پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

مرحله نیمه نهایی-بازی رفت - بنفیکا پرتغال 2-1 یوونتوس ایتالیا

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
170 پاسخ برای این موضوع

mohammad.mahdi

mohammad.mahdi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 938 ارسال
ووچینیچ نتونست توپو استپ کنه، ووچینیچ در محاسباتش اشتباه می کنه، ووچینیچ به توپ نمی رسه، ووچنییچ یه پاس بد می فرسته، ووچینیچ نمی تونه از سد بازیکن حریف بگذره ... من نمی دونم پس این ووچینیچ ابله تو زمین چیکار می کنه؟ تا کی مما باید با این دیوونه بسوزیم و بسازیم؟! اصلا من تا 100 سال سیاه نمی خوام تاکتیک و سبکی داشته باشیم که بر اساس این ووچنیچ تعریف بشه ... ووچینیچ خوب بود ولی تا 1-2 فصل پیش. این بازیکنی که به نام ووچینیچ شماره 9 یوونتوس رو پوشیده اصلا لیاقت لباس یوونتوس رو نداره. به نظرم الان فقط به درد استقلال و پرسپولیس می خوره و نه بیشتر. یعنی حتی لباس گوانگژو هم براش گشاده چه برسه به یووه. نمی دونم ما چه گناهی به درگاه خدا مرتکب شدیم که گرفتار امثال ووچینیچ و اسوالدو شدیم. ووچینیچ که رسما زده به در گشادبازی! اون اسوالدو که براش پاس گل میدن نمیتونه استپ کنه. خوبشون همون یورنته است که اونم بازی با پاش در حد آرش برهانیه. من الان اصلا برام مهم نیست که می ریم فینال یا همنیجا حذف می شیم یا قهرمان بشیم. فقط نکته ی مهم اینه که این تیم نصف بازیکن هاش در حد اروپا نیست و نمی تونیم با تکیه بر اینا به موفقیت در لیگ قهرمانان فکر کنیم. خیلی خوشبینانه و با ارفاق حساب کنیم بازیکن هایی رو که در لیگ قهرمانان اروپا فصل بعد می تونن به درد یووه بخورن بوفون و بارتزالی و آساموآ و ویدال و پوگبا و توز هستن و با کمی ارفاق پیرلو! بقیه رسما باید برن بوق بزنن. این بازیکنهایی که ما کشته مرده ی اون ها هستیم و فکر می کنیم بهترین های دنیا هستن تو اروپا کاسه ی افتضاحیت رو قورت دادن یه آبم روش! همین انقلابی که می گن کونته قراره تو تیم راه بندازه خیلی خوبه باهاش موافقم. امثال کیلینی و بونوچی و لیششتاینر و مارکیزیو و یورنته به هیچ وجه کیفیت اروپایی ندارن. نباید بیخود خودمونو گول بزنیم. نتیجه قطعا قابل جبرانه. زدن 1 گل در تورین به بنفیکا در طول 90 دقیقه برای یووه کاری نداره و اگه این کار رو هم نتونیم بکنیم بهتره فاتحه ی این تیم رو بخونیم که نتونه از پس بنفیکا هم بر بیاد. به هر حال مایی که در فلورانس تونستیم ویولا رو 1-0 ببریم قطعا زورمون میرسه که بنفیکا رو در تورین 1-0 ببریم. اما فارغ از تمام این نتایج به نظرم بازبینی اساسی باید صورت بگیره در این تیم و بازیکن ها ...
  • Donnie از این پست تشکر کرده است

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال
البته کونته استدلالش از بازی دادن به ووچینیچ این بوده : با توجه به قدرت دفاعی بنفیکا بهتر دیدم از بازیکنی در کنار توز استفاده کنم که تکنیک و توانایی حفظ توپ داشته باشه و با تاخیر
در بازی،اجازه اضافه شدن نفرات عقب رو برای حملات بده
...حالا تا چه حد ووچینیچ تونست این کار رو انجام بده دیگه برمیگرده به تواناییهاش ولی قبول کنیم این کار از عهده اسوالدو برنمی اومد...
از عهده یورنته هم همینطور...یورنته درسته با اتکا به قدرت بدنیش داخل محوطه جریمه گاها خوب توپ رو برای مهاجمین دیگه مون آماده میکنه ولی بیرون محوطه جریمه به دلیل توانایی تکنیکی پایین و
پا به توپ ضعیفش که طبعا به دلیل فیزیک بدنیشه و همینطور کندی ذاتیش،توانایی اجرای این حربه رو نداره...سبا هم که تو این مقوله اساسا نیاز به بررسی نداره...:1:

Aminvo

Aminvo

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1599 ارسال

شبیه سازی بعدی پنشنبه شب راس ساعت 9 به وقت خودم انجام میشه :1:

با دقت فراوان و رعایت اصول اولیه یک شبیه سازی کن، اگه این دفعه هم درست بود خودم وارد بزرگترین بازارهای شرط بندی می کنم:1:

و دیگر فقط پول هست که باید پارو کنی. بهتم توصیه می کنم به حرفهای این آدمهای تازه وارد به این حرفه مثل موجی و برلوسکونی و... گوش نکنی، حواستم باشه گیر اون کفتار پیر موراتی نیفتی که بعد یک مدت سرت را زیر آب میکنم که خودش تبرئه بشه. از ما گفتن بود خواه پند گیر خواه ملال.

:1::3:
:1699:

[SIGPIC][/SIGPIC]

او با اینکه به ثروت دست یافت اما تمام آن را صرف تحقیقات علمی کرد و در فقر و بدهکاری در نیویورک در اتاق یک هتل فوت کرد
hey God, both of us know I had been born in wrong Geographical coordinates, please help me to move where I belong there.

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
چرا جووینکو نیاز به بررسی نداره امیر . حداقل تو این دو سه بازی اخیر جووینکو بازی قابل قبولی کرده بود . ضمن اینکه توانایی دریبل زدن و خطا گرفتن از مدافعین حریف رو هم داشت .

بعد این تفسیر کونته میدونی شبیه چیه . مثل این میمونه که ما بخوایم فوتبال بازی کنیم و من بگم من دروازبانم . ولی توانایی شیرجه زدن ندارم . دست راستم هم درد میکنه توپها رو با دست نمیتونم بگیرم . پاس رو به عقب هم بهم ندین چون بازی با پام خوب نیست . پاهام هم ضعیفه توانایی خروج از دروازه و جمع کردن توپا رو ندارم . ولی من دروازبانم

اسم کارایی که قراره بکنم خیلی بزرگه ولی توانایی هیچ کدومش رو ندارم

<p>36 سال سياه و سفيدغم قفس به كنار . آنچه عقاب را پير ميكند پرواز زاغهاي بي سر و پاست

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4647 ارسال
[QUOTE=mohammad.mahdi;420401
امثال کیلینی و بونوچی و لیششتاینر و مارکیزیو و یورنته به هیچ وجه کیفیت اروپایی ندارن. نباید بیخود خودمونو گول بزنیم.
[/QUOTE]

محمد مهدی کلا خیلی پست هات خوندنی و عالی هستن ولی بعضی اوقات با یکی دو کلمه کل زیبایی پستت رو زیر سوال میبری.

بونوچی و لیخت و مارکیزیو هیچ.الان کیلینی توی اروپا باید بره بوق بزنه اونم رسما؟؟
یورنته الان هم داره واسه ما گل میزنه(گل به رئال) و هم نقش اساسی توی بازیسازی و شروع موج دوم حمله توی تیممون داره.اونوقت اینکه بازیکن باکیفیتی بدونیمش یعنی داریم خودمونو گول میزنیم؟

[QUOTE=juve's fan;420402]البته کونته استدلالش از بازی دادن به ووچینیچ این بوده : با توجه به قدرت دفاعی بنفیکا بهتر دیدم از بازیکنی در کنار توز استفاده کنم که تکنیک و توانایی حفظ توپ داشته باشه و با تاخیر
در بازی،اجازه اضافه شدن نفرات عقب رو برای حملات بده
.[/QUOTE]

احتمالا کونته این توجیهش رو از رو دست من تقلب کرده.اینجا

07962666510773579882.jpg

"No color will ever be brighter for me than black and white." - Alessandro Del Piero

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال

چرا جووینکو نیاز به بررسی نداره امیر . حداقل تو این دو سه بازی اخیر جووینکو بازی قابل قبولی کرده بود . ضمن اینکه توانایی دریبل زدن و خطا گرفتن از مدافعین حریف رو هم داشت .

بعد این تفسیر کونته میدونی شبیه چیه . مثل این میمونه که ما بخوایم فوتبال بازی کنیم و من بگم من دروازبانم . ولی توانایی شیرجه زدن ندارم . دست راستم هم درد میکنه توپها رو با دست نمیتونم بگیرم . پاس رو به عقب هم بهم ندین چون بازی با پام خوب نیست . پاهام هم ضعیفه توانایی خروج از دروازه و جمع کردن توپا رو ندارم . ولی من دروازبانم

اسم کارایی که قراره بکنم خیلی بزرگه ولی توانایی هیچ کدومش رو ندارم

به سبک فردوسی پور...محمد هستم...:1:...لوئیزائو و گارای از لحاظ فیزیک و جثه مدافعین تنومندی هستند...کونته پیش بینی کرده بود که به احتمال زیاد بنفیکا ما رو به خصوص تو نیمه اول از جلو پرس خواهد کرد و زیر پرس،مدافعین و حتی هافبک های ما ناچار خواهند بود توپ ها رو به صورت مستقیم برای مهاجمینمون ارسال کنند و اون جلو مهاجمی با فیزیک و تکنیک مناسب نیازه...طبیعیه سبا به دلیل فیزیکیش توانایی حفظ توپ و بازی پشت به دروازه اونم برابر مدافعینی با اون فیزیک نخواهد داشت...سبا قرار بود نیم ساعت آخر بازی به میدان بیاد که با اون اشتباه بچه گانه برادر بونوچی همون ابتدای بازی کلا همه برنامه ها بهم ریخت...

Serie A

Serie A

trequartista

• اعضا
  • 998 ارسال
  • LocationKurdistan

. نمی دونم ما چه گناهی به درگاه خدا مرتکب شدیم که گرفتار امثال ووچینیچ واسوالدو شدیم. ووچینیچ که رسما زده به در گشادبازی! اون اسوالدو که براش پاس گل میدن نمیتونه استپ کنه. خوبشون همون یورنته است که اونم بازی با پاش در حد آرش برهانیه.

من الان اصلا برام مهم نیست که می ریم فینال یا همنیجا حذف می شیم یا قهرمان بشیم. فقط نکته ی مهم اینه که این تیم نصف بازیکن هاش در حد اروپا نیست و نمی تونیم با تکیه بر اینا به موفقیت در لیگ قهرمانان فکر کنیم. خیلی خوشبینانه و با ارفاق حساب کنیم بازیکن هایی رو که در لیگ قهرمانان اروپا فصل بعد می تونن به درد یووه بخورن بوفون و بارتزالی و آساموآ و ویدال و پوگبا و توز هستن و با کمی ارفاق پیرلو! بقیه رسما باید برن بوق بزنن. این بازیکنهایی که ما کشته مرده ی اون ها هستیم و فکر می کنیم بهترین های دنیا هستن تو اروپا کاسه ی افتضاحیت رو قورت دادن یه آبم روش! همین انقلابی که می گن کونته قراره تو تیم راه بندازه خیلی خوبه باهاش موافقم. امثال کیلینی و بونوچی و لیششتاینر و مارکیزیو و یورنته به هیچ وجه کیفیت اروپایی ندارن. نباید بیخود خودمونو گول بزنیم.

. اما فارغ از تمام این نتایج به نظرم بازبینی اساسی باید صورت بگیره در این تیم و بازیکن ها ...

یوونتوس تو سری آ مشکلی نداره و همه میدونن، اما برای اروپا اول به یه مهاجم طراز اول نیاز داره بعدشم به بازیکنایی که واسه تغییر سیستم مناسب باشن مثل کوادرادو ، گابیادینی ، امثال کولاروف

یووه باید سانچز رو بخره ، سانچز تجربه بازی در سری آ رو داره و به اندازه کافی به شرایط آشناست ، بعدش از شر این مهاجمای بی کیفیتمون خلاص بشیم!

هیچکدوم از مهاجمای فعلی در سطح یووه نیستن،اینایی که کشته مرده شونیم ! ته تهش بازیکن خوب هستن نه ستاره، همین یورنته که سرآمدشونه نمیتونه مشکل خط حمله یووه در مسابقات بزرگ رو برطرف کنه نه اینکه که بد باشه اما حلال مشکلات یووه به اون صورت نمیتونه باشه!

واقعا چی میشد اگه مهاجمهای یووه، گابیا و زازا و ایموبیله بودن؟
این گابیادینی اگه الان آلمانی بود چیزی ازش میساختن که حداقل40-50 میلیون قیمتش باشه !

باور کنید همین وراتی اگه به پاری سن ژرمن نمیرفت اینی که الان هست نمیشد چون بدبختانه خیلی سخت تو ایتالیا به بازیکنان این سن و سال اطمینان میکنن!

به خدا دق میکنم میبینم تیمایی مثل آتلتیکو و السیتی و... رو دورن و ته مونده های تیمشون رو به ما پیشنهاد میدن اونم با منت!تصویر

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3747 ارسال
چیزی که من دیدم توی این بازی این بود که بیشتر توپ ها رو به گوشه ها می بردیم و از اونجا بلند میزدیم توی محوطه (مثلا سانتر می کردیم ) حالا با این شرایط نمی دونم چرا دوستان معتقدند که یورنته برای این بازی مناسب نبود ؟ یورنته مهاجم طراز اولی نیست ولی با توجه به مقدار زمانی که برای یووه بازی کرده و گل هایی که زده واقعا مثمر ثمر بوده و کارآیی داشته . البته من فکر می کنم کونته به جز توز به هیچ یک از مهاجمان تیم و تواناییشون اعتقادی نداره و هر از گاهی نه بر حسب تاکتیک تیم حریف بلکه با توجه به میل خودش ترکیب مهاجمان رو تغییر میده ... مشت نمونه خروار هم همین بازی و حضور عجیب و غریب ووچینیچ در ترکیب اصلی به مدت 70 دقیقه است . اتفاقا حضور یورنته و تواناییش در توپ های بلند و قدرت بدنیش اینجا به درد یووه میخورد .

تصویر

ای به رویا سرسپرده با توام ای همه خوبی

راهی کدوم دیاری...

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال

چیزی که من دیدم توی این بازی این بود که بیشتر توپ ها رو به گوشه ها می بردیم و از اونجا بلند میزدیم توی محوطه (مثلا سانتر می کردیم ) حالا با این شرایط نمی دونم چرا دوستان معتقدند که یورنته برای این بازی مناسب نبود ؟
یورنته مهاجم طراز اولی نیست ولی با توجه به مقدار زمانی که برای یووه بازی کرده و گل هایی که زده واقعا مثمر ثمر بوده و کارآیی داشته .
البته من فکر می کنم کونته به جز توز به هیچ یک از مهاجمان تیم و تواناییشون اعتقادی نداره و هر از گاهی نه بر حسب تاکتیک تیم حریف بلکه با توجه به میل خودش ترکیب مهاجمان رو تغییر میده ...
مشت نمونه خروار هم همین بازی و حضور عجیب و غریب ووچینیچ در ترکیب اصلی به مدت 70 دقیقه است .
اتفاقا حضور یورنته و تواناییش در توپ های بلند و قدرت بدنیش اینجا به درد یووه میخورد .

یورنته بیشتر به درد بازی هایی میخوره که حریف ما خطوط دفاعیش رو میبره جلوی قوس محوطه جریمه ش قرار میده...نظیر اکثر تیم هایی که میان و به خصوص تو یوونتوس آره نا برابر ما بازی میکنن
و هدفشون اینه که با حداقل امتیاز تورین رو ترک کنن...اما برابر تیم هایی که ترسی از نام یووه ندارن :1: و دلیرمندانه از جلو پرس میکنن و خطوط سه گانه شون رو حتی به دروازه ما نزدیک میکنن
اونوقت دیگه یورنته بدون صورت کارایی نداره اون موقع دیگه اگه قراره شما از مهاجمی با اون فیزیک استفاده کنی باید توانایی حفظ توپ بالایی داشته باشه نظیر مهاجمی باشرایط زلاتان...

پ . ن : البته همه این توضیحاتی که من دادم فرض رو گرفتیم که تیم حتما 3-5-2 بازی کنه...اگه سیستم بازی ما یه چیز دیگه بود که دیگه هیچی دیگه این مشکلات هم نبود...:1:

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

الگری ای امام ، الگری ای امام :دی

• بن شده
  • 3066 ارسال

a8uirai15rfhvkeh0ncw_thumb.jpg   caufjpjqvuunfvi7khfh_thumb.jpg

• mory, Pinturicchio, Gin و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

حالا زورش اینجاست که میان کنته رو با آلگری مقایسه میکنن

• MaMpIeRo, Pinturicchio, Massimiliano Allegri و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
dme48gukzvs8_t.jpg

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 1 مهمان و 0 عضو مخفی