پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

نقل و انتقالات در هتریک

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
611 پاسخ برای این موضوع

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
نیک سید گناه داره به خرید های من حسودیش میشه ;D درکش میکونم ;)

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام دوستان من من امروز یک هافبک بی نظیر گرفتم اطلاعات بیشتر را در روزنامه های کثیر الانتشار بخوانید ;D با تشکر

shadman

shadman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2102 ارسال
بالاخره دروازه بانم رو فروختم به 000 000 940 :'( :'( :'( به خاطر اينكه تهديد به ورشكستكي شدم >:(

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
تیم یوونتوس 1985 رو به دلیل نداشتن بودجه در بازار نقل و انتقالان نخواهید دید! این تیم در همان زمان اولیه تشکیل باشگاه ، بازیکنان مورد نظر خود رو خریداری کرده و با برنامه ریزی برای آینده شاهد قوی تر شدنه تیم در یکی دو فصل آینده خواهیم بود،با توجه به بازیکن های خیلی جوان که در این تیم وجود دارد!

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال

بالاخره دروازه بانم رو فروختم به 000 000 940 :'( :'( :'(

به خاطر اينكه تهديد به ورشكستكي شدم >:(

سلام شایان جان
یه سوال داری چیکار میکنی ؟
کل تیمت رو داری میفروشی ؟
هیچ میدونستی بازی اولت با منه ؟
فکر کردی اگر له بشی چقدر زشته ؟
با تشکر

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
بچه ها هي من ميگم هت تريك شاسكول زياد داره ميگين نه ;D من اينو 730 هزار تا فروختم (همون 000 000 730 ميليون خودمون) ;) TSI 1070 27years and 5 days , passable form Has weak experience and passable leadership abilities Stamina : solid Keeper : disastrous Playmaking : inadequate Passing : solid Winger : wretched Defending : weak Scoring : wretched Set pieces : solid

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
ایول ! طرف حتا فکر کرده پاس خیلی مهمه !!! البته خود من هم اولین بازیکنی که خریدم توی هتتریک همون فصل اول یه مهاجم اکسلنت بود که 4 میلیون (همون 4 میلیار خودتون) خریدمش !!! بعد ها 700 هزار تا فروختمش !!!!

dirtyworm

dirtyworm

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 293 ارسال
بچه1 ها يه بازيكن گذاشتم واسه فروش اگه كسي خواست بگيرتش stamin:exellent keeping:disastu playmaiking:poor passing:wertched winiger:weak defending:poor scoring:outstanding set pieces:poor 4500000000 واسه فروش گذاشتم همش 21 سالو 0 روزش هست اينم آي ديش 33496021

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
امروز مدیران یووستار بعد هفته ها مربی خود فریار را اخراج کردند

امروز جلسه معارفه مربی جدید و جوان یووستار گیل اسمادجا در دفتر مرکزی باشگاه با حضور ده ها خبرنگار داخلی و خارجی بود

این مربی با 36 سال سن و قدرت لدر شیب weak و قدرت تمرین دهندگی passible است

جناب موها الکس فکر میکنید این مربی جدید میتونه تیم رو جمع کنه و از این وضعیت بحرانی خارج کنه؟؟
بله این رو به تمام طرفداران قول میدم

Gil Smadja (172810462)
36 years and 99 days, weak form, healthy
A passable trainer who is neither attack nor defence-minded
A pleasant guy who is calm and upright.
Has poor experience and weak leadership abilities.

Next birthday: 09/07/2007
Nationality: Israel

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
تبریک میگم محمد جان.ایشالله با این مربیت بترکونی

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام دوستان من بالاخره یکی از بهترین هافبکهام رو گذاشتم برای فروش تا از این وضعیت ورشکستگی در بیایم این هافبک حرف نداره Donathan Valken (82418098) 23 years and 66 days, weak form, healthy A sympathetic guy who is balanced and dishonest. Has wretched experience and disastrous leadership abilities. Next birthday: 10/24/2007 Nationality: flag Nederland Total Skill Index (TSI):  1 890 Wage: 5 640 000 Rial/week  including 20% Bonus Owner: Pirontus Warnings: 0 Injuries: Healthy Stamina:  solid  Goalkeeping:  disastrous Playmaking:  passable  Passing:  solid Winger:  poor  Defending:  wretched Scoring:  inadequate  Set Pieces:  passable اگر بی پول نبودم ، هیچگاه این بازیکن رو نمی فروختم این بازیکن با اینکه الان فرمش ویکه ، تی اس آیش 1890 هست که با توجه به اینکه هر یک فرم که یک بازیکن پیشرفت میکنه 500 تا روی TSI ش میره ، پس شما باید این بازیکن رو با TSI بالای 2000 ببینید از الان به کسی که این بازیکن رو به خدمت میگیره تبریک میگم ،واقعا بی نظیره لازم به ذکر است ، بازیکنی با همین ویژگی 2 میلیون فروخته شده ولی من پایه قیمت رو خیلی پایین گذاشتم با تشکر

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
سید! این که جیزی نداره که میگی یه چیز تو مایه های 2 میلیونیه! بازی ساز اکسلنت 19 ساله دارم که اونو به زور شاید شاید 2 میلیون ببرن! ولی امیدوارم به قیمت خوبی ازت بخرنش تا از این وضع فلاکت بار بیرون بیایی :دی

c.Ronaldo

c.Ronaldo

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1595 ارسال

سلام دوستان من
بالاخره یکی از بهترین هافبکهام رو گذاشتم برای فروش تا از این وضعیت ورشکستگی در بیایم
این هافبک حرف نداره

Donathan Valken (82418098)
23 years and 66 days, weak form, healthy
A sympathetic guy who is balanced and dishonest.
Has wretched experience and disastrous leadership abilities.

Next birthday: 10/24/2007
Nationality: flag Nederland
Total Skill Index (TSI): 1 890
Wage: 5 640 000 Rial/week including 20% Bonus
Owner: Pirontus
Warnings: 0
Injuries: Healthy

Stamina: solid Goalkeeping: disastrous
Playmaking: passable Passing: solid
Winger: poor Defending: wretched
Scoring: inadequate Set Pieces: passable

اگر بی پول نبودم ، هیچگاه این بازیکن رو نمی فروختم
این بازیکن با اینکه الان فرمش ویکه ، تی اس آیش 1890 هست که با توجه به اینکه هر یک فرم که یک بازیکن پیشرفت میکنه 500 تا روی TSI ش میره ، پس شما باید این بازیکن رو با TSI بالای 2000 ببینید
از الان به کسی که این بازیکن رو به خدمت میگیره تبریک میگم ،واقعا بی نظیره
لازم به ذکر است ، بازیکنی با همین ویژگی 2 میلیون فروخته شده ولی من پایه قیمت رو خیلی پایین گذاشتم
با تشکر

من ميخوامش كمال 1800000 خوبه اگه رحم ميكني اينقدر اما اگه خيلي احتياج داري 2000000 اما انصافا با اولي موافقت كن

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام دوست من دست من که نیست شما برو بید بده ، هر کی بیشتر بید بده ، به اون میرسه با تشکر

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21179 ارسال
بچه ها من اینو برای فروش گذاشتم . قیمتش هم مناسبه ! بازیکن فیکس من بود تا همین چند وقت پیش ولی دیگه بازیکن خریدم و ذخیره شد . ================================================ Jimmie Edmond (150720248) 27 years and 70 days, passable form, healthy A pleasant guy who is balanced and honest. Has weak experience and weak leadership abilities. Next birthday: 10/27/2007 Nationality: Israel Total Skill Index (TSI): 610 Wage: 4 200 000 Rial/week including 20% Bonus Owner: juventus jonoob Warnings: 0 Injuries: Healthy Stamina: passable Goalkeeping: disastrous Playmaking: poor Passing: poor Winger: weak Defending: weak Scoring: passable Set Pieces: weak ============ فقط 000 000 20 تا خیلی مفته ! از دست ندید !

pedram432

pedram432

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 332 ارسال
تبريك ميگم بهمن جان ولي اين بازيكن كه گذاشتيش برا فروش برا ليگ محلات خوبه شايد 10 ميليون بخرنش

c.Ronaldo

c.Ronaldo

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1595 ارسال
من خودم 21 میلیون پیشنهاد دادم بهش و یکی دیگه هم 90 میلیونی داده پیشنهاد

pedram432

pedram432

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 332 ارسال
;Dپولتون زيادي كرده يا وضع بازيكناتون خيلي خرابه من كه فكر كنم هر2تاش ;D

knight

knight

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 305 ارسال
دوستان هر کس بازیکن ایرانی 17 ساله داره لطفا بهم پیغام بده. لطفا پستش حمله باشه و از 17 سال و 30 یا 40 روز هم بیشتر نباشه. اینو دادم که اگه از جوانانتون بازیکن گرفتین و دیدین جون و بدرد نخوره آتیش ندینش ;D بفروشین به من. ممنون میشم.

c.Ronaldo

c.Ronaldo

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1595 ارسال
جون خودم بازیکن اصلا ندارم تازه یکی 90 میلیون بابتش داده پول نداشتم وگر نه بیشتر هم میدادم

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی