پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

آلوارو موراتا - Alvarito

* * * * * 1 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
1207 پاسخ برای این موضوع

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

به گزارش توتواسپورت ، دل دردش بهتر شده و احتمال داره به بازی با ناپلی برسه ، دو تا جلسه ی تمرینی بعدی خیلی مهمه واسه اینکه تصمیم بگیرن می تونه بازی کنه یا نه.

همچنین ، به نظر می رسه ایجنتش داره رایزنی می کنه واسه تمدید قرارداد تا سال ۲۰۲۰ و حقوقش از ۲.۳ میلیون یورو به ۳.۵ میلیون یورو خواهد رسید :8:

• juve's fan, Juventus FC, mory و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

“Heartbreak is how we mature… There is almost no path a human being can follow that does not lead to heartbreak.”

Z3IN48

Z3IN48

GGB

• اعضا
  • 357 ارسال

اگه موراتا در بازی با سویا بتونه گلزنی کنه ، به  رکورد  5 گل زده در 5 بازی متوالی اروپایی آقا الکس دل پیرو می رسه.

• juve's fan, Atomic Ant, MaMpIeRo و 16 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

LA STORIA INFINITA

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6461 ارسال
  • LocationRasht

موراتا حالا تو 5 بازی اخیرش تو CL گلزنی کرده، فقط رونالدو [9] تونسته در سال 2015 بیشتر از موراتا گلزنی کنه... #قاتل

9pnp_cqlp64eusaadlu2_thumb.jpg  265w_cqlqivku8aa7n4r_thumb.jpg  bg7l_cqlqiwbuaaak8kb_thumb.jpg

+ الکسی [5] = موراتا [5]

ifqq_cqlw30ywiaaclmo_thumb.jpg

• juve's fan, Atomic Ant, MaMpIeRo و 20 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Ned : It's Done Your Grace , The Targaryens Are Gone ... i

Robert : Not All Of Them ! i

standing-jon-snow-game-of-thrones-m44shr

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6461 ارسال
  • LocationRasht

بکهام : بازیکنایی که از دیدن بازیشون لذت میبرم؟ جدا از رونالدو مسی، بنظرم موراتا بازیکن فوق العاده قوی ایه و فوتبال تماشاگرپسندی ارائه میده...

• juve's fan, Atomic Ant, MaMpIeRo و 18 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6461 ارسال
  • LocationRasht

i#Resta

bqlq_resta.jpg

- « آره، خوشحالم که گل زدم ولی بیشتر از اون خوشحالم که بردیم... دیبالا و من فقط مدت کوتاهیه که کنار هم بازی کردیم ولی خیلی خوب همو درک میکنیم، خیلی خوب تو زمین همو پیدا میکنیم...»

خیلی حیفی.. همین الان داشتم فکرتو میکردم...

• juve's fan, Atomic Ant, MaMpIeRo و 17 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6461 ارسال
  • LocationRasht

روی جلد روزنامه های ورزشی ایتالیا :

22x9_1_thumb.jpg  xojd_2_thumb.jpg  ppci_3_thumb.jpg

گاتزتا اما کوآدرادو رو بعنوان بهترین بازیکن زمین انتخاب کرد...

« به من نگید آقای چمپیونز [لیگ]، هنوز خیلی کار دارم. هنوز در ابتدای راهم...»

• Bianconero Amore, juve's fan, Atomic Ant و 18 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6461 ارسال
  • LocationRasht

« دل پیرو؟ باعث افتخاره که موفق به انجام کاری بشم که قبلا او انجام داده. دل پیرو یک اسطورۀ فوتبال در دنیای یوونتوسه...

اما هنوز خیلی کار دارم که مثه او بشم. ما باید به سخت کوشی ادامه بدیم و این برد رو به فراموشی بسپریم..

باید به لیگ فکر کنیم که زیاد شرایط بر وفق مراد :دی مون نیس. میدونیم که باید چیکار کنیم، باید خوب بازی کنیم و هر چی داریم تو زمین بذاریم

اینطوری بتونیم به صدر جدول سری آ هم برگردیم. دارم رو گلزنی و تاثیرگذاریم تو لیگ هم کار میکنم ولی اونجا مشکلتره چون تو حوزه های زیادی نیاز به پیشرفت دارم

اما فکر میکنم که در نهایت موفق خواهم شد... »

بنیتز : آیا موراتا برا بازی در رئال آماده ست؟ نمیدونم، این سوالو باید از آلگری بپرسید چون اونه که باید تشخیص بده و چون او [موراتا] بازیکن اونهاست...

• Bianconero Amore, juve's fan, Atomic Ant و 16 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Mohammadreza Bianconeri

Mohammadreza Bianconeri

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 299 ارسال
  • Locationتهران

dhqrtprwil4ziuwc6oq9.jpg

و حالا موراتا ستاره ی اسپانایی تیم یوونتوس در پنج بازی پیاپی برای تیم یوونتوس در رقابت های اروپایی گلزنی کرده تا به رکورد دل پیرو در این مسابقات برسد و تنها رونالدو با 9 گل را بالاتر از خود ببیند.

نمایش فوق العاده ی وی در دیدار مقابل سویا کافی بود تا یووه با هنرنمایی وی بازی را پیروز شود. مرد اسپانیایی در پایان دیدار گفت:

"بله، بسیار خوشحال هستم که گل زدم ولی بیشتر از آن خوشحالم که ما پیروز میدان شدیم. دیبالا و من فقط مدت کوتاهی است که در کنار هم بازی کرده ایم ولی درک بسیار خوبی از یکدیگر داریم، خیلی خوب در زمین همدیگر را پیدا می کنیم."

گفتنی است دیوید بکهام ستاره ی سابق انگلیسی در رابطه با موراتا گفت: جدا از رونالدو مسی، به نظر من موراتا بازیکن فوق العاده قوی ای است و فوتبال تماشاگر پسندی ارائه می دهد."

• Bianconero Amore, Juventus FC, Atomic Ant و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

y183136_.jpg

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6461 ارسال
  • LocationRasht

« بازی کردن تو ایتالیا سخت تر بازی کردن تو اروپاست، تو اروپا راحت تره، فضای بیشتری مهیاست... با آلگری کاملا اوکی هستم

تمدید قرارداد با یووه؟ هنوز زوده، تقریبا کل فصل مونده. من رلکسم و فقط به بازی کردن فکر و روش تمرکز میکنم. خونواده و ایجنتم

ترتیب بقیه رو میدن. اگه مربی ازم راضیم، اونوقت منم اوکی ام... »

• Bianconero Amore, juve's fan, MaMpIeRo و 17 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6461 ارسال
  • LocationRasht

i#Bombers

6jh_tm.jpg

عکس تبلیغاتی آدیداس...

• Bianconero Amore, Atomic Ant, alexdelpiero و 14 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Sassan

Sassan

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1143 ارسال

لوپز وکیل موراتا در مصاحبه با روزنامه توتو اسپورت اعلام کرد: موکلم برای تمدید قراردادش با یووه خواستار افزایش حقوق خود در این فصل است اکنون حقوق سالانه موکلم 2.2 میلیون یورو است که موکلم می خواهد حقوق سالانه‌اش به مبلغ 4.5 میلیون یورو فزایش یابد.

• Orphée, alexdelpiero, Signora Omicidi و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

juventus_wallpaper_by_harvy355-d5q4lea.j

vahid.juv

vahid.juv

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 621 ارسال
  • Locationgolestan-gorgan
4.5 :| زوده هنوز .
  • alexdelpiero, Signora Omicidi, Escanor و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Seyyed Masoud

Seyyed Masoud

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 839 ارسال

نه زود نیست دیگه . اگه میخایم نگهش داریم باید بهش 4 تا بدیم . با چهار تا هم میشه نگهش داشت . پوگبا رو هم باید 5.5 بهش بدیم . فقط اینجوری توی یوونتوس فعلا مونگار میشن . هر چند آخرش هر دوتاشون میرن

• Bianconero Amore, MaMpIeRo, alexdelpiero و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
دوست دارم جووه

Huceyn

Huceyn

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1411 ارسال

4.5 :| زوده هنوز . 

زود ؟! تازه دیرم هست !! همین تابستونی که گذشت درخواست این حقوق رو نداده باید خدا رو شکر کنیم و ازش ممنون باشیم !! هوادار دیوانه وارش نیستم و فکر کنم تو پست هامم دیده باشید که الکی قربون صدقش نرفتم، ولی به جرات می گم نبود، ما شاید اصلا به نیمه نهایی لیگ قهرمانان هم نمی رسیدیم. پارسال ستارمون توی اروپا، یعنی جایی که همیشه لنگ می زدیم همین موراتا بود ! گلایی که زد جزء مهمترین گل های 10 سال اخیر یوونتوس بودن خدایی ،،،،

امیدوارم با درخواستش موافقت کنن. قشنگ با بالاتر رفتن تجربش ( که همین الانم کم نیست با تجربه 2 تا فینال اروپا ! ) می تونه نفر اول خط حمله تیممون بشه ،،،، نباید از دستش بدیم به نظر من . 

• Bianconero Amore, Orphée, Atomic Ant و 16 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

uinm_pavel-nedved.png

Golden Boy

L'Avvocato

L'Avvocato

هوادارِ یوونتوسِ سابق

• اعضا
  • 1499 ارسال

^

ما برای اون سابقه‌دار 4.5 ندادیم این جوان که جای خود داره. اصلاً مگه تو یوونتوس کسی درخواست افزایش حقوق میده؟ همین ژانویه حتی اگه خودش نخواد بره و حتی اگه مادرید نخوادش با اصرار میفروشیمش به یه تیم دیگه، اگه دنبالش نیان ما میریم دنبال اونا :fp:  یه مورد فروش دیگه هم داریم :2:  پروژه رو بازتعریف می‌کنیم :45:

• GioVanni Agnelli, Bianconero Amore, juve's fan و 14 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

.

.

.

.

.

.

.

هجوم( حجوم :frusty:) -راجع به(راجب) - علی‌رغم - حواس - انضباط - زمینه(ضمینه :fp: ) حضور(حظور:frusty:) - مزخرف(مضخرف) - دردِ دل(درد و دل)- توجیه( توجیح ) - دست مریزاد - نصیب - حاضر(حاظر :frusty: ) - کج دار و مریز - لهجه

وگرنه = در غیر این‌صورت

مگه نه = مگه اینطور نیست؟

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3867 ارسال
  • LocationAhWaS

موراتا هم از نظر حرفه ای گری هم از نظر فنی  خودش رو اثباط کرده و به نظرم شایسته افزایش حقوق هست. مثلا ما اگه 18 میلیون نمیدادیم به جا زازا و این 18 میلیون رو تقسیم میکردیم رو حقوق پوگباه موراتا و... هیچ ضرری از بابت بالانس نمی کردیم. موراتا این روزا بدجور بوی گل میده و بدون شک از همه مهاجم های یوو بهتر کار کرده.

اگه واقعا قبل از اومدنش به یوو تفاهم نامه ای چیزی با رئال امضا نکرده باشه بدون شک تو یوو وایمیسه و تمدید میکنه. امیدوارم این اتفاق بیفته

• mory, Atomic Ant, alexdelpiero و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6461 ارسال
  • LocationRasht

- همچنان منو بازی به بازی داره یاد جوونیای تورس میندازه... دوس دارم چند سال دیگه، در مورد یه جوونی، تو یه دورۀ دیگه ای، بگم این منو یاد جوونیای موراتا میندازه...

- گاتزتا و توتو، هر دو بالاترین ریتینگهاشون رو به موراتا دادن... خودشم اینو تو توئیتر گذاشته و نوشته : خوشحالم بخاطر پیروزی و اینکه با گلم تونستم کمک کنم بخصوص بخاطر تو رفیق و اینو گذاشته :

94sk_cqfh-34wuaijaqa_thumb.jpg

- مقابل بولونیا : 76 دقیقه ، 1 گل ، 1 پاس گل، 7 شوت، 1 پاس کلیدی ، 1 دریبل ، 1 سانتر و دقت پاس 87 % + یه پنالتی هم که گرفت...

بسط درخشش به لیگ امیدوارکننده ست.. روز به روز مهارش داره سختتر میشه و ضربات آخرش حرفه ای تر...

+ سایت اختصاصیشم راه اندازی شد...

• Bianconero Amore, juve's fan, mory و 22 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

موراتا که به بازی هایی ملی رفته ، در مورد یووه هم تو حرفاش گفته :

• حالا احساس خیلی بهتری دارم و خوشحالم که به تیم ملی بازگشته ام.
  • یوونتوس به بهترین شکل ممکن فصل را آغاز نکرده است ، اما حالا داریم به مسیرمان برمی گردیم.ما باید دوباره فتح اسکودتو را آغاز کنیم ، به همان شکلی که همیشه اینکار را می کردیم.
  • تیم به آرامی بهتر می شود و من خوشحالم ، به خصوص که دوباره پایم به گلزنی باز شده است.

پ.ن : مرادگل  :6: 

• Orphée, alex 4ever, El rey leon و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

“Heartbreak is how we mature… There is almost no path a human being can follow that does not lead to heartbreak.”

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6461 ارسال
  • LocationRasht

آنچلوتی : آیا موراتا برمیگرده به رئال؟ نه فکر میکنم تو یووه میمونه...

ndsb_am_thumb.jpg

او در رئال هم کیفیت خودشو نشون داد، فقط مسئله این بود که من بیل، بنزما و رونالدو رو داشتم و خودشم نیاز به بازی کردن داشت... /.

• Bianconero Amore, MaMpIeRo, alex 4ever و 15 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Donnie

Donnie

تیفوسی تیفوس

• اعضا
  • 1837 ارسال
موراتا: " احساسات فراتر از بندهای قرارداد هستند."

73398457189729032823.jpg

آلوارو موراتا مهاجم جوان بانوی پیر به رئال مادرید هشدار داد ممکن است این باشگاه حق بازخرید وی از یوونتوس را داشته باشد، اما ارزش خوشحالی از حضور در یوونتوس بالاتر از بندهای موجود در قرارداد است.

مهاجم بیانکونری فصل گذشته با قراردادی پیچیده با مبلغ 20 میلیون یورو به تورین منتقل شد. باشگاه مادریدی بر اساس یکی از بندهای قراداد این حق را دارد که در سال های 2016 و 2017 با مبلغ 30 میلیون یورو او را به مادرید بازگرداند.

موراتا در این باره به رادیو مارکا گفت:

" بله حقیقت دارد. نوشته های قرارداد بین دو باشگاه می گویند من می توانم به مادرید برگردم، اما برخی چیزها قراتر از بندهای قرارداد هستند و مرتبط با احساس واقعی فرد هستند."
" خوشحالی ارزشی بالاتر از بندهای قراداد دارد."

بانوی پیر فصل گذشته به فینال لیگ قهرمانان رسید و در فینال این رقابت ها با نتیجه 3-1 بازی را واگذار کرد. فینال امسال رقابت ها در ورزشگاه میلان برگزار خواهد شد. موارتا در این باره گفت:

" فصل گذشته به فینال رسیدیم و با فتح عنوان قهرمانی امسال در سن سیرو، می توانم با پای پیاده به تورین برگردم !"

i9ph01qw1o72b8kom5by.jpg

+
Spoiler

• Bianconero Amore, mory, MaMpIeRo و 20 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی