پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

پرسش و پاسخ

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
1701 پاسخ برای این موضوع

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
از اينجا شروع كن : http://www.fcbarcelo...lper_(Ver_50411).pdf البته شايد بقيه بچه ها چيز بهتري هم سراغ داشته باشن

R-Win

R-Win

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 24 ارسال
دوستان این Interest تو قسمت مخارج باشگاه نوشته همون صودی هست که بخاطر منفی بودن پولم دارم میدم؟؟؟ این خیلی نامردیه زده 100 تا نامردا

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

دوستان این Interest تو قسمت مخارج باشگاه نوشته همون صودی هست که بخاطر منفی بودن پولم دارم میدم؟؟؟
این خیلی نامردیه
زده 100 تا نامردا

تو بخش آموزشی گفتم !
چرا هیچکس اونا رو نمی خونه !

R-Win

R-Win

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 24 ارسال

دوستان این Interest تو قسمت مخارج باشگاه نوشته همون صودی هست که بخاطر منفی بودن پولم دارم میدم؟؟؟
این خیلی نامردیه
زده 100 تا نامردا

تو بخش آموزشی گفتم !
چرا هیچکس اونا رو نمی خونه !

این جملهم بیشتر حالت درد و دل داشت تا پرسشی
آخه خیلی نامردیه
حالا یه کلام جوابم رو هم می دادی دیگه

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21179 ارسال
چند تا سوال داشتم . 1 - ساعت تمرین کی هست ؟ ( چون من الان که رفتم توی سایت دیدم انگار تمرین کرده بودن ... ساعت : 7:30 ) 2 - در بازیهای جام حذفی وضعیت تماشاگر چطوریاست ؟ ( کمه . زیاده . فرقی نمیکنه مثل همیشه ) 3 - مربی اگر مصدوم بشه تمرین برگزار میشه ؟

shadman

shadman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2102 ارسال
سایت هتتریک دو روزه باز نمیشه... مال همه اینطوریه؟

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
نه ! من هم امروز هم دیروز کلی تو هتتریک بودم ! مشکلی نداره ! 1-فقط می دونم تمرین جمعه صبح اتافق میفته! چه فرقی میکنه برای تو ؟ 2-برای بازی های حذفی مثل کاپ و پلی آف بیشتر از حال عادی تماشاگر میاد. 3-چه عرض کنم ! مگه آدم عاقل مربیش مصدوم میشه ! آره تمرین برگزار میشه.

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام بهمن جان 1- این رو من نمیدونم رضای عزیز میاد جواب میده 2- جام حذفی مثل بازیهای لیگ هست و اگر با تیم قوی بازی داشته باشی ورزشگاهت پر میشه و 3/2 پول ورزشگاه به تو میرسه و 3/1 به تیم مقابل 3- بله تمرین میکنند ، مربی برای بازی کردن مصدوم میشه و ربطی به تمرین کردن نداره با تشکر

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
كسي از زمان دقيق آپ ديت سايت هت تريك خبر داره ؟ اگه زمان مشخصي داشته باشه يه خبر توپ دارم واسه تون

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
جمعه شب آپدیت تمیشه ! اما شنبه صبح آپدیته ! من چک کردم راس ساعت 12 هتتریکی هم نیست.دقیقا نمی دونم کیه ! اما حدث میزنم خبرت ازین شابعه هاست که جدیدا تو هتتریک باب شده ! البته حدث میزنم ! شاید هم یه باگ جدیده !! کدومه !!؟؟! :D

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
نه نه منظورم اون آپ ديتيه كه دروازبانه روي ننو خوابيده
هموني كه كاربرا نمي تونن تا اطلاع ثانوي وارد بشن
اگه بشه زمانش رو فهميد (البته اگه زمان مشخصي داشته باشه) مي تونيم بازيكناي خوبي رو كه ددلاينشون اون موقع تمام ميشه
از يك روز قبل ارزون به دست بياريم
البته عكس اين موضوع هم واسه بازيكناي خودمون ممكنه اتفاق بيافته

«كمال چرا چشمات برق مي زنه ؟»

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام مانی جان من که چشمام بسته بود ، چطوری دیدی ؟ اگر بشه فهمید که عالی میشه ، بریم توی کار مافیایی با تشکر

R-Win

R-Win

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 24 ارسال
سلام آقا این -وی هتریک- که قیمت بازیکنا رو میزنه درسته؟؟؟؟ یکم بنظرم گرونتر می زنه یه بازیکن درپیت که 10 تا خریدمش رو میگه 2 ملیارد قیمت داره!!!!!!!!!!!!!!!! نظرت چیه رضا جان؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ,و قیمتش هم به ریال داره میگه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
رضا بيا جواب منو بده نكنه فهميدي به ما نميگي ؟ ::) ;)

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
نه والا مانی ! من راستشو بخوای اصلا نگرفتم قضیه چیه !!!! خیلی فکر کردم ولی سر در نیاوردم !!!!!!!!!!!

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
ببين يه وقتايي هست يه دروازبانه روي ننو خوابيده و ورود به سايت غير ممكنه خب حالا فكر كن يه بازيكن خوب كه معمولا ً با قيمت پايه پائين واسه فروش گذاشته ميشه همون موقع كه سايت باز نميشه ددلاينش به پايان مي رسه حالا اگه ما از زمان مورد نظر خبر داشته باشيم مي تونيم چند ساعت قبل يكي از همون بازيكنا رو با قيمت خوب بخريم بقيه چون نمي دونن صبر مي كنن زمان ددلاين برسه تا قيمت بي رويه بالا نره ولي غافل از اينكه اون موقع نمي تونن لاگين بشن

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
آهان ! یکم بیشتر فهمیدم !! آها ! حالا کامل فهمیدم !

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
كمال عينك آفتابي بزن خيلي تابلوئه !!!

R-Win

R-Win

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 24 ارسال

نه والا مانی ! من راستشو بخوای اصلا نگرفتم قضیه چیه !!!! خیلی فکر کردم ولی سر در نیاوردم !!!!!!!!!!!

ممنون رضا جان جواب مارو دادی
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

سلام
آقا این -وی هتریک- که قیمت بازیکنا رو میزنه درسته؟؟؟؟
یکم بنظرم گرونتر می زنه
یه بازیکن درپیت که 10 تا خریدمش رو میگه 2 ملیارد قیمت داره!!!!!!!!!!!!!!!!
نظرت چیه رضا جان؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
,و قیمتش هم به ریال داره میگه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

شرمنده آروین من تو شلوغی فروم که میام کلا یه جورایی گیج میشم !
باید همه جا سرک بکشم !

من تست کردم حدودا 300-400 تا معمولا گرون تر پیش بینی میکنه.
مثلا مهاجم من 1.5 می ارزه اون می گه 1.9

کلا بهترین چیز ترنسفر کامپر خود هتتریک هست.

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی