پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

هفته ششم لیگ قهرمانان اروپا- گالاتاسارای ترکیه 1-0 یوونتوس ایتالیا

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
282 پاسخ برای این موضوع

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4148 ارسال

محمد با تایید حرفات میخوام یه نکته دیگه رو اضافه کنم:

به نظر من مشکل این فصل ( تا اینجا) اصلا حمله و گلزنی و .. نبوده. شاید مشکلات کوچیکی در این موارد وجود داشته باشه اما بزرگترین ایراد این یوونتوس اشتباهات فردی در خط دفاع هست بدون شک. اتفاقا اوایل این فصل هم

در موردش صحبت کردیم و نظر تو این بود که داره اشتباهات کمتر میشه و اتفاقا منم تقریبا به همین نتیجه رسیده بودم کم و بیش

اما اگه واقع بین باشیم اشتباهات فاحش این یوونتوس از یوونتوس فصل های پیش بیشتر شده.حتی در لیگ و حتی تو بازی هایی که گل نمیخوریم هم اشتباهات وحشتناکی انجام میدیم فقط تفاوتش اینه که تو لیگ تیم های

روبرو توان استفاده از موقعیت هاشون رو ندارند.

درست بعد از بازی با کپنهاگن یه مقاله میخوندم که میگفت درسته که یووه با 3 گل کپنهاگن رو برد اما مهمترین نکته برای رقبای یوونتوس اینه که یووه تو 5 بازی متوالی در لیگ قهرمانان 5 اشتباه منجر به گل انجام داده! اگر

بخواهیم دونه دونه نگاه کنیم میشه:

-اشتباه بونوچی و گل دروگبا بازی با گالا

-اشتباه ایسلا و گل مساوی بازی با گالا

-اشتباه کیلینی و دادن پنالتی بی مورد بازی رئال

-اشتباه کاسرس و گل رونالدو بازی با رئال

-اشتباه یورنته و کیلینی بازی با کپنهاگن و گل خوردن از اوت!

خلاصه این که خیلی قبل از این که به سیستم و حمله و امثالهم گیر بدیم باید اونجایی که فکر میکردیم نقطه قوت این فصلمونه رو ترمیم کنیم. تو چمپیونز لیگ تیمها با یک اشتباه حذف میشن چه برسه به ما که پنج تاش رو

انجام دادیم:1:

دقیقا همینطوره
بارها گفته ام این مدافعان یوونتوس رو نباید خیلی بزرگ کرد... فاصله زیادی با مدافعان نسل قبلی مثل کاناوارو و نستا دارند... اصلا محال بود مدافعان قدیمی اینجور سوتی هایی بدهند... ولی اینها خیلی راحت اشتباه مرگبار می کنند.....

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4647 ارسال

درست بعد از بازی با کپنهاگن یه مقاله میخوندم که میگفت درسته که یووه با 3 گل کپنهاگن رو برد اما مهمترین نکته برای رقبای یوونتوس اینه که یووه تو 5 بازی متوالی در لیگ قهرمانان 5 اشتباه منجر به گل انجام داده! اگر

بخواهیم دونه دونه نگاه کنیم میشه:

-اشتباه بونوچی و گل دروگبا بازی با گالا

-اشتباه ایسلا و گل مساوی بازی با گالا

-اشتباه کیلینی و دادن پنالتی بی مورد بازی رئال

-اشتباه کاسرس و گل رونالدو بازی با رئال

-اشتباه یورنته و کیلینی بازی با کپنهاگن و گل خوردن از اوت!

خلاصه این که خیلی قبل از این که به سیستم و حمله و امثالهم گیر بدیم باید اونجایی که فکر میکردیم نقطه قوت این فصلمونه رو ترمیم کنیم. تو چمپیونز لیگ تیمها با یک اشتباه حذف میشن چه برسه به ما که پنج تاش رو

انجام دادیم:1:

سینا کاملا درست میگی.

متاسفانه این فصل هم اشتباهات مدافعین ما بیشتر شده و هم ساختار دفاعیمون نظمش رو توی اوایل فصل بطور کامل از دست داده بود.

اما من توی یه مطلبی توی تاپیک تحلیل خط دفاع توضیح دادم که مدافعین ما بیشتر از اینکه در فکر دفاع کردن باشن در فکر بازیشازی و حمله هستن.بونوچی عمده تمرکزش رو ارسالهای بلندش برای مهاجمینه.بارتزالی و کیلینی اگر دقت کنید گهگاهی دیده میشن که تا نزدیکی محوطه ی حریف هم جلو میان و توی حمله شرکت میکنن.

اما همه ی اینها از این نشأت میگیره که ما توی خط حمله و نیروهای هجومی خط هافبکمون قوای لازم رو نداریم و مجبوریم برای جبرانش مدافعینمون رو هم بطور مستقیم وارد کارهای هجومی کنیم که همین مسئله باعث بهم خوردن تمرکزشون میشه.

آمار پاسهای ارسالی کل بازیکنانمون رو هم چک کنید بیشترین تعداد پاس رو 3 مدافع ما ارسال کردن و پاسهاشون هم تماما با هدف بوده و مثل پاسهای مدافعین بارسا بی هدف نبوده.

بازیسازی از دفاع و تحت فشار قرار گرفتن از جانب حریف هم یکی از عمده مشکلات مدافعین ماست که بعد از دو فصل هنوز راهی برای برون رفت ازش اندیشیده نشده.

تمام جزئیات رو که کنار هم بزاریم میبینیم از خود کونته تا توز و یورنته هم توی اشتباه کردن مدافعینمون اثرگذار هستن و شکستن تمام کاسه کوزه ها بر سر مدافعین منصفانه نیست.

07962666510773579882.jpg

"No color will ever be brighter for me than black and white." - Alessandro Del Piero

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
چیزی حدود به 24 ساعت از حذف به جای یوونتوس از لیگ قهرمانان میگذره... میخوام***ت بفرستم بر آنتونیو کونته که این بشر اینقدر فهیم که اگر یک میلیون بار دیگه هم ببینه که با 2-5-3 به نتیجه ای نمیرسه بازم با این سیستم بازی میکنه ! بعد هم ما مساوی میخوایم گالاتاسرای برد میخواد ، معلومه میاد جنگنده بازی میکنه مهاجم اضافه میکنه دائم توپ میریزن رو دروازه ، اونوقت باید به همین راحتی مالکیت توپ و بهشون بدیم ؟ اگر زمین بد بود برای دو تا تیم بد بود نه فقط برای یوونتوس ! ما کلا 1 حمله درست بیشتر روی دروازه گالا نداشتیم یک حمله درست و درمون حالا ببینید اونها چقدر توپ ریختن روی گل یوونتوس ! هر آدمی که شاید %10 از فوتبال سرش بشه میفهمه که مربی یوونتوس خیلی فهیمه ! خب اینقدر فهمش سخته که به بازیکنان بگی مالکیت توپ و نگه دارند ؟ اینقدر سخته فهمیدن این نکته که وقتی مساوی میخوای با 4 دفاع بازی کنی ؟ گالا بدون داشتن جو ورزشگاه با داشتن فقط 5 بازیکن درست و درمون کل تیم و ستاره های ما رو زیر سوال برد ! دروگبا 36 ساله باید اینجوری بازی کنه و اونوقت توز و یورنته باید به زور توپ و به گل برسونند ! بعد ما بیایم به خودم افتخار کنیم که برای این دو تا جمعا 9 میلون پول دادیم ! که چی ؟ آقا جمع کنید این مراسم امید واحی دادن و ! مشخص کونته به اندازه همون یک عالمه شعورش لیگ اروپا را هم جدی نمیگیره کلا فکری هم درموردش نمیکنه ! فهیم هست دیگه ! اینقدر میفهمه . آقا برای من از ایدئولوژی فوتبال میگه یه تساوی نمیتونه تو استامبول بگیره یه فیورنتینا تو فلورانس نمیتونه ببره میره تو باشگاه جلوی یه عده فهیم تر از خودش در مورد رازهای موفقیت ش میگه !

71312052046200342812.jpg

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
محمد کسی توقع نداره از توز که همه بار گلزنی یوونتوس رو به دوش بکشه اونم با این شرح وظایف زیادی که تو بازی داره که گفتی . ولی هیچ رقمه نمیتونم قبول کنم یک مهاجم اسم و رسم دار مثل توز تک به تک رو هم نزنه . چند تا تک به تک تا حالا خراب کرده ؟ نمیتونم قبول کنم که 6 بازی اروپایی نتونست برامون گل بزنه . پس فقط مشکل از 3-5-2 نیست . توز اون تمام کننده ای که نیاز داشتیم حداقلش اینه که تا حالا نبوده ----------- قبل بازی با گالا یاد بازی بایرن 4-1 افتادم . اون بازی مساوی میخواستیم اونا برد . درست مثل همین بازی حرفی نزدم نمیخواستم آیه یاس بخونم . اون بازی فرارا بود و این بازی کونته . تو این مورد فرقی با هم ندارن

کسی جز تو چون تو برای زمان بزنگاه نیست

wk2z_20687957708504295777_thumb.jpg

تو به شکلی عجیب و غریبانه در مسلخ من یاوری

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال
دمیتریو آلبرتینی نایب رئیس فدراسیون فوتبال ایتالیا هم اعلام کرده در اون زمین فوتبال بازی کردن ممکن نبود و برگزاری بازی اشتباه بوده...

MaMpIeRo

MaMpIeRo

تیفوسی الساندرو

• اعضا
  • 2442 ارسال
خوبیش اینه حذفمون اصلا تقصیر کونته و تاکتیک های فوق العادش نبود !!! من خودم دیدم بونوچی اصلا به کبهنگان ,گالا و رئال باس گل داد. اصا من خودم دیدم بونوچی دقه 90 یه بازیکنه قد کوتاه رو اورد توو زمین که از قدرته سرزنیش استفاده کنه !!! هه هه .

8

Claudio

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

اصا من خودم دیدم بونوچی دقه 90 یه بازیکنه قد کوتاه رو اورد توو زمین که از قدرته سرزنیش استفاده کنه !!! هه هه .

وای چرا یادم رفت اینو بگم
دقیقا جووینکو اومد تو بازی چیکار کنه ؟ :22: فقط اضافه کردن مهاجم کار رو درست میکرد ؟

بعدش اگه میخوای تعویض کنی 2 تا تعویض رو با هم انجام بده که وقت نگیری . نه اینکه تو همون 4 دقیقه باقی مانده 1 دقیقه رو بابت تعویض هدر بدی .
اگه دقیقه 90 1 گل با 2 گل فرق نداره دقیقه 84 هم فرق نداشت که بونوچی رو بکشی بیرون
داشتیم گل دوم رو هم میخوردیما ندیدم کسی اشاره کنه

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman

تصویر

پ ن : تموم شده رفته . حذف شدیم . میشه بی خیال بشید ؟! :22: دوباره آخرش به کونته گیر دادید ؟! :22: :21:

::: storia de grande amore :::

::: History of a great Love :::

Hamed-Juventusi

Hamed-Juventusi

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 128 ارسال
بالاخره کاسه کوزهها باید سر یه نفر شکسته شه چه کسی بهتر از مربی تیم؟ نمیدونم چرا وقتی تیم میبره تو این فروم همه تیم خوبن اما وقتی میبازه فقط شخص نفهم بی خاصیت کونته مقصره؟چرا مثلا گفته نمیشه بونوچی به تنهایی 5 امتیاز به گالا داد یا پوگبا اگه اون موقعیت دروازه خالی شش قدم رو گل میکرد الان همه چی گل بلبل بود و کونته بهترین مربی دنیا؟ انصاف و اعتدال هم خوب چیزی هست که در این فروم اصلا دیده نمیشه و نخواهد شد تا وقتی که کونته از این تیم بره در واقع ما دیروز حدف نشده بودیم ما روز اول بازیها در مقابل کپنهاگن حذف شدیم در واقع افت اول فصلمون ما رو حذف کرد همون طور که اقا رضا هم گفتن ما تونستیم افتمون رو پشت سر بگذاریم و هر جوری شده سری ا رو برای خودمون نگه داریم اما متاسفانه برای لیگ قهرمانان دیگه دیر شده بود بازی دیشب که دیگه اسمش بازی فوتبال نبود در تمام این موارد هم کونته هم مقصره همه هم اینو قبول دارن خودش هم قبول داره اما انصاف نیست دیگه همه تقصیرها به گردن کونته بیندازیم به کنار که بعضیعا تو تاپیک خود کونته دارن دنبال جانشین براش میگردن واقعا خنده داره :21:

L'Avvocato

L'Avvocato

هوادارِ یوونتوسِ سابق

• اعضا
  • 1482 ارسال

وای چرا یادم رفت اینو بگم
دقیقا جووینکو اومد تو بازی چیکار کنه ؟ :22: فقط اضافه کردن مهاجم کار رو درست میکرد ؟

احنمالاً به خاطر اینکه بهترین کاشته زن تیمه بعد از مصدومیت پیرلو. شاید اون کاشته رو بهتر از توز می زد و امکانش هم بود ضربه ی آزاد دیگه ای نصیب یووه بشه.:4:

.

.

.

.

.

.

.

هجوم( حجوم :frusty:) -راجع به(راجب) - علی‌رغم - حواس - انضباط - زمینه(ضمینه :fp: ) حضور(حظور:frusty:) - مزخرف(مضخرف) - دردِ دل(درد و دل)- توجیه( توجیح ) - دست مریزاد - نصیب - حاضر(حاظر :frusty: ) - کج دار و مریز - لهجه

وگرنه = در غیر این‌صورت

مگه نه = مگه اینطور نیست؟

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4148 ارسال
متاسفانه این حذف شدن نشان داد که یووه خیلی مشکل داره در تطبیق با سطح اروپا از نظر وجهه بین طرفداران سایر تیم ها هم نیز این حذف شدن توسط گالاتاسرای خیلی جلوه بدی ایجاد کرد. کلا در تمام شش بازی که یووه بازی کرد مگر در برخی نیمه ها مثل نیمه اول با ریال خوب بازی نکردیم و حتی برد در مقابل کپنهاگن در تورینو هم تا دقیقه 80 یووه خیلی گیر کرده بود تو باتلاق دانمارکی ها و کلا تحسین برانگیز نبود. حذف از مرحله گروهی خیلی زشت بود و تحملش واقعا قابل توجیه نیست..حالا اگر تو مرحله حذفی حذف میشدیم میشد یک توجیهی کرد که مثلا ریال یا بایرن مار و حذف کرد. به نظرم سبک بازی یووه برای اروپا مناسب نیست... در اروپا باید سرعتی و پر فشار بازی کرد... خط هافبک باید جنگنده و برنده باشه...

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
وسلی اشنایدر ، بازیکن شماره 10 گالا ، در تاریخ 13.12.11 در ساعت 14 و 15 دقیقه به وقت گرینویچ ، با گلی که به یوونتوس زد تیمش رو به جمع 16 تیم برتر اروپا رسوند ! این 17مین گلش برای گالا بود !

تصویر

I can count all the things I fear
I close my eyes but they don't disappear
If there's a god then there's a guarantee
But if there's not it's just you and me

Can you feel it coming
Can you feel it coming
Can you feel it, feel it, feel it

Serie A

Serie A

trequartista

• اعضا
  • 1015 ارسال
  • LocationKurdistan
نمیدونم چی بگم والا هر چی که بیشتر میگذره از این حذف بیشتر ناراحت و عصبی میشم ... اصلا حال و حوصله هیچ چیو ندارم :37: پارسال به بایرن باختیم اونم دو بار ولی اینقدر ناراحت نشدم چون حقمون باخت بود ... انصافا دیگه فکرشو نمیکردم به این حال و روز دچار بشیم, متاسفم واسه کسایی که این کارو دارن با یووه میکنن،متاسفم واسه مالک احمق باشگاه، ببینید چه کردن باهاش که با کپنهاگن دانمارک مساوی میکنه و تو ۶ بازی فقط یک بازی رو پیروز می شه , نگین بدشانسیه! هیچ بهونه ای پذیرفته نیست! باشگاهی که توانایی خرید یک وینگر 20-30 میلیونی رو نداره همون بهتر که بره یورو لیگ بازی کنه! چقدر ما تو این یکی دو سال سر سیاستهای خاص مسخره مالی باشگاه ضربه خوردیم , با این سیاست باشگاه من تضمین میدم باید یه خلا چند ساله ی بدون جام رو در اروپا شاهد باشیم اگر اوضاع به همین منوال باشه ...ژانویه داره میرسه حداقل امیدوارم تو یکی دو پست بازیکن بگیریم . به هر قیمتی که شده این کار باید انجام بشه چه تضمینی وجود داره با این سیستم منسوخ لیگ اروپا رو ببریم؟ قول میدم دوباره از کونته سوء استفاده میکنن و نهایتا یه بنده خدایی تو مایه های پادوین و ایسلا روبهمون قالب میکنن! انتقاد هایی به کونته وارد هست و کسی هم نمیتونه منکرش بشه ،ضعف مفرط تیم در گلزنی, عدم تنوع تاکتیکی و نداشتن Plan B ...بنظرمیرسه تو اکثر بازیهای اروپایی یووه تو یک بن بست تاکتیکی قرار میگیره , 3ساله داره با این سیستم مزخرف بازی میکنه و هیچ سیستم جایگزینی هم براش نداره ,بیانکونری اصلا بازیکن سرعتی نداره و نبودن طراوت توی تیم واقعا همه رو اذیت میکنه متاسفانه این جام برای مالک باشگاه توی اولویت نبود.هدف اصلی فقط لیگ ـه که امیدوارم مثل چمپیونز لیگ حماسه خلق نکنیم و از دستش ندیم , دیگه تاسف خوردن هم فایده نداره ؛ باید تمرکزمون رو روی لیگ نگه داریم . امیدوارم درس عبرتی بشه واسه مدیرای بی لیاقتمون که برای سود شخصی خودشون هم که شده این خسیس بازی رو بذارن کنار تا وضعیتمون این نشه

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4148 ارسال

یووه باید در این بازی به فکر گل زدن باشه...
یووه باید دروگبا رو مهار کنه...چون اکثر پاس های گل گالا از مسیر این بازیکن میگذره...
در خط حمله تورکها سرعتی هستند..
اگر اونها گل بزنند اوضاع بدجور میشه..

ما این حرف ها رو زدیم به امید اونکه بونوچی اشتباه نکنه ولی متاسفانه حرف ما درست از اب درامد.:32:

MaMpIeRo

MaMpIeRo

تیفوسی الساندرو

• اعضا
  • 2442 ارسال

احنمالاً به خاطر اینکه بهترین کاشته زن تیمه بعد از مصدومیت پیرلو. شاید اون کاشته رو بهتر از توز می زد و امکانش هم بود ضربه ی آزاد دیگه ای نصیب یووه بشه.:4:

شک نکن توز بهتر از این کاشته بشت محوطه میزنه.فک کنم ما بیشتر احتیاج به توب انداختن رو دروازه داشتیم تا کاشته گرفتن بشته محوطه .
مثه اینه بگیم رونالدو رو بکشیم بیرون و علی دایی رو بیاریم داخل که اگه ژنالتی گیرمون اومد اون واسمون گلش کنه چون بنالی زدنش بهتره .:22:

P نداره کیبوردم :22:

8

Claudio

quagliarella

quagliarella

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2863 ارسال
اگه میذاشت کاشته رو کوا بزنه الآن صعود کرده بودیم :22::1: ولی جدا بگم که cl ریسک زیاد میخواد که کونته نداشت تو لیگ قهرمانان ، دو بازی مرحله رفت که راحت مساوی دادیم ، بازی با رئال تو تورین هم دیدیم چطور کونته بعد از 2-2 شدن تیم رو کشید عقب و مثلا خواست بزاره برای دو بازی بعد ... در حالی که اون رئال هیچی نبود و کافی بود یه ضربه بهش زد تا متلاشی بشه ! گالا اومد ریسک کرد ، یه بازی 6 تا خورد یه بازی زد و با تفاضل -6 صعود کرد ! دیگه ساده تر از این هم نمیشد ، یووه با دستای خودش خودش رو حذف کرد ...

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری
تو رو خدا این تاپیک گالا یووه رو ببندید.......من اشکم در میاد این پست ها رو میخونم .....اقا قبول کنته مقصره....قبول توز مقصره.....وقتی گالا با تفاضل -6 صعود میکنه از شانس بد یووه هست......بخدا میتونستسیم هر تیمیو ببریم.....

capture1_gp2v.jpg

♥JAVAD♥JUVE♥

♥JAVAD♥JUVE♥

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 225 ارسال

ولی جدا بگم که cl ریسک زیاد میخواد که کونته نداشت تو لیگ قهرمانان ، دو بازی مرحله رفت که راحت مساوی دادیم ، بازی با رئال تو تورین هم دیدیم چطور کونته بعد از 2-2 شدن تیم رو کشید عقب و مثلا خواست بزاره برای دو بازی بعد ... در حالی که اون رئال هیچی نبود و کافی بود یه ضربه بهش زد تا متلاشی بشه !

به نظرم رئال اون بازی رو بی انگیزه کار میکرد و یه جورایی هم آنجلوتی تو دلش میخواست یووه صعود کنه !
چون رئال نمیخواست که حمله کنه ! نمیدونم شاید اشتباه فکر میکنم :22:
( در این که به فکر یووه بود شکی ندارم ! )

------

در کل کسی انتظار نداشت یووه قهرمان شه ! اما این خیلی بد بود که نتونستیم صعود کنیم ! !

--
الان از مخالفان یووه گرفته تا کارشناسا و طرفداران یووه ! همه و همه ! یووه رو یه پای فینال و قهرمان جام یورو لیگ میدونن !
امیدوارم که موفق باشن و آبروی تیم رو نبرن !

:juventus:

[SIGPIC]http://bianconeri.ir/forum/image.php?type=sigpic&userid=13208&dateline=1391519072[/SIGPIC]

http://www.cloob.com/name/j0232366j

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
والا نمیدونم چرا همیشه بعد از اینکه به کونته انتقاد وارد میشه میگید اگه برده بودیم و صعود کرده بودیم همه میگفتن کونته بهترین مربی دنیاست ؟ کونته ضعف داشته و داره الان هم که 7 بازی رو تو لیگ بدون گل خورده بردیم بازی کسی نمیگه کونته بهترین مربی دنیاست کونته تا ابد نمیتونه مربی یوونتوس باشه که اینقدر حتی از صحبت در مورد جایگزینیش ناراحتید . با کونته تا 2 سال دیگه هم بعیده به نیمه نهایی برسیم . حسرت دابل کردن جام حذفی و سری آ رو هم احتمالا تو دلمون میذاره هر سال میگذره و از این دست بازیها مثل گالا پیش میاد و حذف میشیم و باز این حرف پیش میاد که 2 سال هفتم بودیم :22:

Hamed-Juventusi

Hamed-Juventusi

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 128 ارسال

والا نمیدونم چرا همیشه بعد از اینکه به کونته انتقاد وارد میشه میگید اگه برده بودیم و صعود کرده بودیم همه میگفتن کونته بهترین مربی دنیاست ؟
کونته ضعف داشته و داره الان هم که 7 بازی رو تو لیگ بدون گل خورده بردیم بازی کسی نمیگه کونته بهترین مربی دنیاست

کونته تا ابد نمیتونه مربی یوونتوس باشه که اینقدر حتی از صحبت در مورد جایگزینیش ناراحتید .
با کونته تا 2 سال دیگه هم بعیده به نیمه نهایی برسیم . حسرت دابل کردن جام حذفی و سری آ رو هم احتمالا تو دلمون میذاره

هر سال میگذره و از این دست بازیها مثل گالا پیش میاد و حذف میشیم و باز این حرف پیش میاد که 2 سال هفتم بودیم :22:

بله انتقاد منصفانه با تخریب کاملا فرق میکنه(شما رو نمیگم) بعضی جوری پست میزارن که مطمئنا زمان فرارا و دلنری هم دیده نشده شما باید حد انتظارات رو بیاری پایین واقع بیینانه نگاه کنیم واقعا مهره های ما با تیمی مثل بایرن یا همین رئال قابل مقایسه نیست که دارید اینجوری نظر میدید بله کونته و تیمش خراب کردن ولی با هم دیگه و نه تنها کونته شما هر مربی دیگه رو هم بیاری نمیتونه به بونوچی یاد بده چطور پاس رو به عقب بده چطور موقع شوت زدن رو بازیکن حریف فشار بیاره نه دستس رو بزاره پشتش

من یه سوال دارم اون وقت چه مربی میتونه سال دیگه ما رو ببره نیمه نهایی و یا حسرت دابل کردن لیگ و کوپا رو تو دل ما نذاره؟ شما یه مربی معرفی کن با این وضع اقتصادی بیاد تو یووه کار کنه و تیمی بهتر از یوونتوس فعلی بسازه حرف زدن که اسونه به شخصه اطمینان دارم که با رفتن کونته و اومدن یه مربی بی کلاس دیگه یووه یه عقب گرد دیگه خواهد داشت(فکر میکنید مدیریتی که دو ساله پول نمیده یه وینگر بخریم پول میده مربی درجه یک با حقوق n میلیونی بیاریم لطفا رو هوا حرف نزنید تهش اومدن امثال پرندلی به یووه هست) چون ما هیچ خرجی نمیکنیم و انتظار نیمه نهایی و دابل کردن رو هم داریم ما امسال در فصل نقل انتقالات 500 هزار یورو سود کردیم اونوقت دیگه چه انتظاری داری به نظرم خودم احتمالا این فصل اخرین فصل حضور کونته در این تیم باشه چون جاه طلبیهایی کونته بیشتر از این حرفها هست و فعلا با اهداف مدیریت باشگاه همخونی نداره اونوقت میخوام ببینم ایا حسرت نیمه نهایی و دابل شما بر طرف میشه یا نه؟چیز دیگه ایی هست نمیدونم چرا اینجا تا هر کی حرف از دو سال هفتمی میزنه بعضیها ناراحت میشن خب اون دو سال هفتمی هم جزیی از تاریخ یووه هست مثل قهرمانی هایی که در گذشته بدست اومده و خواهد اومده نمیشه که اون دو سال رو حذف کنیم

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی