پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

آلوارو موراتا - Alvarito

* * * * * 1 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
1207 پاسخ برای این موضوع

-OMID-

-OMID-

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 508 ارسال
  • LocationTehran

می توانیم* او را به مادرید برگردانیم

florentino-perez-649x330x80xX.jpg

رئیس باشگاه رئال مادرید ، فلورنتینو پرز از تصمیم این تیم مبنی بر بازگرداندن آلوارو موراتا ، مهاجم سابق این تیم به جمع سفیدپوشان مادریدی خبر داد.

مادریدی ها این امکان را دارند تا با پرداخت 30 میلیون یورو ژوئن آینده این مهاجم جوان را به اسپانیا بازگردانند ، از سوی دیگر خبرها نشان از تلاش یوونتوس برای حفظ آلواریتو دارد.

"او در حال پیشرفت است و ما می توانیم وی را به مادرید برگردانیم."

"در پایان این فصل ما می توانیم با 10 میلیون یورو بیش از آنچه که یوونتوس برای جذبش به رئال مادرید پرداخت کرد ، وی را به مادرید برگردانیم."

+ گفتنی است طبق گزارش خبرگزاری ها ، تصمیم نهایی بر عهده موراتا است و یوونتوس در تلاش است تا او را برای باقی ماندن در تورین متقاعد کند.

یوونتوس به دنبال ارائه پیشنهادی جدید برای تمدید قرارداد تا سال 2021 است . قراردادی که سالانه 3.5 میلیون یورو دریافتی را برای موراتا به همراه دارد.

مبلغی که در طول قرارداد افزایش هم می یابد.

* متن بالا از فوتبال ایتالیا ترجمه شده ، ولی متن مصاحبه پرز تو مارکا صرفا از "امکان بازگشت و توانایی رئال برای بازگردوندن موراتا" گفته و مثل فوتبال ایتالیا قطعیت نداره جمله های

پرز . ممنون از فراز بابت تذکرش :53:

• Bianconero Amore, AAG, Orphée و 14 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

AICY-Personal-Branding-Marcello-Lippi-1.

Don Marcello Lippi

===============

Il Guerierro سابق

-OMID-

-OMID-

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 508 ارسال
  • LocationTehran

ما تیمی قدرتمند هستیم

4500.jpg?w=620&q=85&auto=format&sharp=10

مهاجم جوان یوونتوس از "قدرت تیمش در اروپا" خبر داد و عقیده برخی بر "ضعیف شدن" یوونتوس را قویا رد کرد.

این مهاجم اسپانیایی زننده گل دوم و پیروزی بخش یوونتوس در دیدار سه شنبه شب برابر منچسترسیتی بود.

این پیروزی روحیه ای مضاعف به بیانکونری بخشید ، تیمی که فصل جدید سری آ را با عملکردی دور از انتظار آغاز کرده است.

"من خودم اولین نفری هستم که می گویم در مصاف با کیه وو ضعیف کار کردم ، اما شرایط در مقابل سیتی متفاوت بود ، همه تیم با هوشیاری بالا و اتحاد برای پیروزی جنگیدیم."

"حقیقت این است که تیم ما قدرت زیادی در اروپا دارد."

"در سری آ وقتی گلی دریافت می کنیم ، تیم های حریف شدیدا بازی را می بندند ، اما در اروپا شرایط متفاوت است و ما فضای بیشتری در اختیار داریم."

"این که فکر کنیم یوونتوس ضعیف شده است شدیدا اشتباه است."

"عده زیادی هستند که یوونتوس را دوست ندارند و این امر بسیار طبیعی است ، ما چهار اسکودتوی پیاپی را به دست آورده ایم ، آرامش زیادی داریم و با قدرت می جنگیم. ما تیمی خطرناک هستیم."

"بوفون کمک بزرگی برای ما است . او یکی از بهترین های دنیا است و این بسیار فوق العاده است."

• Bianconero Amore, AAG, Atomic Ant و 15 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

AICY-Personal-Branding-Marcello-Lippi-1.

Don Marcello Lippi

===============

Il Guerierro سابق

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6379 ارسال
  • LocationRasht

اینبار دوس دارم امیدوارتون کنم :دی ... حرفای پرز در 04/06/14 :

i"I am friends with the Juventus executives and president Andrea Agnelli. But I have not spoken to them regarding Morata and, honestly, the possibilities that he goes to play in Turin are zero." i

همۀ حرفایی که عمومی در مورد ترنسفر زده میشه رو جدی نگیرید و یادتون باشه که هم موراتا و هم ایجنتش گفته بودن این [وجود بند بازخرید] تنها راهی بود که میشد موراتا بیاد تو خاک خودمون...

+ اگه تیم ثالثی بخوادش باید 80 میلیون بده [تقسیم بین رئال و یووه] و مهمتر از همه خواستۀ خود موراتا...

اگر حرکتی از طرف رئال زده شد، امیدوارم رابطۀ حسنه مون با رئال کمکمون کنه و برن دنبال ویلفرد بونی چیزی... الان کو مهاجم نوک با تجربۀ ل.ق...

به جز گل ماموریت های دیگه اش رو خوب انجام داد در نیمه اول...

1 گل ، 3 شوت ، 4 تکل ، 2 پاس کلیدی ، 1 دریبل ، 1 قطع توپ ، 1 دور کردن توپ از منطقۀ خطر و دقت پاس 63  %

پ . ن : زاتزا ...

• Bianconero Amore, mory, Atomic Ant و 14 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

They SURVIVED ... That's What Make Them Assets ! i

JB.png

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

الگری ای امام ، الگری ای امام :دی

• بن شده
  • 3066 ارسال

واقعا ارزش این رو داره بیشتر از این ها بهش دستمزد پیشنهاد بدند ، با این بند بازخرید باید رقمی بهش پیشنهاد بشه که حداقل از این نظر خیالمون راحت باشه که بخاطر چند میلیون بیشتر نره رئال . بالاخره بازیکن حق داره به دستمزد هم فکر کنه ... 

• Bianconero Amore, Orphée, mory و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

30aMak

30aMak

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 714 ارسال

juventus-709931.jpg

• Orphée, mory, Atomic Ant و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

We believed we'd catch the rainbow, ride the wind to the sun, sail away on ships of wonder
But life's not a wheel, with chains made of steel
So bless me, come the dawn

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

الگری ای امام ، الگری ای امام :دی

• بن شده
  • 3066 ارسال

nh0pc056vwaum92ib8uc.jpg

با گلی که به منچستر سیتی زد با رکورد ترزگه (4 بازی پیاپی) در زدن گل در بازی های پیاپی در CL برابری کرد و اگه در بازی مقابل سویا هم گل بزنه با رکورد دلپیرو (5 بازی پیاپی) برابری خواهد کرد ! 

• GioVanni Agnelli, Bianconero Amore, AAG و 20 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6379 ارسال
  • LocationRasht

^^^

+ تو 6 بازی از 8 بازی اخیرش تو CL گل زده... و آخرین بردمون در انگلیس برمیگشت به 19 سال پیش مقابل من یونایتد...

واقعا ارزش این رو داره بیشتر از این ها بهش دستمزد پیشنهاد بدند ، با این بند بازخرید باید رقمی بهش پیشنهاد بشه که حداقل از این نظر خیالمون راحت باشه که بخاطر چند میلیون بیشتر نره رئال . بالاخره بازیکن حق داره به دستمزد هم فکر کنه ... 

آخه بحث این هم است... و البته این رو هم نمیشه فراموش کرد. ببخشیمش... حیفه...

JB.png

s.m.r.d.8

s.m.r.d.8

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 132 ارسال
پرز مصاحبه كرده ما بخواهيم موراتا رو با ده ميليون اضافه ميتونيم بر گرديم الان يووه راضي نباشه بازهم ميتونن برش گردونن ؟؟؟؟؟؟؟
  • alexdelpiero, Signora Omicidi, conte و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

30aMak

30aMak

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 714 ارسال

پرز مصاحبه كرده ما بخواهيم موراتا رو با ده ميليون اضافه ميتونيم بر گرديم الان يووه راضي نباشه بازهم ميتونن برش گردونن ؟؟؟؟؟؟؟

بله میتونن برش گردونن دقیقا مثل کومن که بصورت قرضی رفته بایرن و احتمال بازگشتش به عنوان گزینه ای واسه یووه هس البته شاید با مبلغی بیش از 30 میلیون بشه بصورت کامل موراتا رو بخریم

• Bianconero Amore, alexdelpiero, Signora Omicidi و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

We believed we'd catch the rainbow, ride the wind to the sun, sail away on ships of wonder
But life's not a wheel, with chains made of steel
So bless me, come the dawn

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6379 ارسال
  • LocationRasht

میتونن برش گردونن ولی باید رضایت موراتا رو هم جلب کنن... بدون اوکی موراتا، هیچ ارزشی نداره این بند...

uws15i0vnr2ko6uqnq1l.png

ازش ناامید شدم :دی #فیفا

JB.png

Escanor

Escanor

Goodbye Baby

• اعضا
  • 1312 ارسال

بله میتونن برش گردونن دقیقا مثل کومن که بصورت قرضی رفته بایرن و احتمال بازگشتش به عنوان گزینه ای واسه یووه هس البته شاید با مبلغی بیش از 30 میلیون بشه بصورت کامل موراتا رو بخریم

تا جایی که اطلاع دارم همه چیز به موراتا و تصمیمی که میگیره بر میگرده.اگر موافق برگشتن به رئال باشه یووه نیمتونه کاری کنه و اگر بخواد بمونه رئال نمیتونه کاری کنه.مبلغ خریدشم هم اگر اشتباه نکرده باشم این فصل حدودا 35 تا میشه

• Bianconero Amore, Orphée, Atomic Ant و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

مراد :

• می دانیم که اگر در یووه در بهترین فرم بازی مان باشیم و مثل یک گروه بازی کنیم ، می توانیم هر تیمی را شکست دهیم. :474:
  • نمی خواهم بگویم که بازی مقابل جنوا آسان است ، اما باید همه ی تلاشمان را بکنیم تا به پیروزی ادامه دهیم.ما باید هر چه داریم در این راه بدهیم.
  • اینکه به جنوا برگردیم زیبا خواهد بود ، جایی که در آن قهرمان ایتالیا شدیم.زیباست.این بازی بسیار مهمی خواهد بود که باید در آن همه ی تلاشمان را برای صعود در جدول انجام دهیم ، زیرا به بهترین شکل ممکن آغاز نکردیم.
  • البته فکر می کنم این طبیعی باشد ، زیرا تغییرات زیادی در تیم انجام شده است.

موراتا در برابر منچستر سیتی به عنوان وینگر به کار گرفته شد ، و از او خواسته شده بود تا در وظایف دفاعی به تیم کمک کند، اما این مهاجم تاکید می کند که او خوشحال است که برای مصلحت تیم تلاش کند .

• مهم این است که بازی کنید و پیروز شوید و از من خواسته شد که این کار را انجام دهم ، پس من این کار را انجام خواهم داد و مطمئنم که گاهی کارها خوب پیش می رود و گاهی نه. :worship:
  • من در خدمت تیم هستم ، همه ی هم تیمی های من هم همین طور. مهم این است که بازیکنان زیادی را در بهترین فرمشان داشته باشیم ، تا کار مربی برای انتخاب ۱۱ نفر را سخت کنیم. :nish:
  • رئال مادرید؟ من تنها به پیروزی همراه با یوونتوس فکر می کنم.

علاوه بر خودش ، پدرش هم مصاحبه کرده :

• آنچه می توانم در باره ی آلوارو بگویم این است که او به خاطر گلی که زده و پیروزی ۳شنبه خوشحال است.من شاهد بهبود تیم بودم و کاملا متقاعد شدم که یووه دوباره در ۳ چبهه در این فصل خواهد جنگید.
  • آینده؟ پسرم از حال لذت می برد ، و به آینده فکر نمی کند.او در تورین و در یووه بسیار خوشحال است. او همه چیز یوونتوس را دوست دارد ، تیم ،هم تیمی ها و هواداران.
  • رئال؟ تکرار می کنم او در یووه بسیار خوشحال است.این فصل بسیار مهم است ، در حال حاضر باید جنوا را ببریم.
  • روز سه شنبه همه ی بازیکنان فداکاری کردند ، آلوارو بیشتر در عرض زمین بازی کرد ، اما فوتبال یک ورزش تیمی است و شما به تنهایی نمی توانید برنده باشید.
  • یوونتوس تغییرات زیادی کرده است ، آنها بازیکنان خوبی را به خدمت گرفته اند که بسیار برای من جالب توجه بوده است ، من فکر می کنم شروع دشوار در آغاز فصل تحت تاثیر غیبت برخی بازیکنان بود.

:6: #Shine&Shine&Shine

• juve's fan, Atomic Ant, eⁿzº و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

“Heartbreak is how we mature… There is almost no path a human being can follow that does not lead to heartbreak.”

Atomic Ant

Atomic Ant

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 258 ارسال

طبق خبرهای امروز به نظر میاد موراتا قبل از اومدن به یوونتوس یه توافق مخفی رو مبنی بر بازگشت به مادرید امضاء کرده. اگر چنین چیزی صحت داشته باشه، آخر این فصل حتی خود موراتا هم نمی تونه انتخابی داشته باشه و باید به برگرده به مادرید ... چقدر همیشه از پرز متنفر بودم! :|

• juve's fan, mory, eⁿzº و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

lotfimostanad.jpg

به زخمه ای که غمت می زند ز راه مرو ...

Huceyn

Huceyn

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1411 ارسال

- فکر کنم هممون می دونیم آخر فصل رفتنیه موراتا  :1:  خریدای این فصل و حظور کسی مثل براردی لب مرز باشگاه یوونتوس، از نظر من همه نشون می دن که آلگری و یوونتوس سال بعد روی موراتا حساب ویژه ای باز نکردن. خیلی خیلی بعیده آلوارو سال بعد هم توی تیم ما باشه. تو مصاحبه هاش هم از حال صحبت می کنه و هیچی از آینده نمی گه !! اگه واقعا می خواست بمونه یه اشاره حداقل می تونست بکنه که آیندم هم توی همین یوونتوسه  :1:  

خرده ای هم شخصا من بهش نمی گیرم اگه بره بالاخره از بچگی عشق رئال بوده و الان انقدر خودش رو ثابت کرده که بتونه بره و بشه مهاجم شماره 1 تیم رویاهاش !! 2 سال هم برای ما زحمت کشید دمش هم گرم. فقط یه نگاه به مورینتس بندازه بد نیست  :1:  :1: 

• juve's fan, Atomic Ant, alexdelpiero و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

uinm_pavel-nedved.png

Golden Boy

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال

تنها کسی که مطمئنم از تیم نمیره بوفون و دو سه نفر دیگه ان

بقیه حرفا همش کشکه ..

نه حرف پرز رو باور میکنم نه حرف انیلی ..

نه موراتا نه پوگبا نه ویدال نه هرنانس نه زامپارینی

نه ماروتا نه بوئنتراگونو نه بارتومئو .. نه ناصر خلیفی نه ابراموویچ ..

نه دراگی ام نه افراطی 

من یک سیاه و سفید ساده و خوش خیالم که فقط به گذشت زمان توجه میکنم و از زمان حال لذت میبرم بازی بوفون رو میبینم و قربون صدقه قد و بالاش میرم روزی صدبار همین یک دلیل برای زنده بودنم کافیه .. زمان همیشه راست میگه پس هیچ نگرانی بابت این شایعات ندارم

خداروشکر هم که صبرم زیاده .. این حرفا و شایعات ذره ای برام مهم نیست صبر میکنم تا اخر فصل اگر نرفت خوشحال میشم اگرم رفت خب رفت کاری ازم بر نمیاد

• Bianconero Amore, mory, Atomic Ant و 17 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

______ Never chase a bitch _______

conte

conte

فیاض

• اعضا
  • 2941 ارسال
  • Location09112186468 امپراطوری جمهوری خودمختار بهنمیر

چرا فاز منفی میدین ؟ موراتا طبق هر قانونی که بخوایم اگه بخواد میتونه هر تیمی بره حتی اگه قانون مخفی امضا کرده باشه دیگه چرا حولید . حتی اگه امضا هم نکرده باشه بازم نخواد برایه یووه بازی کنه میتونه بره . یووه نمیتونه بازیکنی رو تو تیمش بزور نگه داره مخصوصا همین موراتا . خود بازیکن گفته میمونم پس بشینید از دیدن بازیش لذت ببرید حالا بعدشم بگهه میرم هیچ مشکلی نیست چون خودش خواسته . شما مثلا فکر کن موراتا بخواد یووه بمونه پرز اصلا بیاد با چک لگد ببرتش تو رئال وقتی اونجا بگه من بازی نمیکنم پرز میخواد چه غلطی کنه ؟ ( این یه مثال بود خواهشا تحلیلش نکنید ) .

یا همین توز وقتی برای سیتی گفت بازی نمیکنم یعنی تموم . پا میشد میرفت آرژانتین عشق و حال ...

• Bianconero Amore, Orphée, eⁿzº و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

:conte:  :conte:  :conte:  :conte:

eⁿzº

eⁿzº

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 611 ارسال

f357c7rqt0qim5aetn0b.jpg6oefzijvrkx27pjtxkgo.jpg

موراتا میاد نمیمونه میره ... کومن میره میمونه نمیاد ... زازا میاد نیومده میره ... براردی باید بیاد نمیاد جاش سال دیگه میاد یهو بارسا میاد دیگه براردی کلا نمیاد ...  :fp:

اینا شاید روی بدبینانه احتمالاته ، ولی شاید در آینده پیش بیاد ، شاید مدتی بعد از اینکه پیش اومد مشخص شه به ضرر یووه بوده و شایدم بر عکس شه ...

تو قضیه موراتا و کومن حالا به هر دلیلی ماروتا وضعیتی بوجود آورده که اگه بعد از دو سال این دو بازیکن شرایط و درخشش مناسبی نداشتن که تو یووه تشریف دارن ولی اگه درخشیدن و کارشون درست بود ، فرانسویه که رفتنش از اختیار ما کاملا خارجه و باید 20 میلمون رو بگیریم و بگیم خدا بده برکت ، اسپانیشه هم با توجه به محل تولد و سابقه و گذشته ش تو تیم رئال همون شهری که به دنیا اومده و حداقل از لحاظ مسائل تبلیغاتی و مالی وسوه کننده ست و در کنار اینا ارتباطات عاطفی بوجود اومده احتمالی طی  5-6 سال از سن حدود 16 تا 22 سالگی و همینطور رازهایی که ممکنه بعدا کشف شه مثل عشق پنهان یا قرارداد مخفی ، احتمال بازگشتش به تیم زادگاهش اگه از احتمال موندنش بیشتر نباشه کمتر نیست و تو این مورد هم احتمالا باید 30-35 میلمون رو بگیریم و بیوفتیم به جون بازار ترانسفر و چشه بازارو در بیاریم و ببینیم کدوم بازیکنا تو لول یووه هستن و ارزش دارن واسه شون مبالغ بالا پرداخت کنیم :fp:

انتخاب موراتا ... رفتن یا نرفتن ... مسئله اینست ...

یه مسئله دیگه هم آنست ... موراتا یا ماروتا ... ممکنه تو کاغذ بازی های ترانسفر و اینا یه اشتباهاتی بشه و جوزپه ماروتا رو بجای موراتا با 35 تا بدیم رئال :1:  اونوقت کی بازیکن مجانی برامون میخره ؟ کی با پیشنهاداش فحشای 18+ به مدیرای تیمای سراسر اروپا میده ؟  :fp:

• Bianconero Amore, Orphée, juve's fan و 19 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4147 ارسال

خبرهای بدی از موراتا است مصدومیت و نبود با سویل و نکبت ایتالیا و خلاصه اعصابمون خورد شد..

• Orphée, alexdelpiero, Signora Omicidi و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6379 ارسال
  • LocationRasht

25 گلزن برتر تاریخ یووه در CL و حضور موراتا در جایگاه دهم! بالاتر از زیدان، راوانلی، زلاتان، کامو و...

tyyxy7n6guiq1i5shuw3_thumb.jpg

+ یکی از کاورای PES 2016 .. :-)

++ دعوت دیبالا به تیم ملی آرژانتین رو هم با گذاشتن این عکس تبریک گفته...

• Bianconero Amore, MaMpIeRo, eⁿzº و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

JB.png

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3851 ارسال
  • LocationAhWaS

+++ظاهرا مارکا گفته که یونتوس به تمدید قرار داد با مورتا نزدیک شده

• Bianconero Amore, Orphée, eⁿzº و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است