پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

بهترين زوج خط حمله فصل 2007/08

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
48 پاسخ برای این موضوع

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
رانیری به صراحت اعلام کرده با دو مهاجم بازی خواهد کرد دیگه البته به نظر من نباید پالادینو رو هم دست کم گرفت

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
پالا مي تونه يه خط عقب تر بازي كنه و الكس هم همينطور.اين براشون حسن خوبيه.

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
آره.پالا و الکس میتونن سمت چپ هافبک بازی کنن (کاری که الکس بارها تو تیم ملی انجام داده).این طوری به نظر میرسه که رانیری همه رو راضی نگه خواهد داشت البته امیدوارم

saeed-nedved

saeed-nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3440 ارسال
آين زوج خط حمله ميتونه باعث دردسر تو تيم بشه چون نه الکس و نه ديويد و نه ياکی طاقت نيمکت نشينی رو ندارن

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
فکر نمی کنم اینطوری باشه. الکس هم نشون داده اگر نیمکت نشین هم بشه حرف نمیزنه.هم اینکه خودش میدونه ممکنه زیاد تعویض بشه چون با این سن ممکنه توی شرایطی قرار بگیره که 90 دقیقه نتونه بازی کنه.پس زیاد ازین بابت مشکل نداریم. بعدشم یاکونتینتا هم نباید انتظار داشته باشه توی تیم مثل یووه حتما ثابت باشه.باید خیلی تلاش کنه تا به ترکیب اصلی برسه.همینطوری الکی که نمی تونه انتظار داشته باشه توی ترکیب باشه. تعداد مهاجم های یووه معقول و مناسبه از نظر من.فکر نمی کنم مشکل پیش بیاد در طول فصل.

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21175 ارسال
مهاجم ها خوبن . نه الكس مرد 910 دقيقه اي هست و نه ياكوئينتا . در

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان
بهمن خودتم فهمیدی چی نوشتی ؟! ;D ???

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
با توجه به بازی های اخیر دیگه خبری از زوج نیست.تیم با 3 مهاجم بازی خواهد کرد و سه تاشون هم معلوم اند.پالا هم احتمال خیلی زیاد نیمکت نشین یاکینتا خواهد بود

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان
البته عالیه اما باید یکی از هافبک ها کم بشه ... کامورانزی ؟! آلمیرون ؟! و یا تیاگو ؟! کدومشون ...

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
فکر نکنم کسی با نیمکت نشینی آلمیرون مشکل داشته باشه.اما رانیری بهش اعتقاد داره و تازه نوچرینو هم هست.متاسفانه احتمالا پاول نباید 90 دقیقه بازی کنه

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
باید صبر کرد و دید یوونتوس توی این بازی های تدارکاتی اخر چیکار می کنه و با 2 یا 3 مهاجم بازی می کنه من احتمال 2 مهاجمه بودن رو خیلی بیشتر می دهم خیلی

Guest_adey_*

Guest_adey_*
  • مهمان
3 مهاجمه بازی کنه خیلی قشنگ میشه بازی الکس هم باشه که استاد گل زدن به اینتره

Fatman

Fatman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1080 ارسال
همون آلكس و ترزگل كه از قبل هم بود از همه بهتره. ياكينتا نميتونه مثل ترزگه گل بزنه.

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21175 ارسال
در حال حاضر یوونتوس 4 . 5 خط حمله خیلی ایده آل داره . 1 - الکس - تره زگه : سال ها بازی کردن در کنار همدیگه یه هماهنگی بسیار عالی بین این دو به وجود اورده که میتونند هر تیمی رو نابود کنند . 2 - تره زگه - یاکوئینتا : هماهنگی این دو بازیکن میتونه خیلی خطرناک باشه . به بازی یوونتوس - لیوورنو رجوع کنید ! 3 - الکس - یاکوئینتا : یاکوئینتا از این که با الکس هم بازی شده خیلی خوشحاله و گفته که میتونه با الکس یک خط حمله آتشین رو تشکیل بده ، با توجه به هم بازی بودن این دو در تیم ملی فکر کنم خط حمله بدی نباشه . 4 - الکس - پالادینو : با نگاهی به چند دیدار در سری ب که این دو در کنار هم بازی کردن میشه فهمید که میشه امیدوار بود . هر چند خیلی هم نمیشه حساب کرد به این ترکیب با توجه به حضور ویچنزو و دیوید !

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال

3 مهاجمه بازی کنه خیلی قشنگ میشه بازی الکس هم باشه که استاد گل زدن به اینتره

خوب مهم این جا است که رانیری نمی خواهد 3 مهاجمه بازی کنه یگه
به نظر من ترزگه مهاجم ثابت هست و بقیه باید برای کنار گرفتن در کنار ترزگل تلاش کنند ولی مثلا بازی مقابل کالیاری الکس فیکس هست

dalton

dalton

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 100 ارسال
به نظر من تره زگه - یاکوئینتا البته پشتشون الکسی

c.Ronaldo

c.Ronaldo

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1595 ارسال
بازي فردا چون بازيكنان يوونتوس يعني مهاجم هاشون نيستن يعني دلپيرو و ترزگه پس به احتمال قوي ياكي در كنار پالادينهو بازي ميكنه و فكر كنم هم جواب بدن

Fatman

Fatman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1080 ارسال
مثل هميشه بهترين زوج حمله: الكس - ترزگه

سالومه

سالومه

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 116 ارسال
به نظر من زوج Iaquinta و Trezeguet با توجه به آمادگی فعلیشون و گل زنی در دیدار هایی که تا حالا یوونتوس انجام داده مناسبه .
گر چه من عقیده دارم که می شه از Del Piero به عنوان لیبرو استفاده کرد و رو Palladino هم به عنوان یه فوروارد تعویضی خطرناک حساب کرد .

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
من خودم با الکس و دیوید موافقم. ولی دیوید و پالادینو جلو باشن و الکس پشت سر اینا . ترکیب بدی از آب در نمیاد.

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی