پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

آلوارو موراتا - Alvarito

* * * * * 1 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
1207 پاسخ برای این موضوع

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

شایعه شده باید بره پروجا و زبان فرانسوی پاس کنه چون مادرش هلندیه 

پس : این خرید هم کنسل شد 

و به علی دایی پیشنهاد میدیم بیاد

• Orphée, mory, Aminvo و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

sadrazp

sadrazp

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 780 ارسال

:1: :21:

اومده تو جی مدیکال و انتظار میره تا امشب قراردادش ثبت شه . شدیدا مشتاق دیدن بازی بعدی م . کاش میشد هر 3روز یبار بازیا برگزار شن :1:

• Orphée, mory, Aminvo و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

l79r_0406219752900443d6e8bed68198b71b.pn

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

:fp:

خدايا توبــــــــــــــه

سلام بر عصر فرصت‌هاي بر باد رفته در محوطه جريمه

سلام بر شاخه گل‌هايي كه هر از چندگاه در باغچه خانه جوانه خواهند زد

سلام بر احمد مؤمن‌زاده‌ي اسپانيا

سلام بر آرش برهانيِ شهر مادريد

سلام بر آلوارو طارمــــي

:ohhhyesfront:

آمارش در يوونتوس: 93 بازي و 27 گل به عنوان مهاجم نوك؛ چيزي معادل هر 3 بازي يك گل‌زده #چطوري_ژيرو؟ (كپي‌رايت: فراز)  :4u2ap3b:

در 5 سال اخير حدوداً 46 گل به ثمر رسانده! (در 133 بازي) مجدداً چيزي معادل همان حدوداً هر 3 بازي يك گل‌زده #وفادار_به_سه (كپي‌رايت: فراز) :410:

سابقه بازي در ليگ‌هاي اسپانيا، ايتاليا، انگلستان و حضور در رقابت‌هاي باشگاهي و ملي در اروپا بدون ثبت عنواني همچون گلزن‌برتر (آقاي گلِ سابق) #تفاوت_با_ساير_گزينه‌_ها (كپي‌رايت: فراز) :459:

آهان يافتم!!! 17 گل در 33 بازي ملي؛ معادل حدوداً هر 2 بازي، يك گل زده. شايد اين مهم‌ترين پيشرفت او در كارنامه‌ بازي‌اش باشد. سعي مي‌كنم بياموزم با نداشته‌هايش خوش باشم. #سلام_بر_قناعت (كپي‌رايت: فراز) :hang:

اصلاً بگذاريد حرف آخرم را بزنم. آمار كلي‌اش را بنگريم: 404 بازي و 149 گل زده! انگار وخيم‌تر شد اوضاع: حدود هر 4 بازي، يك گل‌زده. #زيبا_نيست؟ (كپي‌رايت: فراز) :1357113443_لالا

پي‌نوشت:  #براي_قياس_و_لختي_حسرت_رجوع_شود_به_آمار_كاواني_سوارز_ژكو_و_امثالهم (كپي‌رايت: فراز) :421:

اميدوارم در بازگشت دوباره بتواند كمك‌حال يوونتوسِ عزيزمان باشد و هرگاه به بازي فراخوانده شد بدرخشد. #آرزوهاي_بزرگ (كپي‌رايت: فراز)   :15644_shrk:

Massimo Pavan

اميدوارم هيچ تعهدي براي قراردادن بند بازخريد در قرارداد آلوارو مورتا با يوونتوس نباشد. شخصاً پرداخت مبلغي بيش از 50 ميليون يورو براي او را صحيح نمي‌دانم.

به نظرم ارقام بالايي كه برخي از منابع غيررسمي براي اين بازيكن اسپانيايي عنوان مي‌كنند كمي اغراق‌آميز و زياد است.

او قطعاً يك خريد قابل‌قبول براي يووه است اما نبايد فكر كنيم كه يك گلزن بالفطره در اختيار گرفته‌ايم.

براي بازيكني چون او شايد به ثمر رساندن 20 گل در يك فصل نهايتِ هدف‌گذاري باشد.

• Orphée, mory, Principino و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Tu sei la squadra del cuore

sempre in campo undici eroi

vinci l'impossibile e vai

Ti seguiremo anche noi

Principino

Principino

Nothing really matters

• اعضا
  • 942 ارسال
  • LocationFar far away

بدرخش و برگرد؟

بمون و اسطوره شو؟

نمیدونم یه غلطی بکن  :fp:

اون موقع که باید میموند نتونستیم نگهش داریم الان دیگه زیاد بهش خوشبین نیستم

ولی باز هم انشاالله که جواب بده...

• Orphée, mory, Aminvo و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

marchisio_juve_applauso_2017_2018_356x23

And it's killing me when you're away
I wanna leave and I wanna stay
I'm so confused, so hard to choose
Between the pleasure and the pain

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

لوچانو موجي

برخلاف شايعه‌پردازي رسانه‌ها (و همانطور كه پاراتيچي نيز در گفتگو با اسكاي خاطرنشان كرده) يوونتوس هرگز با سوارز تماس نگرفته است.

گزينه بيانكونري ادين ژكو بود كه پس از عدم توافق، موراتا جايگزين او شد.

به شخصه نظري در مورد موراتا ندارم و كمتر بازي‌هايش را دنبال كرده‌ام و پيش‌بيني به خصوصي نيز در مورد بازگشت او به تورين نمي‌توانم ارائه كنم.

تنها چيزي كه از اين بازيكن به ياد دارم دوران حضورش در يوونتوس است. او در يووه بد كار نكرد و اگر هم‌اكنون نيز در تورين است به اين معناست كه مديران و سرمربي تيم او را گزينه‌اي مناسب براي رسيدن به اهداف‌شان مي‌دانند.

Mario Sconcerti

من فكر مي‎كنم موراتا خيلي پيش‌تر از اين در برنامه‌هاي باشگاه يوونتوس براي ترانسفر بود و حضور او در تورين براي من چندان تعجب‌برانگيز نيست. او مهاجم خوبي است اما به نظرم ژكو براي ويژگي‌ها و نقش رونالدو در يوونتوس مناسب‎تر بود.

Nicola Amoruso

موراتا با كيفيت است؛ فوتبال ايتاليا را مي‌شناسد و با محيط باشگاه يوونتوس نيز آشنا است.

هواداران اتلتيكو مادريد با راه‌اندازي #AlvaroSeQueda خواستار ماندن مهاجم تيم‌شان شده‌اند.

زوج كريستيانو رونالدو و آلوارو موراتا 62 بار در رئال‌مادريد شكل گرفته و ماحصل آن 45 پيروزي، 11 تساوي و 6 شكست بوده است.

در زمان حضور همزمان هر دوي اين بازيكنان در زمين، هر كدام 10 بار موفق به گلزني نيز شده‌اند. ضمن آنكه مشتركاً 4 بار نيز با پاس گل همديگر گلزني را تجربه كرده‌اند.

آخرين بازي رونادو و موراتا با هم از قضا به فينال ليگ قهرمانان اروپا در سال 2017 برمي‌گردد؛ ديداري كه در آن يووه 4 بر 1 نتيجه را به تيم مادريدي واگذار كرد. :fp:

• mory, MaMpIeRo, Aminvo و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Ti seguiremo anche noi

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6372 ارسال
  • LocationRasht

یه نکتۀ کلیدی اینه که موراتا همیشه برای یووه گُلهای مهم زده... فقط یه نگاه گذرا به این لیست بندازید :

EifA58KX0AU7aX51.jpg

• El rey leon, Aminvo, Prince Claudio و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

They SURVIVED ... That's What Make Them Assets ! i

JB.png

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6043 ارسال
  • LocationKhorram Abad
خب رسمی شد! آلواریتو ب خونه برگشت!

قرضی 1 ساله ب ارزش 10 میلیون یورو ک قابل تمدید برای یکسال (10 میلیون) دیگه هم هست! و حق خرید اختیاری 35 میلیونی! ب نظرم اگه قرار ب نخریدنش باشه باید پایان همین فصل پسش بدیم! احمقانه خواهد بود اگه بعد از پایان فصل دوم و دادن 20 میلیون نخریمش!

از نظر فیرپلی و این حرفا واسه ما ک از نظر اقتصادی تو شرایط بحرانی هستیم واقعا انتقال خوبی بود... این موراتا هم هر وقت اومد یووه کلی بند و پند ب دمش بستن :1:
  • Orphée, mory, MaMpIeRo و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

miiiiiiiladcr7

miiiiiiiladcr7

میلاد

• اعضا
  • 1385 ارسال

با اینکه هیچ علاقه ای ب سبک بازیش ندارم ( مخصوصا موقعیت های عجیب و غریبی که خراب مبکنه ) ولی حداقل ی خرید 30 و چند ساله از کار افتاده نیست 

• mory, Aminvo, tecra و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
«بر بالشی که از مرگ پرنده‌ها پُر است،
نمی‌توان خواب ِ پرواز دید...»

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6372 ارسال
  • LocationRasht

i#NumeroNove

fd84abf11605f6e30b31d6f8c8a7df7a_andrea_

خوش برگشتی آلوارو ؛ با اینکه از دستت ناراحتم ولی میتونم ببخشمت... ما قدرت رو میدونم clutch بابا!

حقوقش بگفتۀ منابع مختلف حداقل 6 میلیون یورو خواهد بود که با بونوسها میشه همون 7.5 میلیون... از روند و عزم یووه برای لُردزدایی راضیم!

• saeed-nedved, GG.B1, Aminvo و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

They SURVIVED ... That's What Make Them Assets ! i

JB.png

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

علي‌رغم اينكه رسانه‌ها در خبرهايشان بر 27 ساله بودن آلوارو موراتا تأكيد مي‌ورزند اما او دقيقاً يك ماه ديگر (دوم آبان‌ماه) 28 ساله مي‌شود. :hang:

#زير_آب_زني! :Happy-yes-l:

• mory, Principino, Aminvo و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Ti seguiremo anche noi

drughi1990

drughi1990

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 716 ارسال
  • Locationzahedan
نسبت به گزینه های دیگه خرید خوبیه موراتا سرعت بالایی داره در ضد حمله و روی هوا بشدت خطرناکه تو تموم کنندگی بگیر نگیر داره ولی خب من از این خرید راضیم بزرگترین ضعف موراتا ک زمانی ک تو یوونتوس بود و رو مخ بود همیشه بازی پشت به دروازش بود همیشه حرص می‌خوردم نمیتونست توپ نگه داره زمانی ک مدافع حریف از پشت سر بهش فشار می‌آورد امیدوارم تو این مورد پیشرفت کرده باشه
  • saeed-nedved, mory, MaMpIeRo و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6043 ارسال
  • LocationKhorram Abad
موراتا شاید بهترین گزینه موجود در بازار بود! اکثر گزینه های ما سن بالا، حقوق بالا بودن در حالی ک موراتا ب پروژه جوانسازی تیم لطمه نمیزنه دستمزد زیادی هم نمیگیره! هزینه انتقالش در مجموع بالاست اما همین ک طی چند سال پرداخت میشه خیلی ب کمکمون میاد ضمن اینکه اجباری برای دائمی کردنش وجود نداره!

موراتا هیچوقت ی مهاجم گلزن نبوده و نخواهد بود! گرچه ب نظرم از نظر ارزش گل بالاتر از امثال هیگواین هست! موراتا تو همون 27 گلش گلزنی تو فینال سی ال و فینال کوپا رو داره! اما هیگواین تو 66 گلش سابقه گلزنی تو سوپرکاپ رو هم نداشت واسه ما !

فصل 2015 از دور اول حذفی تا خود فینال تو همه بازیها موراتا تاثیر گذار بود! رفت و برگشت مقابل دورتموند گل زد.. مقابل موناکو پنالتی گرفت ک کلا با همون پنالتی رفتیم بالا! رفت و برگشت ب رئال گل زد! تو فینالم ب بارسا گل زد! عجیب غریبه ن؟

سبک بازیشم چیزی هست ک ما نیاز داریم و امثال ژکو و سوارز نداشتن! موراتا خیلی خوب پرس میکنه ک با وجود رونالدو و دیبالا حضور مهاجمی مثل موراتا واقعا الزامی بود! سرعت فوق العاده ای حین ضد حملات داره ک بازم ژکو و سوارز فاقدش بودن... سرزن قهاری هست مثل ژکو و برخلاف سوارز! شم گلزنیش ب شدت از اون 2 تا پایین تره! همین فصل پیش بازی برگشت جلو خود ما گل خالی رو نزد! پنالتی خوب میزنه البته!

فقط این احساسی بودنش واقعا بده ک البته با توجه ب اینکه زنش اهل تورینه و احتمالا از بازگشت خوشحاله ایشونم خوشحال و راضی خواهد بود! خیلی زن ذلیله! اسم همه بچه هاشونو ایتالیایی انتخاب کردن من میگم ی پاسپورت ایتالیایی واسش بگیرن کلا دیگه از خودمون بشه!!!

شماره 9 خودشم ک برداشت ببینیم این چند سال ک نبوده چ چیزایی یاد گرفته!
  • saeed-nedved, حامد, Orphée و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3747 ارسال
اگر از نظر انگیزشی به ته خط نرسیده باشه خیلی به کار تیم میاد ...
  • حامد, tecra, ace of glass و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

ای به رویا سرسپرده با توام ای همه خوبی

راهی کدوم دیاری...

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21148 ارسال

- حس خوبی به بازگشتش دارم.

البته که هیچ وقت بازیکن مورد علاقه ام نبوده و نیست ولی به نظرم آیتم هایی داره که به کمک تیم میاد و باعث بالانس تیم میشه.

هر چند که هنوز برای ذخیره مشکل داریم و باید خریداری بشه.

• حامد, mory, MaMpIeRo و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

Guest_miladcr7_*

Guest_miladcr7_*
  • مهمان

موراتا شاید بهترین گزینه موجود در بازار بود! اکثر گزینه های ما سن بالا، حقوق بالا بودن در حالی ک موراتا ب پروژه جوانسازی تیم لطمه نمیزنه دستمزد زیادی هم نمیگیره! هزینه انتقالش در مجموع بالاست اما همین ک طی چند سال پرداخت میشه خیلی ب کمکمون میاد ضمن اینکه اجباری برای دائمی کردنش وجود نداره!

موراتا هیچوقت ی مهاجم گلزن نبوده و نخواهد بود! گرچه ب نظرم از نظر ارزش گل بالاتر از امثال هیگواین هست! موراتا تو همون 27 گلش گلزنی تو فینال سی ال و فینال کوپا رو داره! اما هیگواین تو 66 گلش سابقه گلزنی تو سوپرکاپ رو هم نداشت واسه ما !

فصل 2015 از دور اول حذفی تا خود فینال تو همه بازیها موراتا تاثیر گذار بود! رفت و برگشت مقابل دورتموند گل زد.. مقابل موناکو پنالتی گرفت ک کلا با همون پنالتی رفتیم بالا! رفت و برگشت ب رئال گل زد! تو فینالم ب بارسا گل زد! عجیب غریبه ن؟

سبک بازیشم چیزی هست ک ما نیاز داریم و امثال ژکو و سوارز نداشتن! موراتا خیلی خوب پرس میکنه ک با وجود رونالدو و دیبالا حضور مهاجمی مثل موراتا واقعا الزامی بود! سرعت فوق العاده ای حین ضد حملات داره ک بازم ژکو و سوارز فاقدش بودن... سرزن قهاری هست مثل ژکو و برخلاف سوارز! شم گلزنیش ب شدت از اون 2 تا پایین تره! همین فصل پیش بازی برگشت جلو خود ما گل خالی رو نزد! پنالتی خوب میزنه البته!

فقط این احساسی بودنش واقعا بده ک البته با توجه ب اینکه زنش اهل تورینه و احتمالا از بازگشت خوشحاله ایشونم خوشحال و راضی خواهد بود! خیلی زن ذلیله! اسم همه بچه هاشونو ایتالیایی انتخاب کردن من میگم ی پاسپورت ایتالیایی واسش بگیرن کلا دیگه از خودمون بشه!!!

شماره 9 خودشم ک برداشت ببینیم این چند سال ک نبوده چ چیزایی یاد گرفته!

بحث احساسی بودن شد ی یادی کنیم از مصاحبه های تاریخیش :

سال ۲۰۱۴: یووه جاییه که میخوام باشم
سال ۲۰۱۶: رویای من از بچگی رئال مادرید است
سال ۲۰۱۷: از بچگی خودم رو در چلسی تصور می‌کردم
سال ۲۰۱۹: در اتلتیکو خوشبخت‌ترین بازیکن جهان هستم

پ ن:
حالا اون خوشحالی بعد گلش جلو یووه
یا اون مصاحبه ی بعد بازی رفت جلو اتلتیکو و مردود کردن گلش به کنار!!!
دیگه فوتبال حرفه ای شده کسی به خاطر تعصب به پیراهن بازی نمیکنه!
هرجا پول خوب و موقعیت بهتری باشه طرف میره همونجا
  • Orphée, mory, Aminvo و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Jevdelffon

Jevdelffon

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1016 ارسال

شاید بکار تیم بیاد ولی راستش بخاطر بی وفایی هایی که نسبت به یوونتوس داشت و همینطوررفتارش تو بازی با اتلتیکو خیلی از اومدنش خوشم نمیاد. قبلا خیلی دلم میخواست برگرده ولی الان نه چندان. احساس میکنم زمانی که یووه بهش نیاز داشت واسه یووه ناز میکرد الان که از رئال یه جورایی دکش کردن و فهمیده تو اتلتیکو هم به جامی نمیرسه میخواد به سکوی پرتابش برگرده

• حامد, Orphée, mory و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

cover_1440_x93r.jpg

Jevdelffon

Jevdelffon

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1016 ارسال

ای بابا اومد که

• mory, Aminvo, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

cover_1440_x93r.jpg

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

Mario Sconcerti

روزنامه‌نگار ايتاليايي و يادداشت‌نويسCorriere della Sera

يوونتوس تنها براي دو فصل موراتا را از اتلتيكو مادريد قرض گرفته‌ و پس از پايان اين مدت و شايد حتي زودتر يك مهاجم مركزي جديد جذب خواهد كرد. (مگر آنكه با درخشش غيرمنتظره‌اي از سوي او مواجه شود!)

اين بازيكن اسپانيايي البته انعطاف‌پذير و داراي تجربه بين‌المللي قابل‌قبولي است اما با اين حال نمي‌توان او را يكي از ستارگان هجومي فوتبال اروپا دانست. به نظر من سطح او نه‌تنها از ژكو كه حتي از ميليك نيز پايين‌تر است.

شايد اگر به جاي يووه به فيورنتينا پيوسته بود امروز چيز ديگري در مورد او مي‌گفتم و انتقالش را سراسر مثبت ارزيابي مي‌كرديم اما چه‌كنيم كه بازي‌هاي او در سالهاي اخير را ديده‌ايم و به ميزان توانمندي‌هايش واقفيم و نمي‌توانيم در مورد او و رفتنش به يووه زياده‌روي و غلو كنيم.

gs21_mario-sconcerti-1280x720.jpg

• Orphée, mory, Aminvo و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Ti seguiremo anche noi

sadrazp

sadrazp

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 780 ارسال

:1: بی مرامه ولی دوسش دارم . 

• Orphée, mory, Aminvo و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

l79r_0406219752900443d6e8bed68198b71b.pn

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2635 ارسال
نکته ای که نباید در مورد موراتا فراموش کنیم، معمولا هم میبینم کمتر بهش توجه میشه، هماهنگی و صمیمیتش با دیبالا و کوادرادو یا حتی رونالدو هست، که بازیکنایی مثه ژکو یا میلیک یا ژیرو مطلقا چنین ویژگی ای ندارن؛ و اینکه همین پنج سال پیش با مربیش هم همبازی بوده.

شاید موراتا اون چسبی باشه که قراره دیبالا و رونالدو رو بهم وصل کنه، هیگواین میتونست ولی ضعفش روی کارای دفاعی به مربی اجازه چیدن این ترکیب رو نمیداد؛ موراتا این مشکل رو نداره و تقریبا بازیکن پرکاری به حساب میاد.

حس میکنم با موراتا دوباره میتونیم 4-2-3-1 بازی کنیم ولی نیاز به یه ساندروی آماده داریم تا به رونالدو آزادی عمل بیشتری بده واسه اضافه شدن و خارج شدن مداوم از محوطه حریف ...
فکر میکنم واسه سبک مد نظر پیرلو 4-2-3-1 بهتر از سه دفاعه جواب میده؛ بازی با سه دفاع و این سبک خیلی رادیکال هست.
  • حامد, Orphée, Aminvo و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی