پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

نقل و انتقالات در هتریک

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
611 پاسخ برای این موضوع

eblis

eblis

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4108 ارسال

جون خودم بازیکن اصلا ندارم تازه یکی 90 میلیون بابتش داده پول نداشتم وگر نه بیشتر هم میدادم

قربونت برم اين بازيكن ارزش نداره بهمن اگه به من دستي مي داد تازه بايد روش فكر مي كردم ;D

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21179 ارسال
قبول ندارم . البته نمیگم بازیکن سطح بالایی هستا نه ولی مهاجمی بود که با وجود سیستم 5 - 4 - 1 از سوی من هر 2 . 3 بازی گل میزد . مجتبی ! توهم زدی ؟ فقط پیشنهاد تو هست براش .

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
شايد دوباره پيشنهاد داده

c.Ronaldo

c.Ronaldo

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1595 ارسال
من پیشنهاد بهش دادم ولی اون موقع که من دادم 3 نفر دیگه هم داده بودند

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21179 ارسال
خب تموم شد و این بازیکن با 000 509 46 به فروش رفت ! دفعه بعدی شاید یک بازیکن کلیدی و مهم خودم رو به فروش بزارم !

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
منم يكي گذاشتم واسه فروش هركي پول زيادي داره بره بخره 18 سالشه اينم مشخصاتش : Stamina: disastrous Goalkeeping: wretched Playmaking: disastrous Passing: disastrous Winger: wretched Defending: disastrous Scoring: disastrous Set Pieces: inadequate

pedram432

pedram432

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 332 ارسال
اينم تا امروز وقت داره اگه كسي خواستش تخفيفم ميديم: Stamina: wretched Goalkeeping: weak Playmaking: disastrous Passing: disastrous Winger: disastrous Defending: disastrous Scoring: disastrous Set Pieces: disastrous Kianoush Mahdavi (177021039) 18 سالشه و inadequate leadership abilitie

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
آقا مانی هم چه عتیقه هایی رو واسه فروش میذاره!!! :پی پدرام!واسه تو که اصلا هیچی نداره! نمیدونم والله! هالوی به تمام معنا باید اینا رو بگیره! ولی جسارت به بیژن جان نباشه. بیژن کارش درسته. آخه اون هم دنبال بازیکن 17 ساله بود

pedram432

pedram432

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 332 ارسال
اما نيك جان من تاحالا خيلي از اين بازيكنا فروختم اين جور بازيكنها بدرد تيم هاي ضعيف نميخوره تيمهاي بزرگ اينهارو ميخرن و پرورش ميدن درضمن اين بازيكن من دوازهبان weak هستش چجور ميگي هيچي نداره؟ من اگه 100سال ديگه هم اين رو تو تيمم نگه دارم به هيچ جا نميرسه ولي اگه بره جاي ديگه تمرينش بدن خوب ميشه

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
من که به شخصه حوصله ندارم یک همچین بازیکنی رو با این اسکیل پایین به خدمت بگیرم و پرورش بدم. اگه مربی خوبی داشته باشم بازیکنی با اسکیل Passable به خدمت میگیرم و پرورش میدم

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام دوستان من بعد از کلی بازیکن در پیت که بچه ها برای فروش گذاشتند ، من بهترین مدافعم رو گذاشتم برای فروش Luca Festini (118806100) 23 years and 69 days, inadequate form, healthy A controversial person who is balanced and honest. Has wretched experience and wretched leadership abilities. Speciality: Head Next birthday: 10/31/2007 Nationality: Italia Total Skill Index (TSI):  1 150 Wage: 4 920 000 Rial/week  including 20% Bonus Owner: Pirontus Injuries: Healthy Stamina:  solid  Goalkeeping:  disastrous Playmaking:  poor  Passing:  passable Winger:  wretched  Defending:  solid Scoring:  wretched  Set Pieces:  inadequate نوش جان هر کی که خرید با تشکر

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
سید! این بهترین مدافعت چند ستاره میگیره!؟

pedram432

pedram432

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 332 ارسال
اگه اين بهترين مدافع كمال خدا بداد بقيه بازيكنا ش برسه فكر كنم در حد تيم معلولين باشه( شوخي كردما كمال جون) ;D

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
آره دیگه! منم واسه همین ازش پرسیدم چند ستاره میگیره!!! تیمی با این همه قدمت این دفاعش باشه دیگه وای به حال بقیه اش!!! منم یک دفاع دقیق مثل همین دارم فقط پاسینگش کمتر از اینه

dirtyworm

dirtyworm

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 293 ارسال
Acun Çevikel (134034733)  25 years and 106 days, passable form, healthy A pleasant guy who is temperamental and dishonest. Has poor experience and inadequate leadership abilities. Next birthday: 09/24/2007 Nationality: Iran Total Skill Index (TSI):  2 820 Wage: 5 100 000 Rial/week Owner: juv bushehr Warnings: 1 Injuries: Healthy Stamina:   solid  Goalkeeping:   disastrous  Playmaking:   poor  Passing:   passable  Winger:   passable  Defending:   weak  Scoring:   solid  Set Pieces:   excellent  Career Goals:  26  Career Hattricks:  1  League goals this season:  7  Cup goals this season:  0 قيمتش يك ميلياردو نهصد هست هركي نخره ضرر ميكنه آتيش زديم به مالمون

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
فكر كنم كمال رفته تو كار آژانس هاي نقل و انتقال بازيكن اينم كه معرفي كرد فكر كنم تو مايه هاي اون رافائل پرسپوليس باشه نيك اوني كه من گذاشتم حداقل ضربه آزاد 5 داره !!!

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21179 ارسال
اینو هم هر کسی میخواد بخره به درد میخوره ==================== İsmet Temizel (157694747) 20 years and 23 days, passable form, healthy A sympathetic guy who is calm and upright. Has disastrous experience and passable leadership abilities. Speciality: Technical Next birthday: 12/18/2007 Nationality: Iran Total Skill Index (TSI): 10 Wage: 2 500 000 Rial/week Owner: juventus jonoob Warnings: 0 Injuries: Healthy Stamina: passable Goalkeeping: disastrous Playmaking: poor Passing: poor Winger: poor Defending: disastrous Scoring: wretched Set Pieces: wretched Career Goals: 3 Career Hattricks: 0 League goals this season: 0 Cup goals this season: 0

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال

اینو هم هر کسی میخواد بخره
به درد میخوره
====================
İsmet Temizel (157694747)
20 years and 23 days, passable form, healthy
A sympathetic guy who is calm and upright.
Has disastrous experience and passable leadership abilities.

Speciality: Technical

Next birthday: 12/18/2007
Nationality: Iran
Total Skill Index (TSI): 10
Wage: 2 500 000 Rial/week
Owner: juventus jonoob
Warnings: 0
Injuries: Healthy

Stamina: passable Goalkeeping: disastrous
Playmaking: poor Passing: poor
Winger: poor Defending: disastrous
Scoring: wretched Set Pieces: wretched

Career Goals: 3
Career Hattricks: 0
League goals this season: 0
Cup goals this season: 0

آره بدرد میخوره
بدرد لای جرززززززززز

سید! این بهترین مدافعت چند ستاره میگیره!؟

سه ستاره میگیره نیک عزیز

فكر كنم كمال رفته تو كار آژانس هاي نقل و انتقال بازيكن
اينم كه معرفي كرد فكر كنم تو مايه هاي اون رافائل پرسپوليس باشه

نيك اوني كه من گذاشتم حداقل ضربه آزاد 5 داره !!!

آره دارم کل تیممو عوض میکنم و همش جوون میخرم

با تشکر

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
این بازیکن هم چند فصلی توی تیم من زحمت کشید و بازیکن اصلی بود ! ولی خیلی وقته حتی توی بازی دوستانه هم بازی بهش نرسیده.
بازیکن خوبیه.
عصری میزارم برای فروش.

Avior Yair (139999032)
22 years and 106 days, poor form, healthy
A controversial person who is balanced and honest.
Has wretched experience and weak leadership abilities.

Next birthday: 09/28/2007
Nationality: flag Israel
Total Skill Index (TSI): 2 510
Wage: 9 960 000 Rial/week including 20% Bonus
Owner: SunFC
Warnings: 1
Injuries: Healthy

Stamina: excellent Goalkeeping: disastrous
Playmaking: excellent Passing: passable
Winger: weak Defending: wretched
Scoring: poor Set Pieces: solid

c.Ronaldo

c.Ronaldo

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1595 ارسال
به نظر شما این بازیکن چقدر میرزه؟ من با 000 000 500 گذاشتمش تو لیست فروش هر کی خواست بره پیشنهاد بالاتری بده Liao Chongpeng (176463176) 18 years and 47 days, passable form, healthy A pleasant guy who is tranquil and honest. Has disastrous experience and inadequate leadership abilities Next birthday: 11/26/2007 Nationality: Vietnam Total Skill Index (TSI): 1 020 Wage: 4 200 000 Rial/week including 20% Bonus Owner: juventus-alex Warnings: 0 Injuries: Healthy Stamina: passable Goalkeeping: disastrous Playmaking: weak Passing: weak Winger: passable Defending: poor Scoring: passable Set Pieces: wretched 18 سالشه پشیمون نمیشید اگه بیشتر بخریدش دارم میگم

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی