پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

بهترين زوج خط حمله فصل 2007/08

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
48 پاسخ برای این موضوع

c.Ronaldo

c.Ronaldo

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1595 ارسال
بچه ها همانطور كه ميدونيد اين فصل هم داره تموم ميشه و يوونتوس خيلي سريع ميخواد تركيب تيم رو درست كنه براي سال آينده و اين بازيكناني كه انتخاب كردم همشون شانس حضور در تيم يوونتوس رو دارن بقيه از شانس كمتري برخوردارن

نكته = من الكس رو نذاشتم چون به احتمال 100% او پشت دو مهاجم بازي ميكنه در هر شرايطي ;D ;D ;D ;D ;D

inter

inter

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 198 ارسال
مثله اینکه بودجه ترانسفرتون یادتون رفته :o ویااااااااااااااااااااااا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ چلسی 45 ملیون پوند پیشنهاد داد باز والنسیا داره ناز میکنه میگه 100 تا کمه ;D بعد شما میخواین با بودجه ای که کلش 40 50 یوروست ویا رو بخرین ::)

c.Ronaldo

c.Ronaldo

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1595 ارسال
انشاالله تا آخر فصل نقل و انتقالات ميفهمي كدوم تيم بودجه نداره همين 1 ماه پيش بود ججان الكان 105 ميليون يورو به يوونتوس تقديم كرد و تمام مسئولين يوونتوس گفتن تو بازار نقل و انتقالات هيچ قيمتي براي بازيكني كه ميخواد بياد يوونتوس مهم نيست دز ضمن اين يوونتوس اعلام كرده اگه اين بازيكنانش بمونن 4 الي 5 بازيكن ديگه به يوونتوس ميان پس با اين بودجه يوونتوس كه تا حالا بيش از 150 ميليون يورو است و بعد ها كه بياد سري آ بيشتر هم ميشه يووه ميتونه ويا كه هيچي رونالدينهو و مسي رو با هم بخره پس در مورد بودجه يوونتوس حرف نزني بهتره

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان
احتمال اومدن ویا تقریبا در حد صفر ولی روی هانتلار میشه حساب کرد . به نظر من یووه همه تلاشش رو باید بکنه تا ترزگل بمونه . دل پیرو هم بعید پشت مهاجم باشه . اما هانتلار یا کلوزه میتونن زوج خوبی برای الکس و دیوید باشن .

c.Ronaldo

c.Ronaldo

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1595 ارسال
اما تو فوتبال چيزي مشخص نيست اما من به اومدن ويا اعتقاد دارم و يه چيزي بهم ميگه ويا مياد يوونتوس

inter

inter

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 198 ارسال
بابا انقدر احساسی جواب نده لطفا. این که بودجه یووه 40 ملیونرو که همه میدونن حتی خودت توی اخبار گفتی پس در حرفی که زدی شک نکن. من از اون 100 ملیون بی خبرم ولی شاید اون پولو واسه رفع بدهیای یووه داده. ;Di dont know

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
to akhbar juve hast amin jan boro bekhon ke 105 milon dade baraye kharide bazokon توی اخبار یووه هست امین جان برو بخون که 105 میلیون داده برای خرید بازیکن

inter

inter

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 198 ارسال
ما که بخیل نیستیم ولی شما باور نکنین 4 ماه پیش شایعه شد موراتی این فصل میخواد 200 ملیون یورو بازیکن بخره کیا تو لیستش بودن اون موقع؟انری-مسی-رونالدینیو-کریس رونالدو-روبن-بوفون-مالوداو... . اما حالا کیارو میخواد؟کاسانورو با دکو و دروسی البته هنوز معلوم نیست کدوم راسته.200 ملیون؟ یا امساله کاسانو؟ حالا بازیکنایی که یووه میخواد بیشتر به 40 ملیون میخوره تا 150 ملیون اما منم میگم بهتره صبر کرد دید چی میشه

juventus29

juventus29

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2057 ارسال
داداش چرا تو نظرسنجیت الکس نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

inter

inter

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 198 ارسال
گفتش که. الکسو پشته سره اینا فرض کن.

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
بنظرم اگه بوژ و پالا با هم مي موندن بهتر از همه بودن...

Guest_adey_*

Guest_adey_*
  • مهمان
الکی میتونه تو هر پستی بازی کنه ولی من دوست دارم توک باشه

c.Ronaldo

c.Ronaldo

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1595 ارسال

داداش چرا تو نظرسنجیت الکس نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

عزيزم گفتم كه الكس 100% پشت دو مهاجم بازيش ميدن چون نميخوان الكس خيلي زود خسته بشه پس جز 2 مهاجم نك نيست درست مثل توتي

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان
در مورد ویا اگه قرار باشه مستایا رو ترک کنه حتما با این پیشنهاد میره چلسی . لیگ قهرمانان یکی از دلایل فصل نقل و انتقالات هستش .

c.Ronaldo

c.Ronaldo

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1595 ارسال

در مورد ویا اگه قرار باشه مستایا رو ترک کنه حتما با این پیشنهاد میره چلسی . لیگ قهرمانان یکی از دلایل فصل نقل و انتقالات هستش .

هميه بازيكنان جهان يكطور نيستن و شايد براي بيشتر بازيكنان بزرگ ليگ قهرمانان مهم باشه اما براي همه كه مهم نيست و دوست دارن به باشگاه هاي بزرگ برن نه به ليگ قهرمانان

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان
این در صورتی که ویا از شاختاردونتسک پیشنهاد داشت . چلسی هم بزرگه و هم خوب پول میده و هم تو لیگ قهرمانان هستش .

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
این اینتریه خیلی دور برداشته باید دمشو بچینم آخه جوجه نروتزوری همین که رات دادیم اینجا خدارو شکر کن برو نذر کن فصل بعد تو 4 تیم باشین البته اگه مثل امسال ساخت و پاخت نکنین در ضمن بودجه یووه کل باشگاه اینتر رو میذاره توجیبش با اون مربی در پیتتون به عشق الکس

Fatman

Fatman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1080 ارسال
اين اينتري هم عجب رويي داره. مثل اينكه يادش رفته بهترين بازيكناي دنيا (باجو، رونالدو، كاناوارو، پيرلو، ....) وقتي اومدن تو تيم اينا يادشون رفت كه فوتبالو چه شكلي بايد بازي كرد. حالا فرض كن مسي و آنري و ... هم بيان. تو اينتر بازيشون خراب ميشه. امسال هم شما با زدو بند و بازيكنهاي يووه (زلاتان و ويرا) قهرمان شديد.

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
فعلا كه بهترين زوج خط حمله از سه نفر تشكيل شده: الكس ، ترز و ياكوئينتا

saeed-nedved

saeed-nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3440 ارسال
مطمينن با رانيری بخوايم خيلی هجومی بازی کنيم با دو مها جمه و آينطوری شانس ديويد و الکس زياد تره

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی