پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس و لیگ قهرمانان اروپا فصل 2014/15

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
271 پاسخ برای این موضوع

Arturo Vidal

Arturo Vidal

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 188 ارسال

تا به حال به شباهت یوونتوس 2014-15 به اینتر 2009-10 دقت کردین؟؟؟

- سوپر کوپا رو باختن (یووه به ناپولی و اینتر به لاتزیو)

- هر دو به عنوان تیم دوم از مرحله گروهی صعود کردن

- در بازی چهارم مرحله گروهی CL در استانه حذف قرار داشتن (یووه مقابل المپیاکوس و اینتر مقابل دیناموکیف)

- در مرحله یک هشتم به نایب قهرمان دو دوره قبل CL خوردن (دورتموند و چلسی)

- در مرحله یک چهارم یه قرعه خوب نصیبشون شد (موناکو و چزکا موسکو)

- در نیمه نهایی به مدافع عنوان قهرمانی خوردن (رئال و بارسا)

- فینال در اسپانیا و رقیب آلمانی ( در صورت صعود یووه برعکس میشه )

- میلیتو در سری آ با 22 گل آقای گل شد و 6 گل در CL ( توز  فعلا 20  گل سری آ و 7 گل در CL  )

- در نهایت اینتر موفق به کسب سه گانه شد

• GioVanni Agnelli, Bianconero Amore, Orphée و 24 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

I must be strong , life carries on
and although time might heal the pain , the world won't be the same

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
امتیاز دهی یوفا و رنکینگ تمام تیمهای حاضر در رقابت های اروپایی موسوم به چمپیونز لیگ و یورو لیگ برای سال 2015 :
پارسال یوونتوس علی رغم حضور در نیمه نهایی یورو لیگ اما حتی بین top10 نبود

رتبه امسال تا به اینجای کار :

1. Barcellona (35.814)
2. Real Madrid (31.814)
3. Bayern Monaco (31.171)
4. Juventus (30.733)
5. Porto (26.816)
6. Siviglia (26.814)
7. Atletico Madrid (25.814)
8. Napoli (25.733)
9. Fiorentina (23.733)
10. Chelsea (23.714)

63378400631269933232.jpg
  • Bianconero Amore, juve's fan, Juventus FC و 15 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

______ Never chase a bitch _______

ERF_JU

ERF_JU

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 610 ارسال
  • LocationUrmia

امتیاز دهی یوفا و رنکینگ تمام تیمهای حاضر در رقابت های اروپایی موسوم به چمپیونز لیگ و یورو لیگ برای سال 2015 :
پارسال یوونتوس علی رغم حضور در نیمه نهایی یورو لیگ اما حتی بین top10 نبود

رتبه امسال تا به اینجای کار :

1. Barcellona (35.814)
2. Real Madrid (31.814)
3. Bayern Monaco (31.171)
4. Juventus (30.733)
5. Porto (26.816)
6. Siviglia (26.814)
7. Atletico Madrid (25.814)
8. Napoli (25.733)
9. Fiorentina (23.733)
10. Chelsea (23.714)

63378400631269933232.jpg

ینی اگه ایشالا رئال رو ببریم امشب میایم رده دوم ها؟ هر برد 2 امتیازه فک کنم و فک کنم صعود از هر مرحله هم یه امتیاز اضافی دیگه داره برا تیمها درسته؟

اگه ببریم درواقع فک کنم 3 امتیاز دیگه میگیریم میشیم 33.733 :1:

و با این تفاسیر فک کنم اول بشو هم نیستیم ها؟ حتی اگه بارسارم بزنیم تو فینال؟ :fp:  2 امتیازم اونجا بگیریم میشیم با اختلاف چند هزارم دوم :1:  نمیدونم قهرمانی امتیاز مجزای دیگه ای داره یا نه مثلا 5 امتیاز :8:  کسی خبر داره بگه :worship:

+ پیشرفت نتایج لیگ ایتالیا با وجود 3 تیم در نیمه نهایی امسال عالی بوده و فیوره و ناپولی اومدن جزو 10 تا :thank:

+ بوندس همیشه در اوج هم که ادعای بهترین لیگ جهان بودنشون گوش همه رو کر کرده فقط بایرن نیمه جونشون سومه بین 10 تا که بعد امشب به رنبه 4 نزول درجه خواهد کرد :21:

+انگلیس :24:

• juve's fan, Principino, alijuve و 14 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
تصویر
________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Proud_of_Ju#

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
نه امتیاز دهیش اینجوری نیست نمیدونم دقیقا ملاک و معیارشو مهم اینه بعد ریال و بایرن اختلاف ناچیز داریم اینجوری نیس ک به ازای یک برد سه امتیاز بدن یا مساوی یک امتیاز پس اون سه رقم بعد ممیز چجوری بدست اومده :22: یکم فکر کن عرفان :22: خواهش میکنم ازت :22:
  • Bianconero Amore, Principino, alijuve و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

______ Never chase a bitch _______

ERF_JU

ERF_JU

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 610 ارسال
  • LocationUrmia

نه امتیاز دهیش اینجوری نیست نمیدونم دقیقا ملاک و معیارشو مهم اینه بعد ریال و بایرن اختلاف ناچیز داریم اینجوری نیس ک به ازای یک برد سه امتیاز بدن یا مساوی یک امتیاز پس اون سه رقم بعد ممیز چجوری بدست اومده :22: یکم فکر کن عرفان :22: خواهش میکنم ازت :22:

:22:  سجاد  :22:

نمیدونم اون ممیز چیه ولی اینو میدونم هر برد دو امتیاز و هر تساوی یه امتیاز و صعود از هر مرحله یه امتیاز داره :fp:

جالا ایشالا امشب بعد برد همون امتیازی ک من نوشتم درمیاد تا چشت درآد :24:

• Principino, Escanor, Georgia و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
تصویر
________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Proud_of_Ju#

mohammad.mahdi

mohammad.mahdi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 938 ارسال

برلین ... اومدیم

یکی از شب های به یادماندنی تاریخ یوونتوس برای همه ی ما طرفدارها امشب بوده قطعا

یه جورایی بازم سانتیاگو برنابئو رو فتح کردیم

تقدیم به همه ی علاقه مندان موسیقی حماسی

امشب شب خوبی برای گوش کردن به این آهنگه : موقع گوش کردن به این آهنگ به یوونتوس فکر کنین ... به 12 سال پیش که سخت ترین مسیر ممکن رو طی کردیم و آخرش باختیم ... به سری ب و ظلمی که بهمون شد ... و برگشتیم و حالا در فینال لیگ قهرمانان هستیم + آقای سری آ

گوش کنین و لذت ببرین :

http://www.4shared.c...ce/Arrival.html

• Orphée, Principino, eⁿzº و 14 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

یووه ای

یووه ای

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 275 ارسال

چند نفر وقتی این پست در فروم راهاندازی شد فکر میکردند امسال به فینال میرسیم؟ :1:

خواهشا راستش را بگید :nish: :nish: :nish:

• Principino, alijuve, alireza.de710 و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اندکی صبر، سحر نزدیک است

به زیبایی یک رویا.....

sinazzz

sinazzz

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 503 ارسال

خیلی ها میگن که بارسا فصل فوق العاده رو گذرونده و استحقاق جام رو داره ,اما ما 8 سال کابوس دیدیم و الان اینجاییم! هیچ تیمی به اندازه یووه مستحق این جام نیست!

از امروز هر شب با رویای اون صحنه که کاپیتان بوفون داره جام رو از پلاتینی بزرگ میگیره میخوابم! 

• Bianconero Amore, juve's fan, Principino و 19 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

These things bring you to reality as to how fragile you are; at the same moment you are doing something that nobody else is able to do. The same moment that you are seen as the best, the fastest and somebody that cannot be touched, you are enormously fragile. Because in a split second, it's gone

ERF_JU

ERF_JU

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 610 ارسال
  • LocationUrmia

^^^

خداییش نه من فک کنم هیچکس فکرشو نمیکرد! خوشبین ترین هوادارای یوونتوس هم این جایی که الان درش ایستادیم رو تصور نمیکردن! 

اصلا فکرشو نمیکردم اصلا ینی باورم نمیشه هنوزم ...مرسی غیرت مرسی بچه ها مرسی مکس ایشالا این تاپیک با عکس قهرمانی و عکس جام سی ال رو دستای کاپیتان بسته شه و به تاریخ پیوند زده شه!

البت در پاسخ به مهدی یووه ای بود این پست اشتب نشه :D

• juve's fan, Principino, eⁿzº و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
تصویر

Proud_of_Ju#

Principino

Principino

Nothing really matters

• اعضا
  • 942 ارسال
  • LocationFar far away

این پست من یک هفته قبل از بازی رفت در مرحله یک چهارم مقابل موناکو بود

اومدم خیال همتونو راحت کنم
آقا من امروز خواب دیدم اونم چه خوابی !
یه ضرب خواب بازی برگشت نیمه نهایی رو دیدم :nish:
3-1 رئالو زدیم رفتیم فینال ! بازی رفت هم 1-1 شده بود!
(اگه اشتباه نکنک تو یوونتوس آرنا 1-1 تو سانتیاگو برنابئو 3-1)
موناکو رو هم یه 3-0 زده بودیم یه 3-1 !!
پس دیگه بد به دلتون راه ندید
خیالتون راحت که رفتیم فینال :yao:
فقط بیاید بگید ترجیح میدید فینال به کی بخوریم :yao:

آیا این همه نشانه کافی نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

آیا ایمان نمی آورید؟؟؟؟؟؟؟؟

و آنها میگویند ما را به گذشته بازگردانید تا ارادت خود را به علی نشان دهیم و به او ایمان بیاوریم

و از آنها می پرسیم: آیا زمان کافی به شما داده نشده بود؟

و همانا علی از بخشنده ترین انسانهاست

اشکالی نداره هنوزم میتونید ایمان بیارید من میبخشمتون

در اسرع وقت شما رو در جریان نتیجه ی خواب بازی فینال هم قرار میدم :yao:

• eⁿzº, El rey leon, tecra و 17 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

marchisio_juve_applauso_2017_2018_356x23

And it's killing me when you're away
I wanna leave and I wanna stay
I'm so confused, so hard to choose
Between the pleasure and the pain

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

علی دهنتو سرویس .....دادا چقد پول میگیری واسه اینده ما یه خوابی ببینی ؟ :946060600768130572:

انتظار دارم 2-1 بارسا رو ببریم زود بخواب تا خواب بردو ندیدی بیدار نشو  :worship:  :worship:  :worship:  :worship:

• Orphée, Principino, El rey leon و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4004 ارسال

این پست من یک هفته قبل از بازی رفت در مرحله یک چهارم مقابل موناکو بود

آیا این همه نشانه کافی نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

آیا ایمان نمی آورید؟؟؟؟؟؟؟؟

و آنها میگویند ما را به گذشته بازگردانید تا ارادت خود را به علی نشان دهیم و به او ایمان بیاوریم

و از آنها می پرسیم: آیا زمان کافی به شما داده نشده بود؟

و همانا علی از بخشنده ترین انسانهاست

اشکالی نداره هنوزم میتونید ایمان بیارید من میبخشمتون

در اسرع وقت شما رو در جریان نتیجه ی خواب بازی فینال هم قرار میدم :yao:

جزییات خوابت مشکل داره ولی کلیتش درسته علی . :1:

بشین یه خواب با تمرکز واسه فینالم ببین ، ببینیم چند چندیم . :1:

خیلی ها میگن که بارسا فصل فوق العاده رو گذرونده و استحقاق جام رو داره ,اما ما 8 سال کابوس دیدیم و الان اینجاییم! هیچ تیمی به اندازه یووه مستحق این جام نیست!

از امروز هر شب با رویای اون صحنه که کاپیتان بوفون داره جام رو از پلاتینی بزرگ میگیره میخوابم! 

بسیار این حرف  قشنگ بود :53: :53: .

+ واسه این که اسپم نشه منم از خوابام بگم ؟؟ :nish:

• Principino, sinazzz, Escanor و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

Pouya

Pouya

گاد خوشحال

• اعضا
  • 1134 ارسال
  • Locationکرج

دل پیرو همه حرف ها رو تو یه جمله گفت: از برلین تا سری بی و از سری بی تا برلین!

شرایط برام خیلی شبیه جام جهانی 2006 ه. اگه قبل جام از فوتبالی ها در مورد نیمه نهایی می پرسیدی، اسم این 4 تیم برجسته تر بود: برزیل، آرژانتین، آلمان و انگلیس!! ایتالیا چی؟ نه بابا تو بحرانه. وقتی تو بحران نبود چی بود که الان بخواد چی بشه! (اشاره به حذف تیم تراپ در اون 4 سال) فرانسه چی؟ فرانسه تموم شده دیگه. (اشاره به سقوط فرانسه بعد یورو 2000) یه تیم پیر بی خاصیت و خسته کننده که به زور به جام جهانی اومده. زیدانم تموم شده. کاری نمی تونه بکنه تو این سن تو جام جهانی! تفاوت این فینال با فینال 2000 تو انتظارات بود. اونجا فرانسه از ابتدا خودشو تو فینال می دید و ایتالیا هم بعید بود قبل از نیمه نهایی حذف بشه. و قطعا موفقیتی که انتظارش رو نداشته باشی خیلی بیشتر می چسبه. خیلی وقتا تحلیلای ابتدای جام رو نگاه می کنم. نه برای خندیدن و تمسخر بهشون چون اصلا بی ربط نبودن. برای اینکه قدر موفقیت رو بیشتر بدونیم. همیشه باید یادمون باشه از کجا به کجا رسیدیم.

بریم به ابتدای فصل. اون 4 تیم نیمه نهایی این بار کیا بودن؟ قطعا رئال، قطعا بایرن و البته چلسی. 4 امی شک وجود داشت بین تیمایی مثل اتلتیکو، بارسا و پاریس. بارسا اگه ازش اسم برده میشد به دلیل عقبه ش بود. و به دلیل مسی. وگرنه کسی فکر نمی کرد بارسای انریکه اینقدر ترسناک بشه و در آستانه سه گانه قرار بگیره. یوونتوس چی؟ یه تیم بحران زده که پوگبا و ویدال رو نمی تونه حفظ کنه. چی فکر کردن پیش خودشون بعد یکی مثل کنته رفتن دنبال الگری. الگری آخه؟ بی عرضه ترسو ناکام و ناتوان در اجرا. بگذریم از دیدگاه خود یوونتوسی ها که خیلی هاشون اعتقاد داشتن اگه گل بخوریم و بعد چهره مفلوک الگری رو نشون بدن باید تلویزیون رو خاموش کرد و با سر رفت تو دیوار! یوونتوس تو اروپا اگه گروه صعود کنه موفقیته! (این درست بود البته. با گروهی کلا مشکل داریم.4.gif) سری آ هم رم می گیره احتمالا و با رفتن کنته و البته اومدن الگری سقوط یووه شروع میشه و تعادل به سری آ برمی گرده!! (جالبه که اینجا بوکی ها هم گول خوردن!4.gif) ایناس که این موفقیت رو ارزشمند می کنه. خیلی از جملات بالا که الان خنده دار هستن، حرفای درستی بودن اون موقع. شاید 10 سال بعد که دوباره به الان نگاه کنن بگن فینال محتملی بود. بارسا خیلی ستاره داشت و مهاجماش برای قهرمانی کافی بود. یوونتوس هم تیمی بود که عالی دفاع می کرد و بازیکنای بزرگی مثل بوفون و پیرلو و ستاره هایی مثل توز و پوگبا و ویدال داشت و البته رئالم بلد بود حذف کنه. (مثل الان که میگن عجب تیمایی بودن ایتالیا و فرانسه 2006. مگه میشد شکستشون داد؟!) ولی اصلا به این آسونی نبود. بارسا به خاطر اسمش شانس چهارم بود در ابتدای فصل و یوونتوس شانس دهم. اینا رو باید یادمون بمونه. خیلی سخت بود این فصل. خیلی پرفشار، پر استرس و اعصاب خراب کن. خیلی سخت بود بازی دیشب! مگه میگذشت این زمان لعنتی تو اواخر بازی؟! ولی نتیجه نشون میده ارزشش رو داشته.

نکته جالب بعدی قرعه بود. یوونتوس تا هفته پیش تیمی بود که با قرعه تا نیمه نهایی اومده بود. دورتموند و موناکو تنها تیمهایی بودن که یووه می تونست حذفشون کنه! ولی رئال مادرید دیگه شوخی نیست. رئال تا هفته پیش شانس خوبی برای فتح 2 جام داشت. بازی های رئال مقابل اتلتیکو و والنسیا رو با این بازی مقایسه کنیم به خیلی چیزا می رسیم. هرچند یه چیزی هست تو این چند ساله مد شده که خیلیا بعد باخت میگن افتضاح بودیم. به خودمون باختیم و ازین دری وری ها. با یه دیدگاه نه رئال دیشب خوب بود نه یوونتوس. و جالب اینه که نتیجه ای که گرفته میشه چیه؟ بارسا هر کدوم که بیان فینالو له می کنه! و اگرم له نکنه افتضاح بوده. استدلال قویه، تهشم ملاوار بسته میشه و مو لا درزش نمی ریزه. و جالب اینجاست بارسا هم به خاطر بد بودن بایرن در بازی رفت اومده فینال. اصلا منظورم طرفدارای یک یا چند تیم خاص نیست. جویه که الان وجود داره مخصوصا در دنیای مجازی و مختص همه تیم هاست متاسفانه. اگه بازی رفت بارسا 0-0 میشد (اگه مسی اون حرکتو نمیزد 0-0 بود.) طرفداراش می گفتن افتضاح بودیم نتونستیم یه تیم نصفه نیمه رو تو نیوکمپ ببریم! یا اگه حرکت استورارو تو بازی رفت نبود، یوونتوس بدترین بازی فصلش رو انجام داده بود و اصلا در حد خودش نبود! خودمم مستثنی نمی کنم. منم از بازی دیشب یوونتوس رضایت نداشتم. دفاع خوب بودیم ولی تو حمله نه. اینا مهم نیس. مهم اینه که چرا؟ چرا رئال مثل بازی های قبلش نبود؟ چرا فقط 1 گل زد، اونم سر یه پنالتی احمقانه؟ (پنالتی کاملا درست بود ولی بی دلیل بود. یعنی کیلینی حماقت نمی کرد، گلی به ثمر نمی رسید.) چرا رئال به نسبت بازی های قبلش تو برنابئو اینقدر کم موقعیت داشت؟ چرا رئال در نیم ساعت آخر با بازی قبلش قابل مقایسه هم نبود؟ سخته پاسخ دقیق برای این سوال ولی احتمالا دلیل عمده ش به سبک بازی یووه و تاکتیک الگری در دفاع کردن برمی گرده و تعویض هایی که هرکدوم کارو برای رئال سخت تر می کرد. خیلی فرق داره مقابل یوونتوس حمله کنی یا یه تیم دیگه. در مقابل، چرا یوونتوس اینقدر توپ لو داد؟ چرا اینقدر تو حمله کردن ناتوان بود؟ (گل یوونتوس هم جوری بود که حداقل 3 بار میشد جلوش رو گرفت و میشه اشتباهات متعدد رئالی ها رو شمرد.) و خیلی چرای دیگه. دلیلش اینه که داشت مقابل رئال مادرید در سانتیاگو برنابئو بازی می کرد. تو این فصل از نظر سخت بودن، هیچ بازی نزدیک این بازی هم نبوده برای یووه. معلومه که همه چی فرق می کنه.
امکان نداره دو تیم بزرگ مقابل هم قرار بگیرن و هر دو رضایت طرفداراشون رو جلب کنن. حداقل یه سمت ناراضی هستن و خیلی وقتا هر دو سمت. خوبه از دیدگاه حریف هم به فوتبال نگاه بشه. خیلی از اوقات هست تیم بد بازی می کنه ولی باید همه جانبه نگاه کرد. خیلی از تیم ها شایسته اعتبار هستن ولی ما اکثر اوقات فقط خودمونو اشتباهامونو می بینم. جالبه که تو خود زندگی هم همچین تفکری داریم. بگذریم. اینا یه واکنش بود به یه جو مسموم. جوی که فکر کردن و قدرت استدلال رو از آدم می گیره و البته خوشبختانه تو این سایت خیلی کمتر از جاهای دیگه س.

چند خط هم در مورد خود بازی صحبت کنیم. به نظرم اتفاقات بازی به سود یوونتوس بود. در بهترین موقع گل خوردیم. نه 10 دقیقه اول بود که از هم بپاشه تیم و نه اواخر نیمه بود که با ناامیدی و سرخوردگی بریم رختکن. شاید خیلیا هنوز ناراحت باشیم از گلی که خوردیم ولی کاملا به سودمون شد گله. من حس می کنم اگه نتیجه نیمه اول 0-0 میشد، کار برامون سخت تر میشد. کاملا می رفتیم تو دفاع، گل رو دریافت می کردیم و برگشت به بازی تقریبا ناممکن بود. نیمه اول رئال اجازه تسلط به بازی رو به ما نداد. حتی وقتی مالک توپ بودیم هم با ترس بازی می کردیم و تو ایجاد موقعیت ناتوان بودیم. همون بحث کنترله که گفتم. نیمه دوم رئال بیشتر توپ رو در اختیار داشت ولی بازی تحت کنترل ما بود. خیلی وقتا ما اجازه حمله می دادیم به رئال، برای اینکه بهشون ضربه بزنیم. هرچی بازی جلوتر رفت یوونتوس بهتر شد و در دفاع اشتباهات کمتری داشت. همین باعث که موقعیت های زیادی گیر رئال نیاد و همین تک فرصت ها رو هم با کم دقتی از دست بدن. رونالدو رو خوب مهار کردیم واقعا. ایسکو و کروس نتونستن اثرگذاری همیشگیشون رو داشته باشن. قبل بازی هم گفته بودم از خامس رودریگز بیشتر از بقیه می ترسم چون انگیزه ای که اون داره بقیه ندارن. تو یوونتوس هم موراتا خیلی انگیزه داشت و کارشو انجام داد. هم بازی رفت گل زد و هم بازی برگشت. زندگی عجیبیه. موراتایی که یوونتوسی ها با عنوان قرارداد ترکمانچای و بدرخش برگرد و سوزاننده استعدادهای ناب ایتالیا! و ... یاد می کردن و رئالی ها خوشحال بودن ازین که تونسته بودن با یه مبلغ خوب و بند بازخرید بندازنش به یووه، شد مهم ترین بازیکن نیمه نهایی رئال-یووه.

یه مقایسه ای انجام شده بین مورینتس و موراتا. به نظرم رئال در مورد مورینتس خیلی بی مهری کرد. مورینتس یکی از مهاجمای مورد علاقه من بود. کامل و بسیار مفید و مرد بازی های بزرگ. ضرر رئال از حذف مورینتس، باخت به موناکو فقط نبود. کم شدن قدرت حمله رئال مادرید در بازی های بزرگ بود. رئالی که ظاهرا خیلی پر مهره بود در فاز هجومی. رائول، رونالدو، اوون. پشت سرشون زیدان، فیگو، بکهام، گوتی و ... . ولی خلاء مورینتس رو تو بازی های مهم هیچ موقع پر نکردن. موراتا اما بازیکنی بود که در حد خط حمله رئال نبود. اگه تو رئال می موند ذخیره میشد و هیچ موقع نمی تونست شکوفا بشه. رئال هم اگه بنزما رو می فروخت، یه بازیکن بهتر جاش میاورد و فرصت نمی رسید به موراتا. موراتا اگه فرض محال فیکس رئال هم بود، اینقدر موفق نمیشد. انتقال موراتا به یوونتوس تصمیم درستی بود و از طرف دیگه من بعید می دونم موراتا تو رئال بهتر از بنزما میشد. شاید نگه داشتنش به عنوان ذخیره طلایی خیلی به رئال کمک می کرد ولی موراتا نمی خواست ذخیره باشه. امیدوارم حفظش کنیم ولی حتی اگه برگرده هم من اصلا ناراحت نمیشم. یوونتوس رو خیلی دوست داره و خیلی هم بازیکن باغیرتیه ولی قلبش با رئال هست.

این پنجمین باری بود که در 2 دهه اخیر یوونتوس در مرحله حذفی با رئال مادرید روبرو میشه. فینال 98 رو ما باختیم (که اتفاقا شانسمون بیشتر بود قبل بازی) و 4 بازی رفت و برگشت رو ما بردیم در مجموع. هیچ تیمی به اندازه یوونتوس تو این سال ها رئال رو اذیت نکرده. و جالب اینکه تو 3 بار قبلی هر تیمی در زمین خودش پیروز شده بود و این اولین بار در دو دهه اخیر بود که یوونتوس در مرحله حذفی در برنابئو نباخت. ( دل پیرو تو گروهی به رئال 2 گل زد.) اونم در مقابل رئالی که خیلی پر مهره بود. (البته تیم 2002-2003 شون رو بهترین تیم دو دهه اخیرشون می دونم.) و یوونتوسی که قطعا ضعیف ترین تیمش از نظر مهره در این رویارویی ها بود. اینا ارزش این برد رو خیلی بالا می بره. 2003 رئال خیلی قوی بود ولی ما هم قوی بودیم و تیم خیلی خوبی داشتیم. 96 و 2005 هم شانس ما کمتر از رئال نبود قبل بازی. رئال مادرید در دو دهه اخیر 6 بار به تورین اومده، 5 بار باخته که 3 بارش منجر به حذف شده و فقط گروهی پارسال رو مساوی گرفته. یوونتوس هم تا قبل امشب 4 بار تو برنابئو باخته بود و این اولین مساوی ما بود. دوستان رئالی خوبی در دنیای غیر مجازی4.gif دارم. هم اونا از یووه خوششون نمیاد هم من از رئال و البته هیچ کدوم متنفر از رقیب نیستیم و همیشه یه احترامی بینمون هست. احترامی که در این سالها هم شاهدش بودیم و اوجش رابطه بوفون و کاسیاس هست.

بیشتر از همه به خاطر بوفون خوشحال شدم. نقشش تو یوونتوس خیلی بیشتر از یه دروازه بانه و واقعا تکرارنشدنی هست در دنیای فوتبال. بعد از رفتن الکس، بوفون اعتبار یوونتوس هست. خیلی کم هست بازیکن با این کلاس بالا در تاریخ فوتبال که هم از نظر فنی فوق العاده باشه، هم اخلاقی و هم مظهر وفاداری و عزت نفس باشه. بوفونی که خیلی راحت می تونست به بارسا بره و خدا می دونه چنتا لیگ قهرمانان می برد! کری گرانت وقتی اسکار افتخاری می گیره میگه هیچ تشویقی ازین بالاتر نیس که همکارانت کار تو رو ارزشمند بدونن. هیچ دروازه بانی پیش بقیه دروازه بان ها اندازه بوفون احترام و اعتبار نداشته. توئیت دیشب پیتر چک72.gif رو دیدم دقیقا یاد جمله کری گرانت افتادم. خیلی ارزشمنده وقتی یه دروازه بان بزرگ که یکی از بهترین های چند دهه اخیره، از تو به عنوان استاد اسم ببره و آرزو کنه جام رو بالای سر ببری. قبلا هم گفتم. داشتن انسانی مثل بوفون از هر افتخاری بالاترهd0s69thbefhiff.gif

بعد بازی بلافاصله از نقش کنته گفتم. الان میخوام از نقش الگری بگم. کسی که خیلی فشار زیادی رو تحمل کرد. یه جورایی هوادارای یووه رو هم شکست داد. خیلی سخته عوض کردن نظر هوادارای یه تسم. از جام بردن هم سخت تره. دیشب بهترین شب مربیگری ماسیمیانو الگری بود. هم از نظر ارزش پیروزی که بدست آورد و هم از این نظر که اصلا اشتباه نکرد. ترکیب عالی. شناسایی حریف عالی. بستن فضاها عالی. انگیزه تیم عالی. تمرکز در محوطه جریمه فوق العاده. تعویض ها به ظاهر ساده بودن ولی یکی از بهترین تعویض هایی بود که تو این 20 سال دیدم. هم بارتزالی هم یورنته و هم پریرا تاثیر بسیار بسیار زیادی در کنترل بازی و گرفتن زهر حملات رئال داشتن. قطعا بهترین مربی این فصل اروپا ست الگری. هر نتیجه ای ازین به بعد رقم بخوره هم تاثیری نداره. فراموش نکنیم رقیب الگری به عنوان یکی از بهترین مربیان تاریخ لیگ قهرمانان شناخته میشه و یکی از پرمهره ترین تیمهای چند سال اخیر رو هم در اختیار داشت. امیدوارم سال های آینده هم برای یوونتوس و الگری موفقیت آمیز باشه. از نظر من که 1 سال بیمه شد. انتقاد همیشه هست ولی هر گندی بزنه حمایت می کنم ازش4.gif 

بازم تبریک میگم. بعد اون همه سختی، لیاقتش رو داشتیم. به امید قهرمانی72.gif

• GioVanni Agnelli, Bianconero Amore, mory و 28 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4004 ارسال

اینجا جاش نیست ولی تاپیکش زده نشده .
داشتم به تاکتیک تیممون فکر میکردم جلوی بارسا یه تاکتیک خیلی موثر به ذهنم رسید . 

اورا و کلینی رو هی از جلوی چشم سوارز رد کنیم تا بالاخره یکیشون رو گاز بگیره :1: :21:   ( مطمئن باشید میگیره :nish: :1:)   . خیلی راحت میشه ده نفرشون کرد .

اگه ده نفره بشند خیلی کارمون راحت میشه . :1: 

• GioVanni Agnelli, Principino, eⁿzº و 14 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan

آمار و ارقام میخوام ! از درآمد خالص یوونتوس در لیگ قهرمانان امسال تا فینال و اگر فینال رو ببره چقدر بهش میرسه و سود خالص دقیقا چقدر خواهد بود ؟ اگر حذفی رو هم قهرمان بشیم و به فرض اینکه 3 گانه رو بگیریم درآمد حاصله چقدر خواهد بود دقیقا ؟

• MaMpIeRo, mohammad.mahdi, Escanor و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

71312052046200342812.jpg

Georgia

Georgia

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2610 ارسال

خوشحالی رئیس آنیلی :worship:  و همسرش  :8:  و قیافه دیدنی پــــــــــــــــــــرز :31:

http://uplod.ir/4lu6...9/آنیلی.mp4.htm

:2laugh:

• Principino, eⁿzº, El rey leon و 15 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Si puo dare di più perchè è dentro di noi
si puo osare di più senza essere eroi
come fare non so non lo sai neanche tu
ma di certo si può ... dare di più

conte

conte

فیاض

• اعضا
  • 2941 ارسال
  • Location09112186468 امپراطوری جمهوری خودمختار بهنمیر

این چهارمین رویارویی بارسلونا و یوونتوس در یک رقابت اروپایی رسمی خواهد بود. اولین بار دو تیم در سال1986 و در یک چهارم نهایی جام باشگاه های اروپا مقابل یکدیگر قرار گرفتند. بارسا در بازی رفت 1-0 یووه را شکست داد و در بازی برگشت با تساوی مقابل این تیم به نیمه نهایی راه یافت.
سال 1991 دو تیم در نیمه نهایی جام در جام اروپا به مصاف هم رفتند که بارسلونا در بازی رفت 3-1 پیروز شد و در بازی برگشت، یووه با وجود برتری 1-0، از راهیابی به فینال بازماند. در فینال، بارسا مغلوب منچستریونایتد شد. 
در سال 2003 نیز دو تیم در یک چهارم لیگ قهرمانان با یکدیگر دیدار کردند که بارسا با وجود تساوی 1-1 در تورین، در نوکمپ 2-1 مغلوب شد و یووه به مصاف رئال در نیمه نهایی رفت که در آنجا نیز با غلبه بر حریف مادریدی، به فینال رفت و مغلوب میلان شد.

• Principino, eⁿzº, mohammad.mahdi و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

:conte:  :conte:  :conte:  :conte:

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman

- عمر مومنی .  :2laugh:

#در_انتظار_سوارز

4r4uf14q8r5u_t.jpg

• MaMpIeRo, eⁿzº, Soheil Bianconeri و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

::: storia de grande amore :::

::: History of a great Love :::

keynow

keynow

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 130 ارسال

مسلما طرفدارهای هر دو تیم، نبودن کاپیتانهای واقعیشون رو داخل زمین حس خواهند کرد ...

tumblr_m2jy2muzim1qe3obto1_500.jpg

• Bianconero Amore, Principino, MaMpIeRo و 15 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

یووه شانس این رو داره که یه رکورد تاریخی دیگه هم بزنه،

اولین تیمی بشه که شیش تا فینال رو می بازه :29:

• Bianconero Amore, Principino, alireza.de710 و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Have You Heard
It's a Silent Dream

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی