پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

ماسیمیلیانو آلگری - Mad Max

* * * - - 6 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
5440 پاسخ برای این موضوع

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

اگر اشتباه نکنم این اولین برد ما تو ناپل بعد از 10 سال بود ( و البته اولین باخت ناپل تو لیگ)

• Aminvo, tecra, Georgia و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

Georgia

Georgia

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2610 ارسال

کدام تیم الان زیبا بازی میکنه و نتیجه هم میگیره به نظرتون ؟
هیچ تیمی الان نمی تونه ادعا کنه زیبا بازی میکنه و روی فرم هست . همه تیم ها افت کردند 
قدرت پاریس و من سیتی هم باید ببینیم چقدره 

کدام تیم تو اروپا با یه ترکیب در حد یووه به زشتی یووه بازی می کنه ؟ 

ببینید ما نمی گیم همه بازیا مثل آرسنال و دورتموند زیبا بازی کنیم بعضی بازیا نمیشه زیبا بازی کرد اما حداقل انتظارمون از تیمی که طرفدارش هستیم اینه که حداقل 70 درصد بازیا بازیه زیبا که چه عرض کنم بازی قابل قبولی ارائه بده

من برای چی فوتبال میبینم ؟! نتیجه رو ببینم ؟! خب چه کاریه آخر فصل اخبارو نگاه می کنم ببینم قهرمان شدیم یا نه بعدشم برم بیرن بیب بیب هورا راه می اندازم 

اینایی که میرن ورزشگاه میرن نتیجه رو ببینن ؟ 200 یورو می ده بره ورزشگاه نتیجه رو ببینه ؟

• mory, GG.B1, Aminvo و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Si puo dare di più perchè è dentro di noi
si puo osare di più senza essere eroi
come fare non so non lo sai neanche tu
ma di certo si può ... dare di più

Aminvo

Aminvo

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1599 ارسال

این جا به یک کونته نیاز هست که یاد آوری کنه مقام هفتمی را  :1: ، تا یادمون بیاد باید برای تک تک امتیازات قدر دان بود، حالا با 90 دقیقه حمله به دست اومده باشه و یا 90 دقیقه دفاع.

ولی ساکی داره درست میگه، هیچ کدام از بازیکن های ما از حداکثر پتانسیلشون بهره گرفته نمیشه و یک جاهایی تیم ترسو عمل می کنه. ولی من مطمئن هستم که تیم در بازی های بزرگ بهتر عمل کرده و شجاعت بیشتری به خرج داده. ولی باید این شجاعت همیشه تمرین و تکرار بشه. پارسال قبل از اون فضاحت توی رختکن یا هر اتفاقی دیگه،  نیمه اول یووه تیم برتر زمین بود و خوب هم حمله کرده بود.( البته من هنوز که هنوزه مشکل پارسال عدم جایگزین برای مانژو می دونم و ...) 

اگر قرار باشه یک تیم از اول لیگ با تمام توان و قوا بازی کنه از لحاظ روانی فشار زیادی بهش میاد و این فشار حتی به بازیکنانی که بازی هم نمی کنند وارد میشه. و با اولین نتایج ضعیف تیم به مشکل می خوره. 

از این وسعت گسیختگی، عدم روان بودن بازی تیم و کمبود کار تیمی دفاع نمی کنم. بلکه در این نقاط باید پیشرفت کنیم ولی نمیشه هم انتظار داشت از اول تا آخر فصل بدین صورت پیشرفت. طبق تجربه ای که همه داریم تیم های آلگری تازه نیم فصل دوم شروع می کنند درک کنند فوتبال چی هست و کار تیمی چه معنا و مفهومی داره .

هر چند بعد از بازی ها احساساتی میشم و میاد اینجا شکایت و ناله می کنم از نحوه بازی تیم، ولی به نظرم آلگری می دونه داره چی کار می کنه. هرچند ممکنه بهترین بازی را از هر بازیکن نگیره.

• tecra, Senmorta, Georgia و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

[SIGPIC][/SIGPIC]

او با اینکه به ثروت دست یافت اما تمام آن را صرف تحقیقات علمی کرد و در فقر و بدهکاری در نیویورک در اتاق یک هتل فوت کرد
hey God, both of us know I had been born in wrong Geographical coordinates, please help me to move where I belong there.

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2181 ارسال
  • LocationTehran,Iran

به نظرم مهمترین مساله تو شکستن طلسممون تو فینالهای اروپایی، خارج شدن از زیر سایه بازی تدافعی و حل مشکل عدم توانایی دیکته بازی خودی به تیم حریفه

تو بعضی بازیها می بینیم که یووه نمی تونه با این همه مهره 90 دقیقه که سهله حداقل یک نیمه بازی خودشو به یه تیم وسط جدولی ایتالیا دیکته کنه. اینجوری میشه که وقتی از بارسا یا رئال (یا psg و سیتی امسال) یه گل عقب می افتی دیگه جبرانش با کرام الکاتبینه. چون تیمی که عقبه باید تیم مقابل رو تحت فشار بذاره و علنا این کار از یووه فعلی جلوی تیمهای درجه یک اروپایی بر نمیاد

• mory, Aminvo, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Gin

Gin

گین / محمد

• اعضا
  • 719 ارسال

اگر اشتباه نکنم این اولین برد ما تو ناپل بعد از 10 سال بود ( و البته اولین باخت ناپل تو لیگ)

نه؛ تو سالهای اخیر این  بازی رو با نتیجه ی 3-1 ازشون برده بودیم .

+

اینجوری میشه که وقتی از بارسا یا رئال (یا psg و سیتی امسال) یه گل عقب می افتی دیگه جبرانش با کرام الکاتبینه. چون تیمی که عقبه باید تیم مقابل رو تحت فشار بذاره و علنا این کار از یووه فعلی جلوی تیمهای درجه یک اروپایی بر نمیاد

دقیقا!

• mory, eⁿzº, Aminvo و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

کافی‌ است چشمانم را بازکنم تا دوباره آغاز شود دودِ بشریت...

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری
گاهی اوقات باید ترسید و دفاع کرد میشع با 20 دقیقه حمله کردن هم گل زد حتی 2 دقیقه... و بقيش ب دفاع درست برمیگرده و ضد حمله زدن درست...... واقعا90 دقیقه حمله کنی تو 3 جناحم بازی کنی ک چی بشه مثل لیور پول 7 تا ب اسپارتاک بزنیو جلو تیمها قوی دوتا بزنی بعد4 تا بخوری......

منظم بودن خیلی مهمتره کنته هم جلوي رم توپ رو ميداد ب حریف و از موقعیت ها استفاده میکرد.... ساری هم يه شکل بازی میکنه تیمش

اما الگری هم حمله میکنه هم دفاع و هم ضد حمله.....

تبم اسپالتی فقط دفاع ضد حملست.....

هر کسی يه سبکی داره...... برای من نتیجه مهم تره.
  • Aminvo, tecra, Camel Blue و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

Massimiliano Allegri is top of Paris Saint-Germain’s shortlist to replace Unai Emery

:pep: :65yytgts6rouhope1x2s: :pep: :65yytgts6rouhope1x2s: :pep: :65yytgts6rouhope1x2s: :pep: :65yytgts6rouhope1x2s:

• mory, Aminvo, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

Serie A

Serie A

trequartista

• اعضا
  • 1013 ارسال
  • LocationKurdistan

تاثيری كه ساكی تو فوتبال داشت به هيچ وجه قابل انكار نيست ...تاریخ فوتبال بخشی از هویتش رو مدیون میلان ساکی هستش/ البته نقش موثر یوهان کرایف و رینوس میشل (توتال فوتبال) رو در افکار و علاقه اش به سبک بازی هجومی نمیشه نادیده گرفت، اما محوریت میلان رویایی دهه نود ایشون رو ایتالیا و فلسفه فوتبالیش تشکیل میداد!
همین کرایف که شاید به تعبیری نماد اصلی تاریخ فوتبال برای فوتبال هجومی باشه یکی از اصول فوتبال خودش رو تو این جمله بیان کرده

nh5m_quote-if-you-can-t-win-make-sure-yo

سوای مسائل فنی و کیفیت فوتبالی چیزهایی وجود داره که در تیمهای ریشه دار نهادینه شده و جزء اصولشونه
DNA فوتبال ایتالیا بر مبنای فوتبال تدافعی تعریف میشه واقعا سخته که بتونه فلسفه اش که کلا در تاریخ ثابت بوده و بر بیس گل نخوردن بسته شده رو بخواد تغییر بده...یعنی تیمی که هم دفاع میکنه هم توی حمله به اندازه کافی پویا هست
مربیهای (موفق) ایتالیایی از الگری بگیرید تا کنته و...تماما این بیس و پایه رو رو رعایت میکنن و اون رو اصل قرار میدن ، سعی میکنن دفاع -ضد حمله رو مدنظر قرار بدن و جالب اینه که همیشه موفق بودن

تو مربیهای فعلی سری آ فقط ساری بیشتر به فکر بازی تهاجمی و سبک اسپانیایی هست ، دی فرانچسکو و مارکو جامپائولو و... مطمئنا هیچ آتزوری فن متعصبی از این که فوتبال ایتالیا صاحب یک مربی صاحب سبک یا یک ساکی جدید بشه بدش نمیاد، اما به نظرم چاره کار تغییر سبک بازی تیم نیست

امثال پراندلی و ساری با تغییر سبک بازی که سنخیتی با فلسفه فوتبال ایتالیا نداشت یا ونتورا با سیستم نامتعارف 424 که بیشتر از هر چیز غافلگیر کننده بود. سعی در بازتعریف یا تغییر سبک بازی ایتالیا داشتن و هیچکدوم از لحاظ کسب نتیجه موفق نبودن

پیشرفت در فوتبال ایتالیا نیازمند تغییر نگرش همه ارکان هست. از فدراسیون تا باشگاهها...فوتبال ایتالیا وقتی به اوج برمیگرده که ستاره های فوتبال به سمت سری آ سرازیر بشن / دوستمون به درستی اشاره کرد + بزرگترین پیروزیهای ساکی با درخشش فوق ستاره های اون زمان فوتبال دنیا رقم خورده امثال گولیت ، فان باستن ، رایکارد و...

سالهاست که اسپانیا داره رو تیمای پایه اش کار میکنه و باشگاههاش بهترین آکادمیها رو دارن اما سیر تحول تو کارهای زیربنایی تو ایتالیا با سرعت کمتری پیش میره دلیل اصلی عملکرد درخشان اسپانیا در طی چند سال اخیریک انقلاب بود! انقلابی که ثمره اش امثال ژاوی و اینیستا شد!
اسپانیا برنامه ریزی کرد، و متناسب با فرهنگ خودش سبکی روپیاده کرد و تلاش کرد در حالیکه ایتالیا بعد از 2006 و اون حواشی نابود شد. هم لیگ هم تیم ملیش.

تو بزرگی ساکی شکی نیست...اما الگری در یوونتوس، نشون داده که فارغ از بحث نتیجه گیری، یک مربی صاحب سبک ـه ، هیچ وقت به یک تاکتیک متکی نیست و بازی خوانی فوق العاده ای داره (مهمترین شاخصه ساکی)

• mory, Pinturicchio, AliReZaZa و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4147 ارسال

در مقایسه با سایر تیم های فعلی تاپ اروپا، بجز در هافبک (خدیرا/متویدی) و دفاع راست، در بقیه پست ها به اندازه کافی کیفیت وجود داره..

موافق نیستم..

• Pinturicchio, tecra, Senmorta و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
من بزرگترین ضعف الگری رو در حال حاضر نابود کردن بازی جوان های تیم میدونم ! پوگبا رو میدادن دست الگری هیچکس بیست میلیون یورو هم نمیخریدش نمونه بارزش خیلی زیاده
بنتانکور _ روگانی _ دیبالا _ استورارو
اقای الگری بازیکن جوان وقتی خوب بازی میکنه باید بهش جایزه بدی اون جایزه هم چیزی جز بازی دادن بیشتر به اون جوان نیست ..
کونته ویدال رو خرید ۱۱ میلیون از بایرن لورکوزن ی بازیکن معمولی بود وقتی از تیم رفت شده بود کینگ ارتورو ویدال پوگبا رو با ۴۰۰ یورو خریدیم شد ۱۲۰ میلیون دوتا بازی خوب بازی کرد بهش فرصت داد تا خودشو نشون بده
نمیدونم چرا الگری اینارو نمیفهمه
ایراد دومی که خیلی بزرگه تو الگری اینه از بازیکن های غیر تخصصی کارهای تخصصی میخواد
زورکی مانزو رو وینگر میذاره
ی ستاره مث دیبالا که باید به دروازه حریف نزدیک باشه گل بزنه رو میاره هافبک هجومی میکنه وظایف دفاعی بهش میده استورارو رو وینگر چپ و دفاع راست میذاره روگانی رو مداوم بازی نمیده همین بنتانکور ده دقیقه تو بازی فیورنتینا تو بازی بود بازی رو دراورد واسه یوونتوس بعدش یهو غیب شد بابا انصافتو شکر چیکار میکنی ؟ من حاضرم خدیرا تو بازی باشه دو سه بازی تیمم روان بازی نکنه بر فرض محال بجاش بنتانکور تو تیمم بدرخشه استورارو جای متئوئیدی باشه نمیگم ی دفعه همرو بیاره تو زمین ب فاک بریم ولی ی ذره روابطتو با جوون های تیم بهتر کن بهشون اهمیت بده دیبالا خیلی خوبه خدایی اگر دیبالا دست زیدان بود الان داشت واسه توپ طلا میجنگید بابا طرف میخواد سوپر استار بشه منتال قوی داره میخواد بهترین بازیکن جهان بشه ذهنیتش اینه باید بذاریش گل بزنه روحیه بگیره ۳ بازی اول فصل ۱۰ تا گل زد بعدش رفت به امید خدا

الگری خیلی تاکتیک شناس خوبیه ولی این چیزاش افتضاحه لطفا ادم شو
  • mory, Aminvo, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

______ Never chase a bitch _______

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2636 ارسال
^^^
استورارو رو کاملا قبول دارم، یه استعداد فوق العاده که نابود شد، ولی باقی اسامی رو نه !
بنتانکور جوان تازه همین فصل به فوتبال ایتالیا اضافه شده، چند ماه پیش توی دیدار رده بندی جام جهانی جوانان به تیمی باخت که کاپیتانش دو سه فصل بازیکن یوونتوس بود و ما فقط میدونستیم وقتی میاد تو زمین باید سیبیل داشته باشه ! وقتی به کاپیتان جوانان ایتالیا فرصت بازی توی یوونتوس نرسیده، توقع زیادیه که بنتانکور بتونه خودشو توی ترکیب یووه جا کنه.
روگانی به هیچ وجه مدافع قابل اعتمادی نیست. نه اینکه ضعف بزرگی داشته باشه، به عنوان یه دفاع وسط ایتالیایی، سرسختی و جنگندگی لازم رو نداره. البته روگانی بازیکن خوبیه و بلاخره جای خودشو توی ترکیب پیدا میکنه. با پوست اندازی ایتالیا تا چند سال آینده، روگانی میتونه به یکی از مدافعان ثابت تیم ملی تبدیل بشه.
دیبالا، فکر نمیکنم این آرژانتینی عزیز در حال نابود شدن باشه ! شاید فصل بعد با لباس آبی اناری نابود شه، که اون موقع نابودی این خوشتیپ برای هیچکدوممون اهمیتی نداره.
فکر کنم فصل بعد موضوع بحث مویز کین خواهد بود، من تا الان چیز خاصی توی مویز کین ندیدم و فکر میکنم این توجه ویژه ای که به مویز کین شده، حاصل همکاری ماروتا و رایولاست.

بزرگترین مشکل آلگری، اختلاف با بازیکناست. هیچ بازیکنی نباید تصور کنه بزرگتر از تیم یوونتوسه. البته این مشکلات توی فوتبال امروز تا حدودی طبیعی به حساب میاد. یکم پیش فکر میکردم بایرن مونیخ باشگاهیه که به خوبی این اختلافات رو برطرف میکنه، ولی بلاخره دیدیم که چهار پنج بازیکن آقای آنجلوتی رو به باد دادن !
  • Aminvo و tecra از این پست تشکر کرده است

amirabas1369

amirabas1369

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 609 ارسال

ایراد دومی که خیلی بزرگه تو الگری اینه از بازیکن های غیر تخصصی کارهای تخصصی میخواد
زورکی مانزو رو وینگر میذاره
ی ستاره مث دیبالا که باید به دروازه حریف نزدیک باشه گل بزنه رو میاره هافبک هجومی میکنه وظایف دفاعی بهش میده استورارو رو وینگر چپ و دفاع راست میذاره روگانی رو مداوم بازی نمیده همین بنتانکور ده دقیقه تو بازی فیورنتینا تو بازی بود بازی رو دراورد واسه یوونتوس بعدش یهو غیب شد بابا انصافتو شکر چیکار میکنی ؟ من حاضرم خدیرا تو بازی باشه دو سه بازی تیمم روان بازی نکنه بر فرض محال بجاش بنتانکور تو تیمم بدرخشه استورارو جای متئوئیدی باشه نمیگم ی دفعه همرو بیاره تو زمین ب فاک بریم ولی ی ذره روابطتو با جوون های تیم بهتر کن بهشون اهمیت بده دیبالا خیلی خوبه خدایی اگر دیبالا دست زیدان بود الان داشت واسه توپ طلا میجنگید بابا طرف میخواد سوپر استار بشه منتال قوی داره میخواد بهترین بازیکن جهان بشه ذهنیتش اینه باید بذاریش گل بزنه روحیه بگیره ۳ بازی اول فصل ۱۰ تا گل زد بعدش رفت به امید خدا

ایراد دوم رو متوجه نشدم چطور ربط دادی به بازی نکردن بنتانکور! دوباره وسط ایراد دوم رفتی تو ایراد اول!

سجاد واقعا من فکر نمی کنم پوگبا کل کریرش رو مدیون کونته باشه! اون بازیکن بزرگیه و تونست خودش رو به تیم تحمیل کنه! اتفاقا بنتانکور خیلی بیشتر از کوپنش برای یووه بازی کرده به نظر من! الگری هر جا که فرصت داشته بش بازی داده و همواره هم توی برنامه هاش جا داشته! نتونسته پوگبا باشه و نخواهد تونست! به نظرم بی انصافیه کوبوندن استعداد یه بازیکن تو سر مربی!

راجع به دیبالا. اون سه بازی هم قبول کن همین الگری مربی تیم بود! همین الگری جاشو توی زمین مشخص می کرد و شرح وظایفشم همینی بود که الان داره! به هر حال اوایل فصل زیاد گل زد! غیرطبیعیم بود! ولی الانم نقش مهمی توی تیم داره و پازل تیم رو تکمیل می کنه!

^^^
بزرگترین مشکل آلگری، اختلاف با بازیکناست. هیچ بازیکنی نباید تصور کنه بزرگتر از تیم یوونتوسه. البته این مشکلات توی فوتبال امروز تا حدودی طبیعی به حساب میاد. یکم پیش فکر میکردم بایرن مونیخ باشگاهیه که به خوبی این اختلافات رو برطرف میکنه، ولی بلاخره دیدیم که چهار پنج بازیکن آقای آنجلوتی رو به باد دادن !

منم با این موافقم! این بزرگترین ضعفش هست و یه روزی به زمینش خواهد زد! البته خیلی هم طبیعی نیست. به خصوص توی یوونتوس. توی این مورد به علاوه نحوه تعامل و ارتباط با طرفدارا ضعف داره واقعاً!

• mory, tecra, Senmorta و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تمام دسته‌های نرگس دی‌ماه را در راه می‌چینم 
و وقتی از میان کوچه می‌آیی 
و وقتی قامتت را در زلال اشک می‌بینم 
به خود آرام می‌گویم: 
دوباره خواب می‌بینم! 

دوباره وعده‌ی دیدارمان در خواب شب باشد...

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
روگانی اگر بازی داده بشه ی نستایی چیزی ازش در میاد
حداقل میشه گفت شیب پیشرفتش از بونوچی خیلی بیشتره
تو اون سن که روگانی بدون کارت زرد فصل رو تموم کرد و تو تیم منتخب سری آ (زیر ۲۳ سال ) قرار گرفت بونوچی تو اون سن تو دیوار بود داشت لایی میخورد
استدلال اونایی که میگن روگانی غیر مطمئن هست مث اون اقای ریشو یقه بسته ای میمونه که به جوون ۲۰ ساله میگه واسه استخدام باید سابقه کار داشته باشی ، اقا سابقه کار رو باید از کجا شروع کنه ؟ روگانی باید چطوری اطمینان رو اعتماد بنفس بدست بیاره ..

یعنی متئوئیدی ۲۹ ساله و خدیرا ۳۰(؟) ساله خونش رنگین تر از بنتانکور و استورارو هست ؟ کاسمیرو مگه چی بود ؟ من یقین دارم استعداد استوارو خیلی بیشتر از کاظم هیرو بود ولی یکی اعتماد بنفس بهش دادن و کم کم تو ترکیب بازیش دادن تو پست مناسب یکی مث استورارو بدبخت با که مصدومیت اومد تو زمین به بایرن گل زد ! کسی که اینقد غیرتی و پر انرژیه باید بذاریم وینگر چپ و دفاع راست تا بگا بره کرییر بازیش و خودشم نفهمه تو تیم چکارست .. الانم معلوم نیست کجاست شاید تو خرابه های تورین داره هروئین تزریق میکنه به دستاش [هروئین تزریقیشم دارن دیگه درسته ؟] الان شرح وظایف خدیرا تو تیم چیه ؟ بجز فضا پر کردن ؟ دیبالا و ساندرو و کوادرادو چرا مث سگ باید بدون هر بازی شونصد کیلومتر هی برن و بیان بعد خدیرا ۲ کیلومتر فقط قدم بزنه تو زمین ؟ یعنی استورارو یا بنتانکور نمیتونن این کارو کنن ؟ من نمیگم خدیرا بده نمیگم بلیز بده دارم میگم اگر به جوونا بها داده بشه در ۹۰% موارد ی چیز خوبی ازشون در میان ..

شما ببین الان بجز ۳ ۴ نفر کی داره شرح وظایفشو تو تیم درست انجام میده ؟ دیبالا باید بیاد وسط زمین توپ بگیره ؟
چرا پیانیچ هر بازی عصبانیه کارت زرد میگیره ؟ هافبک پلیمیکر مگه باید کارت زرد بگیره هر بازی ؟ ساندرو پدرش در اومده همش داره میره میاد .. کواد رادو همین طور من نمیگم بازیکنا نرن و نیان پول میگیرن دنگشون هم نرم بدون و دوندگی داشته باشن واسه یوونتوس ولی منی ‌ک طرفدار الگری هستم هم این ضعف هاشو میبینم
زمان کنته من یادمه از پیرلو بگیر تا بوفون هی مصاحبه میکردن از کار کردن با دون انتونیو خیلی خوشحالن
شما الان ببین کسی همچین مصاحبه ای هم میکنه ؟ حتی خود بوفون شده همچین چیزی بگه ؟ از بوفون خفن تر و فهمیده تر و محافظه کار تر داریم تو کل ایتالیا ؟ معلومه همه ناراحتن امسال که سال اخر الگریه بنظرم ..
الان چندتا بازی بردیم با کلین شیت اکثرا راضی هستین منم راضی ام یا اگر راضی نیستید حوصله ندارید بیانش کنید ، ولی وقتی دو بازی ببازیم صبر ی سری هاتون سر میره و گله هاتون مث شکوفه میشکافه و چیزهایی ک میخواید بگید رو میگید .. منم این حرفام اصلا ربطی به بازی بخصوصی نداره این حرفا مال کل فصل هست ..
بازیکن جوون روانیه ! کوه انگیزست زاتزا رو یادتون بیاد موراتا رو یادتون بیاد تعویضی میومدن داخل میترکوندن واقعا .. بازیکن جوون میخواد خودشو اثبات کنه مث خر دوندگی میکنه زور میزنه همه تواناییشو بکار میگیره ولی نام نمیبرم بازیکن های سن بالایی ک تو زمین قدم میزنن لطفا از حرفام برداشت نکنید که بازیکن سن بالا خوب نیست حرف من اینه باید ی بالانس زیبایی باشه بین جوونا و با تجربه ها که تو یوونتوس رضایت بخش نیست

پ.ن : حق با شماست امیر عباس عزیز حواسم پرت شد از ایراد دوم دوباره رفتم تو ایراد اول .. ولی ایراد دوم که بازی گرفتن های نامناسب از بازیکن ها تو پست های نا مناسب سر جاش باقیه هنوز
دیبالا باید نزدیک تر به دروازه باشه الگری دید هر بازی داریم گل میخوریم بجای اینکه ساختار دفاعی رو درست کنه برناردسکی و کوادرادو و هیگوایین و کاستا و مانزوکیچ و همرو برداشته اورده تو نیمه زمین خودی خب معلومه پتانسیل بازیکن کم میشه ! پیانیچ هم بنظرم توانایی اینو داره که خیلی خیلی خیلی خفن تر از این باشه که الان هست ولی دستش بستست !
  • mory, MaMpIeRo, eⁿzº و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

______ Never chase a bitch _______

mee present

mee present

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1518 ارسال
^^^
احتمالا به همین دلیلی کار با بازیکنای جوون الگری بره و یه مربی کم نام نشون بازیکن ساز بیاد. مثه گاسپرینی. چون فصل بعد عملا تیم رو باید از نو ساخت. یووه هم تا الان توانایی خرید کلی بازیکن خفن یه جا نداشته
  • tecra, Georgia , ace of glass و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

mee present

mee present

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1518 ارسال
البته زیاد بازی کردنم دلیل بر پیشرفت نمی شه. براردی و رومانیونلی و کلی اسم هستن که بازی بهشون رسیده ولی هیچی نشدن
  • tecra, Georgia , ace of glass و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4147 ارسال

بنتانمور کاملا الگری بهش فرصت داد..اولش خوب بود بعد از چند بازی افت عجیبی کرد...حالا هم الگری گاها فرصت میده بهش باید خودش را دوباره احیا کنه..

اسطوارو بازیکنی است که 100 درصد فیزیکی و عیر فوتبالی است...او در هافبک چیز خاصی مگر در مواردی نادر از خود نشان نداد و الگری برای اینکه او را شکوفا کنه فرستادش تو دفاع که اونجا هم جواب نداد و قطعا از دیشلیو پایین تره..

کارت نگرفتن روگانی ناشی از خوب بودن بازیکن نیست..ظعف بدنی ضعف در دویل ها و تنه خوردن از بازیکنان حریف انجام خطاهای بی مورد در هنگام نبردهای فیزیکی...فقط سرزنی خوبی داره و تو بازی هم خجولانه عمل میکنه..

• MaMpIeRo, eⁿzº, AliReZaZa و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

Guest_A Tribute To Buffon_*

• مهمان

^^^
استورارو رو کاملا قبول دارم، یه استعداد فوق العاده که نابود شد، ولی باقی اسامی رو نه !

چرا همچین اعتفادی دارید ؟ قبل از یوونتوس استورارو کی بود ؟ کجا بازی میکرد ؟
تو فرصت هایی که بهش داده شد چه عملکردی داشت ؟
من خیلی دوسش دارم اما استعداد فوق العاده به یکی مثل دیبالا می گند

• tecra, Georgia , Camel Blue و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

L'Avvocato

L'Avvocato

هوادارِ یوونتوسِ سابق

• اعضا
  • 1482 ارسال

خوشحال و متشکر خواهم شد اگه کسی مفاهیم زیر رو برام تعریف کنه و در صورتی که این مفاهیم بعضاً هم‌پوشانی دارند توضیح بده و وضعیت آلگری رو در هر کدومشون بیان کنه :53:  

فلسفه‌ی فوتبال...فلسفه‌ی فوتبالی آلگری چیه و تا چه حد بهش پایبنده؟

تئوری فوتبال...تئوریسین فوتبال کیست؟ چرا بعضاً به آلگری تئوریسین فوتبال می‌گویند؟

سبک... نسبت سبک با فلسفه‌ی فوتبال؟ سبک فوتبالی آلگری چیه؟ 

استراتژی...استراتژی فوتبالی آلگری در مواجهه با تیمهایی با سبک‌های مختلف چیه؟

تاکتیک...تاکتیک دقیقاً بر چه مواردی اطلاق می‌شه و وضعیت آلگری در این موارد چگونه است؟

در آخر اگه موارد بالا رو در مورد یه بازی خاص(مثلاً بازیمون با ناپُلی یا الیمپیاکس) بررسی بفرمایید موجب کمال امتنان خواهد بود. :53:

• GioVanni Agnelli, mory, eⁿzº و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

.

.

.

.

.

.

.

هجوم( حجوم :frusty:) -راجع به(راجب) - علی‌رغم - حواس - انضباط - زمینه(ضمینه :fp: ) حضور(حظور:frusty:) - مزخرف(مضخرف) - دردِ دل(درد و دل)- توجیه( توجیح ) - دست مریزاد - نصیب - حاضر(حاظر :frusty: ) - کج دار و مریز - لهجه

وگرنه = در غیر این‌صورت

مگه نه = مگه اینطور نیست؟

• مهمان

اسپالتی بخشی از سوال شما رو پاسخ داد

اسپالتی: برای پیروزی در برابر یوونتوس تمام ابزار لازم را در اختیار داریم؛ الگری از نظر تغییر تاکتیک یکی از بهترین مربیان دنیا است

• pezhman, tecra, ace of glass و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Aminvo

Aminvo

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1599 ارسال

خوشحال و متشکر خواهم شد اگه کسی مفاهیم زیر رو برام تعریف کنه و در صورتی که این مفاهیم بعضاً هم‌پوشانی دارند توضیح بده و وضعیت آلگری رو در هر کدومشون بیان کنه :53:  

فلسفه‌ی فوتبال...فلسفه‌ی فوتبالی آلگری : فلسفه تعاریف متعددی داره، ولی در این مورد خاص یعنی تفسیر کلی آلگری از فوتبال و اینکه برای چه فوتبال بازی می کنیم. آیا فوتبال بازی می کنیم که لذت ببریم و یا فوتبال بازی می کنیم که جام بگیریم. آیا هدف گرا باشیم یا لذت گرا!!! یا البته تلفیقی از هر دو.

تئوری فوتبال...تئوریسین فوتبال کیست؟ چرا بعضاً به آلگری تئوریسین فوتبال می‌گویند؟ توانایی طراحی استراتژی های مختلف و قابلیت انعطاف داشتن  و قادر بودن که  براساس ابزار موجود استراتژی مناسب را طراحی  یا اتخاذ کنی که به موفقیت در رسیدن به هدف منجر بشه. آلگری واقعا در انتخاب استراتژی های مختلف در بازی های مختلف مخصوصا در اورپا فوق العاده عمل کرده. بازی پارسال با بارسلونا و بازی رئال مادرید در فینال پارسال از نمونه های این استراتژی هستند، هرچند مجموعه عواملی در بازی فینال کار دستش داد که مهمترینش عدم جانشین برای مانژو و خستگی بدنی بازیکنان که خیلی زیاد بازی کرده بودند مثل پیانیچ کار دستش داد. و البته نمی شه انتظار داشت در فینال لیگ قهرمانان در مقابل رئالی که برای هر پست دو مهره خیلی خوب داشت با مشکلای مثل کمبود هافبک در طول فصل و ... مقابله کرد.)

سبک... نسبت سبک با فلسفه‌ی فوتبال؟ سبک فوتبالی آلگری چیه؟  سبک طبیعتا از فلسفه ی اتخاذ شده نشئت گرفته میشه، سبک با استراتژی همپوشانی زیادی داره و مجموعی از استراتژی ها تعیین کنند سبک مدیریت، رهبری، هدایت و مربی گری یک فرد هستند. همنطور که گفتم آلگری تئوری های متنوعی را برای هر بازی در نظر می گیره، چون مجموعه استرتژی های مختلفی را در نظر داره. ولی در کل پرس کردن حریف بر مبنای قدرت و نوع بازی حریف چه در یک سوم دفاعی خودمون و چه در یک سوم دفاعی حریف و در بعظی موارد نیم زمین از اولویت های آلگری هست، در همه موارد هم تقریبا پرسینگ از مهاجم شروع میشه. این کار نه الزما به منظور ضد حمله زدن بلکه فقط به منظور تخریب بازی حریف هست. چون اولین گام در این که شکست نخوری این هست که حریف نتونه بازی خودش را ارائه بده که دو حالت داره که یا بازی تیمت را به بازی حریف غالب می کنی و یا فقط حریف را تخریب می کنی. و ...

استراتژی...استراتژی فوتبالی آلگری : استراتژی به طور کلی به مجموعه تصمیماتی که از قبل گرفته شده که در مواجهه با شرایط مختلف باهاشون چه جوری برخورد کنیم. اگر کل خوردیم چه واکنشی نشون بدیم، آیا لازم هست در نیم اول واکنش نشون بدیم. آیا ابزار فردی که توانایی درک تاکتیکی برای پیاده سازی این استراتژی را داشته باشند داریم.

تاکتیک...تاکتیک دقیقاً بر چه مواردی اطلاق می‌شه و وضعیت آلگری:  تاکتیک به نحوه اجرای گروهی هر قسمت از استراتژِی گفته میشه. مثلا وقتی تاکتیک های دفاعی یک تیم زیر سوال میره نحوه  اجرای یک استراتژی زیر سوال میره.

در آخر اگه موارد بالا رو در مورد یه بازی خاص(مثلاً بازیمون با ناپُلی یا الیمپیاکس) بررسی بفرمایید موجب کمال امتنان خواهد بود.  :53:

حقیقت این هست که من بازی های این مراحل یووه را کاملا بی توجه نگاه می کنم و دقت خاصی نمی کنم(البته دارم نگاه می کنم ولی همزمان ده تا فکر دیگه توی سرم هست که کجا چی کار کردم و فردا چی کار باید بکنم :fp: ).  چون چیزی به غیر از حرص خوردن عایدم نمی شه. ولی حقیقا از بازی های دو سال گذشته در مراحل حذفی لیگ قهرمانان اروپای یووه کاملا لذت بردم و حداقل یک ساعتی برای فهم تصمیمات دو مربی وقت گذاشتم و علیت تصمیماتشون را دنبال کردم. به شخصه برای من علی رقم تمام ضعف هایی که آلگری داره، فوق العاده خوش فکر و با سیاست بازی می کنن تیم های آلگری در مراحل بالای حذفی لیگ قهرمانان. 

در کل واژه های که شما استفاده کردید کاملا سلسله مراتبی هستند و به همین دلیل همپوشانی زیادی پیدا می کنند. مثلا  اینکه بخوایم بگیم این جمله معروف " وقتی یک تیم حمله می کنه ما دفاع می کنیم و وقتی یک تیم دفاع می کنه ما حمله می کنیم" یا " طوری نکنید طوری بشود که مردم بگویند طوری شده"  در دسته فلسفه یا استرتژی قرار بدیم می تونه فریبنده باشه. در صورتی که جمله اول فقط بین استراتژی و سبک همپوشانی داره و جمله دوم را هنوز نتونستم بفهمم :1: .

در کل استاد من تلاشم را کردم، در شرف ازدواج هم هستم و هزارتا قسط و ... دارم. داییم تازه فوت کرده و هنوز توی غم از دست دادنش غرق شدم. یک 206 برای سال 90 هم دارم که اگه خواستی به شما زیر قیمت می فروشم. یک 10 به ما بده بریم.  :6:  :thank:

• GioVanni Agnelli, mory, tecra و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

[SIGPIC][/SIGPIC]

او با اینکه به ثروت دست یافت اما تمام آن را صرف تحقیقات علمی کرد و در فقر و بدهکاری در نیویورک در اتاق یک هتل فوت کرد
hey God, both of us know I had been born in wrong Geographical coordinates, please help me to move where I belong there.

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 1 مهمان و 0 عضو مخفی