پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

آلوارو موراتا - Alvarito

* * * * * 1 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
1207 پاسخ برای این موضوع

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6043 ارسال
  • LocationKhorram Abad
موراتا دوباره ب یووه لینک شده ب واسطه حضور پیرلو!

نظر خاصی ندارم اما رقباش میلیک، خیمنز و لاکازت هستن یکی از یکی بدتر :1: لااقل موراتا از یووه و پیرلو شناخت داره و البته سرزن خوبیه... زنشم ایتالیایی هست و زن ذلیل تشریف داره آقا ! بگم بیاد؟! یا بخاطر اون حرکتش هنوز ازش دلخورین؟! :1:
  • saeed-nedved, mory, eⁿzº و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

sadrazp

sadrazp

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 780 ارسال

من خیلی دوسش دارم ولی خب مهره های مناسبتری هستن که سرشون به تنشون می ارزه و بابت هزینه ای که میکنی بابتشون حس بهتری داری. سرجمع ارزش نداره سره موراتا هزینه کرد چون که سنشم بالاس. میشه جاش جوونتر اورد .

• Orphée, mory, Aminvo و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

l79r_0406219752900443d6e8bed68198b71b.pn

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2635 ارسال
موراتا بدرد نمیخوره ...
  • mory, Aminvo, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

من برای زنده بودن جستجوی تازه میخواهم

عشق تازه حرف تازه قصه ی تازه کجاست

• Orphée, mory, eⁿzº و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

Corsport خبر داده آلوارو موراتا تمايل زيادي به بازگشت دوباره به تورين دارد و حتي به مديران اتلتيكو اطلاع داده كه در صورت رسيدن پيشنهاد از يووه، با آن مخالفت نكند.

با اين حال به نظر مي‌رسد مشكل اينجاست كه اولويت اصلي يوونتوس سوارز و در مرحله بعدي ژكو و كاواني است و تنها در صورتي كه تمام پروژه‌هاي آنان ناكام شود به سراغ موراتا خواهند رفت.

• Orphée, mory, Aminvo و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Tu sei la squadra del cuore

sempre in campo undici eroi

vinci l'impossibile e vai

Ti seguiremo anche noi

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

مراد داره میاد  :39:

• Orphée, mory, Aminvo و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

کسی جز تو چون تو برای زمان بزنگاه نیست

wk2z_20687957708504295777_thumb.jpg

تو به شکلی عجیب و غریبانه در مسلخ من یاوری

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

موراتا بازیکنه نامرد و نمک نشناسیه، ولی نکته ایی که دلم رو بهش خوش کردم قرضی اومدنشه، نخواستیم، پرتش میکنیم بیرون :2laugh:

• mory, Aminvo, Prince Claudio و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
dme48gukzvs8_t.jpg

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6375 ارسال
  • LocationRasht

- در مدت زمانی که موراتا تو یووه بوده، از 2014 تا 2016، در 43 گل دخالت داشت، 27 گل و 16 پاس گل، بیشتر از هر یوونتوسی دیگه ای و به اندازه بوغبا... #عاشق

- تا اونوقتی که در 2018-19 با اتلتیکو روبرو بشیم دوسش داشتم ولی بعد بخاطر درگیریش با کیه لینی از چِشَم اُفتاد هر چند جورجو به گفتۀ خودش درون زمین آدم درستی نیست ولی بهرحال از نوامیس یووه ست...

- فرصتهای دوباره کمیابن و این قرض یحتمل 2 ساله ش و "حق" خرید هوشمندانه ست و سومین حرکت خوبیه که مدیریت میزنه بعد از برداشتن بند 50 % بنتانکور و مک کنی. بعد 2 سال هم باز میشه زد تو سر مال و تخفیف گرفت با توجه به اینکه اتلتیکو هم دستش به دهنش میرسه. گلهای مورد نیاز ما رو دیبالا و رونالدو خواهند زد و بنظرم خود پیرلو هم بیشتر روی قدرت سرزنی و پرسینگ مُراد و فضاسازیش برای بقیه حساب باز کرده...

• mory, MaMpIeRo, Aminvo و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

They SURVIVED ... That's What Make Them Assets ! i

JB.png

MaMpIeRo

MaMpIeRo

تیفوسی الساندرو

• اعضا
  • 2442 ارسال

آلواریتوی من داره برمیگرده :6: :8:

• Orphée, mory, eⁿzº و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

8

Claudio

D E L P I E R O

D E L P I E R O

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 1381 ارسال
  • Locationقزوین

تو یووه تقریبا خوب بود. سال بعدش تو رئال هم بد نبود ولی توی چلسی رسما لرد بود و توی اتلتیکو یه بازیکن معمولی شد.

از ژیرو بهتره ولی مسلما کلاس بازی سوارز و ژکو رو نداره ولی خوب جوان تره و اگه قراره مهاجمی که می خوایم بگیریم یه مهاجم ذخیره باشه، فک کنم از بقیه گزینه ها بهتر باشه.

هر چند اگه همین هیگواین رو نگه میداشتن بهتر بود.  :22:

adp.jpg

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6375 ارسال
  • LocationRasht

قبول دارم تو چلسی و اتلتیکو خوب نبود ولی در بازگشتش از یووه به رئال، هر 88.5 دقیقه یه گل تو لالیگا زد؛ فقط مسی با 76.5 دقیقه به ازای هر گل، عملکرد بهتری داشت! + 15 گلش در لالیگا، 13 امتیاز خالص برای رئال به ارمغان آورد؛ فقط 25 گل رونالدو امتیازات بیشتری (14) کسب کرد! خیلیا میگن همه چی فقط گل و پاس گل نیست و مانژوکیچ رو مثال میزنن ولی اینم قبول دارم که یه مهاجم باید گل بزنه در درجۀ اول...

• mory, Aminvo, Prince Claudio و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

They SURVIVED ... That's What Make Them Assets ! i

JB.png

Aminvo

Aminvo

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1599 ارسال

خوش برگشتی

فیلمش توی فرودگاه تورین هم هست و دیگه باید قطعی دانست.

دو هفته پیش بود که گفتم به یکی مثلش توی تیم نیاز هست، و دقیقا خودش اومد. ویژگی هایی داره که اون را به یک مکمل فوق العاده تبدیل می کنه. برای ضد حمله هم فوق العاده هست و توانایی حمل توپ و دریبل خوبی همزمان با فضا سازی داره. در تمام کنندگی خیلی خوب نیست که به احتمال زیاد وظیفه اصلیش نخواهد بود. موراتا نیاز به اعتماد به نفس داره ولی اینکه از ابتدا توی زمین باشه!!!! باید دید با توجه به سیستم پیرلو تکلیف دیبالا چی خواهد بود، این دو جایگزین هم خواهند بود!!!

یکبار توی یکی از مصاحبه هاش گفت بزرگترین اشتباهش رفتن از یووه بوده!!!  امیدوارم دو اشتباهش را جبران کنه یکی رفتنش و دومی هم گل نکردن اون توپ معروف!!!!

• Orphée, mory, MaMpIeRo و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

[SIGPIC][/SIGPIC]

او با اینکه به ثروت دست یافت اما تمام آن را صرف تحقیقات علمی کرد و در فقر و بدهکاری در نیویورک در اتاق یک هتل فوت کرد
hey God, both of us know I had been born in wrong Geographical coordinates, please help me to move where I belong there.

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

فراموش نکنیم که موراتا انتخاب اول و حتی دوم مدیریت و پیرلو هم نبوده  و از روی ناچاری مجبور به خریدش شدیم.

در مورد خود موراتا هم علامت سوال های زیادی وجود داره، از یک طرف بازی های خوبش جلوی رئال، بارسا و بایرن رو به یاد داریم

و از یک طرف دیگه خراب کردن موقعیت های ساده گلزنی و افت های مقطعی ش تو یووه

حتی یادم میاد که یووه برای تقویت روحیه ش قراردادش رو موراتا تمدید هم کرد در صورتی که میدونستن تو پایان فصل رئال برش میگردونه و عملا این تمدید بی فایده ست

درهر صورت از امروز بازیکن یووه ست و ازش حمایت میکنیم و امیدواریم به روز های خوبش برگرده

• mory, Aminvo, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

sadrazp

sadrazp

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 780 ارسال

به نسبت مهره هایی مثل ژکو و سوارز و کاوانی و ... خیلی به صرفه تره و ماهیچه هاش تحلیل نرفتن . قرضی بودن معامله هم خیلی خوبه اما دستمزدشو هم آیا یوونتوس باید پرداخت کنه ؟

موراتا تو یووه خوب بوده فکر کنم از بازی اول فیکس بشه .

• saeed-nedved, Orphée, mory و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

l79r_0406219752900443d6e8bed68198b71b.pn

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

موراتا بدرد نمیخوره ...

خودت بدرد نمیخوری  :1:     موراتا عشقع خالصه بازیکنیه ک تو ضد حمله ب شدت برامون خوبه بازیکنیه که به شدت دوس داشتنیه و با مجموعه یووه هماهنگه مهم ترین فاکتورش جوون بودنه چون فاکتور تموم کنندگی رو الان کریس رونالدو داره و قد بلند هم هست خاطره های خوبی به جا گذاشت سرعتیه فقط مربی مناسبی باید کنارش باشه اگر ژکو هم بیاد واقعا تیم کامله فقط ترسم اینه ک سوارز توسط اتلتیک جذب نشه تا دخالت ایجاد کنه تو کار یووه .....

خدا کنه امروز موراتا ب تورین بیاد ...پشت سرشون هم کوسخولوفسکی هست با اون پاسای قشنگش  سمت راست هم دیبالا  یا داگلاس همه چی عالیه 

• saeed-nedved, Orphée, eⁿzº و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

saeed-nedved

saeed-nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3437 ارسال

بعد از اون وحشی بازی که سر بازی قبلی با  یووه انجام داد ازش خوشم نمیاد

اما بهتر از ژکو و سوارزه . نسبت به اون دو تا در شرایط بهتری هم خریداری میشه

احتمالا بدرد سیستم پیرلو هم بخوره

• mory, Aminvo, tecra و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

:fp:

خدايا توبــــــــــــــه

سلام بر عصر فرصت‌هاي بر باد رفته در محوطه جريمه

سلام بر شاخه گل‌هايي كه هر از چندگاه در باغچه خانه جوانه خواهند زد

سلام بر احمد مؤمن‌زاده‌ي اسپانيا

سلام بر آرش برهانيِ شهر مادريد

سلام بر آلوارو طارمــــي

:ohhhyesfront:

آمارش در يوونتوس: 93 بازي و 27 گل به عنوان مهاجم نوك؛ چيزي معادل هر 3 بازي يك گل‌زده #چطوري_ژيرو؟ (كپي‌رايت: فراز)  :4u2ap3b:

در 5 سال اخير حدوداً 46 گل به ثمر رسانده! (در 133 بازي) مجدداً چيزي معادل همان حدوداً هر 3 بازي يك گل‌زده #وفادار_به_سه (كپي‌رايت: فراز) :410:

سابقه بازي در ليگ‌هاي اسپانيا، ايتاليا، انگلستان و حضور در رقابت‌هاي باشگاهي و ملي در اروپا بدون ثبت عنواني همچون گلزن‌برتر (آقاي گلِ سابق) #تفاوت_با_ساير_گزينه‌_ها (كپي‌رايت: فراز) :459:

آهان يافتم!!! 17 گل در 33 بازي ملي؛ معادل حدوداً هر 2 بازي، يك گل زده. شايد اين مهم‌ترين پيشرفت او در كارنامه‌ بازي‌اش باشد. سعي مي‌كنم بياموزم با نداشته‌هايش خوش باشم. #سلام_بر_قناعت (كپي‌رايت: فراز) :hang:

اصلاً بگذاريد حرف آخرم را بزنم. آمار كلي‌اش را بنگريم: 404 بازي و 149 گل زده! انگار وخيم‌تر شد اوضاع: حدود هر 4 بازي، يك گل‌زده. #زيبا_نيست؟ (كپي‌رايت: فراز) :1357113443_لالا

پي‌نوشت:  #براي_قياس_و_لختي_حسرت_رجوع_شود_به_آمار_كاواني_سوارز_ژكو_و_امثالهم (كپي‌رايت: فراز) :421:

اميدوارم در بازگشت دوباره بتواند كمك‌حال يوونتوسِ عزيزمان باشد و هرگاه به بازي فراخوانده شد بدرخشد. #آرزوهاي_بزرگ (كپي‌رايت: فراز)   :15644_shrk:

• saeed-nedved, Orphée, mory و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Tu sei la squadra del cuore

sempre in campo undici eroi

vinci l'impossibile e vai

Ti seguiremo anche noi

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6043 ارسال
  • LocationKhorram Abad

موراتا دوباره ب یووه لینک شده ب واسطه حضور پیرلو!

نظر خاصی ندارم اما رقباش میلیک، خیمنز و لاکازت هستن یکی از یکی بدتر :1: لااقل موراتا از یووه و پیرلو شناخت داره و البته سرزن خوبیه... زنشم ایتالیایی هست و زن ذلیل تشریف داره آقا ! بگم بیاد؟! یا بخاطر اون حرکتش هنوز ازش دلخورین؟! :1:

همون اول گفتم موافق جذبشم با اون گزینه هایی ک ما داشتیم! حرفهای زیادی در موردش دارم مخصوصا در مورد تعداد گلش ک بعدا میزنم. از این انتقال خوشحالم با اینکه ژکو حیف شد اما نکات مثبت زیادی داره این انتقال!
  • saeed-nedved, mory, Aminvo و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3749 ارسال
داخل چت باکس اشاره کردم ...
نکات مثبت : سن مناسب و قرارداد قرضی با حق خرید اختیاری که دست مدیران رو برای هر کاری باز می‌زاره ...همچنین دوندگی و پرس مناسبی که من ازش به یاد دارم .
نکات منفی : بعد از خروج از یوونتوس هیچ وقت تبدیل به یک بازیکن غیر قابل تعویض نشد ... بسیار موقعیت از دست میده و تمام کننده ی خوبی نیست .
  • saeed-nedved, حامد, Orphée و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

ای به رویا سرسپرده با توام ای همه خوبی

راهی کدوم دیاری...

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2635 ارسال

خودت بدرد نمیخوری :1: موراتا عشقع خالصه بازیکنیه ک تو ضد حمله ب شدت برامون خوبه بازیکنیه که به شدت دوس داشتنیه و با مجموعه یووه هماهنگه مهم ترین فاکتورش جوون بودنه چون فاکتور تموم کنندگی رو الان کریس رونالدو داره و قد بلند هم هست خاطره های خوبی به جا گذاشت سرعتیه فقط مربی مناسبی باید کنارش باشه اگر ژکو هم بیاد واقعا تیم کامله فقط ترسم اینه ک سوارز توسط اتلتیک جذب نشه تا دخالت ایجاد کنه تو کار یووه .....

خدا کنه امروز موراتا ب تورین بیاد ...پشت سرشون هم کوسخولوفسکی هست با اون پاسای قشنگش سمت راست هم دیبالا یا داگلاس همه چی عالیه

من خودمم دارم کیف میکنم موراتا برگشته :1:

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی