بهتر از الگری ميدونين؟ نمونش ونگر از بایرن

بازی زیبا رو قطعا نیم فصل دوم از یووه میبینیم... شک نکنید... الگریم فهمیده برا طرفداران یوونتوس نتیجه مهمه نه بازی زیبا.... بازی زیبا رو نميشه برای 90 دقیقه انجام داد تیم حربف پشم ک نیست 20 دقیقه تحمیل میکنی بعد 20 دقیقه دنبال ضد حمله زدنی... این رمز موفقیت الگریه..... برا من نتیجه خیلی مهمه خیلی بیشتر...

اما خوب بعد از الگری هر کی بیاد شاید زیباتر بازی ککنیم اما قعا رکورد 8 بازی بدون گل و ازين حیث رکوردها رو نخواهیم داشت....

توصیه من اينه ک سعی کنید که بازی اول فصل یووه رو با بازی هفته بعد یووه رو بببنین و پیشرفت تیم رو مقایسه کنین اگر همیشه بخوايم زیبا بازی کنیم باید 11 نفر ثابت برا تیم بازی کنن و بقیه هم رو نیمکت میسوزن هم از آمادگی بدور ميشن....

ا

• Pinturicchio, tecra, Camel Blue و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6377 ارسال
  • LocationRasht

توییت 7 سال پیش گلر دوس داشتنی ما، فیتِ تَنِ این روزهای ما / طرفداران نتیجه گرایی (شاید بعبارتی اکثریت طرفداران یووه)! a2.png :

wt.JPG

« برد برجسته ای بود! بعضی وقتا زشت بردن مهمه! » .. اصن انگار پریشب این پستو داده! a10.png

@ace of glass علیرضا دل پیرو حتی گفت اگه کاپلو بعد 2006 هم مربی یووه میموند (= ادامۀ نیمکت نشینی الکس)، میرفت از تیم...

• mory, Pinturicchio, GG.B1 و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

They SURVIVED ... That's What Make Them Assets ! i

JB.png

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

http://s8.picofile.c.../hakan.mp4.html

گل بازیکن میلان از وسط زمین وقتی که توی هامبورگ بود و وقتی کلوپ مربی تیم دورتموند بود و اینو بگم ک مربیانی مثل کلوپ چنین گل هایی و چنین نتایجی از تیم های ضعیف کسب میکردند  و خدارو شکر چنین نتایجی اصلا در زمان الگری کسب نشد با تیم های هم رده هامبورگ

کلوپ زشت بازی نمیکرد ولی زشت میباخت

@Orphée 

الکس با اون سابقه نیمکت نشینیش فرق میکنه تا دیبالایی که تازه اومده و خودشم میدونه نیمکت نشینیش ادامه نداره و 2 تا بازی رو نیمکته 

سطح الکس وقتی یووه در قهقرا بود در حد این گل بود دیگه 2006 ک بمااااااااااااند

http://s9.picofile.c...rby_ir.avi.html

یکی مثل الگری قطعا الکس رو نیمکت نشین نمیکرد کاپلو  چ ستاره هایی تو یووه داشت نتیجش در سی ال چی بود الگری  چ ستارگانی دشت نتایجش چی بود ....الگری در این فصل تیمش ستاره داره تازه بونو چ و الوزشم فروختن ب همراه پوگبا  ما میگیم این فصل ستاره داره

• Orphée, MaMpIeRo, Pinturicchio و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

mee present

mee present

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1518 ارسال
بوهایی اومده که می مونه. بمونه فکر می کنم حداقل دیبالا می ره. مارکی هم احتمالش هست. این به نظر من نه بده نه خوب. باید دید چی تو چنته سال جدید داره و البته هنوز مشخص نیست

خودم دوست دارم مربی جدید بیاد
  • MaMpIeRo, tecra, Georgia و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

آقايون میخ دان.... اینزاگی بیاد جاش؟! فاز کسایی که اینزاگی رو مربی میدونند چيه؟! اینزاگی هنوز تو آزمون و خطاست یووه اصلا تیمی در حد آزمون خطا نیست

تعجب میکنم..... الان مربیمون اینزاگی بود پوگبا و ویدال نمیرفتن!؟!؟ این موفقیت یوونتوسه ک جای اومدن بازیکنایی مثل دیبالا و کاستا شده....واقعا عجییییبه... مربی جدید رو وقتی ميارن ک نتیجه نگیرید نه اینکه قهرمانی رو ب همراه قهرمانی کوپا و ب همراه فینال لیگ قهرمانان نادیده بگيرين بگين نه مربی بدرد نميخوره.... جمع کنید این مسخره بازيا رو....

مربی بدرد نخور وقتيه ک تیمت هفتم بشه بری اسپالتی بياري تیمتو یکم جمع کنه تیم قهرمانی ک مربیشو عوض کنه مثل بایرن هنکس تبدیل ميشه ب بایرن پپ و بایرن انجلوتی نميتونن هیچکدوم قدرت هنکس رو برگردون چون تیم باهاش خو گرفته الان هنکس دوباره برگشته تیم بایرنو ببیینیین.... الگری رو نباید از دست داد مگر امسال نتایج عجیبی رقم بخوره ک الان فعلا تیم رو 8 بازی بدون گل خوردست اونم با 4 تیم بزرگ بازی کردیم

الان مربی بیاد دیبالا رو بازی بده چارتا گل بزنیم 3 تا کل بخوریم ميشه بازی قشنگ؟؟؟؟
برا این کار برین دل نری رو بياريد

برید دنبال گاسپرینی

والا مربیم ميره اما اگه فک کنین ب خاطر مربیه ک دیبالا ميره قطعا در اشتباهید اون جوجه قبل اومثنش گفته من یخوام تا بارسلونا شنا کنم تا ب مسی برسم خود دانید

اگر الگری بره و تیم یووه ب موفقیت های بیشتری برسه هر فحشی دارید نثار من کنین اما اگر الگری موند و تیم قهرمان شد و اگر الگری رفت و مربی اومد ک پس رفت کردیم فروم رو ب جولان گاه فحش میکشم......

شرمندم زیاد حرص خوردم ببخشید

• pezhman, Pinturicchio, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3750 ارسال

علیرضا به نظر شما در پایان این فصل از نظر نتیجه یوونتوس باید به چه جایگاهی برسه تا بگیم باشگاه موفق بوده و دستاورد خوبی داشته ؟...

( یوونتوسی که 6 دوره قهرمان پیاپی ایتالیا و فینالیست دو دوره از سه دوره ی اخیر جام باشگاه ها بوده )

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

(البته  انتقاد من مربوط به نتایج تیم نیست و مشکلم با رویکرد و بدنبال اون سبک و شکل بازی یووه ست ...)

• GioVanni Agnelli, tecra, Georgia و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

ای به رویا سرسپرده با توام ای همه خوبی

راهی کدوم دیاری...

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

@mory

برای تیمی مثل رئال مادرید موفقیت یعنی تکرار قهرمانی در اروپا چرا چون ک ستاره هاشو حفظ میکنه و یه ستاره دیگه اضافه میکنه اما امساااااااااااال اما امسال موراتا  و جیمز رودریگز رو فروختند و ببینین چ بلایی سر تیمش اومد؟  قطعا مسیر دوباره قهرمانی در لیگ و اروپا خیلی سخته 

برای اینتر میلان رسیدن ب رتبه سوم جدول میشه موفقیت برای مربی 

برای یوونتوس چی؟  شما ببیاین  مربی باشید ازتون یه سال ویدال یه سال پوگبا یه سال بونوچی و الوز رو بگیرن  بعد  انتظار دارین خودکار تیم قهرمان لیگ بشه؟ و در صورتی ک ستاره های جایگزین شده حتی بعضیاشون حضور در سری ا رو تجربه نکردند!!! پس مربی کار بزرگی میکنه تکرار میکنه قهرمانی در لیگ رو و رسیدن ب فینال شما نگه داشته باش ستاره های فصل قبلو بعد بیا ستاره اضاافه کن 

موفقیت یعنی کسب نتایج راضی کننده با مهره های در اختیار ما یک نیم فصل طول میکشه مهره های جدیدو با قدیمی مچ کنیم بعد انتظار دارین مثلا سیمونه اینزاگی سال اول تیمو قهرمان کنه !!!

• mory, pezhman, Pinturicchio و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2840 ارسال

من امیدوارم اخرین فصلش باشه.  فقط به نتایج اخیر تیم نگاه نمی کنم. پتانسیل این تیم بمراتب بیشتر از اینی هست که میبینیم. الگری از پتانسل ستاره های تیم استفاده نمیکنه و برعکس اونا رو به حاشیه میبره و زمینه خروجشون رو فراهم میکنه

این نفراتی که الان یووه داره باید فوتبال بهتر و زیباتری رو ارائه بدن

اگر قراره الگری رفتنی  باشه دوس دارم ساری مربی فصل بعدمون بشه و یا اینکه کنته برگرده

• tecra, Georgia و ace of glass از این پست تشکر کرده است

tecra

tecra

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 2515 ارسال

@mory

برای تیمی مثل رئال مادرید موفقیت یعنی تکرار قهرمانی در اروپا چرا چون ک ستاره هاشو حفظ میکنه و یه ستاره دیگه اضافه میکنه اما امساااااااااااال اما امسال موراتا  و جیمز رودریگز رو فروختند و ببینین چ بلایی سر تیمش اومد؟  قطعا مسیر دوباره قهرمانی در لیگ و اروپا خیلی سخته 

برای اینتر میلان رسیدن ب رتبه سوم جدول میشه موفقیت برای مربی 

برای یوونتوس چی؟  شما ببیاین  مربی باشید ازتون یه سال ویدال یه سال پوگبا یه سال بونوچی و الوز رو بگیرن  بعد  انتظار دارین خودکار تیم قهرمان لیگ بشه؟ و در صورتی ک ستاره های جایگزین شده حتی بعضیاشون حضور در سری ا رو تجربه نکردند!!! پس مربی کار بزرگی میکنه تکرار میکنه قهرمانی در لیگ رو و رسیدن ب فینال شما نگه داشته باش ستاره های فصل قبلو بعد بیا ستاره اضاافه کن 

عوامل دیگه ای هم در موفقیت دخیل هستن، از جمله کیفیت رقیب. اینکه رقیب رئال در اسپانیا بارسا و اتلتیکو هستن ولی رقیب یوونتوس یه رمه که اگه یووه سالی یه ستاره میفروشه اونا سه تا میفروشن. یا ناپلی که نفرات اصلیش اندازه ذخیره های یووه ارزش دارن (بجز غلام و مرتنز)..

---

صرفن خواستم یه مخالفتی کرده باشم.. حوصلم سر رفت  :hang: 

:crazy:

• Orphée, mory, Georgia و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

• مهمان

متاسفانه جوی شده که ارزش جام های یوونتوس بخاطر نام و رسم یک نفر پاییتن آورده میشه 
تک تک این اسکودتوها ارزش یکسان دارند چرا که بخش مهمی تاریخ یوونتوس را می سازند. 50 سال دیگه نمیگند رقبای یوونتوس آسان بود بلکه می گویند یوونتوس در ابتدای قرن 21 
7 بار پیاپی قهرمان اسکودتو شد و رکورد تاریخی بجا گذاشت. از الگری کونته لیپی و تراپاتونی به عنوان بهترین مربیان تاریخ یووه نام برده خواهد شد . پس کمی هم لذت ببرید از این ماجراجویی پر از هیجان . از تماشای بازی های یوونتوس حتی اگر 1 بر صفر میشه باید لذت برد و از سیو دقیقه 95 دروازه بان شرمنده نباید بشویم باید لدت ببریم 

• GioVanni Agnelli, Orphée, pezhman و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی