Jump to content

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

Photo

هفته ی دوم لیگ قهرمانان اروپا - یوونتوس ایتالیا 2-2 گالاتاسرای ترکیه

- - - - -

• Please log in to reply
123 replies to this topic

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13,317 posts
  • LocationOttawa , ON ,CA
تنها فرق اين بازي با دو سه بازي اخيرمون تو سري آ اين بود كه اينجا داوري به نفع مون نبود نتيجه نگرفتيم ! تو سري آ هم همينظور يلخي و بي برنامه بازي ميكنيم ولي خب 2 بازي هست شانس آورديم . واقعن اين بازي يوونتوس باعث تاسف بود با اين سطح از بازيكناني كه ما داريم ! يورنته نبود همش سانتر براي تبس و كدا ! وقتي اومد فقط يه سانتر براش شد !

تصویر

I can count all the things I fear
I close my eyes but they don't disappear
If there's a god then there's a guarantee
But if there's not it's just you and me

Can you feel it coming
Can you feel it coming
Can you feel it, feel it, feel it

Ale10Forever

Ale10Forever

Tired Juventini...

• اعضا
  • 809 posts
تو رو خدا باز نیاید جو راه بندازید منم نمیگم همه تقصیرا گردن کونته ست ولی وقتی به تیمی مثل گالاتاسرای توی خونه گل میزنیم مربی تیم طوری خوشحالی میکنه که انگار فینال جام جهانی رو برده معلومه بازیکنا هم بازی رو ول میکنن و وا میدن و گل میخوریم + یووه : 26 شوت - 5 ضربه در چارچوب گالاتاسرای : 7 شوت - 4 ضربه در چارچوب

Edited by Ale10Forever, 03 October 2013 - 12:25 AM.

26537251182347146642.jpg

HeIlIG DaVidS

HeIlIG DaVidS

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4,912 posts
بعد از بازی سوپرکوپا گفتم که خدا کنه سال سوم کونته ، سال سوم لیپی نشه . من یکی از نتیجه کشیدم بیرون . شاید یه کوپا بتونیم بگیریم ، که اونم ستوراری تو گل باشه ، نمیشه باز . اون همه سال که گند بود ، امسالم روش .فقط اون سالها الکس داشت و این نداره . فقط بازیکنا با غیرت بازی کنن که آدم بفهمه دارن جون میکنن .

Prince of Turin

Prince of Turin

عارش!

• اعضا
  • 2,808 posts
  • Locationكرج
به نيمه ي پر ليوان نگاه كنيد، كارت زرد نگرفتيم، اين خودش خيلي جلوي رئال موثره. :1: بازم به نظرم مثل پارسال احتمال صعود خيلي بالاست هنوز. حتي اگه گالا از كپنهاگن ٦ امتياز بگيره، بازم به رئال تو مادريد ميبازه و در نهايت ٧ امتيازي ميشه. كافيه ما ٦ امتياز در مجموع از ٤ بازي روبرو بگيريم. كپنهاگن رو كه بايد ببريم، اين ٣ امتياز، با توجه به اينكه كلن برد از رئال بزاريم كنار(با اين وضعيت بازيكنا :Facepalm: ) بايد گالا رو تو استانبول ببريم، اگه با گالا مساوي كنيم بايد از رئال رفت و برگشت ٢ امتياز بگيريم، اگه از گالا ببازيم هم كه ديگه هيچي! كلا همه چي بر ميگرده به بازي برگشت با گالا، كه بازي اخر هم هست و خاطره ي برد شيرين پارسال مقابل شاختار دور برگشت رو تداعي ميكنه ايشالا!

♥JAVAD♥JUVE♥

♥JAVAD♥JUVE♥

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 225 posts
فکر کنم تو بازیهای بعد >>> دیگه کنته بره تو کار تغییرات تو تیم !!! تو این بازی !>>>> به تغییرات در آینده امیدوار شدم ! ----- مطمئن هستم که اگه اینکارو کنه ! خیلی خوب میتونیم امتیاز بگیریم حتی از رئال ! ( و از همه مهمتر تیم خیلی بهتر و شادابتر بازی کنه ! ) :thumb:

[SIGPIC]http://bianconeri.ir/forum/image.php?type=sigpic&userid=13208&dateline=1391519072[/SIGPIC]

http://www.cloob.com/name/j0232366j

alexi kourd

alexi kourd

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4,503 posts
والا من ندیدم که لیخ مصدوم بشه سر و مر گنده تا اخر نیمه اول بود و داشت استارت میزد مگه اینکه پاش سر خورده باشه بین دو نیمه تو پله های رخت کن :1:

06974274285927411678.jpg

تو حتی توی این شرایط هم ...

Hamed-Juventusi

Hamed-Juventusi

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 128 posts
با این بازی 5 بازی بود که گل اول رو دریافت کردیم لازمه سیستم 2-5-3 داشتن سه مدافع خوب و دو پیستون عالی هست الان والا ما دیگه روحی از اون دفاع سه نفره خوب هم نداریم نقطه قوت ما تو این دو سال حالا شده پاشنه اشیل تیم به نظرم بهتره برگردیم به یه دفاع 4 نفره تا حداقل دو تا overlap کنیم والا این سیستم دیگه تو سری ا هم کارایی نداره همه تیمها دیگه این سیستم رو شناختن واقعا نمیدونم چه اصرای داره مربی تیم با این نوع بازی و تفکرات مربی من ته خوشبینیم صعود به عنوان تیم دوم اونم با اما اگر در بازی اخر هست اگه بخوایم با همین سیستم هم جلو رئال بازی کینم رسما خود کشی کردیم

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2,840 posts
واقعا متاسفم برای کنته که تیم رو داغون کرده با این 3-5-2 مسخره تنها مشکل یوونتوس این سیستم مزخرف ودست وپا گیر ماست. همون 20 دقیقه ی آخر که با 3 مهاجم بازی کردیم .لااقل لذت تماشای بازی رو بردمو برعکس کل بازی چهار تا حمله تونستیم انجام بدیم خط دفاعی هم که ماشالا هر بازی داره اشتباه میکنه. خیلی بد بازی میکنیم .راحت گل می خوریم. و هنوز که هنوزه اصرار داریم با 3-5-2 بازی کنیم حتی تو اروپا. تیمی که نتونه سه دقیقه بازی رو کنترل کنه به چه درد میخوره من به حرف آخر فصلم بر می گردم که اگر قراره یووه فصل بعد (فصل کنونی) با 3-5-2 بازی کنه امیدوارم کنته بره این احتیاط وترسو بودن وکندی تو حرکات تیم هم یک علت اصلیه که ما باید بخاطرش گل نزنیم و با یک اشتباه گل بخوریم. باز هم میگم علت این نتیجه ها تو اروپا تنها سیستم استفاده شده توسط کنته هست

Seyyed Masoud

Seyyed Masoud

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 839 posts

مشکل یووه همون طور که قبلا هم گفته شده بود احترام بیش از حد و محتاط بودن جلوی همه تیماست. حالا چه بایرن باشه چه اینتر چه کوپنهاگن. جلوی ضعیف ترین تیما هم با ترس بازی میکنیم. یعنی اگه قدرتمون 10 برابر یه تیم دیگه ای هم باشه باید با ترس و لرز باهاشون بازی کنیم
واقعا من کونته رو مربی خیلی بزرگی میدونم ولی انگار نه خودش شجاعتی از خودش نشون میده نه تیمش
یعنی ما با تیم سری سی هم که بازی داشته باشیم باید با احتیاط باهاشون بازی کنیم. کونته عالیه ولی تا موقعی که این روحیه رو داشته باشه نمیتونه خیلی بزرگ بشه

دمت گرم به قرآن دمت گرم . به خدا این گالاتاسارای هیچی نداشت . به خدا همه عالم و ادم دارن میگن یوونتوس فوق العاده قدرت داره ولی این اقا هنوز که هنوزه دست از این کارا بر نداشته . فقط دو تا بازی شجاعت خودشو نشون داد که هر دو تا مقابل چلسی بود
دوست دارم جووه

sia10

sia10

یوونتوسی اصیل

• اعضا
  • 2,215 posts
  • LocationTehran
گالاتاسرای دو تا بازیکن داشت خیلی شبیه دروگبا و اشنایدر ,بازیکنان معروف فوتبال بودند!! دروگبا شکل!(شبیه) که فقط همون دروازه خالی میتونست به یووه گل بزنه که با شاهکار بازیکنامون زد اشنایدر شکل! هم اصلا تو بازی نبود!! ولی نکته تاسف بار این بود که یووه از پس همین تیم ضعیف هم بر نیومد!! زیاد نگران رئال نباشین در بدترین حالت مثل چلسی 4 امتیاز ازشون میگیرم.رئال 1 بازیکن عالی داره و 10 تا بازیکن متوسط:Cool2: یووه به چزناو سیلند سازی تورین(زیر مجموعه فیات:biggrin1: ) هم میازه ولی به رئال نمیبازه:yahoo: مگر اینکه باز مدافعمون سوتی درجه یک بدن!:18:

Seyyed Masoud

Seyyed Masoud

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 839 posts
وقتی تیم با 4 مدافع بازی کنه اونوقت همه میدونن باید چی کار کنند . دیگه لازم نیست دو تا پیستون داشته باشی که بنده خداها ندونن باید دفاع کنن باید حمله کنن باید سانتر کنند. خداییش جون هر کی دوست دارید بگید واقعا به نظر شما دو تا پیستون ما چی کاره ان تو بازی . استعداد تمام بازیکنان تیم داره با این سیستم به هدر میره. لازم نیست دو تا دفاع کناری داشته باشی که مدام نفوذ کنند . کیلینی ، دیچیلیه و پلوسو هر سه تا میتونند دفاع چپ بازی کنند . دیگه از رافینیا که بدتر نیستن الآن داره راست بایرن بازی میکنه . یاد اون فصل اول کنته به خیر . یاد اون بازی فوق العاه با لاتزیو به خیر هر کی اون بازی رو دیده بود میگفت چقدر یووه داره عالی بازی میکنه . لعنت به این ماتزاری که سیستم سه دفاعه رو تو کله کنته انداخت . جووینکو و یورنته دارن هدر میرن . نمیگم سبا بازیکن فوق العاده ایه ولی واقعا تو سیستم سه مهاجمه خیلی خوب میتونه بازی کنه . توز ، جووینکو و میرکو هر سه تا بال های خوبی تو 433 هستند ولی حیف که .......
دوست دارم جووه

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3,785 posts
Lichtsteiner also picked up a muscular problem on the stroke of half-time, so made way for Mauricio Isla after the break لیخت هم مصدوم شده بوده! برای تاکید!

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2,840 posts
امیدوارم کنته اگر تو بازیهای بعدی هم ازین سیستم استفاده کرد سال آخرش باشه حاضر هست تیم رو نابود کنه ولی حاضر نیست ازین اصرار بیمورد روی این سیستم دست برداره خیلی بازی تیم خسته کننده تکراری محتاطانه و پراشتباه شده بازیکنهای کناری بازیکنهای خنثایی شدن که جز یک سری حرکات تکراری و قابل پیش بینی کاری نمیکنن. بازیکنهای خنثایی که خودشون هم موندن چیکار کنن عین میخی که به دیواری زده باشن نه قدرت نفوذ دارن چون از یک طرف باید مواظب باشن جاشون خالی نباشه که تیم حریف ضدحمله بزنه و از یک طرف هم نمیتونن مدافع صرف باشن هروقت توپ بهشون میرسه اکثرا پاس رو به عقب میدن و تو همون نقطه ثابت وایستا بازی میکنن . باید از شر 3-5-2 راحت شد . این سیستم اگر تو سال اول ودوم جواب داد تنها بخاطر عدم شناختن اون و غریبه بودنش با سیستمهای روز بود وگرنه نقاط ضعفش بیش از نقاط قوتشه

Edited by mahdy, 03 October 2013 - 01:07 AM.

behnam_juve

behnam_juve

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 475 posts
برخی دوستان میگن تا "تیم میبازه" بعضی ها میان و تیم روبه باد انتقاد میگیرن! ولی من از همین تریبون اعلام میکنم دست دوستانی رو که منتظر بودن یووه ببره بیان از تیم تعریف کنن به گرمی می فشارم!!

Aminvo

Aminvo

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1,603 posts
خوب من بازی را اینترنتی و خیلی تیکه تیکه دیدم و نظری در مورد بازی نمی تونم بدم. ولی زمانی که خرج نکنی و مدیریت ترانسفرد در خرید و فروش خیلی خوب نباشه و درضمن به فکر پرورش استعداد های امید تیم خودت هم نباشی همین بیشتر نمیشه. نمی خوام کل مجموعه را زیر سوال ببرم. ولی مثل اینترنت خسته من، خستگی در روحیه و ساق پا بازیکن ها دیده میشد. پوگبا به خاطر زیاد بازی کردن و فیکس شدن کیفیتش کم شده( حداقل من احساس می کنم). این تیم حداقل با این سیستم ضعف بازیکن داره، ما در چپ همواره ضعیف هستیم و نیاز به بازیکن داریم که بتونه در همه و ابعاد متوسط باشه ولی قدرت دوندگی بالایی داشته باشه( مگه چند تا بازیکن با این خصوصیات هست!!!!) در راست هم لیخ را داریم که اگه یک درصد استعداد محمد نوازی استقلال را داشت بهتر از این ها سانتر می کرد برای همین تا به سانتر نیاز داریم ایسلا را میاریم تو( نمی خوام منکر بقیه توانایی های متوسط رو به بالای لیخ بشم). در میانه میدان اینقدر فقدان بازیکن جانشین داریم که ماکرکزیو که مصدوم میشه تیم ما دیگه بازیکن تعویضی خوب در این پست نداره. در خط حمله به نظر من امسال کونته تمام ابزار هایی که می خواد را داره، بازکین سرعتی، دریبل زن، سر زن، مهاجم فضا ساز، مهاجم بازی خراب کن( سبا) و ... ما در این پست برای جزء 16 تیم بودن دیگه نیازی به بازیکن نداریم. در خط دفاع هم ابزار خوب هستند ولی بخاطر مشارکت زیادشون توی حمله تمرکز لازم و کافی را در دفاع نداریم. اگه دقت کنید ما هر سه بازیکن دفاعیمون به نوعی در حمله شرکت دارند و بعضی از زمان ها یکیشون به طور کامل در یک سوم دفاعی حریف هست و یکی دیگه در یک سوم میانی زمین در نیمه و یکی در مرکز زمین ایستاده که جون میده برای ضد حمله.( البته این ها همه را هم کونته میدونه) این ها همه ناشی از مشکلات سیستم 3-5-2 هست که یووه بازی میکنه ولی این سیستم بری تری هایی داره که بدجور توی ایتالیا کمکمون میکنه. یکی از بزرگترین مشکلات تیم کونته سرعت هست که اون هم مربوط به سیستم هست. اروپا نیاز به سرعت بیشتر در خط هافبک داره که نیاز هست واسط این خط با خط حمله زیاد باشه یعنی خط هافبک در طول هم گستردگی خوبی داشته که در سیستم 3-5-2 که ما بازی می کنیم یا طول را داریم یا عرض را که مشکل تمرکز ایجاد میکنه پرسینگ راحت میشه( همون بلایی که بایرن سرمون آورد). در کل امسال باید سال آخر این سیستم باشه، کونته هم دوست داشت که سال پیش سال آخر باشه ولی انتظار یک سری ابزاری را داشت که قطعا نتیجه بگیره چون تحمل انتقادهای ناشی از تغییر سیستمی که نتیچه داده سخت هست و همین ما اگه با 4-3-3 که می گیم نتیجه نگریم دائما می گفتیم باید برگردیم 3-5-2 و این یعنی گذار به عقب و کونته هم زیر بار این عمل نمی رفت. به هر حال امسال نیاز به مدیریت بهتری در ترنسفر و هزینه بهتری هم هست. در پایان اینکه ما قطعا صعود می کنیم از این گروه، ولی احتمال اینکه مثل پارسال به تیمی مثل سلتیک بخوریم و با اشتباه مدافعشون گل اول را بزنیم و بچسبیم به دفاع کم هست. به امید موفقیت یوونتوس بزرگ.

[SIGPIC][/SIGPIC]

او با اینکه به ثروت دست یافت اما تمام آن را صرف تحقیقات علمی کرد و در فقر و بدهکاری در نیویورک در اتاق یک هتل فوت کرد
hey God, both of us know I had been born in wrong Geographical coordinates, please help me to move where I belong there.

ایمان یوونتوسی

ایمان یوونتوسی

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 367 posts
دوستان یوونتوسی دقت کنید در یک سایت دیگر یوونتوس من این مطالب رو گذاشتم و در اینجا هم باید این مطالب رو به عرضتون برسونم چون مشکل بعضی از یوونتوسی ها مشترک هست من تکرار بازی یوونتوس و گالاتسرای رو دیدم بچه ها شما از نتیجه عصبانی هستید یووه بد کار نکرد بیشترین موقعیت رو داشت بیشترین درصد مالکیت اذان یوونتوس بود ۱ پنالتی به نفع یووه گرفته نشد موقعیت های زیادی از طرف یووه خلق شد که قدر موقعیت ندونستن دوستان عزیز یوونتوسی کونته ۱یک اشتباه داشت که ایسلا رو به جای لیخت آورد و یک اشتباه دیگر اون این بود که به یورنته وقت کمی داد گلی که یووه خورد اشتباه مسلم بنوچی بود که به دون آنتونیو هیچ ربطی نداره گل دوم گالاتسرای در فاصله ی ۱ دقیقه بعد از گل برتری یووه زده شد که کونته مجال عوض کردن استراتژی رو پیدا نکرد چون ما با دو مدافع داشتیم کار می کردیم که این گل رو خوردیم دوستان عزیز بعضی از شما چرا هر تقی به توقی می خوره از سیستم ۲-۵-۳ کونته ایراد می گیرید!!! خیلی ببخشید با همین سیستم بیشترین درصد مالکیت توپ رو داشتیم بیشترین موقعیت گل رو بدست آوردیم به نظر شما اشتباه بچگانه ی بنوچی که منجر به گل خوردن شد ربطی به سیستم ۲-۵-۳ داره؟! حدر دادن موقعیت های گل از طرف بازیکنان یووه ربطی به دون آنتونیو داره؟ داور پنالتی نمی گیره اینم به نظر شما اشکال از سیستم کونته هست؟! در دقایقی سیستم بازی تغییر کرد و یووه سرتا سر هجوم شد که در اصل یووه با دو مدافع داشت کار می کرد این یک شرایط استراری بود در بازی یووه با کپنهاگن هم ما موقعیت های فراوانی داشتیم بازیکنان ما قدر موقعیت ها رو ندونستن و نتونستن گل بزنن شرایط بازی و موقعیت ها رو در نظر داشته باشید پتانسیل تیم یوونتوس رو هم در نظر بگیرید متوجه میشید کمبود مهره در این تیم بیداد می کنه اشتباه کونته ورود ایسلا به بازی و کم بها دادن به یورنته هست که من این رو کاملا قبول دارم در کل بازی خوبی بود جریان فصل پیش در لیگ قهرمانان دوباره تکرار شد

[SIGPIC][/SIGPIC]

Principino

Principino

Nothing really matters

• اعضا
  • 942 posts
  • LocationFar far away
حالگیری بدتر از این نداریم که ساعت 2 شب خسته و کوفته برسی خونه بعد بری با ذوق و شوق نتیجه ها رو چک کنی یهویی ببینی تیم مورد علاقت تو زمین خودش با تیمی که 6تا از رئال خورده بود 2-2 مساوی کرده :22:

marchisio_juve_applauso_2017_2018_356x23

And it's killing me when you're away
I wanna leave and I wanna stay
I'm so confused, so hard to choose
Between the pleasure and the pain

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7,863 posts
  • Locationساری
شيرينگ من قطع شد بازي رو نديدم دقيقا تا 3 صبح بيدار بودم و هي نتيجه رو چك ميكردم قلبم امروز درد ميكنه از بس حرص خوردم....... اما بازي : والا درست مثل سال قبل شده با اين تفاوت كه رتبه ما دومه و كارمون راحتتر اخه نميدونم چرا بعضي از حضرات تو فروم ميگن تقصير اين سيستمه كه اين شد نتيجه آخه آقا خانم ما با كدوم وينگر بازي كنيم كه بخوايم تغيير سيستم بديم؟ چلسي هم چن سال پيش مربي عوض كرد و به يووه خورد و يه دفعه متحول شد اما ما صعود ميكنيم....تو گل هايي كه خورديم اولي كه بونوچي بود دومي هم كيليني من نميدونم چه ربطي به كنته داره اگه ما گل نميخورديم مثل خرفي كه قبل بازي زدم بازي تو دستمون ميومد اما يك شك باعث اين نتيجه شد......ترك ها واقعا خر شانسن .... خوشحالم كه يورنته داره اماده ميشه و پپه هم از چند بازي ديگه تو تركيبه مطمعن باشيد بهتر ميشيم خيلي بهتر....جلو رئال ايشالا نتيجه ميگيريم

capture1_gp2v.jpg

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9,087 posts
  • Locationتهران پیروزی
هر طور حساب می کنم تو گروه دوم میشیم . حتی اگه 4 امتیاز رئال بگیریم یا کلا هر دو بازی رو از رئال ببازیم :biggrin1:

کسی جز تو چون تو برای زمان بزنگاه نیست

wk2z_20687957708504295777_thumb.jpg

تو به شکلی عجیب و غریبانه در مسلخ من یاوری

♥JAVAD♥JUVE♥

♥JAVAD♥JUVE♥

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 225 posts
آقا حتما باید تیمت شکست های پی درپی بخوره که به فکر تغییر سیستم افتاد! حتما باید نتیجه نگیره و تو بدترین شرایط باشه که به فکر تغییر سیستم افتاد! خیلی موقع ها هست که تیمت بهترین آمار و ارقام رو داره ! و بیشترین مالکیت ! و اصلا کل دقایق بازی توپ و میدان دستشون! و... اما نمیتونی نتیجه های مورد نظر رو بگیری و یه جای تیم میلنگه ! هرچی هم فکر میکنی که آقا ما که بهترین آمار رو داریم ! پس چرا اشتباه( خوردن گل و ..) پس چرا نتیجه ی مورد نظرمون رو نمیگیریم ! اصلا قفل میکنی ! بدون شک >>> مشکل >>>>> از سیستمه ! اما نمیتونی قانع بشی ! اما باید عاقل باشی ! و درک کنی ! ( کنته) یه عده همش از سیستم و کنته دفاع میکنند ! ( آقا در این که کنته مدیر خوبی هست شکی نیست) ( در این که سیستم 3-5-2 سیستم خوبی هست شکی نیست) ( و اینکه میگن سیستم 3 مدافع سیستم مدرنی نیست و جواب نمیده >>> حرف چ.ر.ت.ی.ه ! ) اما حالا من ! :د >>> بازیکنا مون هم خداییش بد نیستن ! نه اونقدرها که همش تو سرشون بزنیم ! آقا شما هر تیمی رو نیگاه کنید ! میبینید که تو یه قسمتی مشکل دارن ! ( حتی با این که بهترین ها رو هم دارن ) پس باید به فکر این بود که نقاط قوتمون رو افزایش بدیم تا نقاط ضعفمون رو بپوشونه ! و نقاط ضعفمون رو هم در حد توانمون روش کار کنیم قوی کنیم ! ( یعنی حتما باید بهترین های جهان رو داشته باشی تا خوب کار کنی ! بعضی موقع ها هست بهترین ها رو داری اما نتیجه نمیگیری! و بعضی مو قع ها هم هست بازیکنای متوسطی داری اما بهترین نتیجه ها رو میگیری ! ) ( بازیکنامون بهترین نباشن ، بدترین هم نیستن) ( هرچند که تو خط هافبک و دفاع و دروازه بهترین ها رو داریم ! چیزی که دیگر تیمها ندارن! تو بقیه پست ها هم عالی نباشن ! دیگه خوب هستن! ) مشکلمون بدون شک ( حتی با اشاره دوستانمون به اینکه بهترین آمار و ارقام و مالکیت رو داریم ) سیستم تیم هست! سیستمی که جلوی خلاقیت بازیکنا رو گرفته ! وشاهد یک تیم کند و بدون نشاط هستیم ! سیستم 3-5-2 بهترین سیستمه ! اما سیستمی نیست که ازش مداوم تو تموم بازیها استفاده کنی! یک سیستم خاصیه ! واسه بازیهای حساس و خاص! این سیستم بازیکنا رو خیلی خسته میکنه و کندشونم میکنه ( حالا بگید که : آقا چی میگی تو ! و آمار و ارقام بیارین و عکس از آنالیز بازی بیارید که آره >>> ما تو حمله اند تعداد میشیم و فلان میکنیم و ...) دقیقا فصل پیش >>> این روزها رو پیش بینی میکردم ! و همش دعا دعا میکردم که واسه یه بار هم شده تغییر سیستم بده ! ( حداقل تو بازیهای دوستانه تورنمنت اینکار رو نکرد ! ) البته دوست دارم با سه دفاع بازی کنیم ! و دو هافبک گوش و دو هافبک مرکزی و یک مهاجم هدف و دو مهاجم ( ووچینیچ،توز،جووینکو،په په که مصدومه ) که این دو مهاجم بصورت آزاد کار کنند و حتی میتوند تو حمله ها کار هافبک های گوش ( دو بال هجومی) رو انجام بدن ! حالا هر سیستمی که به عقلش میکشه ! فقط تغییر بده ! حیف که این تیم اینجوری کار کنه و از دست بره ! ------------ *یه مدت بود تا تیم به مشکل میخورد ، اکثر مردم میگفتن > ای بابا سیستم عوض کن و ... حالا >> تو سال های اخیر بعد اینکه چندتا کارشناس و مربی اومدن گفتن که نحوه ی بازی مهمه نه خوده سیستم ! دیگه تا یکی میاد حرف سیستم رو میزنه ! میگن>>> آقا چی میگی تو ! به سیستم ربط نداره ! مهم اینه که چطور کار کنی و ... * ----- :thumb:

[SIGPIC]http://bianconeri.ir/forum/image.php?type=sigpic&userid=13208&dateline=1391519072[/SIGPIC]

http://www.cloob.com/name/j0232366j

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users