پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

هفته هجدهم سری آ - یوونتوس 3-0 رم

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
189 پاسخ برای این موضوع

Ale10Forever

Ale10Forever

Tired Juventini...

• اعضا
  • 809 ارسال
دی سانتیس: "سیستم ایتالیا میخواد که یووه اول باشه و البته من در مورد مسائل منفی صحبت نمیکنم. اما در اروپا مثل این نیست و میتونیم کاملا این رو ببینیم."

توتی: "من یکبار گفتم که شما مقابل یوونتوس 11 به 14 بازی میکنید... اکنون مسائل تغییر کرده؟ بعضی کمکها هست که اونها همیشه ازش بهره مند هستن."

تصویر

تصویر

26537251182347146642.jpg

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
مهم ترین بازی این فصل سری آ رو شبکه سه نمیخواد نشون بده. این زیاد مهم نیست. اینکه تاپیک این بازی فقط 2 صفحه پست خورده ناراحت کننده تره

يوونتوس مانند آسمان است ، روزي ستاره ها ميميرند و ممکنه روزي ستاره اي به اندازه خورشيد بميرد ولي آسمان همچنان آسمان اَست ، پس يووه هميشه زنده است. :worship: :worship:

Prince of Turin

Prince of Turin

عارش!

• اعضا
  • 2808 ارسال
  • Locationكرج

مهم ترین بازی این فصل سری آ رو شبکه سه نمیخواد نشون بده. این زیاد مهم نیست. اینکه تاپیک این بازی فقط 2 صفحه پست خورده ناراحت کننده تره

آخه بازي اي كه اصلا حساسيت نداره و نتيجه اش معلومه ميخواي چقدر پست بخوره؟؟؟؟

پ.ن.: اين پست صرفا جهت حرص دادن مليحه و ديگر رمي ها ميباشد و ارزش ديگري ندارد.:troll:

Aminvo

Aminvo

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1599 ارسال

اصلا ناراحت این قضیه نباش چون دو تا دلیل اصلی داره
1- خیلی ها از قهرمانی در این فصل مطمئن هستند و رم با اینکه تیم خوبی هست ولی یووه یک گردن بلند تر هست( سر نداره:3: )

2- تا اینجا که من توی این چند روز متوجه شدم ایرانی ها بیشتر از خارجی ها در تعطیلات کریسمس و سال نو میلادی قرار دارند. هفته پیش که دوشنبه تا جمعه تعطیل بود به مناسبت سال نو و حالا هم که تازه از سفر برگشتن و دارند خستگی در می کنند. شاید اگر زمانی دیگری از سال بود پست بیشتر می خورد :3: :1:

Spoiler

[SIGPIC][/SIGPIC]

او با اینکه به ثروت دست یافت اما تمام آن را صرف تحقیقات علمی کرد و در فقر و بدهکاری در نیویورک در اتاق یک هتل فوت کرد
hey God, both of us know I had been born in wrong Geographical coordinates, please help me to move where I belong there.

Georgia

Georgia

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2610 ارسال
بازی :roma: VS:juventus: از شبکه AZ پخش میشه :yes1:

Si puo dare di più perchè è dentro di noi
si puo osare di più senza essere eroi
come fare non so non lo sai neanche tu
ma di certo si può ... dare di più

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4145 ارسال
به کم از یک برد قانع نیستم. تنها در این صورته که اون ناراحتی حذف از اروپا کم میشه.

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری
http://kassiesa.nl/uefa/clubs/images/AS-Roma@4.-logo-70's.png تصویر

2000 تاکنون یعنی در 13 سال اخیر 31 بار به مصاف هم رفته اند که 2 بازی ان دوستانه بوده است و در 28 بازی رسمی ......سهم تیم رم 7 برد و سهم یوونتوس 14 پیروزی بوده و 10 بازی دو تیم هم با نتیجه ی مساوی به پایان رسیده .......

بهترین گل زن تیم رم هم توتی با 8 گل به یووه بوده و پر گل ترین نتیجه هم در این 13 سال4-0 بوده که هر دو تیم در اون سهم داشتن....

capture1_gp2v.jpg

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال
منم مث امیر در مورد این بازی یه کم نگران بودم.:1:...البته نگرانیم بیشتر به خاطر بی انگیزیگی و غرور احتمالی تیم خودمون بود و احتمال میدادم فاصله 5 امتیازی باعث بشه یووه با ریسک بالا بازی نکنه که خوشبختانه توتی و دوستان این مصاحبه ها رو کردن و فاکتور انگیزه رو به یووه تزریق کردن...کاری که اون زمن کثیف هم قبلا تجربه ش کرده بود...من که راضیم ازشون...:1:

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال

Del Piero Amazing Goal

http://www.uppic.com/do.php?img=109216

http://www.uppic.com/do.php?img=109217

! Download

http://www.uploadbaz.com/7wfjq1ikml27

08208187537491337092.jpg

GranDe Buffon

--------------------------------------------------------

La Juve é Del Piero

يوونتوس يعني دل پيرو

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

الگری ای امام ، الگری ای امام :دی

• بن شده
  • 3066 ارسال

این هم یه preview زیبا واسه بازی امشب

تصویر

دانلود 8 Mb

F A R SH A D J U V E

F A R SH A D J U V E

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 333 ارسال
درو باز کن:1:
تصویر

Guest_Il Guerriero_*

Guest_Il Guerriero_*
  • مهمان

بازیکنان کلیدی در مصاف یوونتوس - رم

تصویر

دیو تایلر معتقد است که مصاف دو تیم یوونتوس و رم ، تقابل دو بازیکن آنها ، کارلوس توز و مهدی بن عطیا است .

وقتی یک نیروی مهار نشدنی به یک شیء راکد و استوار برخورد میکند چه اتفاقی می افتد ؟ چه کسی میتواند به این سوال پاسخ بدهد ؟ شاید بازی یکشنبه شب تیم های اول و دوم جدول ، بتواند پاسخگوی این سوال تناقض آمیز باشد . هر دو تیم با قدرتمند ترین ترکیب ممکن خود پا به میدان خواهند گذاشت ، چون از همه نظر دو تیم تقریبا در یک سطح از توانایی قرار دارند ؛ این بازی یک مصاف سخت خواهد بود .

در حالت کلی یوونتوس آن قدرت مهارنشدنی و رم شیء راکد و استوار است . یوونتوس بهترین خط حمله را دارا است ، نه بازی اخیر خود در سری آ را با پیروزی پشت سر گذاشته و در خانه شکست ناپذیر بوده است . مهمان ، رم ، بهترین خط دفاعی را داشته و در نوزده دیدار طعم شکست را نچشیده است .

شاید این دیدار را بتوان مصاف دو تن از موفق ترین بازیکنان دو تیم دانست ، کارلوس توز از یوونتوس و مهدی بن عطیا از رم . یکی به عنوان خطرناک ترین و آماده ترین مهاجم این روزهای لیگ و دیگری ترسناک ترین و محکم ترین مدافع . مصاف نفر به نفر این دو بازیکن بسیار جذاب خواهد بود . توز قدرت و نیروی قابل مهار و بازیکنی چابک است و بن عطیا دیواری مستحکم و نفوذ ناپذیر . مصافی کلاسیک خواهد بود ، جایی که این دو وزنه ی دو تیم مقابل هم قرار گرفته و پیروز این رویارویی میتواند به ما در شناختن قهرمان نهایی کمک کند.

در رابطه با مقایسه ی ظاهر دو بازیکن نیز تفاوت هایی وجود دارد ، قد دو بازیکن 0.18 متر اختلاف دارد ، توز تنها 1.73 متر و بن عطیا 1.91 متر و توز 13 کیلوگرم لاغر تر است ، توز بازیکنی با جثه ای به مراتب کوچکتر از بن عطیا و توانایی بسیار زیاد است .

اما بازگردیم به دو تیم ، به رم لقب راکد و استوار را دادیم ، دلیل اصلی این انتساب ، چهار یار دفاعی تیم هستند که به ندرت ترکیبشان تغییر کرده و باعث شده که یاران دفاعی شناخت بسیار خوبی از یکدیگر داشته و عبور از آنها کاری دشوار باشد . بن عطیا ، کاستان و مایکون ، میتوان گفت که آنها بهترین ترکیب دفاعی در ایتالیا هستند که به تیم پایه و اساسی استوار می بخشد.

در طرف دیگر قدرت مهار نشدنی ، یوونتوس ، حضور دارد . تیمی که کونته آن را رهبری می کند ، در تمام بازی ها گلزنی کرده است . چیزی که بیشتر به توانایی های این تیم تاکید می کند این است که آنها صرف نظر از کسب دو اسکودتوی پیاپی همچنان تشنه ی قهرمانی و جاه طلب هستند . بدون شک توز نیز به عنوان یک بازیکن تاثیر به سزایی بر این جاه طلبی داشته است ، کسی که تا به این جای فصل بیشترین شوت داخل چهارچوب را میان تمام بازیکنان لیگ داشته ، 29 شوت . او 11 گل به ثمر رسانده در حالیکه تنها یکی از آنها پنالتی بوده ، عددی که با مجموع تعداد گل های سه بازیکن تهاجمی رم ، فلورنزی ، جروینیو و توتی ، برابری می کند و این نشان از اثر بسیار زیاد او بر عملکرد یوونتوس است .

تصویر

چیزی که بدیهی است این است که توز یک خطر واقعی برای حریفان است ، با انرژِی ، تسلط بر توپ ، سرعت و قدرت زیاد در نفوذ به خط دفاع حریف ، او میتواند تاثیر به سزایی در نتیجه ی دیدار امشب بگذارد . اما در مقابل تنها کسی که تاب مقاومت در برابر این قدرت را داراست ، مدافع اسبق اودینزه و کنونی رم ، بن عطیا است . این مدافع خوش قد و قامت ، به خوبی از قد بلند خود در نبرد های هوایی استفاده می کند ، آمار 80 درصدی موفقیت در نبردهای هوایی اثبات این مدعا است . اما آن چیز که بدیهی ست این است که تنها فاکتور موفقیت آمیز او در نبردهای هوایی قد بلندش نیست ، هوشیاری بسیار زیاد او تحسین برانگیز است . او به خوبی مقابل حملات حریف مقابله میکند . همچنین او بیمی از حرکات غیر ورزشی هم ندارد ، در کنار این ، بازی خوانی خوب بن عطیا میتواند مقابل توز به او کمک کند .
مهدی بن عطیا با میانگین 3.1 قطع توپ و 5.8 برگشت توب در هر بازی توان خود در دفاع را نشان میدهد . او همچنین تسلط خوبی در بازی با پا دارد . 88.3 درصد پاس های او به درستی به مقصد رسیدند و همه ی این موارد موجب می شود که او را از برترین مدافعین حال حاضر سری آ بدانیم .

تصویر

او هوش خوبی در گلزنی نیز دارد ، سه گل از چهار گل او به سبک جان چارلز و روی شروع مجدد ها است . او اخیرا گفته: "من در کودکی به عنوان یک مهاجم فوتبال بازی میکردم ، پدرم مرا در مقابل دروازه قرار میداد و من با پسر عموهایم تمرینات زیادی روی گلزنی میکردیم. پدرم میخواست از من یک هیتمن بسازد ، چه کسی فکر میکرد که روزی من مدافع شوم ؟! " و با توجه به همه ی این موارد ، توز یکشنبه شب باید هوشیارتر از گذشته کار کند ، او نیاز به این هوشیاری در مصاف با بن عطیا دارد .

فوتبال ایتالیا

تصویر

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

• اعضا
  • 6960 ارسال

Juve - Roma

http://www.uppic.com/do.php?img=109226

08208187537491337092.jpg

GranDe Buffon

La Juve é Del Piero

يوونتوس يعني دل پيرو

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4145 ارسال
این بازی رو باید برد تا بنیتز ناامید بشه.

il Re di Roma

il Re di Roma

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 923 ارسال

البته بازیم رو ببازین ، بنیتز ، نهایتش ، میتونه دوم بشه ، نهایت ها ...
این مربی شعور مربیگری توی سری آ رو نداره.:21::21:

[SIGPIC][/SIGPIC]

Ohhhhhhhhhhhhhhh, Agostino, Ago, Ago, Ago, Agostino gol

♥JAVAD♥JUVE♥

♥JAVAD♥JUVE♥

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 225 ارسال

دلم میگه :hang: >>>
:juventus: = :roma:

:juventus:
<
:roma:

:26:

اما >>>

Spoiler

[SIGPIC]http://bianconeri.ir/forum/image.php?type=sigpic&userid=13208&dateline=1391519072[/SIGPIC]

http://www.cloob.com/name/j0232366j

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4145 ارسال
اتفاقا خودش گفته بود که ما به بازی یووه- رم توجه دارم و به نتیجه اش امیدوارم. در ضمن همون اوایل فصل میگفت تیم من الان 65 درصد امادگی اش است ..بعدش که چند تا برد دیگه گرفت گفت الان روی 75 درصد امادگی هستیم اما بعدش که امتیاز از دست داد چیزی نگفت و ساکت شد.

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری
از نظراسکای یووه 4-4-2 بازیخواهد کرد
http://www1.skysport...ve/match/306148

capture1_gp2v.jpg

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

• اعضا
  • 6960 ارسال

از نظراسکای یووه 4-4-2 بازیخواهد کرد
http://www1.skysport...ve/match/306148

لختشتاینر ، سمت ِ چپ ؟؟!!!!!!!!!!!

نمیشه که !!

08208187537491337092.jpg

GranDe Buffon

La Juve é Del Piero

يوونتوس يعني دل پيرو

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman
^ اسکای برای خودش یه چیزی گفته . :1: بونوچی سمت راست ، ویدال هافبک چپ ، پوگبا هافبک راست ! :1: اصلا یووه مگر 4-4-2 قرار بوده تا حالا بازی کنه ؟! :1:

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی