Jump to content

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

Photo

ماسیمیلیانو آلگری - Mad Max

* * * - - 6 votes

• Please log in to reply
5518 replies to this topic

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3,695 posts
فرض کنیم رفتن اون 3 ستاره هم اجباری بود [ استاد، اپاچی، آرتورو ] ^ بجز ساندرو و دیبالا کدوم ستاره دیگه ای به یووه اومد هم این دوتا هم که با پول زیاد اومدن.. ربطی به الگری نداشت!
  • mory, alexdelpiero, El rey leon and 7 others like this

______ Never chase a bitch _______

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2,086 posts

این همه پول و اعتباری که بدلیل فینالیست بودن اروپا قهرمانی سری آ قهرمانی کوپا.. بود 100% تاثیر داشت، الان اینترو میلان رو نگاه کنی با همین پول 40 تا ببین کیا رو خریدن 

• alexdelpiero, ace of glass, Massimiliano Allegri and 3 others like this
dme48gukzvs8_t.jpg

Ale10Forever

Ale10Forever

Tired Juventini...

• اعضا
  • 809 posts

Euromaxxx #

euromax.jpg

از نظر آماری در حالی الگری پایین تر از کاپلو قرار می گیره که به یاد داریم دون فابیو با اون همه ستاره توی بازیهای مهم لیگ قهرمانان به اون شکل قافیه رو باخت. سال اول که توی اون بازی اعصاب خورد کن در حالی که فقط به یک گل نیاز داشتیم مغلوب دفاع چند لایه تیم بنیتز و محافظه کاری مفرط (=ترس) همیشگی خودش شد و سال دوم که اوضاع بدتر شد و یکی از بدترین بازیهای اون چند سال رو توی خونه مقابل آرسنال به نمایش گذاشتیم و بازی برگشت هم کاملا یک تیم از پیش بازنده به زمین رفتیم.

اما توی این دو فصل تیم مکس الگری با بهترین ذهنیت وارد هر مسابقه از چمپیونز لیگ میشه، همچین روحیه ای رو فقط میشد توی تیم مارچلو لیپی دید. برخلاف تیم سلفش، تیم الگری از روبرو شدن با هیچ تیمی ترس و استرس نداره. کاملا عادی با قضیه برخورد میکنه و به نظرم رمز موفقیت تا به اینجا در اروپا همین حفظ خونسردی بوده. همونطور که توی شکل مشخصه ، تیم کنته تو خلق موقعیت از تیم فعلی بهتر عمل کرده اما اون ذهنیت از پیش بازنده ، استرس ناشی از عدم تجربه و روحیه فردی و البته محافظه کاری مفرط (=ترس) مربی باعث انتقال این مسائل به درون زمین و نهایتا عدم موفقیت میشد در حالی که الگری چه در میلان و چه در یووه کاملا رویه ای متفاوت از این داشته. از نظر گل خورده هم تیم فعلی از سایر مربیان معاصر یوونتوس در لیگ قهرمانان بهتر عمل کرده و البته با وجود بازیهای بیشتر آمار تصاحب توپ و تسلط بر بازی بهتری نسبت به تیمهای کنته و رانیری داشته. جالب اینجاست که هیچ کدوم از این اسامی، همزمان با همچین بحرانی در داخل و این حجم از تغییرات و کمبود ابزار برای اجرای سیستم مطلوب خودشون مواجه نبودند. این مسئله ارزش کار الگری رو بیشتر هم میکنه.

• Bianconero Amore, mory, MaMpIeRo and 20 others like this

26537251182347146642.jpg

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21,262 posts
  • LocationDeutschland

- ابزار لازم ؟!

حداقل كونته و رانيري و تا حدودي فرارا ابزار خيلي كمتري نسبت به آلگري داشتند.

يك مقايسه ساده ميتونه واقعيت ها رو نشون بده.

• alexdelpiero, tecra, Georgia and 3 others like this

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

Ale10Forever

Ale10Forever

Tired Juventini...

• اعضا
  • 809 posts

نمیفهمم از اینکه میگی یه مقایسه ساده میتونه واقعیت ها رو نشون بده منظورت چیه :1:  من فقط آماری که بیرون اومده رو گذاشتم و آمار هم با اینکه شاید همه واقعیت رو نشون نده ، دروغ هم نمیگه. همونطور که بازی های نورچلند و کوپنهاگن و رفت گالا توی لیست مساوی های کنته اومده، بازی بدی که فصل پیش با موناکو تو تورین کردیم هم توی بردهای الگری اومده. اما اینجا طبعا فقط "نتیجه" اهمیت داره. تحلیل من هم جمیع شرایط رو در نظر گرفتم و مسائل خیلی کلیدی تری از ابزار رو بررسی کردم.

در مورد ابزار : من گفتم "با کمبود ابزار برای اجرای سیستم مطلوب خودشون مواجه نبودند."

این خیلی فرق داره با اون چیزی که تو برداشت کردی. کنته حداقل ابزار این رو داشت که 2-5-3 خودش رو اجرا کنه. یا فرارا (هر چند صاحب سبک نبود) و رانیری حداقل ابزار اجرای 2-4-4 مورد علاقه شون رو داشتند. اما الگری  نه فصل پیش و نه خصوصا این فصل هیچ وقت نتونست اون سیستم مورد علاقه ش رو به طور کامل توی تیم پیاده کنه چون اون ابزاری که لازم داشت رو در اختیار نداشت. وگرنه از نظر کیفیت مهره ها شاید برتری باشه نسبت به اون تیمهایی که گفتی که خب اون برتری با ضریب خیلی بالاتری خودش رو در آمار نشون داده.

هر چند کنته هم همون پیرلو، ویدال، مارکیزیو و توزی رو در اختیار داشت که الگری هم داشت. همون موراتا و اورایی به تیمش اضافه شد که کنته برای رسیدن به موفقیت کافی ندونست اما فصل پیش ماکسیمم بازده ازشون گرفته شد. من ضعف های این فصل و فصل پیش تیم رو قبول دارم اما چشم روی واقعیت نمیبندم. ضمن اینکه به قول بونیپرتی پیروزی تنها چیزیه که مهمه. الگری هم "تا اینجا" فقط یک باخت تقریبا بدیهی توی فینال داشته و در سایر موارد برخلاف سایر اسامی لیست به جز لیپی، به اون هدفی که بونیپرتی معین کرده رسیده.

• Bianconero Amore, mory, pezhman and 18 others like this

26537251182347146642.jpg

VIDAL

VIDAL

عضو جدید

• اعضا
  • 38 posts

من متاسفانه وقتم کمه و فرصت نوشتن یه متن مفصل رو ندارم.اما اینو فراموش نکنید.با چند تا برد معمولی نمیشه گفت که تیم آلگری از بحران خارج شده.برای قضاوت لااقل باید تا نیم فصل صبر کرد.این که یووه لااقل 80 درصد موفقیت های پارسال رو بدست بیاره انتظار معقولی هست

• alexdelpiero, Aminvo, Georgia and 6 others like this

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3,620 posts

راستی ، آلگری برای ششمین سال پیاپی از مرحله ی گروهی لیگ قهرمانان صعود کرده ، چهار بار میلان و دو بار یوونتوس ، میلان مثلا اون دو سال آخر آلگری خیلی ابزار و ستاره داشت؟ :nish:  بی انصاف نباشید دیگه :1:

• mory, pezhman, alex 4ever and 16 others like this

“Heartbreak is how we mature… There is almost no path a human being can follow that does not lead to heartbreak.”

cr7

cr7

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 701 posts

دوستانی که دنبال جانشین الگری هستن اسم ویچنزو مونتلا را از لیستتون خط بزنید.

دیشب 4 بر 1 از تیم  میلانی که هفته پیش عیارش برایمون معلوم شد شکست خورد .همچین مربی های تاپی یوونتوس نمی خواهد

• Bianconero Amore, Pinturicchio, alexdelpiero and 8 others like this

spinning-juventus.gif FORZA JUVENTUS Juventus.png

مهربان تر و پوست کلفت تر باشید(علیرضا و من)

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4,653 posts

^

البته مربی خودمون هم چندان با این نتیجه غریب نیست. :3:

• Georgia and مهدی تورین . آتزوري like this

07962666510773579882.jpg

"No color will ever be brighter for me than black and white." - Alessandro Del Piero

Prince of Turin

Prince of Turin

عارش!

• اعضا
  • 2,808 posts
  • Locationكرج

چه نتایج عجیب غریبی؟ اینکه مثلا تو لیگ قهرمانان شکست نخوردیم و تو خونه گل نخوردیم مثلا؟ :1: یه بحرانی از اول فصل باهاش دسته پنجه نرم میکنیم و کم کم هم داریم خارج میشیم. قبلا هم گفتم، نیم فصل دوم نیم فصل الگریه فقط باید نیم فصل اول رو یه جوری جمع کنیم. :1:

ویرایش: جمله ی محمد رو اشتباه خوندم ولی خوب بازم :nish:

• Bianconero Amore, pezhman, MaMpIeRo and 12 others like this

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3,695 posts
خیلی جالبه خورخه سمپاعولی و گواردیولا کچل جز نامزد های بهترین مربی مرد پارسال هستن ، اونوقت الگری نیست !!!

از الان جوایز مشخصه به ترتیب ،،
توپ طلا : مسی رونالدو نیمار
بهترین مربی : انریکه پپ خورخه
بهترین گل : مسی فلورنزی لیدا

هرچی غیر این شد اسممو میذارم گرث بیل
  • Bianconero Amore, mory, El rey leon and 8 others like this

______ Never chase a bitch _______

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3,620 posts

qszibjd7cyfo7w94f8lr_thumb.jpg

:2laugh: :fp:

• mory, El rey leon, tecra and 10 others like this

“Heartbreak is how we mature… There is almost no path a human being can follow that does not lead to heartbreak.”

Prince of Turin

Prince of Turin

عارش!

• اعضا
  • 2,808 posts
  • Locationكرج

دیگه با هر متر و ملاکی حساب کنی پارسال از گواردیولا بهتر بود :22:  :fp:

البته درسته که امسال هم مهمه، اما پارسال پپ حتی جام حذفی رو هم نگرفت. :fp:

اینو منی دارم میگم که تو سین جیم به الگری 6 دادم :nish:  :1:

اصن چرا داریم سر جوائز فیفا بحث میکنیم بعد از 4 سال بی عدالتی، که دیگه فکر کنم تبلیغاتی و عامه پسند بودن این جایزه برا همه معلوم شده :fp:

خیلی هم مربی خوبیه آلگری تا چششون دراد :fp:

• Bianconero Amore, mory, MaMpIeRo and 11 others like this

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6,891 posts
خداییش این که پپ تو لیست باشه و آلگری که حداقل از لحاظ عملکرد فصل پیش بهتر بوده غایب باشه دیگه خیلی ستمه!!
  • Bianconero Amore, mory, MaMpIeRo and 12 others like this

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21,262 posts
  • LocationDeutschland

- انتخاب سن پائولي و انريكه به نظرم عقلاني بود، بخصوص سن پائولي كه از شيلي يك تيم واقعا خوب و ممتاز ساخته ولي گوارديولا هيچ رقمه تو كتم نميره.

آلگري هيچ كاري هم كه نكرده حداقل 2 تا جام گرفت و البته تا فينال CL هم رفت و تيمي نظير رئال رو پشت سر گذاشت در اين راه.

حتي حاضر بودم ماتزاري توي اين ليست باشه ولي گوارديولا نه ! :22:

• Bianconero Amore, juve's fan, mory and 14 others like this

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

Donnie

Donnie

تیفوسی تیفوس

• اعضا
  • 1,837 posts
منچستریونایتد آلگری را برای جانشینی فن خال در نظر دارد.

40936274569995113812.jpg

گزارش های رسیده شده از ایتالیا معتقد هستند باشگاه منچستریونایتد قصد دارد ماسیمیلیانو آلگری سرمربی یوونتوس را جانشین لوییس فن خال کند.

La Republica در گزارش خود می نویسد شیاطین سرخ علاقه مند به جذب سرمربی توسکانی بانوی پیر هستند. 

این گزارش معتقد است که مدیران باشگاه علاقه مند به سبک مربیگری و شجاعت آلگری در هدایت یوونتوس هستند. با این حال آلگری با یوونتوس تا سال 2017 قرداد امضا کرده است.

از طرفی پیدا کردن یک سرمربی تاپ به عنوان جانشین آلگری کار سختی است و به نظر بانوی پیر مخالف خروج سرمربی خود خواهد شد. این روزنامه معتقد است که بیانکونری نمی خواهد برای پائولو سوسا سرمربی فیورنتینا تلاش کند و آندرا آنیلی نیز اشتیاقی برای بازگشت آنتونیو کنته سرمربی سابق باشگاه به این تیم را ندارد.

zs96_09331954287134591688.jpg

Spoiler

• Bianconero Amore, juve's fan, mory and 12 others like this

Pouya

Pouya

گاد خوشحال

• اعضا
  • 1,134 posts
  • Locationکرج

جوایز فیفا که کلا بی اعتباره. از امروز هر روز صبح که بلند میشید این جمله رو 3 بار تکرار کنید که بعدا نیاید بگید "خداییش بوفون خیلی بهتر از نویر بود" :nish:  خدا حالیشونه مگه؟ :2laugh:

الگری به نظرم بهترین مربی فصل پیش بود. تو 2015 هم اگه بهترین نبوده، قطعا تو 3 تای برتر بوده.

توپ طلای فیفا (با اینکه خیلی وقتا مثل امسال درست اهدا میشه)، بهترین مربی (که درستاش از غلط هاش بیشتره) و مخصوصا بهترین تیم (که توهین به فوتباله) ماقبل نقده به نظرم. وقتتونو تلف نکنید. :nish:  باز بهترین های اروپا که بوفون 4 ام شد تا حدی قابل بررسی و نقده.

• Bianconero Amore, juve's fan, mory and 11 others like this

تصویر

Sassan

Sassan

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1,143 posts

رونامه توتو اسپرت : 4 جایگزین احتمالی برای آلگری در صورت جدایی در تابستان 

dec3%20tts.jpg

آنتونیو کونته ، دیدیه دشام، اونای امری و دیگو سیمئونه

• Bianconero Amore, juve's fan, mory and 10 others like this

juventus_wallpaper_by_harvy355-d5q4lea.j

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13,317 posts
  • LocationOttawa , ON ,CA
نقل قول : [- ابزار لازم ؟!
حداقل كونته و رانيري و تا حدودي فرارا ابزار خيلي كمتري نسبت به آلگري داشتند.
يك مقايسه ساده ميتونه واقعيت ها رو نشون بده.] پایان نقل قول

آدم سالی یبا میاد فروم ، چیزهایی میبینه و میخونه مغزش سوت میکشه ، میگه آیا تو این مدت من با ی های یووه رو میدیدیم یا اشتباهی نیوکسل یا ناتس کانتی میدیدم و خیلی از بچه های فروم فقط بازی ها رو میبینن !
یوونتوسی که من میبینم خط هافبکش تا الان تو این فصل مارکیزیو مصدوم ، لمینا تازه وازد ، هرنانس و پریرای مصدوم ، پوگبای تازه اوج گرفته و خدیرای دائم المصدوم بوده ، در حالی که مکس مجبور شده پادویین رو بازیساز بذاره .
حالا اگه این مهره ها از ترکیب ویدال - پیرلو - پوگبا هر سه در اوج بهترن ، پس من حتمن بازی نیوکسل رو میدیدم.

اگه منزوکیچ و دیبالای فعلی بهتر از توز کونته بود ، پس حتمن من داشتم ناتس کانتی میدیدم.
  • mory, pezhman, alex 4ever and 9 others like this

تصویر

I can count all the things I fear
I close my eyes but they don't disappear
If there's a god then there's a guarantee
But if there's not it's just you and me

Can you feel it coming
Can you feel it coming
Can you feel it, feel it, feel it

VIDAL

VIDAL

عضو جدید