پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس و لیگ قهرمانان اروپا فصل 2013/14

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
83 پاسخ برای این موضوع

alexi kourd

alexi kourd

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4503 ارسال
گروه خوبی شد نه خیلی اسونه نه خیلی سخت یووه اگه میخاد به اروپا برگرده باید از این گروه صعود کنه 6 امتیاز کپنهاگن خیلی مهمه برامون بازی با رئال همیشه خوب بوده و این چالش خیلی خوبی برا کونته هستش که ببینینم مقابل یکی از بهترین های دنیا چجوری کار میکنه بیل رونالدو اوزیل بنزما و ... میتونن حسابی یووه رو ازار بدن گالا همیشه خطرناک بوده و این دو ساله با خرید هایی که داشته تیم خوبی شده فراموش نکنیم فصل قبل خیلی خوب کار کردن و مقابل رئال واقعا خوب بودن میرلش اشنایدر ابوئه دروگبا ملو موسلرا التینتاپ همه بازیکنان خوبی هستن و چند بازیکن خوب ترکیه ای دیگه قطعا بازی با گالا جذاب و سخت خواهد بود خیلی گروه جذابی شد فکر میکنم لذت ببریم

juvenista

juvenista

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 285 ارسال
يه خوبي همگروه شدن با گالا اينه كه خيليا ميتونن برن تركيه و بازي رو ببينن :rose:
اما ريال هم خوبه ميشه 6 امتيازو ازش گرفت :))
ياد الكس گرامي
كليپ 5 گلش به ريال:
http://video.varzesh...به-رئال-مادرید/

Guest_Il Guerriero_*

Guest_Il Guerriero_*
  • مهمان
یه نکته ای هم که از کپنهاگن وجود داره اینه که اولوف ملبرگ ، بازیکن سابق یوونتوس ، رو تو ترکیبشون دارن کریستین پولسن هم بین سال های 2000-2002 تو این تیم عضویت داشت   واقعا گروه جذابی هست رئال که تیمی هست که نیاز به تعریف نداره ، همه از قدرتش خبر داریم ، مخصوصا اینکه آنچلوتی نشسته روی نیمکتشون . واقعا یوونتوس باید با نهایت توانش بازی کنه ، چون بدون شک این بازی همه رو یاد آتیش بازی کاپیتان میندازه و این یعنی باید این رقابت رو برنده ش باشیم گالاتاسرای هم که بقیه بچه ها گفتن ، ترکیبی داره از ستاره های پر تجربه فوتبال ، یه تیم که تمام خصوصیات رو بعنوان یه غول کش داره و ما هم از غول های فوتبال هستیم و مصاف با این تیم جذابیت فوق العاده ای داره کپنهاگن هم که باید زنگ تفریح محسوب بشه و ایمان دارم که این دفعه از پارکن استادیوم با 3 امتیاز کامل به ایتالیا برمیگرده تیم (پارسال تو همین زمین برابر نوردزلند متوقف شدیم)

Pinturicchio

Pinturicchio

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 239 ارسال
  • LocationTehran
اصلاً از این تیمها ترس ندارم خیلی راحت میریم بالا ... - بازی با گالا که همه ی ادعاشون قدرتی بودن و خشن بودنشونه که کافیه کیه لینی یه ذره خودش رو تکون بده و ویدال هم صبح اون روز خوب از خواب خوب بلند نشده باشه! :1: کافیه ملو یه ذره مسخره بازی در بیاره چنان میزنتش :fts: - بازی رئال هم تو تورین مشکلی نیست ، اما کافیه کونته لج کنه تو سانتیاگو جلوشون 3-5-2 بچینه ، اونوقته که تو یه نیمه بریم بالای 6 تا ! :1: :Facepalm: 6 تا شوخی بود اما حساب کنید خودتون ... بیل و رونالدو روبن و ریبری رو درس میدن! کافیه یه ذره اون پیستون ها برن جلو تمومه کار ... :Facepalm: البته واسه بحث فنی زوده اما گفتم که گفته باشم ! :np: اما چیزی که مشخصه حتی خدای نکرده جلوی رئال امتیاز هم نگیریم از اون 4 تا بازی اونقدر امتیاز میگیریم که بدون دغدغه بریم بالا ... کپنهاگن هم به زیگیلیه نورشلند نیست .

IL PRINCIPINO

IL PRINCIPINO

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 386 ارسال
لیست 24 نفره یوونتوس برای دور گروهی لیگ قهرمانان 2013/14 :

Buffon
Chiellini
Caceres
Ogbonna
Pogba
Pepe
Marchisio
Vucinic
Tevez
De Ceglie
Giovinco
Peluso
Llorente
Barzagli
Bonucci
Padoin
Pirlo
Asamoah
Vidal
Lichtsteiner
Quagliarella
Storari
Isla
Rubinho

سیمونه په په در لیست حاضر هست اما خبری از مارکو موتا نیست .

♥JAVAD♥JUVE♥

♥JAVAD♥JUVE♥

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 225 ارسال

- بازی رئال هم تو تورین مشکلی نیست ، اما کافیه کونته لج کنه تو سانتیاگو جلوشون 3-5-2 بچینه ، اونوقته که تو یه نیمه بریم بالای 6 تا ! :1: :Facepalm:
6 تا شوخی بود اما حساب کنید خودتون ... بیل و رونالدو روبن و ریبری رو درس میدن! کافیه یه ذره اون پیستون ها برن جلو تمومه کار ... :Facepalm: البته واسه بحث فنی زوده اما گفتم که گفته باشم ! :np:

اگه واقعا میخاد با 3-5-2 بازی کنه و به سه دفاع علاقه داره !!! و اگر میخایم جلوی تیمهایی که بازیکنایی مثل روبن ریبری دارن ایستاده گی کنیم و حملاتشون رو خنثی کنیم !!!

دو تا گوش حرفه ای که نداریم !!! اما در عوض چندین بازیکن کناری داریم !!
پس بهتره اینکارارو کنیم >>>>>>>>>>>>>
3 مدافع مرکزی
2 مدافع کناری !
2 هافبک گوش !
2 هافبک مرکزی
1 مهاجم
:conf: :-" :biggrin:
( اگه بخوایم 3-5-2 بازی کنیم ، معلوم نیس چه بلایی سرمون بیاد! مگر این که معجزه ای شه!! :e:)

Gin

Gin

گین / محمد

• اعضا
  • 719 ارسال

اگه واقعا میخاد با 3-5-2 بازی کنه و به سه دفاع علاقه داره !!! و اگر میخایم جلوی تیمهایی که بازیکنایی مثل روبن ریبری دارن ایستاده گی کنیم و حملاتشون رو خنثی کنیم !!!

دو تا گوش حرفه ای که نداریم !!! اما در عوض چندین بازیکن کناری داریم !!
پس بهتره اینکارارو کنیم >>>>>>>>>>>>>
3 مدافع مرکزی
2 مدافع کناری !
2 هافبک گوش !
2 هافبک مرکزی
1 مهاجم
:conf: :-" :biggrin:
( اگه بخوایم 3-5-2 بازی کنیم ، معلوم نیس چه بلایی سرمون بیاد! مگر این که معجزه ای شه!! :e:)

البته نیازی به معجزه هم نیست. من تعجب نمیکنم اگه رئال رو ببریم که البته کار سختی هست. درکل به نظرم قویترین تیم امسال همین رئاله.
ولی با یه بازی خوب باهمین 3-5-2 هم میتونیم ببریمشون تو تورین
وقتی 2008 که تیممون خیلی ضعیفتر بود تونستیم ببریمشون الان هم بعید نیست ببریمشون. مطمئن باشید خود رئالی ها از یووه میترسن

♥JAVAD♥JUVE♥

♥JAVAD♥JUVE♥

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 225 ارسال
2008 الکس رو داشتیم. :love1: با ضربه های دیدنیش این رئال هم، رئال 2008 نیست. ----------- البته ما بهترین بازیکنا رو داریم. بدنه اصلی تیممون رو بهترین بازیکنا تشکیل دادن! و به نظرم فصل پیش که مقابل بایرن شکست خوردیم !>>> این که میگفتن تجربه بازی در جام اروپا رو نداشتن کشک بود! و بهانه ! چون بدنه ی تیم مون رو بازیکنایی تشکیل میدادن که ملی پوش بودن و همه گی با تجربه ! همه چی دست کونته است ! امیدوارم به غیر از بازیکنا ، کونته هم رو فرم باشه ! :یووه:

Gin

Gin

گین / محمد

• اعضا
  • 719 ارسال

2008 الکس رو داشتیم. :love1: با ضربه های دیدنیش

این رئال هم، رئال 2008 نیست.

-----------

البته ما بهترین بازیکنا رو داریم.
بدنه اصلی تیممون رو بهترین بازیکنا تشکیل دادن! و به نظرم فصل پیش که مقابل بایرن شکست خوردیم !>>> این که میگفتن تجربه بازی در جام اروپا رو نداشتن کشک بود! و بهانه !

چون بدنه ی تیم مون رو بازیکنایی تشکیل میدادن که ملی پوش بودن و همه گی با تجربه !

همه چی دست کونته است ! امیدوارم به غیر از بازیکنا ، کونته هم رو فرم باشه ! :یووه:

اگه رئال نسبت به اون زمان 2 پله4 پیشرفت کرده ما 4 پله پیشرفت کردیم. اما در مورد الکس باهات موافقم
در ضمن موضوع بی تجربگی هم کشک نبود چون کاملا مشخص بود با خوردن گل اول از بایرن کلا خودمونو باخته بودیم. حتی در بعضی مواقع بازیکنامون هول هم میشدن و اشتباه میکردن
درسته که ما زورمون به بایرن نمیرسید ولی بدشانسی هم آوردیم (گل آفساید و اون گل آلابا)

Principino

Principino

Nothing really matters

• اعضا
  • 942 ارسال
  • LocationFar far away

در ضمن موضوع بی تجربگی هم کشک نبود چون کاملا مشخص بود با خوردن گل اول از بایرن کلا خودمونو باخته بودیم. حتی در بعضی مواقع بازیکنامون هول هم میشدن و اشتباه میکردن

ببخشید میپرم وسط بحثتون :1:
فقط میخواستم بگم به نظر من مهمتر از بی تجربگی بازیکنا بی تجربگی کونته بود!
کونته از همون اول انگار خودشو باخته بود! دیگه اصلا" سر بازیکنا داد نمیزد! خیلی بی انگیزه و سردرگم کنار زمین بازی رو نگاه میکرد فقط
تو اون بازی به نظر من بازیکنا فقط روحیه میخواستن که کونته نتونست بهشون منتقل کنه
البته بوفون هم بی تقصیر نبود هرچی باشه کاپیتان تیم بود ولی بعد از گل دیگه انگار خودشو باخته بود
جیجی شخصیت فوق العاده ای داره ولی از نظر کاپیتان بودن هیچوقت نمیتونه مثل الکس بشه چون وقتی الکس کاپیتان بود حداقل 4تا داد میزد سر بازیکنا تا یکم به خودشون بیان ولی جیجی اصلا" اونجوری نیست

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال

به نظر من بی تجربگی در تیم های مثل یوونتوس معنی نداره ، اگر از نظر اروپایی هم حساب بکنیم ، تیم بارسا تو این چند سال چقدر تجربه داشتن تو نیمه نهایی ها و فینال ها و قهرمانی های اروپا شرکت بکنن ولی 7 تایی شدن مقابل بایرن. اون بایرن مونیخ یکی از بهترین های تاریخ بود.
درسته داوری و بدشناسی در اون بازی ها تاثیر داشت ، ولی وقتی مجددا بازی رو ادم میبینه میفهمه اون بایرن واقعا ترسناک بود

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال

ببخشید میپرم وسط بحثتون :1:
فقط میخواستم بگم به نظر من مهمتر از بی تجربگی بازیکنا بی تجربگی کونته بود!
کونته از همون اول انگار خودشو باخته بود! دیگه اصلا" سر بازیکنا داد نمیزد! خیلی بی انگیزه و سردرگم کنار زمین بازی رو نگاه میکرد فقط
تو اون بازی به نظر من بازیکنا فقط روحیه میخواستن که کونته نتونست بهشون منتقل کنه
البته بوفون هم بی تقصیر نبود هرچی باشه کاپیتان تیم بود ولی بعد از گل دیگه انگار خودشو باخته بود
جیجی شخصیت فوق العاده ای داره ولی از نظر کاپیتان بودن هیچوقت نمیتونه مثل الکس بشه چون وقتی الکس کاپیتان بود حداقل 4تا داد میزد سر بازیکنا تا یکم به خودشون بیان ولی جیجی اصلا" اونجوری نیست

^ اتفاقاً بوفون یکی از دروازه بان هایی که اساس ارتباطش با هم تیمی ها و مدافعاش دادن زدن سرشون هست، چجوری میگید بوفون نمیتونه داد بزنه سر بازیکن ها؟

این مصاحبه ی بوفون با رای هست بعد از بازی با چک: http://www.football-...lotelli-unlucky

اینقدر این داد زدن سر بازیکن ها جلب توجه کرده که خبرنگار رای در این مورد ازش میپرسه. توی همین بازی با لاتزیو بوفون کم داد سر بازیکن ها؟ تو نیمه نهایی یورو بوفون سر مارکیزیویی که هافبک هم هست و بهش نزدیک نبود بود داد زد به خاطر از دست دادن یه موقعیت مناسب!

Spoiler

ایتالیا با کاپیتانی همین بوفون به فینال یورو رسید، با کاپیتانی همین بوفون یه بازی مثل ژاپن رو برگردوند و یووه هم با کاپیتانی همین بوفون به دومین اسکودتوی متوالیش رسید و تو اولین حضورش تو UCL بعد از دو فصل دوری تا یک چهارم رسید. پس اینقدر بعد از هر ناکامی بوفون رو یه کاپیتان متوسط ندونید! مطمئنناً بوفون یکی از بهترین کاپیتان های تاریخ یوونتوس بوده.

اینقدر این باخت به بایرن رو نبش قبر نکنید، بارسلونا با اون ابهتش رفت و برگشت 7 تا خورد از همین بایرن!

conte

conte

فیاض

• اعضا
  • 2941 ارسال
  • Location09112186468 امپراطوری جمهوری خودمختار بهنمیر
اوه اوه اوه یعنی واقعا دارید به کنته گیر میدین بابا شما دیگه کی هستین . همین کنته بود یوونتوس رو دوباره یوونتوس کرد . همین یوپ هاینکس یا فرگوسن و مورینیو هم بودن بازم با این یوونتوس گل بزن نبودن .تقصیر کنته نیست تیم یووه همین بود دیگه بازیکن ها توانایی بیشتر از اینو نداشتن همین

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال

اینقدر این باخت به بایرن رو نبش قبر نکنید، بارسلونا با اون ابهتش رفت و برگشت 7 تا خورد از همین بایرن!

این جمله رو باید با اب طلا که هیچی، با خود طلا نوشت و زد روی پیشونی همه یوونتوسیا

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4647 ارسال
^^^^ کلا این بچه(قمی) بمب استعداده و واقعا داره حیف میشه :2qcmh45: ----------------------------------------------- حالا که بازی با بایرن نبش قبر شد من یه کالبدشکافی کوچیک هم بکنم بد نیست.یک مقدار هم داغ دلتون تازه میشه که باید ببخشید. عرض کنم خدمتتون که اصولا من در مورد هر چیزی خیلی با اطمینان پیش بینی کنم دقیقا بر عکسش اتفاق میوفته.دو مورد بود که بزرگتر از بقیه بود.یکیش همین بایرن بود که اعتقاد داشتم میبریم و راحت هم میبریم و یکیش هم یووتیچ :زاری: (بازم باید ببخشید که داغتون رو تازه تر کردم) اما بایرن رو اعتقاد داشتم که با یک بازی عاقلانه و یک دفاع منطقی توی زمینش میتونیم برنده بشیم اما گل لحظات اول بازی همه چیز رو خراب کرد و کلا تمام برنامه های کونته و بازیکنای یووه رو به هم ریخت و در ادامه هم با اون گل آفساید و محرومیت ویدال و لیخت و پنالتی ای که روی لیخت گرفته نشد واسه بازی برگشت دیگه هیچ امیدی باقی نمونده بود و کلا توی همون بازی رفت همه چیز رو از دست دادیم و واقعا هم دیگه کاری از دستمون بر نمیومد. ----------------------------------------------------------- اما در مورد این فصل. بیشترین نگرانی من از گالا هست.تیمی که فصل گذشته نشون داد پتانسیل بالایی داره و توان این رو هم داره که به بازی سرعت بده و از تنها نقطه ضعف یووه بیشترین استفاده رو ببره.عملکرد دو ساله ی کونته نشون داد که تیمش در برابر تیمهایی که فوبتال رو کند و با سرعت انتقال توپ پایین بازی میکنند برتری مطلقی داره ولی بیشترین ضعفش در برابر تیمهای سرعتی ای بوده که پرسینگ رو هم با تمام شدت اعمال میکردن. بزرگترین نمونه اش شاختار فصل قبل بود که واقعا توی تورین شانس آوردیم که بهشون نباختیم.من تصورم اینه که گالای امسال دقیقا همون شاختار سال گذشته خواهد بود. در مورد رئال هم نمیشه نگران نبود ولی مطمئنم به دلیل انگیزه ای که کونته و بازیکنا دارن رئال رو میتونیم حتی توی دو بازی شکست بدیم.ضمن اینکه رئال اگه مثل فصل گذشته باشه و توی تیمشون خبری از پرسینگ و ایجاد فشار بر مدافعین ما نباشه یه لقمه ی چرب برای تیم ما میتونه باشه. در مورد کپنهاگن هم چیزی نمیدونم.فقط واضحه که از نوردژلند سال گذشته تیم بهتری هست و مسلما دیگه با یک زنگ تفریح روبرو نخواهیم بود.

♥JAVAD♥JUVE♥

♥JAVAD♥JUVE♥

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 225 ارسال
در مورد نبش قبر >>>>>>>> اگه قرار باشه فکر کنیم که بارسلون با اون بزرگیش، اند گل خورد و فلان تیم فلان جوری شد !! پس بهتره فوتبال رو بزارن کنار ! ------------------------------------- یووه یووه است! بارسلون هم بارسلون و ..... -------------------- من به شخصه به همین بازیکنا هم ایمان دارم ، ( البته به همون تیم سری ب و چند فصل پیش هم ایمان داشتم ) و میگم میتونن بهترین تو جهان باشن ! و بازی با بایرن هم میتونستیم برنده باشیم ! و به قول یکی از بچه های انجمن ، تو بازی با بایرن ، اصلا کنته رو نشون میداد، میشد شکست رو تو چشاش دید ! ........... کنته ای که تو اکثر بازی ها قدرت رو از تو چشاش میدیم، تو اون بازی هیچی نداشت جز ضعف !!!! ( در این یک مدیر حرفه ای هست شکی نیست ) در کل همیشه خوب هم نیست ! و بعضی موقع ها یه ایراداتی هم داره ! که امیدوارم بازی با رئال و گالا رو فرم باشه ! :rainbow: یه سوال دورتمند که رئال رو برد و تا فینال اومد >>> بازیکناش بهتر از ما بودن ؟!!! یا باتجربه تر بودن !؟

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21177 ارسال
- دورتموندی که فصل پیش تا فینال اومد، فصل قبلش تو همون دور گروهی حذف شد ! ضمن اینکه اون دورتموند شاید در خط هافبک به پای قدرت یووه نمی رسید ولی حداقل از نظر هجومی و بازیکن های هجومی تیم بسیار بهتری نسبت به ما بود. مهاجم و هافبک مهاجم های گلزن و متبهری داشت، در حالی که زوج خط حمله ما رو مقابل بایرن مونیخ کوالیارلا - ماتری تشکیل داده بودند !! :np: این فصل ما به خوبی داریم تاثیر یک مهاجم بزرگ رو در ترکیب اصلی لمس می کنیم، توز با اینکه هنوز کمی زمان میخواد تا با جو فوتبال ایتالیا آشنا بشه ولی تو همین 3 بازی رسمی که انجام داده تفاوت بزرگی رو رقم زده، چیزی که یووه نداشت و تیمی که مهاجم نداشته باشه نمی تونه قهرمان بشه. این فصل هم اعتقاد دارم یووه در حد و اندازه اسم باشگاه کار خواهد کرد، ولی مصدومیت، محرومیت، قرعه و ... همه از دلایل مهمی هستند که نمیشه هیچ تیمی رو از پیش قهرمان دونست ولی همین که یووه در همین ابتدای کار یکی از مدعیان به شمار میارند نشون میده عملکرد یووه در فصل پیش چه در اروپا و چه ایتالیا اونقدر بزرگ و درخشان بوده که توجه همه رو جلب کرده.

kami

kami

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 258 ارسال
قبول کنید شانس قرعه مناسب تو مراحل حذفی خیلی به کمک دورتموند اومد، اونا تو حذفی فقط با رئالی که تو گروهی هم برده بودنش به عنوان یه تیم شاخ بازی کردن.
یووه طفلی تو این زمینه شانس نداره.

الان یکی میاد نقل قول میزاره که تیمی که دایه قهرمانی داره باس از پس هر تیمی بر بیاد.
درسته قبول
اما فک کنید، تو یک هشتم بخوریم به بایرن، تو یک چهارم به بارسا، نیمه نهایی چلسی، اونوقت نیرویی میمونه؟ تیمای سخت علاوه بر اینکه انرژی زیادی از تیم میگیرن خطر سه کارته شدن بازیکنای فیزیکی مثل ویدال رو بالا میبرن.

conte

conte

فیاض

• اعضا
  • 2941 ارسال
  • Location09112186468 امپراطوری جمهوری خودمختار بهنمیر
تیمی که دایه قهرمانی داره باس از پس هر تیمی بر بیاد. :2qcmh45:

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
من مخالفم. چرا هر تیمی که میخواد قهرمان بشه همه رو باید ببره؟ مگه میلان 2003 همه رو برد؟ مگه این یوونتوس نبود که همه شاخ ها رو حذف کرد؟ منم با این حرف موافقم که قرعه مناسب دلیل اصلی رسیدن دورتموند به فینال بود. اول با شاختار بعد با مالاگا بازی کردند. در بازی با مالاگا که داشتن حذف میشدن و به زور بالا اومدن. شانس و قرعه حرف اول رو تو قهرمانی لیگ قهرمانان میزنه. البته اینم هست که تیمی مثل بایرن انقدر قدرتمند هست که فرقی نمیکنه به کی بخوره ، میبره و قهرمان میشه.

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی