پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

مصاحبه های مربیان و بازیکنان تیمها

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
205 پاسخ برای این موضوع

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام دوستان من در این تاپیک نتیجه بازیتون با گلزن هاتون رو میزنید و صحبت مربیتون رو میگید شاید بعد ها با استفاده از این تاپیک روزنامه برای چاپ دادیم با تشکر

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21179 ارسال
این هفته در لیگ من یکی دو بازی تقریبا مهم انجام میشه . تیم ایران یووه که تیم اول لیگ هست با یک امتیاز اختلاف نسبت به من با تیم آخر لیگ بازی داره . تیم اروین هم با تیم سوپر والنسیا بازی داره . که اگر آروین ببره من تا حدودی خیالم راحت میشه اما اگر آروین هوس کنه و ببازه من باید بازیم رو ببرم . من با تیم چلسی بازی دارم . تیم خیلی قوی نیست ولی از تیم من هیچی بعید نیست . یهو دیدی باختم . در کل اگر روال عادی داشته باشه این هفته و آروین هم ببازه ( خدا کنه ببره ) تیمی از سر جاش تکون نمی خوره .

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
بررسی بچه ها(نمی دونستم کجا بنویسم.بهمن گفت اینجا بهتره) من جدا نمی تونم جدید ها رو بررسی کنم.فعلا همون لیست بچه های قدیمی.البته حس وظیفه شناسی میگه همه یوونتوسی ها! بهر حال حداکثر سعیم رو میکنم. بچه ها دیگه همه وارد اند.نیازی به من نیست. اما از هفته دیگه بررسی ها سازماندهی و منظم می شند!! بهمن --------------------- بهمن اگر سیستمی به غیر از حمله از کناره ها بازی کنی نمی بری.چون هم حمله مرکزی تیمت ضعیف (بخاطر فقط یک محاجم) هم هافبک نداری.سعی کن تا اوضاع تیمت همینه از کناره ها حمله کنی. پولاتو چیکار میکنی!؟! یه تغییری به این تیم بده! می دونی چند هفتست تیمت یه رشد درست حسابی نکرده!؟ خیلی کند رشد می کنی! میلاد -------------------- بد نبود! ولی دفاع نداره تیمت! یه وینگرت هم بویی از وینگر بودن نبرده! ادم دلش نمیاد به تو توصیه کنه! بزار بر و بچ تیم به چراشون برسند! خودت رو اذیت نکن!! کمال -------------------- بازی حساس کمال هم با پیروزی تموم شد.سیستم 3-4-3 بهترین سیستم تهاجمی هتتریک! چون تعادل تیم حفظ میشه و در عین حال با 3 مهاجم یه خط حمله نابود کننده تشکلی میشه.کمال هم خط حمله خوبی داره هم بازی ساز.پس در نتیجه تیم گل زنی خواهد داشت. طرف هم تیم خوبی داشت ولی وسط زمین 60 به 40 دست تو بود.تو از موقعیت هات استفاده کردی اون نکرد. بازی خوبی بود! مانی ------------------- مانی داره از نرمال بازی کردن نتیجه میگیره.great juve تیمی نبود که برای مانی مشکل ساز بشه.انتخاب تاکتیک حمله از کناره های great juve هم اشتباه بود.چون وقتی از تیمی ضعیف تر باشید تاکتیک تهاجمی باعث میشه خط دفاع تیم فشار بیشتری رو متحمل بشه.در نتیجه گلهای بیشتری می خوره. در تمامی پست ها مانی بین 60 تا 80 برتری داشت! حمیرد -------------------- آدم با یه هافبک بازی کنه حمله از وسط هم بزنه! تنها نقطه خوب تیم حمیرد مهاجم هاش بود که اونا هم این بازی بد بودند.حمیرد هم ازونایی که خیال نداره تغییری توی تیم بده! حمیرد در مقابل تیم هایی که هافبک خوبی داشته باشند نمی تونی کاری کنی! من بالاخره تونستم مانی رو بیخیال ضد حمله کنم! ولی نتونستم حمیرد رو بیخیال تک هافبک بازی کردن کنم!! محمد یووه استار بحران زده! --------------------- تک و توک بازیکن خوب توی تیم بود ولی انتظاری نمی رفت ازشون! در عرض 5 دقیقه 4 گل می خوری!!!! خیلی عجیبه! تا دقیقه 25 هم 5-0 عقب می افتی. تو هم شروع کن به صورت پایه ای تیم رو ساختن:ورزشگاه.تمرین بازیکن دو کار کلیدی که باید برای رشد تیم انجام بدید.وگرنه هیچوقت ازین سطح بالاتر نمیرید. سقف تیم میشه 30 ستاره شدن. جواد ---------------------- آمار بازی به طرز وحشناکی به نفع حریف بود! نزدیک 40 ستاره هم گرفت.خوبه که فقط 5 تا خوردی! پرسینگ باید بیشتر ازینا جواب می داد.استمینا تیمت چطوره!؟ پایینه؟ بهرحال نتوسنتی جلوش رو بگیری.چیکار می کنی با تیم؟! کاری انجام میدی؟! یووه بوشهر -------------------- حیف شد! خیلی دوست داشتم ببری! می تونستی.ولی نشد.... . خوبه که از کنار حمله کردی.چون مدافع های مرکزیش واقعا خیلی قوی بودند.اکثر بازیکن هاش رو رو به جلو بازی داده و تو هم که تیمت مشغول حمله بود باعث شد یه جورایی بازی در تعادل باشه. جالبه.با اینکه دو مدافع کناری رو به عقب بودند هر سه گل رو از کنار خوردی.فکر میکنم به خاطر اینکه تاکتیک تهاجمی بود.... ادم گیج میشه! نتیجه عادلانه نبود.حداقلش باید مساوی می شد. استقلال بوشهر ------------------ نتیجه خیلی خیلی ضعیفی بود! حداقل باید 5 تا می زدی! با 90 درصد مالکیت توپ چطوری فقط یک گل زدی؟! وقتی اینقدر از حریف قوی تر هستید باید حمله از کنار یا وسط بازی کنید که به حریف فشار بیاد. اصلا نتیجه منطقی نیست! من هیچ نکته جالبی توی حریفت نمی بینم!! تیم تو هم مشکلی نداره!! ولی چرا یک گل؟!

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
صحبت های مربی تیم سان اف سی: از بچه ها انتظار بیشتری داشتیم.پیروزی 4-0 پیروزی خوبی ولی نه برای تیمی که 90 درصد مالکیت توپ داشته.این نشون دهنده ضعف در خط حمله است.چوت عمده تمرکز تیم ما در اون بازی به مرکز خط دفاعی حریف بود باید بیشتر از این ها گل می زدیم. آمانی کریشنان توی 6 بازی فصل فقط 3 گل زده.گولدن هم افت شدیدی داشته این فصل.گولدن فصل پیش مرد اول گل زنی تیم سان اف سی بود. اما توی 5 بازی اول فصل گل نزده بود. بهر حال این بازی گولدن بازی خوبی از خودش نشون داد اما ما انتظار بیشتری از خط حمله داریم.با توجه به اینکه تیم های لیگ هم قوی شده اند دیگه مثل گذشته بازی های راحتی نداریم.شاید بزودی یه مهاجم به ترکیب تیم اضافه شد.سعی می کنیم یه مهاجم با سن بالا و با تجربه باشی. صحبت های کاپیتان تیم: من متاسفم که این فصل نتونستم بازی های خوبی کنم.من همه تلاش خودم رم می کنم ولی در امر گل زنی نا موفق بودم تا حالا.اما خوشحالم که مقابل تیم موجان اف سی تونستم هتریک کنم.در آینده بازی های بهتری از من خواهید دید.

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21179 ارسال
صحبت های سرمربی فهیم تیم یوونتوس جنوب : بی شک یکی از بهترین بازیهای یوونتوس رو شاهد بودیم . در دقیقه 3 گلی رو روی اشتباه و البته غافلگیری خوردیم ولی خیلی خوب ادامه دادیم و بازی رو نگه داشتیم . توپدونی در زمین خودش بازی میکرد و هیاهوی ورزشگاه بسیار وحشتناک بود . ما در ادامه 4 گل زدیم تا نشون بدیم تیمی کامل هستیم . الان هم با تیم اول فقط یک امتیاز اختلاف داریم که قابل جبرانه . صحبت های کاپیتان تیم : خوشحالم که دو گل زدم . خیلی دوست داشتم گلزنی کنم . بعد از یک افت تقریبا طولانی مدت زدن دو گل انرژی زیادی بهم داد و سعی میکنم همیشه همین جوری بازی کنم . از بچه ها هم ممنونم .

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21179 ارسال
من این هفته با تیم چلسی بازی دارم توی لیگ . 4 - 4 - 2 بازی میکنه و قدرت وینگرهاش نسبت به دیگر پست های دیگش بیشتره . یعنی دقیقا مثل من . منم با وینگر کار میکنم . تیم قوی نیست و میتونم ببرمش . فقط نمی دونم با 5 - 4 - 1 همیشگی بازی کنم یا 4 - 3 - 3 . اگه میشه راهنماییم کنید .

saeed_piero

saeed_piero

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 497 ارسال

من این هفته با تیم چلسی بازی دارم توی لیگ .
4 - 4 - 2 بازی میکنه و قدرت وینگرهاش نسبت به دیگر پست های دیگش بیشتره .
یعنی دقیقا مثل من . منم با وینگر کار میکنم .
تیم قوی نیست و میتونم ببرمش .
فقط نمی دونم با 5 - 4 - 1 همیشگی بازی کنم یا 4 - 3 - 3 .
اگه میشه راهنماییم کنید .

می گم به نظره من اصلا بازی نکن یا با ترکیب دومت بازی کن تا ببازی من بهت برسم. این فکره خوبیه نه؟ نظرت چیه؟
حالا بدون شوخی من می تونم این man_utd_red_devils رو ببرم یا نه,خداییش r-win تیم خوبی داره.بازیم خیلی خطریه
در مورد چلسی هم بگم که اونقدر مالی نمی ره می بریش

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21179 ارسال
من دو هفته آیندم با همین چلسی هست و اگر مشکل پیش نیاد 6 امتیاز راحت میگیرم . بعد با توپدونی توی زمین خودم دارم و بعد هم با اروین توی زمین اروین . اگر بازی با اروین رو هم برد بگیرم دقیقا 12 امتیاز رو میتونم بگیرم . اما بازی اصلی من با تو هست سعید و صد البته با ایران یووه . در کل با توجه به ضعف بازیکنام به رتبه ای بهتر از دوم نگاه نمیکنم .

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
چرا اینجا بحث میکنید!؟ اینجا مال نتایج بود و صحبت های مربیان. من شب بررسی میکنم و توی تاپیک بررسی می زنم.

R-Win

R-Win

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 24 ارسال
===========در پاسخ به بهمن و سعید================ با عرض معذرت بخاطر این که پست بیربط میدم اینجا ولی چون در 2 پست این تاپیک مورد حمله قرار گرفتم دیگه...... سعید جان من تو این گروه با توجه به این که فقط 10 روزه تیم گرفتم و دیگه کلی امتیاز از دست داده تیمم شانسی ندارم ولی حد اقل تلاشم اینه که چهارم بشم تا یه پولی گیرم بیاد و سقف آرزوم اینه که شمارو تو بازی رفت و برگشت ببرم و شاید بتونم سوم بشم بعدشم من تیمتو دیدم دقبقا قدرت تیمامون عین همه بنظرم بازی پایاپایی بشه فقط فرقش اینه که من تیمم جوان که هیچی نوجوانه و یکم به نفع تو در ضمن بهمن جان ما تو Red Hellford به کسی به این راحتی ها امتیاز نمی دیم بخاطر اینکه پستم زیاد بیربط نشه :من بازیه دوستانمو با یه تیم که کمترین بازیکنش 3.5 گرفت و من تیم زیره 19 سالمو بازی دادم با نتیجه 6-0 باختم قابل توجه سعید و بهمن

R-Win

R-Win

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 24 ارسال
مصاحبه مفصل سر مربی جدید منچستر با روزنامه ی HT TIME: بعد از شکست تیم زیر 19 سال منچستر در بازی دوستانه اولا راتهولد سوئدی در مورد شرایط تیم چنین گفت: همان طور که می دانید تیم در هفته پنجم دچار تغیر کادر مدیریتی و فنی شد (البته کاندید اصلی مدیریت انصاری فرد بود ولی طبق معمول زیرآبشو زدن) و کادر جدید و بنده بعنوان سر مربی بروی کار آمدیم و با جذب 4 بازیکن خوب ولی ارزون قیمت و یک بازیکن مصدوم خیلی خوب که به بازی حساس مقابل یوونتوس جنوب میرسه و برد مقتدرانه که با 8 گل همراه بود و بهترین نتیجه لیگ بود, تیم رو از بحران در اوردیم و دو بازیکن 2 گله هم داریم که فقط 1 بازی تو این لیگ داشتن. هدفمون در این فصل کسب عنوان 4 یا شاید 3 ومی هست و با تجربه شدن این بازیکنای جوان که میانگین سنی تیم 21.4 هست. (اگه سعید یا بهمن این فصل صعود نکنند فصل بعد یه رقیب جدی دارن) باشگاه با مشکلات مالی زیادی دستو پنجه نرم میکنه و با وجود گزاشتن بازیکنان خوبی برای فروش با توجه به اینکه دیگر باشگاه ها هم مشکل مالی دارن کسی بازیکن نمی خره. در مورد بازی حساس رفت و برگشت مقابل والنسیا هم باید بگم که تمام تلاشمون رو می کنیم که نتیجه بگیریم ولی تو بازی رفت زیاد شانسی نداریم همچنین این سر مربی در مورد بازی دوستانه با پیرونتوس گفت: من همیشه به تیم های جوون علاقه داشتم و قبلا مشاور خرید بازیکن در PES با کمال مدیر باشگاه همکاری داشتم ولی جدیدا تو یاهو آن نمیشه!!!!!! دو تیمی مقابل هم بازی می کنند که اسطوره جوون گرایی هستن و تقابل جوانان خواهد بود ولی از نظر نتیجه شانسی رو برای تیمم در این فصل قائل نیستم پاسخ به خبرنگاران رضا4-4-2: تیمتون خط هافبک و وینگر خوبی نداره یه کاری نمی کنید؟؟ جواب: پول نداریم همینی که هست کمال نیوز: بازیکنات چرا پاس ندارن؟ جواب:نفر بعدی !!! اینتر تایمز: چرا اینقدر بدبخت بیچارست تیمتون ؟؟ جواب:در فکر جذب چند کلاه بر دار و بازیکن قالب کن هستیم ولی هرچی تو گزینه های the club می گردبم چیزی پیدا نمی شه!!!! سعید دیلی: شایعه شده تیمتون با بهمن تبانی کرده تا والنسیا رو ببرید صحت داره؟ فعلا که نه ولی اگه پیشنهاد مالی خوبی در کار باشه چرا که نه (شما خودت پیشنهادی نداری؟؟؟)

shadman

shadman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2102 ارسال
سلام من بالاخره اولین برد خودم رو تو لیگ 3 کسب کردم. 1 - 0 بردم

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

سلام من بالاخره اولین برد خودم رو تو لیگ 3 کسب کردم. 1 - 0 بردم

بنده خدا دوتا اخراجی داده بود.وگرنه نمی بردی

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21179 ارسال
آفرین شایان عالیه برده برده . فرقی نمی کنه

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
مربی تیم بحران زده یووستار گفت: سعی می کنیم با تمرینات اخیر و صحبت با بچه ها و برد در مقابل حریف ذره ای از این وضعیت اسفناک کم کنیم

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21179 ارسال
سرمربی بزرگ تیم یوونتوس جنوب نیز در کنفرانس مطبوعاتی قبل از دیدار حاضر شد و به سوالات خبرنگاران پاسخ داد . خبرنگار 1 : برای بازی این هفته آماده هست ؟ سرمربی : آره ! خبرنگار 2 : میتونید تیم آروین رو ببرید ؟ سرمربی : آره ! خبرنگار 3 : آیا برای قهرمانی در پایان فصل یا کسب یکی از رتبه های بالای جدول امید دارید ؟ سرمربی : آره ! خبرنگار 4 : خبرهایی میرسه از اینکه شما باید روی تیمنون کار کنید ؟! سرمربی : به رضا سلام برسون ! خبرنگار 5 : تیم شما پاس داره ؟ سرمربی : نه ! ========================================= مصاحبه به همین منوال به مدت 9 ساعت طول کشید و دیگه همه رفتند !

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
سرمربی ترک تبار سان اف سی امروز اعلام کرد که 4 هافبک ارزنده این تیم یک درجه دیگر رشد کردند. ییاگکوس هافبکی که کارش رو در این تیم با درجه قدرت سولید شروع کرد بعد از 2 فصل Outstanding شد.و تربرگ که این فصل با قدرت اکسلنت به تیم آمد همزمان با ییاگکوس به این درجه رسید.احتمالا تربرگ تیم سان اف سی را ترک میکند.چون هفته هاست در ترکیب اصلی جایی ندارد.زیرا ییاگکوس و رافی کتز و آویور یار 3 هافبک اصلی تیم هستند که بر اساس ویژگی های خاص خود در تیم چیده می شوند.و هر 3 آنها این هفته یک درجه رشد کردند. سرهان ایجدر مربی تیم اعالم کرد ییاگکوس فقط 20 سال دارد و هنوز جای پیشرفت بسیاری دارد.و احتمالا در تیم می ماند. احتمال فروش آویور یار هم می رود.اما رافی کتز نیز حداقل یک فصل دیگر در تیم خواهد ماند.

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام دوستان من آندره گویز بعد از مدتها سکوت خبری بخاطر یک سری اشتباهات داوری و نتایج ضعیف بالاخره دقایقی پیش در مصاحبه با خبرنگار معروفی به نام کمال اینچنین جواب سوالات را داد .... کمال : سلام گویز : سلام عزیزم کمال : خوبی ؟ گویز : خوبم کمال : علت باخت جلوی پروفشنال چی بود ؟ گویز : این کت تنم علت شکست بود ، بعد بازی سه بار آتیشش میزنم تا دیگه نبازیم کمال : میخ های کنار زمین هم موثر بود ؟ گویز : اینطور میگند کمال : مطمئنید شما و بازیکنان مقصر نبودید ؟ گویز : ********** کمال : بای گویز : بای راهنما ---------- ********** = هر چی از دهنش در اومد به خبرنگار گفت با تشکر

shadman

shadman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2102 ارسال
اما مربی هلندی تیم سکوت شب (silence of night) وضعیت تیم را مثبت ارزیابی کرد و گفت: بازیکنان ما در چند بازی اخیر به دلیل کسب نتایج خوب و پیشرفت قابل ملاحظه شان از روحیه خوبی برخوردار هستند. و روز به روز بهتر میشوند. او در ادامه به صعود 14 پله ای تیم در رنکینگ لیگ اشاره کرد و گفت: علی رغم مصدومیت بهترین بازیکنم و محرومیت یکی از بازیکنان کلیدی دفاع این نتایج را کسب میکنیم..

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21179 ارسال
سرمربی کانادایی تیم یوونتوس جنوب در حالی که بسیار متفکر به نظر میرسید به سوالات خبرنگاران پاسخ داد . خبرنگار : سلام آقای براون سرمربی : ها ... سلام خبرنگار : شما این هفته شکست سنگینی رو متحمل شدید از تیم آروین . چرا ؟! سرمربی : وقتی 3 . 4 تا بازیکن کلیدی رو بازی ندی همینه دیگه . مهم نیست . هنوز در کورس قهرمانی هستیم . خبرنگار : ولی شما شانس اوردید که ایران یووه مساوی کرد وگرنه .... سرمربی : آقا جان صبر کن . ما تمامی بازی ها رو پیش بینی میکردیم . ایران یووه خیلی شانس اورد که نباخت ! خبرنگار : هفته بعد با ایران یووه بازی دارید . چیکار میکنید ؟ سرمربی : یوونتوس جنوب در بازی هفته بعد از نعمت حمایت تماشاگرانش برخوردارست . و البته همه بازیکنان حاضر هستند . بازی رو میبریم . خبرنگار : نظرتون راجع به تیم والنسیا چیه ؟ سرمربی : این تیم برای قهرمانی باید 2 مرحله رو بگذرونه . که البته هر دو مرجله به ما مرتبط میشه . یک بازی که دیدار یوونتوس با ایران یووه است . و اگر ما ببریم برای اونا بهتره و مرحله دوم دیدار مستقیم این دو تیم است . در هفته 13 ام . خبرنگار : چندی پیش رییس باشگاه اعلام کرده بود که برای اینکه بازیکنان رو از 15 تا به 20 افزایش بده باید 2 . 2 سال کار کنه . چرا ؟ سرمربی : وقتی قیمت تخم مرغ رفته بالا . قیمت بازیکن هم میره بالا . ما هم فعلا باید تا آخر فصل اگر بد شانسی نیاریم کار کنیم تا کمی بدهی ها رو بدیم . بعدا شاید بتونم کاری کنیم وای آینده وحشتناکی در کمین یوونتوس جنوب است . خبرنگار : خب 4 شنبه باز هم مراحم میشم . سرمربی : نشدی هم نشدی ! خبرنگار : خداحافظ سرمربی : آ !

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی