پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

مرحله نیمه نهایی-بازی رفت - بنفیکا پرتغال 2-1 یوونتوس ایتالیا

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
170 پاسخ برای این موضوع

Guest_Il Guerriero_*

Guest_Il Guerriero_*
  • مهمان

یوونتوس-بنفیکا ؛ فینالی زودرس

فابریتزیو میکولی معتقد است که هر یک از دو تیم بنفیکا و یوونتوس ، در صورت برتری بر دیگری در مرحله نیمه نهایی لیگ اروپا ، برنده دیدار نهایی این رقابت ها نیز خواهد بود .

وی در ادامه گفت در این دیدار هوادار تیم پرتغالی خواهد بود.

این مهاجم کوتاه قامت پیش از این سابقه بازی در هر دو تیم بنفیکا و یوونتوس را داشته و امشب به نظاره تقابل دو تیم سابقش می نشیند.

"از نظر من تقابل یوونتوس و بنفیکا یک فینال است و برنده این رقابت جام را به دست خواهد آورد."

"سویا و والنسیا تیم های قدرتمندی هستند ، اما یک سطح پایین تر از یوونتوس و بنفیکا قرار دارند."

"من ارتباط بسیاری با تیم بنفیکا دارم ، با این تیم در چمپیونز لیگ بازی کردم و با پیراهن این تیم گل های بسیاری به ثمر رساندم و یک سوپر کاپ هم به دست آوردم."

"از آغاز فعالیتم در بنفیکا من رابطه بسیار خوبی با هواداران بنفیکا داشتم ، در حالیکه هواداران یوونتوس از من متنفر بودند."

"کدام تیم را حمایت خواهم کرد ؟ یوونتوس من را طرد کرد ولی بنفیکا من را جذب کرد . این که قلب من با کدام تیم است کاملا مشخص است."

"من همیشه صادقانه صحبت می کنم ، اگر رقیب یوونتوس در این دیدار بنفیکا نبود ، من از یوونتوس به عنوان یک تیم ایتالیایی حمایت می کردم اما قلب من بنفیکا را حمایت می کند ،

آنها با من رفتار بسیار خوبی در لیسبون داشتند."

"به نظرم قهرمانی در لیگ تمرکز بنفیکا را به هم نمی زند ، آنها تیمی هستند که همواره به دنبال پیروزی اند."

"هر دو تیم سودای قهرمانی دارند و قدرت رسیدن به قهرمانی در لیگ اروپا را دارند."

Guest_Il Guerriero_*

Guest_Il Guerriero_*
  • مهمان
با توجه به بلندی قد زوج دفاعی بنفیکا (لوئیسائو و گارای هر دو 1.92 قدشونه ) گفته میشه کونته تصمیم داره زوج میرکو-توز رو به زمین بفرسته هرچند یه جووینکوی تو فرم خیلی خوب ، زوج مناسب تریه برای توز :hang:

Mohammadreza Bianconeri

Mohammadreza Bianconeri

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 299 ارسال
  • Locationتهران

با توجه به بلندی قد زوج دفاعی بنفیکا (لوئیسائو و گارای هر دو 1.92 قدشونه ) گفته میشه کونته تصمیم داره زوج میرکو-توز رو به زمین بفرسته

هرچند یه جووینکوی تو فرم خیلی خوب ، زوج مناسب تریه برای توز :hang:

آقا زوج حملمون به احتمال زیاد یورنته توز هست و در خط هافبک مارکیسیو،پیرلو و پوگبا و در کنارهها لیخت و آساموا دفاع هنوز کامل مشخص نیست ولی احتمالا کیلینی-اوگبونا و بونوچی ثابت باشن دروازه بان هم که سوپر بوفنه :1:
FORZA & VIVA JUVE:juventus::nish::juventus:

y183136_.jpg

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4157 ارسال
سرعت و ضرباهنگ تند و پاس های سریع بازیکنان حریف و مخصوصا سانترها مضر حال یووه است.

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال

بازیکنان یوونتوس که در لیسبون حضور داند اکنون بعد از صرف صبحانه و نهار در حال استراحت هستند ، و پس از اتمام زمان استراحت در جلسه فنی شرکت خواهند کرد و سپس به سمت ورزشگاه لوژ حرکت خواهند کرد .

بر اساس اخبار آنتونیو کونته در این بازی هم از سیستم 2-5-3 استفاده خواهد کرد .

بر طبق پیش بینی ها ، کاپیتان بوفون امشب درون دروازه خواهد بود و بارتزالی ، بونوچی و کیلینی 3 مدافع مقابل او هستند .

در خط هافبک در سمت راست لختشتاینر بازی خواهد کرد و پوگبا ، پیرلو و مارکیزیو بازیکنان میانی و آزاموا بازیکن سمت چپ خط هافبک یووه خواهند بود .

این در شرایطی است که پیش از این گفته میشد آرتورو ویدال با رفع ِ مصدومیت آماده بازی با بنفیکا است و مارکیزیو استراحت خواهد کرد !

اما در خط حمله یوونتوس نیز تردیدهای زیادی وجود دارد . پیش از این و با توجه به تمرین دیروز یووه ، گفته میشد که جووینکو ، زوج توز در خط حمله خواهد بود اما بر اساس اخبار اسکای ، میرکو ووچینیچ که نمایش ضعیفی در بازی های قبل یوونتوس داشته در این بازی حساس زوج توز خواهد بود !

08208187537491337092.jpg

GranDe Buffon

--------------------------------------------------------

La Juve é Del Piero

يوونتوس يعني دل پيرو

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
4 ساعت دیگه تا شروع بازی . خیلی منتظر این بازی هستم . بعد از بازی با رئال بازی بزرگ دیگه ای نداشتیم :4:

کسی جز تو چون تو برای زمان بزنگاه نیست

wk2z_20687957708504295777_thumb.jpg

تو به شکلی عجیب و غریبانه در مسلخ من یاوری

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال
آقا بدبخت شدیم...میرکو تو لاین آپه...:eek:

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

الگری ای امام ، الگری ای امام :دی

• بن شده
  • 3066 ارسال
واقعا چه فکری داشته کنته که میرکو رو گذاشته ؟ :hang: اگه قراره به فکر ضدحمله باشه جووینکو بهتر از میرکو نیست ؟ تازه جووینکو الان تو فورم خیلی بهتریه میرکو رو هم حتما خودتون بهتر میدونید شرایتش رو :fp: ...

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
جووینکو هر چقدر هم خوب باشه واسه 90 دقیقه نمیتونه کارایی لازم رو برامون جلوی مدافعین بنفیکا داشته باشه . بهتر که دقیقه 60 بیاد و دهنشون رو سرویس کنه :1:

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال

جووینکو هر چقدر هم خوب باشه واسه 90 دقیقه نمیتونه کارایی لازم رو برامون جلوی مدافعین بنفیکا داشته باشه . بهتر که دقیقه 60 بیاد و دهنشون رو سرویس کنه :1:

عباس ایده خوبیه به شرطی که تا اون موقع آب از سر تیم نگذشته باشه...:1:

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

• اعضا
  • 6960 ارسال
آرتورو ویدال یکم وضعیتش نگران کنندست ! نمی دونم هنوز مصدومیتش جدی هست یا نه ، اما میگم هنوز کامل رفع نشده !

08208187537491337092.jpg

GranDe Buffon

La Juve é Del Piero

يوونتوس يعني دل پيرو

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

الگری ای امام ، الگری ای امام :دی

• بن شده
  • 3066 ارسال
این شبیه سازی رو الان انجام دادم ... متاسفانه باختیم آمار هم گویای همه چیز هست
میرکو هم به غیر از گلی که زد هر چی توپ گیرش اومد خراب کرد :fp:
سوپر بوفون نذاشت نتیجه بدتری رقم بخوره ...

تصویر

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

• اعضا
  • 6960 ارسال

رسـمــی

یوونتوس (2-5-3) :

بوفون - بارتزالی - بونوچی - کیلینی - لختشتاینر - پوگبا - پیرلو - مارکیزیو - آزاموا - توز - ووچینیچ

نیمکـت : استوراری - جووینکو - اوسوالدو - یورنته - اوگبونا - بارتزالی

بنفیکا (1-3-2-4) :

آرتور - ماکسی پریرا - لویسائو - گارای - سیکویرا - مارکوویچ - پرز - آندره گومز - سلیمانی - کاردوزو

08208187537491337092.jpg

GranDe Buffon

La Juve é Del Piero

يوونتوس يعني دل پيرو

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

• اعضا
  • 6960 ارسال

رسـمــی

یوونتوس (2-5-3) :

بوفون - بارتزالی - بونوچی - کیلینی - لختشتاینر - پوگبا - پیرلو - مارکیزیو - آزاموا - توز - ووچینیچ

نیمکـت : استوراری - جووینکو - اوسوالدو - یورنته - اوگبونا - بارتزالی

بنفیکا (1-3-2-4) :

آرتور - ماکسی پریرا - لویسائو - گارای - سیکویرا - مارکوویچ - پرز - آندره گومز - سلیمانی - کاردوزو

08208187537491337092.jpg

GranDe Buffon

La Juve é Del Piero

يوونتوس يعني دل پيرو

mohammad.mahdi

mohammad.mahdi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 938 ارسال
رسمی :

Benfica: Artur; Maxi Pereira, Luisao, Garay, Siqueira; L Markovic, Perez, Andre Gomes; Rodrigo, Oscar Cardozo, Sulejmani

Benfica bench: Oblak, Jardel, Andre Almeida, Ruben Amorim, Djuricic, Ivan Cavaleiro, Lima

Juventus: Buffon; Caceres, Bonucci, Chiellini; Lichtsteiner, Pogba, Pirlo, Marchisio, Asamoah; Tevez, Vucinic

Juventus bench: Storari, Ogbonna, Barzagli, Giovinco, Llorente, Osvaldo

خوشحالم که در آخرین لحظات تغییرات نوک حمله به ووچینیچ خاتمه یافت و اسوالدو اون جلو قرار نگرفت! نمی دونم دلیل کونته برای نیمکت نشین کردن جیوینکویی که این روزها خیلی خوب بازی می کرد چیه ولی امیدوارم دلیل خوبی داشته باشه ... زدن 1 گل در این بازی خیلی مهمه حتی اگه 2-1 ببازیم ...

اینکه ویدال حتی رو نیمکت نیست یعنی مصدومیتش هنوز کامل رفع نشده و خیلی خوبه که بازی نمی کنه. برای بازی های بعد خیلی به یه ویدال آماده نیاز داریم ...

forza juve

با سهیل همزمان شد ... ببخشید ... سهیل راستی کاسرس فیکسه نه بارتزالی.

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4647 ارسال
زوج جووینکو و توز اصلا مناسب سبک بازی ما نیست. کونته به یه مهاجم نیاز داره که بتونه توپ اول ارسالی از خط دفاع رو پشت به مدافعین کنترل کنه و تا شکل گیری موج دوم حمله توپ رو نگه داره.در حال حاضر هم فقط یورنته و میرکو توان انجام این کار رو دارن. فقط امیدوارم میرکو مثل دو بازی قبلش افتضاح نباشه

07962666510773579882.jpg

"No color will ever be brighter for me than black and white." - Alessandro Del Piero

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری
میرکو هم قابل اعتماده میشه از هوشش تو دقایق اول بازی استفاده کرو و تو ضد حمله بهترمون میکنه فکر کنم در ادامه جیووینکو و فرناندو اضافه شن و همچنین ویدال........بنفیکا قویه ولی در برابر تیم ما نمیتونه قدرت نمایی کنه ......ما یوونتوسیم و همیشه شروع سخت رو با پایان خوشی تموم کردیم من به کنته و تیمش اعتماد دارم

capture1_gp2v.jpg

Guest_Il Guerriero_*

Guest_Il Guerriero_*
  • مهمان
بونوچی با 191 سانت قد و یه سانت اختلاف قد با گارای فقط به یه تنه بسنده کرد:22: امیدوارم بازی مشابه بازی رفت دور قبل با چلسی پیش بره...

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
بونوچی :22:

ho3ein_bianconeri

ho3ein_bianconeri