Jump to content

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

Photo

مصاحبه های مربیان و بازیکنان تیمها

- - - - -

• Please log in to reply
205 replies to this topic

knight

knight

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 305 posts
خداییش چطور این حرفارو از خودتون در میارین من موندم. هر کاری کردم مربیم یه کلمه حرف نزد و خودم هم که استعداد این جور حرفا رو ندارم. ;D دوستان اگه ممکنه یکی از این مصاحبه هارو با مربی منم انجام بدن و به اسم تیم من اینجا بزنن.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15,587 posts

اه اه چه دروغگو اين سخنگو sun fc
تو سايت تيم منو زده سوم حتي مدال هم بهم داده
اقا ما شكايت ميكنيم بايد مسئولاي اين تيم جوابگو باشن
>:(

خود سایت من هم زده سوم !!! به من چه !

pedram432

pedram432

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 332 posts
نچ نزده خودم ديدم برا تو نزده برا من زده اي مردم اينا ميخوان جوسازي كنن چون بازي هفته پيششون رو باختن ميخوان با درست كردن حاشيه افكار عمومي رو منحرف كنن اقا من خسارت ميخوام تا ريال اخرشو ميگيرم......

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7,425 posts
  • LocationTehran
اینجا تابلوی نتایج است!!!

knight

knight

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 305 posts
اقا نیک، یعنی بچه ها حق ندارن نتایج گفتگو با مربیاشونو تو این تاپیک بنویسن؟ ;) :D

c.Ronaldo

c.Ronaldo

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1,595 posts
سوال ها و جواب ها در اینجا رو خودتون از خودتون در میارید اگه اینجوریه ما هم شریک بشیم !!!

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21,316 posts
  • LocationDeutschland

سوال ها و جواب ها در اینجا رو خودتون از خودتون در میارید اگه اینجوریه ما هم شریک بشیم !!!

بله . ا خودمون در میاریم .

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7,425 posts
  • LocationTehran
نه!! تو هتتریک مصاحبه میکنن . بعد ما میریم ترجمشون می کنیم مذاریمشون اینجا :D :D :D :D :D :D ;D ;D ;D ;D

eblis

eblis

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4,108 posts
خبر نگار شبكه Golden Juve news گزارش مي دهد: مصاحبه با مربي گولدن يووه: سلام آقاي اصفهاني .نظرتون در باره قرعه چيه؟ خوبه.من از نزديك تيم آقا كمال و ماني جان و نيك جان رو ديدم و تقريبا تيم اونا رو مي شناسم .ولي شناختي از بقيه تيم ها ندارم. رقيب اصليتون كدوم تيم ها هستن؟ خب.پيرونتوس و بيانكو خيلي قوي هستن ولي با تمام احترامي كه براي نيك خودم قائل هستم يوونتوس 1985 فكر نكنم بتونه واسه ما در دسر ساز بشه. اولين بازيتون با پيرونتوس است ؟ بله.سابقه تيم ما با اونا قابل قياس نيست ولي تيم ما ميره تا پديده اين كاپ لقب بگيره. ممنون از مصاحبتون. خواهش مي كنم و خدانگهدار

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10,863 posts
سلام دوستان من
بالاخره گویز از کار برکنار شد
این تیتر روزنامه ی پیرونتوس نیوز در انتشار امروز صبحش بود ، همچنین خبرنگار این روزنامه آقای سهراب تیرداد با سه تن از چهره های دخیل در این موضوع گزارش کرده است که توجه شما را به آن جلب میکنم

آقای تیرداد در ابتدا با آندره گویز مربی برکنار شده یا بهتر بگیم اخراجی پیرونتوس مصاحبه ای را انجام داده است که توجه شما را به آن جلب می کنیم

سلام آقای گویز
سلام دوست من

طبق اخبار گذشته شما برکنار شدید و تکذیب های شما همش کذب محض بود
من میخواستم تیم توی حاشیه نره وگرنه خودم از ماهها قبل می دونستم که از کار برکنار میشم

شما که نتایج خوبی گرفتید چرا برکنار شدید ؟
نتایج من نسبت به بازیکنانی که داشتم زیاد هم خوب نبود ولی خوب در تمرینها بسیار ضعیف بودم و قبول دارم که برای پیرونتوس کوچیک بودم

نظرتون در مورد آقای کریک چیه ؟
مربی خوبیه ، همه این مربی رو یک مربی تمرین دهنده خوب می دونند و گفته میشه اصلا قادر به اداره ی بازی نیست

گفته میشه مسئولان پیرونتوس میخواستند شما رو به کلاس بفرستند ولی شما نرفتید ، چرا ؟
خوب من سطح خودمو انقدر پایین نمیدونم که به کلاس مربیگری برم

خیلی ممنون بابت مصاحبه ، امیدوار موفق باشید
خواهش میکنم ، خداحافظ دوست من

آقای تیرداد در مصاحبه ی دوم خود با مربی تازه وارد پیرونتوس صحبت کرد ، توجه شما را به این مصاحبه هم جلب میکنم

سلام آقای کریک
سلام

در همین ابتدا از شما خواهش میکنم که خودتونو کامل برای خوانندگان ما معرفی کنید
بنده رائول کریک هستم و متولد 12 اوکتبر 1952 در سوئیس هستم

گفته میشه شما پدر رائول گونزالس مشهور مهاجم رئال مادرید هستید ، درسته ؟
تقریبا درسته ، من پدره واقعیش نیستم ولی حق پدری به گردنش دارم

چطور ؟
من فوتبالیستش کردم وگرنه خودش فرق خیار با توپ رو تشخیص نمیاد

یک شایعه ی دیگه اینه که شما با ناصر حجازی سرمربی کنونی استقلال هم نسبت دارید ، این درسته ؟
نه نسبتی نداریم ، فقط یک تشابه ساده فامیلی من با لقب آقای حجازی است

برای دوستانی که منظور شما رو نفهمیدند میشه بیشتر توضیح بدید ؟
بله حتما ، فامیلی بنده کریک هست ولی توی زبان سوئیسی کریک را کراک میخونند و بخاطر اینکه آقای حجازی به کراکی معروف هستند ، بعضی ها حس میکنند ایشون با من نسبتی دارند

نظرتون راجع به آقای گویز سرمربی سابق پیرونتوس چی هست ؟
من به شخصه شناخت زیادی از این فرد ندارم ولی این چیزی که شنیدم مربی خوب و موثری بوده

آیا شما می دونید که این مربی در سه فصل حضورش تیم پیرونتوس را به یک مقام سومی و دو مقام دومی رسانده و در این فصل در مکان اول جدول قرار دارند ؟
بله می دونم ، البته با این بازیکنان با کلاس و صاحب سبک فکر نکنم آقای گویز کار عجیبی را انجام داده باشد و خیلی زودتر از این حرفها پیرونتوس باید به لیگ بالاتر صعود میکرد

یعنی شما از الان دارید قول صعود می دهید ؟
بله قطعا همینطوره ، من با اینکه بهم گفتند نگم ، قول قهرمانی رو میدم

شما خیلی خوب فارسی حرف میزنید ، آیا معلم فارسی خوبی داشتید ؟
البته اینطور که شما میگید خوب نیست ، الان عین کلاغ میحرفم و سعی میکنم مثل بلبل بحرفم

یکم میشه در مورد معلم فارسیتون بحرفید ؟
نه معذرت میخوام ، این مساله عاشقانه و شخصیه ، لطفا نپرسید

[glow=red,2,300]( ما تحتوی قضیه معلم آقای کریک رو در آوردیم ، خانم بهمنی معلم آقای کریک بوده که بسیار خوش سیما بوده و دل آقای کریک رو برده و گفته میشه یکی از دلایلی که کریک به ایران آمد همین معلم ایرانی وی بوده و او باعث شده که او هم اکنون در ایران باشد )[/glow]

گفته میشه شما فقط یک مربی تمرین دهنده هستید و قابلیت هدایت بازی را ندارید ، درسته ؟
شاید شما بخاطر کارنامه گذشته ام این سوال رو پرسیدید ، بله در گذشته همچین چیزی وجود داشت ولی برنامه ی من در پیرونتوس چیز دیگری است و میخوام تیمی درست کنم که تیمهای مقابل فقط به تحصین بپردازند

میشه نام بازیکنانی که شما آنها را پدیده کردید بگید تا دوستان هم با آنها آشنا بشند ؟
من توی سوئیس پارتی زیاد دارم و به راحتی آب خوردن میتونم یک بازیکن رو بازل بدم تا در این تیم بازی کند ، من فیلیپ سندروس و یوهان فوگل را پدیده کردم و هم اکنون برای تیم ملی سوئیس بازی میکنند ، البته من در کارهای اجرایی هم پارتی دارم به طوری که خودم سپ پلاتر را رئیس فیفا کردم

ببخشید فکر نمی کنید دارید شورشو در میارید ، خالی بندی هم حدی داره
ا ببخشید جو منو گرفت ، اگر راستشو بخواید ، من اصغر شوشوییان رو به هفت کچلان سوئیس معرفی کردم و او هم اکنون روی سکوها به صورت ثابت می شیند

راسته که شما دستور فروش کوبو را دادید ؟
تقریبا بله ، چون به نظر من کوبو سطحش از پیرونتوس و دیگر بازیکنان بالاتر بود و من برای یکدست کردن تیم باید اینکارو میکردم

آیا شما میدونید کوبو چه کمکهایی به پیرونتوس کرده بود ؟
والا من تا اونجایی که میدونم این بازیکن خیلی آمار گلزنی پایینی داشت و اصلا اون چیزی که شما میگید نبود

ترکیب ایده آل شما چیه ؟ راسته که ترکیب 3-4-3 گویز رو میخواید به 2-5-3 تغییر بدید ؟
بله درسته ، یک سیستم رو بازیکنان اون تیم تشکیل میدند و به نظر من ما قادر هستیم که 2-5-3 بازی کنیم

فکر نمی کنید این سیستم منسوخ شده ؟
والا ما با خرد جمعی تصمیم به اینکار گرفتیم و حتی من با رضا عمویی مشورت کردم و او هم گفت این سیستم به درد تیمت میخوره

فکر میکنید رضا شخصیت مشورت کردن رو داشته ؟
والا شخصیت که نداره ولی خوب کسه دیگه ای نبود که باهاش مشورت کنم ;D

امروز اولین بازیتون جلوی احمق هاست ، فکر میکنید در اولین تجربه موفق هستید ؟
احمق ها تیم بسیار ضعیفی هست و به نظرم نتیجه بسیار پرگل خواهد بود

خیلی ممنون از مصاحبه ای که انجام دادید
خواهش میکنم

سهراب تیرداد ول کن نبود و در آخرین مصاحبه با کمال مدیر عامل و رئیس سازمان فوتبال پیرونتوس مصاحبه ای انجام داد تا از وضعیت پیرونتوس با خبر بشه

سلام آقای کمال
سلام دوست من

سریع میرم سر اصل مطلب ، چرا مربی که نتیجه گرفته بود را برکنار کردید ؟
ما نیاز به بازیکن سازی داریم و همش نتیجه نیست ، اگر بازیکن سازی بکنیم و از بازیکنان جوون در ترکیب تیممون استفاده کنیم باعث میشه که تیمهای دیگه حراس داشته باشند که نکنه این جوونا بزنه بترکوننشون

چرا شما هم مدیر عامل هستید و هم رئیس سازمان فوتبال ؟
والا من دوشنبه شب داشتم برنامه نود رو میدیم ، دیدم خداداد که رئیس سازمان فوتبال ابومسلم هست خیلی با غرور میحرفه و گفتم شاید این پست باکلاس باشه ، برای همین این پست رو هم اضافه کردم

چرا از آقای گویز به عنوان مدیر فنی استفاده نکردید ؟
شما وظایف مدیر فنی رو میدونید ؟ اگر میدونید به ما هم بگید ، مدیر فنی به جز دخالت کار دیگه ای نمی کنه

چرا اغدام به فروش دروازبان جوان و فقط 21 سالتون کردید ؟
این دستور آقای کریک بود و من هیچ مسئولیتی در این باره ندارم

ولی گفته میشه شما تیمو ارنج می کنید
خوب این حرفها فقط حاشیه است ، شما به چشماتون باید اعتماد کنید ، وقتی من و دروازبان جوونمون بعد گل میریم توی بقل هم ، یعنی با هم مشکلی داریم ؟ لطفا به چشماتون اعتماد کنید

خیلی ممنون بابت مصاحبه
خواهش میکنم دوست من ، کی پخش میشه ؟

تلویزیونی که نیست ، روزنامه ایه
ا راست میگیا ، خوب کی چاپ میشه

تا پنج مین دیگه چاپ میشه
ممنون

در پایان آقای تیرداد به عنوان خبرنگار اختصاصی باشگاه پیرونتوس برگزیده شد و از این پس مصاحبه ها فقط توسط این شخص برگزار می شود
با تشکر

c.Ronaldo

c.Ronaldo

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1,595 posts
تیم من هم 4-1 در خانه حرف برد مربی به علت نداشتن اسپانسر حاضر به مصاحبه نشد و فردا در کنفراس مطبوعاتی به سوالات پاسخ میده

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15,587 posts
سرهان ایجدر شاد و شنگول به سمت در خروجی ورزشگاه میرفت ....

-اقای ایجدر ایول !

-سلام عزیزم ! علیک ایول !
-آقای ایجدر تبریک میگم پیروزی 6-0 و بهترین بازی تاریخ باشگاهتون.مثل اینکه دارید به اهدافتون می رسید .تیمتون 39 ستاره گرفت و بزودی این تیم رو 40 ستاره خواهیم دید.
-بله درسته.از بابت پیروزی مطمئن بودیم.این 39 ستاره درحالی بود که من هافبک 19 ساله خودم رو بازی دادم و تربرگ هافبک بریلیانت خودم رو به خاطر اخراج در هفته قبل در اختیار نداشتم.غیر از اون هافبک مگنفیسنت ما هم فرم خوبی نداره و من بدون یار های اصلی تونستم همچین بازی از تیم بکشم !
-شما 3 فصل پیش که به این تیم آمدید و جای آقای دریلیک را گرفتید قول دادید 3 فصل آینده تیم بزرگی از SUNFC خواهید ساخت و حالا دارید به این مهم دست پیدا میکنید.
رازموفقیت شما چیه ؟

-پول ! 60 درصد از موفقت ما به خاطر در آمد مناسب باشگاهه.و 40 درصد دیگه هم برمیگرده به بازیکنانی که من تعلیم دادم.آقای دریلیک که از این تیم اخراج شد دلیلش این بود که بازیکن تمرین نمی داد.من توی این 3 فصل 4 هافبک رو از سولید تبدیل به OUTSTANDING یکی رو به BIRILIANT و دوتا رو به FORMIDABLE تبدیل کردم.
-پس به پرورش جوانان خیلی اهمیت می دهید.
-بله درست.من به مدیران تیم پیروتوس هم تبریک میگم که همچین تصمیمی گرفتند و یک مربی با داشن استخدام کردند.در کنار این مربی پیرونتوس باید به فکر گسترش ورزشگاه خودش هم باشه.این تیم حالا باید بازیکنان 18-19 ساله بخره و پرورش بده.
-ایا این فصل قهرمان میشید ؟
-احتمالش زیاده.ما فقط 3 امتیاز با تیم سرب اختلاف داریم و تفاضل گل بسیار بالاتری داریم.به بردن این تیم براحتی به صدر خواهیم رفت.مدیران تیم از من سومین قهرمانی در سومین فصل حضورم رو خواستار شدند !
-آقا بیشتر از این مزاحمتون نمیشم.
-آره راست میگی.برو منم کار داردم.
-خداحفظ
-خداحافظ

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21,316 posts
  • LocationDeutschland
امروز یک روز رویایی و به یاد ماندنی برای هواداران یوونتوس جنوب بود . یوونتوس جنوب توانست در خانه حریف با برد 7 بر 0 فاتح میدان بشه .
برای همین مصاحبه ای رو با رییس یوونتوس جنوب انجام دادیم .

سلام آقای احمدی . تبریک میگم
سلام . دستت مرسی !

ها ؟ اها ! خب ، بازی چطور بود ؟
خوب بود خدا رو شکر !

چرا امبروزیه رو که مهاجم اصلیتون هست در پست وینگر بازی دادید ؟
آمبروزیه یک بازیکن چند پسته هست . در پست وینگر بازی کرد و انصافا هم عالی بود و یک گل هم زد . شاید هفته بعد هم همینطور بازی کنه .

ابن تاطا بعد از مدت ها بازی کرد و 2 گل زد . نظرتون چیه ؟
دستش مرسی !

ممنونم که وقتتون رو دادید . خداحافظ
خواهش . بــــــــــای

c.Ronaldo

c.Ronaldo

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1,595 posts
کنفرانس مطبوعاتی اوسو مربی کارکشته ی تیم juventus-alex
سوال ها ؟ شما تیمتون با یه سیستم کاملا جوون بازی کرد در این بازی ایا به نظر شما تیمتون کم تجربه نیست؟
جواب => شما اصلا تیم من یا بهتر بگم بازیکنان منو دیدید کوچیکشون 27 سالشه چرا دروغ میگید و میخواهید تیمو ببرید به هاشیه
سوال ها ؟ خوب پس با این حال از نتیجه راضی هستید؟
جواب => نه به هیچ وجه ما باید 10 تا میزدیم
سوال ها ؟ بی انصافی دیگه نکنید زدن 4 گل در خانه ی حرف نتیجه ی خوبی هست
جواب => اه خوب میگم واسه تیم قدرت مندی مثل من زشته زدن 4 گل
سوال ها ؟ از داوری راضی هستید
جواب => چون بردیم حرفی نمیزنم ولی تو برنامه 90 مشخص میکنه به نفع ما گرفت یا نه چون حداقل 6 تا پنالتی واسمون نگرفتن
سوال ها ؟ خوب بهترین بازیکنتون کی بود تو این بازی
جواب => بزرگ مهر انصاری فرد البته همه خوب بودن
سوال ها ؟ خوب از خریدای تیمتون راضی هستید
جواب => ای بگی نگی خوبن ببینیم چی میشه فعلا یه بازیکن رو دیروز صبح گرفتیم عصر واسمون 2 گل زد
سوال ها ؟ همه میگن شما مربی هستید کاملا جدی و خونسرد ایا درسته
جواب => به هیچ وجه
سوال ها ؟ خیلی ممنون که تو کنفرانس شرکت کردید و در اخر به نظرتو شما چندم میشید
جواب => من سعی میکنم تیممو ببرم لیگ برتر اگه نرفتم میپرم تو اب
سوال ها ؟ واسه چی تو اب
جواب => چون شنا بلد نیستم و دیگه میخوام برم بای بای
تشکر میکنیم بای

eblis

eblis

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4,108 posts
خبر نگار شبكه Golden Juve News گزارش مي دهد: مصاحبه با مربي گولدن بعد بازي با استقلال : استقلال رو چطور ديدين؟يك تيم معمولي.به همه نشون داديم كه در بازي رفت با كمك داور ما رو بردن.ولي متاسفانه مساوي كرديم.در حالي كه دوبار از حريف جلو بوديم. آيا بازيه انتقام بود؟صد در صد.قبل بازي به بچه ها جيگر خوني دادم كه هارشون كنم.همين طور هم شد ولي متاسفانه هنوز پادزهرشو گير نياوردم. (در اين موقع يكي از بازيكنان به سمت گزارشكر حمله مي كنه و صحنه دلخراشي رو به وجود مياره كه قا بل توصيف نيست)

c.Ronaldo

c.Ronaldo

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1,595 posts
خبر نگار شبكه Golden Juve News گزارش مي دهد: مدیر تیم یوونتوس الکس اقای مجتبی دیناروند به علت نتیجه ی ضعیف این تیم در برابر مرکزی یونایتد مربی این تیم را اخراج کرد و اقای شان زکون رو بعنوان مربی برگزید و اقا دیناروند اعلام کردنه به علت کمبود صندلی در ورزشگاه ما 350 صندلی دیگه رو داری میسازیم

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7,425 posts
  • LocationTehran
علیرغم برد تیم یوونتوس1985 سران و مربیان این تیم به نشانه اعتراض به بی نظمی در برگزاری سومین دوره کاپ یوونتوس از مصاحبه کردن خودداری نمودن و اتاق مصاحبه رو بعد از بازی دوستانه بر روی خبرنگاران باز خواهند کرد!

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21,316 posts
  • LocationDeutschland
امروز خبرنگار شبکه الکان نیوز به ملاقات رییس باشگاه یوونتوس جنوب رفت . اما از دیدن چهره بهمن احمدی تعجب کرد . بسیار شکسته شده و به همراه ریش !
مصاحبه رو با هم میخونیم :

سلام آقای احمدی . حالتون خوبه ؟
سلام دوست جوان ! خدا رو شکر هنوز نفس میکشیم !

مثل اینکه حالتون بده ؟ شما رو هیچ وقت به این شکل ندیده بودیم !؟
از تیم بپرس جوان !

اوه اوه ! شما هفته بعد هم خارج از خونه بازی دارید . چیکار میکنید ؟
تیم آمادگی خوبی داره ولی ازکان رادی یکی از بهترین بازیکنان تیم مصدوم هست و مسلما به تیم ضربه خواهد زد . اما میبریم .

قضیه کاپ یوونتوسی ها چی شد ؟
نمیدونم !

امیدوارم در دیدار بعدی شما رو شاداب تر ببینم .
ممنون دوست جوان .

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10,863 posts
سلام دوستان من
باز هم سهراب تیرداد و یک مصاحبه با رائول کریک بعد از دو پیروزی در دو بازی

سلام آقای کریک
سلام

آقای کریک شما ایده آل کار کردید و در دو بازی که سرمربی تیم بودید پیروز از میدان خارج شدید و گلی دریافت نکردید ؟
بله حق با شماست ، البته باید بگم بچه ها خواستند تا توانستند ومن کاره ای نبودم

شما در بازی دوم هافبک رو درون دروازه قرار دادید ولی باز گلی نخوردید ، چطور ممکنه ؟
بازیکنان ما بی نظیر هستند و من معتقدم با این تیم فراتر از این حرفها خواهم رفت

شما میدونید که پیرونتوس پیش از این به راحتی دروازش باز می شد ؟
بله ما برای همین اینجاییم ، ما در ابتدا سعی میکنیم گل نخوریم و بعد گل بزنیم که موفق هم بودیم

بسیار خوشحال شدم
خواهش میکنم

بای
بای

با تشکر

eblis

eblis

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4,108 posts
خبرنگار شبكه Golden Juve News گزارش مي دهد: مصاحبه با مربي گولدن يووه: نظرتون درباره تغيير رويه كاپ چيه؟مديران كاپ تصميم گرفتن كه كاپ اين جوري برگزاربشه و ما هم بايد مطيع باشيم. آيا از كاپ جديد راضي هستيد؟اگه گروهي بود براي تيم ما بهتر بود ولي الان نمي تونيم اشتباهي كنيم و گرنه حذف ميشويم. گولدن يووه دنبال چه مقامي دراين دوره هستش؟ مسلما يه پاي فينال تيم ما هستش و من با تمام احترامي كه براي بقيه تيم ها قائلم اونا به فكر قهرماني تو كاپ بعدي باشن. خداحافظ. خداحافظ.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users