پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس و لیگ قهرمانان اروپا فصل 2013/14

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
83 پاسخ برای این موضوع

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

پپ گوارديولا بعد از بازي با سيتي ضمن بزرگ دونستن پيگريني 4 تيم رو مدعي قهرماني چمپيونز ليگ دونسته : من سيتي - بارسلونا - بايرن - يوونتوس.......

راس ميگه؟؟؟؟؟؟؟؟

این حرف گواردیولا نمیتونه خیلی درست باشه . اول اینکه به خاطر مشکلی که با رئال داره اسم رئال رو نبرده . دوم اسمی از دورتموند رقیب این فصلش هم نبرده .
جالب اینجاست از هر لیگی یک تیم اسم برده . تازه اگه رئال و دورتموند رو هم بگیم در حد و اندازه های قهرمانی نیستن پس عملا من سیتی هم جزو اینا حساب نمیشه .
کلا خیلی ایراد به حرفش وارده . گواردیولا نظر شخصیش رو گفته و هیچ توجیه فنی هم دنبالش نداره . هر چند ممکنه یکی از این تیم ها هم قهرمان بشن

کسی جز تو چون تو برای زمان بزنگاه نیست

wk2z_20687957708504295777_thumb.jpg

تو به شکلی عجیب و غریبانه در مسلخ من یاوری

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan

پپ گوارديولا بعد از بازي با سيتي ضمن بزرگ دونستن پيگريني 4 تيم رو مدعي قهرماني چمپيونز ليگ دونسته : من سيتي - بارسلونا - بايرن - يوونتوس.......

راس ميگه؟؟؟؟؟؟؟؟

موقعی که این حرف و زده احتمالا مَست بوده !

71312052046200342812.jpg

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال

راس ميگه؟؟؟؟؟؟؟؟

حالا درسته همه مون همه علاقه و عشقمون یووه س و دوست داریم جام اروپا رو در دستان کاپیتانمون ببینم که الحق هم حقشه،ولی باید منطقی هم بود...
این کیفیت فوتبالی که یووه بازی میکنه حتی اگه منجر به پیروزی برابر رئال تو مادرید هم بشه، بازم برای قهرمانی در اروپا کافی نیست...

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

حالا درسته همه مون همه علاقه و عشقمون یووه س و دوست داریم جام اروپا رو در دستان کاپیتانمون ببینم که الحق هم حقشه،ولی باید منطقی هم بود...
این کیفیت فوتبالی که یووه بازی میکنه حتی اگه منجر به پیروزی برابر رئال تو مادرید هم بشه، بازم برای قهرمانی در اروپا کافی نیست...

یوونتوس کونته کلا یک بار با تیم قدرتمندی رو به رو شده اونم بایرن بوده که بد جور قافیه رو هم باختیم بهشون . بازی با رئال دومین بازیه ی جوری احساس میکنم سرنوشت بازی بایرن تکرار میشه . حالا رئال قدرت بایرن پارسال رو نداره ولی جلوی بایرن تحقیر شدیم و این 2 بازی رو احتمالا با اختلاف کم ببازیم .

3-5-2 بازی کردن بهترین ترکیب ممکن برای رونالدو هست

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری
ليپي: يوونتوس مي تواند رئال را غافلگير کند

مارچلو ليپي، سرمربي سابق يوونتوس، معتقد است که اين تيم مي تواند در ديدار بعدي اش در ليگ قهرمانان مقابل رئال مادريد به يک نتيجه قابل قبول دست پيدا کند

ليپي که سابقه قهرماني با يوونتوس در چمپيونزليگ را در کارنامه دارد، مطمئن است که بيانکونري مي تواند در دو ديدار پيش رو برابر رئال نمايش هاي متفاوتي ارائه بدهد.

او به توتو اسپورت گفت:" دستورالعمل شکست دادن رئال کاملا ساده است. بايد به کيفيت خودتان ايمان داشته باشيد و سازماندهي تان را حفظ کنيد.

هميشه احتمال رقم خوردن يک نتيجه غافلگير کننده وجود دارد. مسئله کليدي اين است که به کسب نتيجه خوب ايمان داشته باشيد. يوونتوس فعلي کاملا شبيه يوونتوس من است و همه ويژگي هاي يک تيم موفق را دارد.

علاوه بر اين، رئال تاکنون خيلي درخشان کار نکرده و من ترديدي ندارم که يوونتوس مي تواند دو نمايش درخشان ارائه بدهد."

capture1_gp2v.jpg

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال

تصویر

" من تفاوت زیادی میان یوونتوس این فصل و فصل قبل نمی بینم "

" به نظر می رسد امسال هواداران بیش از حد روی تیم حساس شده اند.اگر شما بد بازی کنید و در جایگاه دوم جدول رده بندی باشید حالا تصور کنید اگر خوب باشید شرایط چگونه خواهد بود ؟ "

" یوونتوس یکی از بزرگترین باشگاه های اروپاست و می تواند شوق و اشتیاق قهرمانی در اروپا را داشته باشد.من تصور نمی کنم که یووه توانایی شکست رئال را ندارد "

Guest_Il Guerriero_*

Guest_Il Guerriero_*
  • مهمان

تصویر

کریستیانو رونالدو با به ثمر رسوندن دو گل باعث شد تا رئال مادرید یوونتوس ده نفره رو با نتیجه ی 2-1 شکست بده.

این نتیجه یوونتوس رو در موقعیت بدی در جدول قرار داد . جاییکه با پیروزی 3-1 گالاتاسرای برابر کپنهاگن ، یوونتوس با دو امتیاز از سه بازی ، بعد از رئال 9 امتیازی و گالاتاسرای 4 امتیازی در رتبه سوم قرار گرفت.

آنتونیو کونته کاپیتان تیم کارلو آنچلوتی بود ، اما در این دیدار به عنوان سرمربی دو تیم در برابر هم در سانتیاگو برنابئو صف آرایی کردند. کونته بالاخره با تعویض سیستم تیمش از 3-5-2 به 4-3-3 و انتقال مارکیزیو به خط حمله و در کنار توز و یورنته قدم به این دیدار گذاشت . میرکو ووچینیچ ، استفان لیختشنایدر و فابیو کوالیارلا مصدوم بودند و کاسرس و اوگبونا بعد از مدت ها به ترکیب اولیه تیم راه پیدا کردند. رئال تنها ژابی آلونسو رو در اختیار نداشت و گرث بیل ، فابیو کوئنترائو و رافائل واران بعد از رهایی از مصدومیت روی نیمکت حضور داشتند.

یوونتوس تنها دو تساوی از کپنهاگن و گالاتاسرای گرفت ، ولی از سوی دیگه رئال مادرید آمار صد درصد پیروزی رو با خودش یدک میکشید. یوونتوس از سال 2005 و باخت 1-0 به رئال ، تا به حال شکست ناپذیر عمل کرده بود و سه پیروزی به دست آوده بود .

در 90 ثانیه ابتدایی بازی ضربه ی مارکیزیو با عکس العمل کاسیاس به کرنر تبدیل شد . به هر حال ، رئال مادرید تیمی بود که حلو افتاد . جایی که رونالدو روی پاس تودر دی ماریا با بوفون تک به تک شد و با دریبل او دروازه ی خالی رو باز کرد .

کاسیاس روی ضربه ی سر یورنته عالی عمل کرد و توپ رو مشت کرد ، ضربات توز و کاسرس از کنار تیر دروازه به بیرون رفت و ضربه ی فنی توز بعد از دریبل دو نفر ، با اختلاف کم به بیرون رفت.

یوونتوس به بازی برگشت ، ضربه ی سر پوگبا روی ارسال کاسرس با عکس العمل خوب کاسیاس برگشت پیدا کرد ، ولی یورنته روی ریباند دروازه رو باز کرد.

ضربه ی آزاد ارسال شده رو بوفون جمع کرد ، اما داور پشت دروازه ، تشخیص داد که کیه لینی لباس راموس رو کشیده و پنالتی گرفته شد . رونالدو ضربه رو با قدرت به گوشه ی دروازه زد و این هفتمین گل ستاره ی پرتغالی در سومین دیدار چمپیونزلیگ امسال بود .

آندره آ پیرلو ضربه ی آزاد رو به محوطه جریمه فرستاد و در ادامه ی دیدار شوت رونالدو به بیرون رفت تا نیمه ی اول با نتیجه ی 2-1 برای رئال به پایان برسه . یوونتوس 52 درصد مالکیت توپ رو در اختیار داشت و 10 شوت روانه ی دروازه کرد ، در حالیکه رئال 4 شوت به دروازه داشت .

بلافاصله بعد از شروع نیمه دوم ، وضعیت برای تیم کونته بدتر شد . کیه لینی کارت قرمز مستقیم گرفت و از زمین اخراج شد . او شونه به شونه با رونالدو حرکت میکرد و با دخالت دستش به قفسه ی سینه ی رونالدو ، اون رو سرنگون کرد . اما رونالدو با گرفتن صورتش روی زمین افتاد و داور رو مجاب به اخراج کیه لینی کرد .

کریم بنزما میتونست نتیجه رو 3-1 کنه ، اما ضربه ی او راهی به دروازه ی تقریبا خالی پیدا نکرد .

پیرلو با آساموا تعویض شد و حین تشویق شدن توسط هوادارای حاضر در ورزشگاه زمین رو ترک کرد . ویدال در یک صحنه ی مشکوک تعادل خودش رو در محوطه جریمه از دست داد ولی داور دستور به ادامه ی بازی داد.

سباستین جووینکو بلافاصله بعد از حضورش در زمین با شوتش کاسیاس رو مجبور به نشان دادن عکس العمل کرد .

سامی خدیرا موقعیت گلزنی پیدا کرد اما ضربه ی چیپ او رو بوفون جمع کرد . ضربات آزاد جووینکو راهی به دروازه پیدا نکرد . پاس زیبای بونوچی به جووینکو در شلوغی و تراکم مدافعین رئال از دست رفت . رئال مادرید دقایق پایانی بازی رو با بازی تاخیری به پایان برد و نتیجه ی 2-1 رو حفظ کرد.

رئال مادرید 2-1 یوونتوس
گلزنان : رونالدو 4 و 29(پنالتی). یورنته 22

Real Madrid: Casillas; Arbeloa, Ramos, Pepe, Marcelo; Khedira, Illarramendi (Isco 72), Modric; Di Maria (Morata 79), Benzema (Bale 67), Cristiano Ronaldo

Juventus: Buffon; Caceres, Barzagli, Chiellini, Ogbonna (Giovinco 69); Vidal, Pirlo (Asamoah 59), Pogba; Marchisio, Tevez, Llorente (Bonucci 50

Ref: Grafe

Sent off: Chiellini 48

تصویر

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
با نتیجه ای که تو مادرید و استانبول دیشب رخ داد ! یوونتوس در 3 بازی آینده محکوم به برده ! چیز محالی نیست ! ما از 3 بازی آینده 2 بازی تو تورین داریم و یه بازی احتمالا سر نوشت ساز تو استانبول با گالاتاسرای ! بازی با رئال و من احتمال برد و خیلی زیاد میدونم ، کوپنهاگن هم که باید گل باران کنیم ! امید ها هنوز زنده است ! به صرف اینکه اشتباهات داوری یقمون نگیره ! میشه خیلی راحت تر از اون چیزی که تصور میشه از گروه صعود کرد منتها بعنوان تیم دوم...

71312052046200342812.jpg

Georgia

Georgia

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2610 ارسال
طبق نظر کمیسیون داوری یوفا " گرافه " داور بازی با رئال این فصل دیگه توی لیگ قهرمانان قضاوت نمیکنه. :trollo:

منبع : فیسبوق :1:

Si puo dare di più perchè è dentro di noi
si puo osare di più senza essere eroi
come fare non so non lo sai neanche tu
ma di certo si può ... dare di più

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
محروم نشده، ولی گفتند دیگه بازی حساسی در سطح این بازی بهش داده نمیشه. فقط بازی های کوچیک.

Have You Heard
It's a Silent Dream

IL PRINCIPINO

IL PRINCIPINO

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 386 ارسال
طبق گفته اسپرت مدیاست، اولتراهای پیچ جنوبی ورزشگاه یوونتوس قصد دارن برای بازی با کپنهاگن اعتصاب کنند یعنی در کل بازی سکوت کنن و هیچگونه حرکت ، بنر و شعاری در حمایت از یووه نداشته باشن:22: این اعتصاب ظاهراً به این دلیله که اولتراهای یوونتوس از اینکه باشگاه بعد از محرومیت پیچ های جنوبی و شمالی بعد از بازی با ناپولی هیچ گونه فرجام خواهی انجام نداده و حتی حرکت اون ها رو محکوم هم کرده عصبانی هستند . تو بازی یوونتوس - شاختار فصل گذشته هم اولترا ها فکر می کنم به خاطر قیمت بالای بلیط ها اعتصاب کرده بودن و واقعاً از جو بد ورزشگاه تو اون بازی لطمه خوردیم . امیدوارم این بار این مسئله واسمون دردسر ساز نشه . خیلی بده به دست خودمون حذف بشیم :22:

269996_166167973522551_1513110404_n.jpg

Benyamin

Benyamin

Rest In Peace

• اعضا
  • 1378 ارسال
درصورتی که بتونیم بعنوان تیم دوم از گروه صعود کنیم بعد تقریبا 11 سال اولین باری میشه که به عنوان تیم دوم از مرحله گروهی صعود میکنیم.حتما میدونید که فصل 2002-2003 بعد از گدشتن از دوره دوم بازیهای گروهی بعد منچستر یونایتد از گروهمون اومدیم بالا و حریف بارسا شدیم و اتفاقات خاص اون بازی ها.... مساله ای که درباره یووه باید بگم اینه که به طرز عجیبی ذهنیت ضعیفی داره در تقابل های اروپایی.این تیم کماکان مشکل ذهنی و عدم خودباوری داره در کلاس اروپایی!شاید این ضعف ریشش تو خود فوتبال ملی ایتالیا داره.ایتالیا جز به ندرت در اکثر دوره ها در صعود به دور بعدی حتی اگر هم اول شده باشه مشکل داره.به قول معروف آدم باید جون بده تا به دور بعدی صعود کنند.یووه به لحاظ خلق موقعیت جزو تیم های برتر مسابقات هست اما به لحاظ نتیجه گیری و مهم تر از اون ارامش و تسلط در بازی اصلا مطلوب نیست. بگذریم... نکته ای رو خواستم بگم. اینکه ایتالیایی ها به طرز فوق العاده ای فوتبالشون و قدرت فوتبالیشون تابع احساسشون هست.عامل ذهنیت روحی و روانی و همینطور انگیزه قدرتشون رو روی کاغذ غیرقابل پیش بینی میکنه.نمونه های زیادی برا مثال وجود داره .یوونتوس اگه احیانا میخواد تا جزو 4 تیم پایانی مسابقات راه پیدا کنه بنظرم باید در دور اول حذفی با یک تیم بزرگ روبرو بشه و اونو شکست بده.اگه موفق به انجام این کار بشه نتنها میتونه به اون پتانسیلش برسه حتی میتونه فراتر از اون ظاهر بشه.کافی هست این ترس از تقابل با تیم های بزرگ ریخته بشه.اینکه دور اول بخوریم به تیم ضعیف تا 1 مرحله بریم بالاتر فقط باعث میشه کمی پول بیشتر بابت برد تو بازیها و حق پخش تلوزیونی گیرمون بیاد.باید هدف بالاتر باشه و مطمئنا یووه هم پتانسیلش رو داره فقط باید این ذهنیت ترس بریزه دور اول حذفی و در حالی که بازی اول میزبان هستیم فرصت خوبی هست برا یک برد با ارزش.بردی که به بازیکنها ثابت کنه اونها یوونتوس هستند و میتونند هر نتیجه ای رو رقم بزنند.درست مثل بردی که ایتالیا جلو انگلیس در یورو 2012 بدست آورد و با اون باور آلمان بزرگ رو شکست داد.مثل بردی که یووه جلو بارسا در 203 کسب کرد و باهاش رئال کهکشانی رو برد. برا همین من خیلی هم ناراحت نیستم که تو گروهمون دوم شدیم.مطمئنم قدرت یووه به 90% تیم های اول گروههای دیگه میچرخه.کافی هست فقط یووه خودش بشه مثل سری آ.

تصویر

Seyyed Masoud

Seyyed Masoud

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 839 ارسال
حالا بذار صعود بکنیم :1: امسال هیچ تیم ضعیفی البته از نظر اسمی بین تیم های اول گروه ها نیست . به هر تیمی بخوریم بسیار قوی خواهد بود
دوست دارم جووه

sia10

sia10

یوونتوسی اصیل

• اعضا
  • 2215 ارسال
  • LocationTehran
از ظهره درباره لیگ اروپا سکوت کردم:ranger: .حتی شرمم میاد اسم این رقابت ها رو بیارم!
شک ندارم یووه از حداقل 12تیم از 16 تیمی که صعود کردند کیفیت بهتری داشت:22::22: (شاید فقط بایرن و بارسا ازیووه بهتربودند)
کونته جان بدجوری خراب کردی:17:
افتضاح دیگری از کونته!: :director::rockon:
یووه تو سید دوم قرارگرفته؛با تیم های صدرنشین بازی میکنه و بازی رفت میزبانه!!
تصویر

سخت ترین رقیب برای یووه : تاتنهام,بنفیکا و والنسیا:wacko:
از طرفی دوست دارم یووه حذف بشه ولی یووه اگر میخواد برای سید بندی سال بعد بالا باشه باید حداقل تا 4 تیم بیاد.فقط جنبه خستگی و اعتبار بازی ها نبینید.

مطمئنم مردم تورین هم از این بازی های یووه زیاد استقبال نمی کنند مگر تیم حریف بزرگ باشه:2::fencing:
به امید فینال فیو-یووه و چهارتایی کردنشون

احتمالا امروز آخرین روزی بود که show (نمایش)لیگ قهرمانان امسال دیدم.پارسال هم بعد حذف یووه هیچ بازی ندیدم.نه 7-0 بایرن نه فینال بی مزش
امروز خیلی زیاد حرف زدم سعی می کنم تا چند روز سکوت کنم:doh: :desk flip1:

aZaDeH

aZaDeH

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 374 ارسال
مانچینی اعلام کرده که این بازی شبیه مسابقات بخت آزمایی بود!!!

[SIGPIC][/SIGPIC]

Juventus Lovely

Juventus Lovely

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 361 ارسال
یووه همه ی تلاششو کرد ، شاید قسمت این طوری بود که بریم لیگ اروپا و تو استادیوم خونگی خودمون جام رو بالای سر ببریم

[SIGPIC][/SIGPIC]

Buffon ,, Best Goalkeeper football history and a great man

aZaDeH

aZaDeH

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 374 ارسال

هیچکس قصد نداشت به حرف ما گوش کند!
کونته: یووه نباید کار را به بازی آخر می کشاند، بازی روی چمن یخ زده سخت بود.

تصویر
سرمربی یوونتوس با انتقاد از تصمیم مسئولان یوفا برای صدور مجوز بازی روی چمن یخ زده ورزشگاه ترک تلکام استانبول، اعتراف کرد در حذف شاگردان از لیگ قهرمانان اروپا خود آنها هم مقصر بوده اند.

تیم فوتبال یوونتوس روز گذشته (چهارشنبه) با قبول شکست یک بر صفر در خانه گالاتاسرای ترکیه از مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا حذف شد. این بازی در شرایطی برگزار شد که 32 دقیقه آن سه شنبه شب انجام اما به دلیل بارش شدید برف متوقف شده بود. از سرگیری بازی یک روز پس از متوقف شدن آن در حالی صورت گرفت که به نظر می رسید وضعیت چمن یخ زده ورزشگاه به مراتب بدتر از وضعیت قبلی آن است.
آنتونیو کونته پس از بازی به شبکه اسکای اسپورت ایتالیا گفت: مطمئناً ما تلاش کردیم بازی را به تعویق بیندازیم و قبل از آن با برخی از مسئولان یوفا ملاقات داشتیم اما انگار هیچکس قصد نداشت به حرف ما گوش کند. حتی روبروتو مانچینی (سرمربی ایتالیایی گالاتاسرای) هم به آنها گفت که وضعیت زمین خطرناک است و من هم با او موافق بودم. فکر نمی کنم انگلیسی حرف زدنم آنقدر بد باشد که نتوانسته باشم منظورم را به مسئولان یوفا منتقل کنم.
کونته افزود: بین 2 نیمه یک بار دیگر به داور بازی گفتم که بازی در این شرایط کار عاقلانه ای نیست و برای بازیکنان خطر دارد. دیدیه دروگبا (مهاجم ساحل عاجی گالاتاسرای) گفت وضعیت بازی برای 2 تیم یکسان است اما به او گفتم اینطور نیست، چون ما می خواهیم فوتبال بازی کنیم. با تمام این ها باید از بازیکنانم تقدیر کنم، چرا که آنها در این شرایط که ما را کاملاً نقره داغ کرد تمام تلاش شان را انجام دادند. این بازی به یک نزاع فوتبالی تبدیل شده بود.
سرمربی یوونتوس مردان خودش را هم در حذف شدن آنها از لیگ قهرمانان بی تاثیر ندانست. وی خاطرنشان کرد: باید بگویم اشتباه ما این بود که کار را به بازی آخر کشاندیم آن هم به بازی در اینجا و با یک زمین بی کیفیت. مطمئنم که اگر وضعیت چمن اینگونه نبود می توانستیم بازی خودمان را انجام دهیم. رخ دادن چنین شرایطی غیرقابل پیش بینی بود و به همین دلیل می گویم حذف شدن مان از رقابت ها ناعادلانه بود، هرچند که پیش از این کار را برای خودمان سخت کرده بودیم.
یوونتوس از این پس باید به فکر حضور در لیگ اروپا باشد، تورنمنتی که فینال آن امسال در خانه این تیم برگزار می شود. کونته در خصوص برنامه تیمش برای ادامه فصل گفت: باید به سری A برگردیم و نگذاریم که ناامیدی حذف از لیگ قهرمانان روی عملکرد ما در رقابت های داخلی تاثیر بگذارد. تا کریسمس 2 بازی دیگر در لیگ داریم و پس از آن درباره لیگ اروپا هم فکر خواهیم کرد. سعی خواهیم کرد در آن رقابت ها بهترین بازی های خود را انجام دهیم.
کونته در پایان در پاسخ به این سوال که آیا به قهرمانی تیمش در لیگ اروپا امیدوار است یا خیر اظهار داشت: شما (خبرنگاران) خیلی بیشتر از من خوشبین هستید!

[SIGPIC][/SIGPIC]

alexi kourd

alexi kourd

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4503 ارسال

این همه انتقادی که بعضی از بچه ها از تیم میکنن به خدا بی انصافیه

سر الکس فرگوسن فرموده:
کسانی که در باخت ها از تیم حمایت نمیکنن حق ندارن بعد از برد ها خوشحالی کنن

اون وقت کسایی که حتی تو برد هم انتقاد داشتن چی ؟؟؟؟
100 بار دیگه هم میگم ما داریم سرمون رو تو برف میکنیم شک نکنید یووه با این کیفیت سری آ وضعیتش همینه
این تیم اگه تو لیگ برتر انگلیس یا المان میبود احتمالا دوم یا سوم میشد ولی شک نکنید تو اروپا خیلی بهتر میتونست جلو بره وضعیتی که لیورپول چند سال پیش یا ارسنال داشته
یووه خودشو داره با لیگ ضعیف ایتالیا گول میزنه
برای من شخصا بجز فصل اول کونته چون رقیب داشتیم و قهرمان شدیم فصل پیش و امسال کلا ارزشی نداره چون تو این لیگ با این مهره ها قهرمانی زیاد سخت نیست اینتر 5 سال پیاپی قهرمان شد :22:

06974274285927411678.jpg

تو حتی توی این شرایط هم ...

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

اینتر 5 سال پیاپی قهرمان شد :22:

:22::22::22::22:
وقتی یک یوونتوسی اینطوری حرف میزنه چه توقع از بقیه
---------
درست لیگ ایتالیا افت کرده ولی اینطور که شما هم میگید نیست و این همه سطح لیگ رو پایین نیارید . انگار در مورد لیگ ایران و امارات حرف میزنید :22:
همین ناپولی که این چند ساله اخیر همیشه بردیمشون خوب هم بردیم نایب قهرمان فصل قبل لیگ قهرمانان رو تو خونه شکست میده و تو یک بازی نزدیک تو آلمان میبازه .
با صدر نشین لیگ انگلستان در مجموع 2 بازی مساوی می کنه که حتی دیشب میتونست بیشتر از 2 گل هم بزنه
----------
همین تیم n میلیونی رئال با استفاده از اشتباه داور (پنالتی و اخراج) میتونه یوونتوس رو شکست بده
بازی برگشت فقط با 2 اشتباه کاسرس تونستن گل بزنن نه تاکتیک و برنامه و خلاقیت خودشون

و ...

Prince of Turin

Prince of Turin

عارش!

• اعضا
  • 2808 ارسال
  • Locationكرج

اون وقت کسایی که حتی تو برد هم انتقاد داشتن چی ؟؟؟؟
100 بار دیگه هم میگم ما داریم سرمون رو تو برف میکنیم شک نکنید یووه با این کیفیت سری آ وضعیتش همینه
این تیم اگه تو لیگ برتر انگلیس یا المان میبود احتمالا دوم یا سوم میشد ولی شک نکنید تو اروپا خیلی بهتر میتونست جلو بره وضعیتی که لیورپول چند سال پیش یا ارسنال داشته
یووه خودشو داره با لیگ ضعیف ایتالیا گول میزنه
برای من شخصا بجز فصل اول کونته چون رقیب داشتیم و قهرمان شدیم فصل پیش و امسال کلا ارزشی نداره چون تو این لیگ با این مهره ها قهرمانی زیاد سخت نیست اینتر 5 سال پیاپی قهرمان شد :22:

ديگه در اين حد كه شما هم ميگيد نيست!

تمام بازيكنايي كه از ليگ هاي ديگه به سري آ ميان ميگن كه اين تاكتيكي ترين و سخت ترين ليگي هست كه تاحالا بازي كردم و... از جمله همين توز و يورنته ي خودمون.

بعدشم كسايي كه نگرانن امتياز يوونتوس تو سيد ها و سري آ تو سهميه پايين بياد، ليگ اروپا از لحاظ اين امتيازا هيچ فرقي با ليگ قهرمانان نداره. فكر كردين بنفيكا امسال چطور تو سيد يك يا دو (يادم نيست) بود! تازه احتمالا يوونتوس تو ليگ اروپا بالاتر از اون مرحله اي ميره كه ميتونست تو ليگ قهرمانان بره و امتياز بيشتري ميگيره!

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 1 مهمان و 0 عضو مخفی