پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

پرسش و پاسخ

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
1701 پاسخ برای این موضوع

R-Win

R-Win

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 24 ارسال
اگه کسی رو برای فروش تو لیست بزاریم تو روحیش یا بازیش تاثیر می زاره؟ من نمی دونم چرا کسی از من بازیکن نمی خره اینو گذاشتم برا فروش انگار که نه انگار Stamina: poor Keeper: wretched Playmaking: weak Passing: poor Winger: weak Defending: passable Scoring: solid Set pieces: solid

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
من جایی ندیدم که رسما نوشته باشه.ولی برای خودم چندین بار پیش اومده بازیکنی رو گذاشتم توی لیست فروش فرمش افت کرده. نه همیشه.اما چند بار پیش امده. تجربه میگه احتمال افت فرم هست!

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
یه سوال باید چیکار کنم که ورزشگاه خانگی من پر بشه من تا حالا تو کف پر شدن ورزشگاه موندم بخصوص که برای اولین بار ورزشگاه جدید و 15030 افتتاح میشه چون به پولش شدیدا احتیاج دارم

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
فکر می کنم با کسب نتایج خوب بتونی تماشاچی رو به ورزشگاه بکشونی

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21179 ارسال
البته ممبرهات هم تاثیر گذار هستند .

saeed_piero

saeed_piero

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 497 ارسال
ببخشید بچه ها یه سوال داشتم من یه بازیکن خریدم و بعد از خریدم بلافاصله اونو گذاشتم تو لیست فروش. می خوام بدونم چه قدر از پول فروشش به جیب خودم می ره. فرض کنید من با 500 میلیون گذاشتمش تو لیست فروش, حالا چه قدر به من می رسه؟؟؟؟؟؟؟

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

ببخشید بچه ها یه سوال داشتم
من یه بازیکن خریدم و بعد از خریدم بلافاصله اونو گذاشتم تو لیست فروش. می خوام بدونم چه قدر از پول فروشش به جیب خودم می ره. فرض کنید من با 500 میلیون گذاشتمش تو لیست فروش, حالا چه قدر به من می رسه؟؟؟؟؟؟؟

زیر محل پیشنهادات نوشته که شما چند درصد از بالاترین قیمت رو خواید گرفت.ولی چیز زیادی کم نمیشه.فوقش 500 میلیون بشه 450 یا 460.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

یه سوال باید چیکار کنم که ورزشگاه خانگی من پر بشه

من تا حالا تو کف پر شدن ورزشگاه موندم
بخصوص که برای اولین بار ورزشگاه جدید و 15030 افتتاح میشه
چون به پولش شدیدا احتیاج دارم

مستقیما به تعداد اعضای ساپورتر کلاب بستگی داره.

saeed_piero

saeed_piero

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 497 ارسال
ببخشید می شه یه توضیح در مورد econemy بدید بویژه 3 قسمت interest و temporary و financial؟؟؟؟؟؟ می خوام بدونم اینا چین خصوصا این temporary که همینجور الکی از بودجه تیم کم می کنه. بعد یه سوال دیگه. فرق اون دو رقمی که در قسمت cash founds نوشته(یکی تو پرانتز اون یکی بیرون پرانتز) چیه؟ راستی یه چیز دیگه!! وقتی یه بازیکن می خریم علاوه بر پولی که برای خریدش می دیم باید حقوق اولین هفته ی اون بازیکن رو هم بلافاصله بدیم,نه؟؟؟؟ آخه من یه بازیکن خریدم ولی در قسمت econemy باشگاه بیشتر از اون چیزی که پولش بود ازم کم کرد.....!!1 >:( خیلی ممنون ;)

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

ببخشید می شه یه توضیح در مورد econemy بدید بویژه 3 قسمت interest و temporary و financial؟؟؟؟؟؟
می خوام بدونم اینا چین خصوصا این temporary که همینجور الکی از بودجه تیم کم می کنه.

بعد یه سوال دیگه. فرق اون دو رقمی که در قسمت cash founds نوشته(یکی تو پرانتز اون یکی بیرون پرانتز) چیه؟

راستی یه چیز دیگه!! وقتی یه بازیکن می خریم علاوه بر پولی که برای خریدش می دیم باید حقوق اولین هفته ی اون بازیکن رو هم بلافاصله بدیم,نه؟؟؟؟ آخه من یه بازیکن خریدم ولی در قسمت econemy باشگاه بیشتر از اون چیزی که پولش بود ازم کم کرد.....!!1 >:(

خیلی ممنون ;)

من که اقصاد رو کامل توضیح دادم توی بخش آموزش! برو اونجا هست.آره باید حقوق هفته اولش رو هم بدی.
فرقش اینه که هر جمعه حساب های اقتصادی پرداخت و تصفیه میشه.اونی بیرون پرانتز مال جمعست.اونی که تو پرانتز مال جمعه بعد.
اگر بازیکن بخرید مثلا تو قسمت جمعه بعد(پرانتز) حساب میشه.که خرید بازیکن جزو temporary است مثلا.

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
درمورد افزايش دستمزد كسي اطلاعي داره مثلا ً يه مهاجم اكسلنت دستمزدي حدود 10-15 ميليون مي گيره اگه توي خود باشگاه 3 - 4 درجه بالاتر بره دستمزدش تغيير مي كنه ؟

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
بعله که تغییر می کنه !الان یکی از مشکلات تیم های بزرگ دست مزده البته چیزی که توی هتریک هاب دیدم هم خوب بود.میگفت بهتره بازیکن های خارجی که 20 درصد حقوق اضافه میگیرند بعد از هر فصل پنچ درصدش کم بشه و بعد از 4 فصل به صفر برسه.که این خیلی کمک میکنه بهرحال آخر هر فصل با توجه به رشد اسکیل بازیکن ها و سنشون حقوقشون بالا میره و هیچ کاری هم در این مورد نمیشه کرد.

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
در مورد تمرین دفاع مربی من خصوصیاتش اینه چند هفته طول میکشه؟ Eyüp Feriyar (152133312) 42 years, inadequate form, healthy A inadequate trainer who is defence-minded A sympathetic guy who is temperamental and honest. Has formidable experience and inadequate leadership abilities. Speciality: Powerful

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
تو لیستی برای تمرینات هست و تو آموزش زدم.به اضای هر درجه کمتر از سولید باید تقریبا یک هفته بیتشر حساب کرد. البته این یه نظریست ولی تقریبا درسته. یعنی مثلا برای تمرین یه 17 ساله حداقل باید حدود 9-10 هفته صبر کنی !

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
تمرینات رو دارم پس با این وجود من حالا حالا ها منتظر رخداد نباید باشم

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
رضا از كجا مي شه فهميد يه بازيكن چند هفته ديگه مونده يه درجه رشد كنه ؟

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
مقدار تقریبیشو می تونی بفهمی نه دقیق.
که اگر یکی دو بازیکنه بر توی این سایت:

http://www.vhattrick.com/mtool

و اگر همیشه دنبال دیدن درجه پر شده بازیکن ها هستی اکستنشن فایر فاکس همون سایت یا سایت های دیگه رو داونلود کن.
این اکستنشن یه لینک میزاره زیر قسمت قدرت های هر بازیکن و با یک کلیک درصد رو خودش حساب میکنه.

این نه فقط برای بازیکن های خودی بیشتر برای بازیکن های که می خواهید بخرید استفاده داره.چون می تونید موقع خرید یکی رو ببینید که با درجه بعدی فاصله کمتری داره پس سریع تر یه درجه رشد می کنه و برای فروش سریع تر به نتیجه می رسید.

نسخه مجانی این اکستنشن فقط روزی 10 بازیکن رو تعیین میکنه.

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21179 ارسال
به تیمهای اول تا چهارم چقدر پول میدن ؟

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
توي ليگ چهارم كه من و شما هستيم اينجوريه : تيم اول 2400 ميليارد تيم دوم 1500 " تيم سـوم 1200 " تيم چهارم 600 " ليگ سوم : تيم اول 3750 ميليارد تيم دوم 2400 " تيم سـوم 1800 " تيم چهارم 900 "

تورین

تورین

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 14 ارسال
چطور ثبت نام کنیم

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی